Poznań 06.09.2014 Mityng okręgowy + klubowa liga młodzików |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 23 | s | 1 | 14.72 | WRZASKOWSKA Nikoletta | UKS Achilles Leszno | 1999 | U16 | WP | -1.1 | -- | |||||||||
2 | 36 | s | 1 | 16.24 | PAŹDZIOR Martyna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U16 | WP | -1.1 | -- | |||||||||
3 | 38 | s | 1 | 16.41 | PRZYBYŁA Aleksandra | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2001 | U14 | WP | -1.1 | -- | |||||||||
4 | 41 | s | 1 | 16.63 | GŁOWACZ Aleksandra | MUKS Szok Bojanowo | 2002 | U14 | WP | -1.1 | -- | |||||||||
1 | 13 | s | 2 | 14.23 | SZWARC Kinga | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U14 | WP | -2.3 | V | |||||||||
2 | 21 | s | 2 | 14.64 | NADOLNA Emilia | UKS Achilles Leszno | 2000 | U16 | WP | -2.3 | -- | |||||||||
3 | 27 | s | 2 | 15.05 | WILECKA Paulina | UKS Achilles Leszno | 2001 | U14 | WP | -2.3 | -- | # | LDK! | |||||||
4 | 32 | s | 2 | 15.47 | JERZEWSKA Maria | UKS Sprint Przeźmierowo | 2001 | U14 | WP | -2.3 | -- | |||||||||
5 | 33 | s | 2 | 15.55 | GORZELAŃCZYK Martyna | UKS Achilles Leszno | 2001 | U14 | WP | -2.3 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 42 | s | 2 | 16.65 | TYBOROWSKA Agata | MKS Gniezno | 2000 | U16 | WP | -2.3 | -- | PINIARSKI Paweł | BEZ | |||||||
2 | 20 | s | 3 | 14.63 | MATURSKA Joanna | SL Olimpia Poznań | 2001 | U14 | WP | -1.3 | -- | |||||||||
3 | 29 | s | 3 | 15.20 | KUSA Gabriela | SL Olimpia Poznań | 2000 | U16 | WP | -1.3 | -- | |||||||||
4 | 30 | s | 3 | 15.36 | MIODUCKA Wiktoria | UKS Przełaj Żerków | 2001 | U14 | WP | -1.3 | -- | |||||||||
5 | 37 | s | 3 | 16.30 | GARASZ Magdalena | SL Olimpia Poznań | 2000 | U16 | WP | -1.3 | -- | |||||||||
6 | 39 | s | 3 | 16.51 | MACIEJEWSKA Ewelina | UKS Achilles Leszno | 2002 | U14 | WP | -1.3 | -- | GÓRSKA Hanna # | 3 | LDK! | ||||||
1 | 24 | s | 4 | 14.79 | HOFFMANN Daria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U16 | WP | -2.2 | -- | |||||||||
2 | 31 | s | 4 | 15.39 | GARSTKA Antonina | UKS Sportowiec Borowo | 2000 | U16 | WP | -2.2 | -- | |||||||||
3 | 34 | s | 4 | 15.73 | RADNA Oliwia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U16 | WP | -2.2 | -- | |||||||||
4 | 35 | s | 4 | 15.99 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U12 | WP | -2.2 | -- | # | ||||||||
5 | 40 | s | 4 | 16.55 | PONCYLIUSZ Julia | UKS Sprint Przeźmierowo | 2003 | U12 | WP | -2.2 | -- | B.D. B.D. | LDK! | |||||||
1 | 11 | s | 5 | 14.20 | MAZUR Laura | KS Stal Ostrów Wlkp. | 2001 | U14 | WP | -1.4 | V | |||||||||
2 | 17 | s | 5 | 14.44 | POKRZYWNIAK Adrianna | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U16 | WP | -1.4 | V | # | ||||||||
3 | 18 | s | 5 | 14.57 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 2002 | U14 | LB | -1.4 | -- | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | |||||
4 | 22 | s | 5 | 14.70 | GRZELAK Hanna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 2001 | U14 | WP | -1.4 | -- | # | ||||||||
5 | 25 | s | 5 | 14.97 | TASIEMSKA Julia | UKS Sprint Przeźmierowo | 2000 | U16 | WP | -1.4 | -- | |||||||||
6 | 28 | s | 5 | 15.09 | REMBAS Izabela | UKS Sprinter Słodków | 2001 | U14 | WP | -1.4 | -- | # | LDK! | |||||||
1 | 3 | s | 6 | 13.68 | KALINA Olga | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U14 | DS | 0.0 | IV | # | ||||||||
2 | 6 | s | 6 | 13.87 | SMOLEŃ Kaja | KS Gwardia Piła | 2000 | U16 | WP | 0.0 | V | # | ||||||||
3 | 9 | s | 6 | 14.05 | SKOWRON Anna | KS Gwardia Piła | 2001 | U14 | WP | 0.0 | V | |||||||||
4 | 14 | s | 6 | 14.39 | URBAN Aleksandra | UKS 12 Kalisz | 1999 | U16 | WP | 0.0 | V | |||||||||
5 | 15 | s | 6 | 14.40 | ZAWADA Paulina | MKS Gniezno | 1999 | U16 | WP | 0.0 | V | PINIARSKI Paweł | BEZ | |||||||
6 | 16 | s | 6 | 14.42 | POZORSKA Zuzanna | KS Gwardia Piła | 2001 | U14 | WP | 0.0 | V | |||||||||
7 | 19 | s | 6 | 14.58 | SMOLAREK Anna | UKS 12 Kalisz | 2000 | U16 | WP | 0.0 | -- | # | ||||||||
8 | 26 | s | 6 | 15.02 | JASZCZAK Bogna | UKS Achilles Leszno | 1999 | U16 | WP | 0.0 | -- | # | ||||||||
1 | 1 | s | 7 | 12.57 | ADAMEK Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | -1.4 | II | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0191/15 | 2024 | ||||||
2 | 2 | s | 7 | 13.61 | WSZELAKA Magdalena | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | -1.4 | IV | KACZOR Adam # | Z/1815/16 | 2018 | 2 | |||||
3 | 4 | s | 7 | 13.80 | DURSKA Dorota | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -1.4 | IV | # | ||||||||
4 | 5 | s | 7 | 13.86 | WRÓBEL Martyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U16 | WP | -1.4 | V | # | ||||||||
5 | 7 | s | 7 | 13.88 | ROZMIAREK Ewelina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U14 | WP | -1.4 | V | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # | Z/0952/16 | 2021 | 2 | LDK! | ||||
6 | 10 | s | 7 | 14.18 | STASIAK Zofia | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U16 | WP | -1.4 | V | |||||||||
7 | 12 | s | 7 | 14.21 | LISEK Martyna | KS Energetyk Poznań | 2001 | U14 | WP | -1.4 | V | # | ||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 7 | s | 1 | 27.84 | ADAMSKA Małgorzata | LKS Maraton Turek | 1997 | U18 | WP | -2.0 | IV | |||||||||
2 | 8 | s | 1 | 28.03 | PODRAZA Kamila | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U18 | WP | -2.0 | IV | # | ||||||||
3 | 11 | s | 1 | 29.24 | SOBKOWSKA Karolina | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | -2.0 | -- | |||||||||
4 | 12 | s | 1 | 29.34 | GRUSZCZYŃSKA Marlena | LKS Maraton Turek | 1998 | U18 | WP | -2.0 | -- | |||||||||
5 | 13 | s | 1 | 29.73 | GŁOWACZ Anna | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U18 | WP | -2.0 | -- | |||||||||
6 | 16 | s | 1 | 31.44 | SARBAK Paulina | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | -2.0 | -- | |||||||||
1 | 9 | s | 2 | 28.12 | KŁODAWSKA Karina | AZS Łódź # | 1996 | U20 | LD | -1.4 | IV | |||||||||
2 | 10 | s | 2 | 28.55 | WAWRZYNIAK Karolina | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1997 | U18 | WP | -1.4 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
3 | 14 | s | 2 | 29.97 | KOWALIK Julia | UKS Sportowiec Borowo | 1998 | U18 | WP | -1.4 | -- | |||||||||
4 | 15 | s | 2 | 30.40 | SOBOCKA Hanna | MUKS Szok Bojanowo | 1996 | U20 | WP | -1.4 | -- | |||||||||
s | 2 | DQ | KURZAWA Nikola | LKS Maraton Turek | 1997 | U18 | WP | -1.4 | -- | |||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 24.24 | WYCISZKIEWICZ Patrycja | OŚ AZS Poznań # | 1994 | U23 | WP | -0.9 | I | KOSTRZEBA Jacek B.D. # | Z/0658/11 | 2024 | MM | |||||
2 | 2 | s | 3 | 26.07 | PANEK Angelika | OŚ AZS Poznań | 1989 | Sen | WP | -0.9 | II | BIEDERMANN Roman | Z/1324/13 | 2024 | 2 | |||||
3 | 3 | s | 3 | 27.06 | ZANDECKA Marika | OŚ AZS Poznań | 1995 | U20 | WP | -0.9 | III | # | ||||||||
4 | 4 | s | 3 | 27.32 | MIKOŁAJCZAK Monika | SL Olimpia Poznań | 1996 | U20 | WP | -0.9 | IV | |||||||||
5 | 5 | s | 3 | 27.39 | KORNECKA Aleksandra | SL Olimpia Poznań # | 1990 | Sen | WP | -0.9 | -- | |||||||||
6 | 6 | s | 3 | 27.45 | SAMÓL Anna | MUKS Kadet Rawicz | 1997 | U18 | WP | -0.9 | IV | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 12 | s | 1 | 46.18 | OLEJNICZAK Karolina | LUKS Orkan Września | 2002 | U14 | WP | IV | ||||||||||
2 | 22 | s | 1 | 47.94 | TOKARSKA Zofia | MKS Baszta Szamotuły | 2001 | U14 | WP | V | # | |||||||||
3 | 24 | s | 1 | 48.25 | ŚCIERNICKA Angelika | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | V | PUJDAK Andrzej | Z/1814/16 | 2018 | 3 | ||||||
4 | 30 | s | 1 | 48.96 | GRZEŚKOWIAK Kinga | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
5 | 31 | s | 1 | 49.31 | HOFFMANN Daria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
6 | 35 | s | 1 | 51.40 | MATYSIK Sara | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||
1 | 2 | s | 2 | 42.40 | LÄCHELE Susane | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U16 | WP | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1473/15 | , 2023 | |||||||
2 | 9 | s | 2 | 45.39 | OLEJNICZAK Kinga | LUKS Orkan Września | 2002 | U14 | WP | IV | ||||||||||
3 | 26 | s | 2 | 48.59 | RASIŃSKA Halina | OŚ AZS Poznań | 2001 | U14 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon B.D. # | Z/0712/15 | 2024 | |||||||
4 | 29 | s | 2 | 48.76 | GALUS Paulina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U14 | WP | -- | SZOSTAK Janusz # | Z/0950/16 | 2022 | 3 | ||||||
5 | 38 | s | 2 | 53.40 | STRÓGAREK Katarzyna | KS Gwardia Piła | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
6 | 40 | s | 2 | 56.32 | WALEWSKA Zuzanna | UKS Gimnazjon Suchy Las | 2004 | U12 | WP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 17 | s | 3 | 47.45 | GUZOWSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U12 | SL | V | PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander # | , Z/4476/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 20 | s | 3 | 47.79 | PLESIAK Joanna | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
3 | 27 | s | 3 | 48.60 | MATAN Zuzanna | MKL Jarocin # | 2001 | U14 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz | Z/1670/15 | 2019 | 4 | ||||||
4 | 32 | s | 3 | 49.56 | FURMAŃCZAK Adrianna | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
5 | 33 | s | 3 | 50.35 | COLOMBO Katarzyna | OKL Oborniki | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
6 | 37 | s | 3 | 53.12 | RZEPKA Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U14 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
7 | 39 | s | 3 | 55.13 | WAŚKO Adrianna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 13 | s | 4 | 46.81 | GOLA Daria | UKS Przełaj Żerków | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
2 | 15 | s | 4 | 47.24 | KOZŁOWSKA Izabela | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
3 | 16 | s | 4 | 47.42 | ŚLUGAJ Klaudia | UKS Sportowiec Borowo | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
4 | 18 | s | 4 | 47.53 | PETRYKOWSKA Aleksandra | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U14 | WP | V | # | |||||||||
5 | 23 | s | 4 | 48.04 | JASZCZAK Bogna | UKS Achilles Leszno | 1999 | U16 | WP | V | # | |||||||||
6 | 25 | s | 4 | 48.31 | GUZ Alicja | UKS Gimnazjon Suchy Las | 2002 | U14 | WP | V | B.D. | 5 | LDK! | |||||||
7 | 34 | s | 4 | 51.21 | PETRYKOWSKA Anna | KS Energetyk Poznań | 2001 | U14 | WP | -- | # | |||||||||
1 | 3 | s | 5 | 43.24 | SAMIŁO Agata | UKS Sokół Żmigród # | 1999 | U16 | DS | III | # | |||||||||
2 | 11 | s | 5 | 45.91 | LESTER Jolanta | SL Olimpia Poznań | 2000 | U16 | WP | IV | ||||||||||
3 | 14 | s | 5 | 47.14 | SAWICKA Karolina | UKS Sprinter Słodków | 2001 | U14 | WP | V | # | LDK! | ||||||||
4 | 19 | s | 5 | 47.58 | STARKOWSKA Katarzyna | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | V | LDK! | |||||||||
5 | 21 | s | 5 | 47.80 | PRZYBYLSKA Kamila | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U16 | LD | V | # | LDK! | ||||||||
6 | 28 | s | 5 | 48.74 | PŁATEK Joanna | OŚ AZS Poznań | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||
7 | 36 | s | 5 | 51.41 | POKORA Katarzyna | MKS Gniezno | 1999 | U16 | WP | -- | PINIARSKI Paweł | 5 | ||||||||
1 | 1 | s | 6 | 42.07 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U16 | WP | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1648/15 | , 2023 | |||||||
2 | 4 | s | 6 | 43.51 | MESZYŃSKA Anna | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | III | ||||||||||
3 | 5 | s | 6 | 44.02 | KURKOWIAK Sandra | LKS OSiR Pleszew | 1999 | U16 | WP | III | # | |||||||||
4 | 6 | s | 6 | 44.56 | HOFMAN Maria | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U16 | WP | III | # | |||||||||
5 | 7 | s | 6 | 44.99 | STASZAK Anna | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U16 | WP | III | LDK! | |||||||||
6 | 8 | s | 6 | 45.33 | ZABOROWSKA Magdalena | SL Olimpia Poznań | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
7 | 10 | s | 6 | 45.49 | NOWAK Natalia | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 6 | s | 1 | 62.93 | KAZIMIERCZAK Aleksandra | UKS 12 Kalisz | 1998 | U18 | WP | IV | ||||||||||
2 | 7 | s | 1 | 63.93 | ŁĄCZNA Urszula | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U18 | WP | IV | BIEDERMANN Roman | Z/0906/14 | 2023 | 2 | ||||||
3 | 9 | s | 1 | 64.55 | KUŚWIK Agata | UKS 12 Kalisz | 1997 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
4 | 10 | s | 1 | 65.23 | ŁĄCZNA Daria | UKS Sportowiec Borowo | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 11 | s | 1 | 65.68 | ZJAWIONY Antonina | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1997 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 58.52 | GALANT Martyna | OŚ AZS Poznań # | 1995 | U20 | WP | II | KOSTRZEBA Jacek B.D. # | Z/0939/12 | 2024 | M | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 59.62 | KOWAL Weronika | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U18 | WP | III | B.D. BIEDERMANN Roman | , Z/0523/13 | , 2024 | 1 | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 60.64 | STASIAK Dorota | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1996 | U20 | WP | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 2 | 61.64 | KROSCHEL Karena | LKS Orkan Wlkp. Poznań | 1996 | U20 | WP | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 2 | 62.14 | SZPOTT Sandra | PLKS Gwda Piła # | 1996 | U20 | WP | IV | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/0009/12 | 2020 | 1 | ||||||
6 | 8 | s | 2 | 64.07 | BUCHAJCZYK Anna | KS Gwardia Piła | 1995 | U20 | WP | IV | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 7 | s | 1 | 1:48.82 | WERNER Anna | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2001 | U14 | LD | V | # | |||||||||
2 | 10 | s | 1 | 1:50.63 | DOPIERAŁA Aleksandra | LKS OSiR Pleszew | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
3 | 13 | s | 1 | 1:51.92 | CZERNIAK Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U16 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur # | Z/1230/15 | 2019 | 4 | ||||||
4 | 15 | s | 1 | 1:52.44 | BRONIECKA Sandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U14 | WP | -- | # | |||||||||
5 | 16 | s | 1 | 1:52.56 | JAJCZYK Marta | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
6 | 21 | s | 1 | 1:56.57 | ANTONOWICZ Patrycja | LKS OSiR Pleszew | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
7 | 23 | s | 1 | 1:57.60 | KOWALSKA Sara | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||
8 | 24 | s | 1 | 1:58.00 | GRYKA Aleksandra | KS Gwardia Piła | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||
9 | 31 | s | 1 | 2:02.53 | KORCZ Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U14 | WP | -- | ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. | Z/0954/16 | 2021 | 4 | LDK! | |||||
10 | 32 | s | 1 | 2:03.61 | MATYSIAK Magdalena | UKS Przełaj Żerków | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
11 | 33 | s | 1 | 2:05.81 | KAZIMIERSKA Wiktoria | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U16 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
12 | 37 | s | 1 | 2:13.88 | STRZELECKA Sara | MKS Gniezno | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 17 | s | 2 | 1:53.32 | RUDNIK Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U14 | WP | -- | ||||||||||
2 | 18 | s | 2 | 1:53.81 | FRĄCKOWIAK Oliwia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U14 | WP | -- | ZAWORSKI Marek B.D. | Z/1639/15 | 2020 | 3 | LDK! | |||||
3 | 19 | s | 2 | 1:54.59 | DUFFY Ewelina | OŚ AZS Poznań | 2000 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
4 | 25 | s | 2 | 1:58.05 | NOWACZYK Julia | MKS Gniezno | 2000 | U16 | WP | -- | PINIARSKI Paweł | 5 | ||||||||
5 | 26 | s | 2 | 1:58.06 | KOSSAKOWSKA Julia | MKS Gniezno | 2001 | U14 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/0010/15 | 2020 | 4 | ||||||
6 | 28 | s | 2 | 2:00.80 | PRZYBYŁ Patrycja | UKS Sprinter Słodków | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
7 | 29 | s | 2 | 2:01.14 | KSIĄG Roksana | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
8 | 30 | s | 2 | 2:01.96 | ZEIDLER Paulina | UKS Przełaj Żerków | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
9 | 34 | s | 2 | 2:07.13 | PILARCZYK Izabela | UKS Przełaj Żerków | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
10 | 35 | s | 2 | 2:07.84 | GAWRON Zuzanna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||
11 | 36 | s | 2 | 2:09.98 | POSTAREMCZAK Natalia | UKS Sportowiec Borowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
12 | 38 | s | 2 | 2:16.66 | ROSZKOWIAK Weronika | MKS Gniezno | 2000 | U16 | WP | -- | SZYMAŃSKA Hanna | BEZ | ||||||||
1 | 1 | s | 3 | 1:40.96 | LISIECKA Maria | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U16 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 3 | 1:43.98 | GRABOWSKA Kinga | UKS 9 Kalisz | 1999 | U16 | WP | IV | OLSZYNA Waldemar # | Z/0782/15 | 2019 | 2 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 3 | 1:44.54 | WOŁOWICZ Weronika | UKS Achilles Leszno | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 3 | 1:45.40 | WIEDERA Dominika | KS Gwardia Piła | 2000 | U16 | WP | IV | ||||||||||
5 | 5 | s | 3 | 1:46.76 | HOFMAN Marta | SL Olimpia Poznań | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
6 | 6 | s | 3 | 1:48.80 | GRABOWSKA Marta | OŚ AZS Poznań | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
7 | 8 | s | 3 | 1:49.35 | PUCEK Maria | UKS Dąb Suchy Las # | 2000 | U16 | WP | V | # | |||||||||
8 | 9 | s | 3 | 1:50.51 | KAŁUZA Marta | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
9 | 11 | s | 3 | 1:51.40 | RYBAK Aleksandra | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U16 | LD | -- | # | LDK! | ||||||||
10 | 12 | s | 3 | 1:51.68 | KASPERSKA Sandra | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1726/15 | 2017 | 3 | ||||||
11 | 14 | s | 3 | 1:52.15 | FRYDRYSZAK Karolina | UKS Jedynka Gostyń | 2000 | U16 | WP | -- | SADOWSKI Waldemar # | Z/1460/15 | 2019 | 3 | ||||||
12 | 20 | s | 3 | 1:56.36 | GORCZYŃSKA Michalina | MKS Gniezno | 1999 | U16 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/4285/15 | 2018 | BEZ | ||||||
13 | 22 | s | 3 | 1:57.28 | JANKOWSKA Martyna | KS Gwardia Piła | 2001 | U14 | WP | -- | LDK! | |||||||||
14 | 27 | s | 3 | 2:00.40 | FABIJAŃCZUK Monika | KS Gwardia Piła | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:22.23 | GLUMA Agata | UKS Achilles Leszno | 1996 | U20 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:23.80 | ANUS Milena | SL Olimpia Poznań | 1995 | U20 | WP | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:26.68 | GÓRNA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U18 | WP | IV | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:27.39 | MIEDZIŃSKA Katarzyna | UKS Achilles Leszno # | 1995 | U20 | WP | IV | B.D. | 2 | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:28.34 | ANTONIUK Marcelina | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U18 | WP | IV | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:30.43 | GORCZYCA Maria | SL Olimpia Poznań | 1997 | U18 | WP | IV | B.D. B.D. | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:31.93 | KRAWCZYK Sylwia | LKS Maraton Turek | 1997 | U18 | WP | IV | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:32.30 | BĄK Daria | KS Gwardia Piła | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:33.23 | WOLAŃSKA Martyna | UMKS Iskra Wolsztyn | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:16.85 | STUDNIARZ Anna | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:45.59 | WEISS Weronika | OŚ AZS Poznań | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 15.70 | ZIMNY Antonina | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | -1.3 | III | |||||||||
2 | 5 | s | 1 | 15.81 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | -1.3 | III | GIZA Maciej B.D. # | Z/0382/15 | 2023 | ||||||
3 | 6 | s | 1 | 16.18 | ADAMEK Patrycja | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | -1.3 | III | |||||||||
4 | 7 | s | 1 | 16.99 | SMOLEŃ Kaja | KS Gwardia Piła | 2000 | U16 | WP | -1.3 | IV | # | ||||||||
5 | 8 | s | 1 | 17.68 | SKOCZYLAS Patrycja | RKS Łódź # | 1999 | U16 | LD | -1.3 | V | B.D. | ||||||||
6 | 9 | s | 1 | 18.04 | NOWICKA Paulina | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | -1.3 | V | |||||||||
4 | 10 | s | 2 | 18.39 | MIKOŁAJCZAK Daria | MKS Gniezno | 1999 | U16 | WP | -0.7 | V | SZYMAŃSKA Hanna | 4 | |||||||
5 | 11 | s | 2 | 18.44 | SZWENTNER Julia | UKS Sprint Przeźmierowo | 2000 | U16 | WP | -0.7 | V | |||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 15.23 | GÓRSKA Dorota | UKS Achilles Leszno | 1998 | U18 | WP | -0.7 | II | |||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
2 | 2 | s | 2 | 15.34 | HUDZIAK Agata | OŚ AZS Poznań | 1988 | Sen | WP | -0.7 | II | |||||||||
3 | 3 | s | 2 | 15.65 | BŁASZYK Wiktoria | OŚ AZS Poznań | 1996 | U20 | WP | -0.7 | II | REJEWSKI Robert | Z/1671/12 | 2024 | 1 | |||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 5 | s | 1 | 50.60 | BOBER Aleksandra | UKS Sokół Żmigród # | 1999 | U16 | DS | IV | # | |||||||||
2 | 6 | s | 1 | 51.70 | WRÓBEL Martyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U16 | WP | IV | # | |||||||||
3 | 8 | s | 1 | 55.71 | NAROWSKA Paulina | MKS Gniezno | 2001 | U14 | WP | -- | SZYMAŃSKA Hanna | Z/0014/15 | 2016 | 5 | ||||||
4 | 9 | s | 1 | 57.08 | FURMAŃCZAK Adrianna | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 46.15 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | II | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 2 | 48.99 | KOŁATA Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U16 | LD | III | B.D. # | LDK! | ||||||||
3 | 3 | s | 2 | 49.15 | CHWAŁEK Agnieszka | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 2 | 49.20 | TWARDOWSKA Patrycja | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | III | ||||||||||
5 | 7 | s | 2 | 51.71 | WOJCIECHOWSKA Weronika | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 56.91 |
KAŁUZA Marta KOŁATA Karolina STASZAK Anna WORETA Edyta |
UKS Skoczek Władysławów | 2000 2000 2000 1999 |
U16 | WLP | -- |
B.D. |
||||||||||
2 | s | 1 | 56.91 |
KOWALIK Julia ŚLUGAJ Klaudia GARSTKA Antonina |
UKS Sportowiec Borowo | 1998 2000 2000 |
brak daty | WLP | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 58.32 |
SZWENTNER Julia BURDAJEWICZ Magdalena TASIEMSKA Julia RYGUSIŃSKA Wiktoria |
UKS Sprint Przeźmierowo | 2000 2000 2000 1999 |
U16 | WLP | -- |
|
||||||||||
1 | s | 2 | 51.10 |
SKOWRON Anna LÄCHELE Susane ADAMEK Patrycja ADAMEK Klaudia |
KS Gwardia Piła | 2001 2000 1999 1999 |
U16 | WLP | -- |
B.D. BYTNIEWSKI Szymon LEWANDOWSKI Jacek |
, Z/1473/15 Z/0191/15 |
, 2023 2024 |
||||||||
2 | s | 2 | 52.86 |
KULPIŃSKA Anna NEUMANN Sara LESZCZYŃSKA Nadin DURSKA Dorota |
UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 2000 1999 1999 |
U16 | WLP | -- |
GIZA Maciej B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon |
Z/0382/15 , Z/1648/15 |
2023 , 2023 |
||||||||
3 | s | 2 | 53.59 |
ZABOROWSKA Magdalena LISIECKA Maria HOFMAN Maria HOFMAN Marta |
SL Olimpia Poznań | 1999 2000 1999 1999 |
U16 | WLP | -- |
|
||||||||||
4 | s | 2 | 53.74 |
MACIEJEWSKA Karolina STASIAK Zofia NOWAK Natalia ZIMNY Antonina |
MKS Baszta Szamotuły | 1999 2000 1999 1999 |
U16 | WLP | -- |
|
||||||||||
5 | s | 2 | 56.37 |
MIODUCKA Wiktoria MATAN Zuzanna PLESIAK Joanna JAŚKOWIAK Michalina |
UKS Przełaj Żerków | 2001 2001 1999 1999 |
U16 | WLP | -- |
GOŚCINIAK Mateusz |
Z/1670/15 |
2019 |
4 |
|||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.50 | MACIEJEWSKA Karolina | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.65 | WAWRZYNIAK Monika | OŚ AZS Poznań # | 1995 | U20 | WP | II | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | 17 | f | 1 | 1.50 | ŁUCZAK Zofia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | IV | KACZOR Mieczysław | Z/4189/15 | 2021 | 2 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.60 | DUTKIEWICZ Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1998 | U18 | WP | III | JAGACIAK Jarosław # | Z/0309/14 | 2024 | 1 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.35 | SOBOCKA Hanna | MUKS Szok Bojanowo | 1996 | U20 | WP | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.40 | MICHALAK Sandra | LUKS Orkan Września | 2002 | U14 | WP | V | CHOJNACKI Roman | Z/2684/16 | 2018 | 4 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.20 | MATUSZAK Zuzanna | KS Gwardia Piła | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 5 | f | 1 | 1.40 | KOZŁOWSKA Patrycja | MKS Baszta Szamotuły | 2001 | U14 | WP | V | # | |||||||||
5 | 4 | f | 1 | 1.40 | RATAJCZAK Zofia | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
5 | 6 | f | 1 | 1.40 | KACZMAREK Julia | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
7 | 2 | f | 1 | 1.40 | KOMORSKA Kinga | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 1.35 | MARSZAŁ Klaudia | UKS Jedynka Piła # | 2002 | U14 | WP | -- | OLSZEWSKI Ryszard | Z/3285/16 | 2018 | 4 | ||||||
9 | 7 | f | 1 | 1.35 | SZAFRAŃSKA Estera | MUKS Szok Bojanowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 1.35 | KOLANOWSKA Helena | KS Gwardia Piła | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 1.30 | PENDOWSKA Martyna | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2001 | U14 | WP | -- | # | |||||||||
12 | 14 | f | 1 | 1.30 | NOWAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U14 | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/1653/15 | 2021 | 2 | LDK! | |||||
12 | 10 | f | 1 | 1.30 | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
12 | 15 | f | 1 | 1.30 | KARPIK Zuzanna | MKS Baszta Szamotuły | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||
15 | 13 | f | 1 | 1.30 | WIŚNIEWSKA Monika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1657/15 | 2019 | 4 | LDK! | |||||
16 | 12 | f | 1 | 1.30 | RYGUSIŃSKA Wiktoria | UKS Sprint Przeźmierowo | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
17 | 16 | f | 1 | 1.20 | HNAT Laura | KS Żak Wałcz | 1999 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 4.00 | WIWATOWSKA Weronika | UKS Sprinter Słodków | 1999 | U16 | WP | +0.2 | -- | |||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.43 | BENEDYKCIŃSKA Natalia | MUKS Kadet Rawicz # | 2000 | U16 | WP | -0.3 | II | ŚWITAŁA Aldona # | Z/0590/15 | 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.03 | LESZCZYŃSKA Nadin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | +1.9 | IV | # | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 4.80 | MIKOŁAJCZAK Daria | MKS Gniezno | 1999 | U16 | WP | +1.3 | IV | SZYMAŃSKA Hanna | 4 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.60 | SAMIŁO Agata | UKS Sokół Żmigród # | 1999 | U16 | DS | +1.6 | V | # | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.58 | HOROWSKA Nikola | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2001 | U14 | LB | +0.6 | V | SASKA Tomasz B.D. # | Z/3097/15 | 2024 | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.51 | TWARDOWSKA Patrycja | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | +1.9 | V | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.35 | KALINA Olga | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U14 | DS | +1.2 | -- | # | ||||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.34 | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U16 | WP | -0.4 | -- | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.28 | KOWALCZUK Anna | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U16 | WP | +1.4 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.20 | WĘDZIK Estera | UKS Sprinter Słodków | 1999 | U16 | WP | +0.5 | -- | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 4.10 | WIWATOWSKA Weronika | UKS Sprinter Słodków | 1999 | U16 | WP | +2.4 | -- | |||||||||
12 | 12 | f | 1 | 4.07 | SZAFRAŃSKA Estera | MUKS Szok Bojanowo | 2000 | U16 | WP | +1.6 | -- | |||||||||
13 | 13 | f | 1 | 4.00 | URBAN Aleksandra | UKS 12 Kalisz | 1999 | U16 | WP | +0.2 | -- | |||||||||
14 | 14 | f | 1 | 3.94 | KLUJ Anna | GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne # | 2001 | U14 | WP | +0.7 | -- | |||||||||
15 | 15 | f | 1 | 3.93 | STASIUK Roksana | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | +1.6 | -- | |||||||||
16 | 16 | f | 1 | 3.76 | SZUKAŁA Aleksandra | PLKS Gwda Piła | 2002 | U14 | WP | +0.7 | -- | # | ||||||||
17 | 17 | f | 1 | 3.74 | PRZYGOCKA Wiktoria | MKS Baszta Szamotuły | 2001 | U14 | WP | +0.9 | -- | |||||||||
18 | 18 | f | 1 | 3.63 | PEMPERA Nikola | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U16 | WP | +1.5 | -- | |||||||||
19 | 19 | f | 1 | 3.04 | KLUJ Aleksandra | UKS Sprint Przeźmierowo | 2004 | U12 | WP | +0.9 | -- | |||||||||
20 | 20 | f | 1 | 2.75 | KAMIŃSKA Julia | UKS Sprint Przeźmierowo | 2005 | U12 | WP | +0.4 | -- | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.26 | MAKOWSKA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | III | ||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.67 | JERZYNIAK Anna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U18 | WP | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.28 | BURZYŃSKA Angelika | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 11.32 | BRZĄKAŁA Justyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U18 | WP | III | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.25 | KOLENDA Emila | UKS Sprinter Słodków | 2000 | U16 | WP | IV | LDK! | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.96 | GRONOWSKA Angelika | MKL Szczecin # | 1998 | U18 | ZP | IV | B.D. # | 2 | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 9.85 | JAKUBOWSKA Pamela | LUKS Orkan Września # | 1998 | U18 | WP | IV | PAWLAK Przemysław # | Z/2360/15 | 2020 | 1 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 10.14 | KARALUS Klaudia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 9.23 | KRAKOWSKA Roksana | MKS Juvenia Puszczykowo | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 9.67 | GALICKA Natalia | KS Gwardia Piła | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 9.45 | LEWANDOWSKA Aleksandra | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 9.37 | GARCZYK Angelika | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 9.28 | BŁAŻEJCZYK Marta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 8.51 | KOWALCZUK Małgorzata | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 7.65 | LISTOPADZKA Katarzyna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 7.21 | ŁĄCZNA Aleksandra | UKS Sportowiec Borowo | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 5.18 | MŁYNARZ Martyna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 16.83 | MALUŚKIEWICZ Agnieszka | OŚ AZS Poznań | 1989 | Sen | WP | M | NOWAK Grzegorz # | Z/2107/11 | 2022 | M | ||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 36.79 | MAKOWSKA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 30.83 | PABICH Angelika | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 26.07 | KARALUS Klaudia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 25.57 | GARCZYK Angelika | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 23.76 | KŁOSIŃSKA Lena | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 21.70 | KARKOSZKA Elżbieta | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 20.86 | LISTOPADZKA Katarzyna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 19.50 | WALKOWSKA Wiktoria | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 19.18 | ROZYNEK Klaudia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 17.10 | WAWRZYNIAK Karolina | UKS Sokół Żmigród # | 2000 | U16 | DS | -- | # | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 16.11 | KOLENDA Natalia | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 48.55 | MOŚ Katarzyna | OŚ AZS Poznań # | 1994 | U23 | WP | I | B.D. # | |||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 53.24 | BŁASZCZYK Kamila | WLKS Wrocław # | 1999 | U16 | DS | I | B.D. | LDK! | ||||||||
1 | 1 | f | 1 | 59.59 | ŁEPKOWSKA Kinga | AZS-AWF Warszawa # | 1997 | U18 | MZ | I | B.D. | 1 | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 33.95 | WAWRZYNIAK Karolina | UKS Sokół Żmigród # | 2000 | U16 | DS | V | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 40.25 | SZYMONIAK Kamila | MUKS Kadet Rawicz | 1998 | U18 | WP | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 31.92 | KARKOSZKA Elżbieta | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U16 | WP | V | # | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 25.13 | PABICH Angelika | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
5 | 6 | f | 1 | 22.71 | KOLENDA Natalia | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 24.29 | SIP Magdalena | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 20.77 | ROZYNEK Klaudia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 18.63 | BASIŃSKA Bogumiła | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 14.46 | MŁYNARZ Martyna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 54.60 | NYKS Maja | MUKS Park Zduńska Wola | 1994 | U23 | LD | I | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 51.93 | KORDYKIEWICZ Marta | LLKS Pomorze Stargard | 1996 | U20 | ZP | I | B.D. ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. # | , Z/1106/12 | , 2019 | |||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 35.89 | GRONOWSKA Angelika | MKL Szczecin # | 1998 | U18 | ZP | IV | B.D. # | 2 | ||||||||
1 | 1 | f | 1 | 39.40 | TADYSZAK Julia | UKS Olimp Duszniki | 2000 | U16 | WP | III | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/0870/15 | 2021 | 3 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 33.24 | PILARSKA Weronika | UKS Olimp Duszniki | 1998 | U18 | WP | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 33.46 | CZACHOWSKA Martyna | KS Gwardia Piła | 2000 | U16 | WP | IV | B.D. | LDK! | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 24.32 | GŁOWACZ Anna | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 31.07 | KOWALCZUK Małgorzata | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 23.64 | BIESZCZAD Joanna | MUKS Szok Bojanowo | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 28.84 | KĘSA Martyna | MKS Baszta Szamotuły | 2001 | U14 | WP | V | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 27.75 | PŁOSKONKA Klaudia | UKS Sokół Żmigród # | 2000 | U16 | DS | -- | # | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 27.71 | KŁOSIŃSKA Lena | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 25.05 | GALEWSKA Klaudia | KS Gwardia Piła | 2000 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 22.31 | SIP Magdalena | LKS Orkan Ostrzeszów | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 20.08 | RUTKOWSKA Katarzyna | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U14 | WP | -- | GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna # | 3 | LDK! | |||||||
10 | 10 | f | 1 | 20.00 | GORZELAŃCZYK Maja | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 19.30 | BURDAJEWICZ Magdalena | UKS Sprint Przeźmierowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 19.08 | ŁAGODZIŃSKA Angelika | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
13 | 13 | f | 1 | 18.24 | BRZEZIŃSKA Monika | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
14 | 14 | f | 1 | 17.54 | MARKIEWICZ Katarzyna | UKS Sportowiec Borowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
15 | 15 | f | 1 | 17.50 | PROKOP Lidia | UKS Olimp Duszniki | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||
16 | 16 | f | 1 | 16.52 | GALUS Paulina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U14 | WP | -- | SZOSTAK Janusz # | Z/0950/16 | 2022 | 3 | ||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 38.00 | CICHA Sonia | UKS Olimp Duszniki | 1996 | U20 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 37.18 | LEWANDOWSKA Klaudia | MKL Szczecin # | 1993 | U23 | ZP | III | B.D. # | 2 | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 36.61 | DUDKOWSKA Roksana | LLKS Pomorze Stargard | 1995 | U20 | ZP | III | B.D. | 3 | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 33.11 | CHUDA Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | IV | # | |||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15:26.30 | LEWANDOWSKA Paulina | KS Energetyk Poznań | 1997 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 16:22.99 | JAŚKOWIAK Michalina | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | III | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 16:48.12 | ZIELIŃSKA Kornelia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 17:03.38 | SIATKOWSKA Iza | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U20 | WP | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 18:15.99 | MOLENDA Alicja | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 19:20.52 | ZIELIŃSKA Małgorzata | UKS Przełaj Żerków | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 19:38.83 | NAWROCKA Zofia | KS Energetyk Poznań | 1999 | U16 | WP | V | # | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 19:41.41 | PACZKOWSKA Maria | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 20:30.03 | KASPERSKA Joanna | KS Gwardia Piła | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 20:50.73 | ANTONIAK Paulina | UKS Achilles Leszno | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 21:52.69 | MIESZKOWSKA Natalia | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
12 | 12 | s | 1 | 22:04.42 | FELKA Ewa | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 18 | s | 1 | 13.05 | KRUSZONA Stanisław | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U16 | WP | -0.3 | -- | |||||||||
2 | 19 | s | 1 | 13.15 | GRYCMAN Jakub | KS Stal Ostrów Wlkp. | 2001 | U14 | WP | -0.3 | -- | WALCZAK Marek | Z/0598/15 | 2017 | 2 | |||||
3 | 20 | s | 1 | 13.26 | MRULA Kacper | UKS 12 Kalisz | 2001 | U14 | WP | -0.3 | -- | |||||||||
4 | 24 | s | 1 | 13.79 | KORACH Daniel | UKS Piątka Jarocin | 2001 | U14 | WP | -0.3 | -- | # | ||||||||
5 | 25 | s | 1 | 13.80 | KACZMAREK Jakub | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -0.3 | -- | # | ||||||||
6 | 29 | s | 1 | 14.57 | SIENKIEWICZ Bartosz | MKL Jarocin # | 2001 | U14 | WP | -0.3 | -- | GOŚCINIAK Mateusz # | Z/1557/15 | 2021 | 2 | |||||
7 | 30 | s | 1 | 14.75 | KONOPIELKO Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2001 | U14 | WP | -0.3 | -- | |||||||||
1 | 22 | s | 2 | 13.47 | LISIECKI Damian | MUKS Szok Bojanowo | 2001 | U14 | WP | -1.0 | -- | |||||||||
2 | 26 | s | 2 | 13.81 | MICHALAK Gabriel | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U16 | WP | -1.0 | -- | # | ||||||||
3 | 27 | s | 2 | 13.87 | NOWAK Nikodem | UKS Przełaj Żerków | 2001 | U14 | WP | -1.0 | -- | |||||||||
4 | 28 | s | 2 | 13.88 | OSIŃSKI Krzysztof | SL Olimpia Poznań # | 2001 | U14 | WP | -1.0 | -- | |||||||||
5 | 31 | s | 2 | 14.87 | SZARZYŃSKI Krzysztof | MUKS Szok Bojanowo | 2001 | U14 | WP | -1.0 | -- | # | ||||||||
6 | 32 | s | 2 | 15.18 | OŚKO Kacper | UKS Achilles Leszno | 2001 | U14 | WP | -1.0 | -- | |||||||||
1 | 13 | s | 3 | 12.55 | WASIELEWSKI Sebastian | LKS Sana Kościan | 1999 | U16 | WP | -1.8 | V | TALIKADZE Roman | Z/1734/15 | 2017 | BEZ | |||||
1 | 8 | s | 3 | 13.98 | S K | UKS Achilles Leszno | 2000 | U16 | WP | -1.3 | -- | |||||||||
2 | 15 | s | 3 | 12.61 | GRZELCZAK Kacper | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | -1.8 | V | |||||||||
3 | 16 | s | 3 | 12.98 | MIELOSZYK Wojciech | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | -1.8 | -- | |||||||||
4 | 17 | s | 3 | 13.03 | KUZDROWSKI Dawid | UKS Achilles Leszno | 2000 | U16 | WP | -1.8 | -- | |||||||||
5 | 21 | s | 3 | 13.29 | ŁYSIAK Marcin | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | -1.8 | -- | |||||||||
6 | 23 | s | 3 | 13.48 | ZIELIŃSKI Witold | MKS Baszta Szamotuły # | 2000 | U16 | WP | -1.8 | -- | |||||||||
1 | 6 | s | 4 | 11.72 | SARNOWSKI Daniel | OŚ AZS Poznań | 1999 | U16 | WP | -0.3 | III | # | ||||||||
2 | 8 | s | 4 | 12.04 | KRĘŻEL Dominik | OŚ AZS Poznań | 1999 | U16 | WP | -0.3 | IV | BIEDERMANN Roman B.D. | Z/3374/18 | 2023 | ||||||
3 | 10 | s | 4 | 12.14 | WYPARŁO Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -0.3 | IV | # | ||||||||
4 | 9 | s | 4 | 12.14 | GRZEGOROWSKI Christian | UKS Achilles Leszno | 1999 | U16 | WP | -0.3 | IV | |||||||||
5 | 11 | s | 4 | 12.37 | SKRZYPEK Mateusz | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U16 | WP | -0.3 | V | |||||||||
6 | 12 | s | 4 | 12.40 | SZYMKOWIAK Artur | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U16 | WP | -0.3 | V | # | ||||||||
7 | 14 | s | 4 | 12.59 | CZAPLA Kacper | UKS Sprinter Słodków | 1999 | U16 | WP | -0.3 | V | |||||||||
1 | 1 | s | 5 | 10.84 | GRZEŚKOWIAK Krzysztof | OŚ AZS Poznań | 1993 | U23 | WP | -1.1 | I | # | ||||||||
2 | 2 | s | 5 | 11.01 | KOŁODZIEJ Mateusz | OŚ AZS Poznań | 1993 | U23 | WP | -1.1 | II | # | ||||||||
3 | 3 | s | 5 | 11.07 | HUDZIAK Marek | OŚ AZS Poznań | 1987 | Sen | WP | -1.1 | II | B.D. | 3 | |||||||
4 | 4 | s | 5 | 11.08 | LEWANDOWSKI Bartosz | OŚ AZS Poznań | 1993 | U23 | WP | -1.1 | II | |||||||||
5 | 5 | s | 5 | 11.69 | WESZKA Maciej | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U23 | DS | -1.1 | III | |||||||||
6 | 7 | s | 5 | 11.86 | ŁYCZAK Kamil | WLKS Wrocław | 1996 | U20 | DS | -1.1 | IV | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 22.01 | HUDZIAK Marek | OŚ AZS Poznań | 1987 | Sen | WP | -1.4 | II | B.D. | 3 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 22.06 | KOŁODZIEJ Mateusz | OŚ AZS Poznań | 1993 | U23 | WP | -1.4 | II | # | ||||||||
3 | 17 | s | 1 | 23.97 | NOWOTNY Bartosz | SL Olimpia Poznań | 1996 | U20 | WP | -1.4 | IV | |||||||||
4 | 19 | s | 1 | 24.24 | BALCEREK Adam | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U18 | WP | -1.4 | IV | # | ||||||||
5 | 22 | s | 1 | 24.64 | KASPRZAK Mikołaj | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U18 | WP | -1.4 | -- | |||||||||
6 | 24 | s | 1 | 25.02 | SZMAGAJ Mateusz | STS Pomerania Szczecinek # | 1998 | U18 | ZP | -1.4 | -- | # | ||||||||
7 | 26 | s | 1 | 25.18 | ŁESZYK Oskar | SL Olimpia Poznań | 1997 | U18 | WP | -1.4 | -- | |||||||||
1 | 12 | s | 2 | 23.39 | WILCZYŃSKI Mateusz | UKS Sprint Przeźmierowo | 1992 | U23 | WP | -0.5 | III | |||||||||
2 | 16 | s | 2 | 23.94 | KARLIŃSKI Mateusz | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U18 | WP | -0.5 | IV | |||||||||
3 | 18 | s | 2 | 24.24 | WEBER Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | -0.5 | IV | |||||||||
4 | 20 | s | 2 | 24.42 | JENDRZEJCZAK Damian | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U18 | WP | -0.5 | -- | # | ||||||||
5 | 21 | s | 2 | 24.53 | KASZUBA Piotr | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U20 | WP | -0.5 | -- | # | ||||||||
6 | 23 | s | 2 | 24.75 | KUDERCZAK Tomasz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1995 | U20 | WP | -0.5 | -- | |||||||||
7 | 25 | s | 2 | 25.04 | SUCHORAB Sławomir | KS Gwardia Piła | 1998 | U18 | WP | -0.5 | -- | # | ||||||||
1 | 6 | s | 3 | 23.02 | NEUMANN Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U18 | WP | +0.4 | III | # | ||||||||
2 | 7 | s | 3 | 23.04 | PALICKI Maciej | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U20 | WP | +0.4 | III | KACZOR Mieczysław # | Z/0931/12 | 2021 | 1 | |||||
3 | 8 | s | 3 | 23.05 | RODZIAK Łukasz | SL Olimpia Poznań # | 1998 | U18 | WP | +0.4 | III | |||||||||
4 | 10 | s | 3 | 23.38 | ŁYCZAK Kamil | WLKS Wrocław | 1996 | U20 | DS | +0.4 | III | |||||||||
5 | 11 | s | 3 | 23.39 | WESZKA Maciej | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U23 | DS | +0.4 | III | |||||||||
6 | 15 | s | 3 | 23.81 | OŚKO Krzysztof | UKS Achilles Leszno | 1998 | U18 | WP | +0.4 | IV | |||||||||
7 | 27 | s | 3 | 25.25 | PŁONKA Piotr | KS Stal Ostrów Wlkp. | 1998 | U18 | WP | +0.4 | -- | |||||||||
1 | 3 | s | 4 | 22.74 | BERLIŃSKI Daniel | UKS Skoczek Władysławów # | 1994 | U23 | WP | -0.6 | II | # | ||||||||
2 | 4 | s | 4 | 22.86 | WRÓBEL Krzysztof | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1996 | U20 | WP | -0.6 | III | |||||||||
3 | 5 | s | 4 | 22.86 | SENK Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U20 | WP | -0.6 | III | KACZOR Mieczysław | Z/1601/12 | 2020 | 1 | |||||
4 | 9 | s | 4 | 23.06 | DZIECHCIAROW Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1994 | U23 | DS | -0.6 | III | |||||||||
5 | 13 | s | 4 | 23.46 | KONWA Mateusz | CRS Barlinek | 1995 | U20 | ZP | -0.6 | III | STAWICKI Michał | Z/4154/11 | 2014 | 2 | |||||
6 | 14 | s | 4 | 23.77 | ZAPARTY Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U18 | WP | -0.6 | IV | B.D. | 2 | |||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 39.57 | POCZEWSKI Jan | PLKS Gwda Piła # | 1999 | U16 | WP | IV | SZYMAŃSKI Andrzej # | Z/4341/15 | 2021 | 3 | ||||||
2 | 11 | s | 1 | 41.69 | RYCHTER Przemysław | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1999 | U16 | WP | V | # | |||||||||
3 | 12 | s | 1 | 42.02 | BOROWSKI Dawid | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1999 | U16 | WP | V | WOSIEK Jacek B.D. # | Z/2413/15 | 2024 | |||||||
4 | 13 | s | 1 | 42.62 | KARDACZ Jakub | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||
5 | 15 | s | 1 | 44.32 | STAWICKI Filip | UKS Przełaj Żerków | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
6 | 20 | s | 1 | 47.47 | MEROŃ Szymon | UKS Sprint Przeźmierowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 2 | s | 2 | 37.78 | KRUS Mateusz | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | III | PUJDAK Andrzej | Z/3164/15 | 2018 | 3 | ||||||
2 | 16 | s | 2 | 45.20 | FILIPIAK Mateusz | UKS Przełaj Żerków | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
3 | 17 | s | 2 | 45.33 | OZGA Bogumił | KS Gwardia Piła | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||
4 | 18 | s | 2 | 45.90 | NAPIERAŁA Patryk | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
5 | 21 | s | 2 | 47.77 | BOLEWSKI Jędrzej | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U14 | WP | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
1 | 9 | s | 3 | 41.52 | KUBACKI Sebastian | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
2 | 10 | s | 3 | 41.57 | RUCIŃSKI Patryk | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
3 | 14 | s | 3 | 43.73 | JUSZCZYK Szymon | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
1 | 1 | s | 4 | 37.23 | GENDASZYK Miłosz | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | II | ||||||||||
2 | 3 | s | 4 | 39.00 | WASIELEWSKI Sebastian | LKS Sana Kościan | 1999 | U16 | WP | III | TALIKADZE Roman | Z/1734/15 | 2017 | BEZ | ||||||
3 | 5 | s | 4 | 39.63 | LEONARCZYK Sebastian | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
4 | 6 | s | 4 | 39.91 | NAWROT Mikołaj | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U16 | WP | IV | BYTNIEWSKI Szymon B.D. # | Z/0793/15 | 2024 | |||||||
5 | 7 | s | 4 | 40.61 | MAJEWSKI Aleks | OŚ AZS Poznań | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
6 | 8 | s | 4 | 41.36 | ŚWIST Patryk | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
7 | 19 | s | 4 | 46.54 | PAETZ Artur | OŚ AZS Poznań | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 51.17 | WESELA Adrian | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U18 | WP | III | B.D. # | Z/0387/14 | 2022 | |||||||
2 | 7 | s | 1 | 51.72 | WOJTASZEK Mateusz | UKS 12 Kalisz | 1997 | U18 | WP | III | ||||||||||
3 | 8 | s | 1 | 52.28 | LUDWICZAK Andrzej | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U20 | WP | III | ZAWORSKI Marek | Z/1533/13 | 2019 | 2 | ||||||
4 | 11 | s | 1 | 54.29 | SZYNALSKI Tobiasz | MUKS Kadet Rawicz | 1997 | U18 | WP | IV | ||||||||||
5 | 13 | s | 1 | 56.96 | POLICHNOWSKI Stanisław | SL Olimpia Poznań | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
6 | 14 | s | 1 | 60.78 | BOSY Daniel | LKS Sana Kościan | 1989 | Sen | WP | -- | TALIKADZE Roman # | Z/1451/11 | 2024 | BEZ | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 49.38 | OSTROWSKI Artur | KB Sporting Międzyzdroje # | 1988 | Sen | ZP | II | OSTROWSKI Ryszard # | Z/1186/11 | 2020 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 2 | 49.47 | WAWRZYNIAK Mikołaj | OŚ AZS Poznań # | 1993 | U23 | WP | II | ||||||||||
3 | 4 | s | 2 | 51.52 | WOJCIESZAK Przemysław | UKS 12 Kalisz | 1995 | U20 | WP | III | B.D. | 3 | ||||||||
4 | 5 | s | 2 | 51.53 | PASTERNAK Oskar | UKS 12 Kalisz | 1997 | U18 | WP | III | ||||||||||
5 | 6 | s | 2 | 51.71 | TYLAK Łukasz | UKS Dąb Suchy Las # | 1990 | Sen | WP | III | TYLAK Łukasz | Z/1668/12 | 2023 | II | ||||||
6 | 9 | s | 2 | 53.20 | GLONEK Waldemar | SL Olimpia Poznań | 1994 | U23 | WP | -- | B.D. | 3 | ||||||||
7 | 10 | s | 2 | 53.23 | NOLBERCZAK Dawid | SL Olimpia Poznań | 1996 | U20 | WP | IV | BYTNIEWSKA Magdalena | 3 | ||||||||
8 | 12 | s | 2 | 55.22 | MARCHWICKI Maciej | UKS 12 Kalisz | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 5 | s | 1 | 1:31.51 | WACHOWSKI Wiktor | UKS 12 Kalisz | 2000 | U16 | WP | III | B.D. | 2 | ||||||||
2 | 9 | s | 1 | 1:34.62 | MAŁECKI Kacper | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | IV | # | |||||||||
3 | 10 | s | 1 | 1:35.28 | OLGRZYMEK Adam | UKS Piątka Jarocin | 2001 | U14 | WP | V | # | |||||||||
4 | 11 | s | 1 | 1:35.97 | DUDZIAK Piotr | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
5 | 17 | s | 1 | 1:43.37 | PARUSZEWSKI Mikołaj | MKS Gniezno | 2000 | U16 | WP | -- | PINIARSKI Paweł | Z/4968/15 | 2015 | BEZ | ||||||
6 | 18 | s | 1 | 1:48.48 | LEMAN Patryk | SL Olimpia Poznań | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
7 | 19 | s | 1 | 1:49.90 | KACZMAREK Szymon | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
8 | 20 | s | 1 | 1:53.37 | DANISEWICZ Jakub | MKS Gniezno | 2001 | U14 | WP | -- | PINIARSKI Paweł | Z/4973/15 | 2016 | BEZ | ||||||
9 | 21 | s | 1 | 1:55.38 | KRZYŻANIAK Jakub | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -- | # | |||||||||
10 | 22 | s | 1 | 1:58.27 | ANDRZEJCZAK Mateusz | MKS Gniezno | 2000 | U16 | WP | -- | SZYMAŃSKA Hanna | BEZ | ||||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:28.65 | WALCZAK Marcin | SL Olimpia Poznań | 1999 | U16 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 2 | 1:29.11 | SOBECKI Adrian | UKS Achilles Leszno | 1999 | U16 | WP | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 2 | 1:29.83 | KUŁACZ Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | III | # | |||||||||
4 | 4 | s | 2 | 1:29.92 | GULCZYŃSKI Marek | UKS Dąb Suchy Las # | 1999 | U16 | WP | III | # | |||||||||
5 | 6 | s | 2 | 1:32.17 | ZAWADZKI Bartosz | KS Energetyk Poznań | 2001 | U14 | WP | IV | # | |||||||||
6 | 7 | s | 2 | 1:33.63 | KWAPISZEWSKI Kacper | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U16 | WP | IV | # | |||||||||
7 | 8 | s | 2 | 1:34.07 | ŁAWNICZAK Marcin | UKS Sokół Żmigród # | 1999 | U16 | DS | IV | # | |||||||||
8 | 12 | s | 2 | 1:36.20 | FABISIAK Marek | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | V | # | |||||||||
9 | 13 | s | 2 | 1:38.79 | PRZYBYLAK Tomasz | OŚ AZS Poznań | 2001 | U14 | WP | V | BYTNIEWSKI Szymon B.D. # | Z/0711/15 | 2023 | LDK! | ||||||
10 | 14 | s | 2 | 1:40.46 | SZMYT Kacper | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
11 | 15 | s | 2 | 1:40.92 | PAWLACZYK Krzysztof | UKS Przełaj Żerków | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
12 | 16 | s | 2 | 1:41.47 | NOWAK Kajetan | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 10 | s | 1 | 2:03.36 | SIERSCHUŁA Bartosz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U18 | WP | IV | # | |||||||||
2 | 11 | s | 1 | 2:04.58 | DWORCZAK Nikodem | WMLKS Nadodrze Powodowo # | 1998 | U18 | WP | IV | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/0525/14 | 2023 | 1 | ||||||
3 | 13 | s | 1 | 2:06.47 | ABRAMOWICZ Szymon | LKS Maraton Turek | 1998 | U18 | WP | IV | ||||||||||
4 | 17 | s | 1 | 2:10.65 | BYCZKOWSKI Mateusz | MKS Gniezno | 1995 | U20 | WP | -- | ||||||||||
5 | 18 | s | 1 | 2:11.09 | NOWAK Michał | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1995 | U20 | WP | -- | ||||||||||
6 | 21 | s | 1 | 2:17.11 | ADAMSKI Andrzej | MKS Gniezno | 1997 | U18 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł | Z/0659/14 | 2015 | 4 | ||||||
7 | 23 | s | 1 | 2:27.44 | TURBAŃSKI Michał | UKS Jedynka Gostyń | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 12 | s | 2 | 2:06.14 | PIETRZAK Tomasz | LKS Maraton Turek | 1997 | U18 | WP | IV | PANFIL Łukasz # | Z/0394/14 | 2022 | 3 | ||||||
2 | 14 | s | 2 | 2:07.44 | KLIMKOWSKI Michał | UKS Sokół Żmigród # | 1998 | U18 | DS | IV | # | |||||||||
3 | 15 | s | 2 | 2:07.87 | GLAPIAK Maciej | UKS Achilles Leszno | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 16 | s | 2 | 2:08.31 | JANIAK Dariusz | SL Olimpia Poznań | 1997 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 19 | s | 2 | 2:11.30 | BORWIŃSKI Hubert | SL Olimpia Poznań | 1997 | U18 | WP | -- | ||||||||||
6 | 20 | s | 2 | 2:13.57 | ZAJĄC Krystian | MKS Juvenia Puszczykowo | 1994 | U23 | WP | -- | ||||||||||
7 | 22 | s | 2 | 2:17.41 | RATAJCZAK Adrian | MKS Juvenia Puszczykowo | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 1:54.41 | WYRZYKIEWICZ Adrian | PLKS Gwda Piła | 1995 | U20 | WP | II | B.D. | |||||||||
2 | 2 | s | 3 | 1:54.81 | BZOWY Patryk | UKS Przełaj Żerków | 1995 | U20 | WP | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 3 | 1:55.54 | NOWICKI Sebastian | OKL Oborniki # | 1994 | U23 | WP | II | NOWICKI Sebastian | Z/0344/13 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 3 | 1:55.93 | GRODZKI Dawid | UKS Achilles Leszno | 1996 | U20 | WP | II | ||||||||||
5 | 5 | s | 3 | 1:56.16 | BRACISZEWSKI Szymon | KS Gwardia Piła | 1992 | U23 | WP | II | ||||||||||
6 | 6 | s | 3 | 1:58.06 | WITKOWSKI Wiktor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U18 | KP | III | ||||||||||
7 | 7 | s | 3 | 1:58.49 | MUSIOŁ Bartosz | ZLKL Zielona Góra | 1994 | U23 | LB | III | B.D. | BEZ | ||||||||
8 | 8 | s | 3 | 2:00.81 | FABISIAK Mateusz | OŚ AZS Poznań # | 1996 | U20 | WP | III | ||||||||||
9 | 9 | s | 3 | 2:01.21 | NOWICKI Marcin | UKS Achilles Leszno | 1997 | U18 | WP | III | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 9 | s | 1 | 3:05.74 | MAĆKOWIAK Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U16 | WP | -- | B.D. | |||||||||
2 | 12 | s | 1 | 3:08.93 | BARANOWSKI Mateusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U14 | WP | -- | # | |||||||||
3 | 13 | s | 1 | 3:09.29 | BABIK Bartosz | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
4 | 14 | s | 1 | 3:10.05 | SARBAK Grzegorz | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
5 | 15 | s | 1 | 3:20.38 | WAWER Sławomir | UKS Sportowiec Borowo | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
6 | 16 | s | 1 | 3:21.93 | NOWAKOWSKI Mateusz | MKS Baszta Szamotuły | 2001 | U14 | WP | -- | # | |||||||||
7 | 17 | s | 1 | 3:27.47 | KACZMAREK Michał | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
8 | 18 | s | 1 | 3:29.91 | WIŚNIEWSKI Roland | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
9 | 19 | s | 1 | 3:30.91 | FELKEL Mikołaj | MKS Gniezno | 2002 | U14 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł | Z/0861/16 | 2017 | BEZ | ||||||
10 | 20 | s | 1 | 3:31.90 | KLUPŚ Kacper | UKS Jedynka Gostyń | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
11 | 21 | s | 1 | 3:32.39 | WOGA Adrian | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 2:40.54 | KWIATKOWSKI Krystian | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | III | PUJDAK Andrzej | Z/2630/15 | 2019 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 2:41.31 | WISNIEWSKI Maciej | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 2 | 2:49.30 | MŁODYSTACH Dawid | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U16 | WP | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 2 | 2:51.19 | KICKI Mateusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U16 | WP | V | LDK! | |||||||||
5 | 5 | s | 2 | 2:53.02 | PIECHOWIAK Tomasz | MKS Gniezno | 1999 | U16 | WP | V | SZYMAŃSKA Hanna | Z/4284/15 | 2015 | BEZ | ||||||
6 | 6 | s | 2 | 2:56.86 | DUSZYŃSKI Mateusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | V | # | |||||||||
7 | 7 | s | 2 | 2:57.72 | ŁAPA Kamil | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
8 | 8 | s | 2 | 3:05.44 | ŁUSZCZEWSKI Patryk | MKS Gniezno | 1999 | U16 | WP | -- | PINIARSKI Paweł | Z/4280/15 | 2015 | 4 | ||||||
9 | 11 | s | 2 | 3:06.13 | BOROWIK Przemysław | LUKS Orkan Września # | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
10 | 10 | s | 2 | 3:06.13 | TRACZ Jakub | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U14 | WP | -- | # | |||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:52.11 | KASKA Cezary | LKS OSiR Pleszew | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 6:52.85 | PRZYBYŁ Mikołaj | UKS Sprint Przeźmierowo | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 8:37.25 | KOŁATA Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.92 | KRZYŻANOWSKI Tymoteusz | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | -0.9 | III | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 16.80 | NOWAK Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U16 | WP | -0.9 | III | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 16.82 | KALINOWSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U16 | MZ | -0.9 | III | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # | Z/5075/19 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 17.31 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U16 | WP | -0.9 | IV | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 17.69 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U16 | WP | -0.9 | IV | KACZOR Adam # | Z/4473/15 | 2022 | 2 | |||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 40.54 | GRZELCZAK Kacper | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U16 | WP | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 42.29 | CHSZUSZCZ Adam | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | III | LDK! | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 45.90 | NOWAK Sebastian | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 49.34 | BORKOWSKI Dominik | UKS Sokół Żmigród # | 1999 | U16 | DS | -- | # | |||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.14 |
KWIATKOWSKI Szymon KWIATKOWSKI Krystian MIRECKI Grzegorz KRUS Mateusz |
LUKS Orkan Września | 2000 1999 2000 1999 |
U16 | WLP | -- |
PUJDAK Andrzej KACZOR Adam PUJDAK Andrzej |
Z/2630/15 Z/4473/15 Z/3164/15 |
2019 2022 2018 |
3 2 3 |
|||||||
2 | s | 1 | 48.51 |
KUŁACZ Marcin JURGA Szymon WYPARŁO Patryk MAŁECKI Kacper |
UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | WLP | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 50.04 |
NOWAK Sebastian KALINOWSKI Jakub ĆWIKLIŃSKI Jan CHSZUSZCZ Adam |
UKS Skoczek Władysławów | 1999 2000 1999 1999 |
U16 | WLP | -- |
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. |
Z/5075/19 |
2024 |
||||||||
4 | s | 1 | 51.23 |
MIELOSZYK Wojciech ŁYSIAK Marcin GENDASZYK Miłosz KUBACKI Sebastian |
UKS Przełaj Żerków | 1999 1999 1999 1999 |
U16 | WLP | -- |
|
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.60 | SIBILSKI Jan | UKS Sprint Przeźmierowo | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 2.10 | BASZCZYŃSKI Mariusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1993 | U23 | WP | I | B.D. # | 2 | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.55 | ŁUSIEWICZ Michał | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
2 | 3 | f | 1 | 1.55 | GRZEŚKOWIAK Bartosz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.85 | MACHIŃSKI Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U18 | WP | III | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.75 | KOWALEWSKI Jakub | CRS Barlinek | 1994 | U23 | ZP | -- | STAWICKI Michał | Z/1591/13 | 2014 | BEZ | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.55 | FRYDRYK Jakub | KS Żak Wałcz | 1999 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.55 | KOWALSKI Wojciech | SL Olimpia Poznań | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.45 | BIAŁY Szymon | KS Stal Ostrów Wlkp. | 2001 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/0587/15 | 2017 | 3 | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 1.40 | DUB Jakub | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 2.80 | FRYDRYK Jakub | KS Żak Wałcz | 1999 | U16 | ZP | V | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 2.10 | SZYMAŃSKI Kacper | KS Żak Wałcz | 2000 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 5.93 | KUŚ Emanuel | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U16 | WP | +0.1 | IV | # | ||||||||||
f | 1 | 6.13 | GĄBKA Bartosz | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | +1.2 | IV | TOPOLEWSKI Maciej B.D. # | Z/0628/15 | 2024 | ||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.30 | GĄBKA Bartosz | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | +2.1 | III | TOPOLEWSKI Maciej B.D. # | Z/0628/15 | 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 6.02 | KUŚ Emanuel | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U16 | WP | +2.1 | IV | # | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.76 | SKRZYPEK Mateusz | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U16 | WP | +0.1 | V | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.62 | GRZEGOROWSKI Christian | UKS Achilles Leszno | 1999 | U16 | WP | +0.9 | V | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.51 | JURGA Szymon | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | +0.7 | -- | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.40 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U16 | WP | +1.0 | -- | KACZOR Adam # | Z/4473/15 | 2022 | 2 | |||||
7 | 7 | f | 1 | 5.20 | CEBULKA Jakub | KS Gwardia Piła | 2000 | U16 | WP | +1.3 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 5.12 | GRYCMAN Jakub | KS Stal Ostrów Wlkp. | 2001 | U14 | WP | +1.9 | -- | WALCZAK Marek | Z/0598/15 | 2017 | 2 | |||||
9 | 9 | f | 1 | 5.07 | HIRSZMAN Sebastian | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | +0.1 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 5.06 | ŚWIĄTEK Kacper | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | +0.1 | -- | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 5.05 | KARDACZ Jakub | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2001 | U14 | WP | +1.7 | -- | |||||||||
12 | 12 | f | 1 | 4.10 | SZARZYŃSKI Krzysztof | MUKS Szok Bojanowo | 2001 | U14 | WP | +1.2 | -- | # | ||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.47 | PRZYBYŁEK Łukasz | LUKS Orkan Września # | 1999 | U16 | WP | IV | PAWLAK Przemysław # | Z/0383/15 | 2019 | 2 | ||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.80 | SĘDROWICZ Maciej | MKS Baszta Szamotuły | 1997 | U18 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 13.14 | CZULIŃSKI Łukasz | OŚ AZS Poznań | 1998 | U18 | WP | IV | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 13.46 | WARSZAWSKI Kornel | KS Agros Zamość # | 2000 | U16 | LU | IV | B.D. # | Z/4325/15 | 2022 | 1 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 11.86 | SZARŁATA Przemysław | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 11.62 | SIPKA Patryk | UKS 12 Kalisz | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 11.55 | MIKOŁAJCZYK Michał | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 11.20 | BOGACZYŃSKI Mikołaj | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 11.04 | SMOLAREK Krzysztof | UKS 12 Kalisz | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 10.68 | MAROK Wojciech | MKL Jurand Szczytno # | 2001 | U14 | WN | V | BUKOWIECKI Maciej B.D. # | Z/1647/15 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 10.62 | WLAZŁY Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U16 | WP | V | KOBIERSKI Andrzej | Z/1658/15 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
10 | 10 | f | 1 | 10.58 | GWIAZDA Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U16 | WP | V | # | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 10.34 | KACZMARSKI Adam | LUKS Orkan Września | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 10.28 | GRAJKOWSKI Maciej | PLKS Gwda Piła | 2000 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
13 | 13 | f | 1 | 10.21 | SKAŁECKI Bartosz | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
14 | 14 | f | 1 | 10.16 | GRZEBINOGA Mikołaj | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
15 | 15 | f | 1 | 9.08 | CIEŚLAK Marcin | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
16 | 16 | f | 1 | 7.40 | PIECHOCKI Dobromir | LUKS Orkan Września | 2001 | U14 | WP | -- | PAWLAK Przemysław | Z/4474/15 | 2022 | 2 | ||||||
17 | 17 | f | 1 | 7.30 | MATUSZEWSKI Dawid | UKS 12 Kalisz | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 14.59 | WROTYŃSKI Marcin | OŚ AZS Poznań # | 1996 | U20 | WP | II | NOWAK Grzegorz B.D. # | Z/1594/12 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 13.94 | JĘDRUSIAK Łukasz | UKS 12 Kalisz | 1996 | U20 | WP | III | ||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 15.38 | NIZIO Łukasz | UKS Olimp Duszniki | 1992 | U23 | WP | I | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/1838/11 | 2017 | 1 | ||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 51.85 | WARSZAWSKI Kornel | KS Agros Zamość # | 2000 | U16 | LU | II | B.D. # | Z/4325/15 | 2022 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 40.76 | CHUDZIAK Przemysław | UKS Halszka Szamotuły | 1999 | U16 | WP | IV | WOJCIECHOWSKA Helena | Z/0644/16 | 2018 | 3 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 40.66 | SMOLAREK Krzysztof | UKS 12 Kalisz | 1999 | U16 | WP | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 40.40 | WLAZŁY Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U16 | WP | IV | KOBIERSKI Andrzej | Z/1658/15 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
5 | 5 | f | 1 | 37.40 | SIPKA Patryk | UKS 12 Kalisz | 2000 | U16 | WP | IV | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 36.52 | MAROK Wojciech | MKL Jurand Szczytno # | 2001 | U14 | WN | IV | BUKOWIECKI Maciej B.D. # | Z/1647/15 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 36.43 | PILAWSKI Maciej | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U16 | WP | IV | # | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 36.33 | PRZYBYŁEK Łukasz | LUKS Orkan Września # | 1999 | U16 | WP | IV | PAWLAK Przemysław # | Z/0383/15 | 2019 | 2 | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 35.33 | JANOCH Konrad | LLKS Pomorze Stargard | 2000 | U16 | ZP | V | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 32.05 | SECLER Piotr | UKS 12 Kalisz | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 31.43 | CIEŚLAK Marcin | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 31.12 | KOTERWA Aleks | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
13 | 13 | f | 1 | 30.52 | SZARŁATA Przemysław | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
14 | 14 | f | 1 | 29.35 | WAWRZYNIAK Jakub | MKS Baszta Szamotuły | 2001 | U14 | WP | -- | # | |||||||||
15 | 15 | f | 1 | 25.52 | BOGACZYŃSKI Mikołaj | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
16 | 16 | f | 1 | 25.27 | PIECHOCKI Dobromir | LUKS Orkan Września | 2001 | U14 | WP | -- | PAWLAK Przemysław | Z/4474/15 | 2022 | 2 | ||||||
17 | 17 | f | 1 | 25.26 | WYSOCKI Mikołaj | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
18 | 18 | f | 1 | 24.68 | MATUSZEWSKI Dawid | UKS 12 Kalisz | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 39.32 | ŁABA Jan | OŚ AZS Poznań | 1998 | U18 | WP | III | ||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 51.75 | WROTYŃSKI Marcin | OŚ AZS Poznań # | 1996 | U20 | WP | I | NOWAK Grzegorz B.D. # | Z/1594/12 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 46.76 | JĘDRUSIAK Łukasz | UKS 12 Kalisz | 1996 | U20 | WP | II | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 38.97 | WEBER Adrian | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U20 | DS | III | ||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 43.74 | MIKOŁAJCZYK Michał | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U16 | WP | IV | ||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 50.36 | GŁOWICKI Szymon | OŚ AZS Poznań | 1998 | U18 | WP | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 39.89 | BOMBA Błażej | MUKS Park Zduńska Wola | 1999 | U16 | LD | V | SZEWCZYK Tomasz | Z/4276/15 | 2019 | 2 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 48.68 | SZAJERKA Adam | MUKS Kadet Rawicz | 1997 | U18 | WP | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 39.41 | KWIATKOWSKI Szymon | LUKS Orkan Września | 2000 | U16 | WP | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 25.33 | JONIO Michał | UKS Achilles Leszno | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 64.29 | MARYNOWSKI Kenneth | LLKS Pomorze Stargard | 1995 | U20 | ZP | I | ||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 61.47 | GOŁDYN Bartosz | LLKS Pomorze Stargard | 1984 | Sen | ZP | I | GOŁDYN Bartosz | Z/3068/11 | 2019 | 1 | ||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
5 | f | 1 | 36.73 | MAROK Wojciech | MKL Jurand Szczytno # | 2001 | U14 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej B.D. # | Z/1647/15 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | 1 | f | 1 | 49.18 | SKAŁECKI Bartosz | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U16 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 37.92 | PILAWSKI Maciej | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U16 | WP | V | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 37.84 | GWIAZDA Kacper | LKS Orkan Ostrzeszów | 2000 | U16 | WP | V | # | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 37.77 | SECLER Piotr | UKS 12 Kalisz | 1999 | U16 | WP | V | ||||||||||
5 | 6 | f | 1 | 36.62 | KARDACZ Jakub | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||
6 | 7 | f | 1 | 35.94 | PAŹDZIOR Marcin | UKS Sportowiec Borowo | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
7 | 8 | f | 1 | 35.89 | DOMAŃSKI Emil | KS Gwardia Piła | 1999 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
8 | 9 | f | 1 | 34.48 | MIAZIO Konrad | UKS Skoczek Władysławów | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
9 | 10 | f | 1 | 32.60 | KACZMAREK Kacper | UKS Sprint Przeźmierowo | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||
10 | 11 | f | 1 | 31.53 | JUSZCZYK Szymon | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
11 | 12 | f | 1 | 29.00 | KOTERWA Aleks | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
12 | 13 | f | 1 | 27.73 | GRZEŚKOWIAK Szymon | UKS Sportowiec Borowo | 1999 | U16 | WP | -- | ZŁOTKOWSKI Łukasz # | |||||||||
13 | 14 | f | 1 | 25.84 | WRÓBLEWSKI Jakub | MUKS Szok Bojanowo | 2000 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
14 | 15 | f | 1 | 23.66 | KUBIS Michał | MUKS Szok Bojanowo | 2000 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
15 | 16 | f | 1 | 18.77 | MEROŃ Szymon | UKS Sprint Przeźmierowo | 2000 | U16 | WP | -- | ||||||||||
16 | 17 | f | 1 | 13.85 | SIKORSKI Roman | SL Olimpia Poznań # | 2002 | U14 | WP | -- | # | |||||||||
17 | 18 | f | 1 | 11.51 | SIKORSKI Franciszek | UKS Sprint Przeźmierowo | 2004 | U12 | WP | -- | ||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 56.50 | PIESZKE Hubert | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U18 | WP | III | KOBIERSKI Andrzej | Z/0390/14 | 2021 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 39.65 | WOJCIECHOWSKI Bartosz | UKS Achilles Leszno | 1997 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 36.50 | IGNOR Jakub | MKS Juvenia Puszczykowo | 1997 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 35.57 | SOSIŃSKI Krzysztof | UKS Achilles Leszno | 1998 | U18 | WP | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | WARCZYŃSKI Bartosz | MKS Baszta Szamotuły | 1997 | U18 | WP | -- | ||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 55.65 | MŁYNARSKI Krzysztof | LLKS Pomorze Stargard | 1993 | U23 | ZP | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 49.94 | SZCZYGIEŁ Patryk | LLKS Pomorze Stargard | 1997 | U18 | ZP | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 33.51 | KOWALEWSKI Jakub | CRS Barlinek | 1994 | U23 | ZP | -- | STAWICKI Michał | Z/1591/13 | 2014 | BEZ | ||||||
f | 1 | NM | WARCZYŃSKI Bartosz | MKS Baszta Szamotuły | 1997 | U18 | WP | -- | ||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 23:52.29 | KAMIŃSKI Michał | KS Gwardia Piła | 1997 | U18 | WP | -- | ||||||||||
s | 1 | DNF | BARTKOWIAK Jakub | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U16 | WP | -- | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.6567859649658 sekund |