Gdańsk 25.01.2015 Halowe mistrzostwa okręgu młodzików |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.04 | BŁAWAT Julia | MTS Junior Sopot | 1997 | U20 | PM | -- | RETYK Sławomir | Z/0318/14 | 2020 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | s | 1 | 9.39 | BARAN Amelia | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U14 | PM | -- | RADTKE Marek B.D. | LDK! | |||||||||
3 | s | 1 | 9.59 | GAWROŃSKA Barbara | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 9.64 | SOBASZKIEWICZ Dominika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 8.83 | STACHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U14 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 8.92 | WRZEŚNIEWSKA Weronika | KL Lechia Gdańsk | 2003 | U14 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | BEZ | |||||||||
3 | s | 2 | 9.10 | MARCZAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 9.41 | BACH Malwina | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U14 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 9.59 | LLERENA-SANDOVAL Olivia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 9.00 | MOSZCZYŃSKA Marzena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 9.14 | SZCZERBA Dominika | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U14 | PM | -- | B.D. RADTKE Marek # | , Z/0790/16 | , 2020 | 3 | LDK! | ||||||
3 | s | 3 | 9.25 | BARANOWSKA Natalia | KL Lechia Gdańsk | 2002 | U14 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 9.94 | WOJCIECHOWSKA Ewelina | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U14 | PM | -- | GELO Krystyna | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 4 | 8.31 | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U18 | PM | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | ||||||||
2 | s | 4 | 9.02 | HINC Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U14 | PM | -- | B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz # | 4 | LDK! | ||||||||
3 | s | 4 | 9.41 | MARCZAK Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U14 | PM | -- | KOZŁOWSKI Mateusz DEMBIŃSKI Adam | 5 | LDK! | ||||||||
4 | s | 4 | 9.48 | KOZŁOWSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U14 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 4 | 9.49 | STENCEL Angelika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 9.45 | NARLOCH Natalia | SKLA Sopot | 1998 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
2 | s | 5 | 9.52 | KARCZMARCZYK Laura | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U14 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | s | 5 | 9.59 | RODA Maria | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 9.65 | PAWLIKOWSKA Magdalena | MTS Junior Sopot | 1997 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 10.19 | BIELSKA Oliwia | SKLA Sopot # | 2003 | U14 | PM | -- | GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # | , Z/2052/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
s | 5 | DQ | AURANG Wiktoria | ULKS Talex Borzytuchom # | 2002 | U14 | PM | -- | ||||||||||||
1 | e | 1 | 8.47 | MARZENTA Martyna | AML Słupsk # | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 8.75 | WALKUSZ Wiktoria | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 8.79 | MUDLAFF Agnieszka | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 9.00 | KOŁODZIEJSKA Kaja | UKS Jedynka Reda | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 8.51 | SUROWIEC Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | BEZ | LDK! | ||||||||
2 | e | 2 | 8.53 | STAŃCZYK Julia | WKS Flota Gdynia | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 9.30 | ROSIKIEWICZ Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 9.46 | ZABOROWSKA Paulina | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 8.59 | ZMARZŁA Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. # | LDK! | |||||||||
2 | e | 3 | 9.10 | KOWITZ Wiktoria | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 9.19 | WNUK-LIPIŃSKA Paulina | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | e | 3 | 9.21 | MIERZEJEWSKA Dominika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2001 | U16 | KP | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 9.54 | KONOPACKA Natalia | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
1 | e | 4 | 8.37 | PANASIUK Natalia | SKLA Sopot # | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 8.48 | KAŹMIERCZAK Zuzanna | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 9.55 | SOKOŁOWSKA Aleksandra | UKS Jedynka Reda | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 9.63 | JABŁOŃSKA Wiktoria | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 5 | 8.49 | SZECHNIUK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 5 | 8.54 | BURCZYK Julia | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | 3 | |||||||||
3 | e | 5 | 8.63 | DĄBROWSKA Maja | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 5 | 8.94 | PORĘBA Dominika | KL Gdynia | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 6 | 8.47 | ROSINKE Michalina | RKS Rumia | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 6 | 8.90 | BRZOSKOWSKA Daria | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. | 4 | |||||||||
3 | e | 6 | 9.06 | KOPP OSTROWSKA Sandra | UKS Lipusz # | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | e | 6 | 9.14 | CZAPIEWSKA Justyna | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
5 | e | 6 | 9.62 | RYWALSKA Wiktoria | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 7 | 8.09 | DŻUGAN Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 7 | 9.00 | ZIÓŁKOWSKA Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 7 | 9.14 | KAMROWSKA Wiktoria | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
4 | e | 7 | 9.23 | LUPA Oliwia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 7 | 9.65 | PAKUR Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 8 | 9.29 | BOJKA Martyna | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 8 | 9.35 | DAMPS Kamila | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 8 | 9.74 | WATRAL Sandra | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 8 | 10.13 | FALKOWSKA Klaudia | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 8.15 | DŻUGAN Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 8.28 | PANASIUK Natalia | SKLA Sopot # | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 8.46 | MARZENTA Martyna | AML Słupsk # | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 8.49 | KAŹMIERCZAK Zuzanna | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 8.55 | ROSINKE Michalina | RKS Rumia | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 8.60 | SUROWIEC Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | f | 2 | 8.46 | STAŃCZYK Julia | WKS Flota Gdynia | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 8.46 | SZECHNIUK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 8.59 | BURCZYK Julia | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | 3 | |||||||||
4 | f | 2 | 8.69 | DĄBROWSKA Maja | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 2 | 8.71 | ZMARZŁA Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. # | LDK! | |||||||||
6 | f | 2 | 8.89 | WALKUSZ Wiktoria | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:55.16 | STOLICKA Anna | LKB im. Braci Petk Lębork | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/1386/15 | 2018 | BEZ | |||||||
2 | s | 1 | 1:56.92 | GRABLOWSKA Natalia | WKS Flota Gdynia # | 2001 | U16 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz # | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | s | 1 | 2:01.36 | DOMŻALSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:04.07 | ROPEL Klaudia | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | 5 | LDK! | ||||||||
5 | s | 1 | 2:09.43 | KROPLEWSKA Anna | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:49.95 | LEWNA Weronika | AML Słupsk # | 2001 | U16 | PM | V | B.D. # | Z/2119/15 | 2023 | ||||||||
2 | s | 2 | 1:59.44 | SOBECKA Wiktoria | SKLA Sopot | 2002 | U14 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:59.53 | KOTŁOWSKA Monika | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz # | BEZ | LDK! | ||||||||
4 | s | 2 | 2:01.54 | FELIŃSKA Agata | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. | 5 | |||||||||
5 | s | 2 | 2:03.30 | SŁAWIŃSKA Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U14 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:08.62 | ROKSZ Marta | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | WALCZAK Mariusz | Z/5556/15 | 2016 | BEZ | |||||||
7 | s | 2 | 2:17.02 | RODA Maria | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:57.93 | MIKSZUTA Emilia | LUKS Start Nakło # | 2001 | U16 | KP | -- | SZAŁACH Krzysztof # | Z/1549/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 3 | 2:00.80 | TYPA Marcelina | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U14 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 3 | 2:01.73 | BRUCKA Emilia | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U14 | PM | -- | B.D. RADTKE Marek | BEZ | LDK! | ||||||||
4 | s | 3 | 2:06.14 | CUPPA Alicja | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:12.91 | SZUMACHER Emilia | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
6 | s | 3 | 2:20.53 | WOJCIECHOWSKA Ewelina | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U14 | PM | -- | GELO Krystyna | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 4 | 1:58.01 | LASKOWSKA Joanna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 2:00.60 | KRAWCZYŃSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 2:00.69 | NAWROCKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 4 | 2:03.99 | KUROWSKA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 2:05.22 | KĘPA Martyna | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 2:06.86 | ZAPORA Blanka | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/3200/17 | 2024 | ||||||||
7 | s | 4 | 2:11.76 | SKROK Julia | UKS Jedynka Reda | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 4 | 2:15.25 | KONOPACKA Natalia | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
1 | s | 5 | 1:59.54 | BOWNIK Katarzyna | UKS Zaspa Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 2:00.00 | ZAPOROWICZ Maria | UKS Zaspa Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | DEMBIŃSKI Adam | Z/1745/16 | 2016 | BEZ | |||||||
3 | s | 5 | 2:00.13 | WATRAL Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 2:01.96 | PACHOLSKA Alicja | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 2:34.55 | ZBAWICKA Anna | KL Gdynia | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 6 | 1:49.85 | STÓJ Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | V | SZAŁACH Krzysztof # | Z/1548/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 6 | 1:57.33 | OSTRZYNIEWSKA Wiktoria | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 1:58.47 | GRZYBEK Barbara | WKS Flota Gdynia # | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 6 | 1:58.51 | FELSKOWSKA Natalia | KUKS Remus Kościerzyna | 2002 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 6 | 2:04.61 | RENKE Hanna | SKLA Sopot # | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 6 | 2:05.37 | HEJNA Paulina | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 6 | 2:07.16 | ŁAWRYNOWICZ Paulina | UKS Gimpas Pasłęk | 2000 | U16 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 6 | 2:16.51 | PĘPEK Oliwia | UKS Jedynka Reda | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:19.75 | FELSKOWSKA Marta | KUKS Remus Kościerzyna | 2000 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:20.13 | OSTROWSKA Sandra | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:20.22 | DUBIELLA Monika | KS Prefbet-Sonarol # | 2000 | U16 | PD | IV | B.D. B.D. # | , Z/1950/15 | , 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 3:24.51 | MAREK Martyna | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:26.70 | METLICKA Wiktoria | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | V | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1852/15 | 2024 | 3 | |||||||
6 | s | 1 | 3:34.18 | GŁÓWCZEWSKA Katarzyna | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1845/15 | 2024 | 1 | |||||||
7 | s | 1 | 3:39.69 | DURAWA Izabela | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:44.54 | NIEŚCIORUK Michalina | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:49.52 | STRUPIŃSKA Renata | LKB im. Braci Petk Lębork | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/1387/15 | 2020 | BEZ | |||||||
10 | s | 1 | 4:21.55 | CZESZEJKO Weronika | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
60 m pł K Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.33 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 1 | 10.64 | GLISZCZYŃSKA Zofia | UKS Lipusz | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 11.35 | SUCHY LIPIŃSKA Marta | UKS Lipusz | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 13.06 | FORMELLA Wiktoria | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 10.94 | SZANIEC Milena | RKS Rumia | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.20 | STENCEL Angelika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 13.57 | CZESZEJKO Weronika | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.97 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U23 | PM | -- | RETYK Sławomir | Z/1322/11 | 2016 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 11.32 | PRZYBYŁ Katarzyna | MTS Junior Sopot | 1993 | U23 | PM | -- | RETYK Sławomir | Z/0951/15 | 2020 | 2 | LDK! | ||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.60 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U23 | PM | III | RETYK Sławomir | Z/1322/11 | 2016 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 1.45 | PRZYBYŁ Katarzyna | MTS Junior Sopot | 1993 | U23 | PM | -- | RETYK Sławomir | Z/0951/15 | 2020 | 2 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 1.40 | ŁASKA Anna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2002 | U14 | PM | V | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech # | Z/0507/16 | 2021 | 2 | |||||||
1 | f | 2 | 1.55 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | III | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 2 | 1.55 | LECHMAN Julia | MKS Sambor Tczew | 2000 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 2 | 1.50 | SAPIŃSKA Weronika | SKLA Sopot # | 2000 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 1.50 | CHAMSKA Hanna | MKS Sambor Tczew | 2000 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 1.50 | GRZYB Joanna | UKS Gimpas Pasłęk | 2000 | U16 | WN | IV | |||||||||||
6 | f | 2 | 1.45 | ZABROCKA Agata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2001 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
7 | f | 2 | 1.45 | KULESZA Julia | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 2 | 1.40 | KULING Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.96 | PANASIUK Natalia | SKLA Sopot # | 2000 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 4.92 | STAŃCZYK Julia | WKS Flota Gdynia | 2000 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 4.86 | MARZENTA Martyna | AML Słupsk # | 2000 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 4.81 | SZANIEC Milena | RKS Rumia | 2000 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.72 | CHAMSKA Hanna | MKS Sambor Tczew | 2000 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.54 | SZECHNIUK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.46 | ROSINKE Michalina | RKS Rumia | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.41 | FILIPSKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
9 | f | 1 | 4.39 | KULESZA Julia | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 4.37 | WICA Zuzanna | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 4.36 | WNUK-LIPIŃSKA Paulina | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.12 | SUROWIEC Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | BEZ | LDK! | ||||||||
13 | f | 1 | 3.96 | STENCEL Angelika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 3.73 | FALKOWSKA Klaudia | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 3.95 | BOJKA Martyna | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 3.72 | ANUSZKIEWICZ Maja | KL Lechia Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
17 | f | 1 | 3.66 | LUPA Oliwia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
18 | f | 1 | 3.65 | WATRAL Sandra | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
19 | f | 1 | 3.60 | ZEMBRZUSKA Zuzanna | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
20 | f | 1 | 3.53 | DAMPS Kamila | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
21 | f | 1 | 3.52 | FORMELLA Wiktoria | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
22 | f | 1 | 3.49 | PAKUR Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
23 | f | 1 | 3.38 | PIECHOWICZ Katarzyna | SKLA Sopot | 2003 | U14 | PM | -- | MICHAŁEK Piotr # | BEZ | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.65 | JAKIMOWICZ Julia | LKS Fenix Słupsk # | 2000 | U16 | PM | III | GRECKA Ewa | Z/4294/15 | 2019 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 10.94 | PIESIK Nina | RKS Rumia | 2000 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 10.76 | OSSOWSKA Justyna | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | IV | B.D. B.D. | 3 | |||||||||
4 | f | 1 | 10.68 | SZRAMIAK Maria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | IV | GRENDA Jan # | ||||||||||
5 | f | 1 | 10.38 | WRZAŁKOWSKA Olga | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.54 | KINOWSKA Klaudia | UKS Lipusz | 2000 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 9.36 | KARWOWSKA Martyna | KS Podlasie Białystok # | 2001 | U16 | PD | V | ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. # | Z/1954/15 | 2024 | ||||||||
8 | f | 1 | 8.45 | SZCZERBA Magdalena | LUKS Serock | 2000 | U16 | KP | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 7.73 | SABINIARZ Aniela | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
10 | f | 1 | 7.57 | KOŚLA Julia | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.75 | PAPIS Łukasz | SKLA Sopot | 2002 | U14 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
2 | s | 1 | 9.01 | SENK Dominik | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U14 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 1 | 9.74 | STOLC Mikołaj | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U14 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 2 | 8.66 | MIECZKOWSKI Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U14 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 8.85 | WILK Krystian | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 9.47 | URBANEK Mikołaj | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 7.22 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 7.59 | WOSS Krzysztof | KL Gdynia | 1996 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 8.06 | KNITTER Michał | KL Gdynia | 1999 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 7.35 | KREFT Szymon | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U16 | PM | -- | JASKUŁKA Teresa | Z/5416/15 | 2020 | M | |||||||
2 | e | 1 | 8.05 | MISZCZAK Fryderyk | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
3 | e | 1 | 8.13 | STURMOWSKI Szymon | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 8.97 | ŁAHODA Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 7.70 | HACZ Karim | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | e | 2 | 7.92 | HASKO Bartłomiej | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 8.10 | BRZĘK Jakub | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 8.15 | MICHALSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. # | LDK! | |||||||||
5 | e | 2 | 8.15 | BELECKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | e | 2 | 8.44 | TOCZEK Michał | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 7.80 | MEŁNICKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 8.07 | DALECKI Kordian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 8.25 | JASTROWSKI Aleksander | LKS Zantyr Sztum # | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. # | 4 | |||||||||
4 | e | 3 | 8.47 | PAŻDZIOCH Jakub | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 8.52 | SIRY Przemysław | UKS Jedynka Reda | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 8.58 | SŁAWNY Jerzy | UKS Lipusz | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 4 | 8.27 | BIEGOWSKI Stanisław | UKS Jedynka Reda | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 8.37 | SZWACZKA Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 9.09 | URBANOWICZ Karol | KL Lechia Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 8.14 | MARKIEWICZ Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 8.17 | GLAZA Tomasz | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 5 | 8.57 | KASZUBOWSKI Wojciech | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
4 | e | 5 | 8.64 | WITTBRODT Marcin | KL Gdynia | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | e | 6 | 7.98 | ROMBALSKI Jakub | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | 5 | |||||||||
2 | e | 6 | 8.19 | FRĄCKOWIAK Milan | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 6 | 8.31 | WĘSIERSKI Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 6 | 8.56 | RUTKOWSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 6 | 9.26 | KAMROWSKI Paweł | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
1 | e | 7 | 8.45 | TRZEBIATOWSKI Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 7 | 8.49 | CYMERMAN Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | e | 7 | 8.49 | PILICHOWSKI Konrad | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | e | 7 | 9.13 | ŻMUDA Dawid | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 8 | 8.41 | ŻYGOWSKI Damian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2001 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | e | 8 | 8.45 | DUBIELA Mikołaj | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2001 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 7.32 | KREFT Szymon | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U16 | PM | -- | JASKUŁKA Teresa | Z/5416/15 | 2020 | M | |||||||
2 | f | 1 | 7.65 | HACZ Karim | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | f | 1 | 7.66 | MEŁNICKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 7.85 | ROMBALSKI Jakub | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | 5 | |||||||||
5 | f | 1 | 7.91 | HASKO Bartłomiej | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 8.04 | MISZCZAK Fryderyk | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
1 | f | 2 | 8.06 | STURMOWSKI Szymon | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 8.09 | DALECKI Kordian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 8.20 | MARKIEWICZ Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 8.24 | BRZĘK Jakub | MMKS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 2 | 8.31 | BELECKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:42.41 | TANAŚ Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:44.22 | STRUNIAWSKI Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1840/15 | 2022 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 1:46.64 | FEDDE Wiktor | UKS Jedynka Reda | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:57.21 | PRABUCKI Dominik | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:00.41 | SZUMACHER Damian | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
6 | s | 1 | 2:12.83 | SMOLCZEWSKI Wiktor | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:37.71 | TRZEBIATOWSKI Kewin | KUKS Remus Kościerzyna | 2000 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:40.30 | WAŁDOWSKI Dawid | UKS Jedynka Reda | 1999 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 1:42.60 | NARLOCH Patryk | SKLA Sopot # | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:43.25 | CYRSON Dominik | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:44.34 | KLASSA Olaf | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:45.37 | POGODA Kamil | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 2:14.54 | KOSECKI Andrzej | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:48.35 | WARSIŃSKI Dominik | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:51.80 | PIETRZAK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 1:57.36 | BAŃKOWSKI Adam | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 1:58.60 | BIESZK Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:03.30 | KUCHARCZYK Patryk | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:58.49 | KRYZEL Daniel | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | V | JOST Zbigniew # | Z/1856/15 | 2024 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 2:59.32 | LORBIECKI Adrian | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | V | B.D. | 4 | |||||||||
3 | s | 1 | 3:05.20 | RZENIECKI Szymon | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2001 | U16 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1948/15 | 2021 | BEZ | |||||||
4 | s | 1 | 3:18.07 | KULING Karol | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 3:32.20 | SZCZERBA Mikołaj | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U14 | PM | -- | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # | , Z/0783/16 | , 2020 | 4 | LDK! | ||||||
6 | s | 1 | 3:42.78 | SZWED Tomasz | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 3:17.60 | DRAWC Filip | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 3:22.26 | LIPIŃSKI Karol | SKLA Sopot # | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 3:23.05 | LEWANDOWSKI Dominik | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
4 | s | 2 | 3:25.28 | ORLIKOWSKI Mateusz | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 2 | 3:42.21 | POBŁOCKI Dawid | KUKS Remus Kościerzyna | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 3:04.30 | MIELEWCZYK Bartłomiej | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 3:19.04 | SZULC Hubert | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 3:29.15 | WOŻNIAK Krystian | KL Lechia Gdańsk | 2002 | U14 | PM | -- | WRZOSEK Zbigniew WIETEK Zbigniew | BEZ | |||||||||
4 | s | 3 | 3:34.16 | PAWŁOWSKI Bartosz | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 4:13.02 | BUTOWSKI Wiktor | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 4:19.72 | CZYŻ Paweł | KL Lechia Gdańsk | 2003 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 3:06.96 | BYCZKOWSKI Robert | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 3:07.71 | LANDOWSKI Damian | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 4 | 3:22.98 | ŁABUŃSKI Konrad | SKLA Sopot | 2002 | U14 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 3:23.40 | STANIAK Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | KRAWCZAK Tomasz | Z/0185/15 | 2023 | 4 | |||||||
5 | s | 4 | 3:25.37 | AMBROZIAK Dawid | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
6 | s | 4 | 3:27.55 | JOŃCZYK Oliwier | AML Słupsk # | 2002 | U14 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | s | 4 | 3:30.43 | RZEPKA Szymon | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U14 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | ||||||||
s | 4 | DNF | ŁAKOMIEC Kamil | KL Lechia Gdańsk | 2003 | U14 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | Z/3119/17 | 2021 | BEZ | ||||||||
1 | s | 5 | 3:09.98 | ZIEGERT Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 5 | 3:11.90 | KOLASIŃSKI Szymon | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | CZAJA Bogdan | BEZ | |||||||||
3 | s | 5 | 3:17.14 | CHRAPKOWSKI Daniel | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. | 5 | |||||||||
4 | s | 5 | 3:22.29 | ADAMCZYK Adam | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 3:25.54 | SWIĄTEK BRZEZIŃSKI Szymon | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | |||||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.92 | WENTA Paweł | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 10.94 | RASSMUS Kosma | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 19.02 | DUBIELA Mikołaj | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2001 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 10.22 | CYRSON Dominik | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 2 | 10.97 | CHODOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 2 | 11.20 | KWIDZIŃSKI Marcin | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.18 | WOSS Krzysztof | KL Gdynia | 1996 | U20 | PM | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | JEREMICZ Michał | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | V | MICHAŁEK Piotr B.D. B.D. # | 4 | |||||||||
2 | f | 1 | 1.65 | WIŚNIEWSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2001 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.60 | FELSKI Filip | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2001 | U16 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/4603/15 | 2023 | ||||||||
4 | f | 1 | 1.55 | KŁOSOWSKI Kamil | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2001 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.55 | TRZEBIATOWSKI Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.55 | KORALEWSKI Jędrzej | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
7 | f | 1 | 1.55 | KWIDZIŃSKI Marcin | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.50 | WENTA Paweł | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.50 | LEWANDOWSKI Michał | MKS Sambor Tczew | 2000 | U16 | PM | -- | MARKOWICZ Eugeniusz # | Z/1944/15 | 2020 | 3 | |||||||
10 | f | 1 | 1.45 | MAŁEJKYJ Szymon | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.70 | MICHALSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | V | B.D. # | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 5.44 | JASTROWSKI Aleksander | LKS Zantyr Sztum # | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. # | 4 | |||||||||
3 | f | 1 | 5.35 | CHODOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | f | 1 | 5.27 | SZWACZKA Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 5.26 | JEREMICZ Michał | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | MICHAŁEK Piotr B.D. B.D. # | 4 | |||||||||
6 | f | 1 | 5.13 | DALECKI Kordian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 5.02 | SŁAWNY Jerzy | UKS Lipusz | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.97 | CYMERMAN Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 4.96 | KORDECKI Paweł | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | CZAJA Bogdan | BEZ | |||||||||
10 | f | 1 | 4.93 | GÓRZYŃSKI Damian | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 4.91 | CHRAPKOWSKI Daniel | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. | 5 | |||||||||
12 | f | 1 | 4.81 | ŻYGOWSKI Damian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2001 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 4.76 | ROMBALSKI Jakub | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | B.D. | 5 | |||||||||
14 | f | 1 | 4.62 | RUTKOWSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 4.61 | FRĄCKOWIAK Milan | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 4.46 | GLAZA Tomasz | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
17 | f | 1 | 4.44 | PAŻDZIOCH Jakub | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
18 | f | 1 | 4.44 | WĘSIERSKI Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
19 | f | 1 | 4.41 | BŁASZKOWSKI Przemysław | UKS Lipusz | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
20 | f | 1 | 4.34 | LEWANDOWSKI Michał | MKS Sambor Tczew | 2000 | U16 | PM | -- | MARKOWICZ Eugeniusz # | Z/1944/15 | 2020 | 3 | |||||||
21 | f | 1 | 4.30 | SROKA Patryk | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | -- | |||||||||||
22 | f | 1 | 4.20 | ŁAHODA Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
23 | f | 1 | 4.07 | JURGIELEWICZ Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
24 | f | 1 | 4.04 | MILOCH Dawid | SKLA Sopot | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
25 | f | 1 | 3.86 | BELECKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | f | 2 | 5.76 | BOGDANOWICZ Łukasz | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U20 | MZ | -- | STANISLAWSKI Krzysztof # | ||||||||||
f | 2 | NM | KUCZEWSKI Mateusz | KL Lechia Gdańsk | 1993 | U23 | PM | -- | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.27 | KUCHARCZYK Patryk | SKLA Sopot | 2000 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.23 | PIOŁUNKOWSKI Krzysztof | LKS Fenix Słupsk # | 2001 | U16 | PM | V | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.0613751411438 sekund |