Sosnowiec 21.05.2016 Liga Juniorów 2016 (I rzut) gr.II |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 12.50 | SITEK Justyna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | -1.6 | II | |||||||||
2 | 6 | s | 1 | 12.61 | BARTOSZ Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -1.6 | II | |||||||||
3 | 8 | s | 1 | 12.76 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -1.6 | III | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | ||||||
4 | 9 | s | 1 | 12.85 | BˇBKA Julia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U18 | MA | -1.6 | III | |||||||||
5 | 29 | s | 1 | 13.46 | JAK¦ Małgorzata | RKS ŁódĽ | 1998 | U20 | LD | -1.6 | IV | KOPEĆ Dominik B.D. | Z/1334/14 | 2024 | ||||||
6 | 31 | s | 1 | 13.57 | ŁˇCKA Natalia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | -1.6 | IV | |||||||||
7 | 37 | s | 1 | 13.81 | JASIK Karolina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U18 | SL | -1.6 | -- | |||||||||
1 | 12 | s | 2 | 13.01 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | +0.1 | III | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | ||||||
2 | 17 | s | 2 | 13.09 | WYCHORSKA Anna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | +0.1 | III | |||||||||
3 | 20 | s | 2 | 13.24 | SZCZE¦NIAK Angelika | GKS Piast Gliwice | 1997 | U20 | SL | +0.1 | IV | |||||||||
4 | 23 | s | 2 | 13.37 | KURA Weronika | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | +0.1 | IV | # | ||||||||
5 | 32 | s | 2 | 13.57 | MATUSZ Angelika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | +0.1 | IV | |||||||||
6 | 38 | s | 2 | 13.82 | NALEPA Adrianna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U20 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
7 | 40 | s | 2 | 13.98 | TOMANEK Olga | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | +0.1 | -- | |||||||||
1 | 30 | s | 3 | 13.53 | KACZMAREK Marta | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | -0.2 | IV | |||||||||
2 | 33 | s | 3 | 13.63 | CIUPEK Sylwia | MKS Agros Chełm # | 2000 | U18 | LU | -0.2 | IV | BONK Stanisław # | ||||||||
3 | 34 | s | 3 | 13.64 | MANIK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U18 | MA | -0.2 | IV | FRANKIEWICZ Wioletta # | 3 | |||||||
4 | 35 | s | 3 | 13.67 | WOREK Klaudia | MKS-MOS Katowice | 1997 | U20 | SL | -0.2 | IV | |||||||||
5 | 36 | s | 3 | 13.71 | KURA Wiktoria | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | -0.2 | IV | # | ||||||||
6 | 39 | s | 3 | 13.90 | SIEWRUK Agata | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U20 | OP | -0.2 | -- | B.D. | ||||||||
7 | 44 | s | 3 | 14.31 | PŁOSZAJ Kamila | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U20 | SL | -0.2 | -- | |||||||||
1 | 25 | s | 4 | 13.43 | HYRA Gabriela | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U20 | SL | +1.5 | IV | B.D. | BEZ | |||||||
2 | 45 | s | 4 | 14.32 | LEPA Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U18 | SL | +1.5 | -- | # | ||||||||
3 | 47 | s | 4 | 14.56 | ŁOPATA Małgorzata | UKS Gimpel Nowy Targ | 1999 | U18 | MA | +1.5 | -- | B.D. | ||||||||
4 | 49 | s | 4 | 14.57 | JARÓG Magdalena | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U20 | MA | +1.5 | -- | |||||||||
5 | 50 | s | 4 | 14.65 | PACYNA Magdalena | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | +1.5 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 5 | 12.18 | POLAK Julia | TL ROW Rybnik | 2001 | U16 | SL | +2.4 | II | OLSZAR Michał B.D. | Z/3464/15 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 5 | 12.19 | GUZIK Justyna | MUKS SZS Cieszyn | 1997 | U20 | SL | +2.4 | II | |||||||||
3 | 3 | s | 5 | 12.44 | ZIEBURA Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | +2.4 | II | # | ||||||||
4 | 5 | s | 5 | 12.54 | CHOJKA Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U20 | DS | +2.4 | II | ROŻEJ Marek # | Z/1561/13 | 2024 | 2 | |||||
5 | 11 | s | 5 | 12.95 | KUBIC Julia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U18 | MA | +2.4 | III | |||||||||
6 | 16 | s | 5 | 13.08 | JABŁOŃSKA Julia | RMKS Rybnik | 1999 | U18 | SL | +2.4 | III | |||||||||
7 | 22 | s | 5 | 13.34 | PRYCIUK Weronika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 | U16 | SL | +2.4 | IV | LDK! | ||||||||
1 | 7 | s | 6 | 12.68 | KIEŁKOWSKA Emilia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | +2.1 | II | BIELA Marek B.D. # | Z/4607/15 | 2022 | ||||||
2 | 10 | s | 6 | 12.90 | BRANDYK Agata | TS AKS Chorzów | 1992 | Sen | SL | +2.1 | III | ZIEMBA Dariusz | Z/3238/11 | 2023 | 3 | |||||
3 | 15 | s | 6 | 13.03 | JAUERNIG Karolina | TS AKS Chorzów | 1999 | U18 | SL | +2.1 | III | ZIEMBA Dariusz | Z/3187/15 | 2024 | 3 | |||||
4 | 18 | s | 6 | 13.12 | KRASOŃ Katarzyna | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U18 | SL | +2.1 | III | |||||||||
5 | 21 | s | 6 | 13.33 | KUC Daria | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | +2.1 | IV | |||||||||
6 | 24 | s | 6 | 13.42 | DYBAŁA Katarzyna | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U16 | MA | +2.1 | IV | GIZA Maciej | 3 | LDK! | ||||||
7 | 26 | s | 6 | 13.44 | MACHOWICZ Agnieszka | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | +2.1 | IV | # | ||||||||
1 | 14 | s | 7 | 13.03 | ADLER Ada | RKS ŁódĽ | 2001 | U16 | LD | +1.1 | III | B.D. | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 19 | s | 7 | 13.23 | BRYCH Wiktoria | RKS ŁódĽ | 2001 | U16 | LD | +1.1 | IV | |||||||||
3 | 27 | s | 7 | 13.44 | KOWOLIK Dagmara | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U16 | SL | +1.1 | IV | # | ||||||||
4 | 42 | s | 7 | 14.08 | WYDERKA Izabela | UKS 10 Zagórze # | 2002 | U16 | SL | +1.1 | V | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1577/16 | , 2020 | LDK! | |||||
5 | 43 | s | 7 | 14.10 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U16 | SL | +1.1 | V | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | |||||
6 | 46 | s | 7 | 14.54 | WĘGLARZ Daria | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | +1.1 | -- | |||||||||
7 | 48 | s | 7 | 14.56 | KA¬MIERCZAK Magda | UKS Czwórka Żory | 2002 | U16 | SL | +1.1 | -- | |||||||||
8 | 51 | s | 7 | 14.71 | TREJDA Joanna | RMKS Rybnik | 1999 | U18 | SL | +1.1 | -- | |||||||||
1 | 13 | s | 8 | 13.02 | STASIAK Anna | WKS Wawel Kraków # | 1999 | U18 | MA | +0.2 | III | B.D. # | ||||||||
2 | 28 | s | 8 | 13.44 | KADELA Nina | UKS Czwórka Żory | 2001 | U16 | SL | +0.2 | IV | |||||||||
3 | 41 | s | 8 | 14.03 | PARZYCH Weronika | RMKS Rybnik | 2000 | U18 | SL | +0.2 | -- | |||||||||
4 | 52 | s | 8 | 14.84 | MITERSKA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | +0.2 | -- | PILAREK Sławomir | 5 | LDK! | ||||||
5 | 53 | s | 8 | 15.24 | MIKOŁAJCZYK Agnieszka | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U18 | SL | +0.2 | -- | |||||||||
6 | 54 | s | 8 | 15.35 | GRUND Zuzanna | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | +0.2 | -- | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 23.76 | SICIARZ Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U20 | MA | +3.6 | M | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0137/14 | 2024 | MM | |||||
2 | 2 | s | 1 | 24.43 | WĘGLARZ Natalia | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | +3.6 | I | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 25.02 | ZAWRONEK Natalia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U18 | SL | +3.6 | II | B.D. | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 25.10 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U20 | MA | +3.6 | II | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0636/14 | , 2024 | ||||||
5 | 14 | s | 1 | 26.21 | SZCZEPANIK Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U18 | SL | +3.6 | II | |||||||||
6 | 18 | s | 1 | 26.48 | LORENC Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | +3.6 | III | B.D. | ||||||||
1 | 5 | s | 2 | 25.16 | BRENDEL Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | +0.2 | II | |||||||||
2 | 13 | s | 2 | 26.06 | KOWALSKA Małgorzata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U20 | SL | +0.2 | II | |||||||||
3 | 15 | s | 2 | 26.39 | GŁUPCZYK Karolina | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1998 | U20 | SL | +0.2 | III | |||||||||
4 | 19 | s | 2 | 26.48 | KARPF Magdalena | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | +0.2 | III | |||||||||
5 | 17 | s | 2 | 26.48 | ZIARKIEWICZ Patrycja | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U20 | SL | +0.2 | III | |||||||||
6 | 45 | s | 2 | 33.52 | ŁABA Anita | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | +0.2 | -- | |||||||||
1 | 10 | s | 3 | 25.87 | KWA¦NIAK Oliwia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | 0.0 | II | B.D. | ||||||||
2 | 12 | s | 3 | 25.92 | DRZEWIECKA Monika | GKS Piast Gliwice | 1997 | U20 | SL | 0.0 | II | |||||||||
3 | 20 | s | 3 | 26.49 | KUBIC Julia | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U18 | MA | 0.0 | III | |||||||||
4 | 22 | s | 3 | 26.67 | UŁAMEK Urszula | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U18 | SL | 0.0 | III | CIUK Marek # | Z/3899/15 | 2018 | 2 | |||||
5 | 23 | s | 3 | 26.74 | JAK¦ Aleksandra | RKS ŁódĽ | 1998 | U20 | LD | 0.0 | III | KOPEĆ Dominik B.D. | Z/1333/14 | 2024 | 2 | |||||
6 | 26 | s | 3 | 26.97 | HRUZIK Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | 0.0 | III | |||||||||
1 | 24 | s | 4 | 26.75 | KOPKA Marcelina | SRS Kondycja Piaseczno # | 1998 | U20 | MZ | +1.9 | III | B.D. | Z/0511/14 | 2021 | ||||||
2 | 28 | s | 4 | 27.20 | KARA¦ Klaudia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U18 | SL | +1.9 | III | |||||||||
3 | 32 | s | 4 | 27.67 | TROJAŃSKA Kinga | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U18 | MA | +1.9 | IV | |||||||||
3 | 33 | s | 4 | 27.67 | OSTYŃSKA Justyna | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U18 | SL | +1.9 | IV | |||||||||
5 | 37 | s | 4 | 28.75 | PANCYLEJKO Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U18 | OP | +1.9 | -- | |||||||||
6 | 42 | s | 4 | 29.64 | ZALEJSKA Monika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | +1.9 | -- | |||||||||
1 | 29 | s | 5 | 27.34 | WÓJCIK Angelika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U18 | SL | +1.8 | IV | |||||||||
2 | 38 | s | 5 | 28.77 | MARCZEWSKA Sandra | RKS ŁódĽ | 1999 | U18 | LD | +1.8 | -- | |||||||||
3 | 39 | s | 5 | 28.97 | PALACZ Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U18 | SL | +1.8 | -- | |||||||||
4 | 40 | s | 5 | 29.34 | NIEDWOROK Karolina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | +1.8 | -- | |||||||||
5 | 43 | s | 5 | 29.70 | BIERNAT Marcelina | LUKS Zabrzeg | 2000 | U18 | SL | +1.8 | -- | JARCZOK Miłosz | Z/2027/16 | 2016 | BEZ | |||||
1 | 25 | s | 6 | 26.93 | ANDRE Ewelina | UMLKS Pegaz Opoczno | 1999 | U18 | LD | +1.6 | III | |||||||||
2 | 35 | s | 6 | 28.32 | BRODA Julia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | +1.6 | IV | |||||||||
3 | 36 | s | 6 | 28.53 | GROT Weronika | RKS ŁódĽ | 2000 | U18 | LD | +1.6 | -- | |||||||||
4 | 41 | s | 6 | 29.39 | PIˇTEK Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | +1.6 | -- | # | ||||||||
5 | 44 | s | 6 | 30.09 | OLCOŃ Ksenia | UKS Gimpel Nowy Targ | 1999 | U18 | MA | +1.6 | -- | B.D. | ||||||||
1 | 6 | s | 7 | 25.21 | POLAK Julia | TL ROW Rybnik | 2001 | U16 | SL | +1.7 | II | OLSZAR Michał B.D. | Z/3464/15 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 7 | s | 7 | 25.22 | GUZIK Justyna | MUKS SZS Cieszyn | 1997 | U20 | SL | +1.7 | II | |||||||||
3 | 8 | s | 7 | 25.50 | CHOJKA Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U20 | DS | +1.7 | II | ROŻEJ Marek # | Z/1561/13 | 2024 | 2 | |||||
4 | 9 | s | 7 | 25.59 | ZIEBURA Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | +1.7 | II | # | ||||||||
5 | 11 | s | 7 | 25.90 | ZAMORA Małgorzata | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | +1.7 | II | |||||||||
6 | 30 | s | 7 | 27.36 | JABŁOŃSKA Julia | RMKS Rybnik | 1999 | U18 | SL | +1.7 | IV | |||||||||
1 | 16 | s | 8 | 26.46 | STASIAK Anna | WKS Wawel Kraków # | 1999 | U18 | MA | +1.3 | III | B.D. # | ||||||||
2 | 21 | s | 8 | 26.56 | ROIK Paulina | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | +1.3 | III | |||||||||
3 | 27 | s | 8 | 27.00 | KADELA Nina | UKS Czwórka Żory | 2001 | U16 | SL | +1.3 | III | |||||||||
4 | 31 | s | 8 | 27.38 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | +1.3 | IV | |||||||||
5 | 34 | s | 8 | 28.11 | NALEPA Adrianna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U20 | MA | +1.3 | IV | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 57.23 | MISTERKA Nikoletta | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U20 | SL | II | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 57.78 | OLSZOK Oliwia | RKS ŁódĽ # | 1998 | U20 | LD | II | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 58.58 | KOZIOŁ Paulina | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1998 | U20 | SL | II | ||||||||||
4 | 12 | s | 1 | 60.21 | SYNOWIEC Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | III | B.D. | |||||||||
5 | 16 | s | 1 | 60.50 | SUCHOWIECKA Patrycja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U20 | SL | III | ||||||||||
6 | 40 | s | 1 | 66.60 | BOBEK Agnieszka | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
1 | 8 | s | 2 | 59.86 | SKIBIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | III | ||||||||||
2 | 27 | s | 2 | 62.63 | WIKTORCZYK Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
3 | 28 | s | 2 | 62.75 | JAGIELSKA Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U18 | SL | IV | # | |||||||||
4 | 31 | s | 2 | 63.30 | KORDALSKA Karolina | GKS Piast Gliwice | 1997 | U20 | SL | IV | ||||||||||
5 | 35 | s | 2 | 63.83 | KRĘTOSZ Natalia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
1 | 19 | s | 3 | 60.94 | RYNDAK Wiktoria | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | III | LDK! | |||||||||
2 | 21 | s | 3 | 61.92 | SZOTA Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | III | PASZTA Anna | 4 | LDK! | |||||||
3 | 36 | s | 3 | 65.06 | ¦NIEGÓRSKA Maria | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 44 | s | 3 | 68.58 | RYPEL Joanna | UKS Gimpel Nowy Targ | 1999 | U18 | MA | -- | JABŁOŃSKI Piotr B.D. | Z/1548/16 | 2024 | |||||||
5 | 47 | s | 3 | 74.08 | CZADER Anna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 48 | s | 3 | 81.85 | WYSOCZYŃSKA Magdalena | UKS Gimpel Nowy Targ | 1997 | U20 | MA | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 4 | 58.62 | SOSNOWSKA Izabela | CKS Budowlani Częstochowa | 1992 | Sen | SL | II | CIUK Marek | Z/1853/11 | 2018 | 2 | ||||||
2 | 5 | s | 4 | 58.86 | PASEK Magdalena | TS AKS Chorzów | 1990 | Sen | SL | II | ZIEMBA Dariusz | Z/2957/11 | 2019 | 1 | ||||||
3 | 7 | s | 4 | 59.72 | KUDLIŃSKA Julia | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | III | MIREK Wacław B.D. | Z/2407/15 | 2022 | |||||||
4 | 14 | s | 4 | 60.46 | ZAJˇC Justyna | KS Cracovia 1906 Kraków | 2000 | U18 | MA | III | KOŁODZIEJ Roman | Z/2375/15 | 2021 | 3 | ||||||
5 | 15 | s | 4 | 60.47 | ZAMORA Małgorzata | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | III | ||||||||||
6 | 24 | s | 4 | 62.10 | GAWLAK Katarzyna | LKS Pszczyna | 1996 | U23 | SL | -- | HELBIK Marzanna B.D. B.D. | Z/0135/12 | 2020 | |||||||
1 | 6 | s | 5 | 59.67 | CIE¦LAR Katarzyna | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | III | ||||||||||
2 | 10 | s | 5 | 60.07 | POLIT Martyna | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1998 | U20 | SL | III | ||||||||||
3 | 11 | s | 5 | 60.18 | WOWRA Klaudia | RMKS Rybnik | 1998 | U20 | SL | III | ||||||||||
4 | 13 | s | 5 | 60.37 | SZUMAŁA Kamila | TS AKS Chorzów | 2000 | U18 | SL | III | ||||||||||
5 | 17 | s | 5 | 60.87 | KAŁMUK Marta | UKS Czwórka Żory | 2001 | U16 | SL | III | ||||||||||
1 | 9 | s | 6 | 59.96 | CIE¦LAR Noemi | MUKS SZS Cieszyn | 1998 | U20 | SL | III | ||||||||||
2 | 30 | s | 6 | 60.84 | WDOWCZYK Patrycja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U23 | SL | III | ||||||||||
3 | 20 | s | 6 | 61.37 | WRZESZCZ Magdalena | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | III | ||||||||||
4 | 22 | s | 6 | 62.00 | WARMIŃSKA Klaudia | TL ROW Rybnik | 2001 | U16 | SL | III | CIEPŁAK Maciej B.D. # | Z/3456/15 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 26 | s | 6 | 62.50 | ŁYP Marta | UKS Czwórka Żory | 2000 | U18 | SL | IV | ||||||||||
6 | 18 | s | 6 | 63.25 | RUSIN Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
1 | 23 | s | 7 | 62.06 | ZWIAS Justyna | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | IV | # | |||||||||
2 | 25 | s | 7 | 62.49 | ZWIAS Elżbieta | LKS Pogórze Skoczów | 1997 | U20 | SL | IV | ||||||||||
3 | 29 | s | 7 | 62.81 | SZYMALA Paulina | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | IV | ||||||||||
4 | 41 | s | 7 | 67.34 | SIKORA Joanna | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | -- | KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. | Z/1438/15 | 2024 | |||||||
s | 7 | DQ | ZAJˇC Anna | KS Cracovia 1906 Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
1 | 32 | s | 8 | 63.52 | WSOŁEK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U16 | MA | IV | GIZA Andrzej B.D. | Z/1746/16 | 2024 | |||||||
2 | 34 | s | 8 | 63.71 | HRUBY Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U20 | MA | IV | # | |||||||||
3 | 37 | s | 8 | 65.45 | WOJTYNEK Marta | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 42 | s | 8 | 67.53 | ZAHRAJ Adrianna | LKS Pogórze Skoczów | 2002 | U16 | SL | -- | ||||||||||
5 | 45 | s | 8 | 70.02 | SYDORCHUK Anna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U16 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/1425/16 | 2022 | |||||||
1 | 33 | s | 9 | 63.55 | SIMKA Wiktoria | KS Energetyk Jaworzno | 2000 | U18 | SL | IV | BEDNARCZYK Józef | 4 | ||||||||
2 | 38 | s | 9 | 66.11 | ŻWAK Emilia | LKS Pogórze Skoczów | 2001 | U16 | SL | V | B.D. | |||||||||
3 | 43 | s | 9 | 67.92 | PASEK Anna | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 46 | s | 9 | 70.34 | MALAWSKA Patrycja | KS Cracovia 1906 Kraków | 1997 | U20 | MA | -- | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 2:16.47 | KLĘBOWSKA Wiktoria | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | II | B.D. | Z/2776/15 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 4 | s | 1 | 2:17.77 | JAROMIN Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | III | # | |||||||||
3 | 5 | s | 1 | 2:18.56 | SITEK Monika | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U20 | SL | III | LAMCH Czesław | Z/0764/13 | 2021 | 2 | ||||||
4 | 6 | s | 1 | 2:18.63 | MICHALIK Dominika | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | III | ||||||||||
5 | 10 | s | 1 | 2:20.53 | RYDZ Marta | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | III | LAMCH Czesław | Z/0565/15 | 2017 | 3 | ||||||
6 | 14 | s | 1 | 2:24.42 | FIC Renata | Kraków Athletics Team # | 2000 | U18 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz # | Z/3016/15 | 2022 | |||||||
7 | 16 | s | 1 | 2:25.41 | BUL Julia | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
8 | 25 | s | 1 | 2:42.27 | GRUBA Justyna | GKS Piast Gliwice | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 2:14.34 | KORBUT Milena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | II | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/2389/15 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 2 | 2:17.10 | BATKO Agata | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | II | ||||||||||
3 | 19 | s | 2 | 2:30.74 | MYSŁOWIECKA Laura | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | IV | ||||||||||
4 | 24 | s | 2 | 2:36.60 | KOŁODZIEJ Aneta | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
5 | 26 | s | 2 | 2:46.85 | MRUK Wiktoria | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||
6 | 27 | s | 2 | 3:07.23 | KREMPASKA Julia | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U20 | MA | -- | ||||||||||
1 | 7 | s | 3 | 2:19.33 | GÓRAK Paulina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | III | MIREK Wacław # | Z/0804/13 | 2021 | 1 | ||||||
2 | 8 | s | 3 | 2:19.74 | SZELIGA Nicola | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U18 | SL | III | ||||||||||
3 | 9 | s | 3 | 2:19.94 | ¦NIOCH Aleksandra | Kraków Athletics Team # | 1995 | U23 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz # | Z/0843/12 | 2021 | |||||||
4 | 11 | s | 3 | 2:22.62 | HAN Julia | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | III | B.D. | |||||||||
5 | 17 | s | 3 | 2:27.80 | OPIOŁKA Sabina | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U20 | SL | IV | ||||||||||
6 | 18 | s | 3 | 2:29.03 | MUTWIL Oliwia | TL ROW Rybnik | 1997 | U20 | SL | IV | ||||||||||
1 | 12 | s | 4 | 2:23.59 | KRASOWSKA Kamila | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 | U16 | SL | III | LDK! | |||||||||
2 | 13 | s | 4 | 2:24.15 | SOBSTEL Sandra | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U16 | SL | III | ||||||||||
3 | 15 | s | 4 | 2:24.72 | MALINA Michalina | GTS Bojszowy | 2000 | U18 | SL | III | TOMALA Grzegorz # | Z/1407/15 | 2019 | 3 | LDK! | |||||
4 | 20 | s | 4 | 2:31.31 | MAJCHEREK Kamila | LUKS Zabrzeg | 2001 | U16 | SL | IV | JARCZOK Miłosz | Z/4408/15 | 2016 | 4 | ||||||
5 | 21 | s | 4 | 2:31.74 | BIERNAT Angelika | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U16 | SL | IV | ||||||||||
6 | 22 | s | 4 | 2:33.84 | STEFAŃSKA Wiktoria | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
7 | 23 | s | 4 | 2:33.96 | EBERT Natalia | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:39.41 | SZYJKA Anna | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | II | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:40.75 | KAPAŁA Patrycja | AZS UMCS Lublin # | 1997 | U20 | LU | II | B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # | , Z/0479/13 | , 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:41.54 | PYKA Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2000 | U18 | SL | II | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:47.40 | SZCZUREK Alicja | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U23 | SL | III | B.D. | 3 | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:48.04 | MICHALIK Patrycja | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | III | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:48.36 | KORNY Karolina | LKS Pszczyna | 1997 | U20 | SL | III | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:49.53 | STĘPIEŃ Angelika | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U18 | MA | III | GIZA Maciej | 2 | LDK! | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 4:53.02 | RYDZ Weronika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | III | LAMCH Czesław | Z/0566/15 | 2017 | 3 | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 4:56.06 | KOWALIK Wiktoria | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U18 | SL | III | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 4:57.63 | PODGÓRNI Marcelina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | IV | MIREK Wacław B.D. # | Z/0812/13 | 2019 | |||||||
11 | 11 | s | 1 | 5:01.67 | BARTCZAK Julia | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
12 | 12 | s | 1 | 5:03.71 | GREŃ Agnieszka | UKS Brenna Górki | 1998 | U20 | SL | IV | DYBCZYŃSKI Tomasz | Z/0238/14 | 2018 | BEZ | ||||||
13 | 13 | s | 1 | 5:08.73 | IZNEROWICZ Karolina | LKS Omega Kleszczów | 1998 | U20 | LD | IV | ||||||||||
14 | 14 | s | 1 | 5:12.06 | FUSSEK Daria | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U16 | SL | V | ||||||||||
15 | 15 | s | 1 | 6:17.12 | SPROCH Julia | UKS Gimpel Nowy Targ | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 10:54.54 | KWAPISZ Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2000 | U18 | SL | III | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 10:59.26 | SKALAK Izabela | MLUKS Tarnów | 1999 | U18 | MA | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 11:07.29 | PIECHACZEK Izabela | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | IV | SUDOŁ Grzegorz # | Z/1005/13 | 2021 | 3 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 11:15.98 | WOLAK Martyna | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | IV | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 11:28.93 | RĘBISZ Judyta | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1997 | U20 | SL | IV | CZYŻ Katarzyna | Z/0209/13 | 2024 | |||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.79 | DOLIŃSKA Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U18 | OP | -1.6 | III | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 16.17 | TROJAŃSKA Urszula | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U18 | MA | -1.6 | III | |||||||||
3 | 4 | s | 1 | 16.76 | LACH Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U18 | OP | -1.6 | III | ZIEMBA Krzysztof B.D. | Z/2655/15 | 2024 | ||||||
4 | 5 | s | 1 | 17.00 | LIPIŃSKA Anita | RKS ŁódĽ | 2000 | U18 | LD | -1.6 | IV | |||||||||
5 | 6 | s | 1 | 17.16 | STETTNER Karolina | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U18 | SL | -1.6 | IV | |||||||||
6 | 8 | s | 1 | 17.82 | KOMINEK Karina | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U18 | SL | -1.6 | -- | |||||||||
1 | 3 | s | 2 | 16.42 | KOTWASIŃSKA Marta | LKS Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -1.6 | III | |||||||||
2 | 7 | s | 2 | 17.81 | KONARCZAK Julia | LKS Brzezina Osiek | 2000 | U18 | MA | -1.6 | -- | |||||||||
3 | 9 | s | 2 | 18.01 | KURKOWSKA Joanna | RKS ŁódĽ | 2000 | U18 | LD | -1.6 | -- | B.D. | ||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14.53 | ZALEWSKA Daria | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U20 | SL | -0.5 | II | BONK Stanisław | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 15.35 | WŁOCHOWICZ Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U20 | OP | -0.5 | II | # | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 16.44 | KRAWCZYK Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 1998 | U20 | MA | -0.5 | III | |||||||||
s | 1 | DQ | SZABLEWSKA Paulina | RKS ŁódĽ | 1998 | U20 | LD | -0.5 | -- | |||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 66.54 | BERŁOWSKA Barbara | RKS ŁódĽ | 1999 | U18 | LD | III | ||||||||||
2 | 6 | s | 1 | 67.78 | KRAUZE Aleksandra | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | III | B.D. # | |||||||||
3 | 7 | s | 1 | 68.43 | DREWIENKOWSKA Kaja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U20 | OP | III | ||||||||||
4 | 10 | s | 1 | 71.11 | STOKŁOSA Nicola | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U20 | OP | IV | OLCZYK Hubert B.D. # | Z/2011/16 | 2024 | |||||||
5 | 11 | s | 1 | 73.57 | RANECKA Daria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U20 | OP | -- | # | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 62.40 | KORZUCH Julia | KS AZS AWF Katowice # | 1995 | U23 | SL | I | PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław | , Z/0727/12 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 64.40 | SZYMKOWICZ Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U20 | OP | II | B.D. # | |||||||||
3 | 3 | s | 2 | 66.39 | KWIATKOWSKA Alicja | WKS Wawel Kraków | 1995 | U23 | MA | III | ||||||||||
4 | 5 | s | 2 | 67.78 | POSZWA Klaudia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | III | LDK! | |||||||||
5 | 8 | s | 2 | 69.43 | KIELIAN Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U18 | MA | IV | GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # | , Z/1264/15 | , 2022 | LDK! | ||||||
6 | 9 | s | 2 | 70.65 | HENDEL Mirela | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U20 | OP | IV | ||||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 7:39.35 | GAŁA Katarzyna | TS AKS Chorzów | 2000 | U18 | SL | III | CZECH Klaus | Z/1808/15 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 7:41.55 | NOWAK Jowita | MLUKS Tarnów | 1999 | U18 | MA | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 7:42.88 | KOWALSKA Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U18 | OP | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 7:43.08 | NOWAK Kamila | MKS-MOS Katowice | 1998 | U20 | SL | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 7:53.71 | KLAG Karolina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U18 | OP | III | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 8:11.05 | MICHALIK Edyta | UKS Gimpel Nowy Targ | 1995 | U23 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 8:38.15 | BARCZYK Kamila | LKS Kłos Olkusz | 1999 | U18 | MA | -- | MENTLEWICZ Janusz B.D. | Z/2129/15 | 2022 | |||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 48.76 |
BˇBKA Julia LORENC Aleksandra SICIARZ Klaudia TROJAŃSKA Kinga |
KS AZS AWF Kraków | 2000 1999 1998 2000 |
U20 | MLP | -- |
B.D. GIZA Andrzej B.D. |
Z/0137/14 |
2024 |
MM |
||||||
2 | 4 | s | 1 | 49.08 |
GŁUPCZYK Karolina KOZIOŁ Paulina KWA¦NIAK Oliwia KRĘTOSZ Natalia |
LUKS Zabrzeg | 1998 1998 1999 1999 |
U20 | SLK | -- |
B.D. |
|||||||||
3 | 7 | s | 1 | 50.54 |
BRENDEL Magdalena UŁAMEK Urszula KACZMAREK Marta MATUSZ Angelika |
CKS Budowlani Częstochowa | 2000 2000 1999 1999 |
U18 | SLK | -- |
CIUK Marek |
Z/3899/15 |
2018 |
2 |
||||||
4 | 8 | s | 1 | 50.83 |
NOWAKOWSKA Aleksandra SZABLEWSKA Paulina JAK¦ Małgorzata JAK¦ Aleksandra |
RKS ŁódĽ | 1998 1998 1998 1998 |
U20 | LDZ | -- |
B.D. KOPEĆ Dominik B.D. KOPEĆ Dominik B.D. |
Z/1334/14 Z/1333/14 |
2024 2024 |
2 |
||||||
5 | 12 | s | 1 | 53.51 |
PANCYLEJKO Natalia LACH Aleksandra DOLIŃSKA Alicja DOLIŃSKA Dominika |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 2000 2000 1998 |
U20 | OPL | -- |
ZIEMBA Krzysztof B.D. |
Z/2655/15 |
2024 |
|||||||
1 | 1 | s | 2 | 48.69 |
WYCHORSKA Anna BARANEK Weronika KIEPURA Monika SITEK Justyna |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 1999 2000 2000 |
U18 | SLK | -- |
B.D. B.D. KOTUŁA Krzysztof |
, Z/0884/15 |
, 2024 |
|||||||
2 | 3 | s | 2 | 48.92 |
BARTOSZ Patrycja SZCZEPANIK Klaudia HRUZIK Patrycja SOBÓR Wiktoria |
GKS Piast Gliwice | 2000 2000 2000 2001 |
U18 | SLK | -- |
|
|||||||||
3 | 5 | s | 2 | 50.22 |
GAJ Joanna KOWALSKA Małgorzata KRAWCZYK Aleksandra PRYCIUK Weronika |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 1998 1998 2001 |
U20 | SLK | -- |
|
|||||||||
4 | 11 | s | 2 | 52.80 |
ADAMASZEK Magdalena CIUPEK Sylwia TOMANEK Olga PEŁKA Zuzanna |
MKS-MOS Katowice | 1998 2000 2000 2000 |
U20 | SLK | -- |
B.D. BONK Stanisław |
1 |
||||||||
1 | 6 | s | 3 | 50.48 |
CIE¦LAR Katarzyna CIE¦LAR Noemi ZAMORA Małgorzata ZWIAS Justyna |
MUKS SZS Cieszyn | 1999 1998 1999 1999 |
U20 | SLK | -- |
|
|||||||||
2 | 9 | s | 3 | 51.50 |
KURA Weronika KURA Wiktoria STEFANOWICZ Magdalena KOWOLIK Dagmara |
MKS-MOSM Bytom | 2000 2000 2000 2001 |
U18 | SLK | -- |
KOTUŁA Krzysztof B.D. |
Z/4569/15 |
2024 |
|||||||
3 | 10 | s | 3 | 52.67 |
ŁˇCKA Natalia ZAWRONEK Natalia BIAŁEK Kinga LEPA Klaudia |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 1999 2001 1999 |
U18 | SLK | -- |
B.D. |
|||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:59.91 |
WÓJCIK Angelika BATKO Agata KARA¦ Klaudia SKIBIŃSKA Karolina |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 2000 1999 2000 |
U18 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 4:02.94 |
OLSZOK Oliwia MICHALIK Dominika MICHALIK Patrycja KLĘBOWSKA Wiktoria |
MKS-MOSM Bytom | 1998 2000 2000 2000 |
U20 | SLK | -- |
B.D. |
Z/2776/15 |
2024 |
1 |
|||||||
3 | s | 1 | 4:07.63 |
KOPKA Marcelina SITEK Monika JAGIELSKA Karolina RYDZ Marta |
CKS Budowlani Częstochowa | 1998 1997 2000 1999 |
U20 | SLK | -- |
B.D. LAMCH Czesław LAMCH Czesław |
Z/0511/14 Z/0764/13 Z/0565/15 |
2021 2021 2017 |
2 3 |
|||||||
4 | s | 1 | 4:13.27 |
BRYCH Wiktoria TRUSZCZYŃSKA Magdalena ADLER Ada BERŁOWSKA Barbara |
RKS ŁódĽ | 2001 2001 2001 1999 |
U18 | LDZ | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
1 | s | 2 | 4:11.39 |
SYNOWIEC Wiktoria SUCHOWIECKA Patrycja PALACZ Wiktoria NIEDWOROK Karolina |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 1997 1999 2000 |
U20 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
2 | s | 2 | 4:15.59 |
MISTERKA Nikoletta EBERT Natalia MYSŁOWIECKA Laura KARPF Magdalena |
MKS-MOS Katowice | 1997 2000 2000 2000 |
U20 | SLK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 2 | 4:17.23 |
STOKŁOSA Nicola RANECKA Daria SIEWRUK Agata DREWIENKOWSKA Kaja |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 1998 1998 1998 |
U20 | OPL | -- |
OLCZYK Hubert B.D. B.D. |
Z/2011/16 |
2024 |
||||||||
4 | s | 2 | 4:52.27 |
WYSOCZYŃSKA Magdalena ŁOPATA Małgorzata OLCOŃ Ksenia RYPEL Joanna |
UKS Gimpel Nowy Targ | 1997 1999 1999 1999 |
U20 | MLP | -- |
B.D. B.D. JABŁOŃSKI Piotr B.D. |
Z/1548/16 |
2024 |
||||||||
1 | s | 3 | 4:16.47 |
DRZEWIECKA Monika KORDALSKA Karolina BUL Julia SZCZE¦NIAK Angelika |
GKS Piast Gliwice | 1997 1997 1999 1997 |
U20 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 3 | 4:35.95 |
FIC Renata WOLAK Martyna PODGÓRNI Marcelina KOŁODZIEJ Aneta |
WKS Wawel Kraków | 2000 1999 1997 1999 |
U20 | MLP | -- |
SOBCZYK Grzegorz MIREK Wacław B.D. |
Z/3016/15 Z/0812/13 |
2022 2019 |
||||||||
s | 3 | DQ |
POSZWA Klaudia SZOTA Paulina RYNDAK Wiktoria KORBUT Milena |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 2000 2000 2000 |
U18 | SLK | -- |
PASZTA Anna BARSZCZ Mirosław B.D. |
Z/2389/15 |
2024 |
4 |
||||||||
s | 3 | DQ |
OSTYŃSKA Justyna GˇSIOREK Justyna E A BIERNAT Angelika |
LUKS Zabrzeg | 2000 2000 2000 2001 |
U18 | SLK | -- |
|
|||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.76 | NOWAKOWSKA Aleksandra | RKS ŁódĽ | 1998 | U20 | LD | I | B.D. # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.63 | MIREK Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U20 | MA | II | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # | Z/0099/14 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.60 | PETRENKO Yuliia | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U20 | MA | III | B.D. | 3 | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.60 | LIS Klaudia | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | III | ||||||||||
5 | 6 | f | 1 | 1.55 | NOWACKA Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U20 | SL | III | B.D. | 3 | ||||||||
6 | 5 | f | 1 | 1.55 | FIJAK Ewa | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U23 | MA | III | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 1.50 | WO¬NIAK Ada | RKS ŁódĽ | 1997 | U20 | LD | IV | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 1.50 | DRAGAN Justyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | IV | # | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 1.40 | RYCHLIK Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U18 | OP | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | WAŁACH Julia | RMKS Rybnik | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | KRAUZE Aleksandra | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -- | B.D. # | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3.50 | PUCHAŁKA Agata | UKS Olimp Mazańcowice | 1997 | U20 | SL | I | KRUPIŃSKI Piotr | Z/1702/13 | 2020 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 3.10 | ¦WIERKOT Dominika | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U18 | SL | II | KRUPIŃSKI Piotr # | Z/0504/15 | 2020 | 1 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 3.10 | MUSIAŁ Julia | MKS Ustroń | 2002 | U16 | SL | II | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 3.00 | CHAMOT Maja | KS Sprint Bielsko-Biała # | 2003 | U14 | SL | II | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # | Z/3368/15 | 2024 | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 2.90 | SZLĘK Dominika | MKS Ustroń | 2000 | U18 | SL | III | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 2.70 | PIELA Patrycja | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U18 | SL | III | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 2.70 | HYRNIK Anna | MKS Ustroń | 2000 | U18 | SL | III | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 2.60 | GÓRNY Kinga | MKS Ustroń | 2002 | U16 | SL | IV | # | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 2.50 | SZKUCIK Marta | UKS Olimp Mazańcowice | 2000 | U18 | SL | IV | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 2.30 | KUNICKA Kinga | UKS Olimp Mazańcowice | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 1 | 2.30 | STĘPIEŃ Agata | AZS ŁódĽ # | 1997 | U20 | LD | -- | ||||||||||
12 | 13 | f | 1 | 2.20 | CHRAPEK Kamila | MKS Ustroń | 2003 | U14 | SL | V | ||||||||||
12 | 12 | f | 1 | 2.20 | JURZAK Maja | UKS Olimp Mazańcowice | 2001 | U16 | SL | V | # | |||||||||
14 | 15 | f | 1 | 2.00 | BOLEK Zofia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U20 | OP | -- | ||||||||||
15 | 14 | f | 1 | 2.00 | DZIEMIŃSKA Karolina | UKS Olimp Mazańcowice | 2002 | U16 | SL | V | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 4.54 | KLEKOTKO Gloria | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 | U16 | SL | +0.1 | V | |||||||||||
f | 1 | 4.80 | PECIAK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | U23 | SL | 0.0 | -- | RAMUS Józef B.D. | Z/0864/13 | 2024 | 3 | |||||||
f | 1 | 4.95 | ¦LUSARCZYK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | -0.1 | IV | ¦LUSARCZYK Ewa B.D. # | Z/4528/15 | 2024 | ||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.48 | BARANEK Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U18 | MZ | +0.7 | II | B.D. # | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.27 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U20 | MA | +1.1 | III | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0636/14 | , 2024 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.25 | SIDELNIK Julia | TL ROW Rybnik | 2000 | U18 | SL | +3.5 | III | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.22 | KRAWCZYK Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 1998 | U20 | MA | +1.3 | III | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.10 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | +2.4 | III | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | |||||
6 | 6 | f | 1 | 5.03 | SŁOMKA Alicja | TL ROW Rybnik | 1999 | U18 | SL | -0.7 | IV | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.96 | ¦LUSARCZYK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | +3.0 | IV | ¦LUSARCZYK Ewa B.D. # | Z/4528/15 | 2024 | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.96 | KOWALSKA Sandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | +1.8 | IV | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.94 | DOROSZKO Dorota | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | +2.6 | IV | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.87 | OSIKA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | +0.1 | IV | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 4.80 | PECIAK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | U23 | SL | +5.2 | -- | RAMUS Józef B.D. | Z/0864/13 | 2024 | 3 | |||||
12 | 12 | f | 1 | 4.80 | KOS Katarzyna | MKS Tempo Kęty | 2001 | U16 | MA | +0.6 | IV | |||||||||
13 | 13 | f | 1 | 4.75 | PEŁKA Zuzanna | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | +1.9 | -- | |||||||||
14 | 14 | f | 1 | 4.68 | KLEKOTKO Gloria | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 | U16 | SL | +2.1 | V | |||||||||
15 | 15 | f | 1 | 4.01 | KUCIŃSKA Magdalena | UKS Gimpel Nowy Targ | 1999 | U18 | MA | +1.7 | -- | |||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 10.78 | PECIAK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | U23 | SL | +1.6 | III | RAMUS Józef B.D. | Z/0864/13 | 2024 | 3 | |||||
2 | 2 | f | 1 | 10.75 | SOFIŃSKA Karina | MOSM Tychy | 2000 | U18 | SL | +1.4 | III | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.52 | SIDELNIK Julia | TL ROW Rybnik | 2000 | U18 | SL | +0.4 | IV | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 10.10 | KUSYK Aleksandra | RKS ŁódĽ | 2000 | U18 | LD | +1.0 | -- | |||||||||
f | 1 | NM | SŁOMKA Alicja | TL ROW Rybnik | 1999 | U18 | SL | 0.0 | -- | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.61 | SITARSKA Adrianna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 11.45 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U16 | SL | III | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.99 | KOWALISZYN Małgorzata | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 10.10 | ROSTEK Teresa | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 9.94 | WYDERKA Izabela | UKS 10 Zagórze # | 2002 | U16 | SL | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1577/16 | , 2020 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 9.93 | MAZUR Aleksandra | LUKS Zabrzeg | 2000 | U18 | SL | IV | KOBĘDZA Jan | Z/5729/15 | 2016 | 4 | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 9.48 | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 9.40 | DZIURZYŃSKA Monika | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 8.44 | PODMAŃSKA Anna | UKS Gimpel Nowy Targ | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 14.95 | NIEDBAŁA Anna | WKS Wawel Kraków | 1998 | U20 | MA | I | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 12.79 | CISICKA Natalia | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | I | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 11.87 | PIERCHAŁA Renata | RMKS Rybnik | 1996 | U23 | SL | II | # | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 11.43 | MIREK Ewa | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | III | NIERODA Renata B.D. # | Z/1361/13 | 2021 | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 9.79 | RACHWALIK Wioletta | WKS Wawel Kraków | 1998 | U20 | MA | IV | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 9.66 | JANIEC Urszula | WKS Wawel Kraków | 1998 | U20 | MA | IV | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 9.44 | KOWALCZYK Ada | UKS Dziesi±tka Radomsko | 1997 | U20 | LD | IV | LASOŃ Krzysztof | Z/0100/13 | 2016 | 3 | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 7.53 | KMIN Klaudia | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U20 | MA | -- | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.05 | PIERCHAŁA Renata | RMKS Rybnik | 1996 | U23 | SL | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 38.76 | TYMIŃSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 36.03 | HORWAT Wirginia Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U20 | OP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 33.43 | MIREK Ewa | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | III | NIERODA Renata B.D. # | Z/1361/13 | 2021 | ||||||||
5 | f | 1 | 32.41 | BUMBAR Karolina | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U20 | SL | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 31.32 | GAWŁOWSKA Agnieszka | MKS-MOS Katowice | 1998 | U20 | SL | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 30.43 | KOWALCZYK Ada | UKS Dziesi±tka Radomsko | 1997 | U20 | LD | IV | LASOŃ Krzysztof | Z/0100/13 | 2016 | 3 | |||||||
8 | f | 1 | 29.55 | GRYGIEL Agnieszka | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 25.36 | JANIEC Urszula | WKS Wawel Kraków | 1998 | U20 | MA | -- | |||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 39.59 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | II | # | |||||||||
2 | 2 | f | 2 | 34.69 | SMALCERZ Karolina | MCKiS Jaworzno # | 1999 | U18 | SL | III | BEDNARCZYK Józef B.D. | Z/4197/15 | 2022 | |||||||
3 | 3 | f | 2 | 30.71 | ¦LIWIŃSKA Klaudia | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U18 | MA | IV | DRABEK Krzysztof | Z/4638/15 | 2018 | 3 | ||||||
4 | 4 | f | 2 | 28.27 | KUCIA Patrycja | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U18 | OP | IV | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1307/15 | 2016 | 3 | ||||||
5 | 5 | f | 2 | 26.04 | MAZUR Maria | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 2 | 25.18 | KRÓL Magdalena | WKS Wawel Kraków | 2000 | U18 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 2 | 23.95 | GARZEŁ Sonia | WKS Wawel Kraków | 2000 | U18 | MA | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 2 | 23.48 | SROMEK Klaudia | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 2 | 22.11 | WOJARSKA Julia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 2 | 20.02 | PU¦LEDZKA Karolina | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 2 | 19.67 | OSTROWSKA Maja | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 23.17 | CHMIELNIAK Anna | LKS Brzezina Osiek | 2001 | U16 | MA | -- | |||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 49.02 | KU¬NICKA Adrianna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | I | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 47.65 | JOŃSKA Adrianna | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U20 | SL | II | B.D. | 2 | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 32.79 | DRAB Patrycja | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U20 | SL | IV | RUSZEL Piotr B.D. | Z/4377/15 | 2020 | |||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 34.69 | SOBIK Simona | RMKS Rybnik | 2000 | U18 | SL | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 32.81 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U16 | SL | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 30.50 | STRYCZEK Marta | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 29.98 | GˇSIOREK Justyna | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 24.78 | FUZOŃ Aleksandra | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 20.71 | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 18.49 | MARKER Sandra | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 38.83 | ADAMASZEK Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | III | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 32.85 | GADOMSKA Martyna | MKS-MOS Katowice | 1997 | U20 | SL | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 30.12 | GADOMSKA Natalia | MKS-MOS Katowice | 1997 | U20 | SL | IV | B.D. B.D. | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 16.60 | KOJS Alicja | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U20 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 15.36 | KRUPA Sabina | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U20 | MA | -- | ||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 27:51.58 | LOREK Antonina | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U23 | MA | -- | MIREK Wacław | Z/5209/15 | 2022 | 1 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 29:19.43 | WACHOWSKA Victoria | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 | U18 | SL | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 29:27.44 | KRUPKA Katarzyna | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | III | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 31:42.17 | MARZEC Daria | LUKS Zabrzeg | 1999 | U18 | SL | IV | KOBĘDZA Jan | Z/0364/15 | 2016 | 4 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 32:08.01 | GROBARCZYK Natalia | LUKS Zabrzeg | 2000 | U18 | SL | IV | KOBĘDZA Jan | Z/4404/15 | 2016 | 4 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 32:51.20 | LUBECKA Paulina | LUKS Zabrzeg | 1999 | U18 | SL | IV | KOBĘDZA Jan | Z/0366/15 | 2016 | 4 | ||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.68 | WIECZOREK Kacper | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U20 | SL | +3.2 | I | # | |||||||||
2 | s | 1 | 11.01 | KOZŁOWSKI Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | +3.2 | II | B.D. PRENCEL Piotr # | , Z/0326/14 | , 2024 | |||||||
3 | s | 1 | 11.03 | JANIK Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | +3.2 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.26 | PIKUL Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | +3.2 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 11.44 | BŁAŻKOWSKI Artur | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | +3.2 | III | ||||||||||
6 | s | 1 | 11.53 | MICHAŁOWICZ Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U18 | OP | +3.2 | III | # | |||||||||
7 | s | 1 | 11.59 | KUŁACZ Igor | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1997 | U20 | SL | +3.2 | III | B.D. | |||||||||
1 | s | 2 | 11.56 | WIECZORKIEWICZ Aleksander | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2000 | U18 | SL | +3.3 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.66 | KONIECZNY Kamil | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | +3.3 | III | # | |||||||||
3 | s | 2 | 11.93 | TARASEK Filip | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U20 | SL | +3.3 | IV | # | |||||||||
4 | s | 2 | 11.95 | JÖRGEN Artur | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U20 | OP | +3.3 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 11.97 | WEJMAN Maciej | RKS ŁódĽ | 1999 | U18 | LD | +3.3 | IV | ||||||||||
6 | s | 2 | 12.02 | GWIŻDŻ Dawid | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | +3.3 | IV | ||||||||||
s | 2 | DQ | CHYNEK Łukasz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U20 | SL | +3.3 | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 11.76 | DˇBROWSKI Patryk | RKS ŁódĽ | 2000 | U18 | LD | +3.7 | IV | ||||||||||
2 | s | 3 | 11.82 | WIECZORKIEWICZ Sebastian | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | +3.7 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 11.83 | DYBAŁA Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U20 | SL | +3.7 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 11.93 | WAKSMUNDZKI Szymon | UKS Gimpel Nowy Targ # | 1997 | U20 | MA | +3.7 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 11.93 | KULMA Adrian | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U18 | MA | +3.7 | IV | ||||||||||
6 | s | 3 | 12.12 | JENDRUSIAK Daniel | UKS Gimpel Nowy Targ # | 1998 | U20 | MA | +3.7 | IV | ||||||||||
7 | s | 3 | 12.18 | JABŁOŃSKI Łukasz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | +3.7 | IV | ||||||||||
1 | s | 4 | 12.25 | ANTONIAK Mateusz | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||
2 | s | 4 | 12.32 | KIEŁPIŃSKI Jan | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | +1.5 | -- | # | |||||||||
3 | s | 4 | 12.44 | KOWALKOWSKI Łukasz | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U18 | SL | +1.5 | -- | # | |||||||||
4 | s | 4 | 13.25 | PRZERADZKI Michał | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||
s | 4 | DQ | GROMALA Grzegorz | LUKS Zabrzeg | 2000 | U18 | SL | +1.5 | -- | HOMA Wioleta | Z/4413/15 | 2016 | BEZ | |||||||
1 | s | 5 | 10.70 | HAŁGAS Damian | GKS Piast Gliwice | 1993 | Sen | SL | +0.7 | I | # | |||||||||
2 | s | 5 | 10.82 | STUDNICKI Krzysztof | WKS Wawel Kraków | 1992 | Sen | MA | +0.7 | I | ||||||||||
3 | s | 5 | 10.92 | FIEDEŃ Natan | LKS Pszczyna | 1998 | U20 | SL | +0.7 | II | ||||||||||
4 | s | 5 | 11.04 | ADAMCZYK Krzysztof | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U23 | SL | +0.7 | II | B.D. | 3 | ||||||||
5 | s | 5 | 11.31 | ŻACZEK Daniel | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | +0.7 | III | ||||||||||
6 | s | 5 | 11.35 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków | 1997 | U20 | MA | +0.7 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
7 | s | 5 | 11.66 | WIERZBICKI Jacek | TS AKS Chorzów | 1983 | Sen | SL | +0.7 | III | WIDERA Jan | Z/3230/11 | 2023 | BEZ | ||||||
1 | s | 6 | 11.50 | WALCZAK Patryk | MOSM Tychy | 1998 | U20 | SL | -0.2 | III | B.D. | 3 | ||||||||
2 | s | 6 | 11.54 | PAJˇK Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | -0.2 | III | # | |||||||||
3 | s | 6 | 11.71 | KORUS Kacper | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U16 | SL | -0.2 | III | # | |||||||||
4 | s | 6 | 11.72 | PIERZGALSKI Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U23 | SL | -0.2 | III | ||||||||||
5 | s | 6 | 12.02 | KOCZAR Krzysztof | LKS Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -0.2 | IV | ||||||||||
6 | s | 6 | 12.48 | BARTOSZEK Kordian | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U18 | SL | -0.2 | -- | # | |||||||||
1 | s | 7 | 11.36 | SIKORSKI Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | +3.0 | III | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4779/15 | 2024 | II | ||||||
2 | s | 7 | 11.67 | KLOS Roger | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1993 | Sen | MA | +3.0 | III | OSTROWSKA Justyna B.D. # | Z/3199/17 | 2023 | |||||||
3 | s | 7 | 11.82 | JOCHYMCZYK Konrad | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | +3.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 7 | 11.87 | KUSTRA Piotr | TL ROW Rybnik | 1994 | U23 | SL | +3.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 7 | 11.92 | MILCZAREK Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2000 | U18 | LD | +3.0 | IV | GRABOLUS Marek | Z/2273/15 | 2019 | 3 | ||||||
6 | s | 7 | 12.01 | WELET Michał | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | +3.0 | IV | ||||||||||
1 | s | 8 | 12.19 | BEDNARZ Piotr | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | +1.7 | IV | ||||||||||
2 | s | 8 | 12.42 | WOJTKOWIAK Łukasz | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | +1.7 | -- | ||||||||||
3 | s | 8 | 12.49 | JENDRZEJ Adam | TS AKS Chorzów # | 1979 | Masters | SL | +1.7 | -- | B.D. # | Z/3758/18 | 2024 | BEZ | ||||||
4 | s | 8 | 12.82 | MAREK Marcin | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | +1.7 | -- | ||||||||||
5 | s | 8 | 12.86 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | +1.7 | -- | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
1 | s | 9 | 11.30 | KUBIAK Artur | RKS ŁódĽ | 1998 | U20 | LD | +1.0 | II | ||||||||||
2 | s | 9 | 11.89 | KAPŁON Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U20 | SL | +1.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 9 | 11.98 | SAMEL Jakub | KS AZS AWF Kraków | 2001 | U16 | MA | +1.0 | IV | ZAPART Stanisław | Z/2528/16 | 2021 | 3 | ||||||
4 | s | 9 | 12.04 | SUBKO Dominik | RKS ŁódĽ | 2000 | U18 | LD | +1.0 | IV | KOPEĆ Dominik | BEZ | LDK! | |||||||
5 | s | 9 | 12.43 | ROŻNIATOWSKI Jakub | RKS ŁódĽ | 2000 | U18 | LD | +1.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 9 | 12.45 | KOMAREK Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1992 | Sen | OP | +1.0 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
7 | s | 9 | 12.68 | WIELAND Dawid | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | +1.0 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 21.87 | RZE¬NICZAK Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | U20 | LD | +0.2 | I | B.D. KOPEĆ Dominik # | , Z/0865/14 | , 2024 | ||||||
2 | 5 | s | 1 | 22.03 | PAJˇK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | +0.2 | II | HOMA Wioleta B.D. | Z/0363/15 | 2023 | ||||||
3 | 6 | s | 1 | 22.52 | SOCHIERA Patryk | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U20 | SL | +0.2 | II | |||||||||
4 | 9 | s | 1 | 22.61 | GADZIK Robert | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | +0.2 | II | |||||||||
5 | 10 | s | 1 | 22.72 | PIETRZAK Kacper | RKS ŁódĽ | 1999 | U18 | LD | +0.2 | II | |||||||||
6 | 24 | s | 1 | 24.06 | WYCZESANY Marek | LUKS Zabrzeg | 1997 | U20 | SL | +0.2 | IV | HOMA Wioleta | Z/0956/13 | 2016 | 4 | |||||
1 | 7 | s | 2 | 22.54 | KUBIAK Artur | RKS ŁódĽ | 1998 | U20 | LD | +0.2 | II | |||||||||
2 | 8 | s | 2 | 22.56 | SZYMAŃSKI Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U20 | SL | +0.2 | II | |||||||||
3 | 12 | s | 2 | 22.96 | SALAMONOWICZ Wiktor | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | +0.2 | III | # | ||||||||
4 | 14 | s | 2 | 23.42 | KALINKIEWICZ Damian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | +0.2 | III | |||||||||
5 | 16 | s | 2 | 23.51 | BORÓWKA Bartosz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U20 | SL | +0.2 | III | |||||||||
6 | 19 | s | 2 | 23.73 | STOBIENIECKI Oskar | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | +0.2 | IV | |||||||||
1 | 11 | s | 3 | 22.78 | KIJEWSKI Aleksander | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U20 | SL | +2.2 | II | |||||||||
2 | 17 | s | 3 | 23.61 | OLIFIROWICZ Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | +2.2 | IV | |||||||||
3 | 18 | s | 3 | 23.63 | GIBASZEK Aleksander | RKS ŁódĽ | 1998 | U20 | LD | +2.2 | IV | # | ||||||||
4 | 23 | s | 3 | 24.05 | MO¦ Damian | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U18 | SL | +2.2 | IV | |||||||||
5 | 30 | s | 3 | 24.52 | CHMURA Piotr | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U20 | MA | +2.2 | -- | |||||||||
s | 3 | DQ | KNAPIK Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | +2.2 | -- | # | ||||||||||
1 | 26 | s | 4 | 24.30 | BARAN Jakub | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U18 | SL | +2.7 | IV | # | ||||||||
2 | 28 | s | 4 | 24.39 | COP Kacper | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U18 | OP | +2.7 | IV | |||||||||
3 | 32 | s | 4 | 25.08 | JAWORSKI Kamil | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U20 | MA | +2.7 | -- | |||||||||
4 | 34 | s | 4 | 25.37 | NOWICKI Jakub | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | +2.7 | -- | |||||||||
5 | 36 | s | 4 | 26.21 | BUBAŁA Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U20 | SL | +2.7 | -- | # | ||||||||
1 | 13 | s | 5 | 23.24 | PA¬DZIERZ Adam | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | +2.2 | III | MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # | Z/4651/15 | 2024 | ||||||
2 | 31 | s | 5 | 25.01 | DUDAR Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 | U18 | SL | +2.2 | -- | |||||||||
3 | 33 | s | 5 | 25.19 | LISIECKI Daniel | GKS Piast Gliwice # | 2000 | U18 | SL | +2.2 | -- | |||||||||
4 | 35 | s | 5 | 25.76 | ZŁAHODA Jakub | UKS Gimpel Nowy Targ # | 1997 | U20 | MA | +2.2 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 6 | 21.42 | HAŁGAS Damian | GKS Piast Gliwice | 1993 | Sen | SL | +0.8 | M | # | ||||||||
2 | 2 | s | 6 | 21.60 | FIEDEŃ Natan | LKS Pszczyna | 1998 | U20 | SL | +0.8 | I | |||||||||
3 | 4 | s | 6 | 21.99 | STUDNICKI Krzysztof | WKS Wawel Kraków | 1992 | Sen | MA | +0.8 | II | |||||||||
4 | 20 | s | 6 | 23.77 | KOCZAR Krzysztof | LKS Pszczyna | 2000 | U18 | SL | +0.8 | IV | |||||||||
1 | 15 | s | 7 | 23.48 | KLOS Roger | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1993 | Sen | MA | +1.3 | III | OSTROWSKA Justyna B.D. # | Z/3199/17 | 2023 | ||||||
2 | 21 | s | 7 | 23.79 | MILCZAREK Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2000 | U18 | LD | +1.3 | IV | GRABOLUS Marek | Z/2273/15 | 2019 | 3 | |||||
3 | 22 | s | 7 | 23.91 | DˇBROWSKI Patryk | RKS ŁódĽ | 2000 | U18 | LD | +1.3 | IV | |||||||||
4 | 25 | s | 7 | 24.07 | WEJMAN Maciej | RKS ŁódĽ | 1999 | U18 | LD | +1.3 | IV | |||||||||
5 | 27 | s | 7 | 24.31 | KUSBER Piotr | RMKS Rybnik | 2000 | U18 | SL | +1.3 | IV | |||||||||
6 | 29 | s | 7 | 24.43 | JOCHYMCZYK Konrad | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | +1.3 | -- | |||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 50.10 | PRZERADZKI Kacper | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | II | # | |||||||||
2 | 4 | s | 1 | 50.48 | TURSKI Krzysztof | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | II | # | |||||||||
3 | 9 | s | 1 | 52.61 | CHEŁCZYŃSKI Norbert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U20 | SL | III | BONK Stanisław # | |||||||||
4 | 10 | s | 1 | 53.12 | HAŁOŃ Patryk | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | IV | ||||||||||
s | 1 | DQ | MICHALAK Mateusz | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
1 | 7 | s | 2 | 52.08 | TURSKI Tomasz | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | III | CIUK Marek | Z/4339/15 | 2020 | 3 | ||||||
2 | 12 | s | 2 | 53.48 | SEPIAŁ Remigiusz | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U18 | MA | IV | ||||||||||
3 | 18 | s | 2 | 54.70 | BULIŃSKI Filip | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U18 | MA | IV | MIREK Wacław B.D. # | Z/4806/15 | 2021 | |||||||
4 | 11 | s | 2 | 55.17 | PERCZAK Błażej | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||
5 | 32 | s | 2 | 63.69 | KOWAL Grzegorz | WKS Wawel Kraków | 1998 | U20 | MA | -- | ||||||||||
6 | 39 | s | 2 | 66.51 | E A | LUKS Zabrzeg | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1 | 14 | s | 3 | 53.59 | MIZERA Mateusz | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | IV | ||||||||||
2 | 23 | s | 3 | 55.32 | CZERNECKI Remigiusz | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 29 | s | 3 | 57.21 | MITRĘGA Damian | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||
4 | 31 | s | 3 | 57.97 | JEZIORCZAK Maciej | UKS Gimpel Nowy Targ | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
s | 3 | DQ | BALICKI Jakub | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
1 | 13 | s | 4 | 53.56 | CZADER Hubert | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U18 | SL | IV | ||||||||||
2 | 15 | s | 4 | 54.23 | POLAK Rafał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U18 | OP | IV | ||||||||||
3 | 16 | s | 4 | 54.39 | KAPINOS Radosław | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U18 | SL | IV | ||||||||||
4 | 20 | s | 4 | 54.84 | SZASTAK Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U18 | MA | -- | MIREK Wacław B.D. | Z/0896/15 | 2024 | |||||||
5 | 27 | s | 4 | 56.44 | SZYMAŃSKI Piotr | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
6 | 28 | s | 4 | 56.92 | FOLCIK Nicolas | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 5 | 49.81 | BIERNAT Grzegorz | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U20 | SL | II | ||||||||||
2 | 3 | s | 5 | 50.44 | DOBAJ Szymon | Kraków Athletics Team # | 1995 | U23 | MA | II | B.D. SOBCZYK Grzegorz # | , Z/5219/11 | , 2023 | |||||||
3 | 6 | s | 5 | 51.42 | ZIEMBA Maciej | TS AKS Chorzów | 1996 | U23 | SL | III | ZIEMBA Dariusz B.D. | Z/0149/12 | 2019 | 2 | ||||||
4 | 8 | s | 5 | 52.29 | DĘBSKI Szymon | WKS Wawel Kraków | 1995 | U23 | MA | III | ||||||||||
5 | 30 | s | 5 | 57.55 | MATYSEK Krzysztof | TS AKS Chorzów | 1988 | Sen | SL | -- | ZIEMBA Dariusz B.D. | Z/3210/11 | 2016 | BEZ | ||||||
1 | 5 | s | 6 | 51.32 | FLIEGERT Filip | UKS Czwórka Żory | 1998 | U20 | SL | III | ||||||||||
2 | 21 | s | 6 | 54.96 | FORAJTER Patryk | RMKS Rybnik | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 24 | s | 6 | 55.41 | ZATORSKI Mikołaj | MKS Iskra Pszczyna | 1999 | U18 | SL | -- | BIELA Marek B.D. | Z/0308/15 | 2017 | |||||||
1 | 17 | s | 7 | 54.68 | ZIELE¬NIK Adrian | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U18 | SL | IV | BIELA Marek # | Z/4615/15 | 2019 | 2 | ||||||
2 | 19 | s | 7 | 54.78 | KITA Jakub | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | V | BIELA Marek B.D. # | Z/4608/15 | 2019 | |||||||
3 | 22 | s | 7 | 55.30 | GÓRAK Robert | MLUKS Tarnów | 2000 | U18 | MA | -- | LDK! | |||||||||
4 | 25 | s | 7 | 55.46 | JASZCZYK Wojciech | TS Wieliczanka Wieliczka | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
5 | 26 | s | 7 | 56.38 | ¦LIWA Mateusz | UKS Czwórka Żory | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
s | 7 | DQ | SROKA Patryk | WKS Wawel Kraków | 2001 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:54.44 | HASIURA Jędrzej | RKS ŁódĽ | 1997 | U20 | LD | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:58.28 | OLESIŃSKI Marcin | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:00.71 | BIELSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | III | B.D. B.D. # | Z/0474/15 | 2023 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:01.09 | ŻABIŃSKI Alan | WKS Wawel Kraków | 1997 | U20 | MA | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:01.61 | KRYWULT Szymon | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U20 | SL | III | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:02.89 | FELU¦ Michał | WKS Wawel Kraków | 1997 | U20 | MA | IV | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:05.50 | WOLSKI Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | IV | B.D. | 3 | ||||||||
1 | s | 2 | 2:00.82 | OSTROPOLSKI Jakub | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:02.92 | JAROMIN Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U18 | SL | IV | B.D. | ||||||||||
3 | s | 2 | 2:03.39 | CIE¦LIK Wojciech | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | IV | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 2:04.18 | FUCHS Maksymilian | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:05.12 | RADECKI Piotr | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | IV | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:07.80 | DZIUK Kamil | MKS-MOS Katowice | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 2:08.92 | ZAJDEL Karol | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:05.81 | CHOWANIEC Bartłomiej | UKS Gimpel Nowy Targ | 1999 | U18 | MA | IV | LDK! | ||||||||||
2 | s | 3 | 2:06.30 | KLIMEK Wojciech | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 2:08.14 | GAJECKI Kacper | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 2:08.29 | LEWANDOWSKI Patryk | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:10.29 | STASIAK Mateusz | RKS ŁódĽ | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 2:22.03 | BATOR Szymon | MKL Szczecin # | 2000 | U18 | ZP | -- | B.D. # | Z/2605/15 | 2024 | ||||||||
1 | s | 4 | 1:59.60 | SZRENIAWA Paweł | UKS Chromik Mysłowice | 1999 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 1:59.74 | JABŁOŃSKI Wojciech | UKS Czwórka Żory # | 1996 | U23 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 4 | 2:01.03 | MAGIERA Mateusz | TL ROW Rybnik | 1998 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 4 | 2:01.94 | ANTOŃCZYK Denis | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2000 | U18 | SL | III | |||||||||||
5 | s | 4 | 2:02.00 | ANDRZEJEWSKI Filip | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | III | |||||||||||
6 | s | 4 | 2:10.90 | BŁASZCZYK Adam | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
s | 4 | DNF | BANA¦ Rafał | MKS-MOS Katowice | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
1 | s | 5 | 2:00.98 | KUBAT Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | Sen | SL | III | B.D. B.D. | 2 | |||||||||
2 | s | 5 | 2:04.16 | MUTWIL Oliwier | TL ROW Rybnik | 1999 | U18 | SL | IV | B.D. B.D. # | , Z/2051/16 | , 2024 | ||||||||
3 | s | 5 | 2:09.22 | SZYMAŃSKI Adam | MKS-MOS Katowice | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 2:09.63 | ¦MIETANA Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej | 3 | LDK! | ||||||||
5 | s | 5 | 2:12.60 | SZYMCZAK Ariel | TL ROW Rybnik # | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 2:27.41 | KESTRANEK Grzegorz | WKS Wawel Kraków | 2002 | U16 | MA | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:01.71 | KOWALCZYK Andrzej | Kraków Athletics Team # | 1998 | U20 | MA | II | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/1674/14 | 2023 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:04.00 | KAMPA Rafał | GKS Piast Gliwice # | 1991 | Sen | SL | III | B.D. B.D. # | 2 | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:04.23 | NOWAKOWSKI Dariusz | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | III | MIREK Wacław # | Z/0469/15 | 2020 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:04.40 | TABOR Dominik | SBG Salco Niepołomice # | 1995 | U23 | MA | III | B.D. B.D. # | , Z/0830/11 | , 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:05.09 | CHODURA Marcel | LKS Victoria Olesno # | 1999 | U18 | OP | III | B.D. B.D. # | , Z/1194/15 | , 2023 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:08.55 | SEMPER Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U18 | SL | III | PASZTA Wiesław B.D. | Z/0586/15 | 2023 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:09.05 | MORDYŃSKI Bartłomiej | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U23 | SL | III | B.D. | 3 | ||||||||
8 | 8 | s | 1 | 4:09.17 | WICHARY Kamil | LKS Kłos Olkusz # | 2000 | U18 | MA | III | ||||||||||
9 | 13 | s | 1 | 4:17.57 | CHYLIŃSKI Mateusz | Kraków Athletics Team # | 1995 | U23 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/3015/11 | 2022 | |||||||
10 | 14 | s | 1 | 4:19.12 | FICA Damian | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U20 | SL | IV | ||||||||||
11 | 15 | s | 1 | 4:19.39 | TUREK Aleksander | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U20 | SL | IV | LAMCH Czesław | Z/0522/14 | 2019 | 3 | ||||||
12 | 20 | s | 1 | 4:28.42 | CHEŁMIK Sergiusz | RKS ŁódĽ | 2000 | U18 | LD | -- | ||||||||||
13 | 21 | s | 1 | 4:31.85 | WO¬NIAK Oskar | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | -- | LAMCH Czesław B.D. # | Z/3365/15 | 2024 | |||||||
1 | 9 | s | 2 | 4:13.77 | BROJA Jakub | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U20 | SL | IV | ||||||||||
2 | 10 | s | 2 | 4:13.89 | MLECZKO Krystian | MLUKS Tarnów | 1999 | U18 | MA | IV | ||||||||||
3 | 11 | s | 2 | 4:17.25 | BZDYL Mateusz | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1997 | U20 | MA | IV | ||||||||||
4 | 12 | s | 2 | 4:17.52 | KOZIOŁ Przemysław | MLUKS Tarnów | 1999 | U18 | MA | IV | B.D. | |||||||||
5 | 16 | s | 2 | 4:19.93 | HOHMANN Daniel | UKS Olimpia Zabrze | 1997 | U20 | SL | IV | ||||||||||
6 | 17 | s | 2 | 4:20.98 | RYSZKA Dariusz | UKS Olimpia Zabrze | 1992 | Sen | SL | -- | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
7 | 18 | s | 2 | 4:25.12 | KRAWCZUK Paweł | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1999 | U18 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1195/15 | 2023 | 2 | ||||||
8 | 19 | s | 2 | 4:25.70 | HOHMANN Sebastian | UKS Olimpia Zabrze | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
9 | 22 | s | 2 | 4:34.70 | WALOTEK Artur | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
10 | 23 | s | 2 | 4:45.91 | SZYMAŃSKI Dominik | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
11 | 24 | s | 2 | 4:53.11 | KASTELIK Piotr | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | Sen | SL | -- | ||||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15:32.70 | DRˇG Mateusz | UKS Chromik Mysłowice | 1997 | U20 | SL | III | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 15:34.16 | POŁEĆ Damian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U20 | SL | III | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 15:36.95 | WŁOSTOWSKI Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U23 | SL | III | B.D. | 2 | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 15:40.32 | KALUS Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U20 | SL | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 15:42.83 | MRACHACZ Piotr | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | III | B.D. | 3 | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 16:03.13 | WOJTACHA Adrian | KS Olkusz # | 1997 | U20 | MA | III | JAŁOWIEC Ryszard # | Z/0732/13 | 2021 | BEZ | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 16:24.20 | CIURLA Mikołaj | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U23 | SL | -- | # | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 17:15.80 | GADOMSKI Kamil | MKS-MOS Katowice | 1998 | U20 | SL | IV | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 17:43.30 | BEŁC Paweł | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. | |||||||||
10 | 10 | s | 1 | 18:10.00 | IZYDOREK Michał | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.04 | TARNOWSKI Maksymilian | RKS ŁódĽ | 2000 | U18 | LD | -1.0 | III | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 15.09 | PRZYBYŁEK Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U18 | OP | -1.0 | III | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 15.12 | NOWAKOWSKI Kasper | RKS ŁódĽ | 1999 | U18 | LD | -1.0 | III | # | ||||||||
4 | 5 | s | 1 | 15.49 | WŁOSTEK Piotr | RKS ŁódĽ | 2000 | U18 | LD | -1.0 | III | B.D. | ||||||||
5 | 6 | s | 1 | 15.67 | KUFEL Jerzy | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U18 | MA | -1.0 | III | |||||||||
1 | 4 | s | 2 | 15.35 | KUBACKI Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U18 | SL | -2.1 | III | |||||||||
2 | 7 | s | 2 | 16.49 | GDALEWSKI Kacper | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U18 | OP | -2.1 | IV | |||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.72 | ŻEBROWSKI Dawid | RLTL Optima Radom # | 1997 | U20 | MZ | -2.1 | I | BŁASIŃSKI Artur # | Z/0213/13 | 2023 | M | ||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 55.99 | SZTANDERSKI Kamil | TS AKS Chorzów # | 1998 | U20 | SL | II | B.D. # | Z/0680/14 | 2019 | 1 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 57.18 | LAMPART Tomasz | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U20 | MA | III | GIZA Maciej B.D. # | Z/0098/14 | 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 58.25 | BUCHERT Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U20 | OP | III | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 60.73 | WˇSIK Wojciech | LKS Brzezina Osiek | 1997 | U20 | MA | IV | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 61.54 | KUZAK Piotr | MCKiS Jaworzno # | 1997 | U20 | SL | IV | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1205/14 | 2024 | 2 | ||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:00.83 | JARCZOK Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | II | JARCZOK Miłosz # | Z/0361/15 | 1 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 6:09.55 | GAIK Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 6:15.89 | KRAUZE Filip | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 6:25.05 | CHROSTOWSKI Konrad | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | III | B.D. | 3 | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 6:29.06 | KUBICA Marcin | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | IV | B.D. # | Z/1723/15 | 2024 | 3 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 6:37.15 | CHOJECKI Radosław | MLUKS Tarnów | 2000 | U18 | MA | IV | LDK! | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 6:51.22 | CIE¦LA Tomasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U18 | OP | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 6:55.53 | MIKA Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U18 | OP | -- | ||||||||||
s | 1 | DNF | WIDŁAK Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U18 | KP | -- | # | |||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.70 |
TURSKI Krzysztof KUBACKI Wojciech WIECZORKIEWICZ Aleksander DZIUBA Szymon |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 2000 1999 2000 1999 |
U18 | SLK | -- |
WOJTKOWSKI Maciej |
Z/0703/15 |
2023 |
1 |
|||||||
2 | s | 1 | 43.97 |
BORÓWKA Bartosz MO¦ Damian SZYMAŃSKI Mateusz CHYNEK Łukasz |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 1999 1998 1998 |
U20 | SLK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 44.35 |
PIETRZAK Kacper NOWAKOWSKI Kasper TARNOWSKI Maksymilian WŁOSTEK Piotr |
RKS ŁódĽ | 1999 1999 2000 2000 |
U18 | LDZ | -- |
B.D. |
||||||||||
4 | s | 1 | 45.31 |
CHMURA Piotr KULMA Adrian SALAMONOWICZ Wiktor KONIECZNY Kamil |
KS AZS AWF Kraków | 1998 2000 1999 1999 |
U20 | MLP | -- |
|
||||||||||
5 | s | 1 | 45.33 |
PRZYBYŁEK Łukasz COP Kacper JÖRGEN Artur MICHAŁOWICZ Krzysztof |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 1999 1998 1999 |
U20 | OPL | -- |
|
||||||||||
1 | s | 2 | 44.14 |
JANIK Dawid KUŁACZ Igor OLIFIROWICZ Mateusz ¦WIERCZYNA Bartosz |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 1997 1997 1998 |
U20 | SLK | -- |
B.D. KORZEŃ Robert B.D. |
Z/0485/14 |
2024 |
||||||||
2 | s | 2 | 44.39 |
GROMALA Grzegorz PAJˇK Rafał PAJˇK Jakub WYCZESANY Marek |
LUKS Zabrzeg | 2000 1999 2001 1997 |
U20 | SLK | -- |
HOMA Wioleta HOMA Wioleta B.D. HOMA Wioleta |
Z/4413/15 Z/0363/15 Z/0956/13 |
2016 2023 2016 |
BEZ 4 |
|||||||
3 | s | 2 | 45.66 |
BE¦KA Dominik CHŁˇDZYŃSKI Jakub SOWA Karol ¦WIˇĆ Paweł |
CKS Budowlani Częstochowa | 2001 2000 2001 1999 |
U18 | SLK | -- |
LAMCH Mariola B.D. CIUK Marek LAMCH Mariola |
Z/3837/15 |
2019 |
4 2 |
|||||||
4 | s | 2 | 47.63 |
WIECZORKIEWICZ Sebastian LEWANDOWSKI Patryk LISIECKI Daniel NOWICKI Jakub |
GKS Piast Gliwice | 2000 2000 2000 2000 |
U18 | SLK | -- |
|
||||||||||
1 | s | 3 | 44.97 |
GWIŻDŻ Dawid KONSTANTYNOWICZ Wiktor PA¬DZIERZ Adam BŁAŻKOWSKI Artur |
MKS-MOS Katowice | 1999 1999 2000 1999 |
U18 | SLK | -- |
MATUSIŃSKI Aleksander B.D. |
Z/4651/15 |
2024 |
||||||||
2 | s | 3 | 46.31 |
KORUS Kacper KNAPIK Mateusz KIEŁPIŃSKI Jan BARAN Jakub |
MKS-MOSM Bytom | 2001 2000 2000 1999 |
U18 | SLK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 3 | 50.43 |
KOWAL Grzegorz SROKA Patryk KESTRANEK Grzegorz CISIŃSKI Maciej |
WKS Wawel Kraków | 1998 2001 2002 1997 |
U20 | MLP | -- |
B.D. |
3 |
|||||||||
s | 3 | DQ |
KAMIŃSKI Krzysztof KOZŁOWSKI Przemysław DYBAŁA Dawid JAWORSKI Wiktor |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 1998 1998 2000 |
U20 | SLK | -- |
B.D. B.D. PRENCEL Piotr |
, Z/0326/14 |
, 2024 |
|||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:21.49 |
FICA Damian WIECZOREK Kacper SOCHIERA Patryk KIJEWSKI Aleksander |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 1997 1998 1997 |
U20 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 3:21.78 |
RZE¬NICZAK Mateusz HASIURA Jędrzej KUBIAK Artur GIBASZEK Aleksander |
RKS ŁódĽ | 1998 1997 1998 1998 |
U20 | LDZ | -- |
B.D. KOPEĆ Dominik |
, Z/0865/14 |
, 2024 |
||||||||
3 | s | 1 | 3:37.29 |
CIE¦LIK Wojciech SZASTAK Mateusz GAJECKI Kacper JABŁOŃSKI Łukasz |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 2000 2000 2000 |
U20 | SLK | -- |
MIREK Wacław B.D. |
Z/0896/15 |
2024 |
||||||||
4 | s | 1 | 3:38.49 |
CIE¦LA Tomasz GDALEWSKI Kacper MIKA Łukasz POLAK Rafał |
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 2000 1999 2000 |
U18 | OPL | -- |
|
||||||||||
1 | s | 2 | 3:31.10 |
MICHALAK Mateusz TUREK Aleksander TURSKI Tomasz SOWA Karol |
CKS Budowlani Częstochowa | 1998 1998 1999 2001 |
U20 | SLK | -- |
LAMCH Czesław CIUK Marek CIUK Marek LAMCH Mariola |
Z/0522/14 Z/4339/15 Z/3837/15 |
2019 2020 2019 |
3 3 2 |
|||||||
2 | s | 2 | 3:32.43 |
CHEŁCZYŃSKI Norbert KALINKIEWICZ Damian PIKUL Mateusz STOBIENIECKI Oskar |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 1997 1997 2000 |
U20 | SLK | -- |
BONK Stanisław |
||||||||||
3 | s | 2 | 3:49.36 |
KESTRANEK Grzegorz ŻABIŃSKI Alan FELU¦ Michał SROKA Patryk |
WKS Wawel Kraków | 2002 1997 1997 2001 |
U20 | MLP | -- |
|
||||||||||
s | 2 | DQ |
BIELSKI Maciej LAMPART Tomasz HAŁOŃ Patryk KUFEL Jerzy |
KS AZS AWF Kraków | 1999 1998 1999 2000 |
U20 | MLP | -- |
B.D. B.D. GIZA Maciej B.D. |
Z/0474/15 Z/0098/14 |
2023 2023 |
|||||||||
1 | s | 3 | 3:33.27 |
GADZIK Robert OSTROPOLSKI Jakub MIZERA Mateusz PRZERADZKI Kacper |
GKS Piast Gliwice | 1999 2000 2000 2000 |
U18 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 3 | 3:34.54 |
SZTANDERSKI Kamil KAPS Tomasz WYDERKA Maciej MROZOWSKI Sebastian |
MKS-MOSM Bytom | 1998 2001 2002 2002 |
U20 | SLK | -- |
B.D. SZCZYRK Janusz B.D. |
Z/0680/14 Z/1315/16 |
2019 2024 |
1 |
|||||||
3 | s | 3 | 3:38.77 |
DZIUK Kamil KLIMEK Wojciech SZYMAŃSKI Adam FUCHS Maksymilian |
MKS-MOS Katowice | 1998 2000 1997 1999 |
U20 | SLK | -- |
|
||||||||||
4 | s | 3 | 3:57.95 |
JAWORSKI Kamil JENDRUSIAK Daniel WAKSMUNDZKI Szymon ZŁAHODA Jakub |
UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 1998 1997 1997 |
U20 | MLP | -- |
|
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | f | 1 | 1.91 | SYGULSKI Kacper | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U20 | OP | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.91 | RUTOWICZ Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | III | GRABOLUS Marek | Z/2231/15 | 2024 | |||||||
3 | 1 | f | 1 | 1.91 | HARĘZGA Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | III | B.D. | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.85 | JAWORSKI Marek | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U20 | SL | III | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.80 | ¦WIˇĆ Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | IV | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.80 | CHŁˇDZYŃSKI Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U18 | SL | IV | B.D. | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 1.65 | PARUZEL Marcin | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U16 | SL | V | ||||||||||
7 | 8 | f | 1 | 1.65 | CHLEBISZ Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | f | 1 | 3.80 | CIESIELSKI Arkadiusz | UKS Olimp Mazańcowice | 1999 | U18 | SL | III | ||||||||||
2 | 1 | f | 1 | 3.80 | GAWŁOWSKI Jakub | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U18 | DS | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 3.20 | KUPCZAK Adrian | UKS Olimp Mazańcowice | 2002 | U16 | SL | IV | KRUPIŃSKI Piotr # | Z/3514/16 | 2023 | 1 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 3.00 | ¦WIDERGOŁ Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | KRZEMPEK Maciej | UKS Olimp Mazańcowice | 2001 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 5.43 | SAMEL Jakub | KS AZS AWF Kraków | 2001 | U16 | MA | +1.6 | -- | ZAPART Stanisław | Z/2528/16 | 2021 | 3 | |||||||
f | 1 | 5.48 | ZŁYDASZYK Jakub | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U20 | MA | +0.2 | -- | |||||||||||
f | 1 | 6.43 | BRZEZIŃSKI Marek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U23 | SL | +0.1 | III | |||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 7.32 | BRZEZIŃSKI Marek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U23 | SL | +3.8 | I | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 7.18 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U23 | SL | +1.7 | II | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 6.95 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków | 1997 | U20 | MA | +1.7 | II | B.D. # | 3 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 6.82 | PERUCKI Bartłomiej | WKS Wawel Kraków | 1993 | Sen | MA | -0.2 | II | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 6.72 | KUSTRA Piotr | TL ROW Rybnik | 1994 | U23 | SL | +1.0 | III | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 6.39 | KAPŁON Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U20 | SL | +0.4 | III | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 6.38 | LACH Artur | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U18 | MA | +2.0 | III | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2952/15 | 2020 | 3 | |||||
8 | 8 | f | 1 | 6.17 | SWOBODA Patryk | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | +1.5 | IV | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 6.10 | KAMIŃSKI Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U20 | SL | -0.7 | IV | B.D. | ||||||||
10 | 10 | f | 1 | 6.07 | LINCHARD Marcin | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 1993 | Sen | SL | +1.4 | -- | B.D. JUSTYNIAK Joanna | , Z/2593/11 | , 2022 | BEZ | |||||
11 | 11 | f | 1 | 6.02 | PODSIADŁY Adam | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | +1.6 | IV | # | ||||||||
12 | 12 | f | 1 | 5.89 | JAWORSKI Wiktor | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
13 | 13 | f | 1 | 5.81 | WRÓBEL Marcin | UKS Gminy Brzeszcze | 1999 | U18 | MA | +1.6 | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2987/15 | 2022 | 4 | |||||
14 | 14 | f | 1 | 5.74 | KOZŁOWSKI Dominik | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | +2.2 | -- | # | ||||||||
15 | 15 | f | 1 | 5.64 | ZŁYDASZYK Jakub | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U20 | MA | +4.1 | -- | |||||||||
16 | 16 | f | 1 | 5.58 | SAMEL Jakub | KS AZS AWF Kraków | 2001 | U16 | MA | +2.6 | -- | ZAPART Stanisław | Z/2528/16 | 2021 | 3 | |||||
17 | 17 | f | 1 | 5.40 | BERGER Sebastian | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | +1.0 | -- | |||||||||
18 | 18 | f | 1 | 5.40 | KUCIŃSKI Michał | UKS Gimpel Nowy Targ | 1999 | U18 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
19 | 19 | f | 1 | 5.28 | PULIT Dawid | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U20 | MA | +1.6 | -- | |||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 12.18 | SWOBODA Patryk | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | +1.8 | -- | |||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.96 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | +0.8 | III | KORZEŃ Robert B.D. # | Z/0485/14 | 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 12.95 | LACH Artur | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U18 | MA | +1.7 | IV | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2952/15 | 2020 | 3 | |||||
3 | 3 | f | 1 | 12.67 | SWOBODA Patryk | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | +3.1 | IV | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 12.09 | WRÓBEL Marcin | UKS Gminy Brzeszcze | 1999 | U18 | MA | -1.5 | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2987/15 | 2022 | 4 | |||||
5 | 5 | f | 1 | 11.90 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U20 | SL | +1.5 | -- | B.D. | ||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 15.43 | DZIK Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U18 | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 14.78 | KIN Mateusz | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 14.48 | KLITA Jakub | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | III | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 13.69 | KWIECIEŃ Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U18 | SL | III | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 12.63 | ZˇBKOWSKI Alan | TS AKS Chorzów | 1999 | U18 | SL | IV | GRUDZIEŃ Adam | Z/3188/15 | 2020 | 3 | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 11.86 | WĘGRZYK Michał | RMKS Rybnik | 2001 | U16 | SL | V | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 10.11 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 19.17 | MAZUR Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | I | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/0477/14 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 15.01 | KŁOSEK Adam | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1995 | U23 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.95 | KOSAKOWSKI Krzysztof | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U20 | MA | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 10.52 | RADUCKI Norbert | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U20 | MA | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 10.29 | CHEŁCZYŃSKI Norbert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U20 | SL | -- | BONK Stanisław # | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 41.42 | MAZUR Michał | KS Agros Zamo¶ć # | 1999 | U18 | LU | III | ROSA Mikołaj | Z/3659/15 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 40.59 | WĘGRZYK Michał | RMKS Rybnik | 2001 | U16 | SL | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 40.28 | KLITA Jakub | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | III | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 40.15 | SPYRKA Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U18 | SL | III | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 38.78 | SKOP Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | IV | BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. | Z/3214/15 | 2021 | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 36.28 | ZAŁĘSKI Piotr | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | IV | B.D. | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 28.37 | BRYŁA Jan | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 27.66 | CZYRYCA Szymon | WKS Wawel Kraków | 2000 | U18 | MA | -- | ||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 47.14 | ANDRZEJEWSKI Marek | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | II | ||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 58.21 | MAZUR Michał | KS Agros Zamo¶ć # | 1999 | U18 | LU | II | ROSA Mikołaj | Z/3659/15 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 45.79 | WˇSIK Jakub | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U18 | MA | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 36.26 | WAWRZYŃCZYK Filip | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 | U16 | SL | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 33.18 | GARNCARZ Sebastian | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 55.21 | PŁÓCIENNIK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 37.07 | ŻYWCZOK Tomasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | IV | ||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 57.47 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 49.41 | DZIUBA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U18 | MZ | IV | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0703/15 | 2023 | 1 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 45.44 | PANICZ Marcin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U18 | OP | IV | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.05 | BONECKI Bartłomiej | RKS ŁódĽ | 1997 | U20 | LD | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 43.91 | KANIA Damian | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 43.21 | PAWELEC Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U20 | SL | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 36.32 | CHEŁCZYŃSKI Norbert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U20 | SL | -- | BONK Stanisław # | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 5.4320011138916 sekund |