Daegu (KOR) 18 - 25.03.2017 7. Halowe Mistrzostwa Świata Weteranów |
||||||||||||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 35 | 56.33 | LEMIESZ Aneta | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1981 | Masters | MZ | I | TOMCZYK Kazimierz # | Z/2805/17 | 2024 | ||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 35 | 2:11.89 | LEMIESZ Aneta | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1981 | Masters | MZ | II | TOMCZYK Kazimierz # | Z/2805/17 | 2024 | ||||||||
3 | f | 35 | 2:19.66 | WŁODARCZYK Patrycja | JKLA Jawor Jaworzno | 1980 | Masters | SL | III | B.D. B.D. | Z/1664/11 | 2023 | BEZ | |||||||
1 | f | 50 | 2:34.68 | WIĘCIORKOWSKA Zofia | KS AZS UWM Olsztyn | 1963 | Masters | WN | -- | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
3 | f | 35 | 4:50.71 | WOSZCZEK Danuta | UKS Olimp Kozienice | 1978 | Masters | MZ | III | MISZTAL Janusz | Z/3956/11 | 2024 | 2 | LDK! | ||||||
4 | f | 35 | 4:56.32 | WŁODARCZYK Patrycja | JKLA Jawor Jaworzno | 1980 | Masters | SL | III | B.D. B.D. | Z/1664/11 | 2023 | BEZ | |||||||
1 | f | 50 | 5:17.88 | WIĘCIORKOWSKA Zofia | KS AZS UWM Olsztyn | 1963 | Masters | WN | -- | |||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 35 | 10:22.27 | WŁODARCZYK Patrycja | JKLA Jawor Jaworzno | 1980 | Masters | SL | II | B.D. B.D. | Z/1664/11 | 2023 | BEZ | |||||||
2 | f | 35 | 10:25.22 | WOSZCZEK Danuta | UKS Olimp Kozienice | 1978 | Masters | MZ | III | MISZTAL Janusz | Z/3956/11 | 2024 | 2 | LDK! | ||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 40 | 9.53 | SZYKULSKA Renata | LKS Polkowice | 1974 | Masters | DS | -- | MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert # | BEZ | |||||||||
4x200 m K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 35 | 1:50.62 |
WOSZCZEK Danuta LEMIESZ Aneta WŁODARCZYK Patrycja SZYKULSKA Renata |
POLSKA | 1978 1981 1980 1974 |
Masters | POL | -- |
MISZTAL Janusz TOMCZYK Kazimierz B.D. B.D. MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert |
Z/3956/11 Z/2805/17 Z/1664/11 |
2024 2024 2023 |
2 BEZ BEZ |
|||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 40 | 5.27 | SZYKULSKA Renata | LKS Polkowice | 1974 | Masters | DS | III | MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert # | BEZ | |||||||||
11 | f | 50 | 3.64 | WIĘCIORKOWSKA Zofia | KS AZS UWM Olsztyn | 1963 | Masters | WN | -- | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 40 | 11.04 | SZYKULSKA Renata | LKS Polkowice | 1974 | Masters | DS | III | MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert # | BEZ | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 70 | 7.12 | SOWA Alicja | UTW Gliwice # | 1943 | Masters | SL | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/0358/19 | , 2019 | ||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 40 | 10.15 | SIEKLIŃSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Masters | MA | III | SZUBERLA Stanisław | Z/1217/12 | 2024 | 2 | |||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 65 | 8.21 | SEIDEL Wojciech | niest. Kraków | 1950 | Masters | MA | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/1388/20 | , 2020 | ||||||||
5 | e | 65 | 8.38 | SZYMURA Henryk | MMKS Kędzierzyn-Koźle # | 1952 | Masters | OP | -- | B.D. | Z/11169/21 | 2022 | ||||||||
3 | f | 65 | 8.06 | SEIDEL Wojciech | niest. Kraków | 1950 | Masters | MA | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/1388/20 | , 2020 | ||||||||
4 | f | 65 | 8.42 | SZYMURA Henryk | MMKS Kędzierzyn-Koźle # | 1952 | Masters | OP | -- | B.D. | Z/11169/21 | 2022 | ||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
5 | e | 65 | 28.24 | SEIDEL Wojciech | niest. Kraków | 1950 | Masters | MA | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/1388/20 | , 2020 | ||||||||
4 | p | 65 | 27.02 | SEIDEL Wojciech | niest. Kraków | 1950 | Masters | MA | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/1388/20 | , 2020 | ||||||||
4 | f | 65 | 26.64 | SEIDEL Wojciech | niest. Kraków | 1950 | Masters | MA | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/1388/20 | , 2020 | ||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
6 | w | 50 | 3:43.22 | KRAUZE Jerzy | KL Bałtyk Koszalin # | 1963 | Masters | ZP | -- | B.D. CZEPIEL Mateusz | Z/4866/18, Z/4866/18 | , 2023 | 304 | |||||||
5 | w | 55 | 3:37.78 | MUSIAŁ Wiesław | MKS-MOS Śrem # | 1957 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/2561/21 | 2024 | 342 | |||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 60 | 4:43.73 | DRYPS Ryszard | KKS Victoria Stalowa Wola | 1957 | Masters | PK | -- | BARSZCZ Mirosław B.D. | , Z/0288/19 | , 2020 | BEZ | |||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
7 | f | 60 | 12:00.89 | BOROWSKI Krzysztof | niest. Katowice | 1954 | Masters | SL | -- | |||||||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
6 | e | 55 | 9.99 | MUSIAŁ Wiesław | MKS-MOS Śrem # | 1957 | Masters | WP | +9.9 | -- | B.D. | Z/2561/21 | 2024 | |||||||
8 | f | 55 | 12.41 | MUSIAŁ Wiesław | MKS-MOS Śrem # | 1957 | Masters | WP | +9.9 | -- | B.D. | Z/2561/21 | 2024 | |||||||
1 | f | 65 | 9.61 | SZYMURA Henryk | MMKS Kędzierzyn-Koźle # | 1952 | Masters | OP | +9.9 | -- | B.D. | Z/11169/21 | 2022 | |||||||
5 | w | 50 | 9.55 | KRAUZE Jerzy | KL Bałtyk Koszalin # | 1963 | Masters | ZP | +9.9 | -- | B.D. CZEPIEL Mateusz | Z/4866/18, Z/4866/18 | , 2023 | 629 | ||||||
4 | w | 55 | 10.14 | MUSIAŁ Wiesław | MKS-MOS Śrem # | 1957 | Masters | WP | +9.9 | -- | B.D. | Z/2561/21 | 2024 | 515 | ||||||
4x200 m M | ||||||||||||||||||||
4 | f | 65 | 2:02.28 |
SEIDEL Bogusław LORENZ Sylwester SZYMURA Henryk SEIDEL Wojciech |
POLSKA | 1949 1950 1952 1950 |
Masters | POL | -- |
LEMIESZ Aneta B.D. GOWORSKI Tomasz B.D. B.D. B.D. B.D. |
Z/12998/21 Z/11169/21 , Z/1388/20 |
2021 2022 , 2020 |
BEZ |
|||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 35 | 1.89 | RATAJCZYK Krzysztof | MKS Hermes Gryfino | 1978 | Masters | ZP | III | PODLEŚNY Jan | Z/0244/15 | 2022 | 3 | |||||||
3 | f | 60 | 1.61 | BEDNARSKI Dariusz | MUKS Płock | 1954 | Masters | MZ | -- | B.D. B.D. | Z/1790/12 | 2023 | BEZ | |||||||
8 | w | 50 | 1.45 | KRAUZE Jerzy | KL Bałtyk Koszalin # | 1963 | Masters | ZP | -- | B.D. CZEPIEL Mateusz | Z/4866/18, Z/4866/18 | , 2023 | 352 | |||||||
3 | w | 55 | 1.54 | MUSIAŁ Wiesław | MKS-MOS Śrem # | 1957 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/2561/21 | 2024 | 419 | |||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 50 | 3.40 | KRAUZE Jerzy | KL Bałtyk Koszalin # | 1963 | Masters | ZP | -- | B.D. CZEPIEL Mateusz | Z/4866/18, Z/4866/18 | , 2023 | ||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 35 | 6.72 | OLSZEWSKI Adrian | MKS Piast Głogów # | 1978 | Masters | DS | III | KARPOWICZ Tadeusz # | Z/4847/19 | 2024 | 2 | |||||||
3 | f | 35 | 6.71 | SOBORA Łukasz | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1978 | Masters | MZ | III | SOBORA Łukasz # | Z/1250/14 | 2024 | ||||||||
7 | f | 55 | 5.00 | MUSIAŁ Wiesław | MKS-MOS Śrem # | 1957 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/2561/21 | 2024 | ||||||||
2 | f | 65 | 4.78 | LORENZ Sylwester | OŚ AZS Poznań # | 1950 | Masters | WP | -- | B.D. GOWORSKI Tomasz # | BEZ | |||||||||
7 | w | 50 | 4.94 | KRAUZE Jerzy | KL Bałtyk Koszalin # | 1963 | Masters | ZP | -- | B.D. CZEPIEL Mateusz | Z/4866/18, Z/4866/18 | , 2023 | 371 | |||||||
2 | w | 55 | 5.14 | MUSIAŁ Wiesław | MKS-MOS Śrem # | 1957 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/2561/21 | 2024 | 409 | |||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 35 | 13.83 | OLSZEWSKI Adrian | MKS Piast Głogów # | 1978 | Masters | DS | III | KARPOWICZ Tadeusz # | Z/4847/19 | 2024 | 2 | |||||||
3 | f | 35 | 13.32 | SOBORA Łukasz | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1978 | Masters | MZ | III | SOBORA Łukasz # | Z/1250/14 | 2024 | ||||||||
4 | f | 35 | 13.26 | RATAJCZYK Krzysztof | MKS Hermes Gryfino | 1978 | Masters | ZP | III | PODLEŚNY Jan | Z/0244/15 | 2022 | 3 | |||||||
4 | f | 40 | 12.37 | SZEWERA Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1973 | Masters | DS | -- | ŁOŚ Dariusz # | Z/1320/19 | 2023 | ||||||||
4 | f | 55 | 10.91 | MUSIAŁ Wiesław | MKS-MOS Śrem # | 1957 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/2561/21 | 2024 | ||||||||
5 | f | 65 | 9.68 | LORENZ Sylwester | OŚ AZS Poznań # | 1950 | Masters | WP | -- | B.D. GOWORSKI Tomasz # | BEZ | |||||||||
Kula (3) M | ||||||||||||||||||||
4 | f | 80 | 8.96 | KARGOL Antoni | niestowarzyszony | 1937 | Masters | -- | ||||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
5 | f | 70 | 9.95 | BOGUSZ Zygmunt | PZWLA Toruń | 1945 | Masters | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | f | 75 | 11.18 | ROSZCZAK Czesław | niest. Kraków | 1941 | Masters | MA | -- | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
5 | f | 60 | 10.39 | WOLNY Jarosław | PZWLA Toruń | 1954 | Masters | KP | -- | |||||||||||
1 | f | 65 | 12.58 | KRANKOWSKI Wacław | KLAM Toruń # | 1951 | Masters | KP | -- | B.D. | ||||||||||
5 | f | 65 | 10.37 | KRAWCZUK Jan | niest. Gdańsk | 1950 | Masters | PM | -- | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
2 | w | 50 | 10.75 | KRAUZE Jerzy | KL Bałtyk Koszalin # | 1963 | Masters | ZP | -- | B.D. CZEPIEL Mateusz | Z/4866/18, Z/4866/18 | , 2023 | 531 | |||||||
7 | w | 55 | 8.87 | MUSIAŁ Wiesław | MKS-MOS Śrem # | 1957 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/2561/21 | 2024 | 418 | |||||||
Chód 3 km M | ||||||||||||||||||||
5 | f | 55 | 15:26.68 | KWITA Zbigniew | OŚ AZS Poznań # | 1959 | Masters | WP | -- | B.D. # | Z/0156/19 | 2022 | ||||||||
6 | f | 55 | 15:31.21 | MAŁECKI Waldemar | UKS Walker Bieruń # | 1958 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/1661/11 | 2024 | BEZ | |||||||
1 | f | 60 | 15:43.66 | ŁUNIEWSKI Mirosław | UKS Jedynka Reda | 1957 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/0002/11 | 2024 | BEZ | |||||||
4 | f | 60 | 17:29.59 | HARASIŃSKI Ryszard | KS Z Nogami w Chmurach Łódź # | 1956 | Masters | LD | -- | B.D. # | Z/1351/21 | 2024 | ||||||||
3 | f | 65 | 16:07.45 | SEIDEL Bogusław | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1949 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/12998/21 | 2021 | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.9802610874176 sekund |