Jablonec nad Nisou (CZE) 17.01.2018 2. halová středa |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.08 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | GIM | |||||||
8 | s | 1 | 9.23 | JACKOWSKA Amelia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | 3 | LDK! | GIM | |||||||
4 | s | 2 | 8.30 | DUBIŃSKA Anna | MLKS Sokół Lubin | 2000 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 8.20 | SAMIEC-TALAR Karolina | MKS MOS Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KUCZA Roman B.D. # | 3 | LDK! | ||||||||
3 | s | 3 | 8.66 | BENKOWSKA Hanna | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. # | Z/0104/15 | 2024 | GIM | |||||||
7 | s | 3 | 8.89 | HAWRYLAK Izabela | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | -- | # | GIM | |||||||||
4 | s | 4 | 8.93 | STRZELCZYK Gabriela | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | GIM | ||||||||||
5 | s | 4 | 8.95 | KUTEK Maja | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk # | Z/2188/17 | 2022 | 4 | GIM | ||||||
2 | s | 6 | 8.61 | SADOWSKA Amelia | MKS MOS Wrocław # | 2005 | U14 | DS | -- | B.D. # | LDK! | |||||||||
4 | s | 6 | 9.30 | ZENKA Michalina | MLKS Polonia Środa Śląska # | 2004 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
5 | s | 6 | 9.60 | OLEKSYK Amelia | OLA Dolnośląskie | 2006 | U14 | DS | -- | B.D. | LDK! | |||||||||
6 | s | 6 | 10.07 | SZUMACHER Apolonia | MLKS Polonia Środa Śląska # | 2005 | U14 | DS | -- | B.D. # | LDK! | |||||||||
4 | s | 8 | 10.28 | KUŁAKOWSKA Marysia | niest. Wrocław | 2007 | U12 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 8 | 11.09 | MAZURKIEWICZ Wiktoria | niest. Wrocław | 2007 | U12 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 8 | 11.42 | TĘCZA Kinga | niest. Wrocław | 2007 | U12 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 99 | 10.20 | JACKOWSKA Amelia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz | 3 | LDK! | GIM | |||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 27.68 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | +9.9 | IV | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | GIM | ||||||
2 | s | 2 | 29.76 | HAWRYLAK Izabela | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | +9.9 | -- | # | GIM | ||||||||
1 | s | 3 | 28.66 | BENKOWSKA Hanna | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | +9.9 | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. # | Z/0104/15 | 2024 | GIM | ||||||
2 | s | 4 | 31.07 | STRZELCZYK Gabriela | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | +9.9 | -- | GIM | |||||||||
1 | s | 6 | 27.92 | SAMIEC-TALAR Karolina | MKS MOS Wrocław # | 2004 | U16 | DS | +9.9 | IV | KUCZA Roman B.D. # | 3 | LDK! | |||||||
3 | s | 6 | 31.56 | ZENKA Michalina | MLKS Polonia Środa Śląska # | 2004 | U16 | DS | +9.9 | -- | # | |||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:40.78 | KRASZEWSKA Sandra | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U18 | DS | +9.9 | -- | ROSTKOWSKA Anna | 2 | LDK! | ZKN GIM | ||||||
2 | s | 1 | 1:45.13 | BIELAK Natalia | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U18 | DS | +9.9 | -- | B.D. B.D. B.D. # | Z/0442/16 | 2024 | LDK! | ZKN GIM | |||||
3 | s | 1 | 1:46.63 | WOJTAK Adriana | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U18 | DS | +9.9 | -- | LDK! | GIM | ||||||||
4 | s | 1 | 1:47.24 | ULASZEWSKA Alicja | MKL Szczecin # | 2003 | U16 | ZP | +9.9 | V | GIERASIMCZYK Anna # | 3 | LDK! | |||||||
6 | s | 2 | 1:58.84 | SADOWSKA Amelia | MKS MOS Wrocław # | 2005 | U14 | DS | +9.9 | -- | B.D. # | LDK! | ||||||||
8 | s | 2 | 2:14.68 | SZUMACHER Apolonia | MLKS Polonia Środa Śląska # | 2005 | U14 | DS | +9.9 | -- | B.D. # | LDK! | ||||||||
1 | s | 3 | 2:09.71 | OLEKSYK Amelia | OLA Dolnośląskie | 2006 | U14 | DS | +9.9 | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
4 | s | 3 | 2:30.05 | KUŁAKOWSKA Marysia | niest. Wrocław | 2007 | U12 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 2:33.90 | TĘCZA Kinga | niest. Wrocław | 2007 | U12 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 2:34.65 | MAZURKIEWICZ Wiktoria | niest. Wrocław | 2007 | U12 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 1.45 | KUTEK Maja | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | IV | BENKOWSKI Henryk # | Z/2188/17 | 2022 | 4 | GIM | ||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.05 | KRAWCZYK Karolina | LKS Polkowice | 2001 | U18 | DS | II | PIERZCHAŁA Władysław # | Z/2687/15 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.45 | SZAŁAŃSKA Daria | LKS Górnik Wałbrzych | 2000 | U20 | DS | III | B.D. | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 6.92 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U20 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
4 | s | 1 | 7.32 | POŁCZYK Łukasz | KS SMS Szklarska Poręba | 2001 | U18 | DS | -- | # | LDK! | ZKN | ||||||||
5 | s | 1 | 7.39 | POŁCZYK Arkadiusz | KS SMS Szklarska Poręba | 2001 | U18 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | s | 1 | 7.44 | ŻYGADŁO Bogdan | MKS MOS Wrocław # | 1999 | U20 | DS | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 8.01 | WASILEWICZ Jan | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2000 | U20 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 2 | 7.36 | WYMAZAŁA Bartłomiej | KS SMS Szklarska Poręba | 2000 | U20 | DS | -- | B.D. B.D. # | Z/2601/15 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | s | 2 | 7.40 | STOPA Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # | Z/0360/16 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | s | 2 | 7.45 | JÓŹWIAK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U23 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 7.54 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | GIM | |||||
4 | s | 3 | 7.83 | KIERSKI Kacper | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz KNULL Mariusz | Z/3527/16 | 2024 | 4 | LDK! | GIM | |||||
2 | s | 4 | 7.78 | KAWIŃSKI Karol | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/2847/17 | 2022 | 4 | GIM | ||||||
3 | s | 4 | 7.79 | BRZEZIŃSKI Konrad | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/2442/17 | 2024 | GIM | |||||||
4 | s | 4 | 7.84 | RAK Jakub | MKS MOS Wrocław | 2000 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
7 | s | 4 | 8.04 | FALIŃSKI Jakub | MKS MOS Wrocław # | 2001 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 8.13 | SZEWCZYK Kamil | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 8.17 | ŁUCZYCKI Aleksander | MLKS Polonia Środa Śląska | 2001 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
5 | s | 6 | 9.38 | BIELSKI Tymoteusz | OLA Dolnośląskie | 2006 | U14 | DS | -- | B.D. | LDK! | |||||||||
7 | s | 6 | 10.86 | SZUMACHER Jan | MLKS Polonia Środa Śląska # | 2005 | U14 | DS | -- | B.D. # | LDK! | |||||||||
2 | s | 7 | 7.34 | POŁCZYK Łukasz | KS SMS Szklarska Poręba | 2001 | U18 | DS | -- | # | LDK! | ZKN | ||||||||
3 | s | 7 | 7.50 | POŁCZYK Arkadiusz | KS SMS Szklarska Poręba | 2001 | U18 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 7 | 9.12 | WOCH Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2006 | U14 | DS | -- | KWIECIŃSKI Rafał | LDK! | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 23.49 | STOPA Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | +9.9 | III | SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # | Z/0360/16 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | s | 1 | 24.06 | ŻYGADŁO Bogdan | MKS MOS Wrocław # | 1999 | U20 | DS | +9.9 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 24.38 | MAĆKAŁA Szymon | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | +9.9 | IV | B.D. ROSTEK William B.D. | , Z/0551/17 | , 2024 | |||||||
3 | s | 3 | 26.42 | FALIŃSKI Jakub | MKS MOS Wrocław # | 2001 | U18 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 25.66 | KAWIŃSKI Karol | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | +9.9 | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/2847/17 | 2022 | 4 | GIM | |||||
1 | s | 6 | 27.26 | SZEWCZYK Kamil | GKS Start Długołęka | 2004 | U16 | DS | +9.9 | -- | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
6 | s | 1 | 1:33.24 | JARZĘBECKI Mateusz | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U16 | DS | +9.9 | IV | ROSTKOWSKA Anna # | 3 | LDK! | GIM | ||||||
3 | s | 3 | 2:11.08 | BIELSKI Tymoteusz | OLA Dolnośląskie | 2006 | U14 | DS | +9.9 | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
4 | s | 3 | 2:31.39 | SZUMACHER Jan | MLKS Polonia Środa Śląska # | 2005 | U14 | DS | +9.9 | -- | B.D. # | LDK! | ||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | A | 4:07.40 | SKIBIAK Kacper | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2000 | U20 | DS | +9.9 | III | SZAŁEK Andrzej # | Z/2602/15 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M | ||||||||||||||||||||
3 | e | 1 | 12.63 | WOCH Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2006 | U14 | DS | -- | KWIECIŃSKI Rafał | LDK! | |||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.59 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | GIM | |||||
3 | e | 1 | 9.38 | BRZEZIŃSKI Konrad | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/2442/17 | 2024 | GIM | |||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 11.65 | WASILEWICZ Jan | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2000 | U20 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
10 | f | 1 | 1.40 | KOZAK Marcin | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk # | Z/2187/17 | 2021 | 4 | GIM | ||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.58 | JÓŹWIAK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U23 | DS | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.85 | RAK Jakub | MKS MOS Wrocław | 2000 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.40 | KOZAK Marcin | GKS Start Długołęka | 2002 | U18 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk # | Z/2187/17 | 2021 | 4 | GIM | ||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
3 | f | 1 | 13.05 | KOMARNICKI Jan | LKS Polkowice | 2001 | U18 | DS | IV | PIERZCHAŁA Władysław # | Z/2348/16 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 12.78 | STANKIEWICZ Jakub | WKS Śląsk Wrocław | 2001 | U18 | DS | IV | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
4 | f | 1 | 8.70 | ŁUCZYCKI Aleksander | MLKS Polonia Środa Śląska | 2001 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.68608617782593 sekund |