Olszyna 23.03.2019
PZLA Mistrzostwa Polski U18, U20 w Biegach Przełajowych
Przełaj K
1 b 1 :07:12 r BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. Z/0442/16 2020 3 LDK!
2 b 1 :07:19 r MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1272/15 2020 1
3 b 1 :07:24 r KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok # 03 U18 PD -- ROSZKO Damian Z/0431/18 2020 LDK!
4 b 1 :07:27 r KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2019 2 LDK!
5 b 1 :07:31 r GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/1288/16 2020 2
6 b 1 :07:34 r FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech # Z/0641/16 2019 2
7 b 1 :07:38 r PLECZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 02 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof # Z/2926/16 2020 3 LDK!
8 b 1 :07:39 r PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/0054/17 2020 2 LDK!
9 b 1 :07:39 r BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2020 2
10 b 1 :07:40 r PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03 U18 SL -- HELBIK Marzanna Z/1186/18 2020 2
11 b 1 :07:41 r SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0113/16 2020 3
12 b 1 :07:42 r PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2020 2 LDK!
13 b 1 :07:46 r BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 03 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1511/17 2020 3 LDK!
14 b 1 :07:52 r KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2020 3 LDK!
15 b 1 :07:54 r HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz KOWAL Piotr , Z/2340/16 , 2019 3 LDK!
16 b 1 :07:59 r WOJNOWSKA Natalia BKS Bydgoszcz # 02 U18 KP -- RUDNIK Damian Z/3046/16 2020
17 b 1 :08:02 r SZUŁCZYŃSKA Aleksandra UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP -- SADOWSKI Waldemar Z/1424/17 2020 4
18 b 1 :08:02 r TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/0473/16 2019 4 LDK!
19 b 1 :08:03 r BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 03 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2020 2 LDK!
20 b 1 :08:04 r BEREŚNIEWICZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB -- WESOŁEK Krzysztof WESOŁEK Krzysztof Z/3372/16 2019
21 b 1 :08:04 r DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2020 3 LDK!
22 b 1 :08:05 r SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team # 02 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/0063/16 2020 LDK!
23 b 1 :08:07 r MAZUR Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna Z/0290/17 2019 3 LDK!
24 b 1 :08:10 r SMOLARCZYK Karolina MKS Stal Nowa Dęba 02 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1362/16 2020 BEZ
25 b 1 :08:11 r KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/4898/18 2020 5
26 b 1 :08:13 r STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/3324/17 2020 4
27 b 1 :08:14 r KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2020 3
28 b 1 :08:21 r ULASZEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2820/16 2020 3 LDK!
29 b 1 :08:21 r CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2020 4 LDK!
30 b 1 :08:22 r WSZOŁEK Paulina KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK -- KATAN Wacław Z/1805/17 2020 4
31 b 1 :08:23 r HALK Ida LKS Zorza Gdynia 03 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/2826/16 2019 3
32 b 1 :08:29 r KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1470/17 2019 3 LDK!
33 b 1 :08:29 r GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U18 WP -- PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2020 2 LDK!
34 b 1 :08:30 r KASZUBOWSKA Paulina LKS Zorza Gdynia 03 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/0884/17 2019 5
35 b 1 :08:31 r JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1007/17 2020 2 LDK!
36 b 1 :08:32 r IGLEWSKA Żaneta LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 03 U18 KP -- MAŁKOWSKI Paweł Z/1531/18 2019 BEZ
37 b 1 :08:44 r ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Kinga , Z/1324/17 , 2020 3 LDK!
38 b 1 :08:47 r FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2019 3
39 b 1 :08:50 r MARTYNOWICZ Wiktoria MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/2821/16 , 2020 3 LDK!
40 b 1 :08:51 r SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP -- WOŹNIAK Bernard Z/0449/16 2019 2
41 b 1 :08:52 r ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2020 5 LDK!
42 b 1 :08:54 r ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2020 BEZ LDK!
43 b 1 :08:57 r PÓŁROLNICZAK Katarzyna MKL Jarocin 02 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/4600/18 2020
44 b 1 :09:00 r MANTHEY Julia GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław B.D. Z/4318/17 2020 4 LDK!
45 b 1 :09:01 r KOBUS Julia UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM -- B.D. Z/0835/19 2019
46 b 1 :09:07 r SZPOTON Anna OLTS Opoczno Sport Team 02 U18 LD -- WOJTAREK Jacek WOJTAREK Jacek Z/0542/16 2019 4 LDK!
47 b 1 :09:10 r BOCZULA Alicja KB Witar Tarnobrzeg 03 U18 PK -- MAŚLANKA Adam # Z/2457/18 2019 4 LDK!
48 b 1 :09:21 r ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0573/16 2019 3
49 b 1 :09:27 r MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz # Z/0832/18 2019 BEZ LDK!
50 b 1 :09:29 r RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2020 3 LDK!
51 b 1 :09:29 r BORKOWSKA Agnieszka LKS Zorza Gdynia 03 U18 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/0888/17 2019 4
52 b 1 :09:39 r MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0365/16 2020 BEZ
53 b 1 :09:54 r PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz MIERZEJEWSKI Marek # Z/1503/17 2019 4 LDK!
54 b 1 :09:59 r WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0119/18 2020 BEZ LDK!
55 b 1 :09:59 r PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2858/18 2020 BEZ
56 b 1 :10:32 r WOŹNIAK Sandra ULKS Uczniak Szprotawa 03 U18 LB -- B.D. Z/1608/19 2019
1 b 2 :07:06 r SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 U20 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2020 1
2 b 2 :07:08 r PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL -- PASZTA Wiesław Z/2532/15 2020 1
3 b 2 :07:10 r GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1808/15 2020 1
4 b 2 :07:19 r DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM -- CZAPIEWSKA Grażyna Z/1950/15 2019 2
5 b 2 :07:20 r OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK -- JAROS Kazimierz # Z/2768/16 2020 3 LDK!
6 b 2 :07:25 r PAWLUS Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 00 U20 DS -- ADAMEK Marek Z/2018/15 2020
7 b 2 :07:25 r MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U20 MA -- KLIMEK Józef Z/0509/16 2019 3
8 b 2 :07:29 r MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2769/15 2019 1
9 b 2 :07:32 r TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2020 2
10 b 2 :07:33 r STAŃCZAK Weronika UKS Jedynka Gostyń 01 U20 WP -- SADOWSKI Waldemar Z/1456/15 2020 2
11 b 2 :07:34 r SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U20 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2020 2
12 b 2 :07:36 r LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2019 2
13 b 2 :07:39 r JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U20 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2019 3
14 b 2 :07:39 r BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/1703/17 2020 3
15 b 2 :07:49 r KOPEĆ Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/1152/18 2020 2
16 b 2 :07:49 r ŚWIACKA Anita UKS Technik Augustów 00 U20 PD -- SOWÓL Bogusław Z/1545/15 2019 3 LDK!
17 b 2 :07:49 r OBST Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP -- MOTYL Edward Z/5283/15
18 b 2 :07:50 r KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2019 2
19 b 2 :07:50 r GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2020 3
20 b 2 :07:55 r SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 00 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1438/15 2019 4
21 b 2 :07:59 r HAPUNOWICZ Joanna niestowarzyszona 00 U20 -- LEANDRO Jean Marc B.D. Z/2075/15 2019
22 b 2 :08:02 r ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- ŚWIĆ Aneta Z/2033/15 2020 4
23 b 2 :08:03 r WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
24 b 2 :08:05 r STYŚ Aleksandra MKL Jarocin 01 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15 2020 1
25 b 2 :08:08 r ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2020 3
26 b 2 :08:12 r PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/1084/15 2019 3
27 b 2 :08:15 r CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK -- SOCHA Tomasz Z/0542/17 2019 4
28 b 2 :08:22 r KOWALSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 00 U20 LD -- WASIAK Jarosław # Z/2398/15 2020
29 b 2 :08:27 r NIESIOŁOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/5234/18 , 2020 BEZ
30 b 2 :08:29 r JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U20 MA -- GRECH Halina Z/1358/16 2020 4 LDK!
31 b 2 :08:32 r STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK -- JAROS Kazimierz # Z/5326/15 2020 4 LDK!
32 b 2 :08:34 r ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2019 4
33 b 2 :08:38 r KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 01 U20 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0642/16 2019 3
34 b 2 :08:39 r MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2020 4
35 b 2 :08:57 r KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01 U20 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0519/16 , 2020 3 LDK!
36 b 2 :09:18 r WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2019 BEZ
37 b 2 :09:19 r SKÓRA Sylwia KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/5247/18 2020 BEZ
1 b 3 :11:09 r BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech # Z/0096/17 2020 1
2 b 3 :11:20 r WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0256/16 2020 2
3 b 3 :11:28 r KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3014/16 2020 2 LDK!
4 b 3 :11:35 r PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- B.D. B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0077/17 , 2020 3 LDK!
5 b 3 :11:51 r WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/1031/15 2020 3 LDK!
6 b 3 :12:02 r MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2020 4
7 b 3 :12:03 r KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/4125/17 2019 2 LDK!
8 b 3 :12:07 r MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 03 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2020 2 LDK!
9 b 3 :12:09 r LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL -- RUŚNIAK Stefan # Z/3180/16 2020 2
10 b 3 :12:10 r WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/1364/16 2020 3
11 b 3 :12:11 r DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0422/16 2020 3 LDK!
12 b 3 :12:27 r SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/5480/15 2020 3
13 b 3 :12:31 r WYROŚLAK Martyna KS Gwardia Piła 02 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/3659/16 2020 3 LDK!
14 b 3 :12:36 r WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 03 U18 SK -- KUBIEC Dawid Z/0162/18 2020 4
15 b 3 :12:43 r SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0489/17 2020 4
16 b 3 :12:43 r PAWEŁCZYK Julia MKL Jarocin 02 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/2910/16 2020 2
17 b 3 :12:46 r CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2020 3
18 b 3 :12:49 r KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD --
19 b 3 :12:49 r RAGAN Katarzyna MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna 4 LDK!
20 b 3 :12:50 r PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. Z/5718/18 2020 BEZ LDK!
21 b 3 :12:50 r SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/0557/16 2020 3
22 b 3 :12:52 r WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 03 U18 WP -- GRENDA Jan Z/1891/19 2020
23 b 3 :12:55 r LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 02 U18 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/0815/16 2020 BEZ LDK!
24 b 3 :12:59 r BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1319/16 2020 3 LDK!
25 b 3 :13:04 r CIEMIERZEWSKA Maria LLKS Osowa Sień 03 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1192/17 2020 5
26 b 3 :13:11 r RĘBISZ Martyna MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK -- SUDOŁ Edward Z/5156/15 2019 3
27 b 3 :13:12 r ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba # 03 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/1198/17 2020 LDK!
28 b 3 :13:14 r BASIAK Victoria KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- B.D. Z/2978/18 2020 5 LDK!
29 b 3 :13:15 r ROŚ Martyna KKB MOSiR Krosno # 03 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/5252/18 2020
30 b 3 :13:22 r KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. Z/0954/16 2020 4 LDK!
31 b 3 :13:23 r WALĘCIAK Weronika UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK -- JAROS Kazimierz # Z/1151/16 2020 BEZ
32 b 3 :13:27 r ŁUCKA-WOWCZUK Kinga LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/0885/17 2019 BEZ
33 b 3 :13:28 r RADZIKOWSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/2995/17 2020 5
34 b 3 :13:30 r KOWALSKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/0669/17 2020 3 LDK!
35 b 3 :13:30 r CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 02 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0568/16 2020 3 LDK!
36 b 3 :13:31 r TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0782/16 2019 4 LDK!
37 b 3 :13:31 r MALAK Łucja MKL Szczecin 02 U18 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław Z/1577/17 2020 4
38 b 3 :13:31 r KUJASZEWSKA Martyna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/1857/19 , 2019 LDK!
39 b 3 :13:35 r TOMASZEWSKA Weronika UKS 12 Kalisz 02 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0641/17 2019 BEZ
40 b 3 :13:42 r KRAWIEC Laura SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0464/18 2020 BEZ
41 b 3 :13:53 r GRZYBOWSKA Alicja LKS OSiR Pleszew 03 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/1430/17 2019 4
42 b 3 :13:56 r KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1199/18 2020 BEZ
43 b 3 :14:06 r BIAŁAS Nikola MKL Jarocin # 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/0625/17 2020
44 b 3 :14:10 r KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0248/17 2020 BEZ LDK!
45 b 3 :14:23 r SKOWROŃSKA Kornelia UKS Technik Augustów 03 U18 PD -- SOWÓL Bogusław BEZ LDK!
46 b 3 :14:23 r ZAWISTOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -- ZALEWSKI Jan GRECKA Wiesława KLESZCZEWSKA Joanna # Z/0752/16 2019 BEZ LDK!
47 b 3 :15:16 r ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2020 4 LDK!
48 b 3 :15:33 r KUJAWA Julia KS Energetyk Poznań 03 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0701/19 2020
49 b 3 :15:47 r JANKOWIAK Wiktoria UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. Z/1244/17 2019 5 LDK!
50 b 3 :16:21 r FAŁDROWICZ Dorota RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0389/17 , 2020 4 LDK!
1 b 4 :15:10 r KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2008/15 2020 1 LDK!
2 b 4 :15:19 r LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2020 2 LDK!
3 b 4 :15:24 r DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0385/16 2020 2 LDK!
4 b 4 :15:37 r MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/1549/15 2020 1
5 b 4 :15:46 r ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS -- GOLEC Dominik Z/2851/15 2019 3
6 b 4 :15:59 r LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM -- THIEL Adam Z/2119/15 2020 2
7 b 4 :16:21 r FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK -- JAROS Kazimierz # Z/1249/15 2020 2 LDK!
8 b 4 :16:30 r KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- ROSZKO Damian # Z/1889/15 2020 2
9 b 4 :16:34 r PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2020 3
10 b 4 :16:37 r CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK -- SOCHA Tomasz Z/0482/17 2020 2
11 b 4 :16:38 r POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 00 U20 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1276/15 2020 4
12 b 4 :16:38 r SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -- MARMUR Stanisław Z/3468/15 2020 2 LDK!
13 b 4 :17:05 r METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2020 3
14 b 4 :17:11 r KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL -- PASZTA Wiesław Z/2390/15 2019 2 LDK!
15 b 4 :17:14 r STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1809/15 2020 3
16 b 4 :17:19 r TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD -- GAŁASZEWSKI Adrian Z/2854/17 2019 3
17 b 4 :17:22 r GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1807/15 2020 3
18 b 4 :17:27 r SZYMCZAK Paulina AZS Łódź 00 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/1086/17 2019 4
19 b 4 :18:17 r SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2020 3
20 b 4 :18:37 r CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/0729/16 2020 2
21 b 4 :19:01 r ŁUKASIEWICZ Daria OŚ AZS Poznań 00 U20 WP --
22 b 4 :19:45 r RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 00 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0025/15 2020 BEZ
Przełaj M
1 b 1 :09:55 r POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2020 2
2 b 1 :09:56 r LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0051/17 2020 2
3 b 1 :09:56 r PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2020 2
4 b 1 :09:58 r KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- WOSIEK Jacek CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0488/17 2020 3 LDK!
5 b 1 :10:07 r JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/2475/17 2020 2 LDK!
6 b 1 :10:16 r CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/0785/17 2019 3
7 b 1 :10:16 r KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 03 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0605/18 2020 2
8 b 1 :10:21 r ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2020 3
9 b 1 :10:24 r GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2020 3
10 b 1 :10:28 r WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2020 2 LDK!
11 b 1 :10:29 r CZAJKA Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP -- JANAS Małgorzata MARCINÓW Ryszard # , Z/4073/17 , 2019 LDK!
12 b 1 :10:33 r JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław TORBA Tomasz # Z/1745/17 2020 2 LDK!
13 b 1 :10:34 r ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2019 2
14 b 1 :10:35 r TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/3727/17 2019 4
15 b 1 :10:37 r ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2020 2 LDK!
16 b 1 :10:40 r RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/2137/15 2020 3 LDK!
17 b 1 :10:41 r ŁAZARCZYK Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB -- MAŁECKI Leszek Z/3741/17 2020
18 b 1 :10:41 r CACH Łukasz WMLKS Pomorze Stargard # 02 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/5291/15 2020 LDK!
19 b 1 :10:42 r MROZOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1310/16 2020 3 LDK!
20 b 1 :10:44 r ABEL Patryk AML Słupsk 02 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech # Z/0547/19 2020
21 b 1 :10:45 r GALAS Kacper MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/1462/16 2020 BEZ LDK!
22 b 1 :10:46 r GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. , Z/5646/15 , 2020 2 LDK!
23 b 1 :10:49 r KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3703/18 2019 3
24 b 1 :10:49 r RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0683/16 2020 4 LDK!
25 b 1 :10:50 r BAKA Jakub SKLA Sopot 03 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof # Z/1344/17 2020 3 LDK!
26 b 1 :10:52 r HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 03 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech # Z/4751/17 2020 5
27 b 1 :10:52 r ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2020 3 LDK!
28 b 1 :10:53 r POLETYŁO Damian KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -- B.D. Z/0622/16 2019
29 b 1 :10:54 r SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2020 2 LDK!
30 b 1 :10:55 r KOMODA Dawid MKP Myślibórz 03 U18 ZP -- CIELECKI Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew Z/1700/18 2020 LDK!
31 b 1 :10:55 r DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1075/18 2020 3
32 b 1 :10:56 r CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2020
33 b 1 :10:58 r TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0565/16 2020 4
34 b 1 :10:58 r BIELECKI Marek MKS Juvenia Puszczykowo # 03 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/1573/18 2020 LDK!
35 b 1 :10:58 r GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2020 5 LDK!
36 b 1 :10:59 r PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 02 U18 SK -- B.D. Z/2229/19 2020 BEZ
37 b 1 :10:59 r JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U18 LU -- ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2020 3
38 b 1 :10:59 r MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2020 3
39 b 1 :11:01 r BAŁASZ Dawid WMLKS Pomorze Stargard # 03 U18 ZP -- KECLER Dorota KRZYSIEK Zbigniew , Z/1208/17 , 2020 LDK!
40 b 1 :11:02 r PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1876/18 2020 3 LDK!
41 b 1 :11:02 r RÓŻAŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo # 03 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/2581/17 2020
42 b 1 :11:03 r SZYMAŃSKI Dawid SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1877/18 2020 5 LDK!
43 b 1 :11:06 r WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2898/18 2020 5
44 b 1 :11:10 r MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02 U18 MA -- GRECH Halina Z/0082/17 2020 4 LDK!
45 b 1 :11:14 r BIZOŃ Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2212/19 2020
46 b 1 :11:20 r WIKTOROWICZ Paweł WMLKS Pomorze Stargard # 02 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/0656/16 2020 LDK!
47 b 1 :11:21 r SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2019 3
48 b 1 :11:26 r KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2020 3 LDK!
49 b 1 :11:31 r ZBROSZCZYK Tomasz SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1311/17 2020 BEZ
50 b 1 :11:34 r SZCZEŚNIAK Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0874/18 2020 5
51 b 1 :11:35 r BANASZAK Kacper LKS OSiR Pleszew 03 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/1429/17 2020 3
52 b 1 :11:40 r GRYGOLEC Aleksander KB Krościenko Wyżne 03 U18 PK -- ZATORSKI Witold Z/4596/15 2019 5
53 b 1 :11:42 r RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 02 U18 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2019 BEZ
54 b 1 :11:43 r MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1001/19 2020
55 b 1 :11:48 r WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2020 4
56 b 1 :11:48 r ANCUTA Jan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3738/17 2020
57 b 1 :11:49 r WEBER Marek UKS 12 Kalisz 03 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/1602/18 2020 5
58 b 1 :12:04 r KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek Śląski 03 U18 DS -- BIALIC Katarzyna BIALIC Marek , Z/0462/17 , 2019 5 LDK!
59 b 1 :12:07 r KUCHARZ Wiktor KS Agros Zamość 03 U18 LU -- KUCHARSKI Marek Z/2202/19 2020
60 b 1 :12:13 r KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 03 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2020 5
61 b 1 :12:14 r PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2020 BEZ LDK!
62 b 1 :12:17 r NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka 03 U18 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1603/19 2019 LDK!
63 b 1 :12:44 r SUKIENNIK Bartosz ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1820/18 2020 5
64 b 1 :12:51 r BRĄGIEL Filip UKB Szubin 02 U18 KP -- PAWLAK Sandra Z/0219/15 2020 BEZ LDK!
65 b 1 :13:24 r KRZYSZTOFIK Dawid LKS Feniks Opoczno # 02 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/0540/16 2020 BEZ LDK!
1 b 2 :09:50 r AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2020 1 LDK!
2 b 2 :09:52 r KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1010/17 2019 2
3 b 2 :09:58 r TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA -- KLIMEK Józef Z/0911/15 2019 2
4 b 2 :09:59 r GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK -- KATAN Wacław Z/2971/15 2020 3
5 b 2 :10:07 r GROTH Patryk GKS Żukowo 00 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1154/15 2019 4
6 b 2 :10:08 r WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech # Z/0198/16 2020 3 LDK!
7 b 2 :10:13 r SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2020 2
8 b 2 :10:14 r ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2019 4
9 b 2 :10:15 r WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/2323/15 2020
10 b 2 :10:15 r TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2020 2
11 b 2 :10:15 r SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/1743/16 , 2019 3
12 b 2 :10:16 r GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U20 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2020 3
13 b 2 :10:16 r MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U20 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2020 1
14 b 2 :10:18 r SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2385/16 2020 3
15 b 2 :10:19 r PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 00 U20 DS -- WOSIEK Jacek Z/2793/15 2019 2
16 b 2 :10:22 r WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- B.D. NIEBUDEK Sylwester , Z/2282/15 , 2020 3 LDK!
17 b 2 :10:24 r WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2019 3
18 b 2 :10:25 r LEWANDOWSKI Michał MKS Sambor Tczew 00 U20 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1944/15 2020 3
19 b 2 :10:27 r TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/5215/15 2020 3
20 b 2 :10:27 r KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2020 3 LDK!
21 b 2 :10:27 r SZPEJNA Paweł BKS Bydgoszcz # 00 U20 KP -- RUDNIK Damian Z/2113/17 2020
22 b 2 :10:28 r WIŚNIEWSKI Kacper KB Dziesiątka Białogard 00 U20 ZP -- CICHOCKI Jarosław Z/1715/15 2019 3
23 b 2 :10:30 r PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -- GRENDA Jan Z/0711/15 2020 2
24 b 2 :10:32 r TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/2668/15 2019 3
25 b 2 :10:33 r RAPTA Paweł Kraków Athletics Team # 00 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/1694/17 2020
26 b 2 :10:35 r CIŻYŃSKI Błażej BKS Bydgoszcz # 00 U20 KP -- RUDNIK Damian Z/2001/15 2020
27 b 2 :10:38 r GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U20 WP -- WOŹNIAK Bernard Z/0938/15 2020 3
28 b 2 :10:39 r RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2020 3
29 b 2 :10:39 r SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- CIUK Marek Z/1899/17 2020 3
30 b 2 :10:43 r ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01 U20 PD --
31 b 2 :10:43 r ZASADA Mikołaj KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/2502/17 2019 4
32 b 2 :10:44 r ŚWIĄTEK Bartłomiej OLTS Opoczno Sport Team 00 U20 LD -- WOJTAREK Jacek WOJTAREK Jacek Z/2265/15 2019 4 LDK!
33 b 2 :10:44 r WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- ROSZKO Damian # Z/2034/15 2020 2
34 b 2 :10:46 r MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U20 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1273/15 2020 3
35 b 2 :10:47 r PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- LASSOTA Lesław # Z/2667/15 2019 2
36 b 2 :10:48 r SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2020 3
37 b 2 :10:48 r TROĆ Daniel MKL Szczecin 00 U20 ZP -- NOWICKI Bartosz Z/3561/15 2020 BEZ LDK!
38 b 2 :10:50 r MALINOWSKI Rafał MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- ADAMEK Marek Z/4362/15 2020 3
39 b 2 :10:50 r BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2020 3
40 b 2 :10:53 r WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U20 WP -- B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2019 2
41 b 2 :10:55 r KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2020 2 LDK!
42 b 2 :10:58 r KURZYDŁO Krystian KS Komunalni Sanok 00 U20 PK --
43 b 2 :11:02 r BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00 U20 PD -- LDK!
44 b 2 :11:04 r STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2020 4
45 b 2 :11:06 r KWIATKOWSKI Rafał MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS -- LDK!
46 b 2 :11:06 r WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01 U20 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/5109/15 2019 3
47 b 2 :11:07 r JAŚKIEWICZ Krystian KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN --
48 b 2 :11:11 r OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA -- KLIMEK Józef Z/0900/17 2019 2
49 b 2 :11:11 r GOŁĘBIEWSKI Tomasz UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1866/15 2019 4
50 b 2 :11:12 r CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -- MARMUR Stanisław Z/6395/15 2019 3
51 b 2 :11:12 r HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/1390/16 2020 4
52 b 2 :11:13 r LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2401/17 2020 4
53 b 2 :11:14 r ZMYŚLONY Franciszek MKS Truso Elbląg 01 U20 WN --
54 b 2 :11:17 r CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/1752/17 2019 4
55 b 2 :11:19 r DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 01 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/6107/15 2019 4 LDK!
56 b 2 :11:22 r WOLSKI Norbert UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/2562/18 2019 BEZ
57 b 2 :11:22 r ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/2201/19 2020
58 b 2 :11:29 r DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS -- URBATZKA Natalia Z/0817/16 2020 3
59 b 2 :11:32 r ŻMIJA Łukasz MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/1683/16 2019 BEZ
60 b 2 :11:35 r KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -- CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5020/15 2020 2 LDK!
61 b 2 :11:42 r LEWIŃSKI Konrad UKS Wiking Rychnowy 01 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1869/15 2019 BEZ
62 b 2 :11:46 r KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 01 U20 DS -- B.D. # Z/3667/15 2020
63 b 2 :11:54 r WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 01 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2020 4
64 b 2 :11:58 r WIRKUS Kacper UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1861/15 2019 BEZ
65 b 2 :11:59 r PAWELCZAK Karol MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/5624/15 2019 4
66 b 2 :12:07 r PTAK Jakub UKS Sprint Legnica 00 U20 DS --
67 b 2 :12:09 r RĘBISZ Szymon MUKS Gim 2 Nysa 01 U20 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1434/16 , 2020 BEZ LDK!
68 b 2 :12:22 r KOZIOŁ Kacper UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD -- B.D. Z/1114/19 2019
69 b 2 :12:38 r MISIEWICZ Mikołaj MKS Sambor Tczew 00 U20 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1844/19 2019
70 b 2 :13:04 r MAKOWSKI Oskar MKS Sambor Tczew 01 U20 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1843/19 2020
1 b 3 :17:51 r SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/3933/17 2020 2 LDK!
2 b 3 :17:51 r ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa # 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1421/17 2020
3 b 3 :17:52 r ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/3739/16 2020 3
4 b 3 :17:53 r NALEPA Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 02 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4650/15 2020 LDK!
5 b 3 :18:10 r CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2020 3 LDK!
6 b 3 :18:14 r PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1831/18 2020 3 LDK!
7 b 3 :18:19 r MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/1180/17 2020 2 LDK!
8 b 3 :18:27 r BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1469/17 2020 2
9 b 3 :18:40 r STANGLEWICZ Marcin KU AZS UAM Poznań 02 U18 WP -- B.D.
10 b 3 :18:49 r BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03 U18 LU -- JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/18 2020 5
11 b 3 :18:52 r STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/3513/17 2020 3 LDK!
12 b 3 :18:53 r KULIK Kamil SKLA Sopot 03 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/2162/19 2020
13 b 3 :18:55 r BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2944/16 2020 4
14 b 3 :18:59 r PACHNIK Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1206/17 2020 4 LDK!
15 b 3 :19:00 r DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2020 4 LDK!
16 b 3 :19:03 r JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2020 4 LDK!
17 b 3 :19:06 r MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL -- WERNER Mirosław # Z/2163/19 2020
18 b 3 :19:06 r ROGOWSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2233/19 2019
19 b 3 :19:11 r CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2020 BEZ LDK!
20 b 3 :19:17 r PODLEWSKI Joshua KS Energetyk Poznań 03 U18 WP -- GRENDA Jan Z/3808/17 2020 5
21 b 3 :19:20 r RETTIG Rafał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP --
22 b 3 :19:23 r FOLGA Bartłomiej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej # , Z/0984/17 , 2020 LDK!
23 b 3 :19:23 r KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna ROSZKO Damian # , Z/0664/17 , 2020 4 LDK!
24 b 3 :19:26 r JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 02 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz # Z/0237/17 2020 4 LDK!
25 b 3 :19:28 r JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/2236/19 2020 LDK!
26 b 3 :19:31 r DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3067/16 2020 3 LDK!
27 b 3 :19:34 r MATYJA Kamil OŚ AZS Poznań 02 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1807/18 2020 BEZ
28 b 3 :19:38 r JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2020
29 b 3 :19:40 r RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2020 BEZ
30 b 3 :19:48 r SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2020 4 LDK!
31 b 3 :19:51 r RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0050/17 2020 2
32 b 3 :19:56 r ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2020 4 LDK!
33 b 3 :20:02 r KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/2242/19 2020
34 b 3 :20:07 r SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 02 U18 MZ -- PAWELEC Dariusz # Z/1994/19 2020 4 LDK!
35 b 3 :20:07 r CIECZKA Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/5091/18 2020 LDK!
36 b 3 :20:09 r SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3696/18 2020 3 LDK!
37 b 3 :20:15 r ICKOWSKI Tomasz LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/2828/16 2019 BEZ
38 b 3 :20:36 r GAWEŁ Kuba SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1312/17 2020 BEZ
39 b 3 :20:41 r SPRENGER Daniel CMKL Człuchów 03 U18 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0349/17 2019 5
40 b 3 :20:45 r BARTCZAK Tobiasz LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP -- WOŹNIAK Bernard Z/3631/16 2019 BEZ
41 b 3 :20:48 r PREJC Mikołaj LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/1505/18 2019 BEZ
42 b 3 :20:57 r KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0640/16 2020 BEZ
43 b 3 :21:04 r KWIATKOWSKI Arkadiusz LUKS Orkan Września 03 U18 WP -- B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0410/17 , 2019 5 LDK!
44 b 3 :21:08 r KUPIŃSKI Hubert KS Podlasie Białystok 02 U18 PD -- B.D. Z/1972/19 2019
45 b 3 :21:15 r JANIK Mikołaj LKS OSiR Pleszew 03 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3811/17 2020 4
46 b 3 :21:27 r SZYMCZAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/0855/17 2019 3 LDK!
47 b 3 :21:43 r POLAK Bartosz KL Ziemia Kłodzka 03 U18 DS -- WOŚ Michał Z/0399/17 2020
48 b 3 :22:03 r KRZYWDZIŃSKI Dominik UKB Szubin 03 U18 KP -- PAWLAK Sandra Z/0209/15 2020 5
49 b 3 :22:17 r MAKULEC Adam GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ --
50 b 3 :25:22 r SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4111/17 2019 5 LDK!
1 b 4 :20:11 r CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U20 DS -- ADAMEK Marek Z/1124/15 2020 2
2 b 4 :20:30 r KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy 00 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2019 2
3 b 4 :20:50 r WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2020 2
4 b 4 :20:59 r SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS -- B.D. Z/2602/15 2020 2
5 b 4 :21:15 r KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 00 U20 WP -- GRENDA Jan Z/0013/15 2020 2
6 b 4 :21:21 r MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2020 3 LDK!
7 b 4 :21:24 r KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -- CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5019/15 2020 1 LDK!
8 b 4 :21:32 r BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2020 3
9 b 4 :21:35 r MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- ZALEWSKI Jan Z/2035/15 2019 3
10 b 4 :21:45 r MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/1062/17 2020 2 LDK!
11 b 4 :21:46 r BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2020 3
12 b 4 :22:02 r TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 01 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/6110/15 2020 3
13 b 4 :22:05 r DUDCZAK Michał UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA -- KLIMEK Józef Z/1757/17 2019 4
14 b 4 :22:05 r SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2020 BEZ LDK!
15 b 4 :22:11 r CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2019 4
16 b 4 :22:16 r GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 01 U20 ZP -- CICHOCKI Jarosław Z/1714/15 2019 2
17 b 4 :22:17 r KRAWCZYK Paweł RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/5479/15 2019 4
18 b 4 :22:22 r KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2020 2
19 b 4 :22:25 r PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ --
20 b 4 :22:29 r STRASZAK Piotr LKS Zorza Gdynia 00 U20 PM -- WALENDZIAK Renata Z/1506/18 2019 4
21 b 4 :22:36 r PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów 01 U20 LD -- B.D. RYBARCZYK Dariusz , Z/4628/15 , 2019 LDK!
22 b 4 :22:37 r RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS -- URBATZKA Natalia Z/2645/15 2020 3
23 b 4 :22:46 r KIJOWSKI Dominik KB Krościenko Wyżne 01 U20 PK -- ZATORSKI Witold Z/4594/15 2020 4
24 b 4 :22:48 r WILKOSZ Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1063/16 2020 3
25 b 4 :22:48 r MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2020 3
26 b 4 :22:48 r SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2020 4
27 b 4 :23:04 r GRUDA Adam KL Ziemia Kłodzka 01 U20 DS -- WOŚ Michał Z/1606/17 2019 LDK!
28 b 4 :23:26 r KOWALSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP --
29 b 4 :23:42 r KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 01 U20 LB -- WISZ Mateusz Z/0932/16 2019 4
30 b 4 :23:46 r PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS -- SZAŁEK Andrzej # Z/2026/15 2020 3
31 b 4 :23:59 r WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01 U20 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/1728/18 2020 4
32 b 4 :24:14 r RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1864/16 2019 4
33 b 4 :24:16 r PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 01 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0165/18 2019 4
34 b 4 :24:22 r MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 00 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/2461/18 2020 BEZ
35 b 4 :24:36 r JURGA Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1071/16 2019 4
36 b 4 :24:38 r JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 01 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/5624/18 2020 BEZ
37 b 4 :24:50 r PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2019 3
38 b 4 :25:36 r SIKORA Kacper ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK -- ŚWIERZOWSKI Tomasz SOCHA Tomasz , Z/0994/19 , 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.6525151729584 sekund