Wrocław 04.05.2019
Lekkoatletyczny mityng kwalifikacyjne
100 m K
1 1 e 1 12.25 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -1.4 II ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2020
2 2 e 1 12.51 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -1.4 II KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2020 2 LDK!
3 3 e 1 12.75 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS -1.4 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2020 3 LDK!
4 4 e 1 12.81 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -1.4 III ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2020
5 6 e 1 12.85 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -1.4 III BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2020 2 LDK!
6 8 e 1 13.12 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U20 WP -1.4 III ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2
7 14 e 1 13.22 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS -1.4 IV SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2020 3
1 5 e 2 12.84 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS -1.6 III KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. B.D. , Z/0450/17 , 2020 LDK!
2 7 e 2 13.06 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.6 III SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek # , Z/2180/17 , 2020 3 LDK!
3 9 e 2 13.15 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 00 U20 DS -1.6 III MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2020
4 11 e 2 13.20 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.6 III ROSTEK William # Z/1920/17 2020 3 LDK!
5 16 e 2 13.28 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -1.6 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2020 3
6 18 e 2 13.31 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -1.6 IV PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2020 2 LDK!
7 25 e 2 13.54 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP -1.6 IV ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
8 28 e 2 13.60 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.6 IV ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/3446/17 2020 4 LDK!
1 15 e 3 13.25 KUNCEWICZ Tamara MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS +0.2 IV PRZEORSKI Marek ROSTEK William Z/0722/17 2019 LDK!
2 17 e 3 13.29 ŚLIWIŃSKA Emilia MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP +0.2 IV KOŁODZIEJ Tomasz Z/0210/19 2020 4 LDK!
3 20 e 3 13.39 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS +0.2 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0545/19 2020
4 21 e 3 13.43 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U20 OP +0.2 IV DZIUBA Jacek Z/2812/15 2019 2 LDK!
5 22 e 3 13.49 MAKAROWSKA Maja MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.2 IV KNULL Mariusz Z/2239/19 2020
6 32 e 3 13.69 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +0.2 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0853/18 2019 4
7 33 e 3 13.69 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS +0.2 IV BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2020 4
8 38 e 3 13.82 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U23 WP +0.2 -- ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2020 2
1 27 e 4 13.60 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -1.7 IV ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2020 4 LDK!
2 29 e 4 13.61 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -1.7 IV B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2020 4 LDK!
3 35 e 4 13.74 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 03 U18 DS -1.7 IV KOBIAŁKA Kamil Z/4040/17 2020 3
4 39 e 4 13.84 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 02 U18 DS -1.7 -- BENKOWSKI Henryk # Z/0127/16 2019 4
5 40 e 4 13.86 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -1.7 -- ŁOŚ Dariusz Z/1992/17 2020 4
6 48 e 4 14.05 MROWIEC Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -1.7 V KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/0616/18 , 2020 LDK!
7 81 e 4 15.26 GUT Agata GKS Start Długołęka 04 U16 DS -1.7 -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1283/18 , 2020 4 LDK!
1 12 e 5 13.20 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +0.1 III ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2020 1
2 13 e 5 13.21 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 03 U18 DS +0.1 IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2020 LDK!
3 34 e 5 13.74 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS +0.1 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0863/18 2019 4
4 36 e 5 13.77 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 00 U20 DS +0.1 IV ROSTEK William Z/1079/15 2020
5 37 e 5 13.79 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 99 U23 OP +0.1 -- BUŚKO Przemysław Z/0925/15 2019 2
6 51 e 5 14.11 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +0.1 --
  e 5 DQ TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.1 -- B.D.
1 10 e 6 13.16 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -0.1 III ROSTEK William Z/4785/18 2020 4
2 43 e 6 13.88 CHUDY Agata MUKS Gim 2 Nysa 03 U18 OP -0.1 -- LDK!
3 46 e 6 14.04 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -0.1 V STOLARCZYK Grzegorz Z/0706/18 2020 5
4 53 e 6 14.15 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2738/17 2020 4
5 55 e 6 14.23 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS -0.1 -- B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2020 5 LDK!
1 44 e 7 13.90 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS -0.1 V SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2020 5
2 49 e 7 14.08 BISKUP Oliwia GKS Start Długołęka 05 U16 DS -0.1 V BENKOWSKI Henryk Z/0735/19 2020
3 50 e 7 14.10 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -0.1 -- ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/1919/17 2020 5 LDK!
4 57 e 7 14.35 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 04 U16 WP -0.1 V B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2019 3 LDK!
5 59 e 7 14.36 MARLIKOWSKA Wiktoria MUKS Kadet Rawicz 05 U16 WP -0.1 V ŚWITAŁA Aldona Z/4088/18 2019 5
6 60 e 7 14.47 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3938/17 2020 5
7 67 e 7 14.68 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS -0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0862/18 2019 BEZ
8 73 e 7 14.90 TULIK Agniszka UKS-MOS Opole 04 U16 OP -0.1 -- LACH Magdalena Z/0207/19 2019 5 LDK!
1 19 e 8 13.34 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP -1.5 IV LACH Magdalena Z/3863/17 2020 LDK!
2 23 e 8 13.50 NOWAK Nadia WLKS Wrocław # 04 U16 DS -1.5 IV KOBIAŁKA Kamil # Z/2695/18 2020 LDK!
3 47 e 8 14.05 KONURY Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 05 U16 WP -1.5 V PTAK Krzysztof Z/5045/18 2019 5
4 52 e 8 14.12 CHAIKH-ALI Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -1.5 --
5 62 e 8 14.52 WICHUŁA Maja GKS Start Długołęka 04 U16 DS -1.5 -- BENKOWSKI Henryk Z/2773/18 2019 5
6 63 e 8 14.54 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -1.5 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0730/18 2020 BEZ
7 69 e 8 14.76 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -1.5 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1202/18 2020 5
8 71 e 8 14.85 KOBA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -1.5 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0711/18 2020 5
1 24 e 9 13.50 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -1.3 IV ŁOŚ Dariusz Z/3600/15 2020 1
2 58 e 9 14.35 PIETRZYK Milena MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.3 --
3 68 e 9 14.68 LECZOWICZ Daria LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -1.3 -- ZOK Roman Z/1263/18 2020 BEZ
4 70 e 9 14.84 DROZDEK Natalia ULKS Muflon Bielawa 04 U16 DS -1.3 -- SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/0041/19 , 2019 LDK!
5 74 e 9 14.93 WALIDUDA Justyna LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -1.3 -- ZOK Roman Z/1374/17 2020 BEZ
6 75 e 9 14.96 WÓJCIK Alicja MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.3 -- LDK!
7 80 e 9 15.22 ŁUCZKOWSKA Oliwia MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.3 -- LDK!
1 26 e 10 13.57 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -0.8 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/0754/19 2020
2 31 e 10 13.64 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 06 U14 DS -0.8 IV HONDOWSKA Aneta SZOMBURG Tomasz , Z/0268/19 , 2020 LDK!
3 45 e 10 13.97 ROMANIUK Dominika LUKS Namysłów 05 U16 OP -0.8 V GŁOWACKI Leszek Z/0174/19 2019 LDK!
4 56 e 10 14.28 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -0.8 V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2020
5 61 e 10 14.48 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS -0.8 V SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2020
6 77 e 10 15.05 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.8 -- MAKUCH Beata Z/2409/18 2020
7 83 e 10 15.42 KISZKIEL Marta GKS Start Długołęka 04 U16 DS -0.8 -- BENKOWSKI Henryk Z/0734/19 2019
8 85 e 10 15.60 DRZEWIECKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.8 -- MAKUCH Beata Z/2417/18 2020
1 30 e 11 13.62 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -0.4 IV SZOMBURG Tomasz # Z/0267/19 2020 LDK!
2 42 e 11 13.87 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 05 U16 DS -0.4 V ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2020
3 54 e 11 14.20 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP -0.4 V PTAK Krzysztof Z/5044/18 2019 BEZ
4 65 e 11 14.61 GŁUCH Sofija WLKS Wrocław 05 U16 DS -0.4 -- B.D. Z/0636/19 2020
5 72 e 11 14.88 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS -0.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2020
6 78 e 11 15.13 ZEMŁA Zuzanna ULKS Muflon Bielawa 06 U14 DS -0.4 -- SZEREMETA Jarosław Z/0047/19 2020 BEZ LDK!
7 84 e 11 15.54 PAJĄK Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.4 -- MAKUCH Beata Z/2406/18 2020
8 87 e 11 15.78 GARYGA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.4 -- MAKUCH Beata Z/2401/18 2020 BEZ
1 41 e 12 13.87 FILA Urszula MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -0.5 V # LDK!
2 64 e 12 14.54 ROCZYŃSKA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.5 -- MAKUCH Beata Z/2407/18 2020
3 66 e 12 14.68 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 08 U12 WP -0.5 -- RATAJCZAK Maciej # Z/5131/18 2020 BEZ LDK!
4 76 e 12 15.04 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 07 U14 WP -0.5 -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2020 BEZ LDK!
5 79 e 12 15.16 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.5 -- MAKUCH Beata Z/0818/19 2020
6 82 e 12 15.42 MARKIEWICZ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.5 -- MAKUCH Beata Z/2405/18 2019 BEZ
7 86 e 12 15.66 WEREMKOWICZ Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.5 -- MAKUCH Beata Z/2412/18 2020 BEZ
8 88 e 12 15.83 MODRZEWSKA Iga ULKS Muflon Bielawa 06 U14 DS -0.5 -- SZEREMETA Jarosław Z/0044/19 2020 BEZ LDK!
1 f 1 12.29 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -1.5 II ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2020
2 f 1 12.82 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS -1.5 III ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2020 3 LDK!
3 f 1 12.83 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -1.5 III BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2020 2 LDK!
4 f 1 12.93 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS -1.5 III KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. B.D. , Z/0450/17 , 2020 LDK!
5 f 1 13.00 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.5 III SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek # , Z/2180/17 , 2020 3 LDK!
6 f 1 13.14 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U20 WP -1.5 III ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2
1 f 2 13.10 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 03 U18 DS +0.3 III SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2020 LDK!
2 f 2 13.15 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 00 U20 DS +0.3 III MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2020
3 f 2 13.20 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.3 III ROSTEK William # Z/1920/17 2020 3 LDK!
4 f 2 13.21 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.3 IV ROSTEK William Z/4785/18 2020 4
5 f 2 13.30 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS +0.3 IV SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2020 3
6 f 2 13.35 KUNCEWICZ Tamara MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS +0.3 IV PRZEORSKI Marek ROSTEK William Z/0722/17 2019 LDK!
7 f 2 13.44 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS +0.3 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2020 3
300 m K
1 1 s 1 39.61 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2020
2 2 s 1 40.14 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2020
3 3 s 1 41.46 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2020
4 4 s 1 42.15 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2020 3
5 5 s 1 42.21 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U20 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2
6 9 s 1 43.37 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2020 2 LDK!
1 6 s 2 42.70 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 00 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2020
2 7 s 2 42.72 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2020 3
3 8 s 2 43.31 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 04 U16 OP III LACH Magdalena # Z/2201/17 2020 LDK!
4 11 s 2 43.72 KUNCEWICZ Tamara MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS III PRZEORSKI Marek ROSTEK William Z/0722/17 2019 LDK!
5 13 s 2 44.08 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 03 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/4040/17 2020 3
6 14 s 2 44.32 NAJWER Julia WLKS Wrocław 02 U18 DS --
7 15 s 2 44.55 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 05 U16 DS III B.D. B.D. , Z/0661/19 , 2020 5 LDK!
1 12 s 3 44.05 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 00 U20 DS -- ROSTEK William Z/1079/15 2020
2 18 s 3 45.10 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- B.D.
3 22 s 3 46.08 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -- MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0887/16 , 2020 4 LDK!
4 23 s 3 46.22 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0545/19 2020
5 29 s 3 47.31 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/0853/18 2019 4
6 38 s 3 48.34 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 04 U16 DS V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2020 4 LDK!
1 17 s 4 45.09 PAŁKA Martyna SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS -- GOLEC Dominik Z/0501/17 2020 4
2 25 s 4 46.51 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 02 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk # Z/0127/16 2019 4
3 34 s 4 47.94 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/1992/17 2020 4
4 35 s 4 47.97 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS V STOLARCZYK Grzegorz Z/0706/18 2020 5
5 41 s 4 48.96 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0862/18 2019 BEZ
1 16 s 5 45.06 KOPEĆ Sylwia SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/0099/19 2020 BEZ LDK!
2 19 s 5 45.21 KONURY Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 05 U16 WP IV PTAK Krzysztof Z/5045/18 2019 5
3 24 s 5 46.38 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3938/17 2020 5
4 26 s 5 46.69 MARLIKOWSKA Wiktoria MUKS Kadet Rawicz 05 U16 WP V ŚWITAŁA Aldona Z/4088/18 2019 5
5 28 s 5 47.20 WICHUŁA Maja GKS Start Długołęka 04 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/2773/18 2019 5
6 31 s 5 47.65 BISKUP Oliwia GKS Start Długołęka 05 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/0735/19 2020
7 40 s 5 48.85 KNULL Wiktoria MLKS Sokół Lubin 05 U16 DS -- KNULL Elżbieta WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0480/19 , 2020 BEZ LDK!
8 47 s 5 51.61 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
1 10 s 6 43.58 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2020 3 LDK!
2 30 s 6 47.65 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 08 U12 WP V RATAJCZAK Maciej # Z/5131/18 2020 BEZ LDK!
3 32 s 6 47.72 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -- ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/1919/17 2020 5 LDK!
4 36 s 6 48.06 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0491/17 2020 4 LDK!
5 37 s 6 48.24 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0863/18 2019 4
6 46 s 6 51.37 ZEMŁA Zuzanna ULKS Muflon Bielawa 06 U14 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/0047/19 2020 BEZ LDK!
7 50 s 6 53.82 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2020
1 20 s 7 45.73 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS IV JANECZEK Jarosław Z/1268/18 2020 5 LDK!
2 21 s 7 45.73 FILA Urszula MKS MOS Wrocław 04 U16 DS IV # LDK!
3 27 s 7 46.79 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS V B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2020 4 LDK!
4 33 s 7 47.93 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS V SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2020 5
5 42 s 7 49.37 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0754/19 2020
6 44 s 7 50.56 ŁUCZKOWSKA Oliwia MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -- LDK!
7 48 s 7 52.77 DRZEWIECKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/2417/18 2020
1 39 s 8 48.80 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -- SZOMBURG Tomasz # Z/0267/19 2020 LDK!
2 43 s 8 49.51 GŁUCH Sofija WLKS Wrocław 05 U16 DS -- B.D. Z/0636/19 2020
3 45 s 8 51.14 KOBA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0711/18 2020 5
4 49 s 8 53.28 WÓJCIK Alicja MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -- LDK!
5 51 s 8 54.73 PAJĄK Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/2406/18 2020
6 52 s 8 59.65 MODRZEWSKA Iga ULKS Muflon Bielawa 06 U14 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/0044/19 2020 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 60.79 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 99 U23 OP III BUŚKO Przemysław Z/0925/15 2019 2
2 2 s 1 61.86 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2019 2 LDK!
3 3 s 1 61.97 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2020 2 LDK!
4 4 s 1 62.04 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2020 4
5 6 s 1 62.76 PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS IV SZAŁEK Andrzej Z/1084/15 2019 3
6 s 1 62.94 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U20 OP IV DZIUBA Jacek Z/2812/15 2019 2 LDK!
7 s 1 64.72 TWARÓG Anna LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -- PILCH Danuta ZOK Roman , Z/3066/19 , 2020 LDK!
8 12 s 1 69.17 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0366/16 2019 3 LDK!
1 5 s 2 62.18 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- WOSIEK Jacek Z/1349/13 2020 3
2 7 s 2 64.49 BUCZNA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV LACH Magdalena Z/1349/17 2020 BEZ LDK!
3 9 s 2 65.17 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP -- SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek # , Z/3704/17 , 2020 LDK!
4 10 s 2 65.18 STRZAŁKA Julia WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS --
5 8 s 2 66.09 KUNICKA Emilia LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -- ZOK Roman Z/5119/18 2020 5
6 11 s 2 69.09 WIATER Wioletta MKS Siechnice 97 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2715/19 2020
7 13 s 2 69.27 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2020 5 LDK!
8 14 s 2 75.73 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2858/18 2020 BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:42.69 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 04 U16 DS III ROSTKOWSKA Anna Z/5048/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:44.43 KRUPA Urszula KL Ziemia Kłodzka 04 U16 DS IV WOŚ Michał Z/1302/19 2020
3 3 s 1 1:44.67 DĄBRÓWKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/1057/18 2020 4 LDK!
4 4 s 1 1:45.24 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP IV RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1853/18 , 2020 4 LDK!
5 5 s 1 1:46.72 MAZUR Zuzanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 04 U16 OP V BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3706/17 , 2020 LDK!
6 6 s 1 1:52.45 BANASIK Marcelina WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1275/18 2020 4 LDK!
7 12 s 1 1:56.59 LIPOWIECKA Barbara UKS-MOS Opole # 04 U16 OP -- B.D. LACH Magdalena LACH Magdalena , Z/5353/19 , 2019 LDK!
1 7 s 2 1:52.93 SZATNY Maria UKS-MOS Opole 04 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/2857/18 2020 LDK!
2 8 s 2 1:53.39 DOROŻYŃSKA Joanna LUKS Namysłów 04 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/0173/19 2020 LDK!
3 9 s 2 1:53.54 BANASIAK Joanna MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/1031/19 2019 LDK!
4 10 s 2 1:54.28 KOTLARZ Katarzyna WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1314/19 2020 LDK!
5 11 s 2 1:54.30 ŚWIEGOT Julia ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 06 U14 DS --
6 13 s 2 1:56.93 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 05 U16 WP -- PTAK Krzysztof # Z/1828/19 2019 LDK!
7 14 s 2 2:01.47 MESSYASZ Amelia ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 06 U14 DS --
8 15 s 2 2:03.20 KROLL Paulina UKS-MOS Opole 04 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1230/19 2019 LDK!
9 16 s 2 2:04.15 SZUMACHER Apolonia MLKS Polonia Środa Śląska 05 U16 DS -- B.D. KUCZA Roman # , Z/1146/19 , 2020 LDK!
10 17 s 2 2:04.18 BUSZEWSKA Zuzanna MKS Siechnice 05 U16 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2553/19 2019
800 m K
1 1 s 1 2:21.74 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III B.D. Z/5718/18 2020 BEZ LDK!
2 2 s 1 2:25.21 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS IV B.D. Z/0442/16 2020 3 LDK!
3 3 s 1 2:32.31 BASIAK Veronica KS SMS Szklarska Poręba 04 U16 DS V ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKA Anna Z/1695/19 2019 LDK!
4 4 s 1 2:34.05 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1076/18 2020 4
5 5 s 1 2:35.57 MURZA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/3247/19 2019
6 6 s 1 2:38.33 HAŁUPKA Martyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/2749/18 2019 BEZ
7 7 s 1 2:41.31 WOŹNIAK Żaneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/1205/17 , 2020 5 LDK!
8 8 s 1 2:41.47 NAJDEK Ewa MKS Siechnice 98 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0549/17 2020
9 9 s 1 2:43.57 MAĆKOWIAK Milena MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0308/17 2019 5
10 10 s 1 2:55.36 NICKA Klaudia MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2192/18 2020
80 pł K
1 1 s 1 12.21 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS -0.4 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2020 2 LDK!
2 2 s 1 12.63 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 04 U16 OP -0.4 III DZIUBA Jacek Z/2739/18 2020 LDK!
3 3 s 1 12.78 NOWAK Nadia WLKS Wrocław # 04 U16 DS -0.4 III KOBIAŁKA Kamil # Z/2695/18 2020 LDK!
4 4 s 1 12.93 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -0.4 III BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2020 LDK!
5 5 s 1 13.33 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U16 OP -0.4 IV ŻYŻYK Genowefa JASIŃSKI Cyprian Z/4784/17 2019 3 LDK!
1 8 s 2 13.87 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 04 U16 OP -1.8 V DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2020 LDK!
2 12 s 2 14.97 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 04 U16 DS -1.8 -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2020 4 LDK!
3 14 s 2 16.06 ALEKSANDROWICZ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -1.8 -- MAKUCH Beata Z/2415/18 2020
4 15 s 2 16.87 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 04 U16 OP -1.8 -- ŻYŻYK Jerzy # Z/4360/18 2020 LDK!
5 16 s 2 16.97 ZENKA Michalina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS -1.8 --
6 17 s 2 17.24 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP -1.8 -- RATAJCZAK Maciej Z/5132/18 2019 BEZ
1 6 s 3 13.47 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 05 U16 OP -1.1 IV ZOK Roman Z/0394/19 2020 5 LDK!
2 7 s 3 13.61 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -1.1 IV MUSIAŁ Mirosław LACH Magdalena # , Z/4803/18 , 2020 5 LDK!
3 9 s 3 13.90 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP -1.1 V PTAK Krzysztof Z/3362/18 2019 BEZ
4 10 s 3 13.94 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06 U14 WP -1.1 V RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2020 5 LDK!
5 11 s 3 14.95 URBAŃCZYK Nicola UKS-MOS Opole 05 U16 OP -1.1 -- LACH Magdalena Z/3862/17 2020 5 LDK!
6 13 s 3 15.53 WOJTAS Marta UKS-MOS Opole 05 U16 OP -1.1 -- LACH Magdalena Z/2803/18 2020 5 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.21 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 03 U18 DS 0.0 II KNULL Marta ROSTEK William , Z/1924/17 , 2020 LDK!
2 3 s 1 16.17 NAJWER Julia WLKS Wrocław 02 U18 DS 0.0 III
3 5 s 1 16.62 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS 0.0 III OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0366/16 2019 3 LDK!
4 6 s 1 16.70 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP 0.0 III LACH Magdalena Z/2882/16 2020 3 LDK!
5 7 s 1 16.71 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS 0.0 III SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ
1 2 s 2 15.94 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 03 U18 DS -0.1 III SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2020 LDK!
2 4 s 2 16.42 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -0.1 III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2020 3 LDK!
3 8 s 2 17.70 CHAIKH-ALI Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -0.1 IV
4 10 s 2 18.45 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -0.1 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
100 m pł K
6 9 s 1 18.08 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS 0.0 -- SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2020 2
200 m pł K
1 1 s 1 31.44 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 04 U16 OP -0.6 II DZIUBA Jacek Z/2739/18 2020 LDK!
2 2 s 1 32.30 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U16 OP -0.6 III ŻYŻYK Genowefa JASIŃSKI Cyprian Z/4784/17 2019 3 LDK!
3 3 s 1 33.00 WOJTAS Marta UKS-MOS Opole 05 U16 OP -0.6 IV LACH Magdalena Z/2803/18 2020 5 LDK!
4 4 s 1 33.37 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 05 U16 OP -0.6 IV ZOK Roman Z/0394/19 2020 5 LDK!
5 5 s 1 35.34 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 04 U16 OP -0.6 V ŻYŻYK Jerzy # Z/4360/18 2020 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 50.99 PODWIKA Lena
SITEK Zuzanna
KRAUZE Martyna
LÜDTKE Martyna
MKS MOS Wrocław 02
03
03
03
U18 DOL -- ROSTEK William
ROSTEK William
SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek
ROSTEK William WOSIEK Jacek
Z/4785/18
Z/1920/17
, Z/2180/17
Z/3446/17
2020
2020
, 2020
2020
4
3
3
4
2 2 s 1 53.01 SZAFRAN Wiktoria
CHAIKH-ALI Natalia
CISZAK Emilia
MAKUCH Maria
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03
03
02
02
U18 DOL -- MARSZEWSKI Tomasz


MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz
Z/0730/18
, Z/0887/16
2020
, 2020
BEZ
4
3 3 s 1 53.61 FILA Urszula
PINKOSZ Julia
ŻABSKA Emilia
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna
MKS MOS Wrocław 04
04
04
04
U16 DOL --
SKRZYPIŃSKI Jacek
B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
SZOMBURG Tomasz
Z/1335/19
, Z/1259/18
Z/0267/19
2020
, 2020
2020

4

4 4 s 1 53.91 LECZOWICZ Daria
KUNICKA Emilia
WALIDUDA Klaudia
TWARÓG Anna
LZS KL Kotwica Brzeg 03
03
03
03
U18 OPL -- ZOK Roman
ZOK Roman
ZOK Roman ZOK Roman
PILCH Danuta ZOK Roman
Z/1263/18
Z/5119/18
, Z/1380/17
, Z/3066/19
2020
2020
, 2020
, 2020
BEZ
5
4

5 5 s 1 54.04 CHOCIANOWSKA Hanna
DUTKA Julia
DZIURA Wiktoria
KONURY Julia
LKLA Krokus Astromal Leszno 04
05
01
05
U20 WLP -- B.D. PTAK Krzysztof
PTAK Krzysztof
PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
PTAK Krzysztof
, Z/2453/17
Z/1828/19
Z/1498/15
Z/5045/18
, 2019
2019
2019
2019
3

4
5
6 6 s 1 54.39 KRÓL Zofia
KOBA Zuzanna
MIAŻDŻYK Karolina
ROCZYŃSKA Zofia
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04
04
04
05
U16 DOL -- STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
MAKUCH Beata
Z/0754/19
Z/0711/18
Z/0706/18
Z/2407/18
2020
2020
2020
2020

5
5

7 7 s 1 57.06 KISZKIEL Marta
WICHUŁA Maja
GUT Agata
BISKUP Oliwia
GKS Start Długołęka 04
04
04
05
U16 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
Z/0734/19
Z/2773/18
, Z/1283/18
Z/0735/19
2019
2019
, 2020
2020

5
4

Wzwyż K
1 f 1 1.66 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 04 U16 OP II DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2020 LDK!
2 f 1 1.59 IGNATOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS III PYRA Dawid # Z/0402/15 2020
3 f 1 1.55 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2020 2
4 f 1 1.50 FURMAŃSKA Martyna LUKS Namysłów 03 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/1556/17 2020 3
5 f 1 1.50 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 06 U14 DS IV WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/3457/19 , 2020 LDK!
6 f 1 1.45 STRZELCZYK Gabriela GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2192/17 2019 5
6 f 1 1.45 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2020 4
8 f 1 1.40 WILCZYŃSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 04 U16 OP V MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa # , Z/4389/18 , 2020 LDK!
8 f 1 1.40 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 04 U16 DS V BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1310/18 , 2020 4 LDK!
10 f 1 1.40 MĄCZYŃSKA Dominika ULKS Muflon Bielawa 05 U16 DS V SZEREMETA Jarosław Z/3417/18 2020 5 LDK!
11 f 1 1.40 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2020 3 LDK!
12 f 1 1.40 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP V PTAK Krzysztof Z/3362/18 2019 BEZ
13 f 1 1.40 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2882/16 2020 3 LDK!
14 f 1 1.35 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/0747/16 2019 4 LDK!
15 f 1 1.35 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2020 2 LDK!
16 f 1 1.30 ALEKSANDROWICZ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/2415/18 2020
16 f 1 1.30 WOLSKA Martyna ULKS Muflon Bielawa 05 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/0046/19 2020 LDK!
18 f 1 1.20 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2020 LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.90 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2020 2
  f 1 NM WOJTAS Marta UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- LACH Magdalena Z/2803/18 2020 5 LDK!
W dal K
1 f 1 5.50 KRONBURG Klaudia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 02 U18 OP +2.0 II MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2020 LDK!
2 f 1 5.20 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +1.0 III KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2020 3 LDK!
3 f 1 5.17 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.8 III ŁOŚ Dariusz Z/3600/15 2020 1
4 f 1 5.05 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS +2.0 IV SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2020 3
5 f 1 5.00 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +0.7 IV BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2020 2 LDK!
6 f 1 4.83 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS +0.9 IV ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2020 3 LDK!
7 f 1 4.59 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 05 U16 DS +0.2 V WOŚ Michał WOŚ Michał Z/1304/19 2020 LDK!
8 f 1 4.49 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +1.7 -- SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ
9 f 1 4.48 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 05 U16 DS +0.4 -- ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2020
10 f 1 4.44 ROMANIUK Dominika LUKS Namysłów 05 U16 OP +0.7 -- GŁOWACKI Leszek Z/0174/19 2019 LDK!
11 f 1 4.30 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS +1.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2020
12 f 1 4.24 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06 U14 WP +0.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2020 5 LDK!
13 f 1 4.13 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP +0.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/5132/18 2019 BEZ
14 f 1 4.03 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +0.3 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0730/18 2020 BEZ
15 f 1 3.79 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 07 U14 WP +0.8 -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2020 BEZ LDK!
16 f 1 3.75 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP +1.6 -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2019 BEZ
Trójskok K
1 f 1 11.88 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +0.8 II ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2020 1
2 f 1 11.06 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U23 WP +0.6 III ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2020 2
3 f 1 11.00 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP +0.9 III ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
Kula (3) K
1 f 1 12.28 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2020 3
2 f 1 12.14 POHL Natalia WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS III MIKOŁAJCZYK Wiesława # 3 LDK!
3 f 1 10.94 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2020 3 LDK!
4 f 1 10.72 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 03 U18 OP IV GŁOWACKI Leszek GLOWACKI Leszek , Z/1561/17 , 2020 3
5 f 1 10.16 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 04 U16 DS IV B.D. Z/5324/18 2019 5
6 f 1 9.96 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS IV
7 f 1 9.63 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1202/18 2020 5
8 f 1 9.25 SOWIŃSKA Michalina MUKS Szok Bojanowo 02 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2618/17 2018 4
9 f 1 9.24 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS V KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz # , Z/0641/19 , 2020 LDK!
10 f 1 8.96 SOLAK Martyna MUKS Szok Bojanowo 03 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2098/17 2018 5
11 f 1 8.40 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 04 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2020 4 LDK!
12 f 1 7.84 WRÓBEL Małgorzata MLKS Sokół Lubin 05 U16 DS -- B.D. Z/2924/19 2019
13 f 1 7.78 ZENKA Michalina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS --
14 f 1 7.53 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2020 2 LDK!
15 f 1 7.49 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5132/18 2019 BEZ
16 f 1 7.33 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2020 5 LDK!
17 f 1 7.22 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2020 LDK!
18 f 1 7.20 WYCHOWANIEC Maja LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -- LDK!
19 f 1 7.18 LANGA Samanta LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS -- LDK!
  f 1 NM BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- KUCZAJ Tomasz # Z/3175/19 2020 88
Kula (4) K
1 f 1 11.85 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U20 DS II PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2020 2
2 f 1 11.47 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek Śląski 01 U20 DS III BIALIC Katarzyna Z/0416/16 2019 3 LDK!
3 f 1 10.77 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U23 DS III KARPIŃSKI Franciszek WALCZAK Aleksandra Z/0426/15 2019
Młot (3) K
1 f 1 47.09 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III KOZANECKA Anna Z/1688/16 2020 2 LDK!
2 f 1 46.88 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III B.D. B.D. KOZANECKA Anna , Z/2417/16 , 2020 3 LDK!
3 f 1 37.50 SOWIŃSKA Michalina MUKS Szok Bojanowo 02 U18 WP IV RATAJCZAK Maciej Z/2618/17 2018 4
4 f 1 25.26 SOLAK Martyna MUKS Szok Bojanowo 03 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2098/17 2018 5
Młot (4) K
1 f 1 45.97 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS II CZAJKOWSKI Waldemar Z/3490/15 2020 2
2 f 1 38.07 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS III CZAJKOWSKI Waldemar Z/3480/15 2019 3
Oszczep (500) K
1 f 1 38.57 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2020 3
2 f 1 32.20 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 04 U16 DS IV B.D. Z/5324/18 2019 5
3 f 1 28.52 SYSAK Hanna MKS Piast Lwówek Śląski 03 U18 DS -- BIALIC Katarzyna Z/0464/17 2019 5 LDK!
4 f 1 28.49 CZACHARA Kaja MKS Piast Lwówek Śląski 03 U18 DS -- BIALIC Marek Z/0467/17 2019 5 LDK!
5 f 1 27.02 SIKORA Iga MKS Piast Lwówek Śląski 03 U18 DS -- BIALIC Katarzyna Z/0466/17 2019 BEZ LDK!
6 f 1 25.47 KRONBURG Klaudia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 02 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2020 LDK!
7 f 1 22.45 NIKOŁAJEWSKA-WSZOŁEK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/2414/18 2020 BEZ
8 f 1 22.42 GREGULEC Luiza UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- LACH Magdalena Z/2735/18 2020 5 LDK!
9 f 1 21.77 BAZYLI Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP --
Oszczep (600) K
1 f 1 37.06 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2019 3
2 f 1 36.90 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 00 U20 DS III B.D. 2 LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.02 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP -1.5 II PLASKOTA Krzysztof # Z/1698/16 2020 1
2 3 e 1 11.07 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -1.5 II ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2020 1
2 2 e 1 11.07 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -1.5 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2020
4 4 e 1 11.17 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -1.5 II ROSTEK William Z/4584/15 2020 2
5 5 e 1 11.43 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U20 DS -1.5 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2020 2
6 7 e 1 11.50 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -1.5 III BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2020 3 LDK!
7 9 e 1 11.54 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 00 U20 DS -1.5 III ROSTEK William Z/2300/15 2020
8 48 e 1 14.24 MIERZWA Karol GKS Start Długołęka 05 U16 DS -1.5 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2772/18 , 2020 BEZ LDK!
1 6 e 2 11.47 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS -0.5 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2020 3
2 8 e 2 11.53 OCHWAT Kamil MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.5 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4278/17 2020 4
3 10 e 2 11.65 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 02 U18 DS -0.5 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0553/19 2020
4 11 e 2 11.73 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -0.5 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3
5 14 e 2 11.79 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS -0.5 IV BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2020 3
6 15 e 2 11.84 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -0.5 IV ROSTEK William # Z/1262/18 2020 3 LDK!
7 26 e 2 12.20 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 00 U20 DS -0.5 IV KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2020
8 30 e 2 12.31 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS -0.5 --
1 13 e 3 11.74 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS -0.5 III GRZYBEK Grzegorz Z/0550/17 2020 3
2 20 e 3 11.97 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 00 U20 DS -0.5 IV KNULL Mariusz Z/1394/15 2019 4
3 23 e 3 12.01 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U20 DS -0.5 IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2020 4
4 31 e 3 12.32 SOKOŁOWSKI Mariusz MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS -0.5 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2020 4 LDK!
5 49 e 3 14.27 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 05 U16 DS -0.5 -- SOBCZYK Tomasz Z/3314/19 2020
1 16 e 4 11.90 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP -0.3 IV ŚWITAŁA Aldona Z/0312/17 2020 2
2 17 e 4 11.91 ZABŁUDOWSKI Oliwier UKS-MOS Opole 05 U16 OP -0.3 IV JASIŃSKI Cyprian LACH Magdalena # , Z/3032/19 , 2020 LDK!
3 18 e 4 11.93 ALEKSIAYUK Anton MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.3 IV ROSTEK William Z/4298/19 2020 BEZ
4 19 e 4 11.96 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -0.3 IV WOSIEK Jacek ROSTEK William , Z/1881/16 , 2020 BEZ LDK!
5 24 e 4 12.03 WOJCIUCH Arkadiusz UKS Sprint ZSME Żywiec 97 U23 SL -0.3 -- HACZEK Mariusz B.D. Z/1177/14 2019 BEZ
6 33 e 4 12.38 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS -0.3 V KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta KNULL Mariusz , Z/4296/17 , 2019 5 LDK!
1 22 e 5 11.99 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -1.1 IV ROSTEK William Z/1301/19 2019
2 25 e 5 12.08 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS -1.1 IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2020 4
3 28 e 5 12.27 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -1.1 -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/3307/15 2020 4
4 29 e 5 12.31 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -1.1 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2020 4 LDK!
5 35 e 5 12.48 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS -1.1 V PRZEORSKI Marek Z/4748/17 2020 5 LDK!
6 40 e 5 12.66 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -1.1 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2020 4
7 50 e 5 28.72 ORDOWSKI Sebastian MLKS Polonia Środa Śląska 05 U16 DS -1.1 --
1 12 e 6 11.73 JANUKOWICZ Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 01 U20 DS -1.0 III WOŚ Michał Z/0444/19 2020
2 21 e 6 11.98 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05 U16 DS -1.0 IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/5731/18 , 2020 5 LDK!
3 27 e 6 12.23 KUREK Aleksander MLKS Polonia Środa Śląska 03 U18 DS -1.0 --
4 36 e 6 12.53 RYNIEC Patryk WLKS Wrocław 02 U18 DS -1.0 --
5 39 e 6 12.63 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 04 U16 DS -1.0 V BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2020 5
6 42 e 6 12.72 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -1.0 -- ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2020 3
7 44 e 6 12.85 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -1.0 -- ŁOŚ Dariusz ŁOŚ Dariusz Z/1161/15 2019 LDK!
8 47 e 6 13.91 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 05 U16 WP -1.0 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4093/18 2020 BEZ
1 32 e 7 12.33 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -0.5 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2020 BEZ LDK!
2 34 e 7 12.38 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -0.5 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0872/16 2020 BEZ
3 37 e 7 12.57 SADŁOWSKI Hugo WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.5 V #
4 38 e 7 12.61 SZEWCZYK Kamil GKS Start Długołęka 04 U16 DS -0.5 V BENKOWSKI Henryk Z/1236/18 2019 5
5 41 e 7 12.67 FRĄCKOWIAK Kamil GKS Start Długołęka 03 U18 DS -0.5 -- BENKOWSKI Henryk Z/3518/18 2020 BEZ
6 43 e 7 12.76 JÓSKA Jonasz MUKS Kadet Rawicz 04 U16 WP -0.5 -- ŚWITAŁA Aldona Z/0714/19 2019 BEZ
7 45 e 7 12.85 FORMICKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 05 U16 DS -0.5 -- PRZEORSKI Marek Z/1460/19 2020 LDK!
8 46 e 7 12.91 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.5 -- ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2020 2
1 f 1 11.10 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.4 II ROSTEK William Z/4584/15 2020 2
2 f 1 11.42 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.4 III BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2020 3 LDK!
3 f 1 11.44 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 00 U20 DS +0.4 III ROSTEK William Z/2300/15 2020
4 f 1 11.52 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.4 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2020 3
5 f 1 12.57 OCHWAT Kamil MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4278/17 2020 4
1 f 2 11.60 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS +0.3 III GRZYBEK Grzegorz Z/0550/17 2020 3
2 f 2 11.62 JANUKOWICZ Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 01 U20 DS +0.3 III WOŚ Michał Z/0444/19 2020
3 f 2 11.82 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS +0.3 IV BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2020 3
4 f 2 11.86 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.3 IV WOSIEK Jacek ROSTEK William , Z/1881/16 , 2020 BEZ LDK!
5 f 2 11.97 ALEKSIAYUK Anton MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.3 IV ROSTEK William Z/4298/19 2020 BEZ
300 m M
1 1 s 1 34.68 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2020
2 2 s 1 34.78 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- ROSTEK William Z/4584/15 2020 2
3 3 s 1 35.78 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2020 3
4 4 s 1 36.72 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0312/17 2020 2
5 5 s 1 36.77 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 00 U20 DS -- ROSTEK William Z/2300/15 2020
6 7 s 1 37.42 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U20 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2020 4
7 s 1 37.49 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2020 3
8 10 s 1 37.65 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2020 3
1 6 s 2 37.18 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -- ROSTEK William # Z/1262/18 2020 3 LDK!
2 8 s 2 37.47 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2020 4
3 11 s 2 37.77 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -- ROSTEK William # Z/5139/18 2020 3 LDK!
4 12 s 2 38.90 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 02 U18 DS -- KUCZA Roman Z/4181/18 2020 4
5 13 s 2 39.17 RYNIEC Patryk WLKS Wrocław 02 U18 DS --
6 14 s 2 39.26 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS -- GRZYBEK Grzegorz Z/0550/17 2020 3
7 15 s 2 39.37 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS IV PRZEORSKI Marek Z/4748/17 2020 5 LDK!
8 24 s 2 42.19 PIĘTA Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS V JANECZEK Jarosław JANECZEK Jarosław , Z/1273/18 , 2020 4 LDK!
1 16 s 3 39.57 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04 U16 DS IV B.D. Z/1299/18 2020 5
2 17 s 3 39.85 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2020 BEZ LDK!
3 18 s 3 40.32 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 05 U16 DS IV JANECZEK Jarosław # Z/0644/19 2020 BEZ LDK!
4 21 s 3 40.91 SZEWCZYK Kamil GKS Start Długołęka 04 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/1236/18 2019 5
5 26 s 3 42.99 FORMICKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 05 U16 DS -- PRZEORSKI Marek Z/1460/19 2020 LDK!
6 28 s 3 47.47 MIERZWA Karol GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2772/18 , 2020 BEZ LDK!
1 19 s 4 40.52 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- ROSTEK William Z/1301/19 2019
2 20 s 4 40.61 SADŁOWSKI Hugo WLKS Wrocław 04 U16 DS V #
3 22 s 4 41.06 DUMAŃSKI Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 04 U16 DS V WIJATYK Małgorzata WIJATYK Małgorzata ŁOŚ Dariusz # , Z/0434/19 , 2020 LDK!
4 23 s 4 41.87 JÓSKA Jonasz MUKS Kadet Rawicz 04 U16 WP V ŚWITAŁA Aldona Z/0714/19 2019 BEZ
5 25 s 4 42.24 KRYNICKI Michał UKS-MOS Opole 04 U16 OP V LACH Magdalena LACH Magdalena Z/0205/19 2019 LDK!
6 27 s 4 44.12 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 05 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4093/18 2020 BEZ
400 m M
1 1 s 1 49.33 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP II ZIEMBA Krzysztof Z/2890/18 2020 2
2 2 s 1 49.48 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP II ZIEMBA Krzysztof Z/1090/14 2020 2
3 3 s 1 50.22 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 U20 OP II GLOWACKI Leszek Z/3316/15 2020 2
4 4 s 1 51.80 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2020 2 LDK!
5 6 s 1 52.10 CZAK Daniel LZS KL Kotwica Brzeg 99 U23 OP III MODRZEJEWSKI Kazimierz Z/1501/18 2019 3
6 8 s 1 53.91 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 01 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/4532/17 2020 3
1 7 s 2 53.10 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS IV MATOSZ Wlodzimierz # Z/0254/17 2020 2 LDK!
2 9 s 2 54.74 KISIEL Jakub KS SMS Szklarska Poręba 88 Sen DS --
3 10 s 2 54.91 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1351/17 2020 4 LDK!
4 12 s 2 55.07 SOKOŁOWSKI Mariusz MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2020 4 LDK!
5 17 s 2 56.40 FIT Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U23 DS -- GRZYBEK Grzegorz Z/0942/15 2020 4
6 18 s 2 56.44 PAWELCZAK Karol MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/5624/15 2019 4
7 19 s 2 56.97 ORLIŃSKI Michał MLKS Echo Twardogóra 99 U23 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/3251/15 2019 BEZ
1 5 s 3 51.80 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2020 3 LDK!
2 13 s 3 55.11 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 03 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1399/18 2020 5
3 14 s 3 55.13 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2020 LDK!
4 16 s 3 56.39 POLAK Szczepan KL Ziemia Kłodzka 00 U20 DS -- WOŚ Michał Z/0177/16 2019 BEZ
5 20 s 3 57.45 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2020 5 LDK!
6 23 s 3 60.55 KOBRZAK Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP --
7 24 s 3 60.64 WALIDUDA Damian LZS KL Kotwica Brzeg 02 U18 OP -- ZOK Roman Z/1463/19 2020
1 11 s 4 54.91 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2020 LDK!
2 15 s 4 55.42 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 03 U18 OP -- GLOWACKI Leszek Z/1560/17 2020 3
3 21 s 4 58.12 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
4 22 s 4 58.88 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 02 U18 DS -- LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:31.08 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 04 U16 OP III ZOK Roman PIERÓG Paweł # , Z/1264/18 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:39.20 KUNICKI Filip ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 04 U16 DS V
3 4 s 1 1:39.90 SOBKOWIAK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 05 U16 DS V JANECZEK Jarosław Z/1312/19 2020 BEZ LDK!
4 3 s 1 1:40.06 MARSZAŁEK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz LDK!
5 5 s 1 1:40.89 MYKITA Adam ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 05 U16 DS --
6 6 s 1 1:41.50 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/0664/19 2020 BEZ LDK!
7 7 s 1 1:42.01 OWCARZ Krystian GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk # Z/1355/19 2020
8 8 s 1 1:42.04 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 06 U14 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/0513/20 2020 BEZ LDK!
9 9 s 1 1:43.53 STACHURSKI Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0647/19 2019
10 10 s 1 1:44.26 KIEDRZYŃSKI Maciej LUKS Namysłów 05 U16 OP -- LDK!
11 11 s 1 1:48.80 DURTKA Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0833/19 , 2020 BEZ LDK!
12 12 s 1 1:54.39 SZUMACHER Jan MLKS Polonia Środa Śląska 05 U16 DS -- B.D. KUCZA Roman # , Z/1145/19 , 2020 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:55.48 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS II WOSIEK Jacek CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0488/17 2020 3 LDK!
2 2 s 1 1:56.28 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2020 2
3 3 s 1 1:56.88 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS II B.D. Z/2602/15 2020 2
4 4 s 1 1:57.18 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/2413/15 2020 3
5 5 s 1 1:58.74 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 00 U20 DS III WOSIEK Jacek Z/2793/15 2019 2
6 7 s 1 1:59.67 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0986/16 2020 4
7 9 s 1 2:01.71 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS III ROSTKOWSKI Piotr Z/3933/17 2020 2 LDK!
8 11 s 1 2:02.45 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 01 U20 DS IV B.D. # Z/3667/15 2020
9 13 s 1 2:05.05 KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS IV JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2020 3 LDK!
10 14 s 1 2:07.56 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/0965/17 2020 4 LDK!
11 17 s 1 2:12.25 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2020 4
1 6 s 2 1:59.65 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP III OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2020 LDK!
2 8 s 2 2:01.04 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2020
3 10 s 2 2:01.79 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2020 3
4 12 s 2 2:02.94 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/1870/19 2020 BEZ
5 15 s 2 2:09.83 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/1752/17 2019 4
6 16 s 2 2:10.18 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1075/18 2020 3
7 18 s 2 2:16.68 POLAK Bartosz KL Ziemia Kłodzka 03 U18 DS -- WOŚ Michał Z/0399/17 2020
8 19 s 2 2:17.28 POLAK Sebastian KL Ziemia Kłodzka 01 U20 DS -- WOŚ Michał Z/1758/18 2020
9 20 s 2 2:17.60 BEHRENDT Paweł niest. Opole 87 Sen OP --
10 21 s 2 2:27.84 BONNA Daniel LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz # BEZ LDK!
  s 2 DQ FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 02 U18 OP -- GLOWACKI Leszek Z/1558/17 2020 4
3000 m M
1 1 s 1 8:49.65 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS III WOSIEK Jacek Z/1476/16 2019 2
2 2 s 1 8:51.70 NALEPA Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 02 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4650/15 2020 LDK!
3 3 s 1 8:52.69 FRĄSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS III B.D. WOSIEK Jacek , Z/1759/18 , 2019 2
4 4 s 1 9:02.38 SZURMIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS III B.D. WOSIEK Jacek , Z/0813/12 , 2019 3
5 5 s 1 9:15.14 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/0166/15 2019 3
6 6 s 1 9:20.68 WITKOWSKI Marcin SSMKS Parasol Wrocław 85 Sen DS -- GOLEC Dominik Z/0474/16 2020 3
7 7 s 1 9:42.95 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS IV SZAŁEK Andrzej # Z/2026/15 2020 3
8 8 s 1 9:46.49 POLAK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/2609/15 2019 4
9 9 s 1 9:58.26 RETTIG Rafał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP IV
10 10 s 1 10:06.24 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV LACH Magdalena Z/2244/19 2020 LDK!
11 11 s 1 10:12.42 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2020
12 12 s 1 10:19.74 KRĘŻEL Jakub MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2132/15 2020 BEZ
13 13 s 1 10:31.11 KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek Śląski 03 U18 DS -- BIALIC Katarzyna BIALIC Marek , Z/0462/17 , 2019 5 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 18.00 WIŚNIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP +0.2 V MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # , Z/0938/18 , 2020 5 LDK!
2 2 s 1 18.28 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP +0.2 V SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2020 4 LDK!
3 3 s 1 18.57 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 04 U16 OP +0.2 -- ŻYŻYK Genowefa Z/4201/18 2020
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.59 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP +0.4 III ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2020 LDK!
2 2 s 1 15.67 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP +0.4 III ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2020 LDK!
3 3 s 1 15.73 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS +0.4 III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2020 2 LDK!
4 4 s 1 16.28 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +0.4 IV ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2020 3 LDK!
5 5 s 1 17.65 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 03 U18 OP +0.4 -- PIERÓG Paweł Z/1399/18 2020 5
6 6 s 1 18.90 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +0.4 -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
110 m pł M (99.1) M
3 3 s 1 15.74 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS 0.0 III MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2020 3
110 m pł M
1 1 s 1 15.07 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS 0.0 II ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2020 1
2 2 s 1 15.63 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS 0.0 II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
4 4 s 1 15.84 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS 0.0 III ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2020 3
200 m pł M
1 1 s 1 29.15 GALACKI Denis MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U18 OP -0.3 -- SACZKO Andrzej Z/4132/17 2019 5 LDK!
2 2 s 1 29.75 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 05 U16 DS -0.3 V CZAJKOWSKI Waldemar Z/2960/19 2020 LDK!
3 3 s 1 29.93 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 04 U16 OP -0.3 V ŻYŻYK Genowefa Z/4201/18 2020
4 4 s 1 31.07 BRYLL Ignacy UKS-MOS Opole 04 U16 OP -0.3 -- LACH Magdalena LACH Magdalena Z/2804/18 2019 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 49.69 OWCARZ Krystian
SZEWCZYK Kamil
BIAŁEK Kacper
GONKIEWICZ Jan
GKS Start Długołęka 05
04
04
05
U16 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
Z/1355/19
Z/1236/18
Z/2774/18
, Z/5731/18
2020
2019
2020
, 2020

5
5
5
  s 1 DNF WAWRZYNIAK Sebastian
KAWIŃSKI Karol
BRZEZIŃSKI Konrad
FRĄCKOWIAK Kamil
GKS Start Długołęka 02
03
03
03
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
Z/0178/16
Z/2847/17
Z/2442/17
Z/3518/18
2020
2020
2020
2020
3
4
3
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 2.00 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS II B.D. MAŃKA Bogumił , Z/0947/15 , 2020
2 f 1 1.85 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS III MAŃKA Bogumił B.D. Z/0702/15 2019
3 f 1 1.85 KOZŁOWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III MAŃKA Bogumił B.D. Z/0744/15 2019
3 f 1 1.85 FIAŁA Igor LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/1553/17 2020 4
5 f 1 1.80 PASTUSZKA Eryk LUKS Namysłów 01 U20 OP IV GŁOWACKI Leszek Z/1767/17 2020
6 f 1 1.80 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 02 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2020 3
7 f 1 1.70 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2020 5 LDK!
8 f 1 1.65 WIŚNIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP V MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # , Z/0938/18 , 2020 5 LDK!
8 f 1 1.65 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2020 4
10 f 1 1.60 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2020
11 f 1 1.40 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/1151/19 , 2020 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.73 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +1.2 III ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2020 M
2 f 1 6.08 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP +1.0 IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3
3 f 1 6.00 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 00 U20 DS +0.7 IV KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2020
4 f 1 6.00 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U18 OP +1.5 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2020 3 LDK!
5 f 1 6.00 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +0.9 IV LACH Magdalena Z/1351/17 2020 4 LDK!
6 f 1 5.97 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U18 DS +1.2 IV BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2020 3
7 f 1 5.89 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +1.1 -- ŁOŚ Dariusz ŁOŚ Dariusz Z/1161/15 2019 LDK!
8 f 1 5.88 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP +1.6 -- ŚWITAŁA Aldona Z/0311/17 2020 3
9 f 1 5.76 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 00 U20 DS +0.6 -- KNULL Mariusz Z/1394/15 2019 4
10 f 1 5.73 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U20 OP +0.6 -- GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2020 3
11 f 1 5.50 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP +1.4 -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2020 4
12 f 1 5.38 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -0.3 -- SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2020 4 LDK!
13 f 1 5.35 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS +1.0 -- KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta KNULL Mariusz , Z/4296/17 , 2019 5 LDK!
14 f 1 5.28 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +1.3 -- ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2020 3
15 f 1 4.99 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +1.1 -- ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2020 2
16 f 1 4.82 ZABŁUDOWSKI Oliwier UKS-MOS Opole 05 U16 OP +0.7 -- JASIŃSKI Cyprian LACH Magdalena # , Z/3032/19 , 2020 LDK!
17 f 1 4.61 DUMAŃSKI Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 04 U16 DS +0.4 -- WIJATYK Małgorzata WIJATYK Małgorzata ŁOŚ Dariusz # , Z/0434/19 , 2020 LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.95 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U20 OP +1.3 III GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2020 3
2 f 1 12.42 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +1.0 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2020 4
3 f 1 11.99 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP +0.9 -- ŚWITAŁA Aldona Z/0311/17 2020 3
4 f 1 11.85 CZERNIC Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP +1.2 -- MARCINÓW Ryszard Z/3527/19 2020
5 f 1 11.59 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U18 OP +1.7 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2020 3 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.78 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2020 2 LDK!
2 f 1 16.05 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2020 2 LDK!
3 f 1 14.31 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata Z/1653/16 2020 3 LDK!
4 f 1 13.61 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 04 U16 OP III BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2020 LDK!
5 f 1 13.09 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2020 2 LDK!
6 f 1 12.78 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz # , Z/0617/18 , 2020 2 LDK!
7 f 1 11.96 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- LDK!
8 f 1 11.40 SOPA Mateusz UKS-MOS Opole 04 U16 OP V JASIŃSKI Cyprian JASIŃSKI Cyprian , Z/2914/18 , 2020 LDK!
9 f 1 10.60 NIEMCZYK Eryk MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/5142/18 2019 5 LDK!
10 f 1 10.45 MĄCZKA Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/0613/18 2020 5 LDK!
11 f 1 10.12 GNATKOWICZ Maciej LUKS Namysłów 04 U16 OP -- GLOWACKI Leszek Z/5125/18 2019 BEZ LDK!
12 f 1 9.69 ŁUCZYCKI Aleksander MLKS Polonia Środa Śląska 01 U20 DS --
13 f 1 9.28 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2020 LDK!
14 f 1 7.80 POPEK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0666/19 , 2020 BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.48 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2020 2 LDK!
2 f 1 46.18 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2020 2 LDK!
3 f 1 44.91 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2020 2 LDK!
4 f 1 39.39 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata Z/1653/16 2020 3 LDK!
5 f 1 34.20 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 04 U16 OP V BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2020 LDK!
6 f 1 33.06 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS -- B.D. CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/4203/17 , 2020 4 LDK!
7 f 1 32.64 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- LDK!
8 f 1 31.18 ADAMCZYK Krzysztof LKS Polkowice 02 U18 DS -- B.D.
9 f 1 30.72 JÓZEFOWICZ Jakub LKS Polkowice 03 U18 DS -- B.D. Z/5326/18 2019 4
10 f 1 29.99 NOWAK Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0241/17 , 2020 5 LDK!
11 f 1 28.91 MĄCZKA Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/0613/18 2020 5 LDK!
12 f 1 26.22 NIEMCZYK Eryk MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5142/18 2019 5 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 46.88 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS II
  f 1 NM ŁUCZYCKI Aleksander MLKS Polonia Środa Śląska 01 U20 DS --
Dysk (2) M
1 f 1 42.90 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2020 M
Oszczep (600) M
1 f 1 44.42 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz # , Z/0617/18 , 2020 2 LDK!
2 f 1 35.51 SOPA Mateusz UKS-MOS Opole 04 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian JASIŃSKI Cyprian , Z/2914/18 , 2020 LDK!
3 f 1 30.86 POPEK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0666/19 , 2020 BEZ LDK!
4 f 1 30.82 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 05 U16 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela CZAJKOWSKI Waldemar , Z/2961/19 , 2020 LDK!
5 f 1 21.85 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2020 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 48.21 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS IV B.D. CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/4203/17 , 2020 4 LDK!
2 f 1 45.02 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 02 U18 DS IV STANKIEWICZ Zbigniew Z/0179/16 2019 4
3 f 1 37.82 NOWAK Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0241/17 , 2020 5 LDK!
4 f 1 37.07 BIŻECKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- KWIECIŃSKI Rafał BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 56.81 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 99 U23 DS II STANKIEWICZ Zbigniew Z/3249/15 2020 2
2 f 1 52.19 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2020 2
3 f 1 45.13 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2020 M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.392501115799 sekund