ŁódĽ 29.02.2020 Indoor Truck Run 2020 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.04 | GˇSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata | LKS Vectra Włocławek | 1978 | Masters | KP | -- | NOWAKOWSKI Marian | Z/2737/19 | 2023 | 3 | |||||||
2 | e | 1 | 8.92 | GRABOWSKA Joanna | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1975 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/4316/21 | 2021 | ||||||||
3 | e | 1 | 9.18 | JABŁKOWSKA Monika | Masters LA SGH Warszawa # | 1969 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/1390/20 | 2023 | ||||||||
4 | e | 1 | 11.59 | GˇSOWSKA Maria | niest. Bydgoszcz | 1945 | Masters | KP | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 9.76 | SĘKOWSKA Katarzyna | UKS Otrębusy # | 1982 | Masters | MZ | -- | GOLJANEK Janusz # | Z/3081/20 | 2024 | ||||||||
2 | e | 2 | 9.79 | WONTOROWSKA Małgorzata | UKS 55 ŁódĽ # | 1980 | Masters | LD | -- | PALISZEWSKI Maciej | Z/0158/19 | 2023 | ||||||||
1 | e | 3 | 8.62 | WŁO¦CIAŃSKA Patrycja | RKS ŁódĽ | 2003 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 9.07 | OGRODOWCZYK Anna | RKS ŁódĽ | 2006 | U16 | LD | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 9.33 | KOZUŃ Marika | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
5 | e | 3 | 9.36 | ŁABIENIEC Kornelia | UKS Azymut Pabianice | 2005 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 4 | 8.90 | LESZKIEWICZ Michalina | UKS Błyskawica Domaniewice | 2006 | U16 | LD | -- | B.D. | Z/0399/19 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | e | 4 | 9.00 | MŁYNARCZYK Kaja | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
3 | e | 4 | 9.53 | GOSZCZ Julia | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 5 | 8.66 | OLCZYK Anna | UKS Czempion Bełchatów | 2007 | U14 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # | , Z/3462/19 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||||
2 | e | 5 | 9.50 | NOGA Olena | Ducla Academy Warszawa # | 2007 | U14 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/4302/20 | 2024 | ||||||||
1 | e | 6 | 9.01 | ZABIELSKA Barbara | MKL Toruń | 2007 | U14 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
2 | e | 6 | 9.22 | MAGRYTA Natalia | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2007 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 6 | 9.32 | NIEZGODA Iga | LUKS Boguszyce | 2009 | U12 | LD | -- | SUPEŁ Dorota # | Z/0486/20 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | e | 7 | 10.21 | MAŁKOWSKA Zuzanna | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2009 | U12 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
3 | e | 7 | 11.14 | HĘCIAK Gabriela | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2010 | U12 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1 | f | 1 | 8.12 | GˇSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata | LKS Vectra Włocławek | 1978 | Masters | KP | -- | NOWAKOWSKI Marian | Z/2737/19 | 2023 | 3 | |||||||
3 | f | 1 | 9.06 | GRABOWSKA Joanna | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1975 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/4316/21 | 2021 | ||||||||
4 | f | 1 | 9.31 | JABŁKOWSKA Monika | Masters LA SGH Warszawa # | 1969 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/1390/20 | 2023 | ||||||||
5 | f | 1 | 9.87 | SĘKOWSKA Katarzyna | UKS Otrębusy # | 1982 | Masters | MZ | -- | GOLJANEK Janusz # | Z/3081/20 | 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 9.89 | WONTOROWSKA Małgorzata | UKS 55 ŁódĽ # | 1980 | Masters | LD | -- | PALISZEWSKI Maciej | Z/0158/19 | 2023 | ||||||||
1 | f | 2 | 8.58 | WŁO¦CIAŃSKA Patrycja | RKS ŁódĽ | 2003 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 8.62 | OLCZYK Anna | UKS Czempion Bełchatów | 2007 | U14 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # | , Z/3462/19 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||||
3 | f | 2 | 8.81 | LESZKIEWICZ Michalina | UKS Błyskawica Domaniewice | 2006 | U16 | LD | -- | B.D. | Z/0399/19 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | f | 2 | 8.98 | MŁYNARCZYK Kaja | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
5 | f | 2 | 9.05 | ZABIELSKA Barbara | MKL Toruń | 2007 | U14 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.14 | SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella | KS Lemiesz Team Warszawa | 1974 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/0353/20 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 51.34 | JABŁKOWSKA Monika | Masters LA SGH Warszawa # | 1969 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/1390/20 | 2023 | ||||||||
3 | s | 1 | 87.85 | GˇSOWSKA Maria | niest. Bydgoszcz | 1945 | Masters | KP | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 48.30 | GRABOWSKA Joanna | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1975 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/4316/21 | 2021 | ||||||||
1 | s | 4 | 49.65 | ŁABIENIEC Kornelia | UKS Azymut Pabianice | 2005 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 4 | 52.91 | MITRASZEWSKA Kalina | Ducla Academy Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/4879/21 | 2024 | ||||||||
1 | s | 5 | 46.79 | KAROLCZUK Martyna | LUKS Boguszyce | 2005 | U16 | LD | V | B.D. MAJCHER Elżbieta | , Z/0221/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | s | 5 | 51.30 | NOGA Olena | Ducla Academy Warszawa # | 2007 | U14 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/4302/20 | 2024 | ||||||||
1 | s | 6 | 47.88 | LESZKIEWICZ Michalina | UKS Błyskawica Domaniewice | 2006 | U16 | LD | V | B.D. | Z/0399/19 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | s | 6 | 48.20 | MŁYNARCZYK Kaja | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | V | LDK! | ||||||||||
3 | s | 6 | 50.42 | KOZUŃ Marika | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 7 | 51.70 | ZABIELSKA Barbara | MKL Toruń | 2007 | U14 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 7 | 52.46 | GOSZCZ Julia | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 7 | 53.10 | MAGRYTA Natalia | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2007 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 8 | 47.88 | OLCZYK Anna | UKS Czempion Bełchatów | 2007 | U14 | LD | V | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # | , Z/3462/19 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||||
2 | s | 8 | 56.43 | MAŁKOWSKA Zuzanna | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2009 | U12 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 8 | 56.78 | KOCZYWˇS Nikola | LUKS Boguszyce | 2009 | U12 | LD | -- | SUPEŁ Dorota # | Z/0490/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 9 | 55.22 | WŁODARCZYK Blanka | LUKS Boguszyce | 2009 | U12 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 9 | 59.09 | HĘCIAK Gabriela | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2010 | U12 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:54.00 | KREMPIŃSKA Julia | UKS Azymut Pabianice | 2003 | U18 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:54.33 | DIMITROW Maja | KS Lemiesz Team Warszawa # | 2004 | U18 | MZ | -- | LEMIESZ Aneta B.D. | Z/3456/18 | 2022 | ||||||||
3 | s | 1 | 1:55.88 | JA¦KIEWICZ Magdalena | niest. ŁódĽ | 1997 | Sen | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:59.64 | SKORUPA Natalia | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2006 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:48.94 | ŁUKOWSKA Zuzanna | Ducla Academy Warszawa # | 2007 | U14 | MZ | V | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/4298/20 | 2024 | ||||||||
2 | s | 2 | 1:51.58 | MODELEWSKA Julia | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 2007 | U14 | LD | -- | B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław | , Z/8009/21 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 2 | 1:53.19 | NAPIERAŁA Amelia | LKS Koluszki | 2006 | U16 | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:53.94 | NOWAKOWSKA Jagoda | LKS Koluszki | 2007 | U14 | LD | -- | TOMCZYK Antoni | Z/4292/19 | 2023 | ||||||||
5 | s | 2 | 1:54.09 | SIEMIŃSKA Adrianna | LKS Koluszki | 2007 | U14 | LD | -- | TOMCZYK Antoni | Z/4293/19 | 2024 | ||||||||
6 | s | 2 | 2:05.51 | GÓRSKA Antonina | LUKS Boguszyce | 2008 | U14 | LD | -- | MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz # | , Z/0484/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
7 | s | 2 | 2:07.49 | KUBA Aleksandra | LUKS Boguszyce | 2009 | U12 | LD | -- | SUPEŁ Dorota # | Z/0485/20 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | s | 2 | 2:19.03 | WRÓBLEWSKA Daria | LUKS Boguszyce | 2009 | U12 | LD | -- | SUPEŁ Dorota # | Z/0489/20 | 2023 | LDK! | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3:10.97 | HAŁACZKIEWICZ Sylwia | KS Dynamic ŁódĽ # | 1982 | Masters | LD | -- | JELSKA Justyna # | Z/0846/20 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 3:12.12 | KAROLCZUK Aleksandra | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U18 | KP | -- | MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian | , Z/1433/18 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11:39.79 | WITASZCZYK Paulina | UKS Dziesi±tka Radomsko | 2000 | U23 | LD | -- | LASOŃ Krzysztof | Z/0297/15 | 2020 | 3 | |||||||
2 | f | 1 | 12:57.54 | MATUSZCZAK Izabela | UKS Dziesi±tka Radomsko | 2000 | U23 | LD | -- | LASOŃ Krzysztof B.D. | Z/0173/17 | 2024 | ||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.50 | KARLIŃSKA Natalia | UMLKS Pegaz Opoczno | 2001 | U20 | LD | IV | # | LDK! | ZKN | ||||||||||
2 | 1.20 | SĘKOWSKA Katarzyna | UKS Otrębusy # | 1982 | Masters | MZ | -- | GOLJANEK Janusz # | Z/3081/20 | 2024 | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.38 | MAGRYTA Natalia | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2007 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||||
2 | 3.49 | SĘKOWSKA Katarzyna | UKS Otrębusy # | 1982 | Masters | MZ | -- | GOLJANEK Janusz # | Z/3081/20 | 2024 | ||||||||||
3 | 3.47 | MAŁKOWSKA Zuzanna | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2009 | U12 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||||
4 | 3.17 | HĘCIAK Gabriela | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2010 | U12 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||||
5 | 2.05 | GˇSOWSKA Maria | niest. Bydgoszcz | 1945 | Masters | KP | -- | |||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.34 | KUBICZEK Piotr | niest. Katowice | 1957 | Masters | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | e | 1 | 8.54 | ZDUNIAK Krzysztof | KS Dynamic ŁódĽ # | 1957 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/0155/19 | 2024 | ||||||||
4 | e | 1 | 8.80 | SUT Andrzej | MKS Aleksandrów Łódzki | 1957 | Masters | LD | -- | B.D. LIPIŃSKI Leszek | , Z/1756/18 | , 2024 | BEZ | |||||||
1 | e | 2 | 7.86 | PRUSZYŃSKI Andrzej | SRS Kondycja Piaseczno # | 1972 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/1321/19 | 2024 | ||||||||
2 | e | 2 | 8.17 | PĘCZEK Adam | RKS ŁódĽ | 1972 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz # | Z/0876/18 | 2023 | BEZ | |||||||
3 | e | 2 | 9.24 | JUREK Paweł | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1966 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta # | Z/1383/20 | 2023 | ||||||||
1 | e | 3 | 7.46 | GUZOWSKI Krzysztof | SL Olimpia Poznań # | 1975 | Masters | WP | -- | GOWORSKI Tomasz # | Z/14610/21 | 2024 | ||||||||
2 | e | 3 | 7.89 | ¦CIUBEŁ Marcin | UMLKS Pegaz Opoczno # | 1976 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # | , Z/2102/21 | , 2024 | ||||||||
3 | e | 3 | 8.13 | SZCZODRZYŃSKI Piotr | UKS D±b Suchy Las # | 1974 | Masters | WP | -- | B.D. # | Z/0346/19 | 2023 | ||||||||
1 | e | 4 | 7.34 | MARCINKOWSKI Marcin | O¦ AZS Poznań | 1981 | Masters | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/1631/16 | 2023 | 2 | |||||||
2 | e | 4 | 7.47 | GARBICZ Krzysztof | UKS Vis Skierniewice | 1978 | Masters | LD | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | e | 4 | 7.47 | KUCHARSKI Piotr | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1982 | Masters | LD | -- | B.D. WASIAK Jarosław | , Z/1187/18 | , 2023 | BEZ | |||||||
4 | e | 4 | 7.50 | WIERZBICKI Jacek | TS AKS Chorzów | 1983 | Masters | SL | -- | WIDERA Jan | Z/3230/11 | 2023 | BEZ | |||||||
5 | e | 4 | 7.60 | GĘBSKI Mariusz | W-MKLAM Olsztyn # | 1978 | Masters | WN | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/1386/20 | 2024 | ||||||||
1 | e | 5 | 7.27 | KOSSOWSKI Daniel | RLTL Optima Radom # | 1981 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/1716/13 | 2023 | 3 | |||||||
2 | e | 5 | 8.02 | SKARBA Andrzej | BKL Bełchatów # | 1984 | Masters | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/7087/21 | 2021 | ||||||||
3 | e | 5 | 8.11 | MALINOWSKI Michał | KS Dynamic ŁódĽ # | 1983 | Masters | LD | -- | SEKIETA Radosław | Z/3834/22 | 2023 | ||||||||
1 | e | 6 | 7.84 | BOBKOWSKI Kamil | niest. Gdańsk | 1991 | Sen | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 6 | 7.88 | PILISZEK Grzegorz | KS Lemiesz Team Warszawa | 1987 | Sen | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/2828/17 | 2020 | ||||||||
3 | e | 6 | 8.16 | KOCZKODAJ Wojciech | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1998 | U23 | MA | -- | B.D. | Z/2480/20 | 2023 | ||||||||
1 | e | 7 | 7.09 | CZYŻ Michał | RLTL Optima Radom # | 1998 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 7 | 7.29 | WIETESKA Tomasz | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U20 | LD | -- | ZNYK Stanisław | Z/4029/15 | 2021 | 3 | ZKN | ||||||
3 | e | 7 | 7.43 | MORDAKA Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2001 | U20 | LD | -- | GRABOLUS Marek | Z/6326/15 | 2020 | 3 | |||||||
1 | e | 8 | 7.89 | PIETRASIAK Igor | RKS ŁódĽ | 2002 | U20 | LD | -- | B.D. | ||||||||||
2 | e | 8 | 7.54 | KOSIEC Paweł | RLTL ZTE Radom | 2002 | U20 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
3 | e | 8 | 7.62 | BEDNARCZYK Kacper | RLTL Optima Radom # | 2002 | U20 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta # | 4 | LDK! | ||||||||
4 | e | 8 | 7.62 | KUBICA Mateusz | UKS Błyskawica Domaniewice # | 2002 | U20 | LD | -- | ZNYK Stanisław # | Z/3983/18 | 2021 | ||||||||
5 | e | 8 | 7.92 | WI¦NIEWSKI Mikołaj | niest. ŁódĽ | 2002 | U20 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 9 | 7.20 | SZYMAŃSKI Daniel | UMLKS Pegaz Opoczno | 2005 | U16 | LD | -- | GRABOLUS Marek # | Z/1022/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 9 | 7.78 | KNERA Antoni | UKS Błyskawica Domaniewice | 2004 | U18 | LD | -- | ZNYK Stanisław | Z/3879/20 | 2021 | ||||||||
3 | e | 9 | 9.54 | WESOŁOWSKI Oskar | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | GˇSIOROWSKI Adam | Z/0422/19 | 2021 | LDK! | |||||||
4 | e | 9 | 9.70 | DURMA Jerzy | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
5 | e | 9 | 9.95 | SIEROŃ Karol | UKS Azymut Pabianice | 2005 | U16 | LD | -- | GˇSIOROWSKI Adam | Z/0424/19 | 2020 | LDK! | |||||||
1 | e | 10 | 7.82 | PAWŁOWSKI Jakub | UKS Filipides Teresin | 2006 | U16 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
2 | e | 10 | 8.56 | ŁUBISZ Dominik | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | GˇSIOROWSKI Adam | Z/0426/19 | 2021 | LDK! | |||||||
3 | e | 10 | 9.50 | KIELNIEROWSKI Wojciech | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | GˇSIOROWSKI Adam | Z/0425/19 | 2021 | LDK! | |||||||
4 | e | 10 | 10.01 | KREMPIŃSKI Franciszek | UKS Azymut Pabianice | 2007 | U14 | LD | -- | GˇSIOROWSKI Adam | Z/0418/19 | 2021 | LDK! | |||||||
1 | e | 11 | 8.81 | SZCZYGIELSKI Oliwier | RKS ŁódĽ # | 2008 | U14 | LD | -- | WASIAK Jarosław # | Z/0607/23 | 2024 | ||||||||
2 | e | 11 | 10.92 | WI¦NIEWSKI Jakub | UKS Azymut Pabianice | 2007 | U14 | LD | -- | GˇSIOROWSKI Adam | Z/0423/19 | 2021 | LDK! | |||||||
1 | e | 12 | 9.99 | TKACZ Bruno | UKS MTE Milanówek # | 2009 | U12 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta # | Z/2052/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 12 | 10.21 | OLEJNIK Filip | UKS Filipides Teresin # | 2010 | U12 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/0966/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | e | 12 | 10.77 | KOSMALA Adam | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2010 | U12 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 13 | 9.13 | GRAMSZ Miłosz | UKS Azymut Pabianice | 2008 | U14 | LD | -- | KOWALCZYK Katarzyna | LDK! | |||||||||
1 | f | 1 | 7.25 | KOSSOWSKI Daniel | RLTL Optima Radom # | 1981 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/1716/13 | 2023 | 3 | |||||||
2 | f | 1 | 7.28 | MARCINKOWSKI Marcin | O¦ AZS Poznań | 1981 | Masters | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/1631/16 | 2023 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 7.40 | GUZOWSKI Krzysztof | SL Olimpia Poznań # | 1975 | Masters | WP | -- | GOWORSKI Tomasz # | Z/14610/21 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 7.58 | KUCHARSKI Piotr | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1982 | Masters | LD | -- | B.D. WASIAK Jarosław | , Z/1187/18 | , 2023 | BEZ | |||||||
5 | f | 1 | 7.71 | GARBICZ Krzysztof | UKS Vis Skierniewice | 1978 | Masters | LD | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | f | 1 | 7.75 | WIERZBICKI Jacek | TS AKS Chorzów | 1983 | Masters | SL | -- | WIDERA Jan | Z/3230/11 | 2023 | BEZ | |||||||
1 | f | 2 | 7.12 | CZYŻ Michał | RLTL Optima Radom # | 1998 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 7.14 | WIETESKA Tomasz | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U20 | LD | -- | ZNYK Stanisław | Z/4029/15 | 2021 | 3 | ZKN | ||||||
3 | f | 2 | 7.15 | SZYMAŃSKI Daniel | UMLKS Pegaz Opoczno | 2005 | U16 | LD | -- | GRABOLUS Marek # | Z/1022/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 2 | 7.36 | MORDAKA Mateusz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2001 | U20 | LD | -- | GRABOLUS Marek | Z/6326/15 | 2020 | 3 | |||||||
5 | f | 2 | 7.51 | KOSIEC Paweł | RLTL ZTE Radom | 2002 | U20 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
6 | f | 2 | 7.65 | BEDNARCZYK Kacper | RLTL Optima Radom # | 2002 | U20 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta # | 4 | LDK! | ||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.55 | PĘCZEK Adam | RKS ŁódĽ | 1972 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz # | Z/0876/18 | 2023 | BEZ | |||||||
2 | s | 1 | 43.59 | STĘPNIAK Radosław | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1971 | Masters | MA | -- | B.D. | Z/9179/21 | 2023 | ||||||||
3 | s | 1 | 43.77 | FRA¦ Andrzej | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 1962 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/4670/18 | 2024 | BEZ | |||||||
1 | s | 2 | 38.63 | GUZOWSKI Krzysztof | SL Olimpia Poznań # | 1975 | Masters | WP | -- | GOWORSKI Tomasz # | Z/14610/21 | 2024 | ||||||||
2 | s | 2 | 41.02 | GĘBSKI Mariusz | W-MKLAM Olsztyn # | 1978 | Masters | WN | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/1386/20 | 2024 | ||||||||
3 | s | 2 | 43.92 | SZCZODRZYŃSKI Piotr | UKS D±b Suchy Las # | 1974 | Masters | WP | -- | B.D. # | Z/0346/19 | 2023 | ||||||||
1 | s | 3 | 42.18 | BOBKOWSKI Kamil | niest. Gdańsk | 1991 | Sen | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 43.86 | LESZKIEWICZ Artur | UKS Błyskawica Domaniewice | 1976 | Masters | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 44.64 | MALINOWSKI Michał | KS Dynamic ŁódĽ # | 1983 | Masters | LD | -- | SEKIETA Radosław | Z/3834/22 | 2023 | ||||||||
1 | s | 4 | 40.11 | PILISZEK Grzegorz | KS Lemiesz Team Warszawa | 1987 | Sen | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/2828/17 | 2020 | ||||||||
2 | s | 4 | 40.72 | SKARBA Andrzej | BKL Bełchatów # | 1984 | Masters | LD | -- | MANTYK Łukasz | Z/7087/21 | 2021 | ||||||||
1 | s | 5 | 46.02 | MIZIOŁEK Wiktor | RKS ŁódĽ | 2002 | U20 | LD | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/1478/20 | 2024 | ||||||||
2 | s | 5 | 53.48 | SIEROŃ Karol | UKS Azymut Pabianice | 2005 | U16 | LD | -- | GˇSIOROWSKI Adam | Z/0424/19 | 2020 | LDK! | |||||||
1 | s | 6 | 49.29 | DURMA Jerzy | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 6 | 49.95 | WESOŁOWSKI Oskar | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | GˇSIOROWSKI Adam | Z/0422/19 | 2021 | LDK! | |||||||
3 | s | 6 | 50.20 | KIELNIEROWSKI Wojciech | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | GˇSIOROWSKI Adam | Z/0425/19 | 2021 | LDK! | |||||||
1 | s | 7 | 48.04 | ŁUBISZ Dominik | UKS Azymut Pabianice | 2006 | U16 | LD | -- | GˇSIOROWSKI Adam | Z/0426/19 | 2021 | LDK! | |||||||
2 | s | 7 | 50.40 | KREMPIŃSKI Franciszek | UKS Azymut Pabianice | 2007 | U14 | LD | -- | GˇSIOROWSKI Adam | Z/0418/19 | 2021 | LDK! | |||||||
1 | s | 8 | 49.16 | GRAMSZ Miłosz | UKS Azymut Pabianice | 2008 | U14 | LD | -- | KOWALCZYK Katarzyna | LDK! | |||||||||
2 | s | 8 | 60.95 | WI¦NIEWSKI Jakub | UKS Azymut Pabianice | 2007 | U14 | LD | -- | GˇSIOROWSKI Adam | Z/0423/19 | 2021 | LDK! | |||||||
1 | s | 9 | 53.27 | OLEJNIK Filip | UKS Filipides Teresin # | 2010 | U12 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/0966/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 9 | 56.97 | TKACZ Bruno | UKS MTE Milanówek # | 2009 | U12 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta # | Z/2052/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 9 | 63.86 | KOSMALA Adam | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2010 | U12 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:39.40 | BUCZKOWSKI Michał | niest. ŁódĽ | 1994 | Sen | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:43.34 | SEKIETA Radosław | KS Dynamic ŁódĽ # | 1976 | Masters | LD | -- | SEKIETA Radosław # | Z/1353/18 | 2024 | ||||||||
3 | s | 1 | 2:02.45 | KOSZYK Fred | niest. Katowice | 1959 | Masters | SL | -- | B.D. | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:11.22 | JUREK Paweł | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1966 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta # | Z/1383/20 | 2023 | ||||||||
1 | s | 2 | 1:26.44 | SKRZYPCZAK Kamil | KS Dynamic ŁódĽ # | 1991 | Sen | LD | -- | B.D. SEKIETA Radosław # | , Z/0592/18 | , 2023 | ||||||||
2 | s | 2 | 1:34.59 | KLONOWSKI Andrzej | LKS Osuchów # | 2005 | U16 | MZ | IV | ZDUNEK Stanisław | Z/3744/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 2 | 1:37.05 | STAŃCZUK Jan | UKS Młodzik Warszawa | 2005 | U16 | MZ | V | RADKE Karol | Z/2016/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | s | 2 | 1:47.96 | WITOWSKI Jan | RK Athletics Warszawa # | 2008 | U14 | MZ | -- | GAJDUS Grzegorz # | Z/4381/23 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 2 | 2:09.87 | MIROWSKI Aleksander | UKS Diamond Athletics Białołęka | 2007 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:09.13 | NOWAKOWSKI Jacek | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1966 | Masters | MZ | -- | B.D. B.D. | , Z/3854/18 | , 2024 | ||||||||
3 | s | 1 | 3:29.40 | ŁUKASZEWICZ Ryszard | niest. Warszawa | 1961 | Masters | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:37.27 | GLINICKI Jarosław | niest. ŁódĽ | 1976 | Masters | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:46.41 | TROCIŃSKI Kacper | RKS ŁódĽ | 2003 | U18 | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:48.09 | PIECH Jakub | MKS Żak Biała Podlaska | 1986 | Sen | LU | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 3:07.85 | WÓDKA Jakub | UKS Błyskawica Domaniewice | 2003 | U18 | LD | -- | ZNYK Stanisław | Z/3908/20 | 2021 | ||||||||
7 | s | 2 | 3:18.93 | NOWAK Dawid | niest. ŁódĽ | 1981 | Masters | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:56.43 | SOKOŁOWSKI Karol | RKS ŁódĽ # | 2005 | U16 | LD | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 2:57.00 | SZTRANEK Jan | UKS Azymut Pabianice | 2003 | U18 | LD | -- | GˇSIOROWSKI Adam | Z/0440/17 | 2020 | LDK! | |||||||
3 | s | 3 | 2:58.26 | OLEJNIK Mikołaj | UKS Filipides Teresin | 2007 | U14 | MZ | V | ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # | Z/0393/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 3 | 2:59.54 | KLECZEWSKI Piotr | UKS Filipides Teresin | 2005 | U16 | MZ | V | # | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | s | 3 | 3:05.48 | SMYKA Michał | LKS Koluszki | 2005 | U16 | LD | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 3:06.86 | ANDRZEJCZAK Maciej | UKS Azymut Pabianice | 2002 | U20 | LD | -- | GˇSIOROWSKI Adam | LDK! | |||||||||
7 | s | 3 | 3:15.46 | JEŻYNA Maciej | RKS ŁódĽ # | 2005 | U16 | LD | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 3:28.09 | BABIARSKI Radosław | LKS Koluszki | 2007 | U14 | LD | -- | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 11:41.15 | KOPROWSKI Łukasz | niest. ŁódĽ | 1976 | Masters | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 9:13.97 | ZIĘBA Mikołaj | MKL Toruń | 1997 | Sen | KP | III | WO¬NIAK Jacek B.D. | Z/2755/16 | 2024 | BEZ | |||||||
2 | s | 2 | 9:16.82 | DUSZYŃSKI Sebastian | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 1989 | Sen | LD | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 9:43.12 | KRYGIER Krzysztof | niest. ŁódĽ | 1991 | Sen | LD | -- | B.D. | ||||||||||
9 | s | 2 | 11:09.69 | NOWAK Dawid | niest. ŁódĽ | 1981 | Masters | LD | -- | |||||||||||
4x200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:39.77 |
WIETESKA Tomasz KUBICA Mateusz KNERA Antoni WI¦NIEWSKI Mikołaj |
Łódzkie | 2001 2002 2004 2002 |
U20 | LDZ | -- |
ZNYK Stanisław ZNYK Stanisław ZNYK Stanisław |
Z/4029/15 Z/3983/18 Z/3879/20 |
2021 2021 2021 |
3 |
|||||||
2 | s | 1 | 2:00.08 |
KLECZEWSKI Piotr OLEJNIK Filip OLEJNIK Mikołaj PAWŁOWSKI Jakub |
UKS Filipides Teresin | 2005 2010 2007 2006 |
U16 | MAZ | -- |
ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz ANDRYSZCZYK Andrzej |
Z/0966/20 Z/0393/19 |
2024 2024 |
BEZ |
|||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.40 | SUT Andrzej | MKS Aleksandrów Łódzki | 1957 | Masters | LD | -- | B.D. LIPIŃSKI Leszek | , Z/1756/18 | , 2024 | BEZ | |||||||||
2 | 1.50 | GIDZIŃSKI Krzysztof | KS AZS AWF Kraków | 1959 | Masters | MA | -- | B.D. | Z/14448/21 | 2024 | ||||||||||
3 | 1.35 | KUBICZEK Piotr | niest. Katowice | 1957 | Masters | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
NM | JUREK Paweł | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1966 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta # | Z/1383/20 | 2023 | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.74 | WIETESKA Tomasz | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U20 | LD | III | ZNYK Stanisław | Z/4029/15 | 2021 | 3 | ZKN | ||||||||
2 | 5.89 | SZEWERA Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1973 | Masters | DS | -- | ŁO¦ Dariusz # | Z/1320/19 | 2023 | ||||||||||
3 | 5.02 | MALINOWSKI Michał | KS Dynamic ŁódĽ # | 1983 | Masters | LD | -- | SEKIETA Radosław | Z/3834/22 | 2023 | ||||||||||
4 | 4.87 | ¦CIUBEŁ Marcin | UMLKS Pegaz Opoczno # | 1976 | Masters | LD | -- | GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # | , Z/2102/21 | , 2024 | ||||||||||
5 | 4.57 | GARBICZ Alexander | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 2008 | U14 | LD | -- | WASIAK Jarosław # | Z/1504/21 | 2024 | LDK! | |||||||||
6 | 4.23 | SUT Andrzej | MKS Aleksandrów Łódzki | 1957 | Masters | LD | -- | B.D. LIPIŃSKI Leszek | , Z/1756/18 | , 2024 | BEZ | |||||||||
7 | 3.58 | TKACZ Bruno | UKS MTE Milanówek # | 2009 | U12 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta # | Z/2052/21 | 2024 | LDK! | |||||||||
8 | 4.33 | GIDZIŃSKI Krzysztof | KS AZS AWF Kraków | 1959 | Masters | MA | -- | B.D. | Z/14448/21 | 2024 | ||||||||||
9 | 3.47 | KOSMALA Adam | KS Lider Grodzisk Mazowiecki | 2010 | U12 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.2779080867767 sekund |