Chorzów 27.08.2022 Memoriał O. Kałużowej i P. Kozubka, Puchar Haliny Richter-Góreckiej, Puchar Prezydenta Miasta Chorzów [DMP U20] |
|||||||||||||||||||||
60 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.87 | STANIA Natalia | MKS Iskra Pszczyna | 2010 | U14 | SL | -1.1 | -- | BIELA Monika | Z/7263/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 8.98 | RYT Zuzanna | MKS Iskra Pszczyna | 2009 | U14 | SL | -1.1 | -- | BIELA Monika # | Z/3861/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 1 | 9.38 | MOĆKO Sonia | MCKiS Jaworzno | 2009 | U14 | SL | -1.1 | -- | KUZAK Piotr | Z/2327/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 6 | s | 1 | 9.75 | KADŁUCZKA Milena | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2011 | U12 | OP | -1.1 | -- | KADŁUCZKA Jan # | Z/2939/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 8 | s | 1 | 10.10 | MOJ Magdalena | TS AKS Chorzów | 2009 | U14 | SL | -1.1 | -- | GRUCHEL Marzena | Z/2207/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 10 | s | 1 | 11.32 | KHELOUF Aliyah | UKS Trójka Mikołów | 2014 | U12 | SL | -1.1 | -- | WAJDA Aleksandra | Z/0561/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 11 | s | 1 | 11.33 | KLUK Lea | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2014 | U12 | SL | -1.1 | -- | PRZEWIE¬LIK Dorota # | Z/2390/24 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 2 | 9.19 | WALÓW Lena | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2011 | U12 | OP | -0.2 | -- | KADŁUCZKA Jan # | Z/5221/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 2 | 9.77 | SZYMAŃSKA Emilia | UKS Miotacz Sosnowiec | 2012 | U12 | SL | -0.2 | -- | PILAREK Sławomir | Z/14033/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 9 | s | 2 | 10.29 | ROJEK Ewa | TS AKS Chorzów | 2010 | U14 | SL | -0.2 | -- | PODCHUL Krzysztof | Z/2224/22 | 2024 | |||||||
5 | 12 | s | 2 | 11.47 | PANCERZ Wiktoria | MCKiS Jaworzno | 2011 | U12 | SL | -0.2 | -- | B.D. | Z/4395/22 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 14 | s | 2 | 12.60 | MOSKAŁA Nikola | TS AKS Chorzów | 2014 | U12 | SL | -0.2 | -- | B.D. | Z/2220/22 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 15 | s | 2 | 14.74 | FORNALIK Marta | TS AKS Chorzów | 2015 | U12 | SL | -0.2 | -- | PODCHUL Krzysztof | Z/2215/22 | 2024 | LDK! | ||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 12.51 | PUŁAWSKA Maria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U16 | SL | -0.2 | II | DMP U20 | PRENCEL Piotr | Z/5604/18 | 2024 | 5 | LDK! | 134 | |||
2 | 3 | s | 1 | 12.63 | TKOCZ Zofia | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U20 | SL | -0.2 | II | B.D. PRENCEL Piotr | , Z/2281/17 | , 2024 | LDK! | SKN KN B | |||||
3 | 4 | s | 1 | 13.14 | JAUERNIG Karolina | TS AKS Chorzów | 1999 | Sen | SL | -0.2 | III | ZIEMBA Dariusz | Z/3187/15 | 2024 | 3 | ||||||
2 | 5 | s | 2 | 13.78 | KRUPIŃSKA Agata | GKS Piast Gliwice | 2008 | U16 | SL | -0.1 | IV | RAMUS Józef | Z/2680/20 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 6 | s | 2 | 14.42 | BRONISZEWSKA Maja | TS AKS Chorzów | 2006 | U18 | SL | -0.1 | -- | B.D. | Z/0959/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 3 | 13.79 | KRUPIŃSKA Agata | GKS Piast Gliwice | 2008 | U16 | SL | -0.2 | IV | RAMUS Józef | Z/2680/20 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 3 | 13.80 | JARCZYK Milena | UKS Trójka Mikołów | 2007 | U16 | SL | -0.2 | IV | LDK! | |||||||||
5 | 7 | s | 3 | 14.59 | GRZESICZEK Aleksandra | UKS Trójka Mikołów | 2007 | U16 | SL | -0.2 | -- | WAJDA Aleksandra | Z/13950/21 | 2024 | |||||||
7 | 12 | s | 3 | 16.37 | MOJ Magdalena | TS AKS Chorzów | 2009 | U14 | SL | -0.2 | -- | GRUCHEL Marzena | Z/2207/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 4 | 13.63 | FILIPOWSKA Paula | UKS Miotacz Sosnowiec | 2007 | U16 | SL | -0.6 | IV | PILAREK Sławomir | Z/1292/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 10 | s | 4 | 15.99 | LICHWAŁA Laura | TS AKS Chorzów | 2008 | U16 | SL | -0.6 | -- | B.D. | Z/5125/22 | 2023 | |||||||
6 | 13 | s | 4 | 16.68 | MICHALIK Agnieszka | MCKiS Jaworzno | 2008 | U16 | SL | -0.6 | -- | KUZAK Piotr | Z/2600/19 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 14 | s | 4 | 17.18 | KELER Magdalena | TS AKS Chorzów | 2012 | U12 | SL | -0.6 | -- | GRUCHEL Marzena # | Z/2217/22 | 2024 | LDK! | ||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 25.99 | TKOCZ Zofia | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U20 | SL | +0.6 | II | B.D. PRENCEL Piotr | , Z/2281/17 | , 2024 | LDK! | SKN KN B | |||||
3 | 6 | s | 1 | 27.55 | JAUERNIG Karolina | TS AKS Chorzów | 1999 | Sen | SL | +0.6 | -- | ZIEMBA Dariusz | Z/3187/15 | 2024 | 3 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 28.01 | SOCHACKA Julia | GKS Piast Gliwice | 2007 | U16 | SL | +0.6 | IV | ¦NIEGÓRSKI Adam | Z/1180/19 | 2024 | 5 | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 1 | 28.95 | GDYNIA Kinga | GKS Piast Gliwice # | 2007 | U16 | SL | +0.6 | V | ¦NIEGÓRSKI Adam | Z/4936/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 3 | s | 1 | 30.28 | BRONISZEWSKA Maja | TS AKS Chorzów | 2006 | U18 | SL | +0.6 | -- | B.D. | Z/0959/19 | 2024 | LDK! | ||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 49.12 | LICHNOWSKA Zuzanna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U14 | SL | -- | JONDA Czesław | Z/2231/22 | 2024 | ||||||||
2 | 4 | s | 1 | 49.44 | WˇSEK Hanna | MKS-MOSM Bytom | 2011 | U12 | SL | -- | PASEK Magdalena # | Z/1418/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 49.44 | KRAMARCZYK Julia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
4 | 5 | s | 1 | 49.93 | SAJDOK Martyna | MKS Iskra Pszczyna | 2009 | U14 | SL | -- | BIELA Monika # | Z/1715/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | 7 | s | 1 | 50.05 | BIESZCZAD Tamara | MKS Iskra Pszczyna | 2010 | U14 | SL | -- | BIELA Monika | Z/1711/20 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | 6 | s | 2 | 49.94 | KHELOUF Malika | UKS Trójka Mikołów | 2010 | U14 | SL | -- | WAJDA Aleksandra | Z/0562/22 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | 9 | s | 2 | 52.80 | KADŁUCZKA Milena | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2011 | U12 | OP | -- | KADŁUCZKA Jan # | Z/2939/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | 11 | s | 2 | 55.00 | KLE¦TA Maja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2010 | U14 | SL | -- | CZYŻ Katarzyna | Z/2734/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | 12 | s | 2 | 65.41 | PANCERZ Wiktoria | MCKiS Jaworzno | 2011 | U12 | SL | -- | B.D. | Z/4395/22 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | 8 | s | 3 | 52.79 | MOĆKO Sonia | MCKiS Jaworzno | 2009 | U14 | SL | -- | KUZAK Piotr | Z/2327/22 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | 10 | s | 3 | 54.08 | WALÓW Lena | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2011 | U12 | OP | -- | KADŁUCZKA Jan # | Z/5221/22 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | 13 | s | 3 | 69.48 | BOBROWSKA Hanna | MCKiS Jaworzno | 2011 | U12 | SL | -- | KUZAK Piotr # | Z/12214/21 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | 1 | s | 4 | 44.22 | MADUZIA Justyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2008 | U16 | SL | III | CZYŻ Katarzyna | Z/3264/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 4 | 44.28 | MAŁYSZEK Maja | TS AKS Chorzów | 2008 | U16 | SL | III | B.D. | Z/4224/21 | 2024 | ||||||||
3 | 3 | s | 4 | 45.66 | MATYSIAK Oliwia | GKS Piast Gliwice | 2007 | U16 | SL | IV | ¦NIEGÓRSKI Adam | Z/0115/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 4 | 46.24 | PODGÓRSKA Magdalena | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U16 | SL | IV | JONDA Czesław # | Z/1747/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 4 | 47.51 | BRYŁA Julia | TS AKS Chorzów | 2007 | U16 | SL | V | B.D. | Z/3794/20 | 2024 | ||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 70.98 | HOLECZEK Maja | TS AKS Chorzów | 2006 | U18 | SL | -- | GRUCHEL Marzena | Z/2427/22 | 2024 | ||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:44.11 | JAROŃ Zuzanna | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U16 | SL | IV | SZCZYRK Janusz | Z/1415/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:47.04 | FLORCZYK Zofia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U16 | SL | V | JONDA Czesław # | Z/4363/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:47.97 | DUDA Magdalena | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U16 | SL | V | SZCZYRK Janusz | Z/0928/19 | 2022 | LDK! | OSU | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:52.61 | SOKÓŁ Małgorzata | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U16 | SL | -- | LDK! | OSU | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:52.91 | SZARATA Maja | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/1403/20 | 2023 | LDK! | OSU | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:53.78 | KACZMARCZYK Matylda | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U14 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/13990/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:56.25 | REJMONIAK Natalia | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/2026/22 | 2024 | OSU | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:56.63 | ¦WIERCZYNA Maja | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U14 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/2180/22 | 2024 | OSU | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:00.15 | BOLIK Anna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2010 | U14 | SL | -- | CZYŻ Katarzyna | Z/5145/21 | 2024 | LDK! | |||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:22.31 | MARTIN Gabriella | GKS Piast Gliwice | 2006 | U18 | SL | III | ¦NIEGÓRSKI Adam | Z/1178/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:28.57 | CYGANEK Marta | GKS Piast Gliwice | 2007 | U16 | SL | IV | ¦NIEGÓRSKI Adam | Z/1192/19 | 2023 | LDK! | |||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 1.05 | SZYMAŃSKA Emilia | UKS Miotacz Sosnowiec | 2012 | U12 | SL | -- | PILAREK Sławomir | Z/14033/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | ..85 | KLUK Lea | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2014 | U12 | SL | -- | PRZEWIE¬LIK Dorota # | Z/2390/24 | 2024 | LDK! | ||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
4 | f | 1 | 4.58 | RADZEWICZ Julia | GKS Piast Gliwice | 2006 | U18 | SL | +0.5 | -- | RAMUS Józef | Z/0121/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 2 | 4.91 | FILIPOWSKA Paula | UKS Miotacz Sosnowiec | 2007 | U16 | SL | -1.0 | IV | PILAREK Sławomir | Z/1292/21 | 2024 | LDK! | |||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.23 | RYT Zuzanna | MKS Iskra Pszczyna | 2009 | U14 | SL | -0.8 | -- | BIELA Monika # | Z/3861/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 4.23 | STANIA Natalia | MKS Iskra Pszczyna | 2010 | U14 | SL | -1.5 | -- | BIELA Monika | Z/7263/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 3.90 | SZYMAŃSKA Emilia | UKS Miotacz Sosnowiec | 2012 | U12 | SL | -0.7 | -- | PILAREK Sławomir | Z/14033/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 3.80 | SAJDOK Martyna | MKS Iskra Pszczyna | 2009 | U14 | SL | -1.1 | -- | BIELA Monika # | Z/1715/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 3.16 | KLUK Lea | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2014 | U12 | SL | -0.6 | -- | PRZEWIE¬LIK Dorota # | Z/2390/24 | 2024 | LDK! | |||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 9.21 | MARONA Amelia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U14 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam # | Z/4656/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 8.26 | WIESIOŁEK Oliwia | TS AKS Chorzów | 2009 | U14 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/13916/21 | 2024 | |||||||||
3 | f | 1 | 8.22 | LASOTA Magdalena | TS AKS Chorzów | 2009 | U14 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/0229/21 | 2024 | |||||||||
4 | f | 1 | 8.21 | WOJTAN Wiktoria | UKS Miotacz Sosnowiec | 2009 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir | Z/4699/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 6.30 | SPISAK Karolina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U14 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam # | Z/5187/21 | 2023 | LDK! | ||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 8.82 | WŁODARCZYK Maja | TS AKS Chorzów # | 2005 | U18 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/2396/20 | 2023 | |||||||||
1 | f | 2 | 10.87 | JATKOWSKA Weronika | UKS Miotacz Sosnowiec | 2007 | U16 | SL | IV | PILAREK Sławomir | BEZ | LDK! | |||||||||
2 | f | 2 | 8.97 | JANIGA Emilia | UKS Miotacz Sosnowiec | 2007 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir | Z/14173/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
3 | f | 2 | 7.37 | GÓRNY Oliwia | TS AKS Chorzów | 2008 | U16 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/3589/20 | 2023 | |||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 8.60 | GEMBALCZYK Emilia | RMKS Rybnik | 2004 | U20 | SL | -- | WYPIÓR Aleksander | Z/5482/18 | 2024 | 5 | LDK! | KN B | ||||||
2 | f | 1 | 8.15 | MORGAŁA Hanna | RMKS Rybnik | 2004 | U20 | SL | -- | WYPIÓR Aleksander | Z/5572/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 24.13 | JATKOWSKA Weronika | UKS Miotacz Sosnowiec | 2007 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir | BEZ | LDK! | |||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 38.07 | MORGAŁA Hanna | RMKS Rybnik | 2004 | U20 | SL | II | WYPIÓR Aleksander | Z/5572/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||
Młot (2) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 41.20 | LASOTA Magdalena | TS AKS Chorzów | 2009 | U14 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/0229/21 | 2024 | |||||||||
2 | f | 1 | 29.54 | WIESIOŁEK Oliwia | TS AKS Chorzów | 2009 | U14 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/13916/21 | 2024 | |||||||||
3 | f | 1 | 28.88 | MARONA Amelia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U14 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam # | Z/4656/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 24.14 | WOJTAN Wiktoria | UKS Miotacz Sosnowiec | 2009 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir | Z/4699/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 20.59 | SPISAK Karolina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U14 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam # | Z/5187/21 | 2023 | LDK! | ||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 50.86 | PAŁYGA Zuzanna | KKL Kielce | 2005 | U18 | SK | II | FURMANEK Grzegorz | Z/0485/19 | 2024 | 5 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 43.72 | NOWAK Julia | KKL Kielce | 2006 | U18 | SK | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||
3 | f | 1 | 40.72 | WŁODARCZYK Maja | TS AKS Chorzów # | 2005 | U18 | SL | IV | GRUDZIEŃ Adam | Z/2396/20 | 2023 | |||||||||
4 | f | 1 | 33.98 | MARCY¦ Emilia | KKL Kielce | 2005 | U18 | SK | -- | FURMANEK Grzegorz | Z/14334/21 | 2023 | LDK! | OSU KN B | |||||||
1 | f | 2 | 32.83 | GÓRNY Oliwia | TS AKS Chorzów | 2008 | U16 | SL | V | GRUDZIEŃ Adam | Z/3589/20 | 2023 | |||||||||
2 | f | 2 | 26.50 | KOWALCZYK Maja | KKL Kielce | 2008 | U16 | SK | -- | B.D. | Z/3999/22 | 2023 | LDK! | ||||||||
3 | f | 2 | 24.87 | JANIGA Emilia | UKS Miotacz Sosnowiec | 2007 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir | Z/14173/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.82 | WIJAS Wiktoria | KKL Kielce | 2003 | U20 | SK | I | FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł | Z/0153/17 | 2023 | 2 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 46.49 | PAŁASIŃSKA Małgorzata | O¦ AZS Poznań # | 2004 | U20 | WP | II | NOWAK Grzegorz # | Z/2945/21 | 2024 | LDK! | KN B | |||||||
3 | f | 1 | 41.80 | GEMBALCZYK Emilia | RMKS Rybnik | 2004 | U20 | SL | III | WYPIÓR Aleksander | Z/5482/18 | 2024 | 5 | LDK! | KN B | ||||||
60 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.54 | KITA Mateusz | MKS Iskra Pszczyna | 2011 | U12 | SL | -1.1 | -- | BIELA Monika | Z/13689/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 8.55 | BAGIŃSKI Oliwier | MKS Iskra Pszczyna | 2009 | U14 | SL | -1.1 | -- | BIELA Monika | Z/3171/20 | 2022 | LDK! | ||||||
3 | 4 | s | 1 | 9.21 | LIS Jakub | MCKiS Jaworzno | 2010 | U14 | SL | -1.1 | -- | KUZAK Piotr | Z/4398/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 6 | s | 1 | 9.82 | PINKAWA Mikołaj | TS AKS Chorzów | 2013 | U12 | SL | -1.1 | -- | PODCHUL Krzysztof # | Z/2857/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 7 | s | 1 | 10.37 | PANCERZ Mateusz | MCKiS Jaworzno | 2010 | U14 | SL | -1.1 | -- | KUZAK Piotr | Z/4396/22 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 10 | s | 1 | 11.85 | KUCYPERA Filip | TS AKS Chorzów | 2013 | U12 | SL | -1.1 | -- | LDK! | |||||||||
2 | 5 | s | 2 | 9.48 | FIDOT Mateusz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2011 | U12 | OP | -0.1 | -- | KADŁUCZKA Jan # | Z/5220/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 8 | s | 2 | 11.44 | PODCHUL Antoni | TS AKS Chorzów | 2015 | U12 | SL | -0.1 | -- | PODCHUL Krzysztof | Z/0255/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 9 | s | 2 | 11.71 | MOSKAŁA Lucjan | TS AKS Chorzów | 2016 | U12 | SL | -0.1 | -- | B.D. | Z/2219/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 11 | s | 2 | 11.94 | MOSKAŁA Roman | TS AKS Chorzów | 2016 | U12 | SL | -0.1 | -- | B.D. | Z/2221/22 | 2024 | LDK! | ||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.22 | MAĆKAŁA Szymon | KS AZS AWF Wrocław | 2000 | U23 | DS | -0.1 | II | B.D. ROSTEK William B.D. | , Z/0551/17 | , 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 12.23 | WILCZEK Marcin | TS AKS Chorzów | 2006 | U18 | SL | -0.1 | -- | GRUCHEL Marzena | Z/2428/22 | 2024 | |||||||
1 | s | 2 | 12.04 | ADAMCZYK Bartłomiej | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U16 | SL | +0.2 | IV | PRENCEL Piotr | Z/13349/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 2 | 12.44 | PANEK Filip | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2007 | U16 | OP | +0.2 | V | KADŁUCZKA Jan # | Z/2937/20 | 2022 | LDK! | |||||||
3 | s | 2 | 12.46 | RINKE Łukasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2007 | U16 | OP | +0.2 | V | KADŁUCZKA Jan # | Z/3654/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 2 | 12.70 | FEDKOW Michał | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U16 | SL | +0.2 | V | DMP U20 | PRENCEL Piotr # | Z/5151/21 | 2024 | 69 | ||||||
5 | s | 2 | 12.79 | BRUNER Adrian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U16 | SL | +0.2 | -- | DMP U20 | PRENCEL Piotr | Z/1713/19 | 2024 | BEZ | LDK! | 67 | ||||
200 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 22.81 | DRÓŻDŻ Marcin | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U23 | SL | -0.1 | III | KRUPA Iwona B.D. | Z/1406/16 | 2024 | |||||||
2 | 3 | s | 1 | 23.53 | MAĆKAŁA Szymon | KS AZS AWF Wrocław | 2000 | U23 | DS | -0.1 | III | B.D. ROSTEK William B.D. | , Z/0551/17 | , 2024 | |||||||
3 | 4 | s | 1 | 24.86 | LOCH Maciej | TS AKS Chorzów | 1985 | Masters | SL | -0.1 | -- | B.D. | Z/3801/22 | 2024 | |||||||
4 | 6 | s | 1 | 27.00 | DOBOSZ Wojciech | GKS Piast Gliwice | 2007 | U16 | SL | -0.1 | -- | ¦NIEGÓRSKI Adam | Z/13375/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 2 | 33.25 | KWOCZAŁA Zygmunt | UTW Gliwice | 1949 | Masters | SL | -0.1 | -- | ||||||||||
4 | 8 | s | 2 | 36.99 | GAMRACY Leszek | UTW Gliwice | 1950 | Masters | SL | -0.1 | -- | B.D. B.D. B.D. | Z/1159/20 | 2020 | |||||||
300 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 45.88 | BAGIŃSKI Oliwier | MKS Iskra Pszczyna | 2009 | U14 | SL | -- | BIELA Monika | Z/3171/20 | 2022 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 46.13 | BABUCHOWSKI Karol | MKS-MOS Katowice | 2009 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 47.64 | LIS Jakub | MCKiS Jaworzno | 2010 | U14 | SL | -- | KUZAK Piotr | Z/4398/22 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 49.18 | FIDOT Mateusz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2011 | U12 | OP | -- | KADŁUCZKA Jan # | Z/5220/22 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 57.52 | PANCERZ Mateusz | MCKiS Jaworzno | 2010 | U14 | SL | -- | KUZAK Piotr | Z/4396/22 | 2023 | LDK! | |||||||
1 | 1 | s | 2 | 37.64 | BERNACKI Krystian | TS AKS Chorzów | 2005 | U18 | SL | -- | PODCHUL Krzysztof | Z/3034/18 | 2024 | 5 | |||||||
2 | 2 | s | 2 | 38.03 | ADAMCZYK Bartłomiej | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U16 | SL | III | PRENCEL Piotr | Z/13349/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 2 | 41.08 | BODZIANOWSKI Paweł | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2008 | U16 | SL | V | JONDA Czesław | Z/3123/20 | 2024 | ||||||||
4 | 4 | s | 2 | 41.51 | BRUNER Adrian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U16 | SL | V | PRENCEL Piotr | Z/1713/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | 7 | s | 3 | 46.45 | JARO¦ Adam | MKS-MOS Katowice | 2008 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 52.58 | CZERNEL Olivier | GKS Piast Gliwice | 2006 | U18 | SL | III | DMP U20 | ¦NIEGÓRSKI Adam | Z/1193/19 | 2024 | LDK! | KN B | 104 | ||||
2 | 2 | s | 1 | 55.62 | JONAS Beniamin | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2004 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 56.36 | PASZKIEWICZ Borys | TS AKS Chorzów | 2006 | U18 | SL | -- | B.D. | Z/2510/22 | 2024 | ||||||||
600 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:42.00 | JANKOWSKI Bartosz | MKS-MOSM Bytom | 2009 | U14 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/4084/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:46.45 | CYGANEK Damian | GKS Piast Gliwice | 2009 | U14 | SL | -- | ¦NIEGÓRSKI Adam | Z/2473/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:47.49 | SZYMURA Franciszek | MKS Iskra Pszczyna | 2010 | U14 | SL | -- | BIELA Monika | Z/7264/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:01.23 | ZARANKOWSKI Jakub | KS ADEA Team Gliwice | 2010 | U14 | SL | -- | DARLIŃSKI Artur | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:07.07 | LIPSKI Franciszek | MCKiS Jaworzno | 2009 | U14 | SL | -- | KUZAK Piotr | Z/1362/20 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:10.41 | SOBCZYK Patryk | KS ADEA Team Gliwice | 2009 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:27.03 | ZACZYK Łukasz | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U16 | SL | II | SZCZYRK Janusz | Z/1407/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
2 | s | 2 | 1:29.08 | DARLIŃSKI Dawid | KS ADEA Team Gliwice | 2007 | U16 | SL | III | DARLIŃSKI Artur | Z/0136/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
3 | s | 2 | 1:33.88 | JAKUBIEC Krzysztof | UKS Orzełki Warszawa | 2008 | U16 | MZ | IV | BOGUCKI Michał | Z/3556/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
4 | s | 2 | 1:35.30 | REMISZ Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U16 | SL | V | JONDA Czesław | Z/3125/20 | 2024 | |||||||||
5 | s | 2 | 1:37.50 | SURMA Igor | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2007 | U16 | SL | V | CZYŻ Katarzyna | Z/3272/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
6 | s | 2 | 1:37.96 | SGONINA Piotr | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U16 | SL | V | ||||||||||||
7 | s | 2 | 1:39.20 | TOMASZEK Dominik | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U16 | SL | V | SZCZYRK Janusz | Z/13985/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
8 | s | 2 | 1:39.83 | PEREK Wojciech | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U16 | SL | V | SZCZYRK Janusz | Z/0949/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
9 | s | 2 | 1:41.13 | KOT Aleksander | MCKiS Jaworzno | 2007 | U16 | SL | -- | KUZAK Piotr | Z/5997/22 | 2022 | |||||||||
10 | s | 2 | 1:41.14 | WALCZYŃSKI Wojciech | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/3199/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
11 | s | 2 | 1:42.30 | ZYGARYN Brian | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/0958/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
1000 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:54.89 | KADŁUCZKA Kacper | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2006 | U18 | OP | -- | KADŁUCZKA Jan # | Z/2938/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:49.03 | BARTUSEK Patryk | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2009 | U14 | SL | -- | CZYŻ Katarzyna | Z/1719/19 | 2024 | LDK! | |||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 5.08 | WILCZEK Marcin | TS AKS Chorzów | 2006 | U18 | SL | -0.3 | -- | GRUCHEL Marzena | Z/2428/22 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 4.27 | KOWALIK Zbigniew | UTW Gliwice | 1953 | Masters | SL | -1.1 | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 3.17 | OKOŃSKI Czesław | UTW Gliwice | 1941 | Masters | SL | -0.5 | -- | B.D. B.D. | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | f | 3 | 5.85 | RINKE Łukasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2007 | U16 | OP | +0.3 | V | KADŁUCZKA Jan # | Z/3654/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 3 | 5.53 | PANEK Filip | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 2007 | U16 | OP | -0.3 | -- | KADŁUCZKA Jan # | Z/2937/20 | 2022 | LDK! | |||||||
3 | f | 3 | 5.08 | KUBIAK Bartosz | UKS Miotacz Sosnowiec | 2008 | U16 | SL | -1.3 | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir | , Z/1294/21 | , 2024 | LDK! | |||||||
Kula (4) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 8.27 | WIETESKA Piotr | UKS Błyskawica Domaniewice # | 2009 | U14 | LD | -- | SZYMAJDA Mieczysław SZYMAJDA Mieczysław | , Z/3290/23 | , 2024 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 7.27 | TRÓJCA Franciszek | TS AKS Chorzów | 2009 | U14 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam # | Z/2852/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.13 | MLECZEK Karol | UKS Miotacz Sosnowiec | 2007 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir | Z/1295/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 10.07 | ZAJˇC Szymon | RMKS Rybnik | 2008 | U16 | SL | -- | WYPIÓR Aleksander # | Z/13232/21 | 2024 | |||||||||
3 | f | 1 | 8.88 | KOSZEWSKI Emil | RMKS Rybnik | 2008 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
4 | f | 1 | 8.75 | DZIEMIANKO Igor | TS AKS Chorzów | 2007 | U16 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/3342/22 | 2022 | |||||||||
5 | f | 1 | 8.49 | LASOTA Przemysław | TS AKS Chorzów | 2007 | U16 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/0230/21 | 2024 | |||||||||
Kula (6) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.00 | RUSIN Przemysław | RMKS Rybnik | 2004 | U20 | SL | IV | FOJCIK Dorota | Z/4367/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.42 | SKRZYPCZYK Jacek | TS AKS Chorzów | 1986 | Masters | SL | II | B.D. | Z/3241/11 | 2024 | BEZ | ||||||||
Dysk (1) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.77 | ZAJˇC Szymon | RMKS Rybnik | 2008 | U16 | SL | IV | WYPIÓR Aleksander # | Z/13232/21 | 2024 | |||||||||
2 | f | 1 | 33.55 | MLECZEK Karol | UKS Miotacz Sosnowiec | 2007 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir | Z/1295/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 33.00 | KOSZEWSKI Emil | RMKS Rybnik | 2008 | U16 | SL | V | LDK! | |||||||||||
4 | f | 1 | 32.59 | SZERSZENIEWSKI Aleksander | RMKS Rybnik | 2007 | U16 | SL | V | WYPIÓR Aleksander | Z/10133/21 | 2022 | LDK! | ||||||||
Dysk (1.5) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 25.68 | SOBIK Jakub | RMKS Rybnik | 2006 | U18 | SL | -- | WYPIÓR Aleksander | Z/3831/22 | 2024 | |||||||||
Dysk (1.75) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 32.20 | WO¬NICA Ryszard | RMKS Rybnik | 2004 | U20 | SL | IV | WYPIÓR Aleksander | Z/4364/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
Dysk (2) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 38.32 | PUDŁOWSKI Szymon | KS AZS AWF Katowice | 1989 | Sen | SL | III | BONK Stanisław | Z/0961/13 | 2024 | 1 | ||||||||
Młot (4) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 25.28 | PĘDZIWILK Bartłomiej | KKL Kielce | 2010 | U14 | SK | -- | LDK! | |||||||||||
2 | f | 1 | 22.64 | WIETESKA Piotr | UKS Błyskawica Domaniewice # | 2009 | U14 | LD | -- | SZYMAJDA Mieczysław SZYMAJDA Mieczysław | , Z/3290/23 | , 2024 | LDK! | ||||||||
Młot (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.36 | MYK Mateusz | KKL Kielce | 2006 | U18 | SK | IV | JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz | , Z/2299/19 | , 2024 | LDK! | KN B | |||||||
2 | f | 1 | 41.75 | SOBIK Jakub | RMKS Rybnik | 2006 | U18 | SL | IV | WYPIÓR Aleksander | Z/3831/22 | 2024 | |||||||||
1 | f | 2 | 34.86 | DZIEMIANKO Igor | TS AKS Chorzów | 2007 | U16 | SL | V | GRUDZIEŃ Adam | Z/3342/22 | 2022 | |||||||||
2 | f | 2 | 27.55 | LASOTA Przemysław | TS AKS Chorzów | 2007 | U16 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/0230/21 | 2024 | |||||||||
Młot (7.26) M | |||||||||||||||||||||
f | 1 | NM | GRUDZIEŃ Adam | TS AKS Chorzów | 1987 | Masters | SL | -- | GRZESIK Zygmunt | Z/3204/11 | 2024 | 1 | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 5.7544720172882 sekund |