Warszawa 25.06.2023 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2023 (IV rzut) |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 11.66 | GRANASZEWSKA Marlena | KS Podlasie Białystok | 1998 | Sen | PD | +0.2 | M | GRANASZEWSKI Artur | Z/1209/14 | 2024 | M | SKN | ||||
2 | 2 | e | 1 | 11.82 | KOŁODZIEJ Ada | KS AZS AWF Warszawa | 1995 | Sen | MZ | +0.2 | M | B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł | , Z/0183/12 | , 2024 | SKN | |||||
3 | 3 | e | 1 | 11.85 | JASTRZĄB Izabela | KS Agros Zamość | 2000 | Sen | LU | +0.2 | M | B.D. JAROS Marek B.D. # | , Z/4184/18 | , 2024 | SKN | |||||
4 | 4 | e | 1 | 11.86 | WOJCIESZEK Anna | KS AZS AWF Warszawa | 1991 | Sen | MZ | +0.2 | I | B.D. B.D. RĄCZKA Paweł | , Z/1793/13 | , 2024 | ||||||
5 | 5 | e | 1 | 11.86 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków | 2002 | U23 | MA | +0.2 | I | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||
6 | 7 | e | 1 | 12.09 | RUTKOWSKA Wiktoria | LUKS Orneta | 2001 | U23 | WN | +0.2 | I | MAKOWSKI Leszek B.D. | Z/5768/15 | 2024 | SKN KN B | |||||
7 | 8 | e | 1 | 12.10 | KWASIBORSKA Julia | KS Ciechan Ciechanów # | 2004 | U20 | MZ | +0.2 | I | MAJEWSKI Zbigniew | Z/2345/19 | 2024 | SKN KN B | |||||
8 | 10 | e | 1 | 12.48 | WÓJCIK Natalia | OŚ AZS Poznań | 2004 | U20 | WP | +0.2 | II | MANTYK Łukasz | Z/0304/18 | 2024 | LDK! | KNF OSU | ||||
1 | 6 | e | 2 | 12.03 | ZAJĄC Zuzanna | KS AZS AWF Katowice | 2006 | U18 | SL | +0.1 | I | ZAJĄC Adam # | Z/4905/19 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||
2 | 9 | e | 2 | 12.11 | KUŚ Anastazja | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U18 | WN | +0.1 | I | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/2483/20 | 2024 | LDK! | SKN OSU KN B | ||||
3 | 11 | e | 2 | 12.54 | SKOMIAŁ Julia | KM Aktywni Sochaczew | 2005 | U20 | MZ | +0.1 | II | ZIMNY Emanuel | Z/0193/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
4 | 12 | e | 2 | 12.58 | PRZYBYLSKA Aleksandra | UKS 20 Poznań # | 2008 | U16 | WP | +0.1 | II | WIADEREK Piotr | Z/4143/22 | 2024 | 2 | |||||
5 | 13 | e | 2 | 12.64 | STARZYCKA Maja | KS AZS AWF Kraków | 2007 | U18 | MA | +0.1 | II | GUJA Marta | Z/13945/21 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||
6 | 15 | e | 2 | 12.68 | ZACHARZ Julia | KKL Kielce | 2005 | U20 | SK | +0.1 | II | TIETIERIN Paweł | Z/1233/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
7 | 19 | e | 2 | 12.98 | KOZYRA Zofia | KS AZS AWF Katowice | 2009 | U16 | SL | +0.1 | III | MARMUR Stanisław | Z/13233/21 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 14 | e | 3 | 12.68 | ŚLIWKA Maria | KS AZS AWF Warszawa | 2005 | U20 | MZ | +0.1 | II | MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil | Z/0840/18 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 16 | e | 3 | 12.77 | WROTEK Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | U16 | MZ | +0.1 | III | BALCERZAK Piotr | Z/0952/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
3 | 17 | e | 3 | 12.78 | ANGLART Julianna | UKS Młodzik Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +0.1 | III | RADKE Karol | Z/4297/19 | 2024 | ||||||
4 | 18 | e | 3 | 12.79 | CIUPAK Marta | LKS Vectra Włocławek | 2008 | U16 | KP | +0.1 | III | ZRADA Piotr ZRADA Piotr | Z/5195/18 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 20 | e | 3 | 13.00 | HYLLUS Julia | RK Athletics Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +0.1 | III | STELMASZCZYK Joanna | Z/12621/21 | 2024 | ||||||
6 | 25 | e | 3 | 13.22 | BĄK Julia | LKS EkoSport Siedlce # | 2009 | U16 | MZ | +0.1 | IV | CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia # | Z/12797/21, Z/0298/24 | , 2024 | LDK! | |||||
7 | 26 | e | 3 | 13.28 | SKRZYNIARZ Paulina | CSiR Susz | 2006 | U18 | WN | +0.1 | IV | SZYSLER Andrzej | Z/0186/19 | 2024 | 4 | LDK! | ||||
1 | 21 | e | 4 | 13.03 | WARECKA Gabriela | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | +0.3 | III | RZEPKA Marek | Z/3192/21 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 22 | e | 4 | 13.10 | CHODKOWSKA Julia | KS Ciechan Ciechanów # | 2005 | U20 | MZ | +0.3 | III | MAJEWSKI Zbigniew | Z/2341/19 | 2024 | KN B | |||||
3 | 23 | e | 4 | 13.13 | WOJTUNIK Maja | RLTL Optima Radom | 2007 | U18 | MZ | +0.3 | III | TRZOS Leszek | Z/4384/22 | 2024 | ||||||
4 | 24 | e | 4 | 13.16 | RAMA Pola | KS Warszawianka W-wa | 2008 | U16 | MZ | +0.3 | III | GĘBSKI Adam | Z/0637/23 | 2024 | ||||||
5 | 29 | e | 4 | 13.41 | GARBACZEWSKA Urszula | MKS Pogoń Siedlce | 2008 | U16 | MZ | +0.3 | IV | MACIEJEWSKI Janusz | Z/5079/19 | 2023 | ||||||
6 | 28 | e | 4 | 13.41 | URBANIAK Oliwia | UKS 20 Poznań # | 2008 | U16 | WP | +0.3 | IV | KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr | , Z/4320/18 | , 2024 | LDK! | |||||
7 | 31 | e | 4 | 13.46 | TYMOSZCZUK Maja | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U16 | MZ | +0.3 | IV | OBŁĘKOWSKA Izabella | Z/0908/21 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 27 | e | 5 | 13.34 | LESZCZYŃSKA Agata | KS Czempion Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -1.8 | IV | DZICZEK Szymon | Z/4726/19 | 2024 | ||||||
2 | 30 | e | 5 | 13.43 | GAŁAJ Matylda | AKL Ursynów Warszawa | 2008 | U16 | MZ | -1.8 | IV | OBROCKI Bogdan # | Z/4717/19 | 2024 | ||||||
3 | 34 | e | 5 | 13.60 | CIEĆWIERZ Nina | OKS Skra Warszawa | 2004 | U20 | MZ | -1.8 | IV | BALCERZAK Piotr | Z/2713/20 | 2024 | OSU | |||||
4 | 35 | e | 5 | 13.61 | MALINOWSKA Pola | MKS Unia Hrubieszów | 2007 | U18 | LU | -1.8 | IV | KAMIEŃ Mirosław | Z/0999/22 | 2024 | ||||||
5 | 36 | e | 5 | 13.70 | MARCIŃCZYK Martyna | OKS Skra Warszawa # | 2007 | U18 | MZ | -1.8 | IV | BALCERZAK Piotr | Z/12988/21 | 2024 | ||||||
6 | 39 | e | 5 | 13.77 | SIROCKA Maria | KS Sprintwarsaw # | 2002 | U23 | MZ | -1.8 | -- | MALANOWSKI Łukasz | Z/3511/22 | 2024 | ||||||
7 | 41 | e | 5 | 13.90 | SIECIŃSKA Zuzanna | CSiR Susz | 2009 | U16 | WN | -1.8 | V | SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej | , Z/0590/21 | , 2024 | LDK! | |||||
1 | 32 | e | 6 | 13.52 | CYRULIŃSKA Anna | CKS Budowlani Częstochowa | 2003 | U23 | SL | -0.7 | -- | WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. | , Z/4415/17 | , 2023 | LDK! | |||||
2 | 37 | e | 6 | 13.70 | OŻYŃSKA Alicja | UKS Młodzik Warszawa | 2006 | U18 | MZ | -0.7 | IV | RADKE Karol | Z/1584/22 | 2024 | ||||||
3 | 40 | e | 6 | 13.79 | PRZYBYŁOWSKA Blanka | AKL Ursynów Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -0.7 | IV | B.D. TOPOLEWSKI Maciej | Z/4710/19 | 2023 | ||||||
4 | 42 | e | 6 | 13.91 | SMOLARCZYK Julia | KS AZS AWF Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -0.7 | -- | MASTALERZ Janusz | Z/1121/18 | 2024 | 4 | KN B | ||||
5 | 43 | e | 6 | 13.98 | JASTRZĘBSKA Weronika | KS Czempion Warszawa | 2006 | U18 | MZ | -0.7 | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/4420/19 | 2023 | ||||||
6 | 44 | e | 6 | 14.01 | LIŚKIEWICZ Weronika | UKS Młodzik Warszawa | 2008 | U16 | MZ | -0.7 | V | RADKE Karol | Z/5793/22 | 2024 | ||||||
7 | 46 | e | 6 | 14.19 | WARECKA Ewa | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -0.7 | V | RZEPKA Marek | Z/3193/21 | 2024 | LDK! | |||||
8 | 48 | e | 6 | 14.29 | KIEROŃCZYK Emilia | RLTL Optima Radom | 2007 | U18 | MZ | -0.7 | -- | B.D. # | Z/5633/23 | 2024 | ||||||
1 | 33 | e | 7 | 13.54 | MARECKA Apolonia | KS Czempion Warszawa | 2008 | U16 | MZ | +0.3 | IV | DZICZEK Szymon | Z/11817/21 | 2024 | ||||||
2 | 38 | e | 7 | 13.77 | PLIATSIKA Xenia | RK Athletics Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +0.3 | IV | STELMASZCZYK Joanna | Z/2196/19 | 2024 | ||||||
3 | 45 | e | 7 | 14.18 | CIEŚLIŃSKA Amelia | RLTL Optima Radom | 2009 | U16 | MZ | +0.3 | V | GOS Piotr | Z/5009/22 | 2024 | ||||||
4 | 47 | e | 7 | 14.20 | BARTOSIK Julia | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U16 | MZ | +0.3 | V | GOGOŁEK Marcin | Z/0714/22 | 2023 | ||||||
5 | 49 | e | 7 | 14.30 | GÓRNY Adrianna | BKL Bełchatów | 2009 | U16 | LD | +0.3 | V | MANTYK Łukasz | Z/3279/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
6 | 50 | e | 7 | 14.53 | SIDOROWICZ Daria | BKL Bełchatów | 2009 | U16 | LD | +0.3 | -- | MANTYK Łukasz | Z/4088/23 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
7 | 51 | e | 7 | 14.96 | KIEWRA Karolina | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | +0.3 | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/3722/20 | 2024 | LDK! | |||||
8 | 52 | e | 7 | 14.98 | IWANOW Alicja | CSiR Susz | 2009 | U16 | WN | +0.3 | -- | SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej | , Z/0591/21 | , 2024 | LDK! | |||||
1 | 1 | f | 1 | 11.70 | GRANASZEWSKA Marlena | KS Podlasie Białystok | 1998 | Sen | PD | +0.7 | M | GRANASZEWSKI Artur | Z/1209/14 | 2024 | M | SKN | ||||
2 | 2 | f | 1 | 11.74 | JASTRZĄB Izabela | KS Agros Zamość | 2000 | Sen | LU | +0.7 | M | B.D. JAROS Marek B.D. # | , Z/4184/18 | , 2024 | SKN | |||||
3 | 3 | f | 1 | 11.75 | KOŁODZIEJ Ada | KS AZS AWF Warszawa | 1995 | Sen | MZ | +0.7 | M | B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł | , Z/0183/12 | , 2024 | SKN | |||||
4 | 4 | f | 1 | 11.83 | RUTKOWSKA Wiktoria | LUKS Orneta | 2001 | U23 | WN | +0.7 | M | MAKOWSKI Leszek B.D. | Z/5768/15 | 2024 | SKN KN B | |||||
5 | 5 | f | 1 | 12.04 | KWASIBORSKA Julia | KS Ciechan Ciechanów # | 2004 | U20 | MZ | +0.7 | I | MAJEWSKI Zbigniew | Z/2345/19 | 2024 | SKN KN B | |||||
1 | 6 | f | 2 | 12.44 | STARZYCKA Maja | KS AZS AWF Kraków | 2007 | U18 | MA | +0.6 | II | GUJA Marta | Z/13945/21 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||
2 | 7 | f | 2 | 12.52 | SKOMIAŁ Julia | KM Aktywni Sochaczew | 2005 | U20 | MZ | +0.6 | II | ZIMNY Emanuel | Z/0193/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
3 | 8 | f | 2 | 12.58 | PRZYBYLSKA Aleksandra | UKS 20 Poznań # | 2008 | U16 | WP | +0.6 | II | WIADEREK Piotr | Z/4143/22 | 2024 | 2 | |||||
4 | 9 | f | 2 | 12.79 | ŚLIWKA Maria | KS AZS AWF Warszawa | 2005 | U20 | MZ | +0.6 | III | MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil | Z/0840/18 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 10 | f | 2 | 12.97 | WROTEK Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | U16 | MZ | +0.6 | III | BALCERZAK Piotr | Z/0952/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 22.80 | TSIMANOUSKAYA Krystsina | KS AZS AWF Warszawa | 1996 | Sen | MZ | +0.9 | MM | WOJTKOWSKI Maciej B.D. | Z/3692/22 | 2024 | SKN KNS | |||||
2 | 2 | s | 1 | 23.35 | GRANASZEWSKA Marlena | KS Podlasie Białystok | 1998 | Sen | PD | +0.9 | M | GRANASZEWSKI Artur | Z/1209/14 | 2024 | M | SKN | ||||
3 | 3 | s | 1 | 24.02 | KUŚ Anastazja | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U18 | WN | +0.9 | I | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/2483/20 | 2024 | LDK! | SKN OSU KN B | ||||
4 | 4 | s | 1 | 24.17 | WOŹNIAK Maja | LKS Vectra Włocławek | 2007 | U18 | KP | +0.9 | I | ZIÓŁKOWSKI Marek # | Z/2342/20 | 2024 | BEZ | LDK! | SKN OSU KN B | |||
5 | 5 | s | 1 | 24.34 | JEŻ Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2007 | U18 | LB | +0.9 | I | PAPUGA Sebastian | Z/0747/20 | 2024 | LDK! | KNF | ||||
6 | 7 | s | 1 | 25.59 | PRZYBYLSKA Aleksandra | UKS 20 Poznań # | 2008 | U16 | WP | +0.9 | II | WIADEREK Piotr | Z/4143/22 | 2024 | 2 | |||||
7 | 10 | s | 1 | 26.09 | SKOMIAŁ Julia | KM Aktywni Sochaczew | 2005 | U20 | MZ | +0.9 | II | ZIMNY Emanuel | Z/0193/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
1 | 6 | s | 2 | 25.35 | KWASIBORSKA Julia | KS Ciechan Ciechanów # | 2004 | U20 | MZ | +0.1 | II | MAJEWSKI Zbigniew | Z/2345/19 | 2024 | SKN KN B | |||||
2 | 8 | s | 2 | 25.93 | ZACHARZ Julia | KKL Kielce | 2005 | U20 | SK | +0.1 | II | TIETIERIN Paweł | Z/1233/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
3 | 11 | s | 2 | 26.10 | CHODKOWSKA Julia | KS Ciechan Ciechanów # | 2005 | U20 | MZ | +0.1 | II | MAJEWSKI Zbigniew | Z/2341/19 | 2024 | KN B | |||||
4 | 12 | s | 2 | 26.13 | MISIAK Michalina | OKS Start Otwock | 2004 | U20 | MZ | +0.1 | II | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # | , Z/2934/17 | , 2024 | LDK! | SKN KN B | ||||
5 | 17 | s | 2 | 26.77 | JAKŚ Aleksandra | RKS Łódź | 1998 | Sen | LD | +0.1 | III | KOPEĆ Dominik B.D. | Z/1333/14 | 2024 | 2 | |||||
6 | 23 | s | 2 | 27.33 | NOWAK Aleksandra | RKS Łódź | 2001 | U23 | LD | +0.1 | -- | B.D. | ||||||||
1 | 13 | s | 3 | 26.14 | ORZECHOWSKA Noemi | LKS Vectra Włocławek | 2006 | U18 | KP | +0.9 | II | KARNAS Kinga NOWAKOWSKA Agnieszka # | , Z/7628/21 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||
2 | 15 | s | 3 | 26.59 | CIUPAK Marta | LKS Vectra Włocławek | 2008 | U16 | KP | +0.9 | III | ZRADA Piotr ZRADA Piotr | Z/5195/18 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 18 | s | 3 | 26.77 | HYLLUS Julia | RK Athletics Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +0.9 | III | STELMASZCZYK Joanna | Z/12621/21 | 2024 | ||||||
4 | 21 | s | 3 | 27.22 | PANASIUK Justyna | UKS Otrębusy | 2003 | U23 | MZ | +0.9 | III | GOLJANEK Janusz | Z/1176/18 | 2024 | 5 | |||||
5 | 26 | s | 3 | 27.51 | MIŚTA Małgorzata | KKL Kielce | 2007 | U18 | SK | +0.9 | IV | TIETIERIN Paweł | Z/0482/21 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||
6 | 34 | s | 3 | 27.99 | JAKŚ Małgorzata | RKS Łódź | 1998 | Sen | LD | +0.9 | -- | KOPEĆ Dominik B.D. | Z/1334/14 | 2024 | ||||||
7 | 37 | s | 3 | 28.27 | MAREK Justyna | AKL Ursynów Warszawa | 2003 | U23 | MZ | +0.9 | -- | OBROCKI Bogdan B.D. # | Z/3635/18 | 2024 | ||||||
1 | 19 | s | 4 | 27.03 | BANY Adrianna | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +0.4 | III | ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek | , Z/2617/22 | , 2024 | LDK! | KN B | ||||
2 | 22 | s | 4 | 27.23 | LESZCZYŃSKA Agata | KS Czempion Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +0.4 | III | DZICZEK Szymon | Z/4726/19 | 2024 | ||||||
3 | 25 | s | 4 | 27.43 | ARKUSZEWSKA Julia | UKS Młodzik Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +0.4 | IV | RADKE Karol | Z/4223/18 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 27 | s | 4 | 27.60 | WOJTUNIK Maja | RLTL Optima Radom | 2007 | U18 | MZ | +0.4 | IV | TRZOS Leszek | Z/4384/22 | 2024 | ||||||
5 | 33 | s | 4 | 27.99 | MARCIŃCZYK Martyna | OKS Skra Warszawa # | 2007 | U18 | MZ | +0.4 | IV | BALCERZAK Piotr | Z/12988/21 | 2024 | ||||||
6 | 44 | s | 4 | 28.68 | GARBACZEWSKA Urszula | MKS Pogoń Siedlce | 2008 | U16 | MZ | +0.4 | V | MACIEJEWSKI Janusz | Z/5079/19 | 2023 | ||||||
1 | 9 | s | 5 | 25.94 | ANGLART Julianna | UKS Młodzik Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +1.6 | II | RADKE Karol | Z/4297/19 | 2024 | ||||||
2 | 14 | s | 5 | 26.34 | MORAWIEC Alicja | BKL Bełchatów | 2009 | U16 | LD | +1.6 | III | MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz | , Z/4339/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | OSU | |||
3 | 24 | s | 5 | 27.41 | URBANIAK Oliwia | UKS 20 Poznań # | 2008 | U16 | WP | +1.6 | IV | KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr | , Z/4320/18 | , 2024 | LDK! | |||||
4 | 29 | s | 5 | 27.64 | GAŁAJ Matylda | AKL Ursynów Warszawa | 2008 | U16 | MZ | +1.6 | IV | OBROCKI Bogdan # | Z/4717/19 | 2024 | ||||||
5 | 30 | s | 5 | 27.74 | ROZBICKA Gabriela | UKS Filipides Teresin | 2009 | U16 | MZ | +1.6 | IV | ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/4029/23 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
6 | 36 | s | 5 | 28.02 | CIEĆWIERZ Nina | OKS Skra Warszawa | 2004 | U20 | MZ | +1.6 | IV | BALCERZAK Piotr | Z/2713/20 | 2024 | OSU | |||||
7 | 40 | s | 5 | 28.43 | MORAWIEC Maja | RKS Łódź | 2005 | U20 | LD | +1.6 | IV | KOPEĆ Dominik | Z/0464/19 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 20 | s | 6 | 27.10 | KOZYRA Zofia | KS AZS AWF Katowice | 2009 | U16 | SL | -0.1 | III | MARMUR Stanisław | Z/13233/21 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 32 | s | 6 | 27.95 | BŁUŚ Hanna | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U16 | MZ | -0.1 | IV | GOGOŁEK Marcin | Z/0882/21 | 2024 | ||||||
3 | 35 | s | 6 | 27.99 | TYMOSZCZUK Maja | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U16 | MZ | -0.1 | IV | OBŁĘKOWSKA Izabella | Z/0908/21 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 38 | s | 6 | 28.40 | POLKOWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | U18 | MZ | -0.1 | IV | SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek | , Z/1100/18 | , 2024 | LDK! | |||||
5 | 46 | s | 6 | 28.88 | SKOWROŃSKA Roksana | UKS Otrębusy | 2006 | U18 | MZ | -0.1 | -- | GOLJANEK Janusz | Z/1817/22 | 2023 | ||||||
6 | 47 | s | 6 | 29.13 | CYRULIŃSKA Anna | CKS Budowlani Częstochowa | 2003 | U23 | SL | -0.1 | -- | WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. | , Z/4415/17 | , 2023 | LDK! | |||||
7 | 50 | s | 6 | 29.64 | JASTRZĘBSKA Weronika | KS Czempion Warszawa | 2006 | U18 | MZ | -0.1 | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/4420/19 | 2023 | ||||||
1 | 31 | s | 7 | 27.85 | MALINOWSKA Pola | MKS Unia Hrubieszów | 2007 | U18 | LU | +1.5 | IV | KAMIEŃ Mirosław | Z/0999/22 | 2024 | ||||||
2 | 39 | s | 7 | 28.41 | ORZOŁEK Maria | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +1.5 | IV | TWOREK Urszula | Z/2516/22 | 2024 | KN B | |||||
3 | 42 | s | 7 | 28.59 | TREDER Alicja | MUKL Brodnica | 2009 | U16 | KP | +1.5 | V | ROSIŃSKI Zenon | Z/3755/22 | 2024 | ||||||
4 | 48 | s | 7 | 29.21 | ŚLIWIŃSKA Joanna | MUKL Brodnica | 2008 | U16 | KP | +1.5 | V | MIERZEJEWSKA Martyna # | Z/0153/20 | 2024 | ||||||
5 | 49 | s | 7 | 29.30 | AKONOM Natalia | MKS Pogoń Siedlce | 2007 | U18 | MZ | +1.5 | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/13312/21 | 2024 | ||||||
6 | 52 | s | 7 | 30.39 | WALENDZIAK Anna | UKS Filipides Teresin | 2009 | U16 | MZ | +1.5 | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/4030/23 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
7 | 54 | s | 7 | 31.88 | WALENDZIAK Kaja | UKS Filipides Teresin | 2009 | U16 | MZ | +1.5 | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/4031/23 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
1 | 16 | s | 8 | 26.65 | ŚLIWKA Maria | KS AZS AWF Warszawa | 2005 | U20 | MZ | +0.6 | III | MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil | Z/0840/18 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 28 | s | 8 | 27.61 | MARECKA Apolonia | KS Czempion Warszawa | 2008 | U16 | MZ | +0.6 | IV | DZICZEK Szymon | Z/11817/21 | 2024 | ||||||
3 | 41 | s | 8 | 28.50 | BĄK Julia | LKS EkoSport Siedlce # | 2009 | U16 | MZ | +0.6 | IV | CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia # | Z/12797/21, Z/0298/24 | , 2024 | LDK! | |||||
4 | 43 | s | 8 | 28.60 | LIŚKIEWICZ Weronika | UKS Młodzik Warszawa | 2008 | U16 | MZ | +0.6 | V | RADKE Karol | Z/5793/22 | 2024 | ||||||
5 | 45 | s | 8 | 28.71 | HRYNIEWICKA Hanna | RK Athletics Warszawa | 2004 | U20 | MZ | +0.6 | -- | B.D. | ||||||||
6 | 51 | s | 8 | 29.75 | GÓRNY Adrianna | BKL Bełchatów | 2009 | U16 | LD | +0.6 | V | MANTYK Łukasz | Z/3279/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
7 | 53 | s | 8 | 31.49 | IWANOW Alicja | CSiR Susz | 2009 | U16 | WN | +0.6 | -- | SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej | , Z/0591/21 | , 2024 | LDK! | |||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 52.74 | WYCISZKIEWICZ Patrycja | OŚ AZS Poznań | 1994 | Sen | WP | M | KOSTRZEBA Jacek B.D. # | Z/0658/11 | 2024 | MM | KNS | |||||
2 | 2 | s | 1 | 52.96 | FORMELLA Aleksandra | SKLA Sopot | 2001 | U23 | PM | M | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. | Z/3543/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
3 | 3 | s | 1 | 53.25 | BAĆMAGA Dominika | KS AZS AWF Warszawa | 1995 | Sen | MZ | M | WOJTKOWSKI Maciej | Z/2277/11 | 2024 | SKN | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 53.85 | GRYC Anna | KS AZS AWF Warszawa | 1999 | Sen | MZ | M | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # | Z/3062/15 | 2024 | SKN | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 54.25 | DROZD Wiktoria | AZS UMCS Lublin | 2001 | U23 | LU | M | JAROS Marek B.D. B.D. | Z/6101/15 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
6 | 9 | s | 1 | 55.71 | LESIEWICZ Kornelia | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U23 | LB | I | B.D. MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/0863/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
1 | 6 | s | 2 | 54.73 | WOŁCZAK Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U23 | LB | I | PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian | Z/0727/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | 7 | s | 2 | 54.94 | WIELGOSZ Anna | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | Sen | PK | I | KOSTRZEBA Jacek # | Z/0598/11 | 2024 | MM | SKN KNS | |||||
3 | 8 | s | 2 | 55.57 | ZIELIŃSKA Paulina | AZS UMCS Lublin | 2000 | Sen | LU | I | SKN | |||||||||
4 | 10 | s | 2 | 55.89 | GUZOWSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice | 2003 | U23 | SL | I | PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander | , Z/4476/15 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
5 | 11 | s | 2 | 58.75 | BIELIŃSKA Weronika | KS AZS AWF Warszawa | 2001 | U23 | MZ | II | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | Z/1882/18 | 2024 | |||||||
6 | 13 | s | 2 | 59.71 | JACKOWICZ Marta | KS AZS AWF Warszawa | 2005 | U20 | MZ | III | KĘDZIORA Robert | Z/0848/20 | 2024 | KN B | ||||||
7 | 16 | s | 2 | 60.33 | JABŁOŃSKA Oliwia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U20 | LD | III | TOMCZYK Kazimierz | Z/0823/18 | 2024 | KN B | ||||||
1 | 12 | s | 3 | 58.84 | TOPOLEWSKA Gabriela | KS Czempion Warszawa | 1996 | Sen | MZ | II | TOPOLEWSKI Maciej B.D. | Z/2770/20 | 2024 | |||||||
2 | 14 | s | 3 | 60.26 | WRÓBEL Patrycja | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U20 | WN | III | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0361/18 | 2024 | 5 | LDK! | |||||
3 | 15 | s | 3 | 60.28 | SIEDLECKA Hanna | GKS Olimpia Grudziądz | 2005 | U20 | KP | III | CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław NOWAKOWSKA Agnieszka | LDK! | KN B | |||||||
4 | 17 | s | 3 | 60.43 | PIECHUTA Aleksandra | KS Lemiesz Team Warszawa | 1989 | Sen | MZ | III | B.D. LEMIESZ Aneta | , Z/2528/20 | , 2024 | |||||||
5 | 18 | s | 3 | 60.46 | HNATCZUK Julia | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | U18 | MZ | III | GOGOŁEK Marcin | Z/0888/21 | 2024 | |||||||
6 | 20 | s | 3 | 60.76 | MISZTAL Justyna | RLTL Optima Radom # | 2006 | U18 | MZ | III | BŁASIŃSKI Artur | Z/1150/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 19 | s | 4 | 60.62 | LIPIŃSKA Anna | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U20 | MZ | III | BUŁAKOWSKI Bohdan | Z/2104/19 | 2024 | |||||||
2 | 22 | s | 4 | 61.41 | ŁAZAR Zofia | UKS Dąb Suchy Las | 2007 | U18 | WP | III | LDK! | |||||||||
3 | 23 | s | 4 | 61.49 | SKRZYNIARZ Paulina | CSiR Susz | 2006 | U18 | WN | III | SZYSLER Andrzej | Z/0186/19 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
4 | 24 | s | 4 | 62.10 | CIESZEWSKA Amelia | MKL Toruń | 2007 | U18 | KP | IV | OSTANEK Aneta WOŹNIAK Jacek | , Z/0729/22 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 25 | s | 4 | 62.83 | DZIEWICKA Lidia | UKS Orzełki Warszawa | 2006 | U18 | MZ | IV | BOGUCKI Michał | Z/2792/20 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 28 | s | 4 | 65.98 | KRUSZEWSKA Barbara | OKS Skra Warszawa # | 2007 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/3762/22 | 2024 | |||||||
7 | 29 | s | 4 | 67.45 | HRYNIEWICKA Hanna | RK Athletics Warszawa | 2004 | U20 | MZ | -- | B.D. | |||||||||
1 | 21 | s | 5 | 61.22 | DUSIEWICZ Hanna | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U16 | MZ | III | OBŁĘKOWSKA Izabella | Z/0874/23 | 2024 | |||||||
2 | 26 | s | 5 | 64.06 | ZŁOTKOWSKA Julia | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U16 | MZ | IV | GOGOŁEK Marcin | Z/0870/21 | 2024 | |||||||
3 | 27 | s | 5 | 65.43 | LITEWSKA Karolina | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U20 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert | Z/2110/19 | 2023 | |||||||
4 | 30 | s | 5 | 67.58 | ROGUSKA Pola | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U16 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/12526/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 31 | s | 5 | 70.11 | HAPUNOWICZ Anna | MKS Pogoń Siedlce | 2006 | U18 | MZ | -- | B.D. | Z/2703/20 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 32 | s | 5 | 72.86 | KOSMAL Gabriela | OKS Skra Warszawa | 2006 | U18 | MZ | -- | BUKIS-OWSIAK Anna | Z/8701/21 | 2023 | LDK! | ||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:32.38 | LEMIESZ Aneta | KS Lemiesz Team Warszawa | 1981 | Masters | MZ | -- | TOMCZYK Kazimierz | Z/2805/17 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:35.74 | ŁUKOWSKA Zuzanna | Ducla Academy Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert | Z/4298/20 | 2024 | KN B | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:36.99 | MARCINIAK Julia | OKS Skra Warszawa | 2002 | U23 | MZ | -- | BUKIS-OWSIAK Anna B.D. | Z/1912/16 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:38.28 | BŁACHNIO Natasza | UKS 48 Warszawa | 2009 | U16 | MZ | II | MIŁKOWSKI Karol | Z/0536/20 | 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:40.00 | STANISZEWSKA Nadia | Ducla Academy Warszawa | 2010 | U14 | MZ | III | DUKLANOWSKI Hubert | Z/4305/20 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:42.99 | SZYMAŃSKA Maja | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U16 | MZ | III | GRALEWSKI Wojciech | Z/6693/22 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:45.22 | WRÓBLEWSKA Michalina | KS Czempion Warszawa | 2009 | U16 | MZ | IV | TOPOLEWSKI Maciej | Z/7140/21 | 2024 | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:45.67 | PAJOR Nadia | Ducla Academy Warszawa | 2010 | U14 | MZ | IV | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/5805/22 | 2024 | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 1:47.21 | SIECIŃSKA Zuzanna | CSiR Susz | 2009 | U16 | WN | V | SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej | , Z/0590/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 1:47.23 | BAŁABAN Zofia | UKS 48 Warszawa | 2012 | U12 | MZ | V | MIŁKOWSKI Karol | Z/3406/20 | 2024 | |||||||
1 | 11 | s | 2 | 1:47.63 | KUBA Aleksandra | LUKS Boguszyce | 2009 | U16 | LD | V | SUPEŁ Dorota | Z/0485/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 12 | s | 2 | 1:49.28 | MARYL Łucja | Ducla Academy Warszawa | 2010 | U14 | MZ | V | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/6607/22 | 2024 | |||||||
3 | 13 | s | 2 | 1:49.85 | ZIMOŃ Aleksandra | Ducla Academy Warszawa | 2010 | U14 | MZ | V | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/6712/22 | 2024 | |||||||
4 | 14 | s | 2 | 1:51.32 | BORKOWSKA Pola | RK Athletics Warszawa | 2010 | U14 | MZ | -- | GAJDUS Grzegorz | Z/14216/21 | 2024 | |||||||
5 | 15 | s | 2 | 1:52.17 | JANAS Marianna | KS Czempion Warszawa | 2008 | U16 | MZ | -- | DZICZEK Szymon | Z/11657/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 16 | s | 2 | 1:54.20 | KWACZEK Maria | UKS 48 Warszawa | 2011 | U14 | MZ | -- | MIŁKOWSKI Karol | Z/3211/22 | 2024 | |||||||
7 | 17 | s | 2 | 1:54.95 | LIS Hanna | Ducla Academy Warszawa | 2012 | U12 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/2688/21 | 2024 | |||||||
8 | 18 | s | 2 | 1:55.61 | ZIMOWICZ Alicja | Ducla Academy Warszawa | 2010 | U14 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/2683/21 | 2024 | |||||||
9 | 19 | s | 2 | 1:56.90 | KUCHNIK Agata | CSiR Susz | 2011 | U14 | WN | -- | SZYSLER Andrzej | Z/1227/23 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 20 | s | 2 | 2:08.58 | BOGUSŁAWSKA Nina | UKS 48 Warszawa | 2012 | U12 | MZ | -- | MIŁKOWSKI Karol | Z/3654/23 | 2024 | |||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:01.99 | KOCZANOWA Margarita | KS AZS AWF Kraków | 1999 | Sen | MA | M | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0990/18 | , 2024 | SKN KNS | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:02.38 | PŁOCIŃSKA Aleksandra | SRS Kondycja Piaseczno | 1999 | Sen | MZ | M | PARADOWSKI Wiesław B.D. | Z/5219/15 | 2024 | LDK! | SKN KNS | |||||
3 | 3 | s | 1 | 2:04.38 | KORBUT Milena | KS AZS AWF Katowice | 2000 | Sen | SL | I | BARSZCZ Mirosław B.D. | Z/2389/15 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:08.37 | STÓJ Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U23 | PM | I | SZAŁACH Krzysztof | Z/1548/15 | 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:08.83 | SUCHOWOLAK Lena | UKS Filipides Teresin | 2005 | U20 | MZ | I | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/3276/17 | 2024 | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||
6 | 6 | s | 1 | 2:10.81 | STĘPKOWSKA Matylda | KS Czempion Warszawa | 2006 | U18 | MZ | II | TOPOLEWSKI Maciej | Z/3419/20 | 2024 | KN B | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:11.75 | JELSKA Justyna | KS Podlasie Białystok | 1999 | Sen | PD | II | JELSKA Justyna B.D. B.D. | Z/1051/15 | 2024 | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:13.02 | KRÓLAK Marta | SKLA Sopot | 2006 | U18 | PM | II | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. | Z/0052/18 | 2024 | 5 | LDK! | OSU KN B | ||||
9 | 9 | s | 1 | 2:14.27 | BAJKOWSKA Justyna | MKS Żak Biała Podlaska | 2002 | U23 | LU | II | FROŃCZUK Rafał | Z/3526/19 | 2024 | |||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:14.98 | ZATORSKA Maia | SRS Kondycja Piaseczno | 2004 | U20 | MZ | II | PARADOWSKI Wiesław | Z/0647/20 | 2024 | OSU KN B | ||||||
11 | 11 | s | 1 | 2:18.43 | WIATRZYK Ewa | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 2003 | U23 | LU | III | WAWRZUSISZYN Tomasz | Z/4925/18 | 2024 | BEZ | ||||||
s | 1 | DNF | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | Sen | MA | -- | B.D. GIZA Andrzej | , Z/0636/14 | , 2024 | SKN | ||||||||
1 | 12 | s | 2 | 2:20.01 | GIEJBATOW Julia | RLTL Optima Radom # | 2008 | U16 | MZ | III | BŁASIŃSKI Artur | Z/1569/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 13 | s | 2 | 2:20.96 | SZŁAPKA Faustyna | MKS-MOS Śrem | 2007 | U18 | WP | III | OKONIEWSKI Zbigniew | Z/1824/19 | 2024 | |||||||
3 | 14 | s | 2 | 2:22.67 | MICHALSKA Małgorzata | KKL Kielce | 2005 | U20 | SK | III | JANUCHTA Krzysztof JÓŹWIK Krzysztof | , Z/2298/19 | , 2023 | BEZ | LDK! | OSU KN B | ||||
4 | 15 | s | 2 | 2:24.19 | MIKOŁAJEWSKA Julia | GKS Żukowo | 2004 | U20 | PM | III | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/0772/18 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 16 | s | 2 | 2:26.33 | KUJOTH Kinga | MKS Inowrocław | 2005 | U20 | KP | IV | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/3765/19 | 2024 | |||||||
6 | 17 | s | 2 | 2:28.23 | BIELAWSKA Natalia | MKS Polonia Warszawa | 2008 | U16 | MZ | IV | TARASIUK Paweł | Z/1437/23 | 2024 | |||||||
7 | 18 | s | 2 | 2:29.14 | GAWLAS Anna | KS Czempion Warszawa | 2006 | U18 | MZ | IV | TOPOLEWSKI Maciej | Z/4413/19 | 2023 | |||||||
8 | 19 | s | 2 | 2:31.74 | OLWERT Malwina | MUKL Brodnica | 2005 | U20 | KP | IV | MIERZEJEWSKA Martyna | Z/3239/22 | 2024 | |||||||
9 | 20 | s | 2 | 2:36.50 | ZAJĄC Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | BUKIS-OWSIAK Anna | Z/2724/21 | 2024 | |||||||
10 | 21 | s | 2 | 2:37.64 | USS Maryna | RK Athletics Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | STELMASZCZYK Joanna # | Z/5508/21 | 2024 | |||||||
11 | 22 | s | 2 | 2:42.01 | KIEWRA Karolina | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/3722/20 | 2024 | LDK! | ||||||
s | 2 | DNF | GROCHECKA Karolina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz # | Z/2440/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:14.55 | JAGUŚCIK Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U23 | MZ | M | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej | , Z/3730/17 | , 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:17.61 | WIERNICKA Zuzanna | RKS Łódź | 2006 | U18 | LD | M | JASZCZAK Stanisław | Z/1069/21 | 2024 | KNF SKN | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:19.52 | GRUCHAŁA Julia | Akademia Biegowa Kartuzy | 2004 | U20 | PM | I | NOWAKOWSKI Karol | Z/2028/18 | 2024 | 3 | KN B | |||||
4 | 4 | s | 1 | 4:32.80 | BĄK Zuzanna | OKS Start Otwock | 2002 | U23 | MZ | II | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. | Z/2743/16 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:34.14 | DUDEK Natasza | MKS Polonia Warszawa | 2010 | U14 | MZ | II | TARASIUK Paweł | Z/12993/21 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:36.48 | URBANIAK Kalina | KS Energetyk Poznań | 2004 | U20 | WP | II | B.D. GRENDA Jan | , Z/1531/17 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
7 | 7 | s | 1 | 4:37.01 | DAWIDZIUK-GOSK Diana | UKS 48 Warszawa # | 1994 | Sen | MZ | II | B.D. | Z/0103/13 | 2024 | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 4:41.19 | PIĄTKOWSKA Oliwia | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | U18 | MZ | II | WRONA Grzegorz | Z/2853/19 | 2024 | KN B | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 4:46.94 | HRYCIUK Marianna | OKS Start Otwock | 2006 | U18 | MZ | III | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/3493/20 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 4:52.06 | CZUBKOWSKA Pola | Ducla Academy Warszawa | 2007 | U18 | MZ | III | DUKLANOWSKI Hubert | Z/6231/22 | 2024 | |||||||
11 | 11 | s | 1 | 4:52.08 | BRUDNY Regina | RLTL Optima Radom # | 2007 | U18 | MZ | III | BŁASIŃSKI Artur | Z/12996/21 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
12 | 12 | s | 1 | 5:08.20 | KACPRZYŃSKA Marta | LKS Maków Mazowiecki | 2007 | U18 | MZ | IV | ŁUNIEWSKI Grzegorz | Z/14717/21 | 2024 | KN B | ||||||
13 | 13 | s | 1 | 5:11.00 | KUKUŁA Alicja | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2004 | U20 | DS | -- | JANECZEK Jarosław | Z/5885/21 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
s | 1 | DNF | CHORZĘPA Agnieszka | KS AZS AWF Warszawa | 2001 | U23 | MZ | -- | WOŁKOWYCKI Andrzej | Z/0482/17 | 2024 | KNF SKN | ||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 10:29.93 | KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela | KS Czempion Warszawa | 2005 | U20 | MZ | III | TOPOLEWSKI Maciej | Z/4731/19 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 10:44.87 | SZLAGA Lena | RK Athletics Warszawa | 2009 | U16 | MZ | III | GAJDUS Grzegorz | Z/6476/22 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 10:48.19 | WIERZBOWSKA Małgorzata | UKS Siódemka Ostrołęka | 2005 | U20 | MZ | III | LDK! | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 12:30.20 | KARŁOWSKA Pola | KS Czempion Warszawa | 2006 | U18 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/4407/19 | 2023 | |||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 13.25 | ZOCHNIAK Amelia | UKS Czempion Bełchatów | 2007 | U18 | LD | +0.4 | I | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz | , Z/3464/19 | , 2024 | 5 | LDK! | SKN OSU KN B | |||
2 | 2 | e | 1 | 13.34 | GADAJSKA Wiktoria | RLTL Optima Radom | 2006 | U18 | MZ | +0.4 | I | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1548/18 | , 2024 | 3 | LDK! | SKN OSU KN B | |||
3 | 3 | e | 1 | 13.40 | ZAJĄC Zuzanna | KS AZS AWF Katowice | 2006 | U18 | SL | +0.4 | I | ZAJĄC Adam # | Z/4905/19 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||
4 | 4 | e | 1 | 14.41 | OLCZYK Anna | UKS Czempion Bełchatów | 2007 | U18 | LD | +0.4 | I | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz | , Z/3462/19 | , 2024 | 5 | LDK! | KNF OSU | |||
5 | 5 | e | 1 | 14.46 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | U18 | PM | +0.4 | I | DIAK Mateusz | Z/2343/20 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
6 | 7 | e | 1 | 14.71 | STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra | KL Gdynia | 2006 | U18 | PM | +0.4 | II | KASZUBA Tomasz | Z/4646/19 | 2024 | LDK! | SKN OSU KN B | ||||
1 | 6 | e | 2 | 14.56 | MARCZUK Maja | SKS Feniks Siedlce | 2007 | U18 | MZ | +0.6 | II | WYSOCKI Rafał | Z/3213/21 | 2024 | KN B | |||||
2 | 8 | e | 2 | 15.11 | SIMON Zofia | KS Czempion Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +0.6 | II | TOPOLEWSKI Maciej | Z/4416/19 | 2024 | KN B | |||||
3 | 9 | e | 2 | 15.20 | URBANIAK Lena | UKS Gepard Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +0.6 | II | RĄCZKA Paweł | Z/2878/20 | 2024 | ||||||
4 | 10 | e | 2 | 16.27 | BIEDRZYCKA Zuzanna | KS Czempion Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +0.6 | III | TOPOLEWSKI Maciej | Z/10792/21 | 2024 | ||||||
1 | f | 1 | 13.18 | ZAJĄC Zuzanna | KS AZS AWF Katowice | 2006 | U18 | SL | +1.0 | I | ZAJĄC Adam # | Z/4905/19 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | f | 1 | 13.45 | GADAJSKA Wiktoria | RLTL Optima Radom | 2006 | U18 | MZ | +1.0 | I | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1548/18 | , 2024 | 3 | LDK! | SKN OSU KN B | ||||
3 | f | 1 | 14.36 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | U18 | PM | +1.0 | I | DIAK Mateusz | Z/2343/20 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
4 | f | 1 | 14.43 | OLCZYK Anna | UKS Czempion Bełchatów | 2007 | U18 | LD | +1.0 | I | RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz | , Z/3462/19 | , 2024 | 5 | LDK! | KNF OSU | ||||
5 | f | 1 | 14.66 | MARCZUK Maja | SKS Feniks Siedlce | 2007 | U18 | MZ | +1.0 | II | WYSOCKI Rafał | Z/3213/21 | 2024 | KN B | ||||||
6 | f | 1 | 14.76 | STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra | KL Gdynia | 2006 | U18 | PM | +1.0 | II | KASZUBA Tomasz | Z/4646/19 | 2024 | LDK! | SKN OSU KN B | |||||
7 | f | 1 | 15.11 | SIMON Zofia | KS Czempion Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +1.0 | II | TOPOLEWSKI Maciej | Z/4416/19 | 2024 | KN B | ||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 13.14 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków | 2002 | U23 | MA | +1.0 | MM | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||
2 | 2 | e | 1 | 13.37 | ODOWSKA Anna | KS AZS AWF Warszawa | 1997 | Sen | MZ | +1.0 | M | B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł | , Z/1683/13 | , 2023 | SKN | |||||
3 | 3 | e | 1 | 13.43 | WOJCIESZEK Anna | KS AZS AWF Warszawa | 1991 | Sen | MZ | +1.0 | M | B.D. B.D. RĄCZKA Paweł | , Z/1793/13 | , 2024 | ||||||
4 | 4 | e | 1 | 13.64 | SKIERKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa | 2000 | Sen | MZ | +1.0 | I | RĄCZKA Paweł B.D. | Z/4258/15 | 2024 | ||||||
5 | 5 | e | 1 | 13.81 | PIETRUCZUK Natalia | AZS UMCS Lublin | 1999 | Sen | LU | +1.0 | I | MARUSZEWSKI Piotr B.D. | Z/1853/16 | 2024 | ||||||
6 | 6 | e | 1 | 14.09 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U20 | KP | +1.0 | I | B.D. | Z/2279/16 | 2024 | LDK! | KNF | ||||
1 | 7 | e | 2 | 14.46 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin | 2004 | U20 | LU | +0.9 | I | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr B.D. | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | KN B | ||||
2 | 8 | e | 2 | 14.50 | ŻUROWSKA Julia | KS AZS AWF Warszawa | 2001 | U23 | MZ | +0.9 | I | RĄCZKA Paweł B.D. B.D. | Z/1754/17 | 2024 | ||||||
3 | 9 | e | 2 | 14.90 | SKOLASIŃSKA Olga | KL Gdynia | 2005 | U20 | PM | +0.9 | II | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/4770/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | SKN OSU KN B | |||
4 | 10 | e | 2 | 15.38 | KUCHARSKA Ewelina | GKS Wilga Garwolin | 2005 | U20 | MZ | +0.9 | II | BUSZTA Stanisław | Z/0330/17 | 2024 | 5 | |||||
5 | 11 | e | 2 | 16.00 | ORDOWICZ Jadwiga | RLTL Optima Radom | 2001 | U23 | MZ | +0.9 | III | B.D. | ||||||||
6 | 12 | e | 2 | 16.18 | KOWALSKA Aleksandra | Orka Iława Athletics | 2004 | U20 | WN | +0.9 | III | PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta | , Z/0199/20 | , 2023 | LDK! | KN B | ||||
7 | 13 | e | 2 | 16.81 | MAJCHRZAK Angelika | UKS Dąb Suchy Las | 2005 | U20 | WP | +0.9 | III | TYLAK Łukasz | Z/0395/21 | 2024 | ||||||
1 | f | 1 | 13.25 | NAGIĘĆ Weronika | KS AZS AWF Kraków | 2002 | U23 | MA | +0.5 | M | GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. | , Z/0239/16 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | f | 1 | 13.31 | ODOWSKA Anna | KS AZS AWF Warszawa | 1997 | Sen | MZ | +0.5 | M | B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł | , Z/1683/13 | , 2023 | SKN | ||||||
3 | f | 1 | 13.42 | WOJCIESZEK Anna | KS AZS AWF Warszawa | 1991 | Sen | MZ | +0.5 | M | B.D. B.D. RĄCZKA Paweł | , Z/1793/13 | , 2024 | |||||||
4 | f | 1 | 13.49 | SKIERKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa | 2000 | Sen | MZ | +0.5 | M | RĄCZKA Paweł B.D. | Z/4258/15 | 2024 | |||||||
5 | f | 1 | 13.88 | PIETRUCZUK Natalia | AZS UMCS Lublin | 1999 | Sen | LU | +0.5 | I | MARUSZEWSKI Piotr B.D. | Z/1853/16 | 2024 | |||||||
6 | f | 1 | 14.01 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U20 | KP | +0.5 | I | B.D. | Z/2279/16 | 2024 | LDK! | KNF | |||||
7 | f | 1 | 14.46 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin | 2004 | U20 | LU | +0.5 | I | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr B.D. | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | KN B | |||||
8 | f | 1 | 14.66 | ŻUROWSKA Julia | KS AZS AWF Warszawa | 2001 | U23 | MZ | +0.5 | II | RĄCZKA Paweł B.D. B.D. | Z/1754/17 | 2024 | |||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 58.43 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | Sen | MA | M | B.D. GIZA Andrzej | , Z/0636/14 | , 2024 | SKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 64.93 | OSTROWSKA Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U20 | KP | II | MARCINIAK Roman | Z/0168/18 | 2024 | 4 | LDK! | OSU | ||||
3 | 3 | s | 1 | 65.85 | MUCHA Michalina | AML Słupsk | 2007 | U18 | PM | II | DIAK Mateusz | Z/2343/20 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
4 | 4 | s | 1 | 67.97 | FĄFARA Eliza | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | III | LEWANDOWSKI Jacek | Z/0036/20 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
5 | 5 | s | 1 | 68.73 | SWOBODA Julia | UKS Dąb Suchy Las | 2007 | U18 | WP | III | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 69.66 | RUNKA Laura | KS Energetyk Poznań | 2004 | U20 | WP | IV | GRENDA Jan | Z/0255/16 | 2023 | 3 | LDK! | OSU | ||||
7 | 7 | s | 1 | 71.28 | PLIATSIKA Xenia | RK Athletics Warszawa | 2006 | U18 | MZ | IV | STELMASZCZYK Joanna | Z/2196/19 | 2024 | |||||||
1 | 8 | s | 2 | 71.59 | SOKÓŁ Aleksandra | UKS Filipides Teresin | 2005 | U20 | MZ | IV | ANDRYSZCZYK Inga ANDRYSZCZYK Andrzej # | , Z/0298/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
2 | 9 | s | 2 | 72.98 | MAJCHRZAK Angelika | UKS Dąb Suchy Las | 2005 | U20 | WP | IV | TYLAK Łukasz | Z/0395/21 | 2024 | |||||||
3 | 10 | s | 2 | 73.88 | PUCHAŁA Zofia | KKL Kielce | 2006 | U18 | SK | -- | TIETIERIN Paweł | Z/0481/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 11 | s | 2 | 74.30 | GOSIK Michalina | KM Aktywni Sochaczew | 2006 | U18 | MZ | -- | ZIMNY Emanuel | Z/0192/19 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 12 | s | 2 | 76.80 | KASPERUK Aleksandra | KS Podlasie Białystok | 2005 | U20 | PD | -- | SUPROŃ Jarosław | Z/4193/20 | 2024 | |||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 7:01.81 | WOSZCZEK Danuta | UKS Olimp Kozienice | 1978 | Masters | MZ | -- | MISZTAL Janusz | Z/3956/11 | 2024 | 2 | LDK! | |||||
s | 1 | DNF | GRABOWSKA Wiktoria | KS Prefbet-Sonarol | 2005 | U20 | PD | -- | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4612/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.70 | RYDZ Aneta | RLTL Optima Radom | 1994 | Sen | MZ | I | GOS Piotr B.D. | Z/3964/11 | 2024 | 1 | SKN | ||||||
2 | f | 1 | 1.55 | ŻUCHOWSKA Julia | KS Komunalni Sanok | 2003 | U23 | PK | III | JANIK Emilia # | Z/12114/21 | 2023 | ||||||||
3 | f | 1 | 1.50 | SIMON Zofia | KS Czempion Warszawa | 2006 | U18 | MZ | IV | TOPOLEWSKI Maciej | Z/4416/19 | 2024 | KN B | |||||||
4 | f | 1 | 1.45 | WARECKA Ewa | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | IV | RZEPKA Marek | Z/3193/21 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 1.40 | SAŁEK Alicja | RLTL Optima Radom | 2012 | U12 | MZ | V | RYDZ Aneta | Z/5011/22 | 2024 | ||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3.91 | JASTRZĄB Zofia | KKL Kielce | 2006 | U18 | SK | I | WRONA Agnieszka | Z/2295/19 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | 2 | f | 1 | 3.81 | KALITTA Victoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U23 | KP | I | KALINICZENKO Wiaczesław B.D. | Z/0082/15 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 3.71 | BISKUPSKA Natalia | KKL Kielce | 2005 | U20 | SK | I | JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka | , Z/0483/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | KNF SKN OSU | ||||
4 | 4 | f | 1 | 3.31 | JAKÓBIEC Małgorzata | RKS Łódź | 2006 | U18 | LD | I | ROJEK Julita LISIAK Adam | , Z/0310/18 | , 2024 | LDK! | SKN KN B | |||||
5 | 5 | f | 1 | 3.15 | LUDWINIAK Amelia | KS Warszawianka W-wa | 2006 | U18 | MZ | II | GĘBSKI Adam | Z/12111/21 | 2024 | |||||||
6 | 7 | f | 1 | 2.85 | OLCZAK Liwia | RKS Łódź | 2006 | U18 | LD | III | LISIAK Adam | Z/0192/20 | 2024 | |||||||
7 | 6 | f | 1 | 2.85 | SMOLARCZYK Pola | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | III | MASTALERZ Janusz | Z/6332/22 | 2024 | |||||||
8 | 8 | f | 1 | 2.75 | BABIAK Joanna | KS Warszawianka W-wa | 2007 | U18 | MZ | III | GĘBSKI Adam | Z/0580/23 | 2024 | |||||||
9 | 9 | f | 1 | 2.65 | TRZCIŃSKA Joanna | KS AZS AWF Warszawa | 1999 | Sen | MZ | -- | B.D. B.D. MASTALERZ Janusz # | , Z/3944/15 | , 2024 | |||||||
10 | 10 | f | 1 | 2.45 | STĘPIEŃ Nina | RKS Łódź | 2007 | U18 | LD | IV | LISIAK Adam | Z/1240/22 | 2024 | |||||||
11 | 11 | f | 1 | 2.45 | ROGUSKA Roksana | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U16 | MZ | IV | KRAWCZYK Michał | Z/1095/22 | 2024 | |||||||
f | 1 | NM | OLSZEWSKA Natalia | OKS Skra Warszawa # | 2004 | U20 | MZ | -- | GAWENDA Andrzej | Z/2262/18 | 2023 | 2 | LDK! | SKN KN B | ||||||
f | 1 | NM | TOKARZEWSKA Zuzanna | OKS Skra Warszawa | 2004 | U20 | MZ | -- | GAWENDA Andrzej MASTALERZ Janusz | Z/2707/20 | 2023 | KN B | ||||||||
f | 1 | NM | ŚMIAŁKOWSKA Maja | RKS Łódź | 2002 | U23 | LD | -- | LISIAK Adam B.D. | Z/2708/16 | 2024 | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 4.88 | WITKOWSKA Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U23 | MZ | +0.8 | -- | B.D. TOPOLEWSKI Maciej | , Z/0362/17 | , 2023 | ||||||||
1 | f | 1 | 6.03 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | U23 | KP | +0.8 | I | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/3343/17 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 5.60 | JÓŹWICKA Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | U23 | MZ | +0.9 | II | B.D. | Z/2037/16 | 2024 | 2 | SKN KN B | |||||
3 | f | 1 | 5.36 | SIEWIERSKA Pola | KS AZS AWF Warszawa | 2004 | U20 | MZ | +1.3 | III | GRALEWSKI Wojciech | Z/2947/17 | 2024 | |||||||
4 | f | 1 | 5.13 | ŚLIWA Julia | MOSM Tychy # | 2003 | U23 | SL | +1.0 | III | PRZYBYCIN Bogdan | Z/3182/16 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 5.09 | WITKOWSKA Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U23 | MZ | +2.3 | -- | B.D. TOPOLEWSKI Maciej | , Z/0362/17 | , 2023 | |||||||
6 | f | 1 | 5.04 | KRUPA Karolina | KS AZS AWF Warszawa | 2005 | U20 | MZ | +0.6 | IV | TOPOLEWSKI Maciej # | Z/2847/19 | 2024 | KN B | ||||||
7 | f | 1 | 4.95 | DOMAGAŁA Weronika | AKL Ursynów Warszawa | 1998 | Sen | MZ | +0.5 | -- | OBROCKI Bogdan B.D. | Z/0709/14 | 2024 | |||||||
8 | f | 1 | 4.95 | KOTEWICZ Kinga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U20 | KP | +0.4 | IV | B.D. MARCINIAK Roman | , Z/0068/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
1 | f | 2 | 5.14 | MILEWSKA Klara | KKL Kielce | 2007 | U18 | SK | +0.8 | III | TIETIERIN Paweł | Z/0480/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | f | 2 | 5.00 | BANY Adrianna | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +0.9 | IV | ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek | , Z/2617/22 | , 2024 | LDK! | KN B | |||||
3 | f | 2 | 4.90 | POLKOWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | U18 | MZ | 0.0 | IV | SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek | , Z/1100/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | f | 2 | 4.87 | ZIELIŃSKA Joanna | UKS MTE Milanówek | 2008 | U16 | MZ | +0.8 | IV | SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam | , Z/1457/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
5 | f | 2 | 4.47 | BADER-STRZAŁA Adrianna | MKS Polonia Warszawa # | 2010 | U14 | MZ | +1.3 | -- | PODRAŻKO Marian | Z/0019/24 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | f | 2 | 4.24 | KĄCKA Aleksandra | MKS Bank BS Płońsk | 2007 | U18 | MZ | +1.4 | -- | ||||||||||
7 | f | 2 | 4.13 | ZALEWSKA Weronika | UKS Filipides Teresin | 2008 | U16 | MZ | +0.8 | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Inga | Z/5514/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.13 | TWOREK Urszula | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 1998 | Sen | WN | +0.6 | III | GRALEWSKI Wojciech # | Z/0152/14 | 2023 | |||||||
2 | f | 1 | 9.70 | ORZOŁEK Maria | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +0.9 | -- | TWOREK Urszula | Z/2516/22 | 2024 | KN B | ||||||
3 | f | 1 | 9.47 | JUROWSKA Lidia | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +1.0 | -- | TWOREK Urszula # | Z/2513/22 | 2024 | |||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.48 | BIELECKA Maja | RLTL Optima Radom | 2007 | U18 | MZ | III | WAŚNIEWSKI Marcin | Z/1898/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||||
2 | f | 1 | 11.14 | SZYMAŃSKA Hanna | MKS Syrena Warszawa | 2007 | U18 | MZ | III | LEWANDOWSKA Dorota | Z/12445/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 10.79 | KOZA Ola | UKS Błyskawica Domaniewice | 2007 | U18 | LD | IV | SZYMAJDA Mieczysław | Z/9744/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 10.49 | LEMANOWICZ Oliwia | KS Ciechan Ciechanów | 2006 | U18 | MZ | IV | GRODECKI Tomasz | Z/5522/23 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 10.01 | ŻUREK Marzena | AKL Ursynów Warszawa | 2007 | U18 | MZ | IV | B.D. | Z/3872/20 | 2023 | KN B | |||||||
6 | f | 1 | 9.65 | NOWAK Natalia | AKL Ursynów Warszawa # | 2009 | U16 | MZ | V | LEMIESZEWSKA Marta | Z/0173/24 | 2024 | ||||||||
7 | f | 1 | 9.36 | WIERZBICKA Lena | RLTL Optima Radom | 2011 | U14 | MZ | V | RYDZ Aneta | Z/5008/22 | 2024 | ||||||||
8 | f | 1 | 8.00 | WĄSIEL Zuzanna | RLTL Optima Radom | 2008 | U16 | MZ | -- | GOS Piotr | Z/5492/23 | 2023 | ||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.08 | MICHAŁOWSKA Julia | MKL Jurand Szczytno # | 2006 | U18 | WN | I | BUKOWIECKI Maciej # | Z/4914/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 11.30 | PRZYBYSZ Patrycja | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 2003 | U23 | MZ | III | SZUSTER Konrad | Z/1409/17 | 2023 | KN B | |||||||
3 | f | 1 | 10.36 | KONDER Kinga | RLTL Optima Radom | 2005 | U20 | MZ | III | WAŚNIEWSKI Marcin # | Z/1337/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | f | 1 | 10.08 | PRZYBYSZ Maja | GKS Wilga Garwolin | 2005 | U20 | MZ | III | BUSZTA Stanisław | Z/4199/19 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 8.20 | ZUBEK Joanna | AKL Ursynów Warszawa | 2003 | U23 | MZ | -- | DAMSZEL Tomasz | Z/3193/20 | 2023 | ||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 60.85 | ZABAWSKA Daria | AZS UMCS Lublin | 1995 | Sen | LU | MM | B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. | , Z/4129/11 | , 2024 | SKN KNS | |||||||
2 | f | 1 | 39.91 | WINIARZ Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk | 2006 | U18 | PM | II | WALCZAK Aleksandra | Z/3665/19 | 2024 | OSU KN B | |||||||
3 | f | 1 | 38.49 | MICHAŁOWSKA Julia | MKL Jurand Szczytno # | 2006 | U18 | WN | II | BUKOWIECKI Maciej # | Z/4914/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
4 | f | 1 | 36.97 | CIESZEWSKA Aleksandra | MKS Bank BS Płońsk | 2008 | U16 | MZ | III | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/0692/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 35.33 | DURZYŃSKA Julia | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U18 | SL | III | MARMUR Stanisław | Z/4088/20 | 2024 | KN B | |||||||
6 | f | 1 | 35.32 | KOTOWSKA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2007 | U18 | KP | III | SCHUBRING Zbigniew | Z/2478/21 | 2023 | OSU KN B | |||||||
7 | f | 1 | 32.81 | ANDRYSZCZYK Inga | UKS Filipides Teresin | 2004 | U20 | MZ | III | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. | , Z/0372/17 | , 2024 | LDK! | OSU | ||||||
8 | f | 1 | 29.03 | NOWAK Natalia | AKL Ursynów Warszawa # | 2009 | U16 | MZ | IV | LEMIESZEWSKA Marta | Z/0173/24 | 2024 | ||||||||
9 | f | 1 | 27.26 | KOLANOWSKA Zuzanna | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U18 | SL | IV | MARMUR Stanisław | Z/1398/20 | 2024 | ||||||||
10 | f | 1 | 25.81 | SZYMAŃSKA Hanna | MKS Syrena Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | LEWANDOWSKA Dorota | Z/12445/21 | 2024 | LDK! | |||||||
11 | f | 1 | 23.71 | LEWANDOWSKA Nikola | MKS Bank BS Płońsk | 2009 | U16 | MZ | V | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/3857/22 | 2024 | LDK! | |||||||
f | 1 | NM | KOPTIAKOW Izabela | AKL Ursynów Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | LEMIESZEWSKA Marta # | Z/4393/23 | 2024 | |||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 59.93 | ŚMIGLEWSKA Zuzanna | MUKS Park Zduńska Wola | 2007 | U18 | LD | I | SZEWCZYK Tomasz | Z/0549/21 | 2024 | OSU KN B | |||||||
2 | f | 1 | 36.07 | GAJDA Patrycja | UKS Błyskawica Domaniewice | 2008 | U16 | LD | IV | SZYMAJDA Mieczysław | Z/12189/21 | 2024 | LDK! | |||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 69.46 | ŚMIECH Aleksandra | KS Agros Zamość | 1997 | Sen | LU | MM | ROSA Mikołaj B.D. | Z/1398/13 | 2024 | SKN KNS | |||||||
2 | f | 1 | 62.33 | BOMBA Karolina | OKS Skra Warszawa | 2002 | U23 | MZ | I | SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj | , Z/1647/16 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
3 | f | 1 | 50.27 | SENKOWSKA Karolina | OŚ AZS Poznań | 2002 | U23 | WP | I | BIERNACKI Jacek B.D. | Z/2924/17 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 35.33 | KAMIŃSKA Monika | AKL Ursynów Warszawa # | 1984 | Masters | MZ | -- | LEMIESZEWSKA Marta | Z/5129/22 | 2024 | ||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 43.29 | PIECHOTA Antonina | RLTL Optima Radom | 2008 | U16 | MZ | II | WAŚNIEWSKI Marcin | Z/3209/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
2 | f | 1 | 36.01 | ŻUREK Marzena | AKL Ursynów Warszawa | 2007 | U18 | MZ | IV | B.D. | Z/3872/20 | 2023 | KN B | |||||||
3 | f | 1 | 33.58 | BIELECKA Maja | RLTL Optima Radom | 2007 | U18 | MZ | IV | WAŚNIEWSKI Marcin | Z/1898/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 33.71 | SOBOLEWSKA Natalia | KS AZS AWF Warszawa | 2005 | U20 | MZ | IV | KRAWCZYK Michał | Z/0372/22 | 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 32.21 | BIELAK Amelia | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U20 | MZ | IV | TOPOLEWSKI Maciej # | Z/4992/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||
3 | f | 1 | 30.15 | PRZYBYSZ Maja | GKS Wilga Garwolin | 2005 | U20 | MZ | IV | BUSZTA Stanisław | Z/4199/19 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 27.57 | KRUPA Karolina | KS AZS AWF Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej # | Z/2847/19 | 2024 | KN B | |||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 10.60 | OPUSZEWICZ Damian | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U23 | PM | +0.2 | M | RATAJCZAK Maciej B.D. | Z/4125/19 | 2024 | SKN KN B | |||||
2 | 2 | e | 1 | 10.75 | SACHARCZUK Radosław | KS Podlasie Białystok | 1993 | Sen | PD | +0.2 | I | GRANASZEWSKI Artur B.D. | Z/1800/13 | 2024 | 1 | SKN | ||||
3 | 3 | e | 1 | 10.77 | GRZELAK Mateusz | RLTL Optima Radom | 2001 | U23 | MZ | +0.2 | I | DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. | , Z/4998/15 | , 2023 | LDK! | |||||
4 | 4 | e | 1 | 10.80 | PÓŁTORAK Seweryn | OKS Skra Warszawa | 2003 | U23 | MZ | +0.2 | I | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/1346/20 | 2024 | ||||||
5 | 5 | e | 1 | 10.88 | KOZŁOWSKI Przemysław | KS AZS AWF Katowice | 1998 | Sen | SL | +0.2 | I | B.D. PRENCEL Piotr | , Z/0326/14 | , 2024 | SKN | |||||
6 | 7 | e | 1 | 11.01 | MOLSKI Paweł | OKS Skra Warszawa | 2002 | U23 | MZ | +0.2 | II | BALCERZAK Piotr | Z/5099/19 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 8 | e | 1 | 11.03 | CYGAN Wiktor | KS AZS AWF Katowice | 2003 | U23 | SL | +0.2 | II | MARMUR Stanisław | Z/0991/20 | 2024 | ||||||
8 | 9 | e | 1 | 11.06 | SAMULEWICZ Jan | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U23 | PM | +0.2 | II | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. | , Z/1128/17 | , 2024 | LDK! | KN B | ||||
1 | 6 | e | 2 | 10.99 | KĘPIŃSKI Bartłomiej | OKS Start Otwock | 2003 | U23 | MZ | +0.5 | II | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/3164/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
2 | 11 | e | 2 | 11.17 | PETRUCZEŃKO Michał | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U23 | MZ | +0.5 | II | GRALEWSKI Wojciech | Z/11654/21 | 2024 | ||||||
3 | 12 | e | 2 | 11.18 | KOSELA Kacper | KS AZS AWF Kraków | 2006 | U18 | MA | +0.5 | II | GUJA Marta | Z/5747/22 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||
4 | 14 | e | 2 | 11.23 | SAWICKI Marek | KS Podlasie Białystok | 1996 | Sen | PD | +0.5 | II | GRANASZEWSKI Artur B.D. | Z/0849/12 | 2024 | 3 | |||||
5 | 13 | e | 2 | 11.23 | RUMIŃSKI Dawid | LUKS Orneta | 2003 | U23 | WN | +0.5 | II | MAKOWSKI Leszek B.D. | Z/3346/18 | 2024 | ||||||
6 | 30 | e | 2 | 11.64 | UŚCIŃSKI Kacper | OKS Skra Warszawa | 2004 | U20 | MZ | +0.5 | III | BALCERZAK Piotr | Z/4109/18 | 2023 | 4 | LDK! | OSU | |||
7 | 34 | e | 2 | 11.74 | WIŚNIEWSKI Ignacy | OKS Skra Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +0.5 | III | BALCERZAK Piotr | Z/4194/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
1 | 15 | e | 3 | 11.28 | STRINGER Mateusz | RK Athletics Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +0.5 | II | STELMASZCZYK Joanna | Z/14850/21 | 2024 | ||||||
2 | 16 | e | 3 | 11.31 | SUDER Alan | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U20 | MA | +0.5 | III | MUNIAK Michał GUJA Marta | , Z/1247/18 | , 2023 | LDK! | OSU | ||||
3 | 17 | e | 3 | 11.37 | DEMSKI Sebastian | KS Sprintwarsaw # | 1991 | Sen | MZ | +0.5 | III | MALANOWSKI Łukasz | Z/0867/22 | 2024 | ||||||
4 | 21 | e | 3 | 11.42 | JANKOWSKI Kacper | UKS Błyskawica Domaniewice | 2006 | U18 | LD | +0.5 | III | B.D. | Z/3651/20 | 2023 | ||||||
5 | 24 | e | 3 | 11.47 | KOTOWSKI Grzegorz | AZS UMCS Lublin | 1987 | Masters | LU | +0.5 | III | B.D. JAROS Marek B.D. | , Z/3947/11 | , 2024 | 3 | |||||
6 | 25 | e | 3 | 11.53 | GRALEWSKI Marcin | KS AZS AWF Warszawa | 2005 | U20 | MZ | +0.5 | III | KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech | , Z/5062/19 | , 2024 | LDK! | KN B | ||||
7 | 27 | e | 3 | 11.57 | OKOŃ Aleksander | AZS UMCS Lublin | 1993 | Sen | LU | +0.5 | III | |||||||||
8 | 36 | e | 3 | 11.81 | CYGLER Robert | OKS Skra Warszawa | 1991 | Sen | MZ | +0.5 | -- | B.D. B.D. BALCERZAK Piotr | , Z/1382/12 | , 2024 | 3 | |||||
1 | 10 | e | 4 | 11.14 | DOŁĘGA Szymon | SKS Feniks Siedlce | 2009 | U16 | MZ | +1.0 | II | WYSOCKI Rafał | Z/0520/22 | 2024 | ||||||
2 | 19 | e | 4 | 11.38 | HRUZEWICZ Kubrat | OKS Skra Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +1.0 | III | BALCERZAK Piotr | Z/2294/21 | 2024 | OSU KN B | |||||
3 | 20 | e | 4 | 11.39 | KAŁUŻA Wiktor | KS Sprint Bielsko-Biała | 2005 | U20 | SL | +1.0 | III | DOBIJA Katarzyna | Z/3245/20 | 2024 | ||||||
4 | 22 | e | 4 | 11.45 | BIELECKI Jakub | RLTL Optima Radom # | 2007 | U18 | MZ | +1.0 | III | BŁASIŃSKI Artur | Z/2751/21 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
5 | 23 | e | 4 | 11.47 | KRUPA Jan | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +1.0 | III | BARSKA Jolanta | Z/3728/23 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 26 | e | 4 | 11.56 | JASKUŁKA Michał | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +1.0 | III | GRALEWSKI Wojciech | Z/0693/22 | 2024 | ||||||
7 | 28 | e | 4 | 11.57 | KOCZKODAJ Wojciech | UKSM Ekipa Bielachy Kielce # | 1998 | Sen | SK | +1.0 | III | BIELACHA Maciej | Z/2480/20 | 2024 | ||||||
8 | 31 | e | 4 | 11.64 | ŁĘCKI Mateusz | OKS Skra Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +1.0 | III | BALCERZAK Piotr | Z/4805/22 | 2024 | ||||||
1 | 29 | e | 5 | 11.63 | DUBIEL Adam | KS AZS AWF Warszawa # | 1979 | Masters | MZ | +1.5 | III | RĄCZKA Paweł | Z/4366/21 | 2024 | ||||||
2 | 32 | e | 5 | 11.66 | ZIUŁKOWSKI Piotr | AKL Ursynów Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +1.5 | III | OBROCKI Bogdan | Z/3233/20 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 35 | e | 5 | 11.78 | KUMOROWSKI Szymon | SAS AZS AWF Kraków | 2009 | U16 | MA | +1.5 | IV | GUJA Marta | Z/3958/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
4 | 39 | e | 5 | 11.86 | PRACHNIO Patryk | WLKS Nowe Iganie # | 2007 | U18 | MZ | +1.5 | IV | ZIĘCINA Kazimierz # | Z/2752/21 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 40 | e | 5 | 11.91 | KOŚMIDER Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U18 | KP | +1.5 | IV | MARCINIAK Roman # | Z/6365/22 | 2024 | OSU | |||||
6 | 42 | e | 5 | 12.03 | ZALEWSKI Igor | OKS Skra Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +1.5 | IV | ZAWADZKI Jacek | Z/3184/21 | 2024 | ||||||
7 | 41 | e | 5 | 12.03 | ŚCIUBEŁ Marcin | UMLKS Pegaz Opoczno | 1976 | Masters | LD | +1.5 | -- | GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek | , Z/2102/21 | , 2024 | ||||||
8 | 43 | e | 5 | 12.11 | WILCZYŃSKI Stanisław | KS AZS AWF Warszawa | 2005 | U20 | MZ | +1.5 | IV | GRALEWSKI Wojciech | Z/0597/22 | 2023 | ||||||
1 | 18 | e | 6 | 11.37 | BOIŃSKI Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U23 | KP | +0.9 | III | MARCINIAK Roman B.D. | Z/0178/20 | 2024 | ||||||
2 | 45 | e | 6 | 12.64 | RAJZER Konrad | UKS Orzełki Warszawa | 2008 | U16 | MZ | +0.9 | V | BOGUCKI Michał | Z/0485/23 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 46 | e | 6 | 12.74 | KOZIKOWSKI Jan | KS Czempion Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +0.9 | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/13640/21 | 2024 | ||||||
4 | 47 | e | 6 | 12.79 | MACKIEWICZ Wiktor | AKL Ursynów Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +0.9 | -- | OBROCKI Bogdan | Z/3688/23 | 2024 | ||||||
5 | 48 | e | 6 | 13.15 | NORYCA Igor | MUKS Płock | 2009 | U16 | MZ | +0.9 | -- | DOBRZENIAK Jarosław | Z/2777/22 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 50 | e | 6 | 16.29 | KIEWRA Grzegorz | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | +0.9 | -- | GOGOŁEK Marcin | Z/3721/20 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 33 | e | 7 | 11.71 | DZIKOWSKI Hubert | KM Aktywni Sochaczew | 2003 | U23 | MZ | +0.9 | III | |||||||||
2 | 37 | e | 7 | 11.82 | ŁABSZ Karol | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U20 | PM | +0.9 | IV | RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz ANDRZEJCZAK Paweł B.D. | Z/0704/18 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
3 | 38 | e | 7 | 11.83 | GLAZA Mikołaj | UKS Czapla Białe Błota | 2007 | U18 | KP | +0.9 | IV | KARNAS Zbigniew | Z/3121/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU KN B | |||
4 | 44 | e | 7 | 12.23 | KURILENKO Sviatoslav | UKS Czapla Białe Błota | 2008 | U16 | KP | +0.9 | V | KARNAS Zbigniew | Z/2717/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
5 | 49 | e | 7 | 14.04 | OBCZYŃSKI Batłomiej | MUKS Płock | 2009 | U16 | MZ | +0.9 | -- | DOBRZENIAK Jarosław | Z/0953/20 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 1 | f | 1 | 10.66 | OPUSZEWICZ Damian | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U23 | PM | +0.8 | I | RATAJCZAK Maciej B.D. | Z/4125/19 | 2024 | SKN KN B | |||||
2 | 2 | f | 1 | 10.72 | SACHARCZUK Radosław | KS Podlasie Białystok | 1993 | Sen | PD | +0.8 | I | GRANASZEWSKI Artur B.D. | Z/1800/13 | 2024 | 1 | SKN | ||||
3 | 3 | f | 1 | 10.74 | GRZELAK Mateusz | RLTL Optima Radom | 2001 | U23 | MZ | +0.8 | I | DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. | , Z/4998/15 | , 2023 | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 1 | 10.76 | PÓŁTORAK Seweryn | OKS Skra Warszawa | 2003 | U23 | MZ | +0.8 | I | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/1346/20 | 2024 | ||||||
5 | 6 | f | 1 | 10.96 | MOLSKI Paweł | OKS Skra Warszawa | 2002 | U23 | MZ | +0.8 | II | BALCERZAK Piotr | Z/5099/19 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 7 | f | 1 | 10.98 | CYGAN Wiktor | KS AZS AWF Katowice | 2003 | U23 | SL | +0.8 | II | MARMUR Stanisław | Z/0991/20 | 2024 | ||||||
7 | 8 | f | 1 | 11.00 | KĘPIŃSKI Bartłomiej | OKS Start Otwock | 2003 | U23 | MZ | +0.8 | II | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/3164/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
1 | 5 | f | 2 | 10.96 | SAMULEWICZ Jan | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U23 | PM | +0.5 | II | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. | , Z/1128/17 | , 2024 | LDK! | KN B | ||||
2 | 9 | f | 2 | 11.18 | SAWICKI Marek | KS Podlasie Białystok | 1996 | Sen | PD | +0.5 | II | GRANASZEWSKI Artur B.D. | Z/0849/12 | 2024 | 3 | |||||
3 | 10 | f | 2 | 11.21 | RUMIŃSKI Dawid | LUKS Orneta | 2003 | U23 | WN | +0.5 | II | MAKOWSKI Leszek B.D. | Z/3346/18 | 2024 | ||||||
4 | 11 | f | 2 | 11.25 | PETRUCZEŃKO Michał | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U23 | MZ | +0.5 | II | GRALEWSKI Wojciech | Z/11654/21 | 2024 | ||||||
5 | 12 | f | 2 | 11.27 | STRINGER Mateusz | RK Athletics Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +0.5 | II | STELMASZCZYK Joanna | Z/14850/21 | 2024 | ||||||
6 | 14 | f | 2 | 11.29 | KOSELA Kacper | KS AZS AWF Kraków | 2006 | U18 | MA | +0.5 | II | GUJA Marta | Z/5747/22 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||
7 | 13 | f | 2 | 11.29 | DOŁĘGA Szymon | SKS Feniks Siedlce | 2009 | U16 | MZ | +0.5 | II | WYSOCKI Rafał | Z/0520/22 | 2024 | ||||||
8 | 15 | f | 2 | 11.39 | SUDER Alan | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U20 | MA | +0.5 | III | MUNIAK Michał GUJA Marta | , Z/1247/18 | , 2023 | LDK! | OSU | ||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 21.57 | CHMIEL Jakub | AZS UMCS Lublin | 2001 | U23 | LU | +0.7 | I | MARUSZEWSKI Piotr B.D. | Z/3111/20 | 2024 | SKN KN B | |||||
2 | 2 | s | 1 | 21.78 | PĘCZEK Piotr | RKS Łódź | 2002 | U23 | LD | +0.7 | I | B.D. MANTYK Łukasz B.D. # | , Z/3531/16 | , 2024 | LDK! | SKN KN B | ||||
3 | 3 | s | 1 | 21.86 | LACH Radosław | MKL Toruń | 2006 | U18 | KP | +0.7 | I | BUTKIEWICZ Jacek | Z/3189/20 | 2024 | BEZ | LDK! | KNF SKN | |||
4 | 5 | s | 1 | 21.98 | GLAZA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U20 | KP | +0.7 | II | KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman | , Z/4507/17 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||
5 | 6 | s | 1 | 22.04 | MOLSKI Paweł | OKS Skra Warszawa | 2002 | U23 | MZ | +0.7 | II | BALCERZAK Piotr | Z/5099/19 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 9 | s | 1 | 22.15 | KĘPIŃSKI Bartłomiej | OKS Start Otwock | 2003 | U23 | MZ | +0.7 | II | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/3164/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
7 | 12 | s | 1 | 22.68 | STAŃCZUK Jan | UKS Młodzik Warszawa | 2005 | U20 | MZ | +0.7 | II | RADKE Karol | Z/2016/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
1 | 7 | s | 2 | 22.05 | KIJEWSKI Michał | UKS Sokół Węgorzewo | 2005 | U20 | WN | +0.7 | II | PALUCH Krystian PALUCH Krystian | Z/0910/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
2 | 8 | s | 2 | 22.14 | WRÓBEL Adam | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U23 | MZ | +0.7 | II | CZYŻ Maciej | Z/2133/17 | 2024 | 3 | |||||
3 | 16 | s | 2 | 22.77 | BOIŃSKI Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U23 | KP | +0.7 | II | MARCINIAK Roman B.D. | Z/0178/20 | 2024 | ||||||
4 | 17 | s | 2 | 22.82 | KOTOWSKI Grzegorz | AZS UMCS Lublin | 1987 | Masters | LU | +0.7 | III | B.D. JAROS Marek B.D. | , Z/3947/11 | , 2024 | 3 | |||||
5 | 18 | s | 2 | 22.86 | WIECZOREK Wiktor | KS Sprinterzy.com Kraków | 2001 | U23 | MA | +0.7 | III | B.D. MALANOWSKI Łukasz | , Z/0556/23 | , 2023 | ||||||
6 | 23 | s | 2 | 23.09 | KPORHOTOR Derrick | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U18 | KP | +0.7 | III | LEWANDOWSKI Jacek B.D. | Z/5473/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
1 | 10 | s | 3 | 22.16 | PÓŁTORAK Seweryn | OKS Skra Warszawa | 2003 | U23 | MZ | +1.3 | II | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/1346/20 | 2024 | ||||||
2 | 11 | s | 3 | 22.68 | ŻACZKIEWICZ Bartosz | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +1.3 | II | BARSKA Jolanta | Z/3580/20 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
3 | 13 | s | 3 | 22.69 | PONIATOWSKI Emil | KS Podlasie Białystok | 2002 | U23 | PD | +1.3 | II | KOWALCZYK Paweł B.D. | LDK! | |||||||
4 | 19 | s | 3 | 22.93 | ROBACZEWSKI Nikodem | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | +1.3 | III | LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek | , Z/0892/20 | , 2024 | LDK! | KN B | ||||
5 | 20 | s | 3 | 23.03 | CIESZEWSKI Adam | MKL Toruń | 2007 | U18 | KP | +1.3 | III | WOŹNIAK Jacek | Z/4625/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
6 | 22 | s | 3 | 23.06 | STRINGER Mateusz | RK Athletics Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +1.3 | III | STELMASZCZYK Joanna | Z/14850/21 | 2024 | ||||||
7 | 21 | s | 3 | 23.06 | DEMSKI Sebastian | KS Sprintwarsaw # | 1991 | Sen | MZ | +1.3 | III | MALANOWSKI Łukasz | Z/0867/22 | 2024 | ||||||
1 | 15 | s | 4 | 22.76 | KAŁUŻA Wiktor | KS Sprint Bielsko-Biała | 2005 | U20 | SL | +0.7 | II | DOBIJA Katarzyna | Z/3245/20 | 2024 | ||||||
2 | 24 | s | 4 | 23.15 | JAMUŁA Piotr | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | +0.7 | III | LEWANDOWSKI Jacek | Z/0065/20 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
3 | 25 | s | 4 | 23.24 | KRYSZPIN Maciej | MUKL Brodnica | 2005 | U20 | KP | +0.7 | III | ROSIŃSKI Zenon | Z/5583/18 | 2024 | BEZ | |||||
4 | 26 | s | 4 | 23.35 | KOCZKODAJ Wojciech | UKSM Ekipa Bielachy Kielce # | 1998 | Sen | SK | +0.7 | III | BIELACHA Maciej | Z/2480/20 | 2024 | ||||||
5 | 27 | s | 4 | 23.44 | ZIUŁKOWSKI Piotr | AKL Ursynów Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +0.7 | III | OBROCKI Bogdan | Z/3233/20 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 29 | s | 4 | 23.61 | PRACHNIO Patryk | WLKS Nowe Iganie # | 2007 | U18 | MZ | +0.7 | IV | ZIĘCINA Kazimierz # | Z/2752/21 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 28 | s | 5 | 23.55 | ŁABSZ Karol | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U20 | PM | +1.1 | III | RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz ANDRZEJCZAK Paweł B.D. | Z/0704/18 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
2 | 30 | s | 5 | 23.63 | ŁĘCKI Mateusz | OKS Skra Warszawa | 2006 | U18 | MZ | +1.1 | IV | BALCERZAK Piotr | Z/4805/22 | 2024 | ||||||
3 | 31 | s | 5 | 23.70 | BIENIECKI Stefan | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +1.1 | IV | MASTALERZ Janusz GOGOŁEK Marcin | , Z/14744/21 | , 2024 | LDK! | |||||
4 | 33 | s | 5 | 23.74 | BADEŃSKI Bernard | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U20 | MZ | +1.1 | IV | TRZCIŃSKI Marek | Z/0302/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
5 | 34 | s | 5 | 24.12 | KOŚMIDER Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U18 | KP | +1.1 | IV | MARCINIAK Roman # | Z/6365/22 | 2024 | OSU | |||||
6 | 36 | s | 5 | 24.43 | ZALEWSKI Igor | OKS Skra Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +1.1 | -- | ZAWADZKI Jacek | Z/3184/21 | 2024 | ||||||
7 | 37 | s | 5 | 24.51 | SKRZYŃSKI Piotr | W-MKLAM Olsztyn | 1967 | Masters | WN | +1.1 | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/11016/21 | 2024 | ||||||
1 | 4 | s | 6 | 21.94 | MICHNIEWSKI Olgierd | RLTL Optima Radom | 2000 | Sen | MZ | +0.5 | II | TRZOS Leszek B.D. | Z/5567/15 | 2024 | SKN | |||||
2 | 14 | s | 6 | 22.69 | PIASECKI Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U18 | KP | +0.5 | II | LEWANDOWSKI Jacek B.D. | Z/13197/21 | 2024 | KN B | |||||
3 | 32 | s | 6 | 23.73 | HRUZEWICZ Kubrat | OKS Skra Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +0.5 | IV | BALCERZAK Piotr | Z/2294/21 | 2024 | OSU KN B | |||||
4 | 35 | s | 6 | 24.28 | KUMOROWSKI Szymon | SAS AZS AWF Kraków | 2009 | U16 | MA | +0.5 | IV | GUJA Marta | Z/3958/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
5 | 38 | s | 6 | 25.10 | TABAK Maciej | SKLA Sopot | 2006 | U18 | PM | +0.5 | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/5669/23 | 2024 | OSU | |||||
6 | 39 | s | 6 | 25.98 | RAJZER Konrad | UKS Orzełki Warszawa | 2008 | U16 | MZ | +0.5 | -- | BOGUCKI Michał | Z/0485/23 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 40 | s | 6 | 26.36 | SETA Sebastian | UKS Otrębusy | 2007 | U18 | MZ | +0.5 | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/5465/21 | 2024 | LDK! | |||||
8 | 41 | s | 6 | 26.49 | BANY Seweryn | UKS Filipides Teresin | 2008 | U16 | MZ | +0.5 | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/2618/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 46.50 | SOŁTYSIAK Daniel | OŚ AZS Poznań | 2001 | U23 | WP | M | ROŻEJ Marek B.D. | Z/0234/19 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 46.83 | GRZEGORZEWICZ Patryk | AZS UMCS Lublin | 2002 | U23 | LU | M | MORKA Piotr B.D. | Z/0303/16 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
3 | 3 | s | 1 | 47.56 | ZAZULA Remigiusz | AZS UMCS Lublin | 2003 | U23 | LU | I | WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian | , Z/0091/17 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
4 | 4 | s | 1 | 47.83 | PAŹDZIERZ Adam | KS AZS AWF Katowice | 2000 | Sen | SL | I | MATUSIŃSKI Aleksander B.D. | Z/4651/15 | 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 47.85 | HOŁUB Maciej | AZS UMCS Lublin | 1998 | Sen | LU | I | HOŁUB Grzegorz B.D. | Z/4557/15 | 2023 | |||||||
6 | 7 | s | 1 | 48.03 | SOŁTYSIAK Bartosz | OŚ AZS Poznań | 2001 | U23 | WP | I | ROŻEJ Marek | Z/0233/19 | 2024 | KNF SKN | ||||||
7 | 13 | s | 1 | 50.89 | WÓJCIK Mateusz | AZS Łódź | 1998 | Sen | LD | III | ||||||||||
1 | 6 | s | 2 | 47.87 | SZKUDLAREK Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U23 | MZ | I | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej | , Z/6308/15 | , 2024 | KN B | ||||||
2 | 8 | s | 2 | 49.22 | MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip | OKS Start Otwock | 2005 | U20 | MZ | II | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/2876/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
3 | 9 | s | 2 | 49.70 | SZAFRANEK Marcel | KS Energetyk Poznań | 2005 | U20 | WP | II | GRENDA Jan | Z/0076/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 10 | s | 2 | 49.98 | PETRUSIEWICZ Grzegorz | AZS Łódź | 1996 | Sen | LD | II | B.D. KUCZKOWSKI Piotr | , Z/0718/13 | , 2023 | |||||||
5 | 12 | s | 2 | 50.17 | KRYSIAK Iwo | AZS Łódź | 2003 | U23 | LD | II | BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. | , Z/3975/17 | , 2024 | LDK! | KN B | |||||
6 | 14 | s | 2 | 50.90 | KAROW Damian | UKS Czapla Białe Błota | 2004 | U20 | KP | III | KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew | , Z/4508/17 | , 2024 | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||
1 | 11 | s | 3 | 50.07 | KORTAS Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U20 | PM | II | SZAŁACH Krzysztof | Z/2249/19 | 2024 | |||||||
2 | 18 | s | 3 | 51.43 | BIELECKI Jakub | RLTL Optima Radom # | 2007 | U18 | MZ | III | BŁASIŃSKI Artur | Z/2751/21 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
3 | 19 | s | 3 | 51.52 | KŁOSOWSKI Filip | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | III | LEWANDOWSKI Jacek | Z/0075/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 20 | s | 3 | 51.54 | ROMANIUK Klaudiusz | OKS Start Otwock | 2005 | U20 | MZ | III | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/3972/22 | 2024 | |||||||
5 | 24 | s | 3 | 52.68 | CHODURA Marcel | LKS Victoria Olesno | 1999 | Sen | OP | III | B.D. B.D. | , Z/1194/15 | , 2023 | |||||||
6 | 27 | s | 3 | 53.04 | NAJMRODZKI Adam | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | U23 | MZ | -- | GOGOŁEK Marcin B.D. | Z/3585/21 | 2024 | |||||||
7 | 29 | s | 3 | 53.48 | RODZIEWICZ Jan | UKS Herkules Sulejówek | 2003 | U23 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/0454/21 | 2024 | |||||||
1 | 16 | s | 4 | 51.28 | GRZYMSKI Stanisław | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U20 | WP | III | BERLIŃSKI Florian | Z/2668/17 | 2024 | 4 | ||||||
2 | 21 | s | 4 | 51.64 | ŁACIAK Antoni | AKL Ursynów Warszawa | 2006 | U18 | MZ | III | BUŁAKOWSKI Bohdan | Z/3906/19 | 2024 | |||||||
3 | 22 | s | 4 | 52.37 | SŁAWIŃSKI Mikołaj | Akademia Sportu Otwock | 2005 | U20 | MZ | III | KALINOWSKA Paulina | Z/2765/20 | 2024 | |||||||
4 | 23 | s | 4 | 52.64 | KOWALCZYK Wojciech | UKS Orzełki Warszawa | 2005 | U20 | MZ | III | BOGUCKI Michał | Z/0077/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 25 | s | 4 | 52.73 | SZYMAŃSKI Filip | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U20 | MZ | III | KĘDZIORA Robert | Z/3764/19 | 2024 | |||||||
6 | 36 | s | 4 | 55.23 | ŁUKASIAK Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2003 | U23 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/2216/16 | 2024 | 3 | LDK! | |||||
1 | 17 | s | 5 | 51.38 | GOŁĘBIOWSKI Jan | UKS Vis Skierniewice | 2005 | U20 | LD | III | BARSKA Jolanta | Z/0426/18 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | ||||
2 | 26 | s | 5 | 52.84 | NOWICKI Filip | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | IV | BARSKA Jolanta | Z/0408/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
3 | 30 | s | 5 | 53.67 | KUŚMIEREK Damian | KS Warszawianka W-wa # | 2007 | U18 | MZ | IV | RZEPKA Marek | Z/2316/20 | 2024 | II | LDK! | OSU KN B | ||||
4 | 33 | s | 5 | 54.72 | PIOTROWSKI Franciszek | MKS Polonia Warszawa | 2008 | U16 | MZ | IV | TARASIUK Paweł | Z/1761/23 | 2024 | |||||||
5 | 35 | s | 5 | 54.79 | KARNAS Kacper | UKS Czapla Białe Błota | 2004 | U20 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | Z/3127/18 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
6 | 42 | s | 5 | 57.49 | PRZYGODA Michał | BKS Wataha Warszawa | 2002 | U23 | MZ | -- | B.D. B.D. | , Z/4685/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 32 | s | 6 | 54.13 | KOSMOWSKI Szymon | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | U18 | MZ | IV | RZEPKA Marek | Z/3268/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 37 | s | 6 | 55.64 | LEBIEDZIŃSKI Gabriel | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula | , Z/4279/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 38 | s | 6 | 55.81 | MAJEWSKI Michał | OKS Skra Warszawa | 2006 | U18 | MZ | -- | BUKIS-OWSIAK Anna | Z/3013/23 | 2024 | |||||||
4 | 39 | s | 6 | 56.50 | ZOSIUK Łukasz | MKS Unia Hrubieszów | 1985 | Masters | LU | -- | B.D. | Z/2293/21 | 2024 | |||||||
5 | 40 | s | 6 | 56.52 | DĄBROWSKI Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0906/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 41 | s | 6 | 57.07 | SIEJKA Mariusz | KS Sprintwarsaw # | 1977 | Masters | MZ | -- | MALANOWSKI Łukasz | Z/1683/20 | 2024 | |||||||
1 | 15 | s | 7 | 51.24 | KALINOWSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa | 2000 | Sen | MZ | III | TOPOLEWSKI Maciej B.D. # | Z/5075/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 28 | s | 7 | 53.16 | MIROSŁAW-PYDA Łukasz | AZS UMCS Lublin | 2004 | U20 | LU | IV | JAROS Andrzej B.D. | Z/4999/19 | 2024 | |||||||
3 | 31 | s | 7 | 53.78 | SAŁCZYŃSKI Patryk | MKS Pilica Białobrzegi | 2008 | U16 | MZ | IV | WIECZOREK Konstanty | Z/11808/21 | 2024 | |||||||
4 | 34 | s | 7 | 54.74 | BOŃKA Adrian | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U23 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/3302/23 | 2023 | |||||||
5 | 43 | s | 7 | 59.22 | SKOTNICKI Jakub | Ducla Academy Warszawa | 1990 | Sen | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert | Z/12327/21 | 2024 | |||||||
6 | 44 | s | 7 | 62.77 | BIŃCZYK Jarosław | W-MKLAM Olsztyn | 1966 | Masters | WN | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/0489/22 | 2024 | |||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:18.23 | WIATRZYK Robert | TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 2000 | Sen | LU | -- | WAWRZUSISZYN Tomasz | Z/1754/18 | 2024 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 1:23.94 | MARCZAK Mateusz | KS Czempion Warszawa | 2006 | U18 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/12368/21 | 2024 | ||||||||
3 | s | 1 | 1:25.21 | JAKUBIEC Krzysztof | UKS Orzełki Warszawa | 2008 | U16 | MZ | II | BOGUCKI Michał | Z/3556/22 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 1 | 1:32.66 | MAGIERA Wiktor | LUKS Boguszyce | 2009 | U16 | LD | IV | SUPEŁ Dorota | Z/12211/21 | 2024 | ||||||||
5 | s | 1 | 1:34.11 | ŁADA Marek | KS Czempion Warszawa | 2008 | U16 | MZ | IV | TOPOLEWSKI Maciej | Z/4412/19 | 2024 | ||||||||
6 | s | 1 | 1:35.48 | RYMARZ Adam | KS Czempion Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/12367/21 | 2024 | ||||||||
7 | s | 1 | 1:40.04 | MAREK Przemysław | KS Czempion Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/4408/19 | 2023 | ||||||||
8 | s | 1 | 1:41.68 | OLEJNIK Filip | UKS Filipides Teresin | 2010 | U14 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej BŁASIŃSKI Artur | Z/0966/20, Z/4816/24 | 2024, | LDK! | |||||||
9 | s | 1 | 1:43.58 | TRZEPLA Michał | Ducla Academy Warszawa | 2011 | U14 | MZ | -- | DUKLANOWSKI Hubert # | Z/2681/21 | 2024 | ||||||||
10 | s | 1 | 1:58.25 | ZIÓŁKOWSKI Jan | UKS 48 Warszawa | 2010 | U14 | MZ | -- | MIŁKOWSKI Karol | Z/3213/22 | 2023 | ||||||||
11 | s | 1 | 2:10.84 | JEDLIŃSKI Julius | UKS 48 Warszawa | 2012 | U12 | MZ | -- | MIŁKOWSKI Karol | Z/5675/23 | 2024 | ||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:53.17 | MIŁKOWSKI Wiktor | UKS 48 Warszawa | 2005 | U20 | MZ | II | MIŁKOWSKI Karol | Z/2183/19 | 2024 | KN B | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:54.09 | RYBAKOWSKI Michał | MKS Polonia Warszawa | 2000 | Sen | MZ | II | JOBT Andrzej | Z/1769/15 | 2024 | 3 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:54.33 | LEC Dawid | KS AZS AWF Warszawa | 1999 | Sen | MZ | II | BAŁDYKA Jakub B.D. | Z/1908/17 | 2023 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:54.91 | LESICZKA Karol | AZS UMCS Lublin | 2001 | U23 | LU | II | B.D. B.D. | , Z/3803/16 | , 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:55.61 | NOWICKI Jakub | KS Energetyk Poznań | 2004 | U20 | WP | II | GUMNY Andrzej GRENDA Jan | , Z/1095/18 | , 2024 | 5 | LDK! | OSU | ||||
6 | 6 | s | 1 | 1:56.28 | TOMALCZYK Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | II | SOBOWIEC Bartosz # | Z/2784/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
7 | 7 | s | 1 | 1:56.78 | ROZMIANIEC Paweł | MKS Unia Hrubieszów | 1987 | Masters | LU | II | B.D. | Z/5039/19 | 2023 | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:56.92 | BOGUSZEWSKI Michał | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U20 | MZ | II | BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. | Z/1926/18 | 2024 | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 1:56.94 | BARTOŚ Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | U23 | MZ | II | WRONA Grzegorz B.D. | Z/0282/19 | 2024 | |||||||
10 | 10 | s | 1 | 1:57.29 | MIKA Kilian | SRS Kondycja Piaseczno | 2007 | U18 | MZ | III | PARADOWSKI Wiesław | Z/0800/20 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
11 | 12 | s | 1 | 1:59.34 | PŁUCIENNIK Adam | AKL Ursynów Warszawa | 2006 | U18 | MZ | III | BUŁAKOWSKI Bohdan | Z/0307/19 | 2024 | BEZ | ||||||
s | 1 | DNF | ROMANIUK Daniel | MKS Polonia Warszawa | 2001 | U23 | MZ | -- | JOBT Andrzej | Z/2632/16 | 2024 | |||||||||
1 | 11 | s | 2 | 1:59.32 | KUCHERENKO Illia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U20 | PM | III | SZAŁACH Krzysztof | Z/4246/22 | 2024 | |||||||
2 | 13 | s | 2 | 2:02.20 | NAGÓREK Marcin | KS Agros Zamość | 1980 | Masters | LU | -- | NAGÓREK Marcin B.D. | Z/0851/11 | 2023 | 2 | ||||||
3 | 14 | s | 2 | 2:03.55 | GOSK Dominik | UKS 48 Warszawa # | 1992 | Sen | MZ | -- | B.D. | Z/3154/20 | 2024 | |||||||
4 | 15 | s | 2 | 2:03.94 | ANDERS Damian | SRS Kondycja Piaseczno | 2006 | U18 | MZ | IV | PARADOWSKI Wiesław | Z/1596/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 16 | s | 2 | 2:04.09 | PILICHOWSKI Szymon | KM Aktywni Sochaczew | 2007 | U18 | MZ | IV | ZIMNY Emanuel | Z/2129/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 17 | s | 2 | 2:04.38 | MAŁECKI Mateusz | LKS Osuchów | 2005 | U20 | MZ | IV | ZDUNEK Stanisław | Z/3485/19 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 18 | s | 2 | 2:04.86 | DOMŻAŁ Tadeusz | Akademia Sportu Otwock | 2002 | U23 | MZ | -- | KALINOWSKA Paulina B.D. B.D. | Z/1325/21 | 2024 | |||||||
8 | 19 | s | 2 | 2:09.25 | KĄCKI Konstanty | RK Athletics Warszawa | 2008 | U16 | MZ | V | GAJDUS Grzegorz | Z/3814/20 | 2024 | |||||||
9 | 20 | s | 2 | 2:14.54 | BERFT Borys | KS Czempion Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | DZICZEK Szymon | Z/14813/21 | 2024 | |||||||
10 | 21 | s | 2 | 2:16.55 | KOSNO Olaf | RK Athletics Warszawa | 2008 | U16 | MZ | -- | GAJDUS Grzegorz | Z/14708/21 | 2024 | |||||||
11 | 22 | s | 2 | 2:19.07 | CHACHURSKI Mieszko | AKL Ursynów Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | BUŁAKOWSKI Bohdan # | Z/10779/21 | 2024 | |||||||
12 | 23 | s | 2 | 2:20.78 | MILCZAREK Antoni | LUKS Boguszyce | 2009 | U16 | LD | -- | SUPEŁ Dorota | Z/1039/21 | 2024 | |||||||
13 | 24 | s | 2 | 3:18.74 | DOMAGALSKI Marcin | SSA Legia 1926 Warszawa | 1979 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/1658/17 | 2023 | BEZ | ||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:03.89 | JANIK Mikołaj | KS Stal Pleszew | 2003 | U23 | WP | III | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | Z/3811/17 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 4:06.21 | SKIERKOWSKI Paweł | KS AZS AWF Warszawa | 2002 | U23 | MZ | III | WRONA Grzegorz B.D. | Z/3155/16 | 2024 | ||||||||
3 | s | 1 | 4:07.57 | NOWAKOWSKI Igor | LKS Osuchów | 2005 | U20 | MZ | III | ZDUNEK Stanisław | Z/2129/19 | 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 4:08.29 | ŚWIRGOŃ Adam | AZS UMCS Lublin | 1994 | Sen | LU | III | WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. | Z/5089/11 | 2024 | 2 | |||||||
5 | s | 1 | 4:08.39 | ANTONOWICZ Jan | SRS Kondycja Piaseczno | 2005 | U20 | MZ | III | PARADOWSKI Wiesław | Z/0797/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
6 | s | 1 | 4:12.61 | MARCINIAK Szymon | MKS Pogoń Siedlce | 2007 | U18 | MZ | IV | MACIEJEWSKI Janusz | Z/0775/20 | 2024 | KN B | |||||||
7 | s | 1 | 4:14.93 | ASTRACHANCEW Konrad | KS AZS AWF Warszawa | 2005 | U20 | MZ | IV | WRONA Grzegorz B.D. | Z/0271/19 | 2024 | KN B | |||||||
8 | s | 1 | 4:15.89 | MARZYŃSKI Paweł | MKL Jarocin | 2005 | U20 | WP | IV | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | Z/3061/20 | 2023 | LDK! | |||||||
9 | s | 1 | 4:30.97 | SIEBERT Aleksander | GKS Olimpia Grudziądz | 2007 | U18 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/12210/21 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | s | 1 | 4:30.98 | MOTYK Radosław | KS Czempion Warszawa | 2006 | U18 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/3348/20 | 2024 | ||||||||
11 | s | 1 | 4:32.63 | KALINOWSKI Bartosz | SRS Kondycja Piaseczno | 2006 | U18 | MZ | -- | PARADOWSKI Wiesław | Z/0759/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9:36.06 | PODBIELSKI Paweł | AKL Ursynów Warszawa | 2008 | U16 | MZ | IV | BUŁAKOWSKI Bohdan # | Z/1783/23 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 9:50.50 | KURDEJ Jakub | OKS Start Otwock | 2007 | U18 | MZ | IV | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/4019/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 9:57.97 | PIMPICKI Ignacy | KS Czempion Warszawa | 2008 | U16 | MZ | IV | TOPOLEWSKI Maciej TOPOLEWSKI Maciej | Z/4423/19 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 10:07.09 | STEFAŃSKI Michał | RK Athletics Warszawa | 2009 | U16 | MZ | IV | GAJDUS Grzegorz | Z/4309/20 | 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 10:08.25 | KUBAJEK Mateusz | OKS Start Otwock | 2002 | U23 | MZ | -- | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. | Z/3488/20 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 10:58.30 | TYRKA Kacper | MKS Agros Chełm | 2006 | U18 | LU | -- | SZKODA Piotr | LDK! | ||||||||
s | 1 | DNF | MROZEK Artur | UKS Siódemka Ostrołęka | 2007 | U18 | MZ | -- | DĄBROWSKI Dariusz | Z/13425/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 14.23 | ŻACZKIEWICZ Bartosz | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +0.6 | II | BARSKA Jolanta | Z/3580/20 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
2 | 2 | e | 1 | 14.50 | NOWICKI Filip | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +0.6 | II | BARSKA Jolanta | Z/0408/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
3 | 3 | e | 1 | 14.78 | ANDRZEJCZAK Ignacy | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +0.6 | II | KORWEK Joanna | Z/0410/19 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | |||
4 | 4 | e | 1 | 15.01 | ZŁOCH Aleksander | KL Gdynia | 2006 | U18 | PM | +0.6 | III | KASZUBA Tomasz B.D. | Z/5598/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU | |||
5 | 5 | e | 1 | 16.02 | TABAK Maciej | SKLA Sopot | 2006 | U18 | PM | +0.6 | IV | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/5669/23 | 2024 | OSU | |||||
1 | f | 1 | 14.21 | ŻACZKIEWICZ Bartosz | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +1.2 | II | BARSKA Jolanta | Z/3580/20 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
2 | f | 1 | 14.27 | ANDRZEJCZAK Ignacy | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +1.2 | II | KORWEK Joanna | Z/0410/19 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | ||||
3 | f | 1 | 14.76 | NOWICKI Filip | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +1.2 | II | BARSKA Jolanta | Z/0408/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
4 | f | 1 | 15.07 | ZŁOCH Aleksander | KL Gdynia | 2006 | U18 | PM | +1.2 | III | KASZUBA Tomasz B.D. | Z/5598/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
5 | f | 1 | 16.63 | TABAK Maciej | SKLA Sopot | 2006 | U18 | PM | +1.2 | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/5669/23 | 2024 | OSU | ||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 14.52 | DOBROWOLSKI Marcel | UKS Gepard Warszawa | 2005 | U20 | MZ | +0.9 | II | RĄCZKA Paweł | Z/2900/19 | 2024 | LDK! | SKN KN B | ||||
2 | 2 | e | 1 | 15.83 | SYTA Mikołaj | MKS Pilica Białobrzegi | 2005 | U20 | MZ | +0.9 | III | WIECZOREK Konstanty | Z/1262/20 | 2023 | ||||||
3 | 3 | e | 1 | 15.93 | GOŁĘBIOWSKI Jan | UKS Vis Skierniewice | 2005 | U20 | LD | +0.9 | III | BARSKA Jolanta | Z/0426/18 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | |||
4 | 4 | e | 1 | 16.51 | ODOLIŃSKI Szymon | UKS Kresy Otwock | 2005 | U20 | MZ | +0.9 | IV | ODOLIŃSKI Sebastian | Z/1111/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||
1 | f | 1 | 14.70 | DOBROWOLSKI Marcel | UKS Gepard Warszawa | 2005 | U20 | MZ | +0.6 | II | RĄCZKA Paweł | Z/2900/19 | 2024 | LDK! | SKN KN B | |||||
2 | f | 1 | 15.54 | GOŁĘBIOWSKI Jan | UKS Vis Skierniewice | 2005 | U20 | LD | +0.6 | II | BARSKA Jolanta | Z/0426/18 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | ||||
3 | f | 1 | 15.78 | SYTA Mikołaj | MKS Pilica Białobrzegi | 2005 | U20 | MZ | +0.6 | III | WIECZOREK Konstanty | Z/1262/20 | 2023 | |||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 14.10 | MICHNIEWSKI Olgierd | RLTL Optima Radom | 2000 | Sen | MZ | +0.9 | M | TRZOS Leszek B.D. | Z/5567/15 | 2024 | SKN | |||||
2 | 2 | e | 1 | 14.81 | SEKUŁA Jakub | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | U23 | MZ | +0.9 | I | RĄCZKA Paweł B.D. | Z/4809/18 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | e | 1 | 15.94 | DUBIEL Adam | KS AZS AWF Warszawa # | 1979 | Masters | MZ | +0.9 | III | RĄCZKA Paweł | Z/4366/21 | 2024 | ||||||
4 | 4 | e | 1 | 16.30 | OLEJNICZAK Kacper | LUKS Orkan Września | 2003 | U23 | WP | +0.9 | III | PUJDAK Andrzej | Z/10124/21 | 2023 | ||||||
1 | f | 1 | 14.12 | MICHNIEWSKI Olgierd | RLTL Optima Radom | 2000 | Sen | MZ | +0.3 | I | TRZOS Leszek B.D. | Z/5567/15 | 2024 | SKN | ||||||
2 | f | 1 | 14.77 | SEKUŁA Jakub | KS AZS AWF Warszawa | 2003 | U23 | MZ | +0.3 | I | RĄCZKA Paweł B.D. | Z/4809/18 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 16.22 | OLEJNICZAK Kacper | LUKS Orkan Września | 2003 | U23 | WP | +0.3 | III | PUJDAK Andrzej | Z/10124/21 | 2023 | |||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 54.36 | ULIŃSKI Kacper | MKS Aleksandrów Łódzki | 2006 | U18 | LD | II | TOMCZYK Kazimierz | Z/0089/20 | 2024 | KNF | |||||||
2 | s | 1 | 54.66 | JABŁOŃSKI Hubert | MKS Aleksandrów Łódzki | 2006 | U18 | LD | II | TOMCZYK Kazimierz | Z/0180/20 | 2024 | KN B | |||||||
3 | s | 1 | 55.09 | NURKOWSKI Aleksander | LKS Jantar Ustka | 2006 | U18 | PM | II | B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna | , Z/0072/17 | , 2024 | BEZ | LDK! | KN B | |||||
4 | s | 1 | 56.89 | SIEKACZYŃSKI Maksymilian | OKS Start Otwock | 2007 | U18 | MZ | III | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/7054/21 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||
5 | s | 1 | 59.53 | DUTKIEWICZ Daniel | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | U18 | LD | IV | TOMCZYK Kazimierz | Z/0182/20 | 2024 | KN B | |||||||
6 | s | 1 | 60.90 | GARSTKA Bartłomiej | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | IV | LEWANDOWSKI Jacek | Z/14337/21 | 2024 | ||||||||
7 | s | 1 | 65.75 | MILEWSKI Wiktor | UKSM Ekipa Bielachy Kielce # | 2007 | U18 | SK | -- | BIELACHA Maciej | Z/3376/19 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 50.32 | OLEJNICZAK Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka | 1997 | Sen | MA | M | CZYŻ Radosław B.D. B.D. | Z/0056/13 | 2024 | SKN KNS | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 51.75 | URBANIAK Sebastian | LKS Vectra Włocławek | 2001 | U23 | KP | I | LDK! | SKN | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 52.35 | KIDOŃ Piotr | KS AZS AWF Kraków | 2000 | Sen | MA | I | GIZA Andrzej B.D. | Z/1693/17 | 2024 | SKN | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 52.40 | KOPEĆ Maciej | WKS Wawel Kraków | 2002 | U23 | MA | I | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # | Z/0021/16 | 2024 | LDK! | SKN KN B | |||||
5 | 5 | s | 1 | 53.77 | ADAMCZYK Jakub | MKS Polonia Warszawa | 1979 | Masters | MZ | I | ADAMCZYK Jakub B.D. | Z/3910/11 | 2024 | 3 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 53.78 | SOBURA-DURMA Jakub | KKL Kielce | 2002 | U23 | SK | I | TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł | Z/1101/16 | 2024 | 2 | LDK! | KNF SKN | ||||
7 | 7 | s | 1 | 54.91 | JOŃCZYK Maciej | RKS Łódź | 2002 | U23 | LD | II | SADACH Aneta | 3 | LDK! | SKN KN B | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 55.03 | WYMAZAŁA Bartłomiej | KS SMS Szklarska Poręba | 2000 | Sen | DS | II | B.D. B.D. | Z/2601/15 | 2024 | |||||||
1 | 9 | s | 2 | 55.64 | SAMARCZENKO Dariusz | AZS UMCS Lublin | 2000 | Sen | LU | II | SIEROCKI Michał | Z/6046/15 | 2023 | 3 | ||||||
2 | 10 | s | 2 | 55.70 | TYLAK Łukasz | UKS Dąb Suchy Las | 1990 | Sen | WP | II | TYLAK Łukasz | Z/1668/12 | 2024 | II | ||||||
3 | 11 | s | 2 | 56.15 | KRAKOWIAK Tymoteusz | MKS Polonia Warszawa | 2004 | U20 | MZ | II | TARASIUK Paweł | Z/4501/18 | 2024 | BEZ | KN B | |||||
4 | 12 | s | 2 | 56.78 | SIZER Miles | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U23 | KP | III | MARCINIAK Roman B.D. | Z/1819/22 | 2024 | |||||||
5 | 13 | s | 2 | 58.08 | ZIĄBKA Oliwier | MKS Aleksandrów Łódzki | 2005 | U20 | LD | III | TOMCZYK Kazimierz | Z/0867/19 | 2024 | KN B | ||||||
6 | 14 | s | 2 | 61.00 | STEFAŃCZYK Jakub | KS Prefbet-Sonarol | 2004 | U20 | PD | IV | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/5352/18 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
s | 2 | DNF | RUCKI Filip | MKS Pilica Białobrzegi | 2005 | U20 | MZ | -- | WIECZOREK Konstanty | Z/0949/20 | 2024 | |||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:13.46 | WRÓBLEWSKI Błażej | KS Czempion Warszawa # | 2005 | U20 | MZ | III | TOPOLEWSKI Maciej | Z/0396/19 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 7:39.82 | BŁOCH Witold | KS Czempion Warszawa | 2005 | U20 | MZ | -- | TOPOLEWSKI Maciej | Z/3977/22 | 2023 | |||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9:14.41 | TROJNIAR Bartosz | CWKS Resovia Rzeszów | 2004 | U20 | PK | II | KOWAL Piotr MAZUR Janusz | Z/4611/17 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | ||||
2 | 2 | s | 1 | 9:14.79 | SZYMANIAK Kamil | MKL Toruń | 1990 | Sen | KP | II | B.D. WOŹNIAK Jacek | , Z/11430/21 | , 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 9:46.13 | NOWAK Rafał | CKS Budowlani Częstochowa | 1975 | Masters | SL | III | NOWAK Monika | Z/1856/11 | 2024 | 2 | ||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.80 | PIÓRKOWSKI Jakub | MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka | 2008 | U16 | MZ | IV | NAPIÓRKOWSKI Adam | Z/3255/20 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | f | 1 | 1.80 | ZIELIŃSKI Wiktor | MKS Pułtusk | 2008 | U16 | MZ | IV | KRYSIAK Sławomir | Z/12534/21 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 1.70 | KOPER Piotr | UKS Błyskawica Domaniewice | 2007 | U18 | LD | -- | B.D. | Z/9742/21 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 1.60 | GODEK Alan | RLTL Optima Radom | 2008 | U16 | MZ | -- | GOS Piotr | Z/5493/23 | 2023 | ||||||||
5 | f | 1 | 1.50 | BEDNARSKI Dariusz | MUKS Płock | 1954 | Masters | MZ | -- | B.D. B.D. | Z/1790/12 | 2023 | BEZ | |||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.41 | POCHOPIEŃ Nikodem | KKL Kielce | 2004 | U20 | SK | II | WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof | Z/0146/17 | 2024 | 5 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | f | 1 | 4.41 | REMBOWSKI Marcel | RKS Łódź | 2007 | U18 | LD | II | LISIAK Adam | Z/1111/20 | 2024 | KN B | |||||||
3 | f | 1 | 4.01 | BIAŁOGOŃSKI Karol | KKL Kielce | 2007 | U18 | SK | II | JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka | , Z/0822/20 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||||
4 | f | 1 | 3.31 | KOSMOWSKI Szymon | KS AZS AWF Warszawa | 2006 | U18 | MZ | IV | RZEPKA Marek | Z/3268/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||||
5 | f | 1 | 3.25 | RZEPKA Szymon | KS Warszawianka W-wa | 2008 | U16 | MZ | IV | RZEPKA Marek | Z/3023/20 | 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 2.75 | BECHT Nikodem | RKS Łódź | 2009 | U16 | LD | -- | LISIAK Adam | Z/5173/23 | 2024 | LDK! | |||||||
f | 1 | NM | KUŚMIEREK Damian | KS Warszawianka W-wa # | 2007 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/2316/20 | 2024 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||
f | 1 | NM | CHMARA Sebastian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | Sen | KP | -- | B.D. | SKN | ||||||||||
f | 1 | NM | LEBIEDZIŃSKI Gabriel | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula | , Z/4279/21 | , 2024 | LDK! | ||||||||
f | 1 | NM | ROZMIAREK Piotr | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U20 | KP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech | , Z/4249/18 | , 2023 | LDK! | SKN KN B | |||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.56 | SUDER Alan | KS AZS AWF Kraków | 2004 | U20 | MA | +0.2 | III | MUNIAK Michał GUJA Marta | , Z/1247/18 | , 2023 | LDK! | OSU | |||||
2 | f | 1 | 6.48 | GRALEWSKI Marcin | KS AZS AWF Warszawa | 2005 | U20 | MZ | +0.8 | III | KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech | , Z/5062/19 | , 2024 | LDK! | KN B | |||||
1 | f | 2 | 7.01 | WILCZEWSKI Jakub | AML Słupsk | 2006 | U18 | PM | +1.2 | II | DIAK Mateusz | Z/0087/21 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
2 | f | 2 | 6.86 | GROCHOWSKI Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | +1.0 | II | MERWA Janusz | Z/0376/22 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
3 | f | 2 | 6.43 | ANDRZEJCZAK Ignacy | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +1.2 | III | KORWEK Joanna | Z/0410/19 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | ||||
4 | f | 2 | 5.93 | KACZMAREK Mikołaj | UKS Dąb Suchy Las | 2007 | U18 | WP | +2.1 | IV | TYLAK Łukasz | Z/0533/22 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | f | 2 | 5.51 | SETA Sebastian | UKS Otrębusy | 2007 | U18 | MZ | +0.5 | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/5465/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | f | 2 | 4.99 | NORYCA Igor | MUKS Płock | 2009 | U16 | MZ | +1.6 | -- | DOBRZENIAK Jarosław | Z/2777/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | f | 2 | 4.46 | OBCZYŃSKI Batłomiej | MUKS Płock | 2009 | U16 | MZ | +0.1 | -- | DOBRZENIAK Jarosław | Z/0953/20 | 2024 | LDK! | ||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.19 | WZIĄTEK Szymon | AML Słupsk | 2007 | U18 | PM | +1.0 | III | DIAK Mateusz DIAK Mateusz | , Z/2503/20 | , 2024 | LDK! | KNF | |||||
2 | f | 1 | 14.15 | SOBORA Łukasz | KS Lemiesz Team Warszawa | 1978 | Masters | MZ | +0.5 | III | SOBORA Łukasz | Z/1250/14 | 2024 | |||||||
3 | f | 1 | 13.09 | TĘCZA Damian | KS Sprintwarsaw # | 1985 | Masters | MZ | +0.9 | -- | MALANOWSKI Łukasz | Z/0612/22 | 2024 | |||||||
4 | f | 1 | 11.79 | BŁASZCZYK Kamil | MKS Bank BS Płońsk | 2003 | U23 | MZ | +0.6 | -- | MAJEWSKI Zbigniew B.D. MAJEWSKI Zbigniew | Z/3056/17 | 2024 | |||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.46 | KARPIUK Franciszek | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | IV | MAZUR Szymon | Z/1223/22 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 12.89 | DEMBIŃSKI Miłosz | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 2006 | U18 | MZ | IV | SZUSTER Konrad | Z/3188/20 | 2023 | LDK! | KN B | ||||||
3 | f | 1 | 10.30 | ŁUDKOWSKI Kamil | UKS Młodzik Warszawa | 2006 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol | Z/1800/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 9.67 | LEKSIŃSKI Mikołaj | MKS Pilica Białobrzegi | 2008 | U16 | MZ | -- | WIECZOREK Konstanty | Z/5275/22 | 2024 | ||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 18.04 | KIJEWSKI Karol | MKL Jurand Szczytno | 2005 | U20 | WN | I | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej | , Z/3348/18 | , 2024 | 5 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | f | 1 | 14.34 | AMBROZIAK Marcel | MKL Jurand Szczytno | 2004 | U20 | WN | II | BUKOWIECKI Maciej | Z/2745/19 | 2023 | OSU | |||||||
3 | f | 1 | 13.51 | SIKORA Wiktor | GKS Wilga Garwolin | 2005 | U20 | MZ | III | BUSZTA Stanisław | Z/0571/19 | 2024 | BEZ | KN B | ||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 20.18 | MAZUR Szymon | KS AZS AWF Warszawa | 1998 | Sen | MZ | MM | OLSZEWSKI Radosław B.D. | Z/0477/14 | 2024 | SKN KNS | |||||||
2 | f | 1 | 12.33 | SOBIECH Jakub | KS Sprintwarsaw # | 1990 | Sen | MZ | III | MALANOWSKI Łukasz | Z/11732/21 | 2024 | ||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
4 | f | 1 | 43.58 | DEMBIŃSKI Miłosz | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 2006 | U18 | MZ | III | SZUSTER Konrad | Z/3188/20 | 2023 | LDK! | KN B | ||||||
6 | f | 1 | 34.45 | KURAS Stanisław | AKL Ursynów Warszawa # | 2008 | U16 | MZ | V | LEMIESZEWSKA Marta | Z/1540/22 | 2024 | ||||||||
7 | f | 1 | 32.56 | ŁADA Igor | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 2007 | U18 | MZ | -- | SZUSTER Katarzyna SZUSTER Konrad | , Z/1809/21 | , 2023 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 28.47 | MYKYTCHUK Vadim | AKL Ursynów Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | LEMIESZEWSKA Marta # | Z/11591/21 | 2024 | ||||||||
9 | f | 1 | 26.48 | PIETRZYK Jerzy | AKL Ursynów Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | LEMIESZEWSKA Marta # | Z/12350/21 | 2024 | ||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 46.72 | SIKORA Wiktor | GKS Wilga Garwolin | 2005 | U20 | MZ | II | BUSZTA Stanisław | Z/0571/19 | 2024 | BEZ | KN B | ||||||
2 | f | 1 | 46.16 | KIJEWSKI Karol | MKL Jurand Szczytno | 2005 | U20 | WN | II | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej | , Z/3348/18 | , 2024 | 5 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
3 | f | 1 | 40.98 | AMBROZIAK Marcel | MKL Jurand Szczytno | 2004 | U20 | WN | III | BUKOWIECKI Maciej | Z/2745/19 | 2023 | OSU | |||||||
4 | f | 1 | 36.84 | JURGIEL Jerzy | OŚ AZS Poznań | 2004 | U20 | WP | IV | BIERNACKI Jacek | Z/12345/21 | 2024 | ||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 54.27 | ANDRZEJCZAK Jarosław | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U23 | MZ | I | CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon # | , Z/0452/16 | , 2024 | LDK! | SKN KN B | ||||||
2 | f | 1 | 52.56 | RODZIAK Damian | LUKS Orkan Września # | 2003 | U23 | WP | I | PAWLAK Przemysław | Z/4273/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
3 | f | 1 | 48.82 | KACPRZAK Mateusz | KS AZS AWF Warszawa | 1992 | Sen | MZ | I | B.D. | Z/3356/11 | 2023 | 1 | |||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 65.30 | KRUSZWIC Wiktor | MUKS Park Zduńska Wola | 2006 | U18 | LD | II | SZEWCZYK Tomasz | Z/3604/19 | 2024 | OSU KN B | |||||||
2 | f | 1 | 52.21 | KOŁAKOWSKI Karol | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | III | GÓRA Marcin | Z/1888/20 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||
3 | f | 1 | 38.47 | KLĄSKAŁA Stanisław | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | -- | GÓRA Marcin | Z/3952/22 | 2023 | LDK! | |||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 62.49 | BAJER Mikołaj | OŚ AZS Poznań | 2004 | U20 | WP | I | BIERNACKI Jacek | Z/1093/18 | 2024 | 4 | KN B | ||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 70.41 | WROTYŃSKI Marcin | OŚ AZS Poznań | 1996 | Sen | WP | M | NOWAK Grzegorz B.D. | Z/1594/12 | 2024 | 1 | SKN KNS | ||||||
2 | f | 1 | 67.68 | ZIÓŁKOWSKI Adam | OŚ AZS Poznań | 2002 | U23 | WP | I | CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. | , Z/0930/16 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
3 | f | 1 | 67.04 | ROGOWSKI Arkadiusz | KS Agros Zamość | 1993 | Sen | LU | I | ROSA Mikołaj | Z/2769/11 | 2024 | M | |||||||
4 | f | 1 | 64.85 | KOWALSKI Bartosz | KS AZS AWF Wrocław | 1999 | Sen | DS | I | B.D. KOTWICA Czesław | , Z/0897/17 | , 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 60.99 | DZIOBA Jakub | OŚ AZS Poznań | 2003 | U23 | WP | I | NOWAK Grzegorz B.D. | Z/4493/18 | 2024 | SKN KN B | |||||||
6 | f | 1 | 55.12 | WALCZAK Mariusz | KS AZS AWF Warszawa | 1971 | Masters | MZ | I | GÓRA Marcin | Z/4412/11 | 2024 | 1 | |||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 45.61 | LIPKA Jan | RLTL Optima Radom | 2009 | U16 | MZ | IV | WAŚNIEWSKI Marcin # | Z/3400/23 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
2 | f | 1 | 41.45 | MAZURKIEWICZ Jakub | RLTL Optima Radom | 2008 | U16 | MZ | V | FALIŃSKI Jacek | Z/1527/22 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 36.42 | GAJDA Jakub | RLTL Optima Radom | 2008 | U16 | MZ | -- | FALIŃSKI Jacek | Z/1525/22 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 32.37 | WINIARSKI Patryk | RLTL Optima Radom | 2008 | U16 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin | Z/4682/23 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
5 | f | 1 | 31.97 | GADALSKI Patryk | RLTL Optima Radom | 2008 | U16 | MZ | -- | FALIŃSKI Jacek | Z/1524/22 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 25.31 | JANAS Stanisław | RLTL Optima Radom | 2009 | U16 | MZ | -- | FALIŃSKI Jacek | Z/3401/23 | 2024 | LDK! | |||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.02 | WILCZYŃSKI Kajetan | RLTL Optima Radom | 2007 | U18 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin | Z/14371/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
2 | f | 1 | 39.69 | MAJEWSKI Patryk | RLTL Optima Radom | 2007 | U18 | MZ | -- | B.D. # | Z/1526/22 | 2023 | LDK! | |||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 63.17 | KOTECKI Piotr | AKL Ursynów Warszawa | 2000 | Sen | MZ | I | DAMSZEL Tomasz B.D. | Z/2310/16 | 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 60.59 | GIEREK Rafał | KS AZS AWF Warszawa | 1996 | Sen | MZ | II | B.D. B.D. B.D. | , Z/0444/12 | , 2024 | M | |||||||
4 | f | 1 | 53.76 | TARASZKIEWICZ Bartosz | LUKS Hańcza Suwałki | 2004 | U20 | PD | III | B.D. STACHURSKA Agnieszka | Z/1232/18 | 2023 | 4 | LDK! | KN B | |||||
5 | f | 1 | 53.26 | MAJEWSKI Bartosz | RLTL Optima Radom | 2005 | U20 | MZ | III | FALIŃSKI Jacek | Z/5086/18 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 52.29 | FALIŃSKI Filip | RLTL Optima Radom | 2003 | U23 | MZ | III | FALIŃSKI Jacek | Z/5085/18 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 48.09 | KIEŁBIOWSKI Szymon | RLTL Optima Radom | 2005 | U20 | MZ | III | WAŚNIEWSKI Marcin | Z/5101/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU | |||||
8 | f | 1 | 44.99 | BŁASIAK Tomasz | RLTL Optima Radom | 2005 | U20 | MZ | IV | FALIŃSKI Jacek # | Z/1269/20 | 2024 | LDK! | |||||||
9 | f | 1 | 43.84 | RESIAK Paweł | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U20 | MZ | IV | DAMSZEL Tomasz | Z/2111/19 | 2024 | BEZ | |||||||
10 | f | 1 | 43.56 | KUNCEWICZ Jonatan | AKL Ursynów Warszawa | 2002 | U23 | MZ | -- | DAMSZEL Tomasz B.D. | Z/1943/17 | 2024 | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.8865718841553 sekund |