60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.40 | 4 e3 | NOWAK Alicja | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/6637/23 | U14 | WP | Barcin (2) | 2024-05-12 | -1.3 | V | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 14.46 | 4 e3 | POLTASZEWSKA Pola | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/13146/21 | U14 | WP | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | +0.4 | V | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 14.48 | 4 e6 | WŁODARCZYK Julia | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/0094/22 | U14 | WP | ŁódŒ (1) | 2024-05-04 | +0.2 | V | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 14.53 | 4 e4 | KWIATKOWSKA Julia | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/0102/22 | U14 | WP | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | -0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 14.66 | 5 e4 | WŁODARCZYK Julia | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/0094/22 | U14 | WP | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | -0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 14.67 | 2 e11 | NOWAK Alicja | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/6637/23 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -2.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 14.68 | 5 e6 | POLTASZEWSKA Pola | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/13146/21 | U14 | WP | ŁódŒ (1) | 2024-05-04 | +0.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 14.70 | 3 e4 | POLTASZEWSKA Pola | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/13146/21 | U14 | WP | Barcin (2) | 2024-05-12 | +1.8 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 14.75 | 4 e1 | WŁODARCZYK Julia | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/0094/22 | U14 | WP | Barcin (2) | 2024-05-12 | +1.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 14.79 | 3 e8 | WŁODARCZYK Julia | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/0094/22 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -2.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 46.84 | 1 s7 | JANKOWIAK Wiktoria | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/13148/21 | U14 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | V | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 47.61 | 1 s1 | JANKOWIAK Wiktoria | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/13148/21 | U14 | WP | Barcin (2) | 2024-05-12 | V | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 48.28 | 4 s6 | JANKOWIAK Wiktoria | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/13148/21 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | V | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 48.55 | 5 s7 | NOWAK Alicja | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/6637/23 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 48.74 | 5 s5 | NOWAK Alicja | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/6637/23 | U14 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 48.87 | 4 s7 | POLTASZEWSKA Pola | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/13146/21 | U14 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 49.25 | 2 s1 | NOWAK Alicja | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/6637/23 | U14 | WP | Barcin (2) | 2024-05-12 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 50.21 | 5 s7 | WŁODARCZYK Julia | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/0094/22 | U14 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 52.65 | 3 s4 | KRYSIŃSKA Gabriela | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/14242/21 | U14 | WP | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 53.16 | 4 s8 | KRYSIŃSKA Gabriela | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/14242/21 | U14 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 69.80 | 2 s2 | POLTASZEWSKA Pola | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/13146/21 | U14 | WP | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 71.47 | 3 s2 | WŁODARCZYK Julia | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/0094/22 | U14 | WP | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:54.02 | 2 s2 | JANKOWIAK Wiktoria | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/13148/21 | U14 | WP | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1:56.13 | 1 s2 | POLTASZEWSKA Pola | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/13146/21 | U14 | WP | Barcin (2) | 2024-05-12 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1:59.87 | 5 s4 | POLTASZEWSKA Pola | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/13146/21 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 2:00.72 | 3 s1 | WŁODARCZYK Julia | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/0094/22 | U14 | WP | Barcin (2) | 2024-05-12 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 2:00.93 | 6 s4 | WŁODARCZYK Julia | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/0094/22 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.38 | 5 | FELCYN Natasza | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/0105/22 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1.38 | 7 | BEJNAROWICZ Zuzanna | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/0312/24 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1.30 | 11 | BEJNAROWICZ Zuzanna | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/0312/24 | U14 | WP | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 1.30 | 11 | NOWAK Lena | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/0097/22 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 1.25 | 12 | KWIATKOWSKA Julia | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/0102/22 | U14 | WP | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 1.25 | 13 | FELCYN Natasza | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/0105/22 | U14 | WP | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 1.25 | 3 | HÊŠ Zuzanna | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/10698/21 | U14 | WP | Barcin (2) | 2024-05-12 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 1.25 | 12 | KWIATKOWSKA Julia | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/0102/22 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 1.25 | 13 | POLTASZEWSKA Pola | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/13146/21 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 1.20 | 11 | HÊŠ Zuzanna | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/10698/21 | U14 | WP | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.52 | 5 | JANKOWIAK Wiktoria | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/13148/21 | U14 | WP | Barcin (2) | 2024-05-12 | +1.0 | V | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 4.50 | 7 | JANKOWIAK Wiktoria | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/13148/21 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | +1.4 | V | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 4.05 | 8 | NOWAK Lena | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/0097/22 | U14 | WP | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | +0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 3.88 | 39 | NOWAK Lena | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/0097/22 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | +1.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 3.85 | 11 | FELCYN Natasza | LKS Atleta Gniezno | 2012 | Z/0105/22 | U14 | WP | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 3.70 | 12 | BEJNAROWICZ Zuzanna | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/0312/24 | U14 | WP | Słubice (1 / F) | 2024-05-03 | -1.6 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 3.61 | 48 | BEJNAROWICZ Zuzanna | LKS Atleta Gniezno | 2011 | Z/0312/24 | U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | +1.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 57.36 | 1 s2 | FELCYN Natasza NOWAK Alicja POLTASZEWSKA Pola WŁODARCZYK Julia |
LKS Atleta Gniezno | 12 12 12 12 |
U14 | WP | ŁódŒ (1) | 2024-05-04 | -- | |||||||||||||||||||
4x200 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:58.37 | 2 s3 | NOWAK Alicja SKORNIAK Jan JANKOWIAK Wiktoria ZIELONKA Jakub |
LKS Atleta Gniezno | 12 11 11 11 |
U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | |||||||||||||||||||
2. | 2:01.40 | 3 s3 | ZIELONKA Szymon POLTASZEWSKA Pola STASZKIEWICZ Tymon WŁODARCZYK Julia |
LKS Atleta Gniezno (2) | 11 12 12 12 |
U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | |||||||||||||||||||
3. | 2:05.91 | 5 s5 | MIERZEJEWSKI Tomasz FELCYN Natasza SIWIAK Ksawery KRYSIŃSKA Gabriela |
LKS Atleta Gniezno (3) | 12 12 12 11 |
U14 | WP | Leszno (1) | 2024-05-26 | -- | |||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaŒnikiem na ikonê pokaże zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 5.301038980484 sekund |