60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.46 | 1 e2 | WROTEK Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/0952/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | +1.1 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
2. | 12.50 | 2 f2 | WROTEK Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/0952/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | +1.8 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
3. | 12.50 | 1 e2 | WROTEK Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/0952/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | +0.2 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
4. | 12.53 | 1 f2 | WROTEK Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/0952/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -0.2 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
5. | 12.56 | 8 | WROTEK Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/0952/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | +0.4 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
6. | 12.60 | 3 e1 | WROTEK Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/0952/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | -2.5 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
7. | 12.62 | 1 f2 | WROTEK Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/0952/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | -2.1 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
8. | 12.64 | 2 f2 | PAWLAK Adrianna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | Z/5561/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -0.2 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
9. | 12.65 | 4 e2 | WROTEK Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/0952/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -0.5 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
10. | 12.66 | 3 f2 | CZAJKA Agata | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | Z/3415/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -0.2 | II | KN B | ||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.26 | 4 s1 | CZAJKA Agata | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | Z/3415/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | +0.9 | II | KN B | ||||||||||||||||
2. | 25.58 | 3 s1 | CZAJKA Agata | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | Z/3415/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | -0.7 | II | KN B | ||||||||||||||||
3. | 25.60 | 5 s1 | WROTEK Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/0952/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | +0.9 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
4. | 25.71 | 6 s1 | PAWLAK Adrianna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | Z/5561/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | +0.9 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
5. | 25.76 | 1 s5 | ZIELIŃSKA Alicja | UKS Herkules Sulejówek | 2007 | Z/3227/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | +0.4 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
6. | 25.82 | 4 s2 | CZAJKA Agata | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | Z/3415/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | +0.5 | II | KN B | ||||||||||||||||
7. | 25.89 | 3 s2 | PAWLAK Adrianna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | Z/5561/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | -0.6 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
8. | 26.05 | 4 s2 | WROTEK Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/0952/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | -0.6 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
9. | 26.08 | 2 s3 | WROTEK Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/0952/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | +0.8 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
10. | 26.43 | 3 s2 | JÓŹWICKA Hanna | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/0419/24 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | +0.2 | III | OSU | ||||||||||||||||
200 K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25.88 | 1 s5 | BARGIEŁ Barbara | UKS Filipides Teresin | 2008 | U18 | MZ | Łódź (1) | 2024-05-19 | +2.8 | |||||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 40.89 | 6 s1 | ZIELIŃSKA Alicja | UKS Herkules Sulejówek | 2007 | Z/3227/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 41.91 | 8 s1 | PAWLAK Adrianna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | Z/5561/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
3. | 42.84 | 1 s9 | BARTNIK Karina | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/7607/23 | U18 | MZ | Białobrzegi (1) | 2024-05-12 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 43.48 | 1 s8 | KOWALCZUK Amelia | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/0727/23 | U18 | MZ | Białobrzegi (1) | 2024-05-12 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 44.01 | 1 s8 | BIELAWSKA Natalia | MKS Polonia Warszawa | 2008 | Z/1437/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
6. | 44.03 | 4 s3 | NAWROCKA Zofia | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | Z/5218/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 44.59 | 2 s4 | JAKUBIAK Paulina | UKS LA Basket Warszawa | 2007 | Z/2600/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
8. | 45.22 | 4 s4 | NIEWIADOMSKA Magdalena | LKS Mazowsze Teresin | 2008 | Z/12900/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
9. | 46.62 | 4 s5 | DENEKA Hanna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | Z/3505/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
10. | 46.69 | 1 s7 | PRZEMYŁSKA Karolina | MUKS Płock | 2007 | Z/0954/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 57.27 | 3 s1 | ZIELIŃSKA Alicja | UKS Herkules Sulejówek | 2007 | Z/3227/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 57.46 | 4 s1 | ZIELIŃSKA Alicja | UKS Herkules Sulejówek | 2007 | Z/3227/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
3. | 58.87 | 1 s2 | BARGIEŁ Barbara | UKS Filipides Teresin | 2008 | Z/0838/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | II | LDK! | OSU | ||||||||||||||||
4. | 58.93 | 1 s1 | KOWALCZUK Amelia | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/0727/23 | U18 | MZ | Oleśnica (M / F) | 2024-05-22 | II | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 60.07 | 4 s1 | BARTNIK Karina | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/7607/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | III | ||||||||||||||||||
6. | 60.09 | 1 s3 | GIEJBATOW Julia | RLTL GGG Radom (RLTL GGG RadomRLTL Optima Radom) | 2008 | Z/1569/19 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
7. | 60.17 | 1 s2 | GIEJBATOW Julia | RLTL GGG Radom (RLTL GGG RadomRLTL Optima Radom) | 2008 | Z/1569/19 | U18 | MZ | Oleśnica (M / F) | 2024-05-22 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
8. | 60.47 | 3 s2 | BŁUŚ Hanna | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | Z/0882/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | III | ||||||||||||||||||
9. | 60.49 | 1 s2 | DUSIEWICZ Hanna | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | Z/0874/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | III | KN B | |||||||||||||||||
10. | 60.78 | 1 s2 | BIELAWSKA Natalia | MKS Polonia Warszawa | 2008 | Z/1437/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | III | ||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:42.42 | 10 s1 | BIELAWSKA Natalia | MKS Polonia Warszawa | 2008 | Z/1437/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 1:47.90 | 6 s2 | TŁOCZKOWSKA Natalia | LKS Maków Mazowiecki | 2007 | Z/1806/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 1:49.14 | 8 s2 | JANAS Marianna | KS Czempion Warszawa | 2008 | Z/11657/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 1:49.64 | 10 s2 | ZAJĄC Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 2007 | Z/2724/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 1:50.62 | 12 s2 | MAŁECKA Dominika | LKS Osuchów | 2008 | Z/3572/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -- | ||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:15.94 | 4 s1 | RUSIŁOWICZ Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 2008 | Z/3999/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 2:21.35 | 4 s2 | HOYER Natalia | KM Aktywni Sochaczew | 2008 | Z/5814/19 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 2:21.94 | 5 s2 | SZCZYGIELSKA Anita | MKS Pogoń Siedlce | 2008 | Z/14498/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | III | KN B | |||||||||||||||||
4. | 2:23.64 | 4 s1 | BARTNIK Karina | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/7607/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | III | ||||||||||||||||||
5. | 2:23.70 | 5 s1 | HOYER Natalia | KM Aktywni Sochaczew | 2008 | Z/5814/19 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
6. | 2:24.35 | 4 s1 | SZYMAŃSKA Maja | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | Z/6693/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | III | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 2:27.34 | 1 s2 | RACHWALSKA Zofia | KS Atak Agrykola Warszawa | 2008 | Z/4343/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 2:28.34 | 7 s1 | ROMANÓW Iga | KS Atak Agrykola Warszawa | 2007 | Z/3426/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
9. | 2:28.69 | 9 s2 | ROMANÓW Iga | KS Atak Agrykola Warszawa | 2007 | Z/3426/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 2:29.04 | 7 s1 | PRZEŹDZIECKA Weronika | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/4522/24 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | IV | ||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:54.73 | 10 s1 | RUSIŁOWICZ Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 2008 | Z/3999/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 3:07.96 | 7 s2 | SZCZYGIELSKA Anita | MKS Pogoń Siedlce | 2008 | Z/14498/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | KN B | |||||||||||||||||
3. | 3:13.40 | 4 s3 | PRZEŹDZIECKA Weronika | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/4522/24 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 3:18.45 | 2 s1 | ROLA Marcjanna | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/6300/21 | U18 | MZ | Białobrzegi (1) | 2024-05-12 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 3:19.58 | 11 s2 | KAŁASKA Karolina | GKS Wilga Garwolin | 2007 | Z/4282/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | -- | ||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:32.90 | 5 s1 | RUSIŁOWICZ Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 2008 | Z/3999/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 4:39.50 | 1 s1 | RUSIŁOWICZ Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 2008 | Z/3999/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 5:00.88 | 4 s1 | PRZEŹDZIECKA Weronika | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/4522/24 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | IV | ||||||||||||||||||
4. | 5:01.12 | 4 s1 | SZYMAŃSKA Maja | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | Z/6693/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 5:05.84 | 7 s1 | ROLA Marcjanna | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/6300/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 5:08.80 | 9 s1 | PRZEŹDZIECKA Weronika | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/4522/24 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | IV | ||||||||||||||||||
7. | 5:11.31 | 9 s1 | RACHWALSKA Zofia | KS Atak Agrykola Warszawa | 2008 | Z/4343/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 5:26.78 | 12 s1 | MAŁECKA Dominika | LKS Osuchów | 2008 | Z/3572/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | -- | ||||||||||||||||||
9. | 5:31.15 | 13 s1 | MAŁECKA Dominika | LKS Osuchów | 2008 | Z/3572/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -- | ||||||||||||||||||
10. | 5:31.77 | 14 s1 | ŁAKOMSKA Magdalena | KS Czempion Warszawa | 2008 | Z/3870/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -- | ||||||||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10:41.09 | 3 s1 | SZYMAŃSKA Maja | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | Z/6693/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | III | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 10:49.40 | 6 s1 | SZYMAŃSKA Maja | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | Z/6693/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 10:53.47 | 1 s1 | JANAS Marianna | KS Czempion Warszawa | 2008 | Z/11657/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | III | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 10:59.15 | 3 s1 | PRZEŹDZIECKA Weronika | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/4522/24 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | III | ||||||||||||||||||
5. | 11:07.75 | 7 s1 | KAŁASKA Karolina | GKS Wilga Garwolin | 2007 | Z/4282/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | IV | ||||||||||||||||||
6. | 11:08.07 | 8 s1 | PRZEŹDZIECKA Weronika | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/4522/24 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | IV | ||||||||||||||||||
7. | 11:12.67 | 10 s1 | ROLA Marcjanna | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/6300/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 11:24.83 | 11 s1 | JANAS Marianna | KS Czempion Warszawa | 2008 | Z/11657/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
DNF | ŁAKOMSKA Magdalena | KS Czempion Warszawa | 2008 | Z/3870/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
10000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
Półmaraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Maraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Bieg 6-godzinny K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K DzMł (68.6/7.0) K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
80 m pł ds K | |||||||||||||||||||||||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.74 | 2 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 2007 | Z/1110/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -1.3 | II | LDK! | KN B | |||||||||||||||
2. | 14.78 | 2 s1 | MARCZUK Maja | SKS Feniks Siedlce | 2007 | Z/3213/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | +1.8 | II | KN B | ||||||||||||||||
3. | 14.80 | 2 w1 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 2007 | Z/1110/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | 0.0 | II | LDK! | KN B | |||||||||||||||
4. | 14.88 | 2 e1 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 2007 | Z/1110/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -1.4 | II | LDK! | KN B | |||||||||||||||
5. | 14.99 | 1 | PAWLAK Adrianna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | Z/5561/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | -1.0 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
6. | 15.04 | 1 e1 | PAWLAK Adrianna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | Z/5561/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | -1.8 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
7. | 15.08 | 3 s1 | PAWLAK Adrianna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | Z/5561/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | +1.8 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
8. | 15.12 | 1 e2 | PAWLAK Adrianna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | Z/5561/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -1.3 | II | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
9. | 15.36 | 3 | DENEKA Hanna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | Z/3505/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -1.3 | II | LDK! | OSU | |||||||||||||||
10. | 15.37 | 3 w1 | BANY Adrianna | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/2617/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | 0.0 | II | LDK! | KN B | |||||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
300 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 62.55 | 2 s1 | KOWALCZUK Amelia | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/0727/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | II | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 63.52 | 3 s1 | GIEJBATOW Julia | RLTL GGG Radom (RLTL GGG RadomRLTL Optima Radom) | 2008 | Z/1569/19 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
3. | 64.73 | 1 s2 | GIEJBATOW Julia | RLTL GGG Radom (RLTL GGG RadomRLTL Optima Radom) | 2008 | Z/1569/19 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
4. | 64.94 | 1 s2 | DUSIEWICZ Hanna | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | Z/0874/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | II | KN B | |||||||||||||||||
5. | 65.34 | 5 s1 | GIEJBATOW Julia | RLTL GGG Radom (RLTL GGG RadomRLTL Optima Radom) | 2008 | Z/1569/19 | U18 | MZ | Lublin (M / E) | 2024-05-30 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
6. | 65.89 | 3 s1 | BIEDRZYCKA Zuzanna | KS Czempion Warszawa | 2007 | Z/10792/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | II | ||||||||||||||||||
7. | 66.06 | 1 s1 | BIEDRZYCKA Zuzanna | KS Czempion Warszawa | 2007 | Z/10792/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | III | ||||||||||||||||||
8. | 66.35 | 2 s2 | DUSIEWICZ Hanna | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | Z/0874/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | III | KN B | |||||||||||||||||
9. | 67.77 | 3 s2 | NAWROCKA Zofia | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | Z/5218/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 68.14 | 4 s1 | BIELAWSKA Natalia | MKS Polonia Warszawa | 2008 | Z/1437/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | III | ||||||||||||||||||
1000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
2000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7:16.50 | 2 s1 | KAROLAK Amelia | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/2700/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 7:33.40 | 1 s1 | KAROLAK Amelia | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/2700/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
3. | 7:57.60 | 2 s1 | RACHWALSKA Zofia | KS Atak Agrykola Warszawa | 2008 | Z/4343/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | III | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 8:06.17 | 6 s1 | RACHWALSKA Zofia | KS Atak Agrykola Warszawa | 2008 | Z/4343/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | |||||||||||||||||
DNF | ŁUKASIEWICZ Maja | UKS Olimp Kozienice | 2007 | Z/1384/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | -- | LDK! | |||||||||||||||||||
3000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.65 | 2 | GAJDA Julia | UKS MTE Milanówek | 2008 | Z/0687/20 | U18 | MZ | Aleksandrów Łódzki (1 / F) | 2024-05-04 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 1.65 | 1 | GAJDA Julia | UKS MTE Milanówek | 2008 | Z/0687/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 1.64 | 2 | GAJDA Julia | UKS MTE Milanówek | 2008 | Z/0687/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 1.63 | 2 w2 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 2007 | Z/1110/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
5. | 1.60 | 3 | GAJDA Julia | UKS MTE Milanówek | 2008 | Z/0687/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
6. | 1.55 | 3 | ZIELIŃSKA Joanna | UKS MTE Milanówek | 2008 | Z/1457/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
7. | 1.55 | 4 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 2007 | Z/1110/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
8. | 1.55 | 7 | ADACH Weronika | UKS MTE Milanówek | 2008 | Z/6248/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | III | ||||||||||||||||||
9. | 1.54 | 3 | BRODOWSKA Nina | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | Z/4469/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | IV | OSU | |||||||||||||||||
10. | 1.51 | 3 w2 | ZIELIŃSKA Joanna | UKS MTE Milanówek | 2008 | Z/1457/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | IV | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.10 | 2 f3 | BABIAK Joanna | KS Warszawianka W-wa | 2007 | Z/0580/23 | U18 | MZ | Łódź (1 / F) | 2024-05-21 | II | KN B | |||||||||||||||||
2. | 3.05 | 6 | BABIAK Joanna | KS Warszawianka W-wa | 2007 | Z/0580/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | II | KN B | |||||||||||||||||
3. | 2.55 | 9 | SZYMCZAK Karolina | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/3200/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | IV | ||||||||||||||||||
4. | 2.50 | 3 | SZYMCZAK Karolina | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/3200/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | IV | ||||||||||||||||||
5. | 2.30 | 3 | KOMARNICKA Lena | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/4615/24 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -- | ||||||||||||||||||
6. | 2.30 | 14 f3 | KOMARNICKA Lena | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/4615/24 | U18 | MZ | Łódź (1 / F) | 2024-05-21 | -- | ||||||||||||||||||
7. | 2.25 | 10 | KOMARNICKA Lena | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/4615/24 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | -- | ||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.59 | 3 | CZAJKA Agata | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | Z/3415/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | +1.5 | II | KN B | ||||||||||||||||
2. | 5.58 | 1 f2 | CZAJKA Agata | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | Z/3415/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | +0.5 | II | KN B | ||||||||||||||||
3. | 5.41 | 1 f2 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 2007 | Z/1110/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | +0.7 | II | LDK! | KN B | |||||||||||||||
4. | 5.29 | 2 f2 | JAKUBIAK Paulina | UKS LA Basket Warszawa | 2007 | Z/2600/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | +0.9 | III | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
5. | 5.29 | 2 | DOBKOWSKA Daria | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka | 2008 | Z/1808/21 | U18 | MZ | Białystok (1) | 2024-05-29 | +1.6 | III | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 5.28 | 2 f2 | JAKUBIAK Paulina | UKS LA Basket Warszawa | 2007 | Z/2600/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | +0.6 | III | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
7. | 5.22 | 4 | BOBRYK Julita | PUKS Jedynka Łosice | 2008 | Z/5578/19 | U18 | MZ | Biała Podlaska (1) | 2024-05-18 | +0.6 | III | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 5.19 | 2 f2 | BANY Adrianna | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/2617/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | +0.6 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
9. | 5.15 | 1 w2 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 2007 | Z/1110/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | -0.5 | III | LDK! | KN B | |||||||||||||||
10. | 5.07 | 5 | JAKUBIAK Paulina | UKS LA Basket Warszawa | 2007 | Z/2600/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | +0.3 | IV | LDK! | OSU KN B | |||||||||||||||
W dal K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.22 | 1 f2 | JAKUBIAK Paulina | UKS LA Basket Warszawa | 2007 | U18 | MZ | Warszawa (1) | 2024-05-11 | +2.4 | |||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.89 | 5 | SUSZCZYŃSKA Karolina | PUKS Jedynka Łosice | 2007 | Z/5441/19 | U18 | MZ | Biała Podlaska (1) | 2024-05-18 | +0.5 | III | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 10.59 | 3 | SUSZCZYŃSKA Karolina | PUKS Jedynka Łosice | 2007 | Z/5441/19 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -0.1 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 10.56 | 6 | KWIATKOWSKA Łucja | MKS Polonia Warszawa | 2008 | Z/4897/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | +1.7 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 10.56 | 1 | SUSZCZYŃSKA Karolina | PUKS Jedynka Łosice | 2007 | Z/5441/19 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | +1.7 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
5. | 10.54 | 0 | ORZOŁEK Maria | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/2516/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | +1.7 | IV | |||||||||||||||||
6. | 10.46 | 2 | ORZOŁEK Maria | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/2516/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | +1.5 | IV | |||||||||||||||||
7. | 10.35 | 3 | BOBRYK Julita | PUKS Jedynka Łosice | 2008 | Z/5578/19 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | +1.6 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 10.34 | 4 | ORZOŁEK Maria | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/2516/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | +0.8 | IV | |||||||||||||||||
9. | 10.30 | 5 | KWIATKOWSKA Łucja | MKS Polonia Warszawa | 2008 | Z/4897/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | +0.9 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 10.27 | 1 | ORZOŁEK Maria | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/2516/22 | U18 | MZ | Olsztyn (1) | 2024-06-01 | -0.1 | IV | |||||||||||||||||
Trójskok K z wiatrem | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.63 | 5 | ORZOŁEK Maria | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | U18 | MZ | Warszawa (1) | 2024-05-19 | +2.2 | |||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 14.66 | 3 | BIELECKA Maja | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/1898/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | I | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 14.20 | 1 | BIELECKA Maja | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/1898/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | I | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
3. | 13.92 | 4 | CIESZEWSKA Aleksandra | MKS Bank BS Płońsk | 2008 | Z/0692/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 13.68 | 1 | CIESZEWSKA Aleksandra | MKS Bank BS Płońsk | 2008 | Z/0692/20 | U18 | MZ | Aleksandrów Łódzki (1 / F) | 2024-05-04 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
5. | 13.39 | 2 | CIESZEWSKA Aleksandra | MKS Bank BS Płońsk | 2008 | Z/0692/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
6. | 12.95 | 1 | BIELECKA Maja | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/1898/20 | U18 | MZ | Białobrzegi (1) | 2024-05-12 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
7. | 11.74 | 1 w1 | BANY Adrianna | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/2617/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
8. | 11.55 | 1 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 2007 | Z/1110/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
9. | 11.14 | 3 w1 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 2007 | Z/1110/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
10. | 11.12 | 2 | BANY Adrianna | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/2617/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (80) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Ppal (150) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 40.60 | 1 | CIESZEWSKA Aleksandra | MKS Bank BS Płońsk | 2008 | Z/0692/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 39.96 | 1 | CIESZEWSKA Aleksandra | MKS Bank BS Płońsk | 2008 | Z/0692/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 39.40 | 1 | CIESZEWSKA Aleksandra | MKS Bank BS Płońsk | 2008 | Z/0692/20 | U18 | MZ | Poznań (1 / F) | 2024-04-28 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 38.51 | 1 f3 | CIESZEWSKA Aleksandra | MKS Bank BS Płońsk | 2008 | Z/0692/20 | U18 | MZ | Aleksandrów Łódzki (1 / F) | 2024-05-04 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
5. | 37.90 | 6 | CIESZEWSKA Aleksandra | MKS Bank BS Płońsk | 2008 | Z/0692/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
6. | 37.81 | 2 | CIESZEWSKA Aleksandra | MKS Bank BS Płońsk | 2008 | Z/0692/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | II | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
7. | 29.90 | 8 | CAŁKA Maria | GKS Wilga Garwolin | 2008 | Z/1039/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | IV | ||||||||||||||||||
8. | 28.20 | 5 | CAŁKA Maria | GKS Wilga Garwolin | 2008 | Z/1039/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | IV | ||||||||||||||||||
9. | 27.52 | 3 | CAŁKA Maria | GKS Wilga Garwolin | 2008 | Z/1039/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | IV | ||||||||||||||||||
10. | 27.29 | 6 | SZYMAŃSKA Hanna | MKS Syrena Warszawa | 2007 | Z/12445/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
Młot (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 63.40 | 1 | PRACHARCZYK Maria | OKS Skra Warszawa | 2007 | Z/3237/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | I | LDK! | KNF OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 58.27 | 1 | PRACHARCZYK Maria | OKS Skra Warszawa | 2007 | Z/3237/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | I | LDK! | KNF OSU KN B | ||||||||||||||||
3. | 55.44 | 2 | PRACHARCZYK Maria | OKS Skra Warszawa | 2007 | Z/3237/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | I | LDK! | KNF OSU KN B | ||||||||||||||||
4. | 47.17 | 4 | CHMIELEWSKA Maja | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/3760/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | III | KN B | |||||||||||||||||
5. | 47.00 | 4 | CHMIELEWSKA Maja | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/3760/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | III | KN B | |||||||||||||||||
6. | 46.05 | 6 | DENISIUK Amelia | PUKS Jedynka Łosice | 2007 | Z/5579/19 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | III | LDK! | |||||||||||||||||
7. | 43.13 | 1 | DENISIUK Amelia | PUKS Jedynka Łosice | 2007 | Z/5579/19 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | III | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 42.87 | 5 | CHMIELEWSKA Maja | OKS Skra Warszawa | 2008 | Z/3760/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | III | KN B | |||||||||||||||||
9. | 42.58 | 1 | DENISIUK Amelia | PUKS Jedynka Łosice | 2007 | Z/5579/19 | U18 | MZ | Biała Podlaska (1) | 2024-05-18 | III | LDK! | |||||||||||||||||
10. | 37.40 | 2 | SZUMIEC Alicja | PUKS Jedynka Łosice | 2007 | Z/11527/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 49.84 | 2 | PRACHARCZYK Maria | OKS Skra Warszawa | 2007 | Z/3237/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | I | LDK! | KNF OSU KN B | ||||||||||||||||
Ciężarek (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 46.76 | 1 | PIECHOTA Antonina | RLTL GGG Radom | 2008 | Z/3209/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 42.74 | 1 | PIECHOTA Antonina | RLTL GGG Radom | 2008 | Z/3209/21 | U18 | MZ | Białobrzegi (1) | 2024-05-12 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
3. | 36.95 | 1 | ADAMCZYK Nadia | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/2054/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 36.31 | 1 | ADAMCZYK Nadia | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/2054/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 36.25 | 2 | BIELECKA Maja | RLTL GGG Radom | 2007 | Z/1898/20 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | IV | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
6. | 32.72 | 2 | DĘBECKA Małgorzata | GKS Wilga Garwolin | 2008 | Z/0780/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-11 | IV | KN B | |||||||||||||||||
7. | 32.50 | 1 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 2007 | Z/1110/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-06-02 | IV | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
8. | 31.81 | 2 | DĘBECKA Małgorzata | GKS Wilga Garwolin | 2008 | Z/0780/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -- | KN B | |||||||||||||||||
9. | 31.26 | 3 | ZIELIŃSKA Joanna | UKS MTE Milanówek | 2008 | Z/1457/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-18 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
10. | 31.23 | 1 w1 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 2007 | Z/1110/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
5-bój K MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
7-bój J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4688 | 1 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 2007 | Z/1110/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | I | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
14.80(0.0)-1.63-11.14-27.18(-0.3)-5.15(-0.5)-31.23-2:33.72 | |||||||||||||||||||||||||||||
2. | 4233 | 2 | BANY Adrianna | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/2617/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | III | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
15.37(0.0)-1.45-11.74-27.33(-0.3)-4.94(0.0)-25.81-2:37.35 | |||||||||||||||||||||||||||||
3. | 3428 | 4 | ZIELIŃSKA Joanna | UKS MTE Milanówek | 2008 | Z/1457/18 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | IV | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
17.95(-1.5)-1.51- 8.92-29.52(+0.1)-4.87(-0.1)-29.94-3:04.15 | |||||||||||||||||||||||||||||
4. | 2988 | 7 | GRACZYK Antonina | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/8788/21, Z/6577/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
19.65(-1.5)-1.24- 8.50-27.84(+0.1)-4.33(-0.8)-23.22-2:46.95 | |||||||||||||||||||||||||||||
5. | 2982 | 8 | JUROWSKA Lidia | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/2513/22 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | -- | ||||||||||||||||||
18.03(-1.5)-1.39- 8.28-29.07(-0.3)-4.43(+2.1)-15.69-2:55.37 | |||||||||||||||||||||||||||||
7-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 2 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 17:11.9 r | 11 +4 | SYCZ Juliana | RK Athletics Warszawa | 2008 | Z/3250/21 | U18 | MZ | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | -- | KN B | |||||||||||||||||
Chód 5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 25:46.47 | 2 s1 | ZEMBROWSKA Aleksandra | WLKS Nowe Iganie | 2007 | Z/0977/23 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | II | KNF | |||||||||||||||||
2. | 26:16.01 | 1 s1 | ZEMBROWSKA Aleksandra | WLKS Nowe Iganie | 2007 | Z/0977/23 | U18 | MZ | Warszawa (M / F) | 2024-03-27 | II | KNF | |||||||||||||||||
3. | 26:46 r | 1 s1 | ZEMBROWSKA Aleksandra | WLKS Nowe Iganie | 2007 | Z/0977/23 | U18 | MZ | Warszawa (M / F) | 2024-05-05 | II | KNF | |||||||||||||||||
4. | 28:36 r | 9 s4 | SYCZ Juliana | RK Athletics Warszawa | 2008 | Z/3250/21 | U18 | MZ | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | III | KN B | |||||||||||||||||
5. | 28:43.17 | 3 s1 | SYCZ Juliana | RK Athletics Warszawa | 2008 | Z/3250/21 | U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-25 | III | KN B | |||||||||||||||||
6. | 29:03 r | 4 s1 | SYCZ Juliana | RK Athletics Warszawa | 2008 | Z/3250/21 | U18 | MZ | Warszawa (M / F) | 2024-05-05 | III | KN B | |||||||||||||||||
Chód 10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 20 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 49.64 | 1 s1 | JÓŹWICKA Hanna WIĘCEK Zofia KRUSZEWSKA Barbara WROTEK Hanna |
OKS Skra Warszawa | 08 07 07 08 |
U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -- | |||||||||||||||||||
2. | 49.78 | 1 s2 | JÓŹWICKA Hanna WIĘCEK Zofia KRUSZEWSKA Barbara WROTEK Hanna |
OKS Skra Warszawa (2) | 08 07 07 08 |
U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | -- | |||||||||||||||||||
3. | 49.81 | 2 s2 | JÓŹWICKA Hanna WIĘCEK Zofia KRUSZEWSKA Barbara WROTEK Hanna |
OKS Skra Warszawa (3) | 08 07 07 08 |
U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | -- | |||||||||||||||||||
4. | 50.47 | 3 s2 | DENEKA Hanna JAKUBIAK Paulina PAWLAK Adrianna NAWROCKA Zofia |
UKS LA Basket Warszawa | 08 07 08 08 |
U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | -- | |||||||||||||||||||
5. | 50.51 | 2 s2 | DENEKA Hanna JAKUBIAK Paulina NAWROCKA Zofia PAWLAK Adrianna |
UKS LA Basket Warszawa (2) | 08 07 08 08 |
U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | -- | |||||||||||||||||||
6. | 50.89 | 2 s1 | DENEKA Hanna JAKUBIAK Paulina PAWLAK Adrianna NAWROCKA Zofia |
UKS LA Basket Warszawa (3) | 08 07 08 08 |
U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -- | |||||||||||||||||||
7. | 52.02 | 4 s2 | MACIEJEWSKA Antonina JAMROZ Lena DRĄGOWSKA Martyna DUSIEWICZ Hanna |
KS AZS AWF Warszawa | 07 07 07 08 |
U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | -- | |||||||||||||||||||
8. | 52.06 | 3 s1 | TYMOSZCZUK Maja DRĄGOWSKA Martyna MACIEJEWSKA Antonina DUSIEWICZ Hanna |
KS AZS AWF Warszawa (2) | 08 07 07 08 |
U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-12 | -- | |||||||||||||||||||
9. | 52.43 | 3 s2 | DUSIEWICZ Hanna TYMOSZCZUK Maja MACIEJEWSKA Antonina DRĄGOWSKA Martyna |
KS AZS AWF Warszawa (3) | 08 08 07 07 |
U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-19 | -- | |||||||||||||||||||
10. | 53.34 | 5 s2 | GAJDA Julia ADACH Weronika CHŁOPIK Łucja KORYCKA Anna |
UKS MTE Milanówek | 08 08 08 07 |
U18 | MZ | Warszawa (1 / F) | 2024-05-26 | -- | |||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:45.12 | 3 s1 | TYBOROWSKI Antoni BEREDA Weronika ZAWAL Maciej ZIELIŃSKA Alicja |
UKS Herkules Sulejówek | 08 08 07 07 |
U18 | MZ | Lublin (M / F) | 2024-05-30 | -- | |||||||||||||||||||
2. | 3:46.18 | 5 s2 | KNYCH Kamil BŁUŚ Hanna BIENIECKI Stefan DUSIEWICZ Hanna |
KS AZS AWF Warszawa | 07 08 07 08 |
U18 | MZ | Lublin (M / F) | 2024-05-30 | -- | |||||||||||||||||||
bieg vertical K | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg mountain classic K | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg short trail K | |||||||||||||||||||||||||||||
b.górski na krótkim dyst. K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 0:41:33 | 6 U18 | RACHWALSKA Zofia | KS Atak Agrykola Warszawa | 2008 | Z/4343/20 | U18 | MZ | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 0:43:08 | 9 U18 | GIEJBATOW Julia | RLTL GGG Radom (RLTL GGG RadomRLTL Optima Radom) | 2008 | Z/1569/19 | U18 | MZ | Bielsko-Biała (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 7.2900111675262 sekund |