Półmaraton M
1. 1:08:10 31  MATUSZCZAK Rafał LLKS Osowa Sień 94-07-13 Z/1807/11 Sen LB New York (USA) (2) 2019-03-17 II
Przełaj M pomiar ręczny
1. :10:16 r 12b2 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01-10-10 U20 LB Olszyna (M) 2019-03-23
2. :10:41 r 17b1 ŁAZARCZYK Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03-03-08 U18 LB Olszyna (M) 2019-03-23
3. :10:58 r 35b1 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 03-07-30 U18 LB Olszyna (M) 2019-03-23
4. :11:48 r 56b1 ANCUTA Jan ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-03-25 U18 LB Olszyna (M) 2019-03-23
5. :11:54 r 63b2 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 01-05-07 U20 LB Olszyna (M) 2019-03-23
Kula (4) M
1. 11.20 0 w REDLER Lech niest. Z.Góra 48-01-01 Weteran LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
Kula (5) M
1. 11.55 8 1 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02-01-18 Z/5575/18 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
2. 11.52 2 2 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 03-03-12 Z/1235/18 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
3. 11.24 3 2 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 04-04-02 U16 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 V
4. 9.80 6 2 KUCZAJ Kacper niest. Z.Góra 06-01-01 U14 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
5. 9.24 7 2 KAROLAK Łukasz MLKS Agros Żary 04-06-25 Z/4726/17 U16 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 -- LDK!
Kula (7.26) M
1. 11.52 0 w SŁAWUTA Piotr LKS Lubusz Słubice 75-09-30 Z/2992/17 Weteran LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
Dysk (0.75) M
1. 13.22 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 08-01-01 U12 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
Dysk (1) M
1. 53.45 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 04-02-26 Z/3628/18 U16 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 II
2. 48.41 0 w ZWOLSKI Edward niest. Z.Góra 56-04-19 Weteran LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
3. 34.64 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 04-04-02 U16 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 V
4. 27.44 PIGDAMOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 06-01-01 U14 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
5. 27.02 KAROLAK Łukasz MLKS Agros Żary 04-06-25 Z/4726/17 U16 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 -- LDK!
Dysk (1.5) M
1. 49.56 0 w STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice 64-06-10 Z/3898/18 Weteran LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
2. 41.60 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03-01-26 Z/2474/17 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III  ZKN  
3. 34.20 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 03-03-12 Z/1235/18 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
Dysk (1.75) M
1. 35.95 DEC Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 01-03-14 Z/4586/18 U20 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 IV
Dysk (2) M
1. 43.83 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99-05-28 Z/0987/15 U23 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 II  SKN  
Młot (5) M
1. 47.10 ZWOLSKI Edward niest. Z.Góra 56-04-19 Weteran LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
Młot (6) M
1. 53.66 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 00-07-25 Z/5659/15 U20 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 II  ZKN  
Oszczep (600) M
1. 26.60 PIGDAMOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 06-01-01 U14 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
Oszczep (700) M
1. 39.00 MATUSZAK Szymon ULKS Uczniak Szprotawa 03-01-01 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
2. 14.90 10  SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03-04-15 Z/5521/18 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
NM KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02-01-18 Z/5575/18 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
Oszczep (800) M
1. 62.93 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 00-04-24 Z/5474/15 U20 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 I
2. 59.74 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra 96-10-08 Z/0904/12 Sen LB Wiechlice (1) 2019-04-13 II
3. 54.75 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01-07-26 Z/5411/15 U20 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III  ZKN  
4. 39.70 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98-09-04 Z/2197/15 U23 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
Chód 10 M
1. 47:57 r 3 1 STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 01-02-27 Z/5644/15 U20 LB Zaniemyśl (M) 2019-04-13 II  KNF   SKN  
2. 54:09 r 1 4 JEŻ Paweł AZS-AWF Gorzów 99-11-01 Z/4456/15 U23 LB Zaniemyśl (M) 2019-04-13 --  ZKN  
3. 58:29 r 2 4 CERAZY Michał AZS-AWF Gorzów 99-02-12 Z/4455/15 U23 LB Zaniemyśl (M) 2019-04-13 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 5.5400111675262 sekund