60 m M
1. 7.14 4 s1 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Toruń (1) 2019-08-31 -1.0 --
2. 7.90 5 KANIA Hubert niest. Białystok 06-01-01 U14 PD Łódź (2) 2019-06-16 0.0 --
3. 8.54 7 e2 ŁAPIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok (OLA Podlaskie) 06-04-30 Z/4929/19 U14 PD Warszawa (1) 2019-06-07 -0.7 -- LDK!  ROSU  
4. 10.71 6 58 BROC Jerzy niest. Białystok 42-12-27 Masters PD Toruń (M) 2019-06-15 +0.5 --
100 m M
1. 10.68 2 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Piaseczno (M) 2019-05-31 +0.9 I
2. 10.75 1 s1 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.6 I  KNF   SKN  
3. 11.00 3 e1 GRAJEWSKI Tomasz SL Salos Suwałki 01-07-20 Z/0146/18 U20 PD Warszawa (1) 2019-06-23 +1.3 II
4. 11.07 2 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94-07-24 Z/3171/11 Sen PD Biała Podlaska (M) 2019-06-01 -0.2 II
5. 11.14 3 s1 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 Z/1532/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.6 II  KNF   SKN  
6. 11.17 1 e2 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01-05-25 Z/0427/16 U20 PD Warszawa (1) 2019-06-23 +1.4 II  ZKN  
7. 11.19 4 s1 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U23 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.6 II  ZKN  
8. 11.21 5 s1 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.0 II LDK!  ROSU   ZKN  
9. 11.24 5 e6 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00-03-10 Z/2585/17 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 +1.7 II
10. 11.29 2 e2 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00-04-19 Z/0571/17 U20 PD Warszawa (1) 2019-06-23 +1.4 II
100 M z wiatrem
1. 10.61 2 e1 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 U20 PD Gliwice (M) 2019-06-02 +2.1
2. 10.68 3 e1 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Sen PD Piaseczno (M) 2019-05-31 +2.1
3. 10.84 5 e1 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 U20 PD Gliwice (M) 2019-06-02 +2.1
200 m M
1. 21.91 1 s1 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.2 II  KNF   SKN  
2. 21.93 2 s2 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Gdańsk (M) 2019-06-08 +1.2 II
3. 22.13 1 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.1 II  KNF   SKN  
4. 22.15 1 s1 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U23 PD Lublin (M) 2019-06-30 +1.4 II  ZKN  
5. 22.82 3 s1 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.2 III LDK!  ROSU   ZKN  
6. 22.82 3 s3 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92-02-25 Z/3483/11 Sen PD Kutno (M) 2019-07-07 0.0 III
7. 23.29 1 s10 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01-06-13 Z/2039/15 U20 PD Zamość (M) 2019-06-02 +0.3 III
8. 23.30 2 s1 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01-10-11 Z/3843/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 -0.2 III
9. 23.46 5 s1 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01-05-25 Z/0427/16 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.1 III  ZKN  
10. 23.47 2 s1 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01-08-13 Z/2856/17 U20 PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.8 III
200 M z wiatrem
1. 21.38 4 s1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Sen PD Łódź (M) 2019-05-26 +3.2
2. 23.37 2 s11 TODORCZUK Filip KS Podlasie Białystok 99-10-22 U23 PD Łódź (M) 2019-05-26 +3.5
300 m M
1. 35.88 1 s1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Łomża (1) 2019-09-13 -- LDK!  ROSU   ZKN  
2. 36.72 1 s1 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U23 PD Olecko (1) 2019-08-30 --  ZKN  
3. 36.89 2 s1 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Łomża (1) 2019-09-13 -- LDK!  ROSU   ZKN  
4. 36.98 3 s1 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Łomża (1) 2019-09-13 -- LDK!  ROSU   ZKN  
5. 37.70 2 s1 KONOBROCKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-02-28 Z/4615/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 III LDK!
6. 38.58 4 s1 LIPSKI Maciej KS Podlasie Białystok 04-08-30 Z/2116/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 III LDK!  ROSU  
7. 38.73 1 s2 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Łomża (1) 2019-09-13 -- LDK!  ROSU   ZKN  
8. 39.22 3 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U18 PD Łomża (2) 2019-08-03 -- LDK!  ROSU  
9. 39.93 2 s1 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 IV LDK!  ROSU  
10. 40.95 4 s3 JAGIELSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-20 Z/4659/18 U16 PD Siedlce (1) 2019-08-29 V LDK!  ROSU  
400 m M
1. 47.96 4 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Wrocław (M) 2019-05-29 I  KNF   SKN  
2. 49.07 2 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 II  ZKN  
3. 50.31 4 s1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 II LDK!  ROSU   ZKN  
4. 50.80 5 s2 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01-08-13 Z/2856/17 U20 PD Radom (1) 2019-09-15 III
5. 51.43 4 s2 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-06 Z/1589/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-15 III LDK!  ROSU  
6. 51.58 1 s2 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 III LDK!  ROSU   ZKN  
7. 51.73 1 s2 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Siedlce (1) 2019-08-29 III LDK!  ROSU   ZKN  
8. 52.11 1 s7 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01-06-13 Z/2039/15 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 III
9. 52.74 2 s1 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 III LDK!  ROSU   ZKN  
10. 52.74 3 s2 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaMKS Żak Biała Podlaska) 03-02-02 Z/0032/17 U18 PD Lublin (M) 2019-09-06 III LDK!  ROSU  
600 m M
1. 1:25.22 1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 -- LDK!  ROSU   ZKN  
2. 1:26.30 1 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Olecko (1) 2019-08-30 --  ZKN  
3. 1:27.32 4 s1 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Warszawa (1) 2019-05-11 -- LDK!  ROSU   ZKN  
4. 1:27.73 1 s1 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 04-12-06 Z/0432/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 II
5. 1:28.67 2 s1 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 05-05-24 Z/4893/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 III LDK!  ROSU  
6. 1:28.93 7 s1 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-10 Z/2168/19 U20 PD Warszawa (M) 2019-08-15 --
7. 1:31.09 1 s1 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-09-01 Z/4154/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 III LDK!  ROSU  
8. 1:31.17 5 s1 KRUSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-05-10 Z/0983/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 III
9. 1:32.18 3 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 IV LDK!  ROSU  
10. 1:33.23 9 s1 STEFAŃCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-03-15 Z/5352/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-05-11 IV LDK!
800 m M
1. 1:57.97 1 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 III  ZKN  
2. 1:58.13 8 s1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-16 III LDK!  ROSU   ZKN  
3. 1:59.30 6 s3 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Zamość (M) 2019-06-02 III  ZKN  
4. 1:59.65 6 s1 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Radom (1) 2019-09-15 III  ZKN  
5. 2:02.06 2 s1 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaMKS Żak Biała Podlaska) 03-02-02 Z/0032/17 U18 PD Biała Podlaska (M) 2019-06-22 IV LDK!  ROSU  
6. 2:03.43 4 s2 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Warszawa (1) 2019-05-18 IV LDK!  ROSU   ZKN  
7. 2:04.78 3 s1 NIEMCZYK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92-09-30 Z/4502/11 Sen PD Ostróda (1) 2019-08-28 --
8. 2:06.24 2 s2 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 IV LDK!  ZKN  
9. 2:08.27 3 POLETYŁO Damian KS Podlasie Białystok 02-05-26 Z/0622/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 --
10. 2:08.31 10 s1 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U18 PD Warszawa (1) 2019-05-26 -- LDK!  ROSU  
1000 m M
1. 2:31.43 1 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94-04-01 Z/4107/11 Sen PD Białystok (1) 2019-05-03 --
2. 2:31.93 1 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Warszawa (1) 2019-07-05 --  ZKN  
3. 2:35.29 2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 --  ZKN  
4. 2:39.22 1 s1 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 -- LDK!  ROSU   ZKN  
5. 2:45.77 3 s1 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaMKS Żak Biała Podlaska) 03-02-02 Z/0032/17 U18 PD Puławy (1) 2019-07-06 -- LDK!  ROSU  
6. 2:49.71 3 s1 POPŁAWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-04-17 Z/3992/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
7. 2:51.09 3 WSZEBOROWSKI Kacper MKS Juvenia Białystok 02-04-12 Z/1680/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 -- LDK!
8. 2:52.34 4 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 -- LDK!  ZKN  
9. 2:53.52 8 s1 STEFAŃCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-03-15 Z/5352/18 U16 PD Warszawa (M) 2019-08-15 V LDK!
10. 2:54.71 1 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-09-01 Z/4154/18 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 V LDK!  ROSU  
1500 m M
1. 3:55.36 4 s8 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94-04-01 Z/4107/11 Sen PD Łódź (M) 2019-05-24 II
2. 4:03.29 1 s9 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 III  ZKN  
3. 4:03.92 5 s1 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Warszawa (1) 2019-06-15 III  ZKN  
4. 4:07.30 6 s1 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-08 III LDK!  ROSU   ZKN  
5. 4:07.77 3 s1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Warszawa (2) 2019-05-11 III LDK!  ROSU   ZKN  
6. 4:08.56 5 s1 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 80-03-21 Z/2823/11 Masters PD Warszawa (2) 2019-05-11 III
7. 4:08.70 2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 III  ZKN  
8. 4:17.73 11 s8 OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok 96-05-28 Z/5018/15 Sen PD Łódź (M) 2019-05-24 --
9. 4:21.78 5 s1 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00-04-12 Z/1541/15 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 IV LDK!  SKN  
10. 4:25.66 10 s1 HOŁOWIENKO Marcin KS Podlasie Białystok 03-05-01 Z/5318/18 U18 PD Siedlce (1) 2019-08-29 --
2000 m M
1. 5:36.74 2 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Warszawa (M) 2019-08-15 --  ZKN  
2. 6:25.81 2 s1 STEFAŃCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-03-15 Z/5352/18 U16 PD Łomża (1) 2019-09-13 V LDK!
3. 6:32.01 3 TARANTA Jakub KS Podlasie Białystok 05-04-30 Z/2311/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 V LDK!  ROSU  
4. 6:34.38 3 s1 KOŁAKOWSKI Marek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-10-01 Z/5391/18 U18 PD Łomża (1) 2019-09-13 -- LDK!
5. 6:38.97 5 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 04-04-18 Z/4283/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 V LDK!  ROSU  
6. 6:41.71 6 STRZESZEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 04-04-20 Z/5319/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
7. 6:54.89 7 LEWICKI Adam KS Podlasie Białystok 05-07-01 Z/5336/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
8. 7:05.70 8 BZINKIEWICZ Kacper KS Podlasie Białystok 05-04-12 Z/0986/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
9. 7:10.33 9 CZARTOSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-10-29 Z/5342/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!
10. 7:28.21 11 BAKIER Michał KS Podlasie Białystok 05-09-28 Z/4780/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -- LDK!  ROSU  
3000 m M
1. 8:53.87 13 s1 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-03 III  ZKN  
2. 8:56.81 4 s2 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 80-03-21 Z/2823/11 Masters PD Łódź (M) 2019-05-25 III
3. 9:11.99 6 s1 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Warszawa (1) 2019-05-12 III
4. 9:12.31 11 s2 OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok 96-05-28 Z/5018/15 Sen PD Łódź (M) 2019-05-25 III
5. 9:33.20 4 s1 DANOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-08-08 Z/2282/19 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-12 --
6. 9:51.38 1 s1 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-08 IV LDK!  ZKN  
7. 10:45.07 4 KUPIŃSKI Hubert KS Podlasie Białystok 02-05-13 Z/1972/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
5000 m M
1. 14:03.30 2 s1 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93-06-22 Z/2485/11 Sen PD Białogard (1) 2019-07-19 I
2. 14:57.72 2 s1 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-11-18 Z/4091/11 Sen PD Piaseczno (M) 2019-05-31 II
3. 15:26.25 7 s1 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Piaseczno (M) 2019-05-31 III
4. 15:35.77 1 s1 ANDRZEJUK Bogusław KS Podlasie Białystok 75-04-11 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 III
5. 15:50.23 12 s2 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Szczecinek (M) 2019-05-18 III  ZKN  
6. 16:05.93 2 s1 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 80-03-21 Z/2823/11 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 III
7. 16:16.19 17 s2 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Szczecinek (M) 2019-05-18 III
8. 21:10.10 6 s1 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 --
9. 21:22.79 14 s1 MORAWSKI Jacek niest. Białystok 69-06-30 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 --
10. 21:37.79 9 s1 SYSUŁA Janusz niest. Białystok 57-01-19 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 --
10000 m M
1. 30:30.60 8 s1 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-02-25 Z/2532/11 Sen PD Białogard (M) 2019-04-28 II
2. 30:45.56 11 s1 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Białogard (M) 2019-04-28 II
3. 31:12.35 13 s1 NIEMCZYK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92-09-30 Z/4502/11 Sen PD Białogard (M) 2019-04-28 II
4. 32:24.17 10 s2 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Białogard (M) 2019-04-28 II  ZKN  
5. 34:20.65 1 s1 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 80-03-21 Z/2823/11 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 III
6. 35:33.96 6 s1 GRYGO Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 76-08-26 Z/2800/11 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 --
7. 41:41.68 9 s1 BOŁTUĆ Piotr niest. Białystok 75-05-14 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 --
8. 50:15.41 13 s1 SAWICKI Stanisław niest. Białystok 62-11-01 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 --
10 km M
1. 32:03 r 7 s1 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 80-03-21 Z/2823/11 Masters PD Toruń (M) 2019-03-27 --
Półmaraton M
1. 1:07:23 59  MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD København (DEN) (M) 2019-09-15 I
2. 1:10:26 r 5 s1 ANDRZEJUK Bogusław KS Podlasie Białystok 75-04-11 Masters PD Toruń (M) 2019-03-30 II
3. 1:18:15 16  NORDWING Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 88-07-12 Z/1804/18 Sen PD Ostia (ITA) (M) 2019-03-10 --
4. 1:38:55 9 f65 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Masters PD Wenecja-Jesolo (ITA) (M) 2019-09-15 --
Maraton M
1. 2:13:41 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-11-18 Z/4091/11 Sen PD Warszawa (M) 2019-04-14 M
2. 2:14:35 13  KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93-06-22 Z/2485/11 Sen PD Frankfurt (GER) (M) 2019-10-27 M
3. 2:17:06 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-11-02 Z/2257/11 Sen PD Poznań (M) 2019-10-20 I
4. 2:22:05 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89-02-25 Z/2532/11 Sen PD Łódź (1) 2019-04-07 I
5. 2:28:16 LEOŃCZUK Andrzej KS Podlasie Białystok 92-11-04 Z/4841/11 Sen PD Łódź (1) 2019-04-07 II
6. 2:37:55 107  MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90-08-08 Z/1198/11 Sen PD Rotterdam (NED) (M) 2019-04-07 III
7. 3:55:20 19  DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Masters PD Warszawa (M) 2019-04-14 --
Mila M
1. 4:39.62 15 s19 SZYMANIAK Kamil KS Podlasie Białystok 90-07-20 Sen PD Warszawa (2) 2019-06-09 --
2. 6:07.03 11 s12 SYSUŁA Janusz niest. Białystok 57-01-19 Masters PD Warszawa (2) 2019-06-09 --
Bieg 24-godzinny M
1. 155211 18  PUŁAWSKI Kazimierz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 63-03-02 Z/2226/19 Masters PD Supraśl (M) 2019-04-07 --
110 m pł MŁ M
1. 15.88 1 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-06-07 +0.1 III LDK!  ROSU  
2. 16.33 1 s1 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 04-05-23 Z/1459/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 +0.1 III LDK!
3. 17.34 3 s1 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 +0.1 IV LDK!
4. 20.31 3 POPOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 05-12-20 Z/0451/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.9 -- LDK!
5. 20.57 5 s1 DMOCHOWSKI Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-19 Z/5400/18 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 +0.1 -- LDK!  ROSU  
6. 20.73 1 s2 ROSZKOWSKI Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-04-01 Z/5006/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -0.2 -- LDK!
7. 24.43 6 s1 KROPIEWNICKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-08-25 Z/5184/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 +0.1 --
110 m pł J MŁ M
1. 14.28 1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 +1.8 II LDK!  ROSU   ZKN  
2. 15.69 4 s1 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02-03-25 Z/3841/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.6 III LDK!
3. 16.20 2 s1 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +1.1 IV LDK!  ROSU  
4. 17.41 2 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02-08-26 Z/0592/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.3 -- LDK!
DNF MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 Z/0656/17 U18 PD Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +1.1 -- LDK!
110 m pł M (99.1) M
1. 14.27 5 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00-10-02 Z/1535/15 U20 PD Szczecinek (M) 2019-06-14 +0.1 I  KNF   SKN  
2. 15.19 3 s1 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00-01-31 Z/2032/15 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.6 II
110 m pł M
1. 13.37 1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Radom (M) 2019-08-25 +1.0 MM  KN   SKN  
2. 14.78 1 s1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.6 I
3. 16.90 6 e3 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96-03-01 Sen PD Łódź (M) 2019-05-24 +1.1 --
DNF DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok () 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Zamość (M) 2019-06-01 +0.5 --  ZKN  
110 M z wiatrem
1. 15.43 1 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 U23 PD Olecko (1) 2019-08-30 +2.5
200 m pł M
1. 27.68 2 s3 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Tarnów (M) 2019-09-21 -0.8 III LDK!  ROSU  
2. 28.55 2 s1 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03-11-21 Z/1327/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -2.4 -- LDK!
3. 29.69 2 s3 FIEDORUK Jakub KS Podlasie Białystok 03-08-22 Z/4262/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 +0.6 -- LDK!
4. 29.82 1 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 +0.4 V LDK!
5. 30.04 2 GONTARCZUK Krystian UKS Liceum sportowe Łomża 04-07-23 Z/1487/18 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 +0.4 V
6. 31.34 4 s3 PRYTUŁO Michał OLA Podlaskie 03-09-01 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 +0.6 -- LDK!
7. 31.52 4 s1 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 05-03-21 Z/3880/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -0.3 -- LDK!  ROSU  
8. 31.98 1 s2 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 04-01-13 Z/0452/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 0.0 -- LDK!
9. 33.10 2 s1 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-14 Z/4997/18 U16 PD Łomża (1) 2019-09-13 -2.7 -- LDK!
10. 33.29 6 s1 TOMCZAK Stanisław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-02-13 Z/2459/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 -0.3 -- LDK!
400 m pł J MŁ M
1. 55.55 2 s1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 II LDK!  ROSU   ZKN  
DNF WSZEBOROWSKI Kacper MKS Juvenia Białystok 02-04-12 Z/1680/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -- LDK!
400 m pł M
1. 51.95 1 s1 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92-02-25 Z/3483/11 Sen PD Warszawa (1) 2019-06-15 I
2. 60.27 1 s1 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99-05-05 Z/2397/15 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-11 --
DNF ROSZKOWSKI Łukasz MKS Juvenia Białystok 88-06-20 Z/2557/18 Sen PD Białystok (1) 2019-06-18 --
2000 m prz M
1. 5:52.21 1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Łomża (2) 2019-08-03 --  ZKN  
2. 6:21.78 12 s1 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00-04-12 Z/1541/15 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-04 III LDK!  SKN  
DNF GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów () 02-04-30 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -- LDK!  ROSU  
DNF SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
DNF JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Łomża (2) 2019-08-03 -- LDK!  ROSU   ZKN  
3000 m prz M
1. 9:17.73 8 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Radom (M) 2019-08-23 II  ZKN  
Wzwyż M
1. 2.05 4 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98-03-12 Z/1008/14 U23 PD Lublin (M) 2019-06-30 II  ZKN  
2. 2.00 1 MILEWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 91-10-02 Z/3142/11 Sen PD Białystok (1) 2019-05-03 II
3. 2.00 1 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-09-25 Z/2551/15 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 II  ZKN  
4. 1.93 1 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 04-05-23 Z/1459/19 U16 PD Tarnów (M) 2019-09-21 III LDK!
5. 1.85 3 DARMOFAŁ Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 94-08-29 Z/1317/11 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 III
6. 1.85 1 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-01-13 Z/4006/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 III  ZKN  
7. 1.80 4 SAWCZYŃSKI Piotr KS Podlasie Białystok 94-01-30 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 --
8. 1.75 5 AUGUSTYNOWICZ Dawid KS Podlasie Białystok 00-09-22 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 IV
9. 1.75 2 ŚLUŻYŃSKI Kuba PG 5 Suwałki 99-05-01 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-11 --
10. 1.75 3 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-09-21 Z/3666/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV LDK!
W dal M
1. 7.47 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Lublin (M) 2019-06-30 +1.0 I  KNF   SKN  
2. 7.03 2 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 02-11-23 Z/2836/16 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.2 II LDK!  ZKN  
3. 7.01 3 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00-07-24 Z/6128/15 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.1 II  ZKN  
4. 6.83 3 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.7 II
5. 6.66 4 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-08 Z/3265/16 U18 PD Poznań (M) 2019-07-11 +0.3 III LDK!  ZKN  
6. 6.59 5 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01-08-03 Z/3665/18 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.0 III
7. 6.40 2 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Zamość (M) 2019-06-01 +0.6 III  ZKN  
8. 6.21 2 f2 FIEDORCZUK Dominik KS Podlasie Białystok 02-03-23 Z/3772/19 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-15 -1.1 IV
9. 6.15 4 TARASIEWICZ Marek UKS Czwórka Białystok 02-02-16 Z/0064/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.9 IV
10. 6.14 15 e1 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-11-12 Z/1286/14 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 +1.0 --
W dal M z wiatrem
1. 7.64 1 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 U23 PD Lublin (M) 2019-06-30 +2.4
2. 6.46 3 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 U23 PD Warszawa (1) 2019-05-11 +2.2
W dal strefa M
1. 5.08 3 TARNACKI Mikołaj niest. Białystok 07-01-01 U14 PD Łódź (2) 2019-06-16 0.0 --
2. 4.40 16 RYBNIK Krzysztof OLA Podlaskie 07-03-20 U14 PD Warszawa (1) 2019-06-07 0.0 -- LDK!
Trójskok M
1. 14.41 2 e1 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 Z/1475/13 Sen PD Łódź (M) 2019-05-25 +1.0 II
2. 14.33 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 +1.7 III  ZKN  
3. 14.03 2 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +0.2 III  KNF   SKN  
4. 13.27 2 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00-03-10 Z/2585/17 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 +0.7 III
5. 13.25 1 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01-08-03 Z/3665/18 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.1 III
6. 13.04 3 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94-07-24 Z/3171/11 Sen PD Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +0.9 --
7. 12.80 3 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-08 Z/3265/16 U18 PD Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +2.0 IV LDK!  ZKN  
8. 12.67 8 e1 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Łódź (M) 2019-05-25 +1.4 --
9. 11.87 4 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-02-07 Z/1295/17 U18 PD Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +0.5 -- LDK!
Trójskok M z wiatrem
1. 14.42 6 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 +2.3
2. 12.75 8 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-11-12 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 +4.2
Kula (4) M
1. 13.30 2 DMOCHOWSKI Wiktor niest. Białystok 06-01-01 U14 PD Łódź (2) 2019-06-16 IV
Kula (5) M
1. 17.24 2 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03-02-28 Z/3133/17 U18 PD Poznań (M) 2019-07-11 II LDK!  ZKN  
2. 17.16 1 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02-09-20 Z/1836/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 II LDK!  KNF   SKN  
3. 15.43 4 e2 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 Z/0432/16 U18 PD Poznań (M) 2019-07-10 II LDK!  ZKN  
4. 15.37 3 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03-08-26 Z/0652/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 II LDK!  ROSU   ZKN  
5. 14.01 4 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03-08-29 Z/2144/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 III LDK!
6. 13.96 5 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02-07-13 Z/2530/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 III
7. 13.64 8 MAC Bartosz KS Podlasie Białystok 03-05-30 Z/2146/19 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 III LDK!
8. 12.87 LENKIEWICZ Piotr LUKS Eurocentr Suchowola 02-03-20 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 IV
9. 12.64 8 TYMIŃSKI Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 03-01-19 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 IV LDK!
10. 12.30 6 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03-02-03 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
Kula (6) M
1. 13.41 1 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 III  ZKN  
2. 13.04 2 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01-02-07 Z/4176/18 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 III  ZKN  
3. 12.27 3 KACZMAREK Ignacy IV LO Białystok 01-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV
4. 12.21 4 SZEMBOROWSKI Dawid ZSE Białystok 00-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV
5. 11.88 5 TRYPUĆ Paweł niest. Białystok 01-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV
Kula (7.26) M
1. 12.43 1 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97-06-07 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 III
2. 11.85 7 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U20 PD Jelenia Góra (M) 2019-08-01 IV  ZKN  
3. 11.25 2 WILCZYŃSKI Dominik LUKS Atletic Białystok 98-02-08 Z/3547/15 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 --
4. 8.99 24 e1 ŚLESZYŃSKI Patryk LKS Narew Kurpiewski Łomża 97-02-16 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
5. 8.62 26 e1 WSZEBOROWSKI Radosław II LO Łomża 98-06-17 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
6. 7.78 29 e1 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97-11-05 Z/0954/14 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
7. 7.32 3 MOCARSKI Rafał KS Podlasie Białystok 95-02-21 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 --
Ppal (150) M
1. 47.50 5 NOWEL Bartosz OLA Podlaskie 06-05-07 U14 PD Warszawa (1) 2019-06-07 -- LDK!
2. 44.50 5 f3 LASKOWSKI Szymon niest. Białystok 08-01-01 U12 PD Łódź (2) 2019-06-16 --
3. 44.00 6 f3 WYSOCKI Oskar niest. Białystok 08-01-01 U12 PD Łódź (2) 2019-06-16 --
4. 40.50 8 f3 KONDRACKI Sebastian niest. Białystok 08-01-01 U12 PD Łódź (2) 2019-06-16 --
Dysk (1) M
1. 54.20 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03-08-29 Z/2144/19 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
2. 50.86 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03-02-03 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
3. 41.67 2 e1 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Łomża (1) 2019-09-13 III LDK!  ROSU  
4. 39.78 2 BOJARZYŃSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 05-04-13 Z/1553/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 IV LDK!  ROSU  
5. 38.13 3 SZYMANIAK Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 05-02-28 Z/4302/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 IV
6. 36.47 5 PRZECHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok 04-03-06 Z/4560/19 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 IV
7. 35.11 4 WOŁYNIEC Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-18 Z/5007/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 V LDK!
8. 33.41 2 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-05-25 Z/5341/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
9. 31.97 6 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04-01-14 Z/1232/18 U16 PD Olecko (1) 2019-08-30 V LDK!  ROSU  
10. 31.52 4 SKŁODOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-10 Z/5243/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V LDK!
Dysk (1.5) M
1. 52.54 1 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02-09-20 Z/1836/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 II LDK!  KNF   SKN  
2. 46.81 3 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03-02-28 Z/3133/17 U18 PD Siedlce (1) 2019-08-29 II LDK!  ZKN  
3. 45.05 2 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03-08-26 Z/0652/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 II LDK!  ROSU   ZKN  
4. 44.41 6 e1 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03-08-29 Z/2144/19 U18 PD Poznań (M) 2019-07-10 III LDK!
5. 43.41 2 BIELAWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 02-03-09 Z/2531/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 III
6. 42.25 4 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 Z/0432/16 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 III LDK!  ZKN  
7. 37.70 6 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03-02-03 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 IV LDK!
8. 34.24 7 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02-03-20 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
9. 33.22 7 GRZEGORCZYK Adam niest. Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
10. 31.89 8 WASKO Tomasz ZSM CKP Nr 2 Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
Dysk (1.75) M
1. 48.87 1 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 II  ZKN  
2. 27.95 2 ŻAMOJTUK Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 01-06-06 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
Dysk (2) M
1. 41.95 1 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-11 II  ZKN  
2. 39.10 2 WILCZYŃSKI Dominik LUKS Atletic Białystok 98-02-08 Z/3547/15 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 III
3. 38.32 8 e1 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97-06-07 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 III
4. 34.81 2 ZIELIŃSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98-07-20 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-12 --
5. 28.75 4 MOCARSKI Rafał KS Podlasie Białystok 95-02-21 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 --
NM ŚLESZYŃSKI Patryk LKS Narew Kurpiewski Łomża 97-02-16 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 --
Młot (5) M
1. 49.28 1 RZĄCA Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-01-08 Z/0822/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV LDK!
2. 42.58 2 SKOWRONEK Marcin KS Podlasie Białystok 02-01-29 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV LDK!
3. 35.57 1 f2 ROSZKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-11 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
4. 32.52 2 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 V LDK!  ROSU  
5. 31.96 3 SANIEWSKI-DŹWIGAJ Piotr II LO Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
6. 30.85 1 JAMIOŁKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-04-02 Z/5346/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
7. 30.18 2 f2 RUDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 03-01-01 Z/4264/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
8. 28.48 3 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-05-25 Z/5341/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
9. 28.18 4 OLEKSIEWICZ Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-09-13 Z/5008/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
10. 26.44 3 f2 CZYŻEWSKI Sylwester KS Podlasie Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Młot (6) M
1. 53.24 1 TOCZYŁOWSKI Maciej LUKS Atletic Białystok 01-03-08 Z/4574/18 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 II LDK!
2. 22.23 2 ŻAMOJTUK Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 01-06-06 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
Młot (7.26) M
1. 81.74 1 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89-02-22 Z/3138/11 Sen PD Poznań (M) 2019-07-02 MM  KN   SKN  
Oszczep (600) M
1. 52.49 3 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04-01-14 Z/1232/18 U16 PD Tarnów (M) 2019-09-21 III LDK!  ROSU  
2. 51.00 JAROMA Michał KS Podlasie Białystok 03-06-09 Z/2536/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
3. 43.98 1 WOŁYNIEC Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-18 Z/5007/19 U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 IV LDK!
4. 41.04 1 JAMIOŁKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-04-02 Z/5346/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
5. 38.24 KUSZNIER Adrian KS Podlasie Białystok (niest. Białystok) 03-09-12 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 --
6. 38.12 2 KOSSAKOWSKI Oskar UKS Liceum sportowe Łomża 05-06-26 Z/3881/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
7. 31.59 3 BOJARZYŃSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 05-04-13 Z/1553/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!  ROSU  
8. 26.92 4 SZPAK Kacper OLA Podlaskie 05-11-05 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
9. 26.51 5 WOJNA Aleksander KS Podlasie Białystok 07-10-25 U14 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
10. 23.45 6 BIELIŃSKI Kamil OLA Podlaskie 07-11-09 U14 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
Oszczep (700) M
1. 68.10 2 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 02-04-14 Z/2719/16 U18 PD Poznań (M) 2019-07-11 I  ZKN  
2. 54.59 1 JAROMA Michał KS Podlasie Białystok 03-06-09 Z/2536/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 III LDK!
3. 52.13 6 ZAWADZKI Jakub KS Podlasie Białystok 02-11-04 Z/4148/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 III
4. 51.31 1 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-02 Z/3777/16 U18 PD Biała Podlaska (1) 2019-05-11 III LDK!
5. 49.23 3 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03-05-22 Z/2542/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 IV
6. 38.96 4 WASKO Tomasz ZSM CKP Nr 2 Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
7. 38.35 3 JACKOWSKI Dawid niest. Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
8. 37.25 4 KUSZNIER Adrian KS Podlasie Białystok (niest. Białystok) 03-09-12 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
9. 36.65 5 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02-03-20 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
10. 35.66 6 POLAK Karol ZSM CKP Nr 2 Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Oszczep (800) M
1. 67.77 3 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00-05-02 Z/2049/16 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-04 I  KNF   SKN  
2. 66.68 BALUN Marcin KS Podlasie Białystok 95-03-05 Sen PD Glasgow (GBR) (2) 2019-08-03 I
3. 65.59 5 BUDZISZEWSKI Damian UKS Liceum sportowe Łomża 99-03-13 Z/1402/15 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 I
4. 52.77 1 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 02-04-14 Z/2719/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 III  ZKN  
5. 52.51 1 WIŚNIEWSKI Dominik KS Podlasie Białystok 00-05-29 Z/5265/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 III
6. 50.34 7 e2 ANUSZKIEWICZ Maciej KS Podlasie Białystok 98-09-01 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 III
7. 39.80 14 e1 WSZEBOROWSKI Radosław II LO Łomża 98-06-17 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
8. 38.39 2 SZUBZDA Dawid KS Podlasie Białystok 01-01-11 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
9. 32.72 26 e1 GUMIŃSKI Dawid PWSIiP Łomża 96-04-12 Sen PD Łódź (M) 2019-05-24 --
Chód 3 km M
1. 21:35.97 11 s1 PIANKA Krzysztof niest. Białystok 59-06-08 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 --
Chód 20 km M
1. 1:40:04 KOMAROWSKI Kamil MKS Juvenia Białystok 95-03-21 Z/4689/11 Sen PD Montreuil (FRA) (2) 2019-04-14 III
4x100 m M
1. 43.18 5 s2 MISZKIEL Marcin
KACHNOWSKI Daniel
MIKŁASZEWICZ Jakub
GRAJEWSKI Tomasz
SL Salos Suwałki 01-05-25
01-01-11
01-03-15
01-07-20
U20 PD Racibórz (M) 2019-07-04 --
2. 43.58 1 s1 MIŁKOWSKI Gabriel
KALISZEWSKI Jakub
OSTAPOWICZ Daniel
ŁUPIŃSKI Rafał
KS Podlasie Białystok 02-03-25
00-01-31
00-03-10
01-03-20
U20 PD Radom (1) 2019-09-15 --
3. 44.23 4 s1 DĄBROWSKI Paweł
DUCHNOWSKI Igor
JURAK Bartosz
DĄBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13
03-07-06
03-03-11
03-06-08
U18 PD Warszawa (1) 2019-06-16 --
4. 54.57 4 STROJCZYK Kacper
ANTONIAK Maciej
KONOPKA Adam
KRYSTOWCZYK Mateusz
LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-02
04-04-26
05-08-02
05-08-28
U16 PD Białystok (1) 2019-09-08 --
4x400 m M
1. 3:24.20 3 s1 DUCHNOWSKI Igor
LIKWIARZ Dawid
JURAK Bartosz
DĄBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-06
02-02-18
03-03-11
03-06-08
U18 PD Poznań (M) 2019-07-12 --
2. 3:27.94 4 s1 DANILCZUK Michał
WNOROWSKI Przemysław
PERKOWSKI Jakub
KALISZEWSKI Jakub
KS Podlasie Białystok 01-11-13
01-06-13
01-08-13
00-01-31
U20 PD Racibórz (M) 2019-07-05 --
4x400 m MIX
1. 3:35.43 5 s3 KWIATKOWSKA Angelika
KWIATKOWSKI Mateusz
KACZMARCZYK Justyna
DUDEK Bartosz
MKS Juvenia Białystok 98-06-19
99-06-03
97-12-07
92-02-25
Sen PD Kraków (M) 2019-06-08 --
2. 3:35.47 2 s1 PERKOWSKI Jakub
BARTNOWSKA Weronika
GOLA Marlena
DUDEK Bartosz
KS Podlasie Białystok 01-08-13
00-05-16
98-06-08
92-02-25
Sen PD Jelenia Góra (M) 2019-08-01 --
4x800 m MIX
1. 8:38.51 2 s1 WNOROWSKI Damian
KARPIUK Diana
ŚWIĆ Aleksandra
MODZELEWSKI Łukasz
KS Podlasie Białystok 00-02-27
00-04-05
01-07-28
00-03-19
U20 PD Kraków (M) 2019-06-09 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 60.837736129761 sekund