60 K
1. 8.15 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź (Start Grażka Łódź) 93-07-12 Z/0109/11 U14 LD Aleksandrów Łódzki (2) 2006-10-03 0 --
2. 8.16 CIERPICH Dominika SKS Start Łódź (Start Grażka Łódź) 93-03-02 Z/0098/11 U14 LD Aleksandrów Łódzki (2) 2006-10-03 0 --
100 K
1. 11.41 4 p1 KORCZYŃSKA Daria WKS Śląsk Wrocław (AZS-AWF Gorzów) 81-07-30 Sen DS Göteborg SWE (M) 2006-08-09 +1.2 M
2. 11.52 2 JĘDRUSIŃSKA Dorota KS AZS AWF Kraków (AZS Poznań) 82-02-04 Sen MA Bydgoszcz (M) 2006-07-21 +0.8 M
3. 11.58 1 e1 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa 81-03-10 Sen MZ Warszawa (1) 2006-06-11 +0.8 M
4. 11.61 1 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (Zawisza Bydgoszcz) 88-04-28 Z/2191/11 U20 KP Słupsk (M) 2006-07-08 -0.4 M
5. 11.66 3 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań (AZS-AWF Poznań) 85-06-14 U23 WP Bydgoszcz (M) 2006-07-21 +0.8 M
6. 11.67 1 s1 MAKARUK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska (AZS-AWF B. Podlaska) 80-05-03 Sen LU Biała Podlaska (M) 2006-05-27 +0.9 M
7. 11.70 5 s3 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań (AZS-AWF Wrocław) 80-10-10 Sen WP Warszawa (M) 2006-06-18 -0.3 M
8. 11.74 3 FA PROKOPEK-JANÁČEK Grażyna AZS-AWF Warszawa 77-04-20 Sen MZ Kladno CZE (M) 2006-06-10 +0.6 M
9. 11.77 1 s2 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa (Warszawianka) 86-05-24 U23 MZ Warszawa (M) 2006-06-18 -0.9 M
10. 11.79 5 KASICA Agnieszka LKS Lubusz Słubice (Lubusz Słubice) 85-04-22 U23 LB Bydgoszcz (M) 2006-07-21 +0.8 M
100 K z wiatrem
1. 11.47 2 s1 JĘDRUSIŃSKA Dorota KS AZS AWF Kraków 82-02-04 Sen MA Norymberga GER (M) 2006-07-30 +3.0
200 K
1. 22.91 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa 81-03-10 Sen MZ Norymberga GER (M) 2006-07-30 +0.4 MM
2. 23.44 2 w4 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot (AZS-AWFiS Gdańsk) 84-10-04 U23 PM Arles FRA (M) 2006-07-01 +1.3 M
3. 23.55 1 s2 MAKARUK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska (AZS-AWF B. Podlaska) 80-05-03 Sen LU Biała Podlaska (M) 2006-06-04 +0.4 M
4. 23.56 2 s3 PROKOPEK-JANÁČEK Grażyna AZS-AWF Warszawa 77-04-20 Sen MZ Biała Podlaska (M) 2006-05-27 +1.7 M
5. 23.63 3 F PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław (Śląsk Wrocław) 87-03-20 U20 DS Pekin CHN (M) 2006-08-18 -0.9 M
6. 23.69 3 s3 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (Zawisza Bydgoszcz) 88-04-28 Z/2191/11 U20 KP Biała Podlaska (M) 2006-05-27 +1.7 M
7. 23.71 4 s3 GUZOWSKA Anna AZS-AWF Warszawa 80-01-15 Sen MZ Biała Podlaska (M) 2006-05-27 +1.7 M
8. 23.91 3 JĘDRUSIŃSKA Dorota KS AZS AWF Kraków (AZS Poznań) 82-02-04 Sen MA Bydgoszcz (M) 2006-07-23 +0.1 M
9. 23.97 1 s4 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86-06-02 U23 PM Gdańsk (1) 2006-05-27 +0.7 M
10. 24.05 1 s2 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamość (Start Lublin) 84-01-08 U23 LU Sopot (M) 2006-08-19 +1.0 I
200 K z wiatrem
1. 23.56 1 s1 PROKOPEK-JANÁČEK Grażyna AZS-AWF Warszawa 77-04-20 Sen MZ Kladno CZE (M) 2006-06-10 +2.2
2. 23.97 1 s2 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań 85-06-14 U23 WP Kutno (M) 2006-07-16 +2.4
300 K
1. 38.38 1 s1 PROKOPEK-JANÁČEK Grażyna AZS-AWF Warszawa 77-04-20 Sen MZ Susice CZE (1) 2006-05-16 --
2. 39.66 1 e1 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań (AZS-AWF Wrocław) 80-10-10 Sen WP Wrocław (1) 2006-05-06 --
3. 39.90 2 e1 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław (AZS-AWF Wrocław) 88-11-26 U20 DS Wrocław (1) 2006-05-06 --
4. 40.16 1 s4 DĘBIŃSKA Monika MKS Szerszeń Bogatynia (Szerszeń Bogatynia) 92-08-08 U16 DS Siedlce (1) 2006-10-01 II
5. 40.34 1 s1 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość (Victoria Stalowa Wola) 87-06-10 Z/0708/11 U20 LU Biała Podlaska (2) 2006-07-15 --
6. 40.35 2 s4 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław (MKS-MOS Wrocław) 92-06-15 U16 DS Siedlce (1) 2006-10-01 II
7. 40.36 1 e2 OLSZAŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław (MKS-MOS Wrocław) 87-05-30 U20 DS Wrocław (1) 2006-05-06 --
8. 40.46 SIKOK Klaudia niest. Katowice (niest.Katowice) 92-01-01 U16 SL Chorzów (2) 2006-10-04 II
9. 40.51 1 s1 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica (Technik Trzcinica) 92-09-11 U16 PK Białystok (2) 2006-06-18 II
10. 40.58 1 s1 PAŹDZIOR Katarzyna KS AZS AWF Wrocław (AZS-AWF Wrocław) 83-03-24 Sen DS Wrocław (1) 2006-08-31 --
400 K
1. 51.92 1 JESIEŃ Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (AZS-AWF Warszawa) 78-12-10 Sen PD Bydgoszcz (M) 2006-07-22 MM
2. 52.18 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa 81-03-10 Sen MZ Warszawa (M) 2006-08-30 MM
3. 52.21 5 e2 PROKOPEK-JANÁČEK Grażyna AZS-AWF Warszawa 77-04-20 Sen MZ Göteborg SWE (M) 2006-08-08 MM
4. 52.68 1 s1 KACZMAREK Aneta RK Athletics Warszawa (Warszawianka) 81-01-17 Z/2805/17 Sen MZ Wrocław (M) 2006-09-02 M
5. 52.81 3 s2 RADECKA Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska (AZS-AWF Katowice) 75-04-02 Sen SL Warszawa (M) 2006-06-18 M
6. 53.25 1 s3 KARPIESIUK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 82-04-17 Sen PM Toruń (1) 2006-09-09 M
7. 53.56 2 s1 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 80-03-05 Sen MZ Biała Podlaska (M) 2006-05-27 M
8. 53.56 3 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa (AZS-AWF Kraków) 84-06-02 U23 MZ Bydgoszcz (M) 2006-07-22 M
9. 53.65 4 TOMZA Ernesta KS Warszawianka W-wa (Budowlani Częstochowa) 86-09-16 U23 MZ Bydgoszcz (M) 2006-07-22 M
10. 54.07 2 s1 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamość (Start Lublin) 84-01-08 U23 LU Wrocław (M) 2006-09-02 M
500 K
1. 1:15.64 1 e1 DOMAŃSKA Justyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Płomień Sosnowiec) 88-01-01 U20 SL Sosnowiec (1) 2006-05-07 --
2. 1:17.90 2 e1 LENERT Aneta MKS-MOSM Bytom 87-01-01 U20 SL Sosnowiec (1) 2006-05-07 --
3. 1:18.21 3 e1 KINDER Karolina MKS-MOSM Bytom 90-01-01 U18 SL Sosnowiec (1) 2006-05-07 --
4. 1:18.52 1 e4 PRZYBYŁA Beata AZS-AWF Katowice 83-04-20 Sen SL Sosnowiec (1) 2006-05-07 --
5. 1:18.56 5 e1 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów (MKS-MOSM Bytom) 90-08-30 Z/2957/11 U18 SL Sosnowiec (1) 2006-05-07 --
6. 1:19.02 1 e2 WALCZYK Katarzyna AZS-AWF Katowice 87-01-15 U20 SL Sosnowiec (1) 2006-05-07 --
7. 1:19.46 2 e4 ŚLIWA Sandra MOSM Tychy 90-01-01 U18 SL Sosnowiec (1) 2006-05-07 --
8. 1:19.69 6 e1 JAKSA Anna AZS-AWF Katowice 88-10-11 U20 SL Sosnowiec (1) 2006-05-07 --
9. 1:19.79 1 e3 SAJDAK Natalia KB MOSiR Jastrzębie (MOSiR Jastrzębie) 88-04-19 U20 SL Sosnowiec (1) 2006-05-07 --
10. 1:19.97 7 e1 KASPRZYCKA Daria niest. Katowice (MKS-MOSM Bytom) 90-11-07 U18 SL Sosnowiec (1) 2006-05-07 --
600 K
1. 1:27.96 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 80-03-05 Sen MZ Warszawa (1) 2006-07-15 --
2. 1:30.71 1 s1 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola (Victoria Stalowa Wola) 89-05-18 U18 PK Biała Podlaska (2) 2006-07-15 --
3. 1:30.94 HAZIOR Anna KS AZS AWF Kraków (Cracovia Kraków) 83-05-13 Sen MA Warszawa (1) 2006-07-15 --
4. 1:31.11 UDAŁOW Dorota AZS-AWF Warszawa 84-03-28 U23 MZ Warszawa (1) 2006-07-15 --
5. 1:31.59 1 f2 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola (Victoria Stalowa Wola) 89-12-24 Z/4323/11 U18 PK Mielec (1) 2006-05-13 --
6. 1:32.33 1 s1 FIGAT Magdalena UKS Jedynka Bartoszyce (Jedynka Bartoszyce) 91-04-05 U16 WN Siedlce (1) 2006-09-30 II
7. 1:32.72 1 s2 KACZMAREK Marta AZS-PWSZ Gorzów 90-01-01 U18 LB Zielona Góra (2) 2006-06-14 --
8. 1:33.46 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot (Talex Borzytuchom) 88-03-15 Z/4203/11 U20 PM Słupsk (1) 2006-08-12 --
9. 1:33.71 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86-03-03 U23 MZ Warszawa (1) 2006-07-15 --
10. 1:33.76 1 s1 NOWAKOWSKA Dominika LKB im. Braci Petk Lębork (SKLA Sopot) 85-01-25 Z/0352/12 U23 PM Gdańsk (1) 2006-09-24 --
800 K
1. 1:58.96 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 80-03-05 Sen MZ Rieti ITA (M) 2006-08-27 MM
2. 1:59.93 2 s1 KACZMAREK Aneta RK Athletics Warszawa (Warszawianka) 81-01-17 Z/2805/17 Sen MZ Victoria CAN (M) 2006-06-11 MM
3. 2:00.86 4 s1 CHOJECKA Lidia MKS Pogoń Siedlce (Pogoń Siedlce) 77-01-25 Z/5041/11 Sen MZ Warszawa (M) 2006-06-18 MM
4. 2:00.99 6 s1 JAKUBCZAK-PAWELEC Anna KS Agros Zamość (Agros Zamość) 73-02-02 Sen LU Warszawa (M) 2006-06-18 MM
5. 2:02.50 8 s1 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście (Maraton Świnoujście) 85-02-05 Z/5075/11 U23 ZP Warszawa (M) 2006-06-18 M
6. 2:03.03 1 e ROSTKOWSKA Anna KS SMS Szklarska Poręba (AZS-AWF Wrocław) 80-07-26 Z/0016/13 Sen DS Wrocław (M) 2006-06-24 M
7. 2:03.22 9 s1 EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia WKS Śląsk Wrocław (AZS-AWF Wrocław) 84-07-15 U23 DS Warszawa (M) 2006-06-18 M
8. 2:03.61 2 f3 KUŚ Joanna AZS-AWF Katowice 84-01-04 U23 SL Kraków (1) 2006-06-11 M
9. 2:03.66 11 s1 LESMAN Justyna KS Piętka Katowice (Olimpia Poznań) 80-11-06 Sen SL Warszawa (M) 2006-06-18 M
10. 2:04.96 13 s1 HAZIOR Anna KS AZS AWF Kraków (Cracovia Kraków) 83-05-13 Sen MA Warszawa (M) 2006-06-18 I
1000 K
1. 2:37.43 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 80-03-05 Sen MZ Linz AUT (M) 2006-09-07 --
2. 2:45.00 HAZIOR Anna KS AZS AWF Kraków (Cracovia Kraków) 83-05-13 Sen MA Kraków (2) 2006-09-10 --
3. 2:46.22 KUŚ Joanna AZS-AWF Katowice 84-01-04 U23 SL Olsztyn (1) 2006-08-10 --
4. 2:46.24 NOWAKOWSKA Dominika LKB im. Braci Petk Lębork (SKLA Sopot) 85-01-25 Z/0352/12 U23 PM Olsztyn (1) 2006-08-10 --
5. 2:46.28 KACZOR Joanna LKS Znicz Biłgoraj (Znicz Biłgoraj) 81-12-27 Sen LU Biała Podlaska (2) 2006-07-15 --
6. 2:47.03 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola (Victoria Stalowa Wola) 89-12-24 Z/4323/11 U18 PK Biała Podlaska (2) 2006-07-15 --
7. 2:47.14 DEPTUŁA Magdalena TS AKS Chorzów (Piast Gliwice) 87-08-24 U20 SL Białogard (1) 2006-07-15 --
8. 2:47.19 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice (Płomień Sosnowiec) 87-04-01 Z/2320/11 U20 SL Białogard (1) 2006-07-15 --
9. 2:47.35 1 KLEPACKA Monika WKS Wawel Kraków (Wawel Kraków) 83-10-07 Sen MA Kraków (1) 2006-04-29 --
10. 2:48.59 JAKUBCZAK Aleksandra KS Agros Zamość (Agros Zamość) 82-09-29 Z/2653/11 Sen LU Biała Podlaska (2) 2006-07-15 --
1500 K
1. 4:01.43 5 F CHOJECKA Lidia MKS Pogoń Siedlce (Pogoń Siedlce) 77-01-25 Z/5041/11 Sen MZ Göteborg SWE (M) 2006-08-13 MM
2. 4:07.60 LESMAN Justyna KS Piętka Katowice (Olimpia Poznań) 80-11-06 Sen SL Madryt ESP (M) 2006-07-17 MM
3. 4:07.92 JAKUBCZAK-PAWELEC Anna KS Agros Zamość (Agros Zamość) 73-02-02 Sen LU Villeneuve d'Ascq (M) 2006-06-09 MM
4. 4:08.31 12  FRANKIEWICZ Wioletta KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 77-06-09 Sen MA Saint-Denis FRA (M) 2006-07-08 M
5. 4:09.94 EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia WKS Śląsk Wrocław (AZS-AWF Wrocław) 84-07-15 U23 DS Norymberga GER (M) 2006-07-30 M
6. 4:10.61 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście (Maraton Świnoujście) 85-02-05 Z/5075/11 U23 ZP Norymberga GER (M) 2006-07-30 M
7. 4:20.47 2 NOWAKOWSKA Dominika LKB im. Braci Petk Lębork (SKLA Sopot) 85-01-25 Z/0352/12 U23 PM Toruń (M) 2006-08-26 I
8. 4:20.76 9 s1 MIERNIK Agnieszka WLKS Wrocław 87-04-22 U20 DS Bydgoszcz (M) 2006-06-01 I
9. 4:21.09 PIETSCH-FULBISZEWSKA Agnieszka KS AZS AWF Wrocław (AZS-AWF Wrocław) 80-03-09 Sen DS Siedlce (M) 2006-06-17 I
10. 4:21.99 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek (Vectra Włocławek) 85-04-07 Z/2631/11 U23 KP Szczecin (M) 2006-06-24 I
2000 K
1. 6:16.54 1 f2 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice (Płomień Sosnowiec) 87-04-01 Z/2320/11 U20 SL Sosnowiec (1) 2006-05-07 --
2. 6:22.72 2 f2 STANEK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Płomień Sosnowiec) 85-04-05 U23 SL Sosnowiec (1) 2006-05-07 --
3. 6:31.53 3 f2 JARAWKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Płomień Sosnowiec) 86-07-13 U23 SL Sosnowiec (1) 2006-05-07 --
4. 6:33.09 1 e CENTKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek (Vectra Włocławek) 88-11-27 U20 KP Toruń (1) 2006-05-06 --
5. 6:35.48 2 e WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek (Vectra Włocławek) 89-12-29 U18 KP Toruń (1) 2006-05-06 --
6. 6:37.07 4 f2 PALKA Adrianna KS AZS AWF Kraków (MKS-MOSM Bytom) 87-10-12 U20 MA Sosnowiec (1) 2006-05-07 --
7. 6:42.26 3 e ROSIŃSKA Beata LKS Vectra Włocławek (Vectra Włocławek) 89-01-04 U18 KP Toruń (1) 2006-05-06 --
8. 6:46.53 5 f2 SUWAJ Aneta AZS-AWF Katowice (MOSiR Jastrzębie) 86-01-21 Z/0731/11 U23 SL Sosnowiec (1) 2006-05-07 --
9. 6:50.80 4 e JEŻEWSKA Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno (Nadwiślanin Chełmno) 89-04-07 U18 KP Toruń (1) 2006-05-06 --
10. 6:52.72 5 e MALICKA Agata LKS Vectra Włocławek (Vectra Włocławek) 88-01-24 U20 KP Toruń (1) 2006-05-06 --
3000 K
1. 8:36.60 CHOJECKA Lidia MKS Pogoń Siedlce (Pogoń Siedlce) 77-01-25 Z/5041/11 Sen MZ Sztokholm SWE (M) 2006-07-25 I
2. 8:56.56 LESMAN Justyna KS Piętka Katowice (Olimpia Poznań) 80-11-06 Sen SL Ostrawa CZE (M) 2006-05-30 I
3. 9:13.15 EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia WKS Śląsk Wrocław (AZS-AWF Wrocław) 84-07-15 U23 DS Kassel GER (M) 2006-06-08 I
4. 9:19.70 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście (Maraton Świnoujście) 85-02-05 Z/5075/11 U23 ZP Szczecin (M) 2006-06-24 I
5. 9:30.13 PIETSCH-FULBISZEWSKA Agnieszka KS AZS AWF Wrocław (AZS-AWF Wrocław) 80-03-09 Sen DS Wrocław (1) 2006-06-03 I
6. 9:30.65  + SYREK Grażyna KS Piętka Katowice (Piętka Katowice) 72-01-09 Sen SL Bydgoszcz (M) 2006-07-21 I
7. 9:35.72 GRUCA Dorota KS Agros Zamość (Agros Zamość) 70-12-05 Weteran LU Las Cruces USA (1) 2006-04-08 I
8. 9:38.29 1 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów (Barnim Goleniów) 89-01-10 U18 ZP Wrocław (M) 2006-09-02 I
9. 9:38.90 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin (MULKS Terespol) 88-01-09 Z/2651/11 U20 LU Białystok (1) 2006-09-09 I
10. 9:39.95 2 MUDY Justyna AZS-AWF Katowice 84-10-20 U23 SL Wrocław (M) 2006-09-02 I
5000 K
1. 15:07.51 CHOJECKA Lidia MKS Pogoń Siedlce (Pogoń Siedlce) 77-01-25 Z/5041/11 Sen MZ Szanghaj (M) 2006-09-23 MM
2. 15:52.40 1 SYREK Grażyna KS Piętka Katowice (Piętka Katowice) 72-01-09 Sen SL Bydgoszcz (M) 2006-07-21 M
3. 16:11.82 1 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek (Vectra Włocławek) 85-04-07 Z/2631/11 U23 KP Toruń (M) 2006-08-27 I
4. 16:30.16 2 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin (MULKS Terespol) 88-01-09 Z/2651/11 U20 LU Bydgoszcz (M) 2006-07-21 I
5. 16:44.46 MUDY Justyna AZS-AWF Katowice 84-10-20 U23 SL Toruń (M) 2006-08-27 I
6. 16:45.64 3 NADOLSKA Karolina MKL Toruń (Ekonomik Nysa) 81-09-06 Z/1645/11 Sen KP Bydgoszcz (M) 2006-07-21 I
7. 16:51.64 4 JASKURZYŃSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 80-01-02 Sen MA Bydgoszcz (M) 2006-07-21 I
8. 16:56.00 5 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec (AZS-AWF Wrocław) 85-10-22 Z/3845/11 U23 SL Bydgoszcz (M) 2006-07-21 I
9. 16:58.35 3 ZRADA Agnieszka LKS Vectra Włocławek (Budokar Orneta) 84-01-12 Z/0869/11 U23 KP Toruń (M) 2006-08-27 I
10. 17:01.40 3 SOJDA Mariola CKS Budowlani Częstochowa (Budowlani Częstochowa) 82-05-30 Z/0524/14 Sen SL Biała Podlaska (M) 2006-05-27 I
10000 K
1. 32:53.33 20  SYREK Grażyna KS Piętka Katowice (Piętka Katowice) 72-01-09 Sen SL Göteborg SWE (M) 2006-08-07 M
2. 35:06.64 1 WOJTKUŃSKA Marta LKS Vectra Włocławek (Vectra Włocławek) 85-11-15 U23 KP Kozienice (M) 2006-06-10 I
3. 35:24.94 2 MUDY Justyna AZS-AWF Katowice 84-10-20 U23 SL Kozienice (M) 2006-06-10 I
4. 35:30.41 3 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec (AZS-AWF Wrocław) 85-10-22 Z/3845/11 U23 SL Kozienice (M) 2006-06-10 I
5. 35:31.75 SZTEYN Kalina TS Olimpia Poznań (Olimpia Poznań) 82-04-04 Sen WP Des Moines USA (1) 2006-04-27 I
6. 35:43.96 2 KALIŃSKA Renata KS Warszawianka W-wa (Warszawianka) 78-02-23 Sen MZ Międzyzdroje (M) 2006-05-06 I
7. 36:02.11 HANDZLIK Dagmara KS Sprint Bielsko-Biała (Sprint Bielsko-Biała) 86-02-20 U23 SL Durham USA (1) 2006-04-07 I
8. 36:10.73 4 WOJNA Anna ULKS Lipinki 86-09-28 Z/2484/11 U23 MA Kozienice (M) 2006-06-10 I LDK!
9. 36:11.49 3 KAMIŃSKA Joanna CKS Budowlani Częstochowa (Budowlani Częstochowa) 82-04-06 Sen SL Międzyzdroje (M) 2006-05-06 I
10. 36:38.60 5 BERNARDELLI Iwona LKS Vectra Włocławek (Vectra Włocławek) 85-02-19 Z/1932/11 U23 KP Kozienice (M) 2006-06-10 I
Półmaraton K
1. 1:12:08 r GRUCA Dorota KS Agros Zamość (Agros Zamość) 70-12-05 Weteran LU Houston USA (M) 2006-01-15 MM
2. 1:14:01 r STEFANOWICZ Monika WKS Grunwald Poznań (Olimpia Poznań) 80-05-15 Z/2491/11 Sen WP Piła (1) 2006-09-10 M
3. 1:14:47 r JAMRÓZ Małgorzata KS Warszawianka W-wa (Warszawianka) 73-10-16 Sen MZ Warszawa (2) 2006-03-26 M
4. 1:14:51 r  + SYREK Grażyna KS Piętka Katowice (Piętka Katowice) 72-01-09 Sen SL Rotterdam NED (M) 2006-04-09 M
5. 1:15:44 r LEWANDOWSKA Edyta E.L.ite Sports Olsztyn (RKS Łódź) 80-11-22 Z/1210/11 Sen WN Piła (1) 2006-09-10 I
6. 1:15:53 r USTIANOWSKA Dorota MLKS Goświnowice 70-06-24 Weteran OP Kościan (2) 2006-11-05 I
7. 1:15:58 r SOBAŃSKA Małgorzata LUKS MGOKSiR Korfantów (Dąb Kozienice) 69-04-25 Weteran OP Viana do Castelo (1) 2006-01-29 I
8. 1:16:25 r 9 sp MARCZYK-TESCHNER Danuta LZS Koluszki 72-01-25 Sen LD Austin USA (2) 2006-01-29 I
9. 1:16:31 r DEDERKO Ewa WLKS Złoty Potok Częstochowa (Złoty Potok Częstochowa) 74-05-19 Sen SL Katowice (1) 2006-10-01 I
10. 1:16:53 r KALIŃSKA Renata KS Warszawianka W-wa (Warszawianka) 78-02-23 Sen MZ Radzymin (2) 2006-08-15 I
Maraton K
1. 2:29:17 r GRUCA Dorota KS Agros Zamość (Agros Zamość) 70-12-05 Weteran LU Osaka JPN (M) 2006-01-29 MM
2. 2:30:12 r STEFANOWICZ Monika WKS Grunwald Poznań (Olimpia Poznań) 80-05-15 Z/2491/11 Sen WP Berlin GER (M) 2006-09-24 MM
3. 2:32:40 r SOBAŃSKA Małgorzata LUKS MGOKSiR Korfantów (Dąb Kozienice) 69-04-25 Weteran OP Istambuł TUR (M) 2006-11-05 MM
4. 2:34:38 r SYREK Grażyna KS Piętka Katowice (Piętka Katowice) 72-01-09 Sen SL Rotterdam NED (M) 2006-04-09 MM
5. 2:37:44 r 15  JAMRÓZ Małgorzata KS Warszawianka W-wa (Warszawianka) 73-10-16 Sen MZ Hamburg GER (M) 2006-04-23 M
6. 2:37:58 r 3 sp KRYZA Wioletta KS AZS UWM Olsztyn (AZS-UWM Olsztyn) 68-08-10 Weteran WN Sacramento USA (2) 2006-12-03 M
7. 2:38:24 r PARADOWSKA Renata KS Piaseczno 70-06-14 Weteran MZ Wenecja ITA (M) 2006-10-22 M
8. 2:39:09 r LEWANDOWSKA Edyta E.L.ite Sports Olsztyn (RKS Łódź) 80-11-22 Z/1210/11 Sen WN Makau MAC (1) 2006-12-03 M
9. 2:39:22 r USTIANOWSKA Dorota MLKS Goświnowice 70-06-24 Weteran OP Poznań (2) 2006-10-15 M
10. 2:39:34 r MELOCH Arleta GKS Olimpia Grudziądz (Olimpia Grudziądz) 79-08-17 Z/0770/11 Sen KP Poznań (2) 2006-10-15 M
Mila K
1. 5:00.49 PRUSZKOWSKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (Prefbet Śniadowo) 87-12-30 U20 PD Białystok (2) 2006-05-27 --
2. 5:08.67 SAKOWICZ Irena MKS Juvenia Białystok (Juvenia Białystok) 76-08-15 Sen PD Białystok (2) 2006-05-27 --
3. 5:12.65 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (Prefbet Śniadowo) 86-03-12 Z/2255/11 U23 PD Białystok (2) 2006-05-27 --
4. 5:29.46 KONDRACKA Aneta MKS Juvenia Białystok (Juvenia Białystok) 89-01-01 U18 PD Białystok (2) 2006-05-27 --
5. 5:32.69 KUŁAK Gabriela MKS Juvenia Białystok (Juvenia Białystok) 87-07-02 U20 PD Białystok (2) 2006-05-27 --
100p(76.2/8.2) K
1. 14.82 1 F BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91-03-27 U16 MZ Siedlce (1) 2006-10-01 +0.8 II
2. 14.93 2 F BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa (AZS-UWM Olsztyn) 92-02-27 Z/2785/11 U16 MZ Siedlce (1) 2006-10-01 +0.8 II
3. 15.02 3 F MRUKOWICZ Karolina KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 91-01-10 U16 MA Siedlce (1) 2006-10-01 +0.8 II
4. 15.10 1 s1 KOBYSZ Aleksandra MTS Junior Sopot (Junior Sopot) 90-07-25 U18 PM Gdańsk (2) 2006-05-30 0.0 --
5. 15.12 4 F ZIÓŁKOWSKA Weronika GKS Olimpia Grudziądz (Olimpia Grudziądz) 91-07-12 U16 KP Siedlce (1) 2006-10-01 +0.8 II
6. 15.14 1 e1 STANEK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów (Resovia Rzeszów) 92-08-03 U16 PK Siedlce (1) 2006-10-01 +1.7 II
7. 15.25 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk (Olimpia Grudziądz) 91-03-15 U16 PM Bydgoszcz (2) 2006-06-13 +0.2 II
8. 15.25 1 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków (Kusy Kraków) 92-08-10 U16 MA Kraków (1) 2006-09-16 -0.2 II
9. 15.27 3 e1 CHARYŁO Karolina KS Podlasie Białystok (Podlasie Białystok) 92-02-02 U16 PD Siedlce (1) 2006-10-01 +1.7 --
10. 15.36 3 e3 BOCH Aleksandra LUKS Dwójka Namysłów (Orzeł Namysłów) 91-05-14 U16 OP Siedlce (1) 2006-10-01 +1.9 --
100p(76.2) K
1. 13.63 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 89-10-04 U18 MA Kraków (1) 2006-06-10 +1.8 I
2. 13.73 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań (Orkan Wlkp. Poznań) 89-12-28 U18 WP Poznań (1) 2006-09-09 +1.4 I
3. 14.03 1 s1 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław (Victoria Racibórz) 90-03-16 U18 DS Białystok (2) 2006-06-18 +1.5 I
4. 14.14 1 e1 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław (Piast Lwówek Śląski) 90-03-03 U18 DS Wrocław (1) 2006-06-03 0.0 I
5. 14.32 1 e3 KAŁEK Marta AZS-AWF Warszawa (MOSM Tychy) 89-03-29 U18 MZ Łódź (M) 2006-07-27 -1.0 I
6. 14.37 MAKAR Agata MKL Szczecin 89-01-01 U18 ZP Szczecin (1) 2006-06-17 +1.9 I
7. 14.38 KUPIŃSKA Katarzyna MKS Kusy Szczecin (Kusy Szczecin) 90-01-01 U18 ZP Szczecin (1) 2006-05-13 0.0 I
8. 14.38 3 e1 ŚWIDERSKA Karolina MKS MOS Wrocław (MKS-MOS Wrocław) 89-03-28 U18 DS Wrocław (1) 2006-06-03 0.0 I
9. 14.42 1 s2 DERNOWSKA Marzena ULKS Uczniak Szprotawa (Uczniak Szprotawa) 90-03-30 U18 LB Białogard (1) 2006-07-15 +0.3 I
10. 14.44 1 w1 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot (Warszawianka) 89-04-01 U18 PM Łódź (M) 2006-07-26 +0.5 I
100p K
1. 12.87 TRYWIAŃSKA-KOLASCH Aurelia AZS-AWF Warszawa 76-05-09 Sen MZ Ostrawa CZE (M) 2006-05-30 +1.3 MM
2. 13.50 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa (Orzeł Warszawa) 83-03-11 Sen MZ Warszawa (1) 2006-06-18 -0.9 M
3. 13.54 2 OLEKSY Justyna AZS-AWFiS Gdańsk 83-09-19 Sen PM Bydgoszcz (M) 2006-07-23 +0.1 M
4. 13.67 2 e3 TOKARSKA Kaja AZS-AWF Warszawa 85-07-13 U23 MZ Bydgoszcz (M) 2006-07-23 -0.6 I
5. 13.81  w TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot (AZS-AWFiS Gdańsk) 84-10-04 U23 PM Talence FRA (M) 2006-09-16 +0.5 I
6. 13.84 1 s1 CHRUST-ROŻEJ Marta KS AZS AWF Wrocław (AZS-AWF Wrocław) 78-09-29 Sen DS Wrocław (M) 2006-09-02 +0.1 I
7. 13.88 5 w2 NOWAKOWSKA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk 81-12-20 Sen PM Arles FRA (M) 2006-07-01 +1.5 I
8. 13.92 PALUCH Katarzyna WKS Wawel Kraków (Wawel Kraków) 88-09-02 U20 MA Kraków (1) 2006-06-10 +1.8 I
9. 13.98 1 GRABAREK Monika LKS Lubusz Słubice (Lubusz Słubice) 87-08-02 U20 LB Słupsk (M) 2006-07-09 +1.6 I
10. 14.00  w GRZESIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk 80-08-15 Sen PM Hexham GBR (M) 2006-09-02 +0.1 I
100p K z wiatrem
1. 12.76 3 e1 TRYWIAŃSKA-KOLASCH Aurelia AZS-AWF Warszawa 76-05-09 Sen MZ Oslo NOR (M) 2006-06-02 +2.1
2. 13.24 1 s1 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa 83-03-11 Sen MZ Warszawa (1) 2006-06-11 +2.4
3. 13.52 1 s2 OLEKSY Justyna AZS-AWFiS Gdańsk 83-09-19 Sen PM Sopot (1) 2006-07-16 +3.0
4. 13.55 1 s1 TOKARSKA Kaja AZS-AWF Warszawa 85-07-13 U23 MZ Biała Podlaska (M) 2006-05-27 +4.0
5. 13.80 7 w4 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot 84-10-04 U23 PM Arles FRA (M) 2006-07-01 +2.2
6. 13.97 2 s1 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław 86-04-01 U23 DS Biała Podlaska (M) 2006-05-27 +4.0
200p K
1. 31.81 1 s1 SZYBAJŁO Paulina UKS Technik Augustów () 93-01-01 U14 PD Białystok (2) 2006-05-28 0.0 III
300p K
1. 42.65 2 s1 FULBISZEWSKA Sonia RMKS Rybnik () 91-01-01 U16 SL Bielsko-Biała (2) 2006-05-06 II
2. 42.86 3 s1 NABIELEC Magdalena niest. Kraków (Sprint Bielsko-Biała) 91-05-15 U16 MA Bielsko-Biała (2) 2006-05-06 II
3. 44.86 1 s3 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91-03-27 U16 MZ Siedlce (1) 2006-09-30 II
4. 45.80 2 s3 KUJAWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz (Wda Świecie) 91-08-02 U16 KP Siedlce (1) 2006-09-30 II
5. 45.84 BARTUŚ Maja UKS Olimpia Zabrze (UKS 14 Zabrze) 88-08-27 U20 SL Częstochowa (2) 2006-05-06 --
6. 45.94 1 s1 MRUKOWICZ Karolina KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 91-01-10 U16 MA Siedlce (1) 2006-09-30 II
7. 45.99 3 s3 ROMANIUK Justyna KS AZS UWM Olsztyn (AZS-UWM Olsztyn) 91-05-14 U16 WN Siedlce (1) 2006-09-30 II
8. 46.01 1 e1 TABACZEK Angelika AZS-AWF Katowice (MMKS Dąbrowa Górnicza) 91-01-19 U16 SL Częstochowa (1) 2006-09-16 II
9. 46.29 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław (MKS-MOS Wrocław) 90-05-02 Z/3750/11 U18 DS Wrocław (2) 2006-05-31 --
10. 46.30 1 s1 ŚLEZIONA Damiana AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (Podium Kup) 90-01-01 U18 OP Wrocław (2) 2006-09-13 --
400p K
1. 54.48 JESIEŃ Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (AZS-AWF Warszawa) 78-12-10 Sen PD Ateny GRE (M) 2006-09-16 MM
2. 55.65 1 s2 PSKIT Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (AZS-AWF Wrocław) 76-05-25 Sen PD Kassel GER (M) 2006-06-08 MM
3. 55.85 1 CHRUST-ROŻEJ Marta KS AZS AWF Wrocław (AZS-AWF Wrocław) 78-09-29 Sen DS Bydgoszcz (M) 2006-07-22 MM
4. 55.88 3 s1 KARPIESIUK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 82-04-17 Sen PM Warszawa (M) 2006-06-18 MM
5. 57.40 1 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice (Budomark Mysłowice) 88-07-12 Z/3052/11 U20 SL Słupsk (M) 2006-07-09 M
6. 58.00 2 e1 MAZAN Sandra AZS Łódź 87-02-15 U20 LD Bielsko-Biała (1) 2006-06-17 M
7. 58.60 1 s1 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa (AZS-AWF Kraków) 84-06-02 U23 MZ Toruń (M) 2006-08-27 M
8. 58.65 2 s1 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań (AZS Poznań) 85-07-03 U23 WP Toruń (M) 2006-08-27 M
9. 59.10 2 F STOKOWSKA Dominika SKS Start Łódź (Start Grażka Łódź) 82-07-06 Sen LD Toledo USA (M) 2006-05-13 M
10. 59.53 3 s1 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa 86-05-02 U23 MZ Toruń (M) 2006-08-27 I
1500p K
1. 4:53.09 1 e2 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice (Płomień Sosnowiec) 87-04-01 Z/2320/11 U20 SL Chorzów (1) 2006-05-14 I
2. 4:53.21 PRUSZKOWSKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (Prefbet Śniadowo) 87-12-30 U20 PD Olsztyn (1) 2006-08-10 I
3. 4:53.37 2 e2 SOJDA Mariola CKS Budowlani Częstochowa (Budowlani Częstochowa) 82-05-30 Z/0524/14 Sen SL Chorzów (1) 2006-05-14 I
4. 4:54.13 MUDY Justyna AZS-AWF Katowice 84-10-20 U23 SL Olsztyn (1) 2006-08-10 I
5. 4:55.81 1 e DROBIEC Joanna AZS-AWF Katowice (Budomark Mysłowice) 87-03-14 U20 SL Częstochowa (1) 2006-06-10 II
6. 4:58.00 ZGLEJC Kamila KS AZS UWM Olsztyn (AZS-UWM Olsztyn) 89-01-13 U18 WN Olsztyn (1) 2006-08-10 II
7. 4:58.06 GIELEC Ewa KKL Kielce (Kobex Starachowice) 88-07-24 U20 SK Kielce (1) 2006-06-24 II
8. 5:00.35 GAWRYLUK Eliza KS AZS UWM Olsztyn (AZS-UWM Olsztyn) 88-07-30 U20 WN Olsztyn (1) 2006-08-30 II
9. 5:01.51 1 s1 RÓŻYCKA Iwona KKL Kielce (Kobex Starachowice) 89-01-01 U18 SK Łódź (M) 2006-07-25 II
10. 5:01.93 3 e2 JARAWKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Płomień Sosnowiec) 86-07-13 U23 SL Chorzów (1) 2006-05-14 II
2000p K
1. 6:03.38 1 s1 FRANKIEWICZ Wioletta KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 77-06-09 Sen MA Gdańsk (M) 2006-07-15 I
2. 6:37.75 3 s1 PIETSCH-FULBISZEWSKA Agnieszka KS AZS AWF Wrocław (AZS-AWF Wrocław) 80-03-09 Sen DS Gdańsk (M) 2006-07-15 I
3. 6:42.07 1 e1 BERNARDELLI Iwona LKS Vectra Włocławek (Vectra Włocławek) 85-02-19 Z/1932/11 U23 KP Sopot (1) 2006-06-04 I
4. 6:46.92 1 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice (Płomień Sosnowiec) 87-04-01 Z/2320/11 U20 SL Słupsk (M) 2006-07-09 I
5. 6:48.42 1 e PALKA Adrianna KS AZS AWF Kraków (MKS-MOSM Bytom) 87-10-12 U20 MA Bielsko-Biała (1) 2006-06-04 I
6. 6:48.52 4 s1 BUDNIAK Julia LLKS Gubin 81-03-04 Sen LB Gdańsk (M) 2006-07-15 I
7. 6:49.06 2 GIELEC Ewa KKL Kielce (Kobex Starachowice) 88-07-24 U20 SK Słupsk (M) 2006-07-09 I
8. 6:49.21 4 DROBIEC Joanna AZS-AWF Katowice (Budomark Mysłowice) 87-03-14 U20 SL Słupsk (M) 2006-07-09 I
9. 6:52.00 PRUSZKOWSKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (Prefbet Śniadowo) 87-12-30 U20 PD Warszawa (1) 2006-09-03 I
10. 6:59.21 1 f2 GAWRYLUK Eliza KS AZS UWM Olsztyn (AZS-UWM Olsztyn) 88-07-30 U20 WN Olsztyn (1) 2006-05-07 I
3000p K
1. 9:17.15 FRANKIEWICZ Wioletta KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 77-06-09 Sen MA Ateny GRE (M) 2006-07-03 MM
2. 9:42.50 3 e1 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek (Vectra Włocławek) 85-04-07 Z/2631/11 U23 KP Göteborg SWE (M) 2006-08-10 MM
3. 9:57.17 1 BĄK Justyna KS Piętka Katowice (NKS Namysłów) 74-08-01 Sen SL Kozienice (M) 2006-06-10 M
4. 10:16.22 2 BERNARDELLI Iwona LKS Vectra Włocławek (Vectra Włocławek) 85-02-19 Z/1932/11 U23 KP Toruń (M) 2006-08-26 I
5. 10:17.63 JARAWKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Płomień Sosnowiec) 86-07-13 U23 SL Toruń (M) 2006-08-26 I
6. 10:18.52 MUDY Justyna AZS-AWF Katowice 84-10-20 U23 SL Toruń (M) 2006-08-26 I
7. 10:20.54 2 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice (Olimp Kozienice) 78-02-20 Z/3956/11 Sen MZ Kozienice (M) 2006-06-10 I LDK!
8. 10:20.74 3 DRÓŻDŻ Agata KKL Kielce (Kobex Starachowice) 84-05-15 U23 SK Bydgoszcz (M) 2006-07-23 I
9. 10:23.63 4 KĄDZIELA Anna KKL Kielce (Ostrowia Ostrowiec Św.) 80-04-29 Sen SK Bydgoszcz (M) 2006-07-23 I
10. 10:26.79 5 PIETSCH-FULBISZEWSKA Agnieszka KS AZS AWF Wrocław (AZS-AWF Wrocław) 80-03-09 Sen DS Bydgoszcz (M) 2006-07-23 I
Wzwyż K
1. 1.90 KSOK Anna WKS Śląsk Wrocław (Śląsk Wrocław) 83-09-29 Sen DS Opole (2) 2006-09-23 M
2. 1.87 1 BORKOWSKA Marta AZS UMCS Lublin 82-12-26 Sen LU Biała Podlaska (M) 2006-05-27 M
3. 1.84 2 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok (Podlasie Białystok) 86-03-22 Z/0793/11 U23 PD Biała Podlaska (M) 2006-05-27 M
4. 1.84 1 e GRONAU Karolina MKS Start Lublin (AZS-AWF B. Podlaska) 84-07-12 Z/4166/11 U23 LU Siedlce (M) 2006-06-17 M
5. 1.82 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław (Hańcza Suwałki) 88-07-21 Z/3822/11 U20 DS Opole (2) 2006-09-23 M
6. 1.80 ZARECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok (Podlasie Białystok) 86-03-18 U23 PD Siedlce (M) 2006-06-17 I
7. 1.80 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 86-11-21 U23 MA Kraków (1) 2006-09-30 I
8. 1.78 3 e KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław (AZS-AWF Wrocław) 87-08-20 Z/3812/11 U20 DS Wrocław (M) 2006-06-24 I
9. 1.76 PRZYWARA Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów (Resovia Rzeszów) 87-01-09 U20 PK Kraków (1) 2006-06-18 I
10. 1.75 1 e GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk (Jeziorak Iława) 89-04-12 U18 PM Olsztyn (1) 2006-05-13 I
Tyczka K
1. 4.75 PYREK Monika OSOT Szczecin (MKL Szczecin) 80-08-11 Sen ZP Malaga ESP (M) 2006-06-28 MM
2. 4.70 ROGOWSKA Anna SKLA Sopot 81-05-21 Sen PM Sopot (1) 2006-06-03 MM
3. 4.53 PIWOWARSKA Joanna KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Warszawa) 83-11-04 Sen MA Doha QAT (M) 2006-05-12 MM
4. 4.50 3 KASPRZAK Róża AZS-AWFiS Gdańsk 82-04-09 Sen PM Warszawa (M) 2006-06-18 MM
5. 4.35 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin (Ośr.Sk.o Tyczce Gdańsk) 85-09-27 U23 LU Sopot (M) 2006-06-11 MM
6. 4.25 6 = PLEWA Marta AZS UMCS Lublin (Ośr.Sk.o Tyczce Gdańsk) 83-12-17 Sen LU Sopot (M) 2006-06-11 M
7. 4.00 SOWA Katarzyna KKL Kielce (Ośr.Sk.o Tyczce Gdańsk) 85-11-19 U23 SK Gdańsk (1) 2006-09-24 M
8. 3.91 3 WRONA Agnieszka KKL Kielce (KKL Fart Kielce) 82-05-05 Sen SK Gdańsk (M) 2006-07-15 M
9. 3.90 RATAJCZAK Justyna MKL Szczecin 85-06-29 U23 ZP Filothei GRE (M) 2006-05-31 M
10. 3.90 1 GRABOWSKA Sonia KS Orzeł Warszawa (Orzeł Warszawa) 88-12-15 U20 MZ Słupsk (M) 2006-07-08 M
W dal K
1. 6.71 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków (Warszawianka) 81-06-21 Sen MA Tallin EST (M) 2006-08-15 +0.3 MM
2. 6.59 1 w1 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot (AZS-AWFiS Gdańsk) 84-10-04 U23 PM Arles FRA (M) 2006-07-02 +1.4 M
3. 6.38 ŚWITAŁA Aldona MUKS Kadet Rawicz (Kadet Rawicz) 81-09-13 Sen WP Bydgoszcz (M) 2006-07-22 -0.4 M
4. 6.36 MISZCZAK Dominika PLKS Gwda Piła (Gwda Piła) 85-04-12 U23 WP Ostrawa CZE (M) 2006-05-20 +1.5 M
5. 6.19 1 f2 ZIOŁO Katarzyna LKS Stal Mielec (LKS Mielec) 79-08-10 Sen PK Mielec (1) 2006-05-13 0.0 I
6. 6.14 DOBIJA Teresa AZS Łódź 82-10-09 Sen LD Bielsko-Biała (M) 2006-07-29 +0.5 I
7. 6.09 CHUKWU Sandra MKL Szczecin (Pomorze Stargard) 87-03-13 U20 ZP Szczecin (M) 2006-06-24 +0.8 I
8. 6.08 MODRZEJEWSKA Ewelina MKL Szczecin (Orkan Wlkp. Poznań) 85-05-16 U23 ZP Wrocław (1) 2006-06-03 +1.4 I
9. 6.02 1 f2 BANACH Marzena LKS Narew Kurpiewski Łomża (Narew Łomża) 89-03-17 U18 PD Biała Podlaska (1) 2006-05-06 +0.2 I
10. 6.02 5 WILK Ewelina KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 84-11-29 U23 MA Bydgoszcz (M) 2006-07-22 0 I
W dal K z wiatrem
1. 6.44 MISZCZAK Dominika PLKS Gwda Piła 85-04-12 U23 WP Szczecin (M) 2006-06-24 +2.2
2. 6.41 1 f2 CHUKWU Sandra MKL Szczecin 87-03-13 U20 ZP Poznań (1) 2006-05-20 +2.7
3. 6.15 MODRZEJEWSKA Ewelina MKL Szczecin 85-05-16 U23 ZP Poznań (1) 2006-09-09 +3.0
Trójskok K
1. 13.94 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków (Warszawianka) 81-06-21 Sen MA Siedlce (M) 2006-06-17 +1.4 MM
2. 13.93 2 e FILA-BOBRZYK Aleksandra AZS UMCS Lublin (Start Lublin) 83-08-17 Sen LU Siedlce (M) 2006-06-17 +1.2 MM
3. 13.86 SADACH Aneta KB Geotermia Uniejów (Vis Ksawerów) 75-04-22 Sen LD Bydgoszcz (M) 2006-07-23 0.0 MM
4. 13.56 ZAGACKA Liliana LKLA Krokus Astromal Leszno (Krokus-Astromal Leszno) 77-01-28 Sen WP Kozienice (M) 2006-06-10 0.0 M
5. 13.10 CHUKWU Sandra MKL Szczecin (Pomorze Stargard) 87-03-13 U20 ZP Kutno (1) 2006-05-27 +1.2 I
6. 13.09 5 e WILK Ewelina KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 84-11-29 U23 MA Siedlce (M) 2006-06-17 +0.6 I
7. 12.92 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła (Gwda Piła) 86-01-14 U23 WP Łódź (2) 2006-09-14 +1.2 I
8. 12.91 2 KADUSZKIEWICZ Aleksandra WKS Wawel Kraków (Wawel Kraków) 87-12-08 U20 MA Słupsk (M) 2006-07-09 -1.2 I
9. 12.91 ŚWITAŁA Aldona MUKS Kadet Rawicz (Kadet Rawicz) 81-09-13 Sen WP Poznań (2) 2006-07-17 +1.1 I
10. 12.90   KOSUDA Agata AZS UMCS Lublin 84-08-01 U23 LU Toruń (M) 2006-08-27 +0.3 I
Trójskok K z wiatrem
1. 13.08 KOSUDA Agata AZS UMCS Lublin 84-08-01 U23 LU Toruń (M) 2006-08-27 +2.4
Kula (3) K
1. 13.93 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Płomień Sosnowiec) 91-03-15 U16 SL Częstochowa (1) 2006-09-16 II
2. 13.92 1 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin (OKS Start Otwock) 91-05-14 Z/4665/11 U16 LU Siedlce (1) 2006-10-01 II
3. 13.47 FRANICZEK Dominika MKS-SMS Victoria Racibórz (Victoria Racibórz) 90-01-01 U18 SL Wrocław (2) 2006-09-13 II
4. 13.25 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków (Narew Łomża) 91-01-11 Z/0364/11 U16 MA Zamość (1) 2006-09-17 II
5. 13.05 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki (MKS Tomaszów Maz.) 91-04-24 U16 LD Spała (2) 2006-09-24 II
6. 12.69 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (Podium Kup) 90-03-01 Z/3362/11 U18 OP Wrocław (2) 2006-09-13 III
7. 12.67 MACIEJA Natalia UKS Cyprianka 91-01-17 U16 KP Bydgoszcz (1) 2006-09-17 III
8. 12.50 3 GAJEWSKA Renata KS AZS AWF Poznań (LZS Płock) 91-01-26 U16 WP Siedlce (1) 2006-10-01 III
9. 12.42 1 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków (Baszta Szamotuły) 91-07-28 Z/1481/11 U16 MA Poznań (1) 2006-09-16 III
10. 12.37 KOWALSKA Magdalena LKS Polkowice 90-01-01 U18 DS Wrocław (2) 2006-09-13 III
Kula (4) K
1. 18.84 ZABAWSKA Krystyna KS Podlasie Białystok (Podlasie Białystok) 68-01-14 Weteran PD Saloniki GRE (M) 2006-07-24 MM
2. 17.58 SOBIESZEK Magdalena AZS UMCS Lublin (AZS-AWF Warszawa) 86-05-04 U23 LU Kutno (M) 2006-07-16 MM
3. 16.78 1 f2 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Płomień Sosnowiec) 86-03-16 U23 SL Sosnowiec (1) 2006-05-07 M
4. 15.27 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska (AZS-AWF B. Podlaska) 84-02-03 U23 LU Toruń (M) 2006-08-26 I
5. 14.82 1 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa (Stora Enso Ostrołęka) 87-10-12 U20 MZ Słupsk (M) 2006-07-08 I
6. 14.82 4 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice (Lubusz Słubice) 85-01-29 U23 LB Wrocław (M) 2006-09-02 I
7. 14.59 1 f2 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom 88-03-16 U20 MZ Warszawa (1) 2006-05-14 I
8. 14.42 SUPIŃSKA Justyna PKS Gwardia Szczytno (PolKS WSPol Szczytno) 87-09-18 U20 WN Olsztyn (1) 2006-07-19 I
9. 14.33 DURSKA Ewa UKS Barnim Goleniów (Barnim Goleniów) 77-02-27 Z/1338/11 Sen ZP Dreux FRA (1) 2006-07-08 I
10. 14.17  w TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot (AZS-AWFiS Gdańsk) 84-10-04 U23 PM Desenzano d. Garda (M) 2006-05-13 I
Dysk (0.75) K
1. 50.53 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki (MKS Tomaszów Maz.) 91-04-24 U16 LD Łódź (1) 2006-09-16 II
2. 42.18 RACIBORSKA Małgorzata KS AZS-AWF Biała Podlaska (Podlasie Białystok) 91-09-23 U16 LU Zamość (1) 2006-09-17 II
3. 41.81 2 KRUPA Lilianna CWKS Resovia Rzeszów (Resovia Rzeszów) 91-12-17 U16 PK Siedlce (1) 2006-09-30 II
4. 39.73 3 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków (Narew Łomża) 91-01-11 Z/0364/11 U16 MA Siedlce (1) 2006-09-30 II
5. 39.54 CIEŚLIŃSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław (Śląsk Wrocław) 91-01-01 U16 DS Zielona Góra (1) 2006-09-17 II
6. 39.36 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Płomień Sosnowiec) 91-03-15 U16 SL Częstochowa (1) 2006-09-16 II
7. 39.12 DĄBROWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice (Lubusz Słubice) 91-07-24 U16 LB Słubice (2) 2006-05-18 II
8. 38.72 DROZD Katarzyna SKLA Sopot 88-02-25 U20 PM Gdańsk (1) 2006-09-24 --
9. 38.62 ADAM Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo (Nadodrze Powodowo) 90-01-01 U18 WP Poznań (2) 2006-05-19 --
10. 37.96 WAŁĘSA Dorota AZS-AWFiS Gdańsk (UKS Cyprianka) 91-04-18 U16 PM Sępólno Krajeńskie (2) 2006-09-23 III
Dysk (1) K
1. 66.01 POTĘPA Wioletta WKS Śląsk Wrocław (AZS-AWF Warszawa) 80-12-13 Sen DS Halle GER (M) 2006-05-20 MM
2. 62.34 2 WIŚNIEWSKA Joanna LKS Polkowice (Gwardia Warszawa) 72-05-24 Z/4389/11 Sen DS Gdańsk (M) 2006-07-15 MM
3. 58.70 3 WYSOCKA Marzena KS AZS-AWF Biała Podlaska (AZS-AWF B. Podlaska) 69-02-17 Weteran LU Gdańsk (M) 2006-07-15 M
4. 58.01 KRAWCZUK Agnieszka AZS-AWF Warszawa 83-02-14 Sen MZ Białystok (M) 2006-06-22 M
5. 56.00 4 GLANC Żaneta OŚ AZS Poznań (AZS Poznań) 83-03-11 Sen WP Gdańsk (M) 2006-07-15 M
6. 54.03 4 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska (AZS-AWF B. Podlaska) 84-02-03 U23 LU Biała Podlaska (M) 2006-05-27 I
7. 52.83 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice (Lubusz Słubice) 85-01-29 U23 LB Toruń (M) 2006-08-27 I
8. 52.29 3 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa 86-09-30 U23 MZ Toruń (M) 2006-06-09 I
9. 51.44 1 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa (Stora Enso Ostrołęka) 87-10-12 U20 MZ Słupsk (M) 2006-07-09 I
10. 49.07 WŁODARCZYK Anita RKS Skra Warszawa (AZS-AWF Poznań) 85-08-08 Z/0183/11 U23 MZ Warszawa (M) 2006-05-21 I
Dysk (1.5) K
1. 40.06 1 f2 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice (Lubusz Słubice) 85-01-29 U23 LB Zielona Góra (1) 2006-05-01 --
Młot (3) K
1. 52.65 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Płomień Sosnowiec) 91-12-09 U16 SL Sosnowiec (2) 2006-09-23 II
2. 49.80 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska (Wisła Puławy) 92-01-02 U16 LU Lublin (1) 2006-09-23 II
3. 47.15 MACIEJCZYK Aleksandra KS Wisła Puławy (Wisła Puławy) 91-02-19 U16 LU Zamość (1) 2006-09-17 III
4. 44.01 3 MAKAROŃSKA Natalia KS Żak Wałcz (Żak Wałcz) 91-04-13 U16 ZP Siedlce (1) 2006-09-30 III
5. 43.50 NORAS Marta MOSM Tychy 89-01-01 U18 SL Sosnowiec (2) 2006-09-23 III
6. 42.00 1 e LANGE Urszula KS Orzeł Warszawa (Orzeł Warszawa) 91-10-01 U16 MZ Warszawa (1) 2006-06-11 III
7. 40.09 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Płomień Sosnowiec) 91-03-15 U16 SL Sosnowiec (2) 2006-06-02 IV
8. 39.86 KURSZEWSKA Paulina MOKS Słoneczny Stok Białystok (Słoneczny Stok Białyst) 91-01-01 U16 PD Białystok (2) 2006-05-27 IV
9. 39.76 ŁASKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz (Zawisza Bydgoszcz) 91-01-27 U16 KP Bydgoszcz (1) 2006-05-12 IV
10. 39.69 GIMPEL Ksenia KKS Victoria Stalowa Wola (Victoria Stalowa Wola) 92-04-14 U16 PK Zamość (1) 2006-06-17 IV
Młot (4) K
1. 75.29 SKOLIMOWSKA Kamila RKS Skra Warszawa (Gwardia Warszawa) 82-11-04 Sen MZ Ateny GRE (M) 2006-09-17 MM
2. 67.61 KITA Katarzyna KS Agros Zamość (Agros Zamość) 84-07-04 Z/3181/11 U23 LU Lublin (M) 2006-07-08 MM
3. 65.53 WŁODARCZYK Anita RKS Skra Warszawa (AZS-AWF Poznań) 85-08-08 Z/0183/11 U23 MZ Wolsztyn (2) 2006-10-01 M
4. 64.18 POGROSZEWSKA Agnieszka LKS Jantar Ustka (Jantar Ustka) 77-02-20 Sen PM Słupsk (1) 2006-06-17 M
5. 63.66 ZADURA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 82-10-03 Sen MZ Warszawa (M) 2006-05-21 M
6. 62.91 1 FILIPKOWSKA Alicja AZS-AWF Warszawa (Podlasie Białystok) 87-04-15 U20 MZ Słupsk (M) 2006-07-08 M
7. 62.88 2 WOJTULEWICZ Malwina KS Podlasie Białystok (Podlasie Białystok) 85-04-22 U23 PD Biała Podlaska (M) 2006-05-27 M
8. 59.47 7 MIREK Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Płomień Sosnowiec) 86-05-27 U23 SL Biała Podlaska (M) 2006-05-27 I
9. 59.27 2 STONOGA Dorota AZS-AWF Gorzów 86-04-21 U23 LB Poznań (1) 2006-09-09 I
10. 58.83 4 MILKOWSKA Weronika RKS Skra Warszawa (Skra Warszawa) 86-06-12 U23 MZ Toruń (M) 2006-08-27 I
Oszczep (600) K
1. 64.08 MADEJCZYK Barbara LKS Jantar Ustka (Jantar Ustka) 76-09-30 Z/2501/11 Sen PM Malaga ESP (M) 2006-06-28 MM
2. 57.11 2 PIWNICKA Urszula SKLA Sopot (Polonia Pasłęk) 83-12-06 Sen PM Bydgoszcz (M) 2006-07-22 MM
3. 56.01 KOŁODZIEJSKA-MRÓWKA Monika MMKS Start Skierniewice (Start Skierniewice) 79-03-06 Sen LD Kutno (1) 2006-05-27 MM
4. 53.02 3 LEWANDOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 88-09-10 U20 PM Bydgoszcz (M) 2006-07-22 M
5. 52.45 1 B PATLA Genowefa AZS-AWF Warszawa () 62-10-17 Weteran MZ Poznań (2) 2006-07-24 M
6. 52.26 WOJCZAKOWSKA Izabela KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 74-03-24 Sen MA Warszawa (M) 2006-05-20 M
7. 52.00 4 BAŁDYGA Joanna AZS-AWF Warszawa 86-12-13 U23 MZ Bydgoszcz (M) 2006-07-22 M
8. 51.28 1 f2 KALIŃSKA Katarzyna MKS MOS Wrocław (MKS-MOS Wrocław) 83-01-12 Sen DS Wrocław (1) 2006-06-10 I
9. 51.04 1 JAKIMOWICZ Urszula SKLA Sopot (Sambor Tczew) 88-06-11 U20 PM Gdańsk (1) 2006-05-20 I
10. 50.96 URBICKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk (Iskra Białogard) 87-03-01 U20 PM Ustka (1) 2006-07-28 I
5-bój K
1. 2:57.5 MOJSIEJ Weronika UKS Dziewiątka Kutno (MSZS Kutno) 91-06-23 U16 LD Łódź (2) 2006-10-08 --
  17.43/+1.1/-5.08/+1.4/
2. 2:24.3 MIKOŁAJCZUK Paulina RKS Łódź 91-06-21 U16 LD Łódź (2) 2006-10-08 --
  17.47/+1.1/
3. 2759 CHANDRYSIAK Izabela AZS-AWF Gorzów 91-06-08 U16 LB Zielona Góra (1) 2006-10-08 III
  16.39/-1.3/- 9.80- 9.80
4. 2755 BEDNAREK Anna AZS-AWF Gorzów 92-05-20 U16 LB Zielona Góra (1) 2006-10-08 III
  16.60/-1.3/-1.63-4.81/+1.5/
5. 2522 GRZĄDZIELA Olga KL Gdynia 91-01-10 U16 PM Bydgoszcz (1) 2006-10-08 III
  16.14/-1.0/
6. 2468 ROCHOWIAK Olga UKS Achilles Leszno (Achilles Leszno) 92-03-26 U16 WP Zielona Góra (1) 2006-10-08 IV
  17.18/-1.3/-5.12/+1.4/
7. 2456 NOWACZYK Magdalena UKS Achilles Leszno (Achilles Leszno) 91-01-01 U16 WP Zielona Góra (1) 2006-10-08 IV
  17.88/-1.3/-5.41/+1.5/
8. 2454 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot (Junior Sopot) 92-01-01 U16 PM Bydgoszcz (1) 2006-10-08 IV
  17.48/-1.0/-4.89/+0.6/
9. 2273 NOWAK Dorota UKS Achilles Leszno (Achilles Leszno) 91-03-15 U16 WP Zielona Góra (1) 2006-10-08 IV
 
10. 2266 SZUSTER Daria ZLKL Zielona Góra 91-02-03 U16 LB Zielona Góra (1) 2006-10-08 IV
  16.74/-1.3/
7-bój U18 K
1. 5050 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot (Warszawianka) 89-04-01 U18 PM Łódź (M) 2006-07-27 I
  14.44/+0.5/
2. 4992 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (Zawisza Bydgoszcz) 89-08-23 U18 KP Łódź (M) 2006-07-27 I
  15.07/+0.5/-1.69- 8.59-25.72/-0.4/-5.75/+1.8/-34.74-2:28.09
3. 4376 GODZWON Magdalena AZS Łódź (Delfin Połaniec) 90-12-21 U18 LD Łódź (M) 2006-07-27 II
  15.59/+0.5/
4. 4373 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław (Bolesławia) 90-07-08 U18 DS Łódź (M) 2006-07-27 II
  15.57/+0.5/
5. 4372 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89-04-11 Z/3124/11 U18 KP Bydgoszcz (1) 2006-10-08 II
  15.63/-2.0/-1.60-26.24/-1.0/-5.52/+1.2/
6. 4301 CWYNAR Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (MOS Opole) 89-10-28 U18 OP Łódź (M) 2006-07-27 II
  15.57/+1.2/
7. 4295 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław (Piast Lwówek Śląski) 90-03-03 U18 DS Zielona Góra (1) 2006-10-08 II
  15.14/-1.4/-5.24/+1.6/-33.37
8. 4257 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk (Kusy Warszawa) 89-05-21 U18 PM Łódź (M) 2006-07-27 II
  15.96/+0.5/
9. 4215 1 WRÓBLEWSKA Urszula MKS Juvenia Puszczykowo (Juvenia Puszczykowo) 89-03-13 U18 WP Poznań (1) 2006-05-14 III
 
10. 4214 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec (Bolesławia) 89-07-08 U18 DS Łódź (M) 2006-07-27 III
  15.85/+0.4/
7-bój K
1. 6402 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot (AZS-AWFiS Gdańsk) 84-10-04 U23 PM Arles FRA (M) 2006-07-02 MM
  13.80/+2.2/-1.74-13.53-23.44/+1.3/-6.59/+1.4/-37.90-2:05.53
2. 5452 GRZESIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk 80-08-15 Sen PM Hexham GBR (M) 2006-09-03 M
  5.74/+1.8/-33.97-2:17.63
3. 5449 21  NOWAKOWSKA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk 81-12-20 Sen PM Arles FRA (M) 2006-07-02 M
  13.88/+1.5/-1.74-11.65-25.01/+2.1/-5.62/0.0/-34.58-2:27.23
4. 5438 23  CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 86-09-12 U23 PM Arles FRA (M) 2006-07-02 M
  14.37/+3.0/-1.68-12.16-25.74/+1.2/-5.49/-0.9/-46.52-2:29.51
5. 5314 1 f2 NOWAK Olimpia MUKS Kadet Rawicz (Kadet Rawicz) 88-04-21 U20 WP Bogatynia (M) 2006-06-04 M
  14.28/+0.5/-1.60-11.49-25.42/0/-5.78/+1.8/-35.22
6. 5213 5 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85-02-06 U23 MZ Bogatynia (M) 2006-06-04 M
  14.50/-0.3/-1.51-11.43-25.21/-4.7/-5.85/+1.6/-34.92-2:21.20
7. 5036 6 LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk 84-01-21 U23 PM Bogatynia (M) 2006-06-04 I
  15.73/-0.2/-1.63-13.42-27.90/-1.9/-5.40/0/-37.06-2:18.75
8. 4888 7 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot (Warszawianka) 89-04-01 U18 PM Bogatynia (M) 2006-06-04 I
  14.68/-0.2/-1.69-10.35-25.66/-0.3/-5.74/+1.4/-25.25-2:35.53
9. 4728 2 f2 LIGARSKA Dominika AZS-AWF Warszawa (AZS-AWFiS Gdańsk) 85-03-10 U23 MZ Warszawa (1) 2006-05-14 I
 
10. 4719 2 f2 MAZUREK Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 88-08-15 U20 PM Bogatynia (M) 2006-06-04 I
  15.85/-0.1/-5.58/+0.9/-35.84
Chód 3 K
1. 12:22.49 KORZENIOWSKA Sylwia niest. Katowice (niestowarzyszona) 80-04-25 Sen SL Sotteville FRA (1) 2006-05-07 --
2. 13:20.84 OLESZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 79-08-27 Sen SL Warszawa (M) 2006-05-21 --
3. 13:28.33 BUZIAK Paulina LKS Stal Mielec (Sokół Mielec) 86-12-16 Z/0574/11 U23 PK Warszawa (M) 2006-05-21 --
4. 13:40.34 MIELCAREK Anna OŚ AZS Poznań (AZS Poznań) 90-11-23 U18 WP Zittau GER (M) 2006-08-05 --
5. 13:45.65 BURGHARDT Katarzyna RLTL ZTE Radom (Resovia Rzeszów) 85-06-29 U23 MZ Warszawa (M) 2006-05-21 --
6. 13:47.39 STRYCHARZ Joanna LKS Stal Mielec (LKS Mielec) 90-04-04 U18 PK Biała Podlaska (2) 2006-07-15 --
7. 13:49.61 GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice (LKS Mielec) 89-12-21 Z/1925/11 U18 SL Biała Podlaska (2) 2006-07-15 --
8. 13:53.67 ZAGRODNIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów (Resovia Rzeszów) 89-12-01 U18 PK Biała Podlaska (2) 2006-07-15 --
9. 13:58.60 BODZIOCH Beata KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 85-09-17 U23 MA Warszawa (M) 2006-05-21 --
10. 14:08.95 2 e1 KUBISIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań (AZS Poznań) 86-09-20 U23 WP Poznań (2) 2006-04-29 --
Chód 5 K
1. 21:25 r KORZENIOWSKA Sylwia niest. Katowice (niestowarzyszona) 80-04-25 Sen SL Hildesheim GER (1) 2006-08-27 --
2. 23:08.20 1 OLESZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 79-08-27 Sen SL Biała Podlaska (M) 2006-05-27 --
3. 23:34 r STRYCHARZ Joanna LKS Stal Mielec (LKS Mielec) 90-04-04 U18 PK Tarnobrzeg (2) 2006-05-07 --
4. 23:35.23 BODZIOCH Beata KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 85-09-17 U23 MA Warszawa (1) 2006-09-10 --
5. 23:37.61 1 xx MIELCAREK Anna OŚ AZS Poznań (AZS Poznań) 90-11-23 U18 WP Poznań (1) 2006-05-20 I
6. 23:43 r BURGHARDT Katarzyna RLTL ZTE Radom (Resovia Rzeszów) 85-06-29 U23 MZ Hrubieszów (2) 2006-06-10 --
7. 23:46 r GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice (LKS Mielec) 89-12-21 Z/1925/11 U18 SL Mielec (2) 2006-05-27 --
8. 23:58.28 1 A KUBISIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań (AZS Poznań) 86-09-20 U23 WP Szczecin (1) 2006-06-04 --
9. 24:03 r DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 85-07-18 U23 SL Bieruń (1) 2006-04-29 --
10. 24:13.50 3 BODZIOCH Dorota KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 85-09-17 U23 MA Wrocław (M) 2006-09-02 --
Chód 10 K
1. 44:53 r KORZENIOWSKA Sylwia niest. Katowice (niestowarzyszona) 80-04-25 Sen SL Kraków (M) 2006-09-17 MM
2. 47:21 r BURGHARDT Katarzyna RLTL ZTE Radom (Resovia Rzeszów) 85-06-29 U23 MZ Ivano-FrankivskUKR (1) 2006-09-30 M
3. 48:00 1 OLESZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 79-08-27 Sen SL Zaniemyśl (M) 2006-04-22 MM
4. 48:41 r 3 s2 BODZIOCH Beata KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 85-09-17 U23 MA Gdańsk (M) 2006-08-26 I
5. 48:44 r 4 s2 BUZIAK Paulina LKS Stal Mielec (Sokół Mielec) 86-12-16 Z/0574/11 U23 PK Gdańsk (M) 2006-08-26 I
6. 48:49 r MIELCAREK Anna OŚ AZS Poznań (AZS Poznań) 90-11-23 U18 WP La Coruna ESP (M) 2006-05-14 I
7. 49:15 r 5 s2 SZWARNÓG Agnieszka KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 86-12-28 Z/1929/11 U23 MA Gdańsk (M) 2006-08-26 I
8. 49:17 r 6 s2 KUBISIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań (AZS Poznań) 86-09-20 U23 WP Gdańsk (M) 2006-08-26 I
9. 49:21 r 2 s1 SAMBOR Agnieszka OTG Sokół Mielec (Sokół Mielec) 88-01-05 U20 PK Gdańsk (M) 2006-08-26 I
10. 49:24 2 f2 GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice (LKS Mielec) 89-12-21 Z/1925/11 U18 SL Zaniemyśl (M) 2006-04-22 MM
Chód 20 K
1. 1:30:31 r KORZENIOWSKA Sylwia niest. Katowice (niestowarzyszona) 80-04-25 Sen SL Göteborg SWE (M) 2006-08-09 MM
2. 1:42:18 r BUZIAK Paulina LKS Stal Mielec (Sokół Mielec) 86-12-16 Z/0574/11 U23 PK Bratkowice (1) 2006-06-17 I
3. 1:43:04 2 OLESZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 79-08-27 Sen SL Bydgoszcz (M) 2006-07-22 I
4. 1:43:07 r BURGHARDT Katarzyna RLTL ZTE Radom (Resovia Rzeszów) 85-06-29 U23 MZ Bratkowice (1) 2006-06-17 I
5. 1:43:58 3 SZWARNÓG Agnieszka KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 86-12-28 Z/1929/11 U23 MA Bydgoszcz (M) 2006-07-22 I
6. 1:44:24 4 DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 85-07-18 U23 SL Bydgoszcz (M) 2006-07-22 I
7. 1:44:30 r BODZIOCH Beata KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 85-09-17 U23 MA Huta Krzeszowska (M) 2006-09-16 I
8. 1:44:45 r KUBISIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań (AZS Poznań) 86-09-20 U23 WP Huta Krzeszowska (M) 2006-09-16 I
9. 1:45:53 5 BODZIOCH Dorota KS AZS AWF Kraków (AZS-AWF Kraków) 85-09-17 U23 MA Bydgoszcz (M) 2006-07-22 II
10. 1:52:09 r MICHALAK Aleksandra AZS-AWF Katowice 86-07-02 U23 SL Bratkowice (1) 2006-06-17 III
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 28.846449136734 sekund