800 M
1. 1:54.51 2 s1 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02-01-25 Z/0488/17 U18 DS Wrocław (1) 2019-05-12 II LDK!  ZKN  
2. 1:55.87 1 s1 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02-07-29 Z/1315/16 U18 SL Chorzów (1) 2019-05-12 II LDK!  ZKN  
3. 1:56.79 6 s2 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 II LDK!  ZKN  
4. 1:56.96 2 s1 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03-04-28 Z/0785/17 U18 SL Chorzów (1) 2019-05-12 II  ZKN  
5. 1:57.18 1 s1 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03-08-16 Z/2475/17 U18 ZP Świnoujście (1) 2019-05-18 III LDK!  ZKN   SKN  
6. 1:58.7 r 3 s2 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02-07-11 Z/0778/16 U18 PM Słupsk (1) 2019-05-11 -- LDK!  ZKN  
7. 1:59.01 11 s1 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 03-02-21 Z/1098/17 U18 LD Kraków (1) 2019-05-18 III LDK!  ZKN  
8. 1:59.65 1 s2 RAK Filip LUKS Podium Kup 03-02-03 Z/3466/16 U18 OP Wrocław (1) 2019-05-04 III LDK!  ZKN  
9. 1:59.87 2 s1 CACH Łukasz KL Iskra Białogard 02-03-22 Z/5291/15 U18 ZP Szczecin (1) 2019-05-12 III LDK!  ZKN  
10. 1:59.99 8 s2 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02-07-29 Z/0079/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 III
11. 2:00.34 6 s1 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 03-04-22 Z/0254/17 U18 DS Wrocław (1) 2019-05-12 III LDK!  ZKN  
12. 2:00.49 1 s1 POGORZELSKI Konrad ZLKL Zielona Góra 03-03-06 Z/1234/18 U18 LB Żary (1) 2019-05-18 III
13. 2:01.04 2 s2 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02-09-04 Z/0692/19 U18 WP Wrocław (1) 2019-05-04 III
14. 2:01.09 3 s1 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02-07-12 Z/0311/16 U18 ZP Szczecin (1) 2019-05-12 III  ZKN   SKN  
15. 2:01.4 r 1 s1 LEWANDOWSKI Filip SKLA Sopot 03-04-18 Z/2219/17 U18 PM Słupsk (1) 2019-05-11 -- LDK!  ZKN  
16. 2:01.71 7 s1 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03-02-28 Z/3933/17 U18 DS Wrocław (1) 2019-05-04 III LDK!  ZKN  
17. 2:01.79 3 s2 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03-01-25 Z/1073/18 U18 WP Wrocław (1) 2019-05-04 III  ZKN  
18. 2:01.97 3 s1 ŁAZARCZYK Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03-03-08 Z/3741/17 U18 LB Żary (1) 2019-05-18 III  ZKN  
19. 2:02.67 4 s1 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 02-02-22 Z/0565/16 U18 ZP Szczecin (1) 2019-05-12 IV  SKN  
20. 2:02.87 5 s2 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03-06-12 Z/3513/17 U18 MZ Lublin (1) 2019-05-18 IV LDK!
21. 2:02.94 4 s2 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-02-23 Z/1870/19 U18 OP Wrocław (1) 2019-05-04 IV
22. 2:03.09 5 s1 KOMODA Dawid MKP Myślibórz 03-04-26 Z/1700/18 U18 ZP Szczecin (1) 2019-05-12 IV  ZKN  
23. 2:03.11 6 s1 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02-03-03 Z/0639/16 U18 LD Chorzów (1) 2019-05-12 IV
24. 2:03.12 3 s3 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02-08-19 Z/3622/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 IV
25. 2:03.24 2 s1 BIELECKI Marek OŚ AZS Poznań 03-07-31 Z/1573/18 U18 WP Piła (1) 2019-05-11 IV
26. 2:03.70 6 s1 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02-01-26 Z/1491/16 U18 ZP Szczecin (1) 2019-05-12 IV LDK!
27. 2:04.36 1 s1 PATELA Mikołaj MKS Juvenia Puszczykowo 02-03-02 Z/1505/15 U18 WP Żerków (1) 2019-05-18 IV
28. 2:04.4 r 7 s2 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 02-03-12 Z/3649/17 U18 PM Słupsk (1) 2019-05-11 --
29. 2:04.64 7 s1 WAŁĘGA Krystian KMKL Sztorm Kołobrzeg 02-02-27 Z/0429/17 U18 ZP Szczecin (1) 2019-05-12 IV
30. 2:04.84 2 s1 RÓŻAŃSKI Filip MKS-MOS Śrem 03-06-19 Z/2581/17 U18 WP Żerków (1) 2019-05-18 IV
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 9.5193800926208 sekund