800 M
1. 1:50.39 5 s4 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01-09-04 Z/0931/16 U18 KP Piaseczno (M) 2018-05-20 I LDK!  KN    KNF   SKN  
2. 1:51.08 2 s1 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01-02-05 Z/3631/15 U18 SK Radom (M) 2018-05-27 I  KN    KNF   SKN  
3. 1:52.47 4 s1 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01-01-17 Z/6308/15 U18 LD Gliwice (M) 2018-06-10 II  KN    KNF   SKN  
4. 1:53.23 9 s1 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01-07-12 Z/0336/15 U18 PM Radom (M) 2018-05-27 II  KN    KNF   SKN  
5. 1:53.49 1 s1 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01-02-07 Z/0711/15 U18 WP Toruń (1) 2018-05-12 II  ZKN  
6. 1:53.56 5 s1 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02-07-29 Z/1315/16 U18 SL Kraków (M) 2018-06-10 II LDK!  ZKN   GIM  
7. 1:53.80 1 s2 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01-08-14 Z/4236/15 U18 SL Kraków (M) 2018-06-10 II LDK!  ZKN  
8. 1:54.01 1 s1 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01-03-09 Z/1840/15 U18 PM Białogard (1) 2018-06-02 II  ZKN  
9. 1:54.82 3 s1 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01-02-02 Z/1010/17 U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 II  ZKN    KNF   SKN  
10. 1:54.84 2 s1 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn (KS AZS UWM OlsztynLKS Lubawa) 01-02-14 Z/5533/15 U18 WN Toruń (1) 2018-06-16 II LDK!  ZKN  
11. 1:55.14 4 s1 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02-06-29 Z/2386/16 U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 II  ZKN  
12. 1:55.98 3 s3 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01-10-12 Z/5020/15 U18 ZP Słupsk (1) 2018-05-12 II LDK!  SKN  
13. 1:56.38 4 s3 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02-07-11 Z/0778/16 U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 II LDK!  ZKN  
14. 1:56.38 1 f2 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02-03-19 Z/1398/17 U18 SK Chorzów (M) 2018-07-29 II  ZKN  
15. 1:56.50 4 s1 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02-02-15 Z/1440/16 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 II LDK!  ZKN   GIM  
16. 1:56.61 2 s1 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01-11-05 Z/1417/16 U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 II LDK!  ZKN  
17. 1:56.85 1 s1 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01-05-10 Z/3703/15 U18 LD Warszawa (1) 2018-06-24 II  ZKN  
18. 1:57.23 5 s1 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01-01-08 Z/2385/16 U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 III
19. 1:57.26 4 e2 DACHTERA Adam OŚ AZS Poznań 01-02-14 Z/0785/15 U18 WP Chorzów (M) 2018-07-27 III
20. 1:57.43 6 s1 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-01-27 Z/0858/15 U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 III
21. 1:57.43 2 f2 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02-01-04 Z/5646/15 U18 KP Chorzów (M) 2018-07-29 III LDK!  ZKN  
22. 1:57.53 1 s2 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01-01-29 Z/1878/15 U18 LD Łódź (1) 2018-05-26 III  ZKN  
23. 1:57.72 4 e1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LKS Ostrowianka Ostrów MazowieckaLŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Chorzów (M) 2018-07-27 III  ZKN  
24. 1:57.85 3 s1 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01-07-06 Z/2036/15 U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 III
25. 1:57.85 5 e1 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01-02-13 Z/0938/15 U18 WP Chorzów (M) 2018-07-27 III  ZKN  
26. 1:58.11 2 s4 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 01-01-17 Z/0818/15 U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 III  ZKN  
27. 1:58.25 4 s2 MICHALSKI Jan niestowarzyszony (AKL Ursynów Warszawaniestowarzyszony) 01-04-23 Z/3951/15 U18 Warszawa (1) 2018-09-23 III  ZKN  
28. 1:58.49 3 s1 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01-04-18 Z/2971/15 U18 PK Przemyśl (1) 2018-09-02 III  ZKN  
29. 1:58.52 2 s1 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01-03-03 Z/2985/16 U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 III
30. 1:58.67 1 s1 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-01-21 Z/0665/16 U18 OP Łódź (1) 2018-09-29 III
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 7.3548038005829 sekund