Młot (5) M
1. 69.92 NOGA Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (Pomorzanka Skórcz) 86-06-13 U18 PM Gdańsk (1) 2003-05-24 I
2. 68.75 WIERCIOCH Michał AZS-AWF Gorzów (Żak Wałcz) 86-10-06 Z/2025/16 U18 LB Szczecin (1) 2003-05-17 I
3. 67.47 MAŁECKI Konrad LKS Stal Mielec (LKS Mielec) 86-01-04 U18 PK Mielec (1) 2003-05-17 II
4. 66.83 SZEWCZYK Dominik KKL Kielce (MUKS-Park Zduńska Wola) 86-08-11 U18 SK Gdańsk (M) 2003-07-23 II
5. 61.33 MOSSOŃ Michał KS AZS AWF Wrocław () 87-10-10 U18 DS Zielona Góra (1) 2003-08-28 II
6. 58.16 FRˇTCZAK Tobiasz ULKS Ilno Torzym () 87-09-18 U18 LB Zielona Góra (1) 2003-06-21 II
7. 57.34 GRZYWNOWICZ Mateusz MKS Start Lublin (Start Lublin) 86-05-24 Z/4358/11 U18 LU Biała Podlaska (1) 2003-07-13 III
8. 57.21 BROŻONOWICZ Bartosz LKS Stal Mielec (LKS Mielec) 86-03-25 U18 PK Mielec (1) 2003-06-14 III
9. 56.84 SKIBSKI Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (RMKS Rybnik) 86-04-06 U18 OP Bielsko Biała (1) 2003-05-25 III
10. 56.21 RAMUS Maciej BKS Bydgoszcz 86-01-01 U18 KP Gdańsk (M) 2003-07-23 III
11. 55.56 REIMUS Maciej BKS Bydgoszcz 86-06-04 U18 KP Bydgoszcz (1) 2003-07-13 III
12. 55.48 ADAMCZYK Łukasz LKS Stal Mielec (LKS Mielec) 86-10-30 U18 PK Mielec (2) 2003-07-13 III
13. 54.64 5 e1 LEWIŃSKI Grzegorz MKS Osa Zgorzelec (Osa Zgorzelec) 86-01-01 U18 DS Gdańsk (M) 2003-07-21 III
14. 54.42 KACZOROWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (RMKS Rybnik) 87-06-19 U18 OP Kraków (1) 2003-08-31 III
15. 54.20 BOSY Arkadiusz ULKS Ilno Torzym (Ilno Torzym) 86-09-11 U18 LB Zielona Góra (1) 2003-09-14 III
16. 54.01 OGONOWSKI Radosław KS Wisła Puławy (Wisła Puławy) 87-03-02 Z/4619/11 U18 LU Lublin (M) 2003-06-14 III
17. 53.14 WÓJTOWICZ Dawid RMKS Rybnik 86-10-01 U18 SL Bielsko Biała (1) 2003-06-08 III
18. 52.78 BŁACHOWSKI Bartłomiej KS Agros Zamo¶ć (Start Lublin) 89-02-13 U16 LU Lublin (1) 2003-09-29 III
19. 52.00 MI¦KIEWICZ Karol MUKS Park Zduńska Wola (MUKS-Park Zduńska Wola) 87-05-28 U18 LD ŁódĽ (1) 2003-06-07 III
20. 52.00 DOMINIK Wojciech ULKS Zielony D±b Żarów (Zielony D±b Żarów) 88-08-03 U16 DS Słubice (1) 2003-09-12 III
21. 51.94 WOJCIECH Dominik ULKS Zielony D±b Żarów (Zielony D±b Żarów) 88-01-01 U16 DS Wrocław (1) 2003-08-31 III
22. 49.91 SURDYK Jakub KKL Kielce (Budowlani Kielce) 86-06-23 U18 SK Kielce (1) 2003-05-17 IV
23. 49.86 JURGILEWICZ Kamil KS Podlasie Białystok () 87-03-31 U18 PD Białystok (1) 2003-09-13 IV
24. 49.66 BUSZKOWSKI Janusz AZS-AWF Warszawa 87-01-01 U18 MZ Siedlce (2) 2003-09-07 IV
25. 49.54 PANNA Artur ULKS Zielony D±b Żarów (Zielony D±b Żarów) 87-02-28 U18 DS Bogatynia (1) 2003-05-17 IV
26. 48.91 MARCZAK Michał MUKS Park Zduńska Wola (MUKS-Park Zduńska Wola) 86-01-01 U18 LD Poznań (1) 2003-06-14 IV
27. 48.70 SOBOLAK Paweł ULKS Uczniak Szprotawa (Uczniak Szprotawa) 86-01-01 U18 LB Zielona Góra (1) 2003-06-21 IV
28. 48.52 FRONCZAK Bartłomiej UKS Start Smólnik (Start Smólnik) 86-10-22 U18 KP Poznań (1) 2003-05-31 IV
29. 48.42 3 PRZYBYŁA Karol UMKS Iskra Wolsztyn (Iskra Wolsztyn) 88-01-11 U16 WP Słubice (1) 2003-09-28 IV
30. 48.17 KU¦MIERCZYK Krzysztof KS Orzeł Warszawa (Orzeł Warszawa) 87-12-29 U18 MZ Płock (1) 2003-06-07 IV
31. 48.12 BŁACHOWSKI Rafał MKS Start Lublin (Start Lublin) 86-01-01 U18 LU Lublin (M) 2003-06-14 IV
32. 48.04 MOLENDA Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz (Zawisza Bydgoszcz) 88-07-16 U16 KP Bydgoszcz (2) 2003-09-09 IV
33. 47.81 WĘDZEL Mariusz MKS Osa Zgorzelec (Osa Zgorzelec) 86-05-22 U18 DS Bogatynia (1) 2003-05-17 IV
34. 47.47 4 ZIĘBA Rafał KKL Kielce (Budowlani Kielce) 88-02-09 U16 SK Słubice (1) 2003-09-28 IV
35. 47.44 KILIAŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 86-01-01 U18 MZ Warszawa (1) 2003-05-17 IV
36. 46.89 RACZYŃSKI Piotr KS Wisła Puławy (Wisla Puławy) 79-11-19 Z/1654/13 Sen LU Lublin (1) 2003-05-17 --
37. 46.62 KURA¦ Paweł MUKS Park Zduńska Wola (MUKS-Park Zduńska Wola) 86-01-01 U18 LD Poznań (1) 2003-06-14 IV
38. 46.61 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa (Uczniak Szprotawa) 86-07-01 U18 LB Słubice (2) 2003-10-17 IV
39. 46.52 STRYJEK Przemysław AZS-AWF Warszawa 86-01-01 U18 MZ Częstochowa (M) 2003-05-24 IV
40. 46.16 RASZEWSKI Tomasz ULKS Ilno Torzym (Ilno Torzym) 87-01-01 U18 LB Zielona Góra (1) 2003-06-12 IV
41. 45.64 5 HOŁUBOWICZ Michał LKS Lubusz Słubice (Lubusz Słubice) 88-01-06 U16 LB Słubice (1) 2003-09-28 IV
42. 45.26 KOZŁOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa (Skra Warszawa) 88-06-16 U16 MZ Warszawa (1) 2003-09-14 IV
43. 45.03 KONDRUSIK Przemysław KS Podlasie Białystok (Podlasie Białystok) 86-03-13 U18 PD Biała Podlaska (1) 2003-06-07 IV
44. 44.60 6 ZAWADA Kacper BKS Bydgoszcz 88-07-19 U16 KP Słubice (1) 2003-09-28 IV
45. 44.00 DRÓŻDŻ Michał KS Orzeł Warszawa (Orzeł Warszawa) 87-01-21 U18 MZ Płock (1) 2003-06-07 IV
46. 43.50 URYNIUK Wojciech AZS UMCS Lublin (Wisła Puławy) 83-08-21 U23 LU Lublin (1) 2003-05-17 --
47. 42.85 7 KESSLER Tomasz BKS Bydgoszcz 88-06-17 U16 KP Słubice (1) 2003-09-28 IV
48. 42.75 FELCZEREK Łukasz MUKS Park Zduńska Wola (MUKS-Park Zduńska Wola) 86-01-01 U18 LD ŁódĽ (1) 2003-06-07 IV
49. 42.26 KOT Damian MOS CSiR D±browa Górnicza (MMKS D±browa Górnicza) 86-01-01 U18 SL Chorzów (1) 2003-06-14 IV
50. 42.24 TALACHA Janusz UKS Herkules Sulejówek (Herkules Sulejówek) 88-01-01 U16 MZ Warszawa (1) 2003-09-14 IV
51. 42.15 KOWALCZYK Adam KKL Kielce () 87-03-06 U18 SK Kielce (2) 2003-08-07 IV
52. 41.84 ZIELKA Michał MUKS Park Zduńska Wola (MUKS-Park Zduńska Wola) 92-01-01 U12 LD Wrocław (1) 2003-05-10 IV
53. 41.83 JAGUSIAK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Płomień Sosnowiec) 86-01-11 U18 SL Chorzów (1) 2003-05-17 IV
54. 41.40 BARANEK Jakub O¦ AZS Poznań (AZS Poznań) 86-05-09 U18 WP Poznań (1) 2003-05-17 IV
55. 41.24 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy () 87-04-10 Z/1962/11 U18 LU Puławy (2) 2003-10-16 IV
56. 41.20 10 BRYK Krzysztof ULKS Zielony D±b Żarów (Zielony D±b Żarów) 88-01-01 U16 DS Słubice (1) 2003-09-28 IV
57. 41.18 MARCINISZYN Piotr ULKS Uczniak Szprotawa (Uczniak Szprotawa) 86-01-15 U18 LB Zielona Góra (1) 2003-06-12 IV
58. 41.11 MAGNUSZEWSKI Łukasz niest. Białystok (niest.Białystok) 86-01-01 U18 PD Białystok (1) 2003-05-18 IV
59. 40.70 11 WRZESIŃSKI Wojciech MUKS Kadet Rawicz (Kadet Rawicz) 89-08-05 U16 WP Słubice (1) 2003-09-28 IV
60. 40.24 PRZEPIÓRKA Łukasz KS Wisła Puławy (Wisła Puławy) 88-04-21 U16 LU Puławy (2) 2003-10-16 IV
61. 40.18 MAŁYSZ Tomasz MKS Start Lublin () 87-01-01 U18 LU Puławy (2) 2003-10-16 IV
62. 40.16 KAWALEC Piotr MKS Osa Zgorzelec (Osa Zgorzelec) 86-01-01 U18 DS Wrocław (1) 2003-06-14 IV
63. 40.15 RĘBISZ Grzegorz LLKS Pomorze Stargard (Pomorze Stargard) 87-01-01 U18 ZP Poznań (1) 2003-09-13 IV
64. 39.96 PIETRZYK Damian LKS Lubusz Słubice (Lubusz Słubice) 86-01-01 U18 LB Zielona Góra (1) 2003-05-24 --
65. 39.96 CHOIŃSKI Karol KS Orzeł Warszawa (Orzeł Warszawa) 87-01-01 U18 MZ Warszawa (1) 2003-06-14 --
66. 39.32 BUCHOWSKI Krzysztof ULKS Zielony D±b Żarów (Zielony D±b Żarów) 88-01-01 U16 DS Zielona Góra (1) 2003-07-13 V
67. 39.22 JANICKI Robert ULKS Zielony D±b Żarów () 87-04-17 U18 DS Wrocław (1) 2003-05-13 --
68. 38.25 TREPANOWSKI Tomasz UKS Jedynka Bartoszyce (Kadra Bartoszyce) 86-01-15 U18 WN Wrocław (1) 2003-05-24 --
69. 38.23 SMARDZEWSKI Artur LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (Pomorzanka Skórcz) 87-01-01 U18 PM Bydgoszcz (1) 2003-06-07 --
70. 38.10 CIEPŁUCHA Przemysław MUKS Park Zduńska Wola (MUKS-Park Zduńska Wola) 88-01-01 U16 LD ŁódĽ (2) 2003-06-03 V
71. 37.88 RUTYNA Paweł KKL Kielce (Budowlani Kielce) 88-01-01 U16 SK Kielce (1) 2003-05-17 V
72. 37.56 KASSLER Tomasz brak danych 88-01-01 U16 MZ Gdańsk (1) 2003-09-14 V
73. 37.24 BAJSZCZAK Mateusz UKS Herkules Sulejówek (Herkules Sulejówek) 89-01-01 U16 MZ Warszawa (1) 2003-09-14 V
74. 37.18 CEDRO Krzysztof brak danych 87-01-01 U18 MZ Kielce (2) 2003-05-29 --
75. 37.13 ZAWISTOWSKI Bartosz MKS Osa Zgorzelec (Osa Zgorzelec) 86-01-01 U18 DS Bogatynia (1) 2003-05-17 --
76. 36.86 WEJSZNEJDER Mariusz UKS 19 Bojary Białystok (UKS 19 Bojary Białysto) 88-02-17 U16 PD Białystok (1) 2003-09-13 V
77. 36.83 BˇCZYK Rafał KS AZS AWF Poznań (AZS-AWF Poznań) 88-01-01 U16 WP Poznań (1) 2003-05-31 V
78. 36.65 KOPCZYK Damian O¦ AZS Poznań (AZS Poznań) 87-01-01 U18 WP Poznań (1) 2003-05-31 --
79. 36.58 SULIMA Patryk KS Podlasie Białystok (niest.Białystok) 89-04-23 U16 PD Białystok (2) 2003-09-04 V
80. 36.43 MITROSZ Paweł niest. Białystok () 86-01-01 U18 PD Białystok (2) 2003-04-29 --
81. 36.29 FAJDEK Paweł KS Agros Zamo¶ć (Zielony D±b Żarów) 89-06-04 Z/3286/11 U16 LU Słubice (1) 2003-09-12 V
82. 36.10 MROZEK Artur RMKS Rybnik 89-01-01 U16 SL Bielsko Biała (2) 2003-09-07 V
83. 35.74 KLIMCZAK Maciej MKS Osa Zgorzelec (Osa Zgorzelec) 89-01-01 U16 DS Słubice (1) 2003-09-12 V
84. 35.62 WÓJCICKI Piotr AZS-AWF Gorzów 86-01-01 U18 LB Zielona Góra (1) 2003-05-24 --
85. 35.60 NOGA Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (Pomorzanka Skórcz) 89-02-06 U16 PM Gdańsk (1) 2003-09-14 V
86. 35.36 PIERCHAŁA Tomasz RMKS Rybnik 88-01-01 U16 SL Bielsko Biała (2) 2003-05-14 V
87. 35.21 GIEDZ Dawid KS Podlasie Białystok (Podlasie Białystok) 87-01-01 U18 PD Białystok (2) 2003-05-31 --
88. 35.20 SĘKALSKI Wojciech MUKS Kadet Rawicz (Kadet Rawicz) 89-04-21 U16 WP Stargard (1) 2003-09-07 V
89. 35.13 CIEPLUCHA Przemysław MUKS Park Zduńska Wola (MUKS-Park Zduńska Wola) 88-01-01 U16 LD Spała (1) 2003-09-06 V
90. 34.74 SZYMCZYK Tomasz KS Wisła Puławy (Wisla Puławy) 83-06-18 U23 LU Lublin (1) 2003-05-17 --
91. 34.69 SZOMA Piotr MKS Osa Zgorzelec (Osa Zgorzelec) 90-03-19 U14 DS Słubice (1) 2003-09-12 V
92. 34.41 ¦WICA Dariusz MKS Bolesłavia Bolesławiec (Bolesławia) 89-01-01 U16 DS Wrocław (1) 2003-08-31 V
93. 33.94 TOKARSKI Jarosław ULKS Zielony D±b Żarów (Zielony D±b Żarów) 88-01-01 U16 DS Wrocław (1) 2003-05-24 V
94. 33.51 MARCINIKA Sebastian ULKS Ilno Torzym (Ilno Torzym) 89-01-01 U16 LB Słubice (1) 2003-09-12 V
95. 33.03 KUJAWSKI Stanisław BKS Bydgoszcz 87-01-01 U18 KP Bydgoszcz (1) 2003-06-07 --
96. 32.83 PIERZCHALSKI Piotr MKS Osa Zgorzelec (Osa Zgorzelec) 89-01-01 U16 DS Słubice (1) 2003-09-12 V
97. 32.63 KUTEK Łukasz AZS-AWF Katowice (RMKS Rybnik) 88-01-09 U16 SL Bielsko Biała (2) 2003-09-07 V
98. 32.52 SABA Krystian MKS Start Lublin (Start Lublin) 88-01-01 U16 LU Lublin (2) 2003-05-03 V
99. 32.17 PRACKI Kasjan LZS Płock 88-01-01 U16 MZ Warszawa (1) 2003-09-14 V
100. 31.54 MICHALSKI Maciej WKS Wawel Kraków (Wawel Kraków) 89-01-01 U16 MA Mielec (1) 2003-09-06 V
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 6.4627640247345 sekund