Młot (6) M
1. 69.64 RODAK Michał LLKS Osowa Sień (Ilno Torzym) 85-05-16 U23 LB Piła (1) 2005-06-18 --
2. 69.08 1 SZEWCZYK Dominik KKL Kielce (MUKS-Park Zduńska Wola) 86-08-11 U20 SK Bydgoszcz (M) 2005-07-06 I
3. 66.56 8 e1 WIERCIOCH Michał AZS-AWF Gorzów (Żak Wałcz) 86-10-06 Z/2025/16 U20 LB Kowno (M) 2005-07-23 I
4. 64.74 ŁUSIARCZYK Paweł KS AZS AWF Poznań (Kadet Rawicz) 86-02-16 U20 WP Poznań (1) 2005-06-04 I
5. 63.51 LEWIŃSKI Grzegorz MKS Osa Zgorzelec (Osa Zgorzelec) 86-01-01 U20 DS Wrocław (1) 2005-06-10 I
6. 62.72 NOGA Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (Pomorzanka Skórcz) 86-06-13 U20 PM Piła (1) 2005-06-18 I
7. 62.58 OGONOWSKI Radosław KS Wisła Puławy (Wisła Puławy) 87-03-02 Z/4619/11 U20 LU Lublin (1) 2005-05-29 I
8. 62.51 MOSSOŃ Michał KS AZS AWF Wrocław (Zielony Dąb Żarów) 87-10-10 U20 DS Warszawa (1) 2005-06-29 I
9. 59.94 1 SKIBSKI Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (RMKS Rybnik) 86-04-06 U20 OP Częstochowa (1) 2005-05-15 II
10. 58.95 SOBOLAK Paweł ULKS Uczniak Szprotawa (Uczniak Szprotawa) 86-01-01 U20 LB Zielona Góra (1) 2005-05-22 II
11. 58.11 KOZŁOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa (Skra Warszawa) 88-06-16 U18 MZ Warszawa (1) 2005-09-04 II
12. 57.82 ADAMCZYK Łukasz LKS Stal Mielec (LKS Mielec) 86-10-30 U20 PK Mielec (1) 2005-09-17 II
13. 57.64 GRZYWNOWICZ Mateusz MKS Start Lublin (Start Lublin) 86-05-24 Z/4358/11 U20 LU Lublin (1) 2005-06-06 II
14. 56.87 7 KACZOROWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (RMKS Rybnik) 87-06-19 U20 OP Bydgoszcz (M) 2005-07-06 II
15. 55.89 PIĄCZKOWSKI Andrzej RKS Skra Warszawa (OKS Start) 50-04-02 Z/5247/11 Weteran MZ Warszawa (1) 2005-06-05 --
16. 55.42 MIŚKIEWICZ Karol MUKS Park Zduńska Wola (MUKS-Park Zduńska Wola) 87-05-28 U20 LD Łódź (1) 2005-05-22 II
17. 55.38 WIEJAK Andrzej KS Wisła Puławy (Wisła Puławy) 87-01-01 U20 LU Kielce (1) 2005-04-30 II
18. 54.81 1 JURGILEWICZ Kamil KS Podlasie Białystok (Podlasie Białystok) 87-03-31 U20 PD Częstochowa (M) 2005-05-21 II
19. 53.66 9 KRÓL Adam LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (Pomorzanka Skórcz) 87-01-01 U20 PM Bydgoszcz (M) 2005-07-06 II
20. 52.98 ZIĘBA Rafał KKL Kielce 88-02-09 U18 SK Kielce (2) 2005-10-01 II
21. 51.75 BROŻONOWICZ Bartosz LKS Stal Mielec (LKS Mielec) 86-03-25 U20 PK Mielec (1) 2005-05-28 II
22. 51.58 PISANKO Bartosz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (Pomorzanka Skórcz) 87-01-01 U20 PM Piła (1) 2005-06-18 II
23. 51.55 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość (Zielony Dąb Żarów) 89-06-04 Z/3286/11 U18 LU Żarów (2) 2005-05-02 II
24. 51.41 MATHIA Jerzy RKS Skra Warszawa (Skra Warszawa) 50-01-01 Weteran MZ Warszawa (1) 2005-05-29 --
25. 51.24 SURDYK Jakub KKL Kielce 86-06-23 U20 SK Kielce (1) 2005-05-14 II
26. 50.21 15 SPALENIAK Sebastian KS Resursa Zduńska Wola (Resursa Zduńska Wola) 86-01-01 U20 LD Bydgoszcz (M) 2005-07-06 III
27. 49.88 2 SROKA Robert MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Płomień Sosnowiec) 87-01-01 U20 SL Częstochowa (M) 2005-05-21 III
28. 49.45 PRZEPIÓRKA Łukasz KS Wisła Puławy (Wisła Puławy) 88-04-21 U18 LU Puławy (2) 2005-09-22 III
29. 49.43 MICHAŁECKI Karol GKS Olimpia Grudziądz (Olimpia Grudziądz) 87-05-28 U20 KP Bydgoszcz (1) 2005-06-03 III
30. 49.02 17 RĘBISZ Grzegorz LLKS Pomorze Stargard (Pomorze Stargard) 87-01-01 U20 ZP Bydgoszcz (M) 2005-07-06 III
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 2.9325790405273 sekund