60 m K wykres
100 m K wykres
1. 12.96 6 e4 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Karpacz (1) 2020-07-18 +0.4 III LDK!  ZKN   wykres SYSAK Tomasz, SYSAK Tomasz 0, 0 0, 0 Z/0065/17 MAŁOPOLSKIE , , 2019- (100 m pł)
2020- (K400 m pł )
2. 13.27 3 s2 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 -0.4 IV  ZKN   wykres WÓJCIK Teodor 51 174 Z/2126/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (KW dal )
3. 13.33 6 s1 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 Z/1741/17 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 +0.6 IV LDK! wykres WAŁASZEK Jarosław 40 156 Z/1741/17 MAŁOPOLSKIE ,
4. 13.44 2 s2 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04-06-23 Z/0227/18 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 -1.4 IV LDK!  ROSU   ZKN   wykres GRECH Halina 0 0 Z/0227/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K 300 m)
2020- (K400 m )
5. 13.87 8 s2 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-05-23 Z/4191/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 +0.5 -- wykres ZALEWSKA Ewa 45 162 Z/4191/18 MAŁOPOLSKIE ,
6. 13.97 2 s4 KUREK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-03-26 Z/1288/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 +0.3 -- LDK! wykres ZALEWSKA Ewa 48 160 Z/1288/18 MAŁOPOLSKIE ,
7. 13.99 4 s2 POLAK Oliwia Maria UKS Gimpel Nowy Targ 04-08-07 Z/2457/20 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 -0.4 -- wykres JABŁOŃSKI Piotr 52 162 Z/2457/20 MAŁOPOLSKIE ,
8. 14.12 5 s3 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 Z/1860/17 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 +0.1 -- wykres WÓJCIK Teodor 56 167 Z/1860/17 MAŁOPOLSKIE ,
9. 15.89 6 s1 BARAN Marta KS Cracovia 1906 Kraków 04-09-24 Z/1350/20 U18 MA Kielce (1) 2020-06-20 +1.0 -- wykres KOŁODZIEJ Roman 0 0 Z/1350/20 MAŁOPOLSKIE ,
150 m K wykres
200 m K wykres
1. 27.61 7 s1 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 Z/1741/17 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 +0.3 IV LDK! wykres WAŁASZEK Jarosław 40 156 Z/1741/17 MAŁOPOLSKIE ,
2. 27.68 3 s1 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 +0.4 IV  ZKN   wykres WÓJCIK Teodor 51 174 Z/2126/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (KW dal )
3. 27.68 1 s2 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04-06-23 Z/0227/18 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 -0.4 IV LDK!  ROSU   ZKN   wykres GRECH Halina 0 0 Z/0227/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K 300 m)
2020- (K400 m )
4. 29.21 3 s2 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-05-23 Z/4191/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 +0.4 -- wykres ZALEWSKA Ewa 45 162 Z/4191/18 MAŁOPOLSKIE ,
5. 31.25 6 s2 GRABARZ Julia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04-09-16 Z/5608/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 +0.4 -- LDK! wykres B.D. 0 0 Z/5608/18 MAŁOPOLSKIE ,
300 m K wykres
1. 41.77 6 s1 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 04-02-19 Z/0274/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 -- LDK!  ROSU   ZKN   wykres GIZA AndrzejGIZA Maciej 047 0163 Z/0274/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K 600 m)
2020- (K800 m )
2. 45.19 1 s2 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-03-06 Z/4753/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 -- LDK!  ZKN   wykres WAŁASZEK Jarosław 0 0 Z/4753/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (K400 m pł )
3. 45.73 2 s2 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03-05-18 Z/3960/17 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 -- LDK! wykres GIZA Andrzej 57 176 Z/3960/17 MAŁOPOLSKIE ,
4. 46.25 3 s2 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-05-20 Z/5283/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 -- LDK! wykres WAŁASZEK Jarosław 0 0 Z/5283/18 MAŁOPOLSKIE ,
5. 48.08 4 s2 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 Z/3773/17 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 -- LDK! wykres WAŁASZEK Jarosław, B.D. 0, 0 0, 0 Z/3773/17 MAŁOPOLSKIE , , 2018- (80 pł)
6. 49.80 5 s1 GRABARZ Julia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04-09-16 Z/5608/18 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 -- LDK! wykres B.D. 0 0 Z/5608/18 MAŁOPOLSKIE ,
7. 51.30 6 s1 BARAN Marta KS Cracovia 1906 Kraków 04-09-24 Z/1350/20 U18 MA Kielce (1) 2020-06-20 -- wykres KOŁODZIEJ Roman 0 0 Z/1350/20 MAŁOPOLSKIE ,
400 m K wykres
1. 59.40 3 s1 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 04-02-19 Z/0274/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 III LDK!  ROSU   ZKN   wykres GIZA AndrzejGIZA Maciej 047 0163 Z/0274/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K 600 m)
2020- (K800 m )
2. 62.93 1 s2 GRUDZIEŃ Zuzanna KS AZS AWF Kraków 04-05-09 Z/3681/17 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 IV LDK! wykres B.D. BRACHMAN Tomasz 052 0171 Z/3681/17 MAŁOPOLSKIE , 2018- (300 m)
2019- (K 800 m)
3. 63.33 5 s1 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 IV LDK! wykres KUBICZ Wojciech, B.D. 0, 0 0, 0 Z/0053/17 MAŁOPOLSKIE , , 2018- (200 m pł)
2019- (400 m pł K)
4. 64.36 1 s2 KUREK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-03-26 Z/1288/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 IV LDK! wykres ZALEWSKA Ewa 48 160 Z/1288/18 MAŁOPOLSKIE ,
5. 65.09 5 s1 ŚLAZYK Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-07-21 Z/5248/18 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 -- wykres KUBICZ Wojciech 0 0 Z/5248/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K600 m)
6. 65.28 7 s1 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-03-06 Z/4753/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- LDK!  ZKN   wykres WAŁASZEK Jarosław 0 0 Z/4753/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (K400 m pł )
7. 65.57 3 s2 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-05-20 Z/5283/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- LDK! wykres WAŁASZEK Jarosław 0 0 Z/5283/18 MAŁOPOLSKIE ,
8. 65.60 4 s2 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03-05-18 Z/3960/17 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 -- LDK! wykres GIZA Andrzej 57 176 Z/3960/17 MAŁOPOLSKIE ,
9. 66.06 5 s2 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 Z/3773/17 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- LDK! wykres WAŁASZEK Jarosław, B.D. 0, 0 0, 0 Z/3773/17 MAŁOPOLSKIE , , 2018- (80 pł)
10. 67.16 6 s2 SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 03-07-17 Z/0572/17 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- LDK! wykres GRECH Halina, JASICZ Ryszard 0, 0 0, 0 Z/0572/17 MAŁOPOLSKIE , , 2018- (300 m)
11. 73.25 4 s1 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 03-04-18 Z/2513/20 U18 MA Opole (1) 2020-07-10 -- LDK! wykres B.D. 49 176 Z/2513/20 MAŁOPOLSKIE ,
600 m K wykres
1. 1:44.96 2 s1 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 04-11-16 Z/2054/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 -- LDK!  ROSU   ZKN   wykres SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej 049 0167 Z/2054/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K 2000m)
2020- (K1500 m )
800 m K wykres
1. 2:16.27 5 s1 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 Z/0054/17 U18 MA Stalowa Wola (1) 2020-08-08 II LDK!  ZKN   wykres KUBICZ Wojciech 0 0 Z/0054/17 MAŁOPOLSKIE , 2018- (1000 m)
2019- (Oszczep (600))
2020- (K800 m )
2. 2:26.30 1 s2 ŚWIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 03-08-11 Z/1887/18 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 IV wykres BRACHMAN Tomasz 52 165 Z/1887/18 MAŁOPOLSKIE ,
3. 2:35.28 5 s1 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 04-11-16 Z/2054/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- LDK!  ROSU   ZKN   wykres SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej 049 0167 Z/2054/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K 2000m)
2020- (K1500 m )
4. 2:38.06 4 s2 NAKIELNA Weronika WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04-12-28 Z/3051/18 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 -- LDK! wykres B.D. 0 0 Z/3051/18 MAŁOPOLSKIE ,
5. 2:42.66 5 s1 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U18 MA Częstochowa (1) 2020-07-04 -- LDK! wykres SIERKA EwaSIERKA Ewa 050 0162 Z/2094/17 MAŁOPOLSKIE ,
6. 2:44.67 6 s2 ZADORA Julia MKS Rabka-Zdrój 03-12-19 Z/1799/20 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 -- wykres PERUCKI Wiesław 0 0 Z/1799/20 MAŁOPOLSKIE ,
7. 2:44.92 7 s2 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 03-04-18 Z/2513/20 U18 MA Częstochowa (1) 2020-07-25 -- LDK! wykres B.D. 49 176 Z/2513/20 MAŁOPOLSKIE ,
1000 m K wykres
1. 3:03.95 7 s2 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 04-06-03 Z/3284/19 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 -- LDK!  ROSU   ZKN   wykres GIZA Maciej 48 161 Z/3284/19 MAŁOPOLSKIE , 2020- (K1500 m )
2. 3:17.10 12 s2 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 04-08-18 Z/5229/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 -- LDK!  ROSU   ZKN   wykres GIZA Maciej 49 165 Z/5229/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K 1000 m)
2020- (K1500 m )
3. 3:26.16 6 s2 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U18 MA Częstochowa (1) 2020-07-18 -- LDK! wykres SIERKA EwaSIERKA Ewa 050 0162 Z/2094/17 MAŁOPOLSKIE ,
4. 3:37.00 9 s1 ZADORA Julia MKS Rabka-Zdrój 03-12-19 Z/1799/20 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 -- wykres PERUCKI Wiesław 0 0 Z/1799/20 MAŁOPOLSKIE ,
5. 3:42.43 11 s1 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 03-04-18 Z/2513/20 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 -- LDK! wykres B.D. 49 176 Z/2513/20 MAŁOPOLSKIE ,
6. 3:47.68 12 s1 HRYC Martyna UKS Gimpel Nowy Targ 04-03-24 Z/2269/19 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 -- wykres JABŁOŃSKI Piotr 60 170 Z/2269/19 MAŁOPOLSKIE ,
1500 m K wykres
1. 4:49.85 2 s1 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 04-08-18 Z/5229/18 U18 MA Stalowa Wola (1) 2020-08-08 III LDK!  ROSU   ZKN   wykres GIZA Maciej 49 165 Z/5229/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K 1000 m)
2020- (K1500 m )
2. 4:50.25 3 s1 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 04-06-03 Z/3284/19 U18 MA Stalowa Wola (1) 2020-08-08 III LDK!  ROSU   ZKN   wykres GIZA Maciej 48 161 Z/3284/19 MAŁOPOLSKIE , 2020- (K1500 m )
3. 4:52.82 4 s1 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 Z/0054/17 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 III LDK!  ZKN   wykres KUBICZ Wojciech 0 0 Z/0054/17 MAŁOPOLSKIE , 2018- (1000 m)
2019- (Oszczep (600))
2020- (K800 m )
4. 5:06.95 7 s1 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 04-03-25 Z/0085/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 IV LDK!  ZKN   wykres GOLEC Bartłomiej 0 0 Z/0085/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (K3000 m )
5. 5:09.48 5 s1 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 04-11-16 Z/2054/18 U18 MA Stalowa Wola (1) 2020-08-08 IV LDK!  ROSU   ZKN   wykres SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej 049 0167 Z/2054/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K 2000m)
2020- (K1500 m )
6. 5:45.38 5 s1 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U18 MA Częstochowa (1) 2020-06-27 -- LDK! wykres SIERKA EwaSIERKA Ewa 050 0162 Z/2094/17 MAŁOPOLSKIE ,
7. 6:00.62 8 s1 ZADORA Julia MKS Rabka-Zdrój 03-12-19 Z/1799/20 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- wykres PERUCKI Wiesław 0 0 Z/1799/20 MAŁOPOLSKIE ,
8. 6:40.62 9 s1 SZELIGA Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 04-07-01 Z/2456/20 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- wykres JABŁOŃSKI Piotr 53 160 Z/2456/20 MAŁOPOLSKIE ,
2000 m K wykres
3000 m K wykres
1. 11:05.64 3 s1 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 04-03-25 Z/0085/18 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 IV LDK!  ZKN   wykres GOLEC Bartłomiej 0 0 Z/0085/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (K3000 m )
100 m pł K wykres
200 m pł K wykres
400 m pł K K wykres
1. 63.30 1 s1 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 04-02-19 Z/0274/18 U18 MA Stalowa Wola (1) 2020-08-08 II LDK!  ROSU   ZKN   wykres GIZA AndrzejGIZA Maciej 047 0163 Z/0274/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K 600 m)
2020- (K800 m )
2. 66.47 2 s2 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Karpacz (1) 2020-07-18 III LDK!  ZKN   wykres SYSAK Tomasz, SYSAK Tomasz 0, 0 0, 0 Z/0065/17 MAŁOPOLSKIE , , 2019- (100 m pł)
2020- (K400 m pł )
3. 67.99 3 s1 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U18 MA Stalowa Wola (1) 2020-08-08 III LDK! wykres KUBICZ Wojciech, B.D. 0, 0 0, 0 Z/0053/17 MAŁOPOLSKIE , , 2018- (200 m pł)
2019- (400 m pł K)
4. 70.18 3 s1 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-03-06 Z/4753/18 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 IV LDK!  ZKN   wykres WAŁASZEK Jarosław 0 0 Z/4753/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (K400 m pł )
5. 71.29 5 s1 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-05-20 Z/5283/18 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 IV LDK! wykres WAŁASZEK Jarosław 0 0 Z/5283/18 MAŁOPOLSKIE ,
6. 73.68 6 s1 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-01-03 Z/3773/17 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 -- LDK! wykres WAŁASZEK Jarosław, B.D. 0, 0 0, 0 Z/3773/17 MAŁOPOLSKIE , , 2018- (80 pł)
7. 76.50 7 s1 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04-10-26 Z/2094/17 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 -- LDK! wykres SIERKA EwaSIERKA Ewa 050 0162 Z/2094/17 MAŁOPOLSKIE ,
Wzwyż K wykres
1. 1.62 1 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 04-11-04 Z/4116/19 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 II LDK!  ROSU   ZKN   wykres KADUSZKIEWICZ Jerzy 0 0 Z/4116/19 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K Wzwyż)
2020- (Wzwyż)
2. 1.62 2 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 04-06-14 Z/3049/18 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 II  ZKN   wykres ZAPART Stanisław 49 165 Z/3049/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (KWzwyż )
3. 1.35 5 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03-08-04 Z/2261/19 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 -- wykres SKOCZEŃ Marcin 0 0 Z/2261/19 MAŁOPOLSKIE ,
W dal K wykres
1. 5.24 2 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 +0.1 III LDK!  KNF   wykres B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy 00 00 Z/0007/17 MAŁOPOLSKIE , 2018- (Wzwyż)
2019- (Wzwyż)
2020- (Wzwyż)
2. 4.86 2 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 +0.5 IV  ZKN   wykres WÓJCIK Teodor 51 174 Z/2126/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (KW dal )
3. 4.85 3 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03-08-04 Z/2261/19 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 -0.2 IV wykres SKOCZEŃ Marcin 0 0 Z/2261/19 MAŁOPOLSKIE ,
4. 4.78 3 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04-08-27 Z/3534/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 +1.4 -- LDK!  ROSU   wykres KADUSZKIEWICZ Jerzy 0 0 Z/3534/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K Wzwyż)
2020- (Wzwyż)
5. 4.49 5 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 04-11-04 Z/4116/19 U18 MA Opole (1) 2020-07-11 +0.8 -- LDK!  ROSU   ZKN   wykres KADUSZKIEWICZ Jerzy 0 0 Z/4116/19 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K Wzwyż)
2020- (Wzwyż)
NM TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 04-02-27 Z/3185/18 U18 MA Opole (1) 2020-07-11 0.0 -- LDK!  ROSU   wykres KADUSZKIEWICZ Jerzy 0 0 Z/3185/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K W dal)
2020- (W dal)
Trójskok K wykres
1. 10.14 2 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04-08-27 Z/3534/18 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 -0.5 -- LDK!  ROSU   wykres KADUSZKIEWICZ Jerzy 0 0 Z/3534/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K Wzwyż)
2020- (Wzwyż)
2. 10.10 3 TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 04-02-27 Z/3185/18 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 -0.3 -- LDK!  ROSU   wykres KADUSZKIEWICZ Jerzy 0 0 Z/3185/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K W dal)
2020- (W dal)
Wieloskok K wykres
Kula (2) K wykres
Kula (3) K wykres
1. 14.60 1 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04-08-29 Z/4005/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 I  KNF   wykres B.D. 0 0 Z/4005/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (Dysk)
2. 11.99 1 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-17 Z/1861/17 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 III wykres WÓJCIK Teodor 79 166 Z/1861/17 MAŁOPOLSKIE ,
3. 10.67 3 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03-11-08 Z/0055/17 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 IV LDK!  ZKN   wykres SZUBERLA Stanisław 67 166 Z/0055/17 MAŁOPOLSKIE , 2019- (Dysk (1))
2020- (Kmłot )
4. 10.60 4 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03-02-18 Z/3741/16 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 IV wykres DZIEDZIAK Jerzy 0 0 Z/3741/16 MAŁOPOLSKIE ,
5. 10.54 5 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04-03-13 Z/4591/17 U18 MA Kraków (1) 2020-06-21 IV LDK!  ZKN   wykres SZUBERLA Stanisław 0 0 Z/4591/17 MAŁOPOLSKIE , 2018- (Dysk (0.75))
2020- (Kdysk )
6. 7.49 4 GORYCZKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04-06-16 Z/5607/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- LDK! wykres B.D. 0 0 Z/5607/18 MAŁOPOLSKIE ,
Kula (4) K wykres
1. 12.72 1 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04-08-29 Z/4005/18 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 I  KNF   wykres B.D. 0 0 Z/4005/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (Dysk)
Dysk (0.75) K wykres
Dysk (1) K wykres
1. 41.02 1 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04-08-29 Z/4005/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 II  KNF   wykres B.D. 0 0 Z/4005/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (Dysk)
2. 30.88 2 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04-03-13 Z/4591/17 U18 MA Kraków (1) 2020-07-05 IV LDK!  ZKN   wykres SZUBERLA Stanisław 0 0 Z/4591/17 MAŁOPOLSKIE , 2018- (Dysk (0.75))
2020- (Kdysk )
Oszczep (500) K wykres
1. 36.99 1 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-04-28 Z/1678/17 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 IV LDK! wykres B.D. 0 0 Z/1678/17 MAŁOPOLSKIE , 2018- (Oszczep (500))
2019- (Oszczep (600))
2. 24.00 7 CZERWIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04-12-27 Z/5609/18 U18 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- LDK! wykres B.D. 0 0 Z/5609/18 MAŁOPOLSKIE ,
Oszczep (600) K wykres
Chód 5 km K wykres
Chód 10 km K wykres
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 10.001856803894 sekund