60 m M wykres
100 m M wykres
1. 11.10 1 s2 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 05-02-18 Z/1155/19 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2020-07-04 +1.5 II LDK! wykres KUKLA Rafał 0 0 Z/1155/19 MAŁOPOLSKIE , 2019- (M 100m)
2. 11.80 1 s2 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05-09-16 Z/3095/18 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 +0.1 IV LDK! wykres BUJAS MarcinBUJAS Marcin 380 1460 Z/3095/18 MAŁOPOLSKIE ,
3. 11.83 2 s2 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 05-05-31 Z/3424/18 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 +0.1 IV LDK!  ROSU   wykres GRECH Halina 0 0 Z/3424/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (M 300 m)
2020- (300 m)
4. 12.55 3 s2 SUŁEK Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-05-20 Z/2624/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 +0.1 V LDK! wykres B.D. , CZYŻ Paweł 0, 0 0, 0 Z/2624/19 MAŁOPOLSKIE , ,
5. 12.57 3 s3 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 06-01-31 Z/3285/19 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 -0.5 V LDK! wykres SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina 00 00 Z/3285/19 MAŁOPOLSKIE ,
6. 12.76 5 s3 KIJOWSKI Bruno WKS Wawel Kraków 05-03-05 Z/4244/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-28 +0.2 -- LDK!  ROSU   wykres KADUSZKIEWICZ Jerzy 0 0 Z/4244/19 MAŁOPOLSKIE , 2020- (100 m)
7. 12.80 4 s3 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 05-03-12 Z/3496/19 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 -0.5 -- wykres SKOCZEŃ Marcin 0 0 Z/3496/19 MAŁOPOLSKIE ,
8. 12.89 5 s3 KOTULA Marcin WKS Wawel Kraków 05-01-04 Z/4242/19 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 -0.5 -- wykres MICHNIAK Jan 60 177 Z/4242/19 MAŁOPOLSKIE ,
9. 13.15 6 s2 CEBI Oskar WKS Wawel Kraków 05-02-26 Z/4245/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 +0.1 -- wykres MICHNIAK Jan 66 172 Z/4245/19 MAŁOPOLSKIE ,
10. 13.37 2 s1 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Opole (1) 2020-07-10 -2.1 -- LDK! wykres SIERKA EwaSIERKA Ewa 053 0165 Z/1916/17 MAŁOPOLSKIE ,
11. 13.44 3 s1 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 05-08-12 Z/2226/18 U16 MA Opole (1) 2020-07-10 -2.1 -- LDK! wykres SIERKA EwaSIERKA Ewa 040 0164 Z/2226/18 MAŁOPOLSKIE ,
12. 13.77 7 s2 ZIELIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 06-12-02 Z/3497/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 +0.1 -- wykres WÓJCIK Teodor 49 165 Z/3497/19 MAŁOPOLSKIE ,
150 m M wykres
200 m M wykres
1. 27.62 2 s1 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 05-08-12 Z/2226/18 U16 MA Opole (1) 2020-07-10 -2.5 -- LDK! wykres SIERKA EwaSIERKA Ewa 040 0164 Z/2226/18 MAŁOPOLSKIE ,
300 m M wykres
1. 36.67 1 s1 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 05-02-18 Z/1155/19 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 II LDK! wykres KUKLA Rafał 0 0 Z/1155/19 MAŁOPOLSKIE , 2019- (M 100m)
2. 36.77 2 s1 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 05-05-31 Z/3424/18 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 II LDK!  ROSU   wykres GRECH Halina 0 0 Z/3424/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (M 300 m)
2020- (300 m)
3. 40.68 5 s2 CZAPKA Adrian ULKS Lipinki 05-12-11 Z/1213/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 V LDK!  ROSU   wykres ŚWIERZOWSKI Tomasz 45 163 Z/1213/19 MAŁOPOLSKIE , 2019- (M 200 m pł)
2020- (110 m pł MŁ)
4. 40.80 3 s1 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 05-10-05 Z/2645/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-28 V LDK!  ROSU   wykres ŚWIERZOWSKI Tomasz, WOJNA Anna 57, 0 168, 0 Z/2645/19 MAŁOPOLSKIE , , 2019- (M600 m)
2020- (600 m)
5. 41.08 4 s1 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 06-01-31 Z/3285/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-28 V LDK! wykres SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina 00 00 Z/3285/19 MAŁOPOLSKIE ,
6. 41.48 5 s1 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 06-02-07 Z/4108/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-28 V LDK!  ROSU   wykres KADUSZKIEWICZ Jerzy 0 0 Z/4108/19 MAŁOPOLSKIE , 2020- (110 m pł MŁ)
7. 43.76 7 s1 ZIELIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 06-12-02 Z/3497/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- wykres WÓJCIK Teodor 49 165 Z/3497/19 MAŁOPOLSKIE ,
400 m M wykres
600 m M wykres
1. 1:33.08 2 s1 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 05-04-19 Z/5690/18 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 IV LDK! wykres KUKLA Rafał 0 0 Z/5690/18 MAŁOPOLSKIE , 2019- (K 1000 m)
2. 1:34.89 3 s1 MACIĄŻKA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 05-09-13 Z/3091/19 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 IV LDK!  ROSU   wykres GIZA Karolina 0 0 Z/3091/19 MAŁOPOLSKIE , 2020- (M2000 m)
3. 1:42.02 1 s1 ROSZKOWSKI Mateusz KS Olkusz 06-07-07 Z/1611/20 U16 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- wykres JAŁOWIEC Ryszard 0 0 Z/1611/20 MAŁOPOLSKIE ,
4. 1:43.58 4 s1 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 06-03-08 Z/3427/19 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 -- wykres ZIĘBA Jakub 58 171 Z/3427/19 MAŁOPOLSKIE ,
5. 1:45.71 3 s1 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 05-07-28 Z/2577/18 U16 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- wykres KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA 55 171 Z/2577/18 MAŁOPOLSKIE ,
6. 1:49.28 5 s1 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 06-02-26 Z/2444/20 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 -- wykres SOBCZYK Grzegorz 0 0 Z/2444/20 MAŁOPOLSKIE ,
7. 1:57.03 6 s1 BUŚ Przemysław ULKS Lipinki 05-05-15 Z/1214/19 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 -- LDK!  ROSU   wykres ŚWIERZOWSKI Tomasz, WOJNA Anna 450, 0 166, 0 Z/1214/19 MAŁOPOLSKIE , , 2019- (M 200 m pł)
2020- (200 m pł)
800 m M wykres
1. 2:21.92 11 s1 ROSZKOWSKI Mateusz KS Olkusz 06-07-07 Z/1611/20 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 -- wykres JAŁOWIEC Ryszard 0 0 Z/1611/20 MAŁOPOLSKIE ,
1000 m M wykres
1. 2:50.01 7 s1 WRÓBEL Miłosz MLUKS Tarnów 05-05-27 Z/1810/18 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 V LDK! wykres GOLEC Bartłomiej 0 0 Z/1810/18 MAŁOPOLSKIE ,
2. 2:52.39 8 s1 MACIĄŻKA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 05-09-13 Z/3091/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 V LDK!  ROSU   wykres GIZA Karolina 0 0 Z/3091/19 MAŁOPOLSKIE , 2020- (M2000 m)
3. 3:07.12 10 s1 ROSZKOWSKI Mateusz KS Olkusz 06-07-07 Z/1611/20 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 -- wykres JAŁOWIEC Ryszard 0 0 Z/1611/20 MAŁOPOLSKIE ,
4. 3:14.21 11 s1 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 06-03-08 Z/3427/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 -- wykres ZIĘBA Jakub 58 171 Z/3427/19 MAŁOPOLSKIE ,
5. 3:26.01 14 s1 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Radom (1) 2020-08-09 -- LDK! wykres SIERKA EwaSIERKA Ewa 034 0154 Z/2082/17 MAŁOPOLSKIE ,
1500 m M wykres
1. 4:39.83 13 s1 MACIĄŻKA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 05-09-13 Z/3091/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- LDK!  ROSU   wykres GIZA Karolina 0 0 Z/3091/19 MAŁOPOLSKIE , 2020- (M2000 m)
2000 m M wykres
3000 m M wykres
110 m pł J MŁ M wykres
110 m pł M (99.1) M wykres
200 m pł M wykres
1. 29.32 1 s1 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 05-10-05 Z/2645/19 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 +0.2 V LDK!  ROSU   wykres ŚWIERZOWSKI Tomasz, WOJNA Anna 57, 0 168, 0 Z/2645/19 MAŁOPOLSKIE , , 2019- (M600 m)
2020- (600 m)
2. 30.25 2 s1 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 05-08-21 Z/5176/19 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 +0.2 V LDK!  ROSU   wykres KADUSZKIEWICZ Jerzy 0 0 Z/5176/19 MAŁOPOLSKIE , 2020- (W dal)
3. 35.15 3 s1 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 +0.2 -- LDK!  ROSU   wykres KADUSZKIEWICZ Jerzy 0 0 Z/4004/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (110 m pł MŁ)
300 m pł M wykres
400 m pł J MŁ M wykres
1. 78.19 3 s1 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 -- LDK! wykres SIERKA EwaSIERKA Ewa 034 0154 Z/2082/17 MAŁOPOLSKIE ,
400 m pł M wykres
1000 m prz M wykres
1. 3:26.97 2 s1 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Częstochowa (1) 2020-07-04 -- LDK! wykres SIERKA EwaSIERKA Ewa 034 0154 Z/2082/17 MAŁOPOLSKIE ,
2000 m prz M wykres
Wzwyż M wykres
1. 1.75 4 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 05-03-12 Z/3496/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-28 IV wykres SKOCZEŃ Marcin 0 0 Z/3496/19 MAŁOPOLSKIE ,
2. 1.65 5 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 05-06-22 Z/0742/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-28 V LDK! wykres B.D. WAŁASZEK Jarosław 046 0156 Z/0742/19 MAŁOPOLSKIE ,
3. 1.50 2 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Częstochowa (1) 2020-07-04 -- LDK! wykres SIERKA EwaSIERKA Ewa 053 0165 Z/1916/17 MAŁOPOLSKIE ,
W dal M wykres
1. 5.55 3 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 05-08-21 Z/5176/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 -0.1 -- LDK!  ROSU   wykres KADUSZKIEWICZ Jerzy 0 0 Z/5176/19 MAŁOPOLSKIE , 2020- (W dal)
2. 5.47 6 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U16 MA Kraków (1) 2020-06-28 +0.3 -- LDK!  ROSU   wykres KADUSZKIEWICZ Jerzy 32 153 Z/3174/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (W dal)
3. 5.19 5 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 +0.5 -- LDK! wykres SIERKA EwaSIERKA Ewa 053 0165 Z/1916/17 MAŁOPOLSKIE ,
4. 4.97 6 KOTULA Marcin WKS Wawel Kraków 05-01-04 Z/4242/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 +0.3 -- wykres MICHNIAK Jan 60 177 Z/4242/19 MAŁOPOLSKIE ,
5. 4.66 7 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 +0.6 -- LDK!  ROSU   wykres KADUSZKIEWICZ Jerzy 0 0 Z/4004/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (110 m pł MŁ)
6. 4.49 16 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 06-10-27 Z/4934/19 U16 MA Częstochowa (1) 2020-07-25 +1.0 -- LDK! wykres B.D. 49 170 Z/4934/19 MAŁOPOLSKIE ,
Trójskok M wykres
Wieloskok M wykres
1. 10.49 1 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 -0.5 -- LDK! wykres SIERKA EwaSIERKA Ewa 053 0165 Z/1916/17 MAŁOPOLSKIE ,
2. 10.23 2 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 -0.4 -- LDK!  ROSU   wykres KADUSZKIEWICZ Jerzy 32 153 Z/3174/18 MAŁOPOLSKIE , 2020- (W dal)
3. 9.90 1 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 06-10-27 Z/4934/19 U16 MA Częstochowa (1) 2020-07-25 +1.9 -- LDK! wykres B.D. 49 170 Z/4934/19 MAŁOPOLSKIE ,
Kula (5) M wykres
1. 12.56 1 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-01-09 Z/3057/18 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 IV LDK! wykres B.D. 0 0 Z/3057/18 MAŁOPOLSKIE ,
2. 12.06 1 LUKSA Bartosz UKS Kobylanka 05-04-25 Z/5054/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 V wykres B.D. 0 0 Z/5054/19 MAŁOPOLSKIE ,
3. 10.98 2 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-01-04 Z/3280/19 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 V LDK! wykres B.D. 0 0 Z/3280/19 MAŁOPOLSKIE ,
4. 10.83 3 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Słubice (1) 2020-06-19 V LDK! wykres SIERKA EwaSIERKA Ewa 053 0165 Z/1916/17 MAŁOPOLSKIE ,
5. 10.25 3 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1644/18 U16 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- LDK! wykres BORAWSKI Krzysztof 45 159 Z/1644/18 MAŁOPOLSKIE ,
6. 8.76 3 WEJMAN Szczepan WKS Wawel Kraków 06-07-13 Z/0378/20 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 -- wykres MICHNIAK Jan 0 0 Z/0378/20 MAŁOPOLSKIE ,
Kula (6) M wykres
Kula (7.26) M wykres
Dysk (1) M wykres
1. 44.25 1 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U16 MA Częstochowa (1) 2020-07-18 III LDK! wykres SIERKA EwaSIERKA Ewa 053 0165 Z/1916/17 MAŁOPOLSKIE ,
Dysk (1.5) M wykres
Dysk (1.75) M wykres
Oszczep (600) M wykres
1. 41.45 1 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1643/18 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 V LDK! wykres BORAWSKI Krzysztof 46 160 Z/1643/18 MAŁOPOLSKIE ,
2. 37.01 2 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1644/18 U16 MA Kraków (1) 2020-06-21 V LDK! wykres BORAWSKI Krzysztof 45 159 Z/1644/18 MAŁOPOLSKIE ,
3. 33.74 2 KARWALA Eryk WKS Wawel Kraków 05-06-26 Z/5177/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- LDK! wykres B.D. MICHNIAK Jan 069 0172 Z/5177/19 MAŁOPOLSKIE ,
4. 32.74 3 WOŹNIAK Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-10-08 Z/3301/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- wykres KUBICZ Wojciech 0 0 Z/3301/19 MAŁOPOLSKIE , 2019- (MOszczep (600))
5. 31.05 4 KOWALA Krzysztof MUKS Ilkus Olkusz 05-04-11 Z/5831/19 U16 MA Kraków (1) 2020-07-05 -- wykres BORAWSKI Krzysztof 50 164 Z/5831/19 MAŁOPOLSKIE ,
6. 28.53 4 SUDER Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-06-05 Z/3302/19 U16 MA Kraków (1) 2020-06-28 -- wykres KUBICZ Wojciech 0 0 Z/3302/19 MAŁOPOLSKIE , 2019- (MOszczep (600))
Oszczep (700) M wykres
Oszczep (800) M wykres
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 7.7081341743469 sekund