Młot (4) K
1. 71.38 1 SKOLIMOWSKA Kamila RKS Skra Warszawa (Warszawianka) 82-11-04 U23 MZ Bydgoszcz (M) 2003-07-20 MM
2. 67.36 POGROSZEWSKA Agnieszka LKS Jantar Ustka (Jantar Ustka) 77-02-20 Sen PM Warszawa (M) 2003-06-15 MM
3. 66.08 1 KITA Katarzyna KS Agros Zamość (Agros Zamość) 84-07-04 Z/3181/11 U20 LU Tampere (M) 2003-07-26 M
4. 63.23 ZADURA Małgorzata AZS-AWF Warszawa (AZS Lublin) 82-10-03 U23 MZ Gdańsk (M) 2003-06-27 M
5. 58.27 OLSZEWSKA Izabela KS Podlasie Białystok (Podlasie Białystok) 83-06-28 U23 PD Białystok (1) 2003-05-03 I
6. 55.90 2 WOJTULEWICZ Malwina KS Podlasie Białystok (Podlasie Białystok) 85-04-22 U20 PD Zamość (M) 2003-06-29 I
7. 55.77 MILKOWSKA Weronika RKS Skra Warszawa (Skra Warszawa) 86-06-12 U18 MZ Warszawa (1) 2003-09-14 I
8. 55.70 STONOGA Dorota AZS-AWF Gorzów (Ilno Torzym) 86-04-21 U18 LB Zielona Góra (1) 2003-06-12 I
9. 55.61 ZIÓŁKOWSKA Michalina OŚ AZS Poznań (AZS Poznań) 83-12-08 U23 WP Poznań (1) 2003-06-14 I
10. 55.18 KOŹLAKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk (AZS-AWF Gdańsk) 82-12-31 U23 PM Gdańsk (1) 2003-09-07 I
11. 54.92 BOROWSKA Aneta KS Wisła Puławy (Wisla Puławy) 83-06-26 U23 LU Lublin (1) 2003-05-31 I
12. 53.89 ŁYSENKO Justyna ULKS Ilno Torzym (Ilno Torzym) 85-12-01 U20 LB Zielona Góra (1) 2003-06-12 I
13. 53.73 3 SWINARSKA Beata SL WKS Zawisza Bydgoszcz (Zawisza Bydgoszcz) 84-01-20 U20 KP Zamość (M) 2003-06-29 I
14. 53.67 GĘŚLA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska (Agros Zamość) 84-09-19 U20 LU Lublin (1) 2003-09-29 I
15. 51.09 5 KUBASIAK Agnieszka BKS Bydgoszcz 85-12-12 U20 KP Zamość (M) 2003-06-29 I
16. 50.35 PRENDECKA Agnieszka AZS-AWF Warszawa (Żak Wałcz) 84-02-08 U20 MZ Szczecin (2) 2003-07-14 I
17. 50.02 OŚKA Emilia KS AZS-AWF Biała Podlaska (AZS-AWF B.Podlaska) 82-04-23 U23 LU Biała Podlaska (M) 2003-09-14 I
18. 49.88 PAWŁOWSKA Agnieszka MKS Osa Zgorzelec (Osa Zgorzelec) 87-01-31 U18 DS Bogatynia (1) 2003-05-17 I
19. 48.73 KOŚCIŃSKA Angelika AZS-AWFiS Gdańsk (AZS-AWF Gdańsk) 80-03-14 Sen PM Poznań (M) 2003-05-24 I
20. 48.70 WOJTYŁA Paulina LKS Pomorze Stargard (Pomorze Stargard) 86-06-13 U18 ZP Gdańsk (M) 2003-07-22 I
21. 48.52 PIETRUCH Emilia RKS Skra Warszawa (Skra Warszawa) 80-10-18 Sen MZ Biała Podlaska (M) 2003-05-31 I
22. 48.45 WRZECIONO Dorota AZS-AWF Warszawa 82-01-09 U23 MZ Biała Podlaska (M) 2003-09-14 I
23. 48.12 GIERKOWSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 83-04-03 U23 MZ Warszawa (1) 2003-09-21 I
24. 48.11 DANKIEWICZ Edyta MKS Start Lublin (Start Lublin) 86-05-12 U18 LU Biała Podlaska (1) 2003-07-13 I
25. 48.04 FILIPKOWSKA Alicja AZS-AWF Warszawa (Promień Mońki) 87-04-15 U18 MZ Zielona Góra (1) 2003-08-28 I
26. 47.92 WÓJTOWICZ Katarzyna KS Wisła Puławy (Wisla Puławy) 84-02-02 U20 LU Biała Podlaska (1) 2003-07-13 II
27. 47.74 KAL Jadwiga KKL Kielce (Budowlani Kielce) 84-02-21 U20 SK Kielce (1) 2003-06-14 II
28. 47.63 OSTROWSKA Małgorzata LKS Pomorze Stargard (Pomorze Stargard) 86-07-23 U18 ZP Częstochowa (M) 2003-05-24 II
29. 47.55 8 IGNACIUK Anna KS Agros Zamość (Agros Zamość) 85-01-08 U20 LU Zamość (M) 2003-06-29 II
30. 47.23 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice (Ilno Torzym) 85-01-29 U20 LB Słubice (2) 2003-10-17 II
31. 46.63 WECHMAN Paulina AZS-AWF Gorzów (Ilno Torzym) 85-02-07 U20 LB Zielona Góra (1) 2003-08-28 II
32. 46.31 TOMASZKIEWICZ Ewa KS Orzeł Warszawa (Orzeł Warszawa) 86-01-01 U18 MZ Warszawa (1) 2003-09-21 II
33. 46.25 WENSIERSKA Renata KS AZS AWF Wrocław (Hermes Gryfino) 87-04-01 U18 DS Poznań (1) 2003-09-13 II
34. 45.78 10  WOLNIK Elżbieta LKS Lubusz Słubice (Lubusz Słubice) 75-04-24 Sen LB Biała Podlaska (M) 2003-05-31 II
35. 45.31 GRĄBCZEWSKA Urszula RKS Skra Warszawa (Skra Warszawa) 86-04-04 U18 MZ Warszawa (1) 2003-09-21 II
36. 45.23 MAROSZEK Aleksandra OŚ AZS Poznań (AZS Poznań) 83-06-06 U23 WP Poznań (M) 2003-05-24 II
37. 44.72 PRZEPIÓRKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska (AZS-AWF B.Podlaska) 83-10-27 U23 LU Biała Podlaska (M) 2003-09-14 II
38. 44.38 MAKOWSKA Lidia TS AKS Chorzów (AKS Chorzów) 81-03-03 U23 SL Chorzów (1) 2003-05-31 II
39. 44.19 MORYC Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska (Wisła Puławy) 84-05-12 U20 LU Lublin (1) 2003-09-29 II
40. 43.92 ŁUKASZEWSKA Bożena ULKS Ilno Torzym (Ilno Torzym) 87-07-17 U18 LB Gdańsk (M) 2003-07-22 II
41. 43.41 STOCHAJ Ewelina MUKS Kadet Rawicz (Kadet Rawicz) 83-01-02 U23 WP Poznań (1) 2003-09-13 II
42. 43.24 WŁODARCZYK Anita RKS Skra Warszawa (Kadet Rawicz) 85-08-08 Z/0183/11 U20 MZ Poznań (1) 2003-05-18 II
43. 43.18 OSSOWSKA Magdalena BKS Bydgoszcz 87-01-09 U18 KP Bydgoszcz (1) 2003-07-13 II
44. 43.01 DUNAL Agnieszka LKS Pomorze Stargard () 86-02-10 U18 ZP Białogard (2) 2003-08-23 II
45. 42.96 CYWIŃSKA Natalia AZS-AWF Gorzów (Żak Wałcz) 86-01-20 U18 LB Zielona Góra (1) 2003-06-21 III
46. 42.87 MIREK Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Płomień Sosnowiec) 86-05-27 U18 SL Bielsko Biała (1) 2003-06-08 III
47. 42.51 SIELUK Agnieszka ULKS Ilno Torzym (Ilno Torzym) 88-11-13 U16 LB Zielona Góra (1) 2003-06-12 III
48. 42.46 ZWOLIŃSKA Aneta MKS Osa Zgorzelec (Osa Zgorzelec) 80-12-12 Sen DS Wrocław (1) 2003-05-10 III
49. 42.40 KACZMAREK Karolina UMKS Iskra Wolsztyn (Iskra Wolsztyn) 87-07-18 U18 WP Zielona Góra (1) 2003-06-12 III
50. 41.80 FELIŃSKA Paulina MKS Osa Zgorzelec (Osa Zgorzelec) 87-06-05 U18 DS Zielona Góra (1) 2003-09-14 III
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 3.7742960453033 sekund