Młot (4) K
1. 72.57 5 SKOLIMOWSKA Kamila RKS Skra Warszawa (Gwardia Warszawa) 82-11-04 U23 MZ Ateny (M) 2004-08-25 MM
2. 64.60 KITA Katarzyna KS Agros Zamość (Agros Zamość) 84-07-04 Z/3181/11 U23 LU Stalowa Wola (2) 2004-05-01 M
3. 63.65 ZADURA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 82-10-03 U23 MZ Lublin (M) 2004-06-06 M
4. 62.54 POGROSZEWSKA Agnieszka LKS Jantar Ustka (Jantar Ustka) 77-02-20 Sen PM Siedlce (M) 2004-06-23 M
5. 61.60 STONOGA Dorota AZS-AWF Gorzów (Ilno Torzym) 86-04-21 U20 LB Zielona Góra (1) 2004-05-23 M
6. 60.82 WOJTULEWICZ Malwina KS Podlasie Białystok (Podlasie Białystok) 85-04-22 U20 PD Lublin (M) 2004-06-06 M
7. 58.43 KOŹLAKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 82-12-31 U23 PM Skórcz (1) 2004-09-25 I
8. 58.33 ZIÓŁKOWSKA Michalina OŚ AZS Poznań (AZS Poznań) 83-12-08 U23 WP Powodowo (2) 2004-05-01 I
9. 54.74 WŁODARCZYK Anita RKS Skra Warszawa (Kadet Rawicz) 85-08-08 Z/0183/11 U20 MZ Wolsztyn (2) 2004-10-02 I
10. 54.34 2 FILIPKOWSKA Alicja AZS-AWF Warszawa (Podlasie Białystok) 87-04-15 U18 MZ Białystok (1) 2004-10-03 I
11. 53.26 3 MIREK Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Płomień Sosnowiec) 86-05-27 U20 SL Białystok (M) 2004-06-27 I
12. 53.12 6 GĘŚLA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska (Agros Zamość) 84-09-19 U23 LU Biała Podlaska (M) 2004-05-29 I
13. 52.83 4 WOJTYŁA Paulina LKS Pomorze Stargard (Pomorze Stargard) 86-06-13 U20 ZP Białystok (M) 2004-06-27 I
14. 52.74 WENSIERSKA Renata KS AZS AWF Wrocław (Hermes Gryfino) 87-04-01 U18 DS Poznań (1) 2004-07-17 I
15. 52.62 OŚKA Emilia KS AZS-AWF Biała Podlaska (AZS-AWF B.Podlaska) 82-04-23 U23 LU Lublin (M) 2004-06-06 I
16. 51.83 BOROWSKA Aneta KS Wisła Puławy (Wisla Puławy) 83-06-26 U23 LU Lublin (1) 2004-09-19 I
17. 51.62 KUBASIAK Agnieszka BKS Bydgoszcz 85-12-12 U20 KP Poznań (1) 2004-07-17 I
18. 51.16 7 OSTROWSKA Małgorzata LKS Pomorze Stargard (Pomorze Stargard) 86-07-23 U20 ZP Białystok (M) 2004-06-27 I
19. 50.11 5 OLSZEWSKA Izabela KS Podlasie Białystok (Podlasie Białystok) 83-06-28 U23 PD Gdańsk (M) 2004-09-05 I
20. 50.02 2 PRENDECKA Agnieszka AZS-AWF Warszawa (Żak Wałcz) 84-02-08 U23 MZ Bydgoszcz (1) 2004-08-28 I
21. 49.58 3 KOPEĆ Katarzyna KKL Kielce (Budowlani Kielce) 88-07-02 U18 SK Zielona Góra (M) 2004-07-24 I
22. 49.23 WÓJTOWICZ Katarzyna KS Wisła Puławy (Wisla Puławy) 84-02-02 U23 LU Lublin (1) 2004-09-19 I
23. 48.90 4 BRYŚ Sabina MUKS Kadet Rawicz (Kadet Rawicz) 87-08-10 U18 WP Zielona Góra (M) 2004-07-24 I
24. 48.61  e3 MAROSZEK Aleksandra OŚ AZS Poznań (AZS Poznań) 83-06-06 U23 WP Poznań (1) 2004-06-12 I
25. 48.27 PRZEPIÓRKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska (AZS-AWF B.Podlaska) 83-10-27 U23 LU Lublin (1) 2004-06-19 I
26. 48.26 GOLIS Agnieszka OŚ AZS Poznań (AZS Poznań) 86-03-25 U20 WP Stargard Szcz. (1) 2004-06-05 I
27. 47.45 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice (Ilno Torzym) 85-01-29 U20 LB Sulęcin (2) 2004-05-26 II
28. 47.25 8 TOMASZKIEWICZ Ewa KS Orzeł Warszawa (Orzeł Warszawa) 86-01-01 U20 MZ Białystok (M) 2004-06-27 II
29. 47.20 KACZMAREK Karolina UMKS Iskra Wolsztyn (Iskra Wolsztyn) 87-07-18 U18 WP Stargard Szcz. (1) 2004-06-05 II
30. 47.02 IGNACIUK Anna KS Agros Zamość (Agros Zamość) 85-01-08 U20 LU Stalowa Wola (2) 2004-05-01 II
31. 46.99 WOLNIK Elżbieta LKS Lubusz Słubice (Lubusz Słubice) 75-04-24 Sen LB Chorzów (1) 2004-05-29 II
32. 46.96 PAWŁOWSKA Agnieszka MKS Osa Zgorzelec (Osa Zgorzelec) 87-01-31 U18 DS Zielona Góra (1) 2004-05-23 II
33. 46.58 GRĄBCZEWSKA Urszula RKS Skra Warszawa (Skra Warszawa) 86-04-04 U20 MZ Warszawa (2) 2004-07-28 II
34. 46.56 8 MORYC Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska (AZS-AWF B.Podlaska) 84-05-12 U23 LU Gdańsk (M) 2004-09-05 II
35. 46.05 DANKIEWICZ Edyta MKS Start Lublin (Start Lublin) 86-05-12 U20 LU Lublin (M) 2004-06-06 II
36. 45.83 4 CYWIŃSKA Natalia AZS-AWF Gorzów (Żak Wałcz) 86-01-20 U20 LB Poznań (1) 2004-09-19 II
37. 45.60 11 DUNAL Agnieszka LKS Pomorze Stargard (Pomorze Stargard) 86-02-10 U20 ZP Białystok (M) 2004-06-27 II
38. 45.32 6 e1 SIELUK Agnieszka ULKS Ilno Torzym (Ilno Torzym) 88-11-13 U18 LB Zielona Góra (M) 2004-07-23 II
39. 45.22 PIETRZAK Ewa MUKS Park Zduńska Wola (MUKS-Park Zduńska Wola) 89-07-23 U16 LD Łódź (2) 2004-06-15 II
40. 45.05 7 e1 PINDOR Agnieszka RKS Skra Warszawa (Skra Warszawa) 87-01-14 U18 MZ Zielona Góra (M) 2004-07-23 II
41. 45.04 FELIŃSKA Paulina MKS Osa Zgorzelec (Osa Zgorzelec) 87-06-05 U18 DS Zielona Góra (1) 2004-05-23 II
42. 44.91 12 PIETRUCH Emilia RKS Skra Warszawa (Skra Warszawa) 80-10-18 Sen MZ Biała Podlaska (M) 2004-05-29 II
43. 44.81 5 OSSOWSKA Magdalena BKS Bydgoszcz 87-01-09 U18 KP Zielona Góra (M) 2004-07-24 II
44. 44.72 WITTING Magdalena LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (Pomorzanka Skórcz) 87-04-09 U18 PM Skórcz (1) 2004-09-25 II
45. 44.66 WRZECIONO Dorota AZS-AWF Warszawa 82-01-09 U23 MZ Warszawa (1) 2004-05-09 II
46. 44.40 OSOWSKA Hanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (Pomorzanka Skórcz) 87-07-22 U18 PM Skórcz (1) 2004-09-25 II
47. 43.72 PASEK Małgorzata ULKS Ilno Torzym (Ilno Torzym) 87-11-10 U18 LB Zielona Góra (1) 2004-06-18 II
48. 43.31 3 BROŻONOWICZ Anna LKS Stal Mielec (LKS Mielec) 88-08-30 U18 PK Mielec (1) 2004-05-15 II
49. 42.78 ŁUKASZEWSKA Bożena ULKS Ilno Torzym (Ilno Torzym) 87-07-17 U18 LB Zielona Góra (1) 2004-06-18 III
50. 42.51 MAKOWSKA Lidia TS AKS Chorzów (AKS Chorzów) 81-03-03 Sen SL Chorzów (1) 2004-05-29 III
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 2.8614029884338 sekund