60 K
1. 7.94 3 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95-10-31 Z/0576/17 Sen MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
2. 8.13 6 s1 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97-01-09 Z/1449/13 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
3. 8.52 8 e1 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04-06-23 Z/0227/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
4. 8.97 5 e12 LASKO¦ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 98-01-30 Z/4740/18 U23 MA ŁódĽ (1) 2019-01-13
5. 9.10 6 e10 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00-09-05 Z/2271/16 U20 MA ŁódĽ (1) 2019-01-13
6. 9.29 4 e7 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA ŁódĽ (1) 2019-01-13
150 K
1. 19.22 3 s1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!  SKN  
2. 19.99 4 s1 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12 Z/0389/16 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
3. 20.52 5 s2 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-13 Z/1264/15 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
200 K
1. 25.87 3 s1 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01-09-15 Z/1746/16 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
2. 26.27 1 s2 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95-10-31 Z/0576/17 Sen MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
3. 26.41 2 s2 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97-01-09 Z/1449/13 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
4. 26.53 2 s7 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  SKN  
5. 26.74 2 s3 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
6. 27.22 4 s3 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12 Z/0389/16 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
7. 27.24 3 s5 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
300 K
1. 42.49 1 s2 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
2. 42.60 2 s2 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
3. 43.03 2 s3 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12 Z/0389/16 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
4. 44.70 4 s3 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-13 Z/1264/15 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
5. 49.10 3 s1 LASKO¦ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 98-01-30 Z/4740/18 U23 MA ŁódĽ (1) 2019-01-13
400 K
1. 57.75 1 s1 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01-09-15 Z/1746/16 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
2. 59.48 1 s1 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
3. 60.56 5 s1 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12 Z/0389/16 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
600 K
1. 1:35.76 2 s1 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
2. 1:39.84 4 s1 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05-04-26 Z/3191/18 U16 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
3. 1:44.25 6 s1 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-19 Z/0274/18 U16 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
4. 1:46.85 2 s2 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03-06-02 Z/1645/17 U18 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
5. 1:47.43 3 s1 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00-09-05 Z/2271/16 U20 MA ŁódĽ (1) 2019-01-13
1000 K
1. 3:16.72 7 s2 SEREK Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 04-08-18 Z/5229/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
2. 3:18.81 5 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA ŁódĽ (1) 2019-01-13
3. 3:30.98 12 s1 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 04-03-25 Z/0085/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
60p(76.2/8.0) K
1. 9.44 4 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
60p(76.2) K
1. 8.76 1 s1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!  SKN  
2. 9.08 2 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
60p K
1. 9.69 4 e1 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00-09-13 Z/1264/15 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
Wzwyż K
1. 1.45 19 GUZ Matylda SKS Kusy Kraków 03-11-02 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
NM TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty () 04-07-05 Z/0600/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
W dal K
1. 5.29 2 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02-06-16 Z/2997/15 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
2. 5.25 5 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
3. 3.30 16 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U18 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
Trójskok K
1. 11.11 8 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
Kula (4) K
1. 13.21 2 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97-04-21 Z/1361/13 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
2. 11.68 0 SZCZEPANIK Dorota KS AZS AWF Kraków 69-10-23 Weteran MA Toruń (1) 2018-12-08
3. 11.67 6 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 96-03-05 Z/0481/12 Sen MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 11.81547498703 sekund