60 K
100 K
1. 12.76 1 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01-09-15 Z/1746/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.8 III  ZKN  
2. 12.77 1 s11 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 +1.0 III LDK!  ZKN   GIM    SKN  
3. 12.83 2 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02-04-04 Z/0050/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.8 III LDK!  ZKN   GIM  
4. 13.03 2 e5 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01-08-16 Z/1263/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.2 III LDK!
5. 13.03 2 s2 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02-05-19 Z/0080/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +0.5 III
6. 13.04 3 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02-12-25 Z/0846/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.8 III
7. 13.08 2 e1 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02-03-05 Z/1543/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +0.7 III LDK!  ZKN   GIM  
8. 13.16 3 e1 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-07 Z/0061/17 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.5 III LDK!  GIM  
9. 13.17 2 s12 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12 Z/0389/16 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.3 III LDK!
10. 13.17 2 e4 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01-03-31 Z/0845/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +1.0 III
11. 13.17 2 e8 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01-09-20 Z/0912/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.9 III  ZKN  
12. 13.41 3 e2 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02-11-01 Z/3870/18 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 -1.1 IV
13. 13.45 3 s1 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 +0.9 IV LDK!  ZKN   GIM  
14. 13.46 3 s12 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01-09-12 Z/0607/15 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.3 IV
15. 13.50 4 s12 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01-04-21 Z/0388/16 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.3 IV LDK!
16. 13.50 5 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01-12-18 Z/6011/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.8 IV
17. 13.62 1 s2 BIAŁEK Joanna WKS Wawel Kraków 01-05-18 Z/2794/15 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 -1.2 IV
18. 13.73 4 e2 ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 01-08-31 Z/2696/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.5 IV
19. 13.73 5 e2 ZYCH Julia WKS Wawel Kraków 02-04-23 Z/2461/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 -1.1 IV
20. 13.74 1 s3 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02-08-30 Z/0115/16 U18 MA Kraków (M) 2018-06-23 +0.2 IV LDK!  ZKN   GIM  
21. 13.77 5 e3 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy Sącz 02-03-31 Z/3156/17 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.4 IV
22. 13.81 1 s4 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Krosno (1) 2018-09-16 +1.6 --
23. 13.82 5 e1 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-07-24 Z/1737/17 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.5 --
24. 13.90 4 e1 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01-06-25 Z/5981/15 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +0.7 --
25. 13.94 4 s3 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01-06-12 Z/3414/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +0.7 --
26. 13.98 2 s2 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02-07-09 Z/1210/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-08 +0.6 -- LDK!  GIM  
27. 14.07 3 s2 ZARZYCKA Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 01-10-21 Z/2678/18 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 -1.2 --
28. 14.12 5 e2 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01-02-20 Z/5361/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.5 -- LDK!
29. 14.12 3 s4 MAZUR Dorota UKS Kobylanka 02-02-18 Z/3736/16 U18 MA Krosno (1) 2018-09-16 +1.6 --
30. 14.18 4 e3 WÓJCIK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-23 Z/2984/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +1.0 --
31. 14.27 6 e2 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01-12-01 Z/3412/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.5 --
32. 14.41 7 e2 CIELUCH Kinga MUKS ILKUS Olkusz 02-06-05 Z/2467/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.5 --
33. 14.72 6 s8 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-01-10 Z/1447/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-02 -2.5 -- LDK!  ZKN   GIM  
34. 14.78 4 s5 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Krosno (1) 2018-09-16 +1.8 --  ZKN  
35. 14.79 6 s3 MAKSYMIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01-05-30 Z/0916/15 U18 MA Chorzów (1) 2018-04-28 0.0 --
36. 14.95 5 e4 OSTACHOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 02-09-20 Z/1211/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -0.7 -- LDK!  GIM  
37. 15.03 8 e2 KANIA Martyna SKS Kusy Kraków 02-05-16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.5 --
38. 15.06 5 s10 WIECHEĆ Klaudia SKS Kusy Kraków 02-10-01 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 0.0 -- LDK!  GIM  
39. 15.53 6 e2 KUBAŃSKA Natalia LKS Kłos Olkusz 02-06-30 Z/1345/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +1.7 -- LDK!  GIM  
150 K
1. 19.36 2 s1 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02-03-05 Z/1543/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 +1.2 -- LDK!  ZKN   GIM  
2. 19.84 4 s1 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02-05-19 Z/0080/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 +1.2 --
3. 19.96 3 s2 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-07 Z/0061/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 +1.8 -- LDK!  GIM  
200 K
1. 26.03 1 s2 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -0.3 II LDK!  ZKN   GIM    SKN  
2. 26.18 2 s1 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01-09-15 Z/1746/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +0.9 II  ZKN  
3. 26.59 4 s2 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02-05-19 Z/0080/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -0.3 III
4. 26.83 5 s2 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01-08-16 Z/1263/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -0.3 III LDK!
5. 26.91 1 s6 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Częstochowa (1) 2018-07-21 +0.3 III LDK!  ZKN   GIM  
6. 26.98 5 s7 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12 Z/0389/16 U18 MA Częstochowa (1) 2018-07-21 +1.3 III LDK!
7. 27.14 3 s3 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02-12-25 Z/0846/18 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 0.0 III
8. 27.36 2 s5 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02-03-05 Z/1543/16 U18 MA Częstochowa (1) 2018-07-21 +1.0 IV LDK!  ZKN   GIM  
9. 27.46 5 s2 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01-04-21 Z/0388/16 U18 MA Warszawa (M) 2018-07-14 +0.3 IV LDK!
10. 27.68 2 s4 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02-11-01 Z/3870/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.1 IV
11. 27.74 3 s3 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01-03-31 Z/0845/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -0.5 IV
12. 27.95 3 s1 BIAŁEK Joanna WKS Wawel Kraków 01-05-18 Z/2794/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.0 IV
13. 28.02 1 s2 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01-09-12 Z/0607/15 U18 MA Kraków (1) 2018-09-02 +0.2 IV
14. 28.09 6 s2 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02-06-16 Z/2997/15 U18 MA Kraków (M) 2018-06-23 +1.1 IV LDK!  ZKN   GIM  
15. 28.46 5 s3 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 01-03-12 Z/1955/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -0.5 IV
16. 28.51 4 s3 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01-12-18 Z/6011/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.4 --
17. 28.69 4 s7 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02-07-09 Z/1210/16 U18 MA Częstochowa (1) 2018-05-27 -2.2 -- LDK!  GIM  
18. 28.83 3 s3 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01-02-20 Z/5361/15 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +1.7 -- LDK!
19. 29.08 3 s3 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -1.0 --
20. 29.22 5 s2 MAZUR Dorota UKS Kobylanka 02-02-18 Z/3736/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-02 +0.2 --
21. 29.47 1 s5 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +0.9 --  ZKN  
22. 29.74 6 s3 FENDRYCH Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 01-07-21 Z/0642/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -0.5 --
23. 30.01 3 s5 TRACZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 02-07-08 Z/0140/17 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +0.9 --
24. 30.60 7 s2 OSTACHOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 02-09-20 Z/1211/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -1.0 -- LDK!  GIM  
25. 30.99 3 s3 ZARZYCKA Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 01-10-21 Z/2678/18 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 -1.5 --
26. 31.57 3 s1 PIETRZAK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 01-06-21 Z/2206/17 U18 MA Kraków (1) 2018-09-08 +0.6 --
27. 33.11 3 s3 DUTKA Barbara LUKS Tytan Ropa 01-01-01 U18 MA Przemyśl (1) 2018-05-19 0.0 --
200 K z wiatrem
1. 25.96 1 s1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 U18 MA Gliwice (1) 2018-09-22 +2.1
2. 28.32 2 s2 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 01-03-12 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +3.4
3. 28.36 3 s2 LIPKOWSKA Klaudia UKS Gimpel Nowy Targ 01-03-04 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +3.4
4. 28.36 2 s3 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-07-24 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +2.8
5. 28.57 4 s2 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +3.4
6. 28.68 3 s3 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01-02-20 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +2.8
7. 30.59 5 s2 OSTACHOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 02-09-20 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +3.4
300 K
1. 41.40 2 s1 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01-09-15 Z/1746/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --  ZKN  
2. 41.45 1 s2 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02-03-05 Z/1543/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!  ZKN   GIM  
3. 42.02 3 s1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!  ZKN   GIM    SKN  
4. 42.92 2 s8 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12 Z/0389/16 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
5. 43.02 1 s3 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01-04-21 Z/0388/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
6. 43.10 3 s8 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02-05-19 Z/0080/17 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
7. 43.17 6 s1 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!  ZKN   GIM  
8. 43.54 3 s2 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-07 Z/0061/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!  GIM  
9. 44.73 5 s1 ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 01-08-31 Z/2696/15 U18 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 --
10. 44.79 2 s2 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
11. 45.27 2 s4 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01-12-18 Z/6011/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
12. 45.97 7 s2 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02-07-09 Z/1210/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!  GIM  
13. 46.66 4 s5 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --  ZKN  
14. 46.72 6 s8 SZYMCZAK Julia SKS Kusy Kraków 02-01-01 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
15. 46.84 6 s3 MAZUR Dorota UKS Kobylanka 02-02-18 Z/3736/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
16. 47.21 1 s9 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01-03-31 Z/0845/18 U18 MA Chorzów (1) 2018-04-28 --
17. 47.24 4 s4 TRACZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 02-07-08 Z/0140/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
18. 47.75 5 s5 MAKSYMIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01-05-30 Z/0916/15 U18 MA Chorzów (1) 2018-04-28 --
19. 56.34 4 s5 SZYMAŃSKA Sandra UKS Kusy Bukowno 02-09-20 Z/0605/15 U18 MA Ruda Śląska (1) 2018-05-05 --
400 K
1. 58.44 1 s1 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Częstochowa (1) 2018-07-21 II LDK!  ZKN   GIM  
2. 58.48 2 s1 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01-01-16 Z/2094/15 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 II LDK!  ZKN    KNF   SKN  
3. 58.87 1 s1 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01-09-15 Z/1746/16 U18 MA Kraków (M) 2018-06-23 II  ZKN  
4. 59.56 3 s1 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02-03-05 Z/1543/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 III LDK!  ZKN   GIM  
5. 59.64 3 s1 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01-05-08 Z/0910/15 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 III  ZKN  
6. 60.44 4 s1 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12 Z/0389/16 U18 MA Gliwice (1) 2018-09-22 III LDK!
7. 60.95 2 s2 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-07 Z/0061/17 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 III LDK!  GIM  
8. 60.97 3 s2 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02-05-19 Z/0080/17 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III
9. 61.29 3 s1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Krosno (1) 2018-09-16 III LDK!  ZKN   GIM    SKN  
10. 61.40 4 s1 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01-04-21 Z/0388/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 III LDK!
11. 61.96 1 s2 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Kraków (1) 2018-09-08 III
12. 62.24 1 s2 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-03 Z/1252/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-02 IV LDK!  ZKN   GIM  
13. 63.03 3 s1 LIPKOWSKA Klaudia UKS Gimpel Nowy Targ 01-03-04 Z/1887/17 U18 MA Kraków (1) 2018-09-02 IV
14. 63.74 3 s2 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01-09-12 Z/0607/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV
15. 64.46 3 s5 JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 01-03-17 Z/1358/16 U18 MA Słubice (M) 2018-06-09 IV LDK!
16. 64.98 3 s3 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01-02-20 Z/5361/15 U18 MA Kraków (1) 2018-09-08 -- LDK!
17. 65.13 1 s2 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02-12-25 Z/0846/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
18. 65.29 6 s1 MAZUR Dorota UKS Kobylanka 02-02-18 Z/3736/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
19. 65.68 7 s3 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02-07-09 Z/1210/16 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -- LDK!  GIM  
20. 65.78 5 s2 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01-03-31 Z/0845/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
21. 65.85 2 s4 MAKSYMIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01-05-30 Z/0916/15 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 --
22. 65.87 3 s2 CIURUŚ Patrycja MLUKS Tarnów 01-06-17 Z/3869/18 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -- LDK!
23. 66.44 6 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 --  ZKN  
24. 70.00 5 s3 LISZKA Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-08 Z/5269/18 U18 MA Kraków (1) 2018-09-08 -- LDK!
500 K
600 K
1. 1:37.30 2 s1 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!  ZKN   GIM  
2. 1:44.46 3 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 --  ZKN  
3. 1:47.51 5 s1 TRACZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 02-07-08 Z/0140/17 U18 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 --
4. 1:51.39 8 s2 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01-09-15 Z/1746/16 U18 MA Kielce (1) 2018-04-28 --  ZKN  
5. 1:53.41 8 s1 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 --
6. 1:53.81 7 s1 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-11-21 Z/1199/18 U18 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
800 K
1. 2:11.42 4 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01-01-16 Z/2094/15 U18 MA Chorzów (M) 2018-07-29 II LDK!  ZKN    KNF   SKN  
2. 2:12.76 4 s1 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01-05-08 Z/0910/15 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 II  ZKN  
3. 2:13.29 6 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Chorzów (M) 2018-07-29 II LDK!  ZKN   GIM  
4. 2:17.53 1 s1 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02-09-09 Z/0063/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 III LDK!  ZKN   GIM  
5. 2:20.48 3 s2 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-03 Z/1252/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 III LDK!  ZKN   GIM  
6. 2:24.09 1 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Kraków (M) 2018-06-23 III  ZKN  
7. 2:25.35 6 s2 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01-01-13 Z/0509/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV  ZKN  
8. 2:29.47 8 s1 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01-04-21 Z/0388/16 U18 MA Krosno (1) 2018-09-16 IV LDK!
9. 2:29.48 4 s1 PAWŁOWSKA Joanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-08-05 Z/1255/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 IV
10. 2:30.14 5 s2 TRACZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 02-07-08 Z/0140/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV
11. 2:35.50 9 s1 MAKSYMIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01-05-30 Z/0916/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 --
12. 2:37.55 4 s1 ŁABUZ Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-02-26 Z/2243/15 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 --
13. 2:37.91 6 s1 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-11-21 Z/1199/18 U18 MA Kraków (1) 2018-09-02 --
14. 2:40.08 5 s1 CIURUŚ Patrycja MLUKS Tarnów 01-06-17 Z/3869/18 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -- LDK!
15. 2:43.96 7 s1 SMOLARSKA Oliwia UKS Gimpel Nowy Targ 01-09-05 Z/2675/18 U18 MA Kraków (1) 2018-09-02 --
16. 2:56.96 8 s2 KOPEĆ Agnieszka ULKS Fajfer 2001 Łapanów 01-12-30 Z/3077/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
1000 K
1. 3:05.02 8 s1 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02-09-09 Z/0063/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!  ZKN   GIM  
2. 3:09.48 2 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Kielce (1) 2018-04-28 --  ZKN  
3. 3:16.72 13 s1 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-03 Z/1252/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!  ZKN   GIM  
4. 3:34.39 14 s1 ŁABUZ Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 01-02-26 Z/2243/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
5. 3:39.06 15 s1 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-11-21 Z/1199/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
1500 K
1. 4:40.74 4 s1 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01-05-08 Z/0910/15 U18 MA Chorzów (M) 2018-07-27 II  ZKN  
2. 4:49.94 11 s1 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02-09-09 Z/0063/16 U18 MA Chorzów (M) 2018-07-27 III LDK!  ZKN   GIM  
3. 4:51.20 2 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III  ZKN  
4. 4:54.84 1 s1 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-20 Z/0237/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-08 III LDK!  ZKN   GIM  
5. 5:01.43 6 s1 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01-01-13 Z/0509/16 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 IV  ZKN  
6. 5:05.23 7 s1 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-03 Z/1252/16 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 IV LDK!  ZKN   GIM  
7. 6:14.73 5 s1 SMOLARSKA Oliwia UKS Gimpel Nowy Targ 01-09-05 Z/2675/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
2000 K
1. 6:30.06 2 s1 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01-05-08 Z/0910/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --  ZKN  
2. 7:39.38 2 s1 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02-07-09 Z/1210/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!  GIM  
3. 8:31.79 6 s1 SMOLARSKA Oliwia UKS Gimpel Nowy Targ 01-09-05 Z/2675/18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
3000 K
1. 10:59.97 2 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 III  ZKN  
2. 13:55.86 2 s1 SZYMAŃSKA Sandra UKS Kusy Bukowno 02-09-20 Z/0605/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
DNF RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01-09-12 Z/0607/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
5000 K
5km K
Półmaraton K
80p K
Przełaj K pomiar ręczny
1. :07:26 r 10b1 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01-01-16 U18 MA Żagań (M) 2018-03-17
2. :07:36 r 18b1 TRACZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 02-07-08 U18 MA Żagań (M) 2018-03-17
3. :08:03 r 37b1 PAWŁOWSKA Joanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-08-05 U18 MA Żagań (M) 2018-03-17
4. :08:12 r 41b1 ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 01-08-31 U18 MA Żagań (M) 2018-03-17
5. :08:23 r 49b1 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-03 U18 MA Żagań (M) 2018-03-17
6. :11:27 r 16b3 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 U18 MA Żagań (M) 2018-03-17
7. :11:38 r 24b3 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02-09-09 U18 MA Żagań (M) 2018-03-17
80p(76.2/7.5) K
100p(76.2/8.2) K
100p(76.2) K
1. 14.25 5 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Chorzów (M) 2018-07-29 +0.7 I LDK!  ZKN   GIM    SKN  
2. 14.90 1 s1 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01-08-16 Z/1263/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.1 II LDK!
3. 15.75 2 s1 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02-08-30 Z/0115/16 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 -2.6 II LDK!  ZKN   GIM  
4. 15.80 1 s2 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12 Z/0389/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-08 -0.3 III LDK!
5. 16.75 4 s2 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Kraków (1) 2018-09-08 -0.3 III
6. 18.03 6 s1 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01-02-20 Z/5361/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.8 -- LDK!
100p K
200p K
400p K
1. 66.11 2 s1 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01-04-21 Z/0388/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III LDK!
2. 66.11 1 s1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 III LDK!  ZKN   GIM    SKN  
3. 66.23 1 s1 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12 Z/0389/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 III LDK!
4. 67.03 1 s2 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-07 Z/0061/17 U18 MA Częstochowa (1) 2018-07-21 III LDK!  GIM  
5. 69.21 3 s1 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02-07-09 Z/1210/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV LDK!  GIM  
6. 70.20 6 s1 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 IV
DNF PIETRZAK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 01-06-21 Z/2206/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 --
1500p K
1. 5:23.29 2 s1 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01-01-13 Z/0509/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III  ZKN  
2000p K
4x100 K
1. 49.48 3 s1 HAJDUK Julia
NAGIĘĆ Weronika
RYBKA Aleksandra
NYKAZA Natalia
TS Wieliczanka Wieliczka 01-08-16
02-06-27
01-01-12
01-04-21
U18 MA Warszawa (1) 2018-06-17 --
2. 53.25 2 s1 LIBERDA Zuzanna
KUSIAK Julia
MAKSYMIAK Julia
LIBERDA Anna
MKS Rabka-Zdrój 02-12-25
01-09-20
01-05-30
01-03-31
U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
4x400 K
1. 4:04.75 1 s2 RYBKA Aleksandra
NYKAZA Natalia
NAGIĘĆ Weronika
KAPUSTKA Anna
TS Wieliczanka Wieliczka 01-01-12
01-04-21
02-06-27
02-02-20
U18 MA Warszawa (1) 2018-06-17 --
2. 4:12.26 5 s1 JAWORSKA Oliwia
SERAFIN Katarzyna
CIURUŚ Patrycja
SOWA Oliwia
MLUKS Tarnów 01-03-17
02-09-09
01-06-17
01-01-16
U18 MA Słubice (M) 2018-06-10 --
4x600 K
4x800 K
100-200-300-400 K
1. 2:20.32 3 s1 PEŁKA Patrycja
BURLIGA Zuzanna
SALA Emilia
WSOŁEK Aleksandra
Małopolskie 02-04-04
02-04-07
02-03-05
01-09-15
U18 MA Suwałki (M) 2018-06-01 --
Wzwyż K
1. 1.55 3 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02-06-16 Z/2997/15 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 III LDK!  ZKN   GIM  
2. 1.48 6 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02-08-30 Z/0115/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 IV LDK!  ZKN   GIM  
3. 1.40 5 PALUCH Katarzyna SKS Kusy Kraków 02-01-01 U18 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
4. 1.35 13 DZIEDZIC Martyna KS AZS AWF Kraków 02-10-15 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 --
5. 1.18 1 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01-06-12 Z/3414/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
6. 1.18 1 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01-12-01 Z/3412/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
W dal K
1. 5.40 2 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02-06-16 Z/2997/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +1.8 II LDK!  ZKN   GIM  
2. 5.20 2 f2 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01-06-12 Z/3414/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.8 III
3. 5.15 3 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02-04-04 Z/0050/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-08 +1.9 III LDK!  ZKN   GIM  
4. 5.06 3 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01-09-20 Z/0912/15 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -0.1 IV  ZKN  
5. 5.05 5 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02-08-30 Z/0115/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-08 -0.4 IV LDK!  ZKN   GIM  
6. 4.88 3 ZYCH Julia WKS Wawel Kraków 02-04-23 Z/2461/16 U18 MA Kraków (M) 2018-06-23 0.0 IV
7. 4.70 3 f2 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01-12-01 Z/3412/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +2.0 --
8. 4.65 14 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01-06-25 Z/5981/15 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.4 --
9. 4.54 9 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02-05-19 Z/0080/17 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 -1.3 --
10. 4.05 5 f2 CIELUCH Kinga MUKS ILKUS Olkusz 02-06-05 Z/2467/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.4 --
11. 4.01 18 DZIEDZIC Martyna KS AZS AWF Kraków 02-10-15 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 -0.7 --
W dal strefa K
Trójskok K
1. 11.49 1 f2 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01-09-20 Z/0912/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.9 III  ZKN  
2. 10.79 3 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02-06-16 Z/2997/15 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -0.6 III LDK!  ZKN   GIM  
3. 10.79 4 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01-06-12 Z/3414/15 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.1 III
4. 10.15 4 ZYCH Julia WKS Wawel Kraków 02-04-23 Z/2461/16 U18 MA Ruda Śląska (1) 2018-09-01 +0.4 --
Kula (2) K
Kula (3) K
1. 11.68 1 ZYGUŁA Gabriela WKS Wawel Kraków 01-10-09 Z/0390/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-02 III LDK!
2. 11.06 2 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-01-10 Z/1447/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-02 III LDK!  ZKN   GIM  
3. 10.80 1 KOSTOŁOWSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 02-06-06 Z/5623/18 U18 MA Kraków (1) 2018-09-08 IV
4. 10.52 1 KOZAK Natalia UKS Maraton Sękowa 01-11-08 U18 MA Stalowa Wola (1) 2018-05-26 IV
5. 10.29 1 SŁAWOSZEWSKA Dominika SKS Kusy Kraków 02-02-18 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV LDK!  GIM  
6. 10.02 3 f2 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02-04-04 Z/0050/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-06 IV LDK!  ZKN   GIM  
7. 9.73 2 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01-02-20 Z/5361/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 -- LDK!
8. 9.60 2 f2 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01-01-11 Z/3737/16 U18 MA Krosno (1) 2018-09-16 --
9. 9.41 3 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01-10-26 Z/1209/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
10. 9.32 4 OLSZYNIAK Weronika ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-08-23 Z/3789/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
11. 9.03 4 KANIA Martyna SKS Kusy Kraków 02-05-16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 --
12. 9.03 4 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02-03-16 Z/1734/17 U18 MA Kraków (1) 2018-09-02 --
13. 8.33 4 SIBIGA Marta UKS Gimpel Nowy Targ 01-05-13 Z/0718/18 U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 --
14. 7.17 10 NALEPA Paulina SKS Kusy Kraków 02-12-12 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 --
Kula (4) K
Ppal (80) K
Ppal (150) K
Dysk (0.60) K
Dysk (0.75) K
1. 31.32 3 ZYGUŁA Gabriela WKS Wawel Kraków 01-10-09 Z/0390/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 -- LDK!
2. 21.70 5 KOSTOŁOWSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 02-06-06 Z/5623/18 U18 MA Kraków (1) 2018-09-30 --
Dysk (1) K
1. 36.46 4 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01-08-10 Z/3867/16 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III
2. 32.11 2 f2 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-01-10 Z/1447/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 III LDK!  ZKN   GIM  
3. 14.70 2 f2 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01-01-30 Z/5982/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
NM KOZAK Natalia UKS Maraton Sękowa 01-11-08 U18 MA Stalowa Wola (1) 2018-06-02 --
Młot (3) K
1. 27.95 1 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01-01-11 Z/3737/16 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
2. 22.63 2 DRABCZYK Izabela LKS Brzezina Osiek 02-06-05 Z/3890/17 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
Młot (4) K
Oszczep (500) K
1. 37.91 1 f2 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02-04-04 Z/0050/16 U18 MA Kraków (1) 2018-09-02 III LDK!  ZKN   GIM  
2. 34.54 2 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01-01-11 Z/3737/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV
3. 32.76 3 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01-10-26 Z/1209/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 IV
4. 30.84 6 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-01-10 Z/1447/16 U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -- LDK!  ZKN   GIM  
5. 27.64 3 f2 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02-03-16 Z/1734/17 U18 MA Kraków (1) 2018-09-02 --
6. 25.79 2 WÓJCIK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-03-23 Z/2984/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 --
7. 21.78 6 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01-01-30 Z/5982/15 U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 --
8. 18.50 5 OLSZYNIAK Weronika ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-08-23 Z/3789/17 U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 --
Oszczep (600) K
5-bój U16 K
Chód 5 K
Chód 10 K
Chód 20 K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 45.30441904068 sekund