50 m K
60 m K
100 m K
1. 12.39 3 s1 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02-05-19 Z/0080/17 U18 MA Kraków (M) 2019-07-06 +0.2 II
2. 12.48 7 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Chorzów (1) 2019-05-12 +1.2 II LDK!  ZKN   SKN  
3. 12.82 3 s2 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02-12-22 Z/0846/18 U18 MA Ruda ¦l±ska (1) 2019-06-15 +0.1 III
4. 12.87 5 s2 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Ruda ¦l±ska (1) 2019-06-15 +0.1 III LDK!  ZKN  
5. 13.05 4 s2 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 Z/1741/17 U18 MA Kraków (M) 2019-06-08 +0.2 III LDK!
6. 13.08 3 s3 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.1 III
7. 13.17 2 s2 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 -1.0 III LDK!  ZKN  
8. 13.25 4 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy S±cz 02-03-31 Z/3156/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 +0.6 IV
9. 13.55 6 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-07-24 Z/1737/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 +0.6 IV
10. 13.61 3 s2 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03-05-18 Z/3960/17 U18 MA Kraków (M) 2019-07-06 -0.9 IV LDK!
11. 13.65 6 s3 STARZAK Julia WKS Wawel Kraków 03-07-20 Z/3010/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.1 IV
12. 13.70 5 s1 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-07 Z/0061/17 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 -0.3 IV LDK!
13. 13.77 2 s4 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03-03-10 Z/4143/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.4 IV
14. 13.92 1 s4 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03-08-04 Z/2261/19 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 -0.3 --
15. 14.07 5 s5 GˇSŁOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-21 Z/2199/18 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.8 -- LDK!
16. 14.09 4 e2 CHMURA Julia UKS Kobylanka 03-01-06 Z/3564/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 -0.3 --
17. 14.50 6 s4 IGLAR Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 02-06-20 Z/2486/19 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.1 --
18. 14.93 5 e2 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03-01-23 U18 MA Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -0.3 -- LDK!  ROSU  
19. 15.65 7 s2 OSTACHOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 02-09-20 Z/1211/16 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.4 -- LDK!
20. 15.95 8 s5 HUTNICZAK Ewelina UKS bieganie.pl Stryszawa 03-04-20 Z/3352/19 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.8 --
100 K z wiatrem
1. 12.88 1 e4 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 U18 MA Stalowa Wola (1) 2019-06-09 +3.2
2. 13.13 1 e3 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +2.2
3. 13.43 1 s3 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 U18 MA Tarnów (1) 2019-09-14 +2.3
150 m K
200 m K
1. 25.50 4 s1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.8 II LDK!  ZKN   SKN  
2. 25.57 1 s2 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02-05-19 Z/0080/17 U18 MA Kraków (M) 2019-06-22 +0.3 II
3. 26.42 2 s2 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.4 III LDK!  ZKN  
4. 26.80 4 s3 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02-12-22 Z/0846/18 U18 MA Ruda ¦l±ska (1) 2019-06-15 +1.6 III
5. 26.83 3 s2 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.4 III LDK!  ZKN  
6. 27.26 2 s2 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03-03-24 Z/1741/17 U18 MA Tarnów (1) 2019-09-14 +0.8 III LDK!
7. 27.30 1 s3 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy S±cz 02-03-31 Z/3156/17 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 III
8. 27.44 1 s6 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 +0.8 IV
9. 28.35 1 s4 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.6 IV LDK!  ZKN  
10. 28.46 3 s4 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03-03-10 Z/4143/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.2 IV
11. 28.46 2 s2 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03-05-18 Z/3960/17 U18 MA Kraków (M) 2019-07-06 +1.4 IV LDK!
12. 28.60 4 s2 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03-08-04 Z/2261/19 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 +0.4 --
13. 28.61 2 s4 STARZAK Julia WKS Wawel Kraków 03-07-20 Z/3010/17 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 +0.4 --
14. 29.21 3 s5 GˇSŁOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 02-02-21 Z/2199/18 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
15. 29.27 4 s6 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 Z/1860/17 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.1 --
16. 29.71 4 s5 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02-07-09 Z/1210/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 -0.5 -- LDK!
17. 29.97 3 s6 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 +0.8 --
18. 30.40 6 s3 IGLAR Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 02-06-20 Z/2486/19 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
19. 34.42 3 s3 FRY¬LEWICZ Kamila UKS Gimpel Nowy Targ 02-01-09 Z/2491/19 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 +1.9 --
200 K z wiatrem
1. 26.87 2 s7 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-26 +2.6
2. 28.09 2 s2 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 02-07-24 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 +2.4
3. 33.32 6 s2 FRY¬LEWICZ Kamila UKS Gimpel Nowy Targ 02-01-09 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 +2.4
300 m K
1. 41.86 1 e2 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Chorzów (1) 2019-08-24 -- LDK!  ZKN   SKN  
2. 42.54 4 s1 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Częstochowa (1) 2019-05-01 --
3. 46.70 1 s2 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03-03-10 Z/4143/17 U18 MA Częstochowa (1) 2019-05-01 --
4. 47.98 4 s2 CHMURA Julia UKS Kobylanka 03-01-06 Z/3564/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-11 --
5. 54.75 7 s2 PUTOWSKA Paulina KS Olkusz 02-01-04 Z/5403/18 U18 MA Kraków (1) 2019-04-28 --
400 m K
1. 60.38 3 s1 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Piotrków Trybunalski (2) 2019-06-15 III
2. 60.52 1 s2 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Chorzów (1) 2019-05-12 III LDK!  ZKN  
3. 61.01 1 s1 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Tarnów (1) 2019-09-14 III LDK!  ZKN  
4. 61.57 5 s1 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02-09-09 Z/0063/16 U18 MA Kraków (M) 2019-07-06 III LDK!  ZKN  
5. 61.79 5 s1 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02-03-05 Z/1543/16 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 III LDK!  ZKN  
6. 62.07 2 s2 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03-05-18 Z/0083/17 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 IV LDK!
7. 63.20 3 s2 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03-06-02 Z/1645/17 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 IV LDK!
8. 64.55 2 s1 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 -- LDK!  ZKN  
9. 65.23 3 s2 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02-07-09 Z/1210/16 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 -- LDK!
10. 65.24 7 s1 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-07 Z/0061/17 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
11. 65.39 2 s3 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03-05-18 Z/3960/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
12. 65.57 1 s2 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Piotrków Trybunalski (2) 2019-06-15 --
13. 66.29 4 s3 SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 03-07-17 Z/0572/17 U18 MA Siedlce (1) 2019-08-29 -- LDK!
14. 66.31 4 s2 ¦WIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 03-08-11 Z/1887/18 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 --
15. 66.82 3 s3 LISZKA Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-08 Z/5269/18 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
16. 67.48 5 s2 CHMURA Julia UKS Kobylanka 03-01-06 Z/3564/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 --
17. 69.20 3 s2 MENDEL Kinga MLUKS Tarnów 03-06-25 Z/0573/17 U18 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -- LDK!
18. 69.69 5 s4 SEREMET Łucja MLUKS Tarnów 02-11-25 Z/3274/17 U18 MA Siedlce (1) 2019-08-29 -- LDK!
500 m K
600 m K
1. 1:45.54 7 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Częstochowa (1) 2019-05-01 --
2. 1:46.39 1 s1 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Kraków (1) 2019-04-28 --
3. 1:49.91 5 s1 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03-03-10 Z/4143/17 U18 MA Kraków (1) 2019-04-28 --
4. 2:00.38 8 s1 PUTOWSKA Paulina KS Olkusz 02-01-04 Z/5403/18 U18 MA Kraków (1) 2019-04-28 --
5. 2:03.45 10 s3 MAZUR Laura UKS Kobylanka 03-09-28 Z/3351/19 U18 MA Kraków (1) 2019-05-11 --
800 m K
1. 2:18.57 5 s1 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02-09-09 Z/0063/16 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 III LDK!  ZKN  
2. 2:19.66 7 s1 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 Z/0054/17 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 III LDK!  ZKN  
3. 2:22.55 4 s1 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-03 Z/1252/16 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 III LDK!  ZKN  
4. 2:24.08 10 s2 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-26 III
5. 2:26.09 4 s2 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03-06-02 Z/1645/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 IV LDK!
6. 2:27.92 4 s2 ¦WIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 03-08-11 Z/1887/18 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 IV
7. 2:32.46 4 s2 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-11-21 Z/1199/18 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
8. 2:33.26 5 s2 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02-07-09 Z/1210/16 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
9. 2:45.46 4 s1 JURCZAK Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 02-01-31 Z/2493/19 U18 MA Kraków (1) 2019-09-01 --
10. 2:46.26 5 s1 LISZKA Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-02-08 Z/5269/18 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 -- LDK!
11. 2:55.23 9 s2 BIERNAT Emilia UKS Gimpel Nowy Targ 02-06-27 Z/2489/19 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
12. 3:04.94 7 s1 MATEJA Renata UKS Gimpel Nowy Targ 02-01-19 Z/2484/19 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 --
13. 3:07.13 9 s1 JOŃCZYK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 03-02-19 Z/5295/18 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 -- LDK!
1000 m K
1. 3:14.43 1 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Kraków (1) 2019-04-28 --
1500 m K
1. 4:54.92 1 s1 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13 Z/1425/16 U18 MA Poznań (M) 2019-07-10 III
2. 4:58.98 2 s1 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-03 Z/1252/16 U18 MA Zamo¶ć (M) 2019-06-01 IV LDK!  ZKN  
3. 5:03.30 1 s1 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 Z/0054/17 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 IV LDK!  ZKN  
4. 5:09.76 5 s1 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02-07-09 Z/1210/16 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 IV LDK!
5. 5:18.62 3 s1 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-11-21 Z/1199/18 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 --
6. 5:29.52 6 s1 JURCZAK Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 02-01-31 Z/2493/19 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
7. 5:49.17 3 s1 PUTOWSKA Paulina KS Olkusz 02-01-04 Z/5403/18 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
8. 6:05.78 4 s1 MAZUR Laura UKS Kobylanka 03-09-28 Z/3351/19 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
2000 m K
3000 m K
1. 11:17.97 4 s1 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-11-21 Z/1199/18 U18 MA Kraków (M) 2019-06-22 IV
2. 11:50.56 7 s1 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02-07-09 Z/1210/16 U18 MA Kraków (M) 2019-06-22 -- LDK!
3. 12:48.32 6 s1 PUTOWSKA Paulina KS Olkusz 02-01-04 Z/5403/18 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 --
5000 m K
10 km K
Półmaraton K
Maraton K
Mila K
Przełaj K pomiar ręczny
1. :07:39 r 8b1 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-05 U18 MA Olszyna (M) 2019-03-23
2. :07:52 r 14b1 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-07-03 U18 MA Olszyna (M) 2019-03-23
3. :08:05 r 22b1 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02-09-09 U18 MA Olszyna (M) 2019-03-23
4. :08:21 r 29b1 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02-07-09 U18 MA Olszyna (M) 2019-03-23
5. :13:56 r 42b3 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02-11-21 U18 MA Olszyna (M) 2019-03-23
80 pł K
80 m pł ds K
100 m pł J MŁ K
1. 13.88 1 s1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 -0.4 I LDK!  ZKN   SKN  
2. 14.86 2 s1 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-05 Z/2171/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.5 II LDK!  ZKN  
3. 16.03 2 s1 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 +1.2 III LDK!  ZKN  
4. 16.91 2 s1 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03-03-24 Z/1860/17 U18 MA Kraków (M) 2019-06-22 -0.2 IV
5. 17.26 3 s1 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03-03-10 Z/4143/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 +1.2 IV
100 m pł K
1. 14.34 1 s1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Tarnów (1) 2019-09-14 +0.4 I LDK!  ZKN   SKN  
200 m pł K
400 m pł K K
1. 63.98 1 s1 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02-06-27 Z/0239/16 U18 MA Tarnów (1) 2019-09-14 II LDK!  ZKN   SKN  
2. 64.95 1 s1 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13 Z/4144/17 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 II
3. 65.85 4 f2 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03-03-01 Z/0065/17 U18 MA Poznań (M) 2019-07-11 II LDK!  ZKN  
4. 66.93 4 s1 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03-05-18 Z/0083/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 III LDK!
5. 71.25 2 s2 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15 Z/0053/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 IV LDK!  ZKN  
6. 71.58 5 s2 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-07 Z/0061/17 U18 MA Kraków (M) 2019-06-22 IV LDK!
7. 73.61 4 s2 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02-07-09 Z/1210/16 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
2000 m prz K
3000 m prz K
Wzwyż K
1. 1.64 1 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 II LDK!  ZKN  
2. 1.56 2 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 III LDK!  ZKN  
3. 1.45 5 GUZ Matylda KS AZS AWF Kraków 03-11-02 Z/0003/17 U18 MA Kraków (M) 2019-06-22 IV LDK!
Tyczka K
W dal K
1. 5.40 3 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Kraków (M) 2019-07-06 +0.7 II LDK!  ZKN  
2. 5.29 4 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02-06-16 Z/2997/15 U18 MA Kraków (M) 2019-07-06 +0.3 III LDK!  ROSU   ZKN  
3. 5.09 3 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03-02-25 Z/0064/17 U18 MA Ruda ¦l±ska (1) 2019-06-15 +1.0 IV LDK!  ZKN  
4. 4.90 6 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03-08-04 Z/2261/19 U18 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -0.5 IV
5. 4.89 4 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02-08-30 Z/0115/16 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 +0.2 IV LDK!  ROSU  
6. 4.55 5 ZĘBALA Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 02-11-09 Z/2482/19 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 +1.0 --
7. 4.54 10 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03-09-04 Z/0047/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.8 --
8. 3.89 10 BˇK Natalia UKS Gimpel Nowy Targ 02-06-07 Z/2696/19 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 +0.6 --
9. 3.43 8 WESOŁOWSKA Edyta UKS Gimpel Nowy Targ 02-06-03 Z/2498/19 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 -1.1 --
W dal K z wiatrem
1. 5.36 3 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02-06-16 U18 MA Kielce (M) 2019-05-11 +3.4
2. 4.90 3 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03-08-04 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 +2.3
3. 3.46 16 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03-01-23 U18 MA Zittau (GER) (2) 2019-04-27 +9.9
W dal strefa K
Trójskok K
1. 11.83 3 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03-02-18 Z/0007/17 U18 MA Poznań (M) 2019-07-12 -0.1 II LDK!  ZKN  
Kula (2) K
Kula (3) K
1. 11.93 3 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-17 Z/1861/17 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 III
2. 11.37 4 KOSTOŁOWSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 02-06-06 Z/5623/18 U18 MA Kraków (1) 2019-06-01 III
3. 11.24 1 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03-02-18 Z/3741/16 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 III
4. 10.07 1 MI¦KIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03-11-08 Z/0055/17 U18 MA Kraków (1) 2019-04-28 IV LDK!  ZKN  
5. 9.20 3 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-04-28 Z/1678/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 -- LDK!  ZKN  
Kula (4) K
Ppal (80) K
Ppal (150) K
Dysk (0.60) K
Dysk (0.75) K
Dysk (1) K
1. 30.47 3 MI¦KIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03-11-08 Z/0055/17 U18 MA Rybnik (1) 2019-04-06 IV LDK!  ZKN  
2. 23.51 1 f2 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03-02-18 Z/3741/16 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 --
3. 23.29 2 f2 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03-10-17 Z/1861/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 --
Młot (3) K
1. 45.17 2 MI¦KIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03-11-08 Z/0055/17 U18 MA Kielce (1) 2019-06-23 III LDK!  ZKN  
Oszczep (500) K
1. 39.37 1 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03-05-28 Z/0026/17 U18 MA Ruda ¦l±ska (1) 2019-06-15 III LDK!  ZKN  
2. 34.94 2 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-04-28 Z/1678/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 IV LDK!  ZKN  
3. 31.88 5 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-05-21 Z/3790/17 U18 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 -- LDK!  ZKN  
4. 26.48 4 f2 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02-03-16 Z/1734/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
5. 25.16 5 f2 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03-09-04 Z/0047/17 U18 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
6. 20.42 5 BˇK Natalia UKS Gimpel Nowy Targ 02-06-07 Z/2696/19 U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 --
Oszczep (600) K
1. 32.40 2 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03-05-28 Z/0026/17 U18 MA Kraków (M) 2019-06-22 IV LDK!  ZKN  
2. 32.09 2 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-04-28 Z/1678/17 U18 MA Tarnów (1) 2019-09-14 IV LDK!  ZKN  
3. 24.75 4 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02-03-16 Z/1734/17 U18 MA Kraków (M) 2019-06-22 --
4. 21.23 5 BˇK Natalia UKS Gimpel Nowy Targ 02-06-07 Z/2696/19 U18 MA Kraków (M) 2019-06-22 --
5-bój K MŁ K
Chód 3 km K
Chód 5 km K
Chód 10 km K
Chód 20 km K
Chód 30 km K
Chód 50 km K
4x100 m K
1. 53.97 2 s1 ĆWIK Natalia
MENDEL Kinga
SZYLAR Joanna
NAJBEREK Weronika
MLUKS Tarnów 04-06-23
03-06-25
03-07-17
03-05-18
U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 --
4x200 m K
4x400 m K
1. 4:16.74 1 s1 BURLIGA Zuzanna
DYDUCH Magdalena
LISZKA Faustyna
SALA Emilia
UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-07
03-06-02
02-02-08
02-03-05
U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 --
2. 4:26.43 2 s1 STRZELEC Oliwia
KLĘSK Patrycja
KOWALCZYK Elżbieta
PUT Maria
ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03-01-15
02-07-03
02-11-21
03-05-05
U18 MA Kraków (1) 2019-05-25 --
4x400 m MIX
1. 3:44.18 3 s2 BURLIGA Zuzanna
PIETRUSA Jakub
SALA Emilia
SIKORA Maciej
UKS bieganie.pl Stryszawa 02-04-07
02-02-09
02-03-05
03-08-03
U18 MA Kraków (M) 2019-06-08 --
2. 3:53.10 6 s2 SYDORCHUK Anna
WOJDYŁA Dawid
KUSTRA Zuzanna
PALARCZYK Maksymilian
KS Cracovia 1906 Kraków 02-03-13
02-08-19
02-11-13
03-05-12
U18 MA Kraków (M) 2019-06-08 --
4x600 m MIX
4x800 m MIX
1. 9:22.57 4 s3 KUSTRA Zuzanna
WOJDYŁA Dawid
SKRZYPEK Lena
CIĘŻKOWSKI Piotr
KS Cracovia 1906 Kraków 02-11-13
02-08-19
04-01-20
04-06-29
U18 MA Kraków (M) 2019-06-09 --
100-200-300-400 K
b.górski na krótkim dyst. K
1. :20:06 10 b2 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02-07-09 Z/1210/16 U18 MA Krynki (M) 2019-09-29 -- LDK!
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przej¶cie do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 29.718199014664 sekund