60 K
1. 8.38 7 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-07-13 Z/3056/18 U14 MA Warszawa (1) 2018-09-13 +0.3 -- LDK!
2. 8.47 3 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06-02-11 Z/4309/17 U14 MA Brno (CZE) (2) 2018-09-10 +0.2 -- LDK!
3. 8.85 1 s8 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05-03-27 Z/3328/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -0.3 --
4. 8.86 1 s6 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05-07-08 Z/3887/16 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.4 -- LDK!
5. 9.21 5 s1 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05-08-14 U14 MA Chorzów (1) 2018-04-28 -0.2 -- LDK!
6. 9.32 3 s4 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06-01-21 Z/2568/18 U14 MA Chorzów (1) 2018-08-25 +0.4 --
7. 9.57 3 s2 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06-02-22 Z/4912/18 U14 MA Chorzów (1) 2018-08-25 0.0 --
8. 9.71 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06-10-18 Z/2093/17 U14 MA Brno (CZE) (2) 2018-09-10 -0.2 -- LDK!
9. 9.73 1 s5 SKALSKA Maja WKS Wawel Kraków 05-11-18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.6 --
10. 10.22 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06-06-22 Z/2224/18 U14 MA Brno (CZE) (2) 2018-09-10 -0.7 -- LDK!
100 K
1. 13.35 1 s1 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06-02-11 Z/4309/17 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 +0.2 IV LDK!
2. 13.51 2 s1 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05-06-17 Z/3285/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 +0.2 IV LDK!
3. 13.62 2 s7 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.1 IV LDK!
4. 13.62 3 s7 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-07-13 Z/3056/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.1 IV LDK!
5. 13.72 5 s7 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05-02-02 Z/3189/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.1 IV LDK!
6. 13.96 1 s7 KOWALIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-01-01 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.9 V
7. 13.97 4 s1 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05-04-23 Z/3687/17 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.8 V LDK!  GIM  
8. 13.99 1 s8 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05-07-08 Z/3887/16 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.5 V LDK!
9. 14.01 6 s7 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05-01-25 Z/3688/17 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 +1.1 V LDK!  GIM  
10. 14.03 4 e1 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06-10-03 Z/2587/18 U14 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.1 V
11. 14.24 3 s3 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05-03-27 Z/3328/18 U14 MA Kraków (1) 2018-05-19 -0.4 V
12. 14.30 4 s4 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05-06-22 Z/3682/17 U14 MA Kraków (1) 2018-05-06 +1.8 V LDK!  GIM  
13. 14.33 5 e8 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U14 MA Kraków (1) 2018-06-03 +0.9 V
14. 14.48 7 s4 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05-08-14 U14 MA Kraków (1) 2018-05-06 +1.8 V LDK!
15. 14.58 1 s13 KALETA Martyna MKS Rabka-Zdrój 05-04-08 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.2 -- LDK!
16. 14.65 2 s2 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05-06-22 Z/2572/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 +0.1 --
17. 14.69 2 s6 LEKARCZYK Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 06-01-01 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.4 --
18. 14.70 1 s6 PALICHLEB Julia UKS Polfin Oświęcim 05-04-22 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 +0.2 --
19. 14.73 1 s11 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06-01-21 Z/2568/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 --
20. 14.77 5 e4 SOWIŃSKA Katarzyna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-10-12 Z/3060/18 U14 MA Kraków (1) 2018-06-03 +1.0 -- LDK!
21. 14.79 4 s11 ANTOLAK Kinga MKS Rabka-Zdrój 05-01-12 Z/1662/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +1.0 -- LDK!
22. 14.80 1 s14 KASZTULSKA Antonina SKS Kusy Kraków 06-08-30 Z/2586/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.4 --
23. 14.82 6 s8 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 05-03-14 Z/2482/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.5 --
24. 14.86 1 s10 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 05-01-11 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.3 --
25. 14.87 2 s11 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 06-03-24 Z/4914/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 -- LDK!
26. 14.88 3 s6 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06-10-03 Z/3172/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.4 --
27. 14.99 5 s11 FIOŁEK Wiktoria WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-01-01 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +1.0 -- LDK!
28. 14.99 3 s11 KASPRZYCKA Martyna MKS Tempo Kęty 05-08-29 Z/4467/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 -- LDK!
29. 15.05 4 s11 SZCZEPAŃCZYK Marta MKS Tempo Kęty 05-07-23 Z/2569/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.7 --
30. 15.05 2 s14 CZYŻYKIEWICZ Weronika UKS Kobylanka 05-06-27 Z/5260/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.4 --
31. 15.14 4 s6 SUTKOWSKA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 05-01-01 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.4 --
32. 15.14 3 s13 RADECKA Alicja UKS Gminy Brzeszcze 06-01-05 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.2 --
33. 15.15 3 s14 DRABCZYK Dominika UKS Polfin Oświęcim 06-10-16 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.4 --
34. 15.17 1 s5 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 05-09-07 Z/4993/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 +0.7 --
35. 15.22 1 s3 ADAMCZYK Justyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-09-08 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 0.0 --
36. 15.26 4 s4 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06-02-22 Z/4912/18 U14 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -0.4 --
37. 15.30 5 s6 LUKOSCHEK Karolina WKS Wawel Kraków 05-11-30 Z/4200/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.4 --
38. 15.34 1 s6 CEESAY Nyima niest. Kraków 06-11-03 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 +0.6 --
39. 15.36 4 s7 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-04-15 Z/3058/18 U14 MA Kraków (1) 2018-05-06 -1.0 -- LDK!
40. 15.36 2 s10 CETNAROWSKA Patrycja ULKS Lipinki 06-03-06 Z/5668/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.3 -- LDK!
41. 15.45 6 s5 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05-12-03 Z/2487/18 U14 MA Kraków (1) 2018-05-06 -0.2 --
42. 15.48 6 s9 KLIŚ Kinga UKS Sokół Zator 06-06-01 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.1 --
43. 15.48 1 s4 AMANOWICZ Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 05-04-10 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -0.2 -- LDK!
44. 15.49 2 s5 PĘCEK Karina UKS Jedynka Tokarnia 06-02-06 Z/2949/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 +0.7 -- LDK!
45. 15.50 4 s14 ORACZ Oliwia WKS Wawel Kraków 06-08-23 Z/4875/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -0.4 --
46. 15.51 2 s9 OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 06-02-14 Z/2492/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.1 --
47. 15.53 5 s10 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-05-18 Z/2485/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.0 --
48. 15.54 3 s5 CHOJECKA Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-10-01 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 +0.7 --
49. 15.56 4 s2 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06-10-18 Z/2093/17 U14 MA Kędzierzyn-Koźle (2) 2018-05-07 -1.0 -- LDK!
50. 15.56 3 s9 KLIMCZYŃSKA Klaudia MKS Tempo Kęty 05-05-08 Z/4468/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -1.1 -- LDK!
100 K z wiatrem
1. 13.42 2 s2 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05-06-17 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +4.3
2. 13.84 1 s4 OLCHAWA Róża WKS Wawel Kraków 07-10-04 U12 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.6
3. 14.17 5 s2 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +4.3
4. 14.68 5 s4 SOWIŃSKA Katarzyna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-10-12 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +2.6
5. 14.78 8 s2 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 05-01-11 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +4.3
6. 15.27 4 s3 CHOJECKA Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-10-01 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 +6.0
150 K
1. 21.91 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05-07-08 Z/3887/16 U14 MA Brno (CZE) (2) 2018-09-10 0.0 -- LDK!
2. 22.12 4 s3 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05-08-14 U14 MA Kraków (1) 2018-05-06 +1.9 -- LDK!
3. 23.49 6 s3 OSUCH Hanna SKS Kusy Kraków 06-11-08 Z/2627/18 U14 MA Kraków (1) 2018-05-06 +1.9 --
200 K
1. 27.95 4 s5 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05-04-26 Z/3191/18 U14 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.6 IV LDK!
2. 28.34 1 s2 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05-06-17 Z/3285/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-30 -0.9 IV LDK!
3. 28.59 2 s3 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05-02-02 Z/3189/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-08 +0.6 V LDK!
4. 28.70 1 s1 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06-02-11 Z/4309/17 U14 MA Częstochowa (1) 2018-07-21 +0.2 V LDK!
5. 29.47 3 s4 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06-10-03 Z/2587/18 U14 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.1 V
6. 29.72 2 s5 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05-07-08 Z/3887/16 U14 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +0.9 V LDK!
7. 30.36 6 s2 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05-01-25 Z/3688/17 U14 MA Kraków (1) 2018-05-06 -1.0 -- LDK!  GIM  
8. 30.59 1 s6 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05-08-14 U14 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 0.0 -- LDK!
9. 30.72 5 s3 SOWIŃSKA Katarzyna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-10-12 Z/3060/18 U14 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.0 -- LDK!
10. 30.95 6 s3 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-04-15 Z/3058/18 U14 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.0 -- LDK!
11. 31.69 7 s2 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-30 -0.9 --
12. 33.04 4 s3 OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 06-02-14 Z/2492/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-30 -1.5 --
13. 33.77 8 s2 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-05-18 Z/2485/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-30 -0.9 --
14. 33.83 5 s3 KUREK Natalia UKS Kusy Bukowno 06-12-27 Z/2585/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-30 -1.5 --
15. 35.19 6 s3 ŻAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-07-06 Z/2522/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-30 -1.5 --
300 K
1. 43.46 1 s2 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05-04-26 Z/3191/18 U14 MA Kraków (1) 2018-06-03 III LDK!
2. 44.58 2 s8 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06-02-11 Z/4309/17 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 III LDK!
3. 44.82 3 s8 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05-02-02 Z/3189/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 III LDK!
4. 45.71 2 s3 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05-06-17 Z/3285/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 IV LDK!
5. 45.91 4 s8 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05-07-08 Z/3887/16 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 IV LDK!
6. 45.95 1 s7 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05-04-23 Z/3687/17 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 IV LDK!  GIM  
7. 46.78 6 s8 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-07-13 Z/3056/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 V LDK!
8. 48.04 1 s10 FIOŁEK Wiktoria WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-01-01 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 V LDK!
9. 48.46 7 s8 MICHALIK Emilia ULKS Lipinki 06-07-28 Z/5667/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 V LDK!
10. 48.98 7 s5 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05-06-22 Z/3682/17 U14 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!  GIM  
11. 49.08 1 s2 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06-02-22 Z/4912/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
12. 49.92 1 s6 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U14 MA Kraków (1) 2018-05-06 -- LDK!
13. 50.06 5 s2 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 05-01-11 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
14. 50.11 5 s2 ADAMCZYK Justyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-09-08 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 --
15. 50.14 3 s3 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05-08-14 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
16. 50.16 1 s3 KLIMEK Gabriela MLUKS Tarnów 05-03-10 Z/3807/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
17. 50.22 8 s8 GÓRA Małgorzata MLUKS Tarnów 06-12-16 Z/3427/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
18. 50.28 1 s6 KAWIORSKA Małgorzata MLUKS Tarnów 05-05-23 Z/4447/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
19. 50.51 2 s6 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05-06-22 Z/2572/18 U14 MA Ruda Śląska (2) 2018-06-13 --
20. 50.66 2 s2 PALICHLEB Julia UKS Polfin Oświęcim 05-04-22 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
21. 50.77 1 s12 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05-03-27 Z/3328/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
22. 51.10 3 s7 JANAS Emilia ULKS Lipinki 05-06-21 Z/3460/18 U14 MA Krosno (1) 2018-09-16 -- LDK!
23. 51.32 4 s3 BIERNAT Nikola SKS Kusy Kraków 05-07-27 Z/2488/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
24. 51.37 1 s9 BRACH Eryka MLUKS Tarnów 05-06-19 Z/3422/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
25. 51.38 3 s2 SZCZEPAŃCZYK Marta MKS Tempo Kęty 05-07-23 Z/2569/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
26. 51.40 1 s11 PĘCEK Karina UKS Jedynka Tokarnia 06-02-06 Z/2949/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
27. 51.53 8 s5 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06-10-03 Z/2587/18 U14 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
28. 51.90 2 s7 KRÓL Małgorzata SKS Kusy Kraków 05-07-15 Z/3684/17 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!  GIM  
29. 52.01 3 s7 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U14 MA Kraków (1) 2018-05-06 --
30. 52.06 1 s13 ZAJĄC Arleta ULKS FAJFER 2001 Łapanów 06-03-01 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
31. 52.12 1 s5 JARZYNA Karolina UKS Polfin Oświęcim 06-07-26 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
32. 52.13 2 s3 DRABCZYK Dominika UKS Polfin Oświęcim 06-10-16 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
33. 52.46 3 s3 GAŁAT Emilia MLUKS Tarnów 05-08-21 Z/3423/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
34. 52.49 4 s4 SUTKOWSKA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 05-01-01 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
35. 52.53 2 s11 MUNIAK Klaudia UKS Jedynka Tokarnia 05-08-29 Z/2953/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
36. 52.53 2 s5 KASZTULSKA Antonina SKS Kusy Kraków 06-08-30 Z/2586/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
37. 52.66 2 s9 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05-12-03 Z/2487/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
38. 52.68 3 s5 WÓJCIAK Izabela MKS Rabka-Zdrój 06-05-30 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
39. 52.71 3 s9 KŁOSOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 05-05-17 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
40. 53.12 3 s11 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-05-18 Z/2485/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
41. 53.12 4 s4 KUREK Natalia UKS Kusy Bukowno 06-12-27 Z/2585/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 --
42. 53.18 3 s13 ZABDYR Emilia ULKS FAJFER 2001 Łapanów 06-12-21 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
43. 53.33 4 s5 NABOŻNA Weronika ULKS Lipinki 06-12-28 Z/5669/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
44. 53.53 6 s2 HEJMO Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-06-16 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 --
45. 53.73 7 s2 CHOJECKA Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-10-01 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 --
46. 54.08 1 s4 SKÓRSKA Patrycja UKS Kobylanka 05-01-01 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
47. 54.15 3 s10 PASIEKA Martyna UKS Jedynka Tokarnia 06-07-28 Z/2954/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
48. 54.68 4 s7 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05-09-16 Z/2483/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
49. 54.86 5 s9 OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 06-02-14 Z/2492/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
50. 55.01 2 s4 AMANOWICZ Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 05-04-10 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
400 K
1. 61.46 3 s1 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05-04-26 Z/3191/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-30 III LDK!
2. 65.49 2 s2 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05-07-08 Z/3887/16 U14 MA Kraków (1) 2018-06-03 V LDK!
3. 71.11 4 s2 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 06-08-21 Z/1888/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-30 --
4. 71.75 2 s4 NOWAK Oliwia MLUKS Tarnów 05-06-29 Z/4444/18 U14 MA Stalowa Wola (1) 2018-06-02 -- LDK!
500 K
600 K
1. 1:39.40 3 s1 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05-04-26 Z/3191/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 III LDK!
2. 1:47.52 2 s1 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06-02-11 Z/4309/17 U14 MA Opole (1) 2018-09-01 V LDK!
3. 1:47.97 2 s1 SITKO Julia TS Wieliczanka Wieliczka 05-02-05 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 V
4. 1:50.14 2 s3 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06-10-18 Z/2093/17 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
5. 1:50.15 3 s1 ADAMCZYK Agata ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-03-23 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
6. 1:52.73 7 s1 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 05-10-08 Z/3776/17 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!  GIM  
7. 1:53.56 8 s1 JANAS Emilia ULKS Lipinki 05-06-21 Z/3460/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
8. 1:54.53 4 s3 KOSIEC Estera TS Wieliczanka Wieliczka 05-11-23 Z/2802/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
9. 1:55.25 5 s3 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 06-08-21 Z/1888/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
10. 1:55.98 6 s3 SZOT Otylia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-01-22 Z/3061/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
11. 1:57.46 1 s4 NABOŻNA Weronika ULKS Lipinki 06-12-28 Z/5669/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
12. 1:57.62 3 s2 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05-07-08 Z/3887/16 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 -- LDK!
13. 1:58.29 4 s1 BRACH Eryka MLUKS Tarnów 05-06-19 Z/3422/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
14. 1:58.36 11 s1 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-04-15 Z/3058/18 U14 MA Kraków (1) 2018-06-03 -- LDK!
15. 1:59.29 6 s1 HEJMO Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-06-16 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
16. 2:01.00 2 s4 SKWARŁO Zuzanna MLUKS Tarnów 05-08-07 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
17. 2:01.12 6 s1 PIRÓG Wiktoria ULKS Lipinki 05-01-31 U14 MA Stalowa Wola (1) 2018-09-12 -- LDK!
18. 2:01.68 3 s4 SŁONINA Katarzyna UKS Jedynka Tokarnia 05-10-03 Z/2963/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
19. 2:01.83 7 s3 SATOŁA Magdalena ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-07-07 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
20. 2:03.07 4 s4 JAJECZNICA Anna MKS Rabka-Zdrój 06-05-12 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
21. 2:03.35 10 s2 NOWAK Oliwia MLUKS Tarnów 05-06-29 Z/4444/18 U14 MA Przemyśl (1) 2018-05-06 -- LDK!
22. 2:03.78 5 s4 SZCZEPAŃCZYK Marta MKS Tempo Kęty 05-07-23 Z/2569/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
23. 2:04.29 8 s1 WOLAK Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 06-01-01 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
24. 2:04.52 6 s3 ZABDYR Emilia ULKS FAJFER 2001 Łapanów 06-12-21 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
25. 2:05.35 9 s1 SZWAGRZYK Aleksandra UKS Sokół Zator 06-01-17 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
26. 2:05.45 6 s4 PROFICZ Natalia MLUKS Tarnów 06-04-22 Z/3910/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
27. 2:06.21 9 s3 MAJCHRZAK Anna MKS Rabka-Zdrój 05-06-23 Z/1661/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
28. 2:06.60 7 s4 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06-01-21 Z/2568/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
29. 2:13.86 9 s3 ZAJĄC Arleta ULKS FAJFER 2001 Łapanów 06-03-01 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
30. 2:16.54 8 s4 GÓRSKA Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 06-02-22 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
31. 2:16.76 11 s1 KUŚNIERZ Amelia SKS Kusy Kraków 06-09-22 Z/3097/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
32. 2:18.83 9 s2 KROTOS Joanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-10-02 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
33. 2:24.95 9 s4 ŚWIĘTEK Agata UKS Sokół Zator 05-01-17 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
34. 2:26..5 12 s1 ZIELIŃSKA Natalia UKS Sokół Zator 05-01-10 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 II
800 K
1. 2:35.44 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06-02-11 Z/4309/17 U14 MA Brno (CZE) (2) 2018-09-10 V LDK!
2. 2:45.19 12  JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06-10-18 Z/2093/17 U14 MA Brno (CZE) (2) 2018-09-10 -- LDK!
3. 2:46.53 9 s1 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 06-08-21 Z/1888/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-08 --
1000 K
1. 3:06.77 1 s1 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05-04-26 Z/3191/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 III LDK!
2. 3:23.19 1 s1 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06-10-18 Z/2093/17 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 V LDK!
3. 3:24.80 2 s1 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 05-10-08 Z/3776/17 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 V LDK!  GIM  
4. 3:26.91 3 s1 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 06-08-21 Z/1888/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 V
5. 3:26.92 4 s1 JANAS Emilia ULKS Lipinki 05-06-21 Z/3460/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 V LDK!
6. 3:29.78 5 s1 KOSIEC Estera TS Wieliczanka Wieliczka 05-11-23 Z/2802/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 V
7. 3:37.39 6 s1 SZOT Otylia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-01-22 Z/3061/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
8. 3:40.94 7 s1 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 05-05-31 Z/4443/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
9. 3:50.21 8 s1 NOWAK Oliwia MLUKS Tarnów 05-06-29 Z/4444/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
10. 3:56.87 9 s1 MAJCHRZAK Anna MKS Rabka-Zdrój 05-06-23 Z/1661/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
11. 4:11.59 10 s1 FENDRYK Małgorzata UKS Kobylanka 06-01-01 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
1500 K
2000 K
3000 K
5000 K
5km K
Półmaraton K
80p K
80p(76.2/7.5) K
1. 14.58 1 s2 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05-06-22 Z/3682/17 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -2.0 -- LDK!  GIM  
2. 14.95 2 s1 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06-10-03 Z/3172/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 +1.0 --
3. 15.80 3 s2 KRÓL Małgorzata SKS Kusy Kraków 05-07-15 Z/3684/17 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -2.0 -- LDK!  GIM  
4. 15.92 4 s2 ORACZ Oliwia WKS Wawel Kraków 06-08-23 Z/4875/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -2.0 --
5. 16.20 3 s1 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05-01-26 Z/3683/17 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 +1.0 -- LDK!  GIM  
6. 16.42 3 s1 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06-02-11 Z/4309/17 U14 MA Kędzierzyn-Koźle (2) 2018-05-07 -3.3 -- LDK!
7. 16.97 6 s2 KASPRZYCKA Martyna MKS Tempo Kęty 05-08-29 Z/4467/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -2.0 -- LDK!
8. 17.44 3 s1 NYTKO Wanesa SKS Kusy Kraków 05-03-17 Z/2523/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
9. 18.03 4 s1 HANUSIAK Beata UKS Jedynka Tokarnia 05-01-13 Z/2952/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
10. 18.49 5 s1 ŻAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-07-06 Z/2522/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
11. 20.11 5 s1 WAŁASZEK Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 06-08-17 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 +1.0 -- LDK!
12. 20.13 6 s1 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05-09-16 Z/2483/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
100p(76.2/8.2) K
100p(76.2) K
100p K
200p K
1. 36.19 1 s2 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06-02-11 Z/4309/17 U14 MA Częstochowa (1) 2018-05-01 -1.1 -- LDK!
2. 36.37 5 s1 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05-06-22 Z/3682/17 U14 MA Kraków (1) 2018-06-03 0.0 -- LDK!  GIM  
3. 36.70 2 s3 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 05-01-11 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -0.5 --
4. 36.99 1 s4 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06-10-03 Z/3172/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 +1.0 --
5. 37.95 3 s2 KRÓL Małgorzata SKS Kusy Kraków 05-07-15 Z/3684/17 U14 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.1 -- LDK!  GIM  
6. 38.32 2 s4 GÓRA Małgorzata MLUKS Tarnów 06-12-16 Z/3427/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 +1.0 -- LDK!
7. 39.88 3 s3 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05-12-03 Z/2487/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -0.5 --
8. 39.90 6 s3 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05-01-26 Z/3683/17 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.2 -- LDK!  GIM  
9. 44.54 5 s3 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05-03-17 Z/2493/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -0.5 --
10. 45.36 3 s4 RADZIUKIEWICZ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 05-07-08 Z/5719/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 +1.0 --
11. 47.75 3 s2 ŻAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-07-06 Z/2522/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +1.0 --
400p K
1500p K
2000p K
4x100 K
4x400 K
4x600 K
4x800 K
100-200-300-400 K
1. 2:37.23 1 s1 GÓRA Małgorzata
BRACH Eryka
GAŁAT Emilia
SZOŁTYSIK Patrycja
MLUKS Tarnów 06-12-16
05-06-19
05-08-21
07-05-01
U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
2. 2:40.05 1 s2 NAGIĘĆ Nikola
JAKUBOWSKA Alicja
KRZESZEWSKA Olga
SITKO Julia
TS Wieliczanka Wieliczka 05-04-26
05-02-02
05-06-17
05-02-05
U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
3. 2:41.54 2 s1 KOWALIŃSKA Aleksandra
KOKOSZKA Karolina
FIOŁEK Wiktoria
SOWIŃSKA Katarzyna
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-07-13
05-04-15
05-01-01
05-10-12
U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
4. 2:43.79 3 s1 TRYFANÓW Wiktoria
SRAGA Zuzanna
JAŚKACZEK Małgorzata
ADAMCZYK Maja
KS Victoria Trzebinia 05-07-08
06-02-11
06-10-18
08-09-22
U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
5. 2:49.31 3 s2 OLCHAWA Róża
GORZKOWSKA Patrycja
MICHNA Klaudia
NOGIEĆ Alicja
WKS Wawel Kraków 07-10-04
05-01-11
05-06-13
07-09-17
U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
6. 2:49.63 4 s2 SZCZEPAŃCZYK Marta
KRĘCIOCH Agnieszka
POLAK Anna
KUBECZKO Julia
MKS Tempo Kęty 05-07-23
06-01-21
06-02-22
05-06-22
U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
7. 2:59.09 5 s2 SŁONINA Katarzyna
PĘCEK Karina
PASIEKA Martyna
HANUSIAK Beata
UKS Jedynka Tokarnia 05-10-03
06-02-06
06-07-28
05-01-13
U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
Wzwyż K
1. 1.46 2 PIERKIEL Natalia LKS Brzezina Osiek 05-02-01 Z/2782/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 IV LDK!
2. 1.46 3 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05-04-23 Z/3687/17 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 IV LDK!  GIM  
3. 1.43 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06-02-11 Z/4309/17 U14 MA Brno (CZE) (2) 2018-09-10 V LDK!
4. 1.40 1 RADECKA Alicja UKS Gminy Brzeszcze 06-01-05 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 V
5. 1.35 2 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
6. 1.35 12 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-30 -- LDK!
7. 1.33 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06-10-18 Z/2093/17 U14 MA Brno (CZE) (2) 2018-09-10 -- LDK!
8. 1.32 4 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05-08-31 Z/2524/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
9. 1.31 4 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05-06-22 Z/3682/17 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!  GIM  
10. 1.30 2 SZANIAWSKA Agata KS AZS AWF Kraków 05-03-24 U14 MA Kraków (1) 2018-09-08 --
11. 1.28 5 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05-08-16 Z/3190/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
12. 1.20 7 ŁYCZKO Amelia MKS Tempo Kęty 05-01-12 Z/4911/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
13. 1.19 7 JAJECZNICA Anna MKS Rabka-Zdrój 06-05-12 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
14. 1.15 11 WÓJCIAK Izabela MKS Rabka-Zdrój 06-05-30 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
15. 1.10 13 FILAS Amelia MKS Rabka-Zdrój 06-03-06 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
NM SKÓRSKA Patrycja UKS Kobylanka 05-01-01 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
NM HACZEK Kinga ULKS Bielgim Bielany 06-02-27 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
W dal K
1. 4.49 6 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05-08-16 Z/3190/18 U14 MA Lublin (1) 2018-06-23 +1.1 -- LDK!
2. 4.35 10 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-30 +0.3 -- LDK!
3. 4.22 12 f2 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05-06-22 Z/2572/18 U14 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -1.3 --
4. 4.17 10 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-07-13 Z/3056/18 U14 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.5 -- LDK!
5. 4.00 15 f2 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06-02-22 Z/4912/18 U14 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -0.2 --
6. 3.87 15 MICHALIK Emilia ULKS Lipinki 06-07-28 Z/5667/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.4 -- LDK!
7. 3.78 16 CETNAROWSKA Patrycja ULKS Lipinki 06-03-06 Z/5668/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.5 -- LDK!
8. 3.68 17 SOWIŃSKA Katarzyna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-10-12 Z/3060/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.5 -- LDK!
9. 3.66 18 ANTOLAK Kinga MKS Rabka-Zdrój 05-01-12 Z/1662/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -0.3 -- LDK!
10. 3.46 20 f2 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06-01-21 Z/2568/18 U14 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -0.1 --
11. 3.33 19 FILAS Amelia MKS Rabka-Zdrój 06-03-06 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 +0.7 -- LDK!
W dal K z wiatrem
1. 4.22 13 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06-02-11 U14 MA Kraków (1) 2018-05-06 +2.7
W dal strefa K
1. 4.80 1 f2 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05-08-16 Z/3190/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 0.0 -- LDK!
2. 4.77 5 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05-10-08 Z/2484/18 U14 MA Warszawa (1) 2018-09-13 0.0 -- LDK!
3. 4.69 2 f2 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-07-13 Z/3056/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
4. 4.60 3 f2 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05-06-22 Z/2572/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 0.0 --
5. 4.57 3 f2 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05-01-25 Z/3688/17 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!  GIM  
6. 4.53 6 f2 MICHALIK Emilia ULKS Lipinki 06-07-28 Z/5667/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
7. 4.53 3 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06-02-11 Z/4309/17 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.7 -- LDK!
8. 4.45 5 f2 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 05-09-07 Z/4993/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 0.0 --
9. 4.40 3 CEESAY Nyima niest. Kraków 06-11-03 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 0.0 --
10. 4.39 8 f2 PIERKIEL Natalia LKS Brzezina Osiek 05-02-01 Z/2782/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
11. 4.34 9 f2 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06-10-03 Z/2587/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
12. 4.30 11 f2 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05-08-11 Z/2486/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
13. 4.30 12 f2 CZYŻYKIEWICZ Weronika UKS Kobylanka 05-06-27 Z/5260/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
14. 4.25 13 f2 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05-12-03 Z/2487/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
15. 4.21 14 f2 CETNAROWSKA Patrycja ULKS Lipinki 06-03-06 Z/5668/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
16. 4.21 15 f2 RADECKA Alicja UKS Gminy Brzeszcze 06-01-05 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
17. 4.20 5 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06-01-21 Z/2568/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 0.0 --
18. 4.15 16 f2 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05-03-27 Z/3328/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
19. 4.11 17 f2 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06-02-22 Z/4912/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
20. 4.10 9 f2 LUKOSCHEK Karolina WKS Wawel Kraków 05-11-30 Z/4200/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 0.0 --
21. 4.04 19 f2 KALETA Martyna MKS Rabka-Zdrój 05-04-08 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
22. 4.04 13 f2 LIS Monika MLUKS Tarnów 06-08-31 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 0.0 -- LDK!
23. 4.03 20 f2 SŁOWIAK Sara KS Limanowa Forrest 05-05-15 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
24. 4.02 21 f2 GÓRA Małgorzata MLUKS Tarnów 06-12-16 Z/3427/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
25. 3.99 22 f2 SZCZEPAŃCZYK Marta MKS Tempo Kęty 05-07-23 Z/2569/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
26. 3.93 4 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05-03-17 Z/2493/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 0.0 --
27. 3.93 23 f2 KLIMCZYŃSKA Klaudia MKS Tempo Kęty 05-05-08 Z/4468/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
28. 3.90 24 f2 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06-10-03 Z/3172/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
29. 3.90 15 f2 OSUCH Hanna SKS Kusy Kraków 06-11-08 Z/2627/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 0.0 --
30. 3.86 25 f2 SKALSKA Maja WKS Wawel Kraków 05-11-18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
31. 3.82 26 f2 FILAS Amelia MKS Rabka-Zdrój 06-03-06 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
32. 3.80 17 f2 JARZYNA Karolina UKS Polfin Oświęcim 06-07-26 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 0.0 --
33. 3.80 18 f2 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 06-01-14 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 0.0 --
34. 3.79 27 f2 ŁYCZKO Amelia MKS Tempo Kęty 05-01-12 Z/4911/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
35. 3.76 28 f2 BRACH Eryka MLUKS Tarnów 05-06-19 Z/3422/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
36. 3.75 29 f2 MÓL Karolina MLUKS Tarnów 05-06-17 Z/3804/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
37. 3.75 30 f2 SOWIŃSKA Katarzyna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-10-12 Z/3060/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
38. 3.75 31 f2 LEKARCZYK Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 06-01-01 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
39. 3.75 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05-07-08 Z/3887/16 U14 MA Brno (CZE) (2) 2018-09-10 0.0 -- LDK!
40. 3.73 20 f2 SZWAGRZYK Aleksandra UKS Sokół Zator 06-01-17 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 0.0 -- LDK!
41. 3.71 32 f2 KAJZAR Karina UKS Gminy Brzeszcze 06-04-01 Z/3433/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
42. 3.70 33 f2 WÓJCIAK Izabela MKS Rabka-Zdrój 06-05-30 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 -- LDK!
43. 3.51 21 f2 ŚWIĘTEK Agata UKS Sokół Zator 05-01-17 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 0.0 -- LDK!
44. 3.49 34 f2 KONIK Marcelina UKS Sokół Zator 06-07-20 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 0.0 --
45. 2.90 8 CZUBALA Julia SKS Kusy Kraków 06-03-06 Z/2591/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 0.0 --
Trójskok K
Kula (2) K
1. 11.53 1 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 06-03-24 Z/4914/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
2. 9.99 1 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05-08-31 Z/2524/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 -- LDK!
3. 9.67 2 NIEMIEC Klaudia UKS Kobylanka 05-01-25 Z/5262/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 --
4. 9.58 2 CZYŻYKIEWICZ Weronika UKS Kobylanka 05-06-27 Z/5260/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
5. 8.22 5 SKÓRSKA Patrycja UKS Kobylanka 05-01-01 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
6. 8.10 6 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05-08-14 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
7. 8.09 7 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05-01-26 Z/3683/17 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!  GIM  
8. 7.82 9 MAJEREK Oliwia SKS Kusy Kraków 06-05-09 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
9. 7.66 10 MACHACZKA Emilia ULKS Bielgim Bielany 06-02-02 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
10. 7.63 11 MARKOWICZ Martyna SKS Kusy Kraków 05-11-07 Z/2495/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
11. 7.40 3 KLĘCZAR Marlena LKS Brzezina Osiek 06-04-02 Z/2784/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 -- LDK!
12. 7.25 12 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06-06-22 Z/2224/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
13. 6.98 7 LUKOSCHEK Karolina WKS Wawel Kraków 05-11-30 Z/4200/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
14. 6.75 13 BERCOL Karolina UKS Sokół Zator 06-07-01 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
15. 6.68 14 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05-09-16 Z/2483/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
16. 6.59 8 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 06-09-13 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
17. 5.32 15 CZUBALA Julia SKS Kusy Kraków 06-03-06 Z/2591/18 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 --
Kula (3) K
1. 7.99 2 f3 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06-06-22 Z/2224/18 U14 MA Chorzów (1) 2018-04-28 -- LDK!
2. 7.46 12 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05-08-31 Z/2524/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
3. 6.87 10 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05-08-14 U14 MA Kędzierzyn-Koźle (2) 2018-05-07 -- LDK!
4. 6.78 14 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05-09-16 Z/2483/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
5. 6.15 18 STASIOWSKA Karolina SKS Kusy Kraków 05-01-01 Z/2489/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
6. 5.96 20 MARKOWICZ Martyna SKS Kusy Kraków 05-11-07 Z/2495/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
7. 5.92 21 KOCOT Natalia SKS Kusy Kraków 05-01-01 Z/2491/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
8. 5.80 22 BERCOL Karolina UKS Sokół Zator 06-07-01 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
9. 5.76 23 MENTEL Nikola SKS Kusy Kraków 05-09-14 Z/2521/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
10. 5.29 25 MANIAK Paulina ULKS Lipinki 05-05-19 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!
Kula (4) K
Ppal (80) K
1. 19.00 21  ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06-06-22 Z/2224/18 U14 MA Brno (CZE) (2) 2018-09-10 -- LDK!
Ppal (150) K
1. 51.00 3 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05-08-31 Z/2524/18 U14 MA Warszawa (1) 2018-09-13 -- LDK!
2. 48.00 2 KACHNIJ Kira SKS Kusy Kraków 06-11-24 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
3. 31.00 4 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05-01-26 Z/3683/17 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 -- LDK!  GIM  
4. 29.50 5 BIERNAT Nikola SKS Kusy Kraków 05-07-27 Z/2488/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
5. 22.50 7 STASIOWSKA Karolina SKS Kusy Kraków 05-01-01 Z/2489/18 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
6. 21.00 10 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06-06-22 Z/2224/18 U14 MA Opole (1) 2018-09-01 -- LDK!
7. 15.50 8 WANAT Oliwia SKS Kusy Kraków 06-01-01 U14 MA Kraków (2) 2018-05-12 --
Dysk (0.60) K
1. 21.92 1 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06-06-22 Z/2224/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
2. 19.77 2 NIEMIEC Klaudia UKS Kobylanka 05-01-25 Z/5262/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
3. 18.75 3 KLĘCZAR Marlena LKS Brzezina Osiek 06-04-02 Z/2784/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 -- LDK!
4. 17.13 2 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05-08-14 U14 MA Kraków (2) 2018-06-09 -- LDK!
5. 17.12 2 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05-09-16 Z/2483/18 U14 MA Kraków (1) 2018-09-02 --
6. 17.12 4 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 06-09-13 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
7. 15.14 6 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05-03-27 Z/3328/18 U14 MA Tarnów (1) 2018-09-15 --
Dysk (0.75) K
1. 20.56 7 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06-06-22 Z/2224/18 U14 MA Chorzów (1) 2018-08-25 -- LDK!
2. 12.79 11 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05-08-14 U14 MA Kędzierzyn-Koźle (2) 2018-05-07 -- LDK!
Dysk (1) K
Młot (3) K
Młot (4) K
Oszczep (500) K
Oszczep (600) K
5-bój U16 K
Chód 5 K
Chód 10 K
Chód 20 K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 88.929052829742 sekund