50 m M
60 m M
1. 8.58 2 s3 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 Z/4473/18 U16 MA Chorzów (1) 2019-04-27 0.0 --
100 m M
1. 11.47 3 e1 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Tarnów (M) 2019-09-21 +0.7 III
2. 11.73 2 s5 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 05-02-18 Z/1155/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.4 III LDK!  ROSU  
3. 11.87 4 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04-03-18 Z/2966/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 -0.3 IV LDK!  ROSU  
4. 11.88 3 e1 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-05 Z/3283/19 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 -0.9 IV LDK!  ROSU  
5. 12.07 1 e4 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 05-05-31 Z/3424/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.8 IV LDK!  ROSU  
6. 12.08 1 e2 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 -0.7 IV LDK!
7. 12.12 3 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 04-03-17 Z/2620/19 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 0.0 IV LDK!
8. 12.16 4 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 05-01-16 Z/3428/19 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 0.0 IV
9. 12.18 2 s6 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05-09-16 Z/3095/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.5 IV LDK!
10. 12.19 1 s2 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-28 Z/4801/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 +0.3 IV LDK!
11. 12.23 1 s4 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 +1.4 V LDK!  ROSU  
12. 12.35 6 KOPROWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 04-06-18 Z/5238/19 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 0.0 V LDK!
13. 12.36 5 s1 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-31 Z/0273/18 U16 MA Kraków (1) 2019-04-28 -0.1 V LDK!  ROSU  
14. 12.36 4 e2 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04-03-10 Z/3455/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 -0.3 V LDK!
15. 12.41 7 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05-01-15 Z/3093/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 0.0 V LDK!
16. 12.42 2 e2 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-09-20 Z/1252/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 -0.7 V LDK!
17. 12.42 8 KIJOWSKI Bruno WKS Wawel Kraków 05-03-05 Z/4244/19 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 0.0 V LDK!
18. 12.57 3 e1 POPIELA Kacper UKS Budowlani Nowy Sącz 04-09-20 Z/4836/19 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 +0.1 V
19. 12.67 1 s2 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.1 V LDK!
20. 12.68 4 e2 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 05-08-21 Z/5176/19 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -0.2 V LDK!
21. 12.73 5 s2 KORTA Szymon SKS Kusy Kraków 05-12-10 Z/1667/18 U16 MA Białystok (1) 2019-06-15 +0.2 V LDK!
22. 12.79 5 s7 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04-08-28 Z/3094/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.6 --
23. 12.80 3 s5 MICHALCZYK Maciej MKS Tempo Kęty 05-09-12 Z/3426/19 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 +0.4 --
24. 12.84 2 s2 SUŁEK Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-05-20 Z/2624/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.1 -- LDK!
25. 13.15 1 e3 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 05-03-12 Z/3496/19 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.1 --
26. 13.21 4 s5 SZAFRAŃSKI Krzysztof UKS bieganie.pl Stryszawa 04-08-29 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 +0.4 -- LDK!  ROSU  
27. 13.21 4 e4 BAŃDO Adrian WKS Wawel Kraków 04-11-15 Z/5236/19 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 +0.9 -- LDK!
28. 13.24 4 s2 PRZYBYŁOWICZ Patryk ULKS Lipinki 04-05-02 Z/0880/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.1 -- LDK!  ROSU  
29. 13.26 5 s2 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.1 -- LDK!
30. 13.27 2 e3 STEFAŃSKI Bruno SKS Kusy Kraków 05-06-28 Z/4101/19 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.1 -- LDK!
31. 13.35 2 e4 PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-04-28 Z/5425/19 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.8 --
32. 13.36 5 e2 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04-02-05 Z/4007/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 -0.7 --
33. 13.37 1 s1 GABRYEL Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-14 Z/3495/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.5 --
34. 13.41 1 s5 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 Z/4473/18 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-04 -0.9 --
35. 13.49 3 e3 PIERZYNKA Maciej SKS Kusy Kraków 05-12-19 Z/3450/19 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.1 -- LDK!
36. 13.53 3 e4 KOTULA Marcin WKS Wawel Kraków 05-01-04 Z/4242/19 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.8 --
37. 13.58 4 s3 KALIWODA Patryk MUKS ILKUS Olkusz 04-12-16 Z/5060/19 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 -1.0 --
38. 13.68 5 s2 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-02-10 U16 MA Kraków (1) 2019-04-28 -0.2 -- LDK!
39. 13.71 4 e4 WAŁASZEK Sebastian KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-09-23 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.8 --
40. 13.80 4 e3 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.1 -- LDK!
41. 14.03 4 e4 CZOŁOWSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 05-01-01 U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 -1.3 --
42. 14.31 5 e3 BUBAK Kacper SKS Kusy Kraków 05-01-15 Z/1664/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.1 -- LDK!
43. 14.32 3 s1 SAKŁAK Maciej SKS Kusy Kraków 05-01-03 Z/1671/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.5 -- LDK!
44. 14.51 7 e3 MATYSIAK Szymon SKS Kusy Kraków 05-02-27 Z/1653/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.1 -- LDK!
45. 15.05 8 e4 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 05-05-09 Z/1654/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 -1.3 -- LDK!
46. 15.10 5 e1 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Zittau (GER) (2) 2019-04-27 +1.0 -- LDK!
47. 15.10 4 s1 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 05-09-17 Z/3459/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.5 -- LDK!
100 M z wiatrem
1. 12.04 2 s2 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 U16 MA Kraków (1) 2019-05-25 +2.4
2. 12.70 3 s2 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04-08-28 U16 MA Kraków (1) 2019-05-25 +2.4
3. 12.81 4 s2 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04-11-03 U16 MA Kraków (1) 2019-05-25 +2.4
150 m M
200 m M
1. 23.31 1 s3 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 -1.1 III
2. 23.65 4 s4 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-05 Z/3283/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-25 -1.0 IV LDK!  ROSU  
3. 24.01 2 s2 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04-03-18 Z/2966/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 -2.9 IV LDK!  ROSU  
4. 24.65 1 s5 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-25 +0.7 V LDK!  ROSU  
5. 24.82 2 s6 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 05-02-18 Z/1155/19 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 +0.1 V LDK!  ROSU  
6. 24.91 2 s2 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-28 Z/4801/18 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 -2.5 V LDK!
7. 25.22 4 s2 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04-03-10 Z/3455/18 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 -2.5 V LDK!
8. 25.32 3 s3 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 05-01-16 Z/3428/19 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 -1.1 V
9. 25.46 3 s6 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 +0.1 V LDK!
10. 25.80 1 s4 KIJOWSKI Bruno WKS Wawel Kraków 05-03-05 Z/4244/19 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 +0.2 -- LDK!
11. 26.15 6 s1 KOPROWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 04-06-18 Z/5238/19 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 +0.6 -- LDK!
12. 26.49 2 s4 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 05-08-21 Z/5176/19 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 +0.2 -- LDK!
13. 26.60 3 s5 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04-08-28 Z/3094/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-25 +0.7 --
14. 26.60 5 s2 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 -2.5 -- LDK!
15. 26.65 4 s5 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04-11-03 Z/2453/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-25 +0.7 --
16. 26.86 3 s8 MICHALCZYK Maciej MKS Tempo Kęty 05-09-12 Z/3426/19 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 +0.8 --
17. 27.52 2 s7 SZAFRAŃSKI Krzysztof UKS bieganie.pl Stryszawa 04-08-29 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 +1.6 -- LDK!  ROSU  
18. 29.42 3 s4 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 +0.2 -- LDK!
300 m M
1. 36.04 1 s1 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 II
2. 36.86 1 s3 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-05 Z/3283/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 II LDK!  ROSU  
3. 37.27 2 e1 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04-03-18 Z/2966/18 U16 MA Chorzów (1) 2019-08-24 II LDK!  ROSU  
4. 37.41 1 s1 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 05-05-31 Z/3424/18 U16 MA Tarnów (M) 2019-09-22 II LDK!  ROSU  
5. 37.69 2 s1 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-31 Z/0273/18 U16 MA Lublin (1) 2019-06-23 III LDK!  ROSU  
6. 39.32 2 s1 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 04-03-17 Z/2620/19 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 IV LDK!
7. 39.81 1 e3 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Chorzów (1) 2019-08-24 IV LDK!  ROSU  
8. 39.90 1 s1 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 IV LDK!  ROSU  
9. 40.03 4 s3 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 05-01-16 Z/3428/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 IV
10. 40.19 3 s1 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-28 Z/4801/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 IV LDK!
11. 40.48 3 s4 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04-12-05 Z/3050/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 IV
12. 41.39 2 s2 SUŁEK Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-05-20 Z/2624/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 V LDK!
13. 41.98 1 s2 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 05-02-14 Z/3186/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 V LDK!  ROSU  
14. 42.71 2 s3 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 05-08-21 Z/5176/19 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 -- LDK!
15. 42.92 2 s2 PRZYBYŁOWICZ Patryk ULKS Lipinki 04-05-02 Z/0880/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!  ROSU  
16. 42.93 2 s4 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 Z/4473/18 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-04 --
17. 43.19 2 s2 KIJOWSKI Bruno WKS Wawel Kraków 05-03-05 Z/4244/19 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -- LDK!
18. 44.00 5 s1 PIERZYNKA Maciej SKS Kusy Kraków 05-12-19 Z/3450/19 U16 MA Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
19. 44.14 2 s3 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 05-10-05 Z/2645/19 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 -- LDK!  ROSU  
20. 44.28 5 s1 STEFAŃSKI Bruno SKS Kusy Kraków 05-06-28 Z/4101/19 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
21. 44.62 4 s1 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 05-06-22 Z/0742/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
22. 44.84 3 s2 KOPROWSKI Piotr WKS Wawel Kraków 04-06-18 Z/5238/19 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -- LDK!
23. 45.63 3 s2 WAŁASZEK Sebastian KU AZS PWSZ w Tarnowie 04-09-23 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
24. 45.97 3 s2 JANUS Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-04-22 Z/3834/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
25. 46.86 3 s3 CZOŁOWSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 05-01-01 U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 --
26. 47.86 4 s2 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 05-07-28 Z/2577/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 --
27. 53.48 4 s2 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 05-09-17 Z/3459/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
400 m M
1. 53.86 5 s3 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-25 IV LDK!
2. 54.63 6 s3 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-31 Z/0273/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-25 IV LDK!  ROSU  
3. 56.06 2 s3 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 V LDK!  ROSU  
4. 57.07 7 s3 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04-12-05 Z/3050/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-25 --
5. 57.10 2 s2 ŚWIERZ Filip UKS Kobylanka 04-08-31 Z/3429/19 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 --
6. 57.29 4 s2 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04-11-03 Z/2453/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
7. 61.20 3 s3 MACIĄŻKA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 05-09-13 Z/3091/19 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 -- LDK!
8. 67.01 5 s4 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 05-07-28 Z/2577/18 U16 MA Ruda Śląska (1) 2019-06-15 --
9. 72.49 4 s2 KOTULA Marcin WKS Wawel Kraków 05-01-04 Z/4242/19 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 --
500 m M
600 m M
1. 1:27.17 1 s1 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 II LDK!
2. 1:28.25 1 s1 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 III LDK!  ROSU  
3. 1:29.80 2 s1 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-31 Z/0273/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 III LDK!  ROSU  
4. 1:30.85 5 s1 ŚWIERZ Filip UKS Kobylanka 04-08-31 Z/3429/19 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 III
5. 1:31.02 6 s1 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04-12-05 Z/3050/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 III
6. 1:33.71 5 s2 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 05-04-19 Z/5690/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 IV LDK!  ROSU  
7. 1:37.07 3 s1 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04-11-03 Z/2453/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 V
8. 1:38.21 6 s2 WRÓBEL Miłosz MLUKS Tarnów 05-05-27 Z/1810/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 V LDK!
9. 1:38.21 4 s1 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 05-02-14 Z/3186/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 V LDK!  ROSU  
10. 1:42.22 5 s1 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 05-10-05 Z/2645/19 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 -- LDK!  ROSU  
11. 1:49.12 3 s2 BUBNIAK Artur ULKS Lipinki 05-12-09 Z/1221/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!  ROSU  
12. 1:49.62 7 s2 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 05-07-28 Z/2577/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
13. 1:50.42 11 s2 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
14. 1:53.12 6 s2 KUKUŁKA Jan MLUKS Tarnów 05-11-13 Z/2277/19 U16 MA Siedlce (1) 2019-08-29 -- LDK!  ROSU  
15. 1:54.31 10 s1 JANUS Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-04-22 Z/3834/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 --
16. 1:59.62 9 s2 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
DNF BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 -- LDK!  ROSU  
800 m M
1. 2:02.19 2 s3 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 IV LDK!
2. 2:08.93 5 s1 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-29 V LDK!  ROSU  
3. 2:10.65 5 s2 FORYŚ Mateusz WKS Wawel Kraków 04-05-26 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 V LDK!
4. 2:13.88 1 s2 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04-12-05 Z/3050/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-29 --
5. 2:17.48 7 s2 FORYŚ Maciej WKS Wawel Kraków 04-05-26 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -- LDK!
6. 2:18.25 9 s3 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 05-04-19 Z/5690/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!  ROSU  
7. 2:22.01 4 s2 MACIĄŻKA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 05-09-13 Z/3091/19 U16 MA Kraków (1) 2019-09-29 -- LDK!
8. 2:39.74 2 s SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 04-03-17 Z/2620/19 U16 MA Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
9. 2:45.31 4 s ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
1000 m M
1. 2:40.37 1 s1 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 III LDK!  ROSU  
2. 2:41.91 2 s1 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 III LDK!
3. 2:54.11 4 s1 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 04-05-08 Z/3432/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 V
4. 2:54.50 7 s1 WRÓBEL Miłosz MLUKS Tarnów 05-05-27 Z/1810/18 U16 MA Siedlce (1) 2019-08-29 V LDK!
5. 2:57.86 6 s1 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04-11-03 Z/2453/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 V
6. 2:58.03 11 s1 MACIĄŻKA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 05-09-13 Z/3091/19 U16 MA Chorzów (1) 2019-08-24 V LDK!
7. 2:59.79 2 s1 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 05-04-19 Z/5690/18 U16 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 V LDK!  ROSU  
8. 2:59.90 8 s1 FORYŚ Maciej WKS Wawel Kraków 04-05-26 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 V LDK!
9. 3:00.54 2 s2 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 05-06-22 Z/0742/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
10. 3:01.30 3 s2 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04-12-05 Z/3050/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
11. 3:02.39 9 s1 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 05-07-28 Z/2577/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 --
12. 3:07.21 4 s2 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 05-02-14 Z/3186/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!  ROSU  
13. 3:08.24 10 s1 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 05-10-05 Z/2645/19 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 -- LDK!  ROSU  
14. 3:08.63 10 s1 BOGDAŃSKI Kacper UKS Budowlani Nowy Sącz 05-09-17 Z/1046/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 --
15. 3:09.20 2 w1 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 Z/2217/17 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 -- LDK!
16. 3:29.42 6 s2 JANUS Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-04-22 Z/3834/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
17. 3:35.93 7 w1 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 -- LDK!
18. 3:47.29 3 w1 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
19. 4:09.26 8 w1 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 Z/3886/16 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 -- LDK!
DNF BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!  ROSU  
1500 m M
1. 4:21.71 1 s1 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-25 IV LDK!  ROSU  
2. 4:48.68 6 s1 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 05-02-14 Z/3186/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-25 -- LDK!  ROSU  
3. 4:57.42 8 s1 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 05-06-22 Z/0742/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-25 -- LDK!
2000 m M
1. 6:01.10 3 s1 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-01 Z/0271/18 U16 MA Tarnów (M) 2019-09-21 III LDK!  ROSU  
2. 6:24.15 4 s1 WRÓBEL Miłosz MLUKS Tarnów 05-05-27 Z/1810/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 V LDK!
3. 6:27.62 5 s1 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 05-06-22 Z/0742/19 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 V LDK!
4. 6:30.27 2 s1 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 04-05-08 Z/3432/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 V
5. 6:31.62 4 s1 MACIĄŻKA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 05-09-13 Z/3091/19 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 V LDK!
6. 6:34.91 6 s1 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 05-02-14 Z/3186/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 V LDK!  ROSU  
7. 6:49.39 2 s1 FORYŚ Mateusz WKS Wawel Kraków 04-05-26 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
8. 6:50.28 3 s1 BOGDAŃSKI Kacper UKS Budowlani Nowy Sącz 05-09-17 Z/1046/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
9. 7:33.83 4 s1 FORYŚ Maciej WKS Wawel Kraków 04-05-26 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
10. 7:42.09 5 s1 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 05-10-05 Z/2645/19 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!  ROSU  
11. 8:14.16 6 s1 JANUS Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-04-22 Z/3834/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
DNF CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U16 MA Lublin (1) 2019-06-23 -- LDK!
3000 m M
5000 m M
10000 m M
100 km M
Półmaraton M
Maraton M
Mila M
Bieg 24-godzinny M
110 m pł MŁ M
1. 15.46 1 s1 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -0.5 II LDK!
2. 15.57 1 s1 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Lublin (1) 2019-06-23 +2.0 II LDK!  ROSU  
3. 17.12 3 s1 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 Z/4473/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.8 IV
4. 18.80 4 s1 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-02-10 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.9 -- LDK!
5. 20.78 2 s1 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -0.5 -- LDK!
6. 21.03 2 s1 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 -4.0 -- LDK!
7. 21.72 1 w1 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.7 -- LDK!
8. 22.72 3 w1 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 Z/2217/17 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.7 -- LDK!
110 (91.4/8.9) M z wiatrem
1. 20.84 5 w1 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 +4.1
2. 21.80 3 w2 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 +3.8
110 m pł J MŁ M
100 m pł M
110 m pł M (99.1) M
110 m pł M
200 m pł M
1. 25.97 3 s5 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Tarnów (M) 2019-09-21 -0.3 II LDK!  ROSU  
2. 28.00 2 s1 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04-05-18 Z/1250/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.2 III LDK!
3. 28.35 2 s1 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04-03-10 Z/3455/18 U16 MA Tarnów (M) 2019-09-21 -0.5 IV LDK!
4. 29.50 2 s1 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04-12-21 Z/4473/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.7 V
5. 30.10 2 s2 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-02-10 U16 MA Białystok (1) 2019-06-15 +0.5 V LDK!
6. 30.48 3 s1 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.7 V LDK!
7. 34.60 1 s2 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 0.0 -- LDK!
8. 34.62 2 s2 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 0.0 -- LDK!
9. 35.70 5 s1 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.7 -- LDK!
300 m pł M
400 m pł J MŁ M
1. 61.50 3 s1 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-02 Z/0276/18 U16 MA Kraków (2) 2019-09-29 V LDK!  ROSU  
400 m pł M
2000 m prz M
3000 m prz M
Wzwyż M
1. 1.76 1 f2 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 Z/3886/16 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 IV LDK!
2. 1.74 1 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 V LDK!
3. 1.74 2 f2 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-02-13 Z/4452/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 V
4. 1.64 4 f2 KORTA Szymon SKS Kusy Kraków 05-12-10 Z/1667/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -- LDK!
5. 1.60 6 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 05-03-12 Z/3496/19 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 --
6. 1.55 9 GABRYEL Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-14 Z/3495/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 --
7. 1.53 4 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 Z/2217/17 U16 MA Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
8. 1.50 4 f2 ŻMUDKA Norbert ULKS Bielgim Bielany 04-08-27 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 --
9. 1.45 11 BUBNIAK Artur ULKS Lipinki 05-12-09 Z/1221/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!  ROSU  
10. 1.45 12 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
11. 1.45 5 f3 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Opole (1) 2019-09-15 -- LDK!
12. 1.40 3 f2 ZIELIŃSKI Przemysław UKS Kobylanka 05-08-28 Z/5261/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 --
13. 1.40 8 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-29 -- LDK!
W dal M
1. 6.23 1 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04-02-13 Z/4452/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 -1.8 IV
2. 5.81 4 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-09-20 Z/1252/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 -0.2 V LDK!
3. 5.57 5 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04-11-23 Z/1247/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-29 -0.4 -- LDK!
4. 5.54 4 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.9 --
5. 5.28 7 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04-03-10 Z/3455/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 +0.1 -- LDK!
6. 5.22 3 f2 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05-01-15 Z/3093/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 +1.1 -- LDK!
7. 5.20 9 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04-06-28 Z/1253/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 +1.2 -- LDK!
8. 5.13 6 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 05-08-21 Z/5176/19 U16 MA Kraków (1) 2019-09-29 +1.7 -- LDK!
9. 5.00 4 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05-09-16 Z/3095/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 +1.0 -- LDK!
10. 4.93 6 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04-02-05 Z/4007/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.1 --
11. 4.93 7 GABRYEL Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 04-01-14 Z/3495/19 U16 MA Kraków (1) 2019-09-29 +1.7 --
12. 4.88 3 KORTA Szymon SKS Kusy Kraków 05-12-10 Z/1667/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.9 -- LDK!
13. 4.84 5 KOTULA Marcin WKS Wawel Kraków 05-01-04 Z/4242/19 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 +0.6 --
14. 4.81 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 Z/3886/16 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 +0.7 -- LDK!
15. 4.79 8 PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-04-28 Z/5425/19 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.9 --
16. 4.63 4 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05-04-19 Z/1666/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.4 -- LDK!
17. 4.62 8 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-29 -0.2 -- LDK!
18. 4.54 1 w1 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 Z/2217/17 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.1 -- LDK!
19. 4.54 7 f3 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 04-03-17 Z/2620/19 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 +0.5 -- LDK!
20. 4.47 9 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 05-03-12 Z/3496/19 U16 MA Kraków (1) 2019-09-29 +1.3 --
21. 4.27 10 ŻMUDKA Norbert ULKS Bielgim Bielany 04-08-27 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.7 --
22. 4.13 12 BUBAK Kacper SKS Kusy Kraków 05-01-15 Z/1664/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.3 -- LDK!
23. 4.11 11 KWAŚNY Jakub SKS Kusy Kraków 05-01-22 Z/1668/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 -0.5 -- LDK!
24. 4.10 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 05-09-17 Z/3459/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 -0.2 -- LDK!
25. 4.08 1 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04-02-10 U16 MA Kraków (1) 2019-04-28 +0.3 -- LDK!
26. 4.08 13 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 05-05-09 Z/1654/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.7 -- LDK!
27. 3.98 3 w1 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.0 -- LDK!
NM MATYSIAK Szymon SKS Kusy Kraków 05-02-27 Z/1653/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
W dal M z wiatrem
1. 5.86 1 f2 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-09-20 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 +2.2
2. 5.34 5 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04-03-10 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.5
3. 4.96 6 w1 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 +2.8
4. 4.58 6 f2 ŻMUDKA Norbert ULKS Bielgim Bielany 04-08-27 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +2.9
5. 4.21 11 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 05-09-17 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.5
W dal strefa M
Trójskok M
Kula (3) M
Kula (4) M
Kula (5) M
1. 11.25 1 f2 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-01-09 Z/3057/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 V LDK!
2. 11.07 7 LUKSA Bartosz UKS Kobylanka 05-04-25 Z/5054/19 U16 MA Kraków (1) 2019-09-29 V
3. 10.54 3 LEKS Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-29 Z/1987/19 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 V
4. 10.08 4 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1644/18 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
5. 9.93 3 KALIWODA Patryk MUKS ILKUS Olkusz 04-12-16 Z/5060/19 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 --
6. 9.80 3 f2 KUKULSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 04-01-17 Z/4366/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -- LDK!
7. 9.40 5 KUBIK Paweł ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-04-01 Z/2458/18 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 --  ROSU  
8. 8.75 7 f2 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-01-13 Z/4451/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 --  ROSU  
9. 8.59 9 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04-08-28 Z/3094/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 --
10. 8.22 4 ŚWIĄTKOWSKI Damian ULKS Lipinki 04-05-18 Z/1220/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!  ROSU  
11. 7.97 8 CHWAJOŁ Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-03-27 Z/3303/19 U16 MA Kraków (1) 2019-06-01 --  ROSU  
12. 7.72 5 w1 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 Z/3886/16 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 -- LDK!
13. 7.71 11 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1643/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 -- LDK!
14. 7.62 8 WOŹNIAK Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-10-08 Z/3301/19 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 --  ROSU  
15. 7.39 11 f2 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-01-04 Z/3280/19 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -- LDK!
16. 7.22 13 f2 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05-08-09 Z/3327/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 --
17. 7.18 11 DAŃCZAK Wiktor UKS Jedynka Tokarnia 05-06-10 Z/5514/19 U16 MA Kraków (1) 2019-09-29 -- LDK!
18. 6.86 1 w1 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 Z/2217/17 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
19. 6.74 14 f2 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-10-12 Z/3325/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 --
20. 5.36 8 KURNIK Patryk ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-11-12 Z/3304/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
21. 5.31 2 w1 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
22. 5.15 15 f2 SUDER Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-06-05 Z/3302/19 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 --  ROSU  
23. 4.25 3 w1 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
Kula (6) M
Kula (7.26) M
1. 8.36 7 MORAWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 05-01-21 U16 MA Kraków (M) 2019-07-06 V
Ppal (80) M
Ppal (150) M
Dysk (0.75) M
Dysk (1) M
1. 38.36 1 KUKULSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 04-01-17 Z/4366/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 IV LDK!
2. 26.95 2 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05-08-09 Z/3327/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 --
3. 25.32 3 LUKSA Bartosz UKS Kobylanka 05-04-25 Z/5054/19 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 --
4. 24.36 1 LEKS Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 04-03-29 Z/1987/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
5. 23.72 4 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 05-10-12 Z/3325/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 --
6. 20.68 4 DAŃCZAK Wiktor UKS Jedynka Tokarnia 05-06-10 Z/5514/19 U16 MA Kraków (1) 2019-09-29 -- LDK!
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
1. 22.34 7 MORAWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 05-01-21 U16 MA Kraków (M) 2019-07-06 V
Młot (4) M
Młot (5) M
1. 38.59 5 WIERZBICKI Kajetan LKS Brzezina Osiek 04-11-08 Z/2282/18 U16 MA Ruda Śląska (1) 2019-08-31 V
2. 27.89 3 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04-08-28 Z/3094/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 --
3. 22.98 4 KUBIK Paweł ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-04-01 Z/2458/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 --  ROSU  
4. 21.27 5 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-01-13 Z/4451/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 --  ROSU  
5. 17.99 6 WOŹNIAK Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-10-08 Z/3301/19 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 --  ROSU  
6. 17.66 7 CHWAJOŁ Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-03-27 Z/3303/19 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 --  ROSU  
7. 10.51 8 SUDER Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-06-05 Z/3302/19 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 --  ROSU  
Ciężarek (9) M
Oszczep (500) M
Oszczep (600) M
1. 53.58 1 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-01-13 Z/4451/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 III  ROSU  
2. 37.26 3 KUBIK Paweł ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-04-01 Z/2458/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 V  ROSU  
3. 34.79 5 CHWAJOŁ Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-03-27 Z/3303/19 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 --  ROSU  
4. 31.87 3 KARWALA Eryk WKS Wawel Kraków 05-06-26 Z/5177/19 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -- LDK!
5. 31.30 5 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-01-09 Z/3057/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -- LDK!
6. 30.18 6 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1644/18 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 -- LDK!
7. 30.10 4 WOŹNIAK Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-10-08 Z/3301/19 U16 MA Kraków (1) 2019-09-01 --  ROSU  
8. 29.18 7 SUDER Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05-06-05 Z/3302/19 U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 --  ROSU  
9. 27.63 7 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05-03-03 Z/1643/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -- LDK!
10. 23.10 6 ŚWIĄTKOWSKI Damian ULKS Lipinki 04-05-18 Z/1220/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!  ROSU  
11. 22.40 7 KURNIK Patryk ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04-11-12 Z/3304/19 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
12. 21.54 10 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05-01-04 Z/3280/19 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -- LDK!
13. 17.57 11 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04-02-05 Z/4007/18 U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 --
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
5-bój M MŁ M
1. 1784 6 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04-07-19 Z/2217/17 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 -- LDK!
  20.84/+4.1/-4.42/+3.9/- 6.00-1.51-3:09.20
2. 1608 7 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04-11-03 Z/3886/16 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-25 -- LDK!
  21.80/+3.8/-4.96/+2.8/- 7.72-1.66-4:09.26
3. 1281 2 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05-07-01 Z/2082/17 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
  21.72/+0.7/-3.98/+1.0/- 5.31-1.41-3:41.01
4. 1116 3 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05-10-27 Z/4004/18 U16 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
  22.43/+0.7/-4.12/-0.2/- 4.25-1.35-3:47.29
4x100 m M
1. 44.58 2 s2 SŁOWIK Maciej
JANECZEK Michał
BYDOŃ Oskar
WÓJCIK Damian
TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25
04-07-31
04-01-02
04-03-05
U16 MA Kraków (M) 2019-06-08 --
2. 47.42 2 s1 DONIEC Szymon
KORTA Szymon
ŁUKASIEWICZ Sebastian
BANACHOWICZ Bartosz
SKS Kusy Kraków 04-03-10
05-12-10
04-06-28
04-09-20
U16 MA Kraków (1) 2019-05-11 --
3. 49.30 1 s1 PIŁKA Dariusz
STOKŁOSA Patryk
BALANIUK Artemii
PENKAL Emil
LKS Kłos Olkusz 05-09-16
05-01-15
04-11-03
04-08-28
U16 MA Tarnów (1) 2019-09-14 --
4. 49.42 2 s1 KOPROWSKI Piotr
TOKARSKI Eryk
KIJOWSKI Bruno
BAŃDO Adrian
WKS Wawel Kraków 04-06-18
05-08-21
05-03-05
04-11-15
U16 MA Przemyśl (1) 2019-09-07 --
4x200 m M
4x400 m M
4x400 m MIX
4x600 m MIX
1. 6:13.86 1 s1 SKIMINA Emilia
JANECZEK Michał
NAGIĘĆ Nikola
MAREK Adrian
TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-19
04-07-31
05-04-26
04-02-01
U16 MA Kraków (M) 2019-06-09 --
4x800 m MIX
100-200-300-400 M
b.górski na krótkim dyst. M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 61.06368303299 sekund