50 m M
60 m M
1. 8.45 4 s2 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 06-01-31 Z/3285/19 U14 MA Chorzów (1) 2019-08-24 -1.8 -- LDK!
2. 8.47 2 e6 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 06-06-17 Z/5151/19 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 -0.6 --
3. 8.63 3 s1 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U14 MA Chorzów (1) 2019-08-24 -0.4 --
4. 9.10 2 e5 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 07-10-06 Z/4711/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.8 -- LDK!
5. 9.11 4 e6 HOŁDA Sebastian UKS Jedynka Tokarnia 06-10-14 Z/3640/19 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 -0.6 -- LDK!
6. 9.21 5 e2 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 07-01-22 Z/4697/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.6 -- LDK!
7. 9.24 1 e7 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 07-04-16 Z/3272/19 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 -0.2 --
8. 9.28 3 s1 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06-06-22 Z/4471/18 U14 MA Chorzów (1) 2019-04-27 -0.5 -- LDK!
9. 9.29 2 e7 PLINCHA Jarosław SKS Kusy Kraków 07-05-25 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 -0.2 -- LDK!
10. 9.30 1 e8 BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 07-07-03 Z/3269/19 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +0.8 --
11. 9.39 1 s2 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 07-11-22 Z/4111/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.3 --
12. 9.58 3 e5 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 06-04-13 Z/4701/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.8 -- LDK!
13. 9.60 7 e1 KAMIŃSKI Jakub UKS Sokół Zator 06-07-04 Z/3870/19 U14 MA Warszawa (1) 2019-06-07 -2.0 -- LDK!
14. 9.67 4 e5 PSICA Mateusz SKS Kusy Kraków 07-12-01 Z/4715/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.8 -- LDK!
15. 9.71 2 e8 DACHOWSKI Mikołaj SKS Kusy Kraków 07-10-01 Z/4704/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +0.8 -- LDK!
16. 9.75 3 e7 ROMANIAK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 07-03-15 Z/3642/19 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 -0.2 -- LDK!
17. 9.95 4 e8 MARCZYŃSKI Mateusz SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/3729/19 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +0.8 -- LDK!
18. 10.03 6 e6 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 07-03-07 Z/2951/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 -0.6 -- LDK!
19. 10.09 5 e5 BIERÓWKA Patryk UKS Jedynka Tokarnia 07-06-20 Z/2948/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.8 -- LDK!
20. 10.12 5 e7 FUNEK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 07-03-30 Z/2962/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 -0.2 -- LDK!
21. 10.19 5 e8 OSTÓJ Mikołaj UKS Jedynka Tokarnia 07-11-14 Z/2941/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +0.8 -- LDK!
22. 10.21 3 s6 BAŃDO Brajan WKS Wawel Kraków 07-07-25 Z/4110/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.6 --
23. 10.36 6 e5 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/4719/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.8 -- LDK!
24. 10.49 8 s3 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 06-10-27 Z/4934/19 U14 MA Chorzów (1) 2019-08-24 -1.0 -- LDK!
25. 10.61 6 e7 SZUMILAS Piotr SKS Kusy Kraków 07-06-12 Z/4720/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 -0.2 -- LDK!
26. 10.67 7 e5 ROMANIAK Sylwester UKS Jedynka Tokarnia 07-03-24 Z/5672/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.8 -- LDK!
27. 13.44 7 e7 WILUSZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 07-04-22 Z/4721/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 -0.2 -- LDK!
60 M z wiatrem
1. 8.97 1 e3 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +2.7
2. 9.06 2 e4 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +2.8
3. 9.14 1 s5 PIELA Marcel UKS Sokół Zator 09-05-10 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.6
4. 9.18 2 e3 LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07-09-06 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +2.7
5. 9.34 4 e4 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 07-10-01 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +2.8
6. 9.43 5 e3 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 07-09-23 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +2.7
7. 9.63 5 e4 MĄSIORSKI Krzysztof SKS Kusy Kraków 06-12-20 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +2.8
8. 10.42 5 s5 KLUSKA Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 10-09-18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.6
9. 10.82 7 s5 KAMIŃSKI Maciej UKS Sokół Zator 11-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.6
100 m M
1. 12.92 1 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 06-06-17 Z/5151/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 +0.4 --
2. 12.99 1 e2 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 +0.6 -- LDK!
3. 13.06 3 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 06-01-31 Z/3285/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 +0.4 -- LDK!
4. 13.37 1 s5 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 06-03-29 Z/4233/19 U14 MA Kraków (1) 2019-09-01 +1.6 --
5. 13.48 3 s4 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-09-08 Z/3053/18 U14 MA Kraków (1) 2019-09-01 +1.3 -- LDK!
6. 13.55 2 e1 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 06-07-07 Z/4889/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -0.1 -- LDK!
7. 13.59 3 s1 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.2 -- LDK!
8. 13.74 1 s9 MIGAS Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 06-02-07 Z/3738/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.4 -- LDK!
9. 13.77 4 s4 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U14 MA Kraków (1) 2019-09-01 +1.3 --
10. 13.90 3 s6 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.2 -- LDK!
11. 13.96 3 e2 KUTA Mateusz MLUKS Tarnów 07-01-21 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 +0.6 --
12. 14.01 5 s1 ZIELIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 06-12-02 Z/3497/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.2 --
13. 14.07 2 s7 PIETRZKIEWICZ- JANISZ Adrian SKS Kusy Kraków 07-01-05 Z/3447/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.3 -- LDK!
14. 14.09 2 s9 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 06-02-07 Z/4108/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.4 -- LDK!
15. 14.15 1 s4 WOŁEK Błażej TS Wieliczanka Wieliczka 06-11-03 Z/3310/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.9 -- LDK!
16. 14.37 3 s1 DONIEC Konrad SKS Kusy Kraków 06-02-02 Z/4694/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-11 -0.2 -- LDK!
17. 14.38 7 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 07-10-06 Z/4711/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 +0.4 -- LDK!
18. 14.50 2 s4 JANAS Kacper ULKS Lipinki 07-03-21 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.9 -- LDK!
19. 14.53 3 s9 KAMIŃSKI Jakub UKS Sokół Zator 06-07-04 Z/3870/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.4 -- LDK!
20. 14.57 2 e4 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 07-04-16 Z/3272/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -0.3 --
21. 14.63 4 s4 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 07-01-22 Z/4697/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.9 -- LDK!
22. 14.65 5 s6 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06-06-22 Z/4471/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.2 -- LDK!
23. 14.68 2 s6 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06-10-01 Z/3040/19 U14 MA Kraków (1) 2019-09-01 +0.9 -- LDK!
24. 14.70 2 s8 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 06-03-08 Z/3427/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.2 --
25. 14.88 4 s7 POCHOPIEŃ Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 07-09-10 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.3 -- LDK!
26. 14.92 5 s4 WZOREK Michał WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-01-03 Z/3874/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.9 -- LDK!
27. 14.95 6 s6 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.2 -- LDK!
28. 14.98 7 s6 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.2 -- LDK!
29. 15.05 6 e3 PŁONKA Bartosz LKS Kłos Olkusz 06-05-04 Z/5412/19 U14 MA Tarnów (1) 2019-09-14 -0.1 --
30. 15.11 1 s2 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 06-04-13 Z/4701/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -0.8 -- LDK!
31. 15.12 2 s2 BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 07-07-03 Z/3269/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -0.8 --
32. 15.14 3 e3 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 07-11-22 Z/4111/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -0.5 --
33. 15.16 4 e3 MYGA Igor UKS Polfin Oświęcim 06-08-07 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -0.5 --
34. 15.23 4 s2 GAŁUSZKA Krzysztof UKS Sokół Zator 07-02-15 Z/4887/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -0.8 -- LDK!
35. 15.35 4 e4 GORCZYCA Piotr UKS Polfin Oświęcim 07-05-07 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -0.3 -- LDK!
36. 15.51 4 e2 ŚWIĘTEK Jacek UKS Sokół Zator 07-03-06 Z/4884/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 +0.6 -- LDK!
37. 15.68 4 e1 POLAK Konrad UKS bieganie.pl Stryszawa 07-10-25 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -0.1 -- LDK!
38. 15.73 5 s1 KRZECZEK Oskar SKS Kusy Kraków 06-03-22 Z/4696/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-11 -0.2 -- LDK!
39. 15.73 5 e3 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 07-10-01 Z/2956/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -0.5 -- LDK!
40. 15.74 3 s5 KMIECIK Stanisław WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-06-29 Z/2733/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.1 -- LDK!
41. 15.76 4 s9 SKIMINA Oskar SKS Kusy Kraków 07-05-28 Z/4837/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.4 -- LDK!
42. 15.78 3 s8 KOWALCZE Arkadiusz UKS Sokół Zator 07-05-04 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.2 -- LDK!
43. 15.79 4 s5 PAWŁOWSKI Jakub ULKS Lipinki 07-01-18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.1 -- LDK!
44. 15.85 5 s9 POLAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 07-10-25 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.4 -- LDK!
45. 15.91 7 s7 KOWALIK Norbert TS Wieliczanka Wieliczka 07-09-18 Z/3500/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.3 -- LDK!
46. 15.92 5 s5 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-07-16 Z/3873/19 U14 MA Kraków (1) 2019-09-01 +1.6 -- LDK!
47. 16.01 3 s3 KSIĘŻYC Jakub WKS Wawel Kraków 06-08-30 Z/4114/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -0.9 -- LDK!
48. 16.01 5 e2 WOJTAS Piotr ULKS Lipinki 07-03-10 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 +0.6 --
49. 16.08 5 e1 RYCHLIŃSKI Joachim LKS Kłos Olkusz 07-08-21 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -0.1 --
50. 16.11 6 e4 RYCHLIK Michał UKS Sokół Zator 06-04-23 Z/3871/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -0.3 -- LDK!
100 M z wiatrem
1. 13.52 1 s6 SZPILA Kacper MLUKS Tarnów 06-01-01 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.1
2. 13.68 2 s6 PIETRZKIEWICZ-JANISZ Szymon SKS Kusy Kraków 06-01-05 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.1
3. 14.18 3 s4 DADAŚ Maciej UKS Sokół Zator 06-08-22 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.1
4. 14.49 2 s5 FLUDER Mikołaj UKS bieganie.pl Stryszawa 07-02-04 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.4
5. 14.69 3 s5 MYGA Igor UKS Polfin Oświęcim 06-08-07 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.4
6. 14.90 4 s5 LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07-09-06 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.4
7. 15.23 3 s6 GORCZYCA Piotr UKS Polfin Oświęcim 07-05-07 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.1
8. 15.89 4 s6 GORCZYCA Aleksander UKS Polfin Oświęcim 07-05-07 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.1
9. 16.08 5 s5 BAŃDO Brajan WKS Wawel Kraków 07-07-25 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.4
150 m M
200 m M
1. 30.54 4 s8 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06-06-22 Z/4471/18 U14 MA Sucha Beskidzka (1) 2019-05-12 +0.8 -- LDK!
300 m M
1. 43.47 1 s1 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06-06-05 Z/4695/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
2. 44.09 2 s1 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-09-08 Z/3053/18 U14 MA Kraków (1) 2019-09-01 -- LDK!
3. 44.21 3 s1 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 06-01-31 Z/3285/19 U14 MA Chorzów (1) 2019-08-24 -- LDK!
4. 44.28 1 s5 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 06-02-07 Z/4108/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
5. 44.47 3 s1 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
6. 45.89 1 s4 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 06-03-29 Z/4233/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
7. 46.28 4 s1 MIGAS Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 06-02-07 Z/3738/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
8. 46.88 3 s8 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06-06-22 Z/4471/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
9. 46.96 4 s8 JANAS Kacper ULKS Lipinki 07-03-21 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
10. 48.35 1 s7 MYGA Igor UKS Polfin Oświęcim 06-08-07 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
11. 49.88 5 s1 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
12. 50.07 1 s2 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 07-11-20 Z/2307/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
13. 50.36 5 s2 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 07-10-01 Z/2956/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
14. 50.88 2 s2 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
15. 50.92 1 s6 GORCZYCA Piotr UKS Polfin Oświęcim 07-05-07 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
16. 51.23 2 s7 WZOREK Michał WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-01-03 Z/3874/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
17. 51.47 2 s7 BARAN Dariusz UKS Polfin Oświęcim 07-02-19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
18. 51.69 2 s6 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 07-09-23 Z/2947/18 U14 MA Ruda Śląska (2) 2019-10-08 -- LDK!
19. 51.98 2 s4 DONIEC Konrad SKS Kusy Kraków 06-02-02 Z/4694/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
20. 52.56 1 s3 ROMANIAK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 07-03-15 Z/3642/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
21. 53.06 3 s7 ELŻBIECIAK Arkadiusz UKS bieganie.pl Stryszawa 07-03-11 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
22. 53.60 4 s6 ŚWIĘTEK Jacek UKS Sokół Zator 07-03-06 Z/4884/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
23. 53.94 3 s4 WOJTAS Piotr ULKS Lipinki 07-03-10 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
24. 54.22 1 s2 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-07-16 Z/3873/19 U14 MA Kraków (1) 2019-09-01 -- LDK!
25. 54.63 2 s3 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 07-03-07 Z/2951/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
26. 54.75 5 s5 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 07-04-16 Z/3272/19 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-05-04 --
27. 54.86 4 s2 FUNEK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 07-03-30 Z/2962/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
28. 55.18 5 s6 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/4719/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
29. 55.56 3 s3 SZUMILAS Piotr SKS Kusy Kraków 07-06-12 Z/4720/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
30. 55.92 7 s2 GORCZYCA Aleksander UKS Polfin Oświęcim 07-05-07 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
31. 56.48 4 s4 PLINCHA Jarosław SKS Kusy Kraków 07-05-25 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
32. 56.53 4 s3 ROMANIAK Sylwester UKS Jedynka Tokarnia 07-03-24 Z/5672/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
33. 57.52 5 s4 MARCZYŃSKI Mateusz SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/3729/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
34. 57.86 5 s4 HOTLOŚ Kamil ULKS Lipinki 07-02-02 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
35. 57.96 4 s8 OSTÓJ Mikołaj UKS Jedynka Tokarnia 07-11-14 Z/2941/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
36. 58.12 2 s4 BAŃDO Brajan WKS Wawel Kraków 07-07-25 Z/4110/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
37. 58.87 6 s4 RYCHLIK Michał UKS Sokół Zator 06-04-23 Z/3871/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
38. 60.53 4 s3 ŚLUSARCZYK Maciej UKS Kusy Bukowno 07-09-25 Z/2533/19 U14 MA Częstochowa (M) 2019-08-17 --
39. 62.86 7 s5 SPYT Marcin MUKS ILKUS Olkusz 07-05-27 Z/4089/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
400 m M
500 m M
600 m M
1. 1:41.73 1 s1 WOŁEK Błażej TS Wieliczanka Wieliczka 06-11-03 Z/3310/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
2. 1:42.40 2 s1 PIETRZKIEWICZ-JANISZ Szymon SKS Kusy Kraków 06-01-05 Z/3493/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
3. 1:45.58 3 s1 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-09-08 Z/3053/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
4. 1:46.46 4 s1 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 06-03-08 Z/3427/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
5. 1:51.25 5 s1 SZPILA Kacper MLUKS Tarnów 06-01-01 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
6. 1:52.36 4 s1 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 06-10-04 Z/3039/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
7. 1:54.24 7 s1 KAMIŃSKI Jakub UKS Sokół Zator 06-07-04 Z/3870/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
8. 1:54.32 5 s1 KOWALIK Norbert TS Wieliczanka Wieliczka 07-09-18 Z/3500/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
9. 1:57.78 8 s1 BIERÓWKA Patryk UKS Jedynka Tokarnia 07-06-20 Z/2948/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
10. 1:58.72 9 s1 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06-08-18 Z/3322/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
11. 2:02.50 11 s1 MIKOŁAJEK Kacper MLUKS Tarnów 06-06-21 Z/2272/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
12. 2:03.35 12 s1 ŻAK Filip WKS Wawel Kraków 07-09-19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
13. 2:04.99 8 s2 JĘDROCHA Dawid UKS Jedynka Tokarnia 07-07-20 Z/1453/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
14. 2:05.81 9 s2 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 07-03-07 Z/2951/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
15. 2:08.36 6 s1 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 07-09-23 Z/2947/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
16. 2:09.03 14 s1 MATYASZEK Dawid MLUKS Tarnów 07-07-18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
17. 2:11.00 15 s1 CHAIM Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 07-06-27 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
18. 2:12.47 16 s1 KMIECIK Stanisław WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-06-29 Z/2733/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
19. 2:13.39 17 s1 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07-10-30 Z/3336/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
20. 2:15.09 18 s1 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07-07-16 Z/3873/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
21. 2:20.00 8 s1 FUNEK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 07-03-30 Z/2962/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
22. 2:24.23 10 s2 KURDZIEL Sebastian KS Victoria Trzebinia 06-10-27 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
23. 2:28.04 2 s2 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 06-10-27 Z/4934/19 U14 MA Opole (1) 2019-09-15 -- LDK!
800 m M
1000 m M
1. 3:03.93 1 s2 WOŁEK Błażej TS Wieliczanka Wieliczka 06-11-03 Z/3310/19 U14 MA Kraków (1) 2019-09-01 -- LDK!
2. 3:14.24 2 s1 PŁONKA Bartosz LKS Kłos Olkusz 06-05-04 Z/5412/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
3. 3:14.52 2 s1 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 06-03-08 Z/3427/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
4. 3:22.25 4 s1 JĘDROCHA Dawid UKS Jedynka Tokarnia 07-07-20 Z/1453/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
5. 3:22.74 5 s1 NYCZ Karol ULKS Fajfer 2001 Łapanów 06-10-09 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
6. 3:24.44 3 s1 PIETRZKIEWICZ- JANISZ Adrian SKS Kusy Kraków 07-01-05 Z/3447/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
7. 3:26.34 6 s1 PAWŁOWSKI Jakub ULKS Lipinki 07-01-18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
8. 3:34.82 7 s1 MIKOŁAJEK Kacper MLUKS Tarnów 06-06-21 Z/2272/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
9. 3:38.39 5 s1 KOWALIK Norbert TS Wieliczanka Wieliczka 07-09-18 Z/3500/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
10. 3:47.04 8 s1 KUNA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 07-10-27 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
11. 3:47.51 9 s1 PAŁYS Kacper UKS Maraton Sękowa 07-02-14 Z/5553/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
12. 3:49.68 6 s1 KAMIŃSKI Jakub UKS Sokół Zator 06-07-04 Z/3870/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
13. 4:01.04 7 s1 KMIECIK Stanisław WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06-06-29 Z/2733/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
1500 m M
2000 m M
3000 m M
5000 m M
10000 m M
100 km M
Półmaraton M
Mila M
Bieg 24-godzinny M
110 m pł MŁ M
110 m pł J MŁ M
100 m pł M
1. 18.31 1 s1 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 06-02-07 Z/4108/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 +0.5 -- LDK!
2. 18.68 2 s1 DADAŚ Maciej UKS Sokół Zator 06-08-22 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 +0.5 -- LDK!
3. 19.71 1 s2 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 06-04-09 Z/4692/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
4. 20.27 2 s2 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06-06-22 Z/4471/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
5. 20.35 3 s1 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 06-04-13 Z/4701/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 +0.5 -- LDK!
6. 20.51 3 s2 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06-10-01 Z/3040/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
7. 20.59 4 s1 BUASSA Tosi UKS Sokół Zator 06-05-29 Z/4888/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 +0.5 -- LDK!
8. 20.70 5 s1 PSICA Mateusz SKS Kusy Kraków 07-12-01 Z/4715/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 +0.5 -- LDK!
9. 21.37 4 s2 KRZECZEK Oskar SKS Kusy Kraków 06-03-22 Z/4696/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
10. 21.97 4 s1 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.4 -- LDK!
11. 22.26 6 s1 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/4719/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.4 -- LDK!
12. 22.54 5 s2 MĄSIORSKI Krzysztof SKS Kusy Kraków 06-12-20 Z/4698/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
110 m pł M (99.1) M
110 m pł M
200 m pł M
1. 33.66 1 s1 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 06-02-07 Z/4108/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
2. 35.44 2 s1 DADAŚ Maciej UKS Sokół Zator 06-08-22 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
3. 36.18 3 s1 BUASSA Tosi UKS Sokół Zator 06-05-29 Z/4888/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
4. 36.80 4 s1 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06-06-22 Z/4471/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
5. 37.19 5 s1 CHYNAŁ Piotr SKS Kusy Kraków 06-04-09 Z/4692/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
6. 37.25 6 s1 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06-10-01 Z/3040/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
7. 37.36 7 s1 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
300 m pł M
400 m pł J MŁ M
400 m pł M
2000 m prz M
3000 m prz M
Wzwyż M
1. 1.48 1 f2 PAWEŁCZAK Daniel UKS Maraton Sękowa 06-02-16 Z/5555/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
2. 1.44 2 f2 OŁPIŃSKI Patryk UKS Maraton Sękowa 06-01-13 Z/5546/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
3. 1.40 6 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Warszawa (1) 2019-06-07 -- LDK!
4. 1.40 3 f2 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 07-01-22 Z/4697/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
5. 1.35 3 f3 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06-12-31 Z/4700/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
6. 1.25 5 f3 PLINCHA Jarosław SKS Kusy Kraków 07-05-25 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
7. 1.25 6 f2 HOŁDA Sebastian UKS Jedynka Tokarnia 06-10-14 Z/3640/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
8. 1.20 8 f2 SKIMINA Oskar SKS Kusy Kraków 07-05-28 Z/4837/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
9. 1.10 3 SIERKA Oliwier KS Victoria Trzebinia 06-04-13 Z/1915/17 U14 MA Chorzów (1) 2019-08-24 -- LDK!
NM GRONDAL Piotr KS Victoria Trzebinia 07-08-28 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
NM BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07-10-30 Z/3336/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
W dal M
1. 4.82 1 f2 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U14 MA Chorzów (1) 2019-08-24 +0.3 --
2. 4.40 3 f2 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Opole (1) 2019-09-15 -0.4 -- LDK!
3. 4.24 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 07-04-16 Z/3272/19 U14 MA Chorzów (1) 2019-08-24 -1.5 --
W dal M z wiatrem
1. 4.39 3 f2 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 07-04-16 U14 MA Chorzów (1) 2019-08-24 +9.7
W dal strefa M
1. 5.26 1 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 06-01-31 Z/3285/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
2. 5.23 1 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 06-06-17 Z/5151/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
3. 5.02 2 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06-10-15 Z/3174/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
4. 4.99 4 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 06-07-07 Z/4889/19 U14 MA Warszawa (1) 2019-06-07 0.0 -- LDK!
5. 4.95 4 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 06-03-29 Z/4233/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
6. 4.93 3 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07-11-04 Z/2573/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 --
7. 4.64 6 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07-06-03 Z/4725/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
8. 4.54 8 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06-10-01 Z/3040/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
9. 4.50 9 HOŁDA Sebastian UKS Jedynka Tokarnia 06-10-14 Z/3640/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
10. 4.40 10 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 07-10-06 Z/4711/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
11. 4.31 11 ZIELIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 06-12-02 Z/3497/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
12. 4.27 16 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 07-04-16 Z/3272/19 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 --
13. 4.26 6 MIGAS Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 06-02-07 Z/3738/19 U14 MA Kraków (1) 2019-09-01 0.0 -- LDK!
14. 4.21 9 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 06-04-13 Z/4701/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
15. 4.15 17 LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07-09-06 Z/4992/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 --
16. 4.15 18 PLINCHA Jarosław SKS Kusy Kraków 07-05-25 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
17. 4.10 8 f2 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06-12-31 Z/4700/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
18. 4.10 12 LACH Bartłomiej UKS Gminy Brzeszcze 07-04-14 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
19. 4.10 14 BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 07-07-03 Z/3269/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
20. 4.08 15 KSIĘŻYC Jakub WKS Wawel Kraków 06-08-30 Z/4114/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
21. 4.07 16 ELŻBIECIAK Arkadiusz UKS bieganie.pl Stryszawa 07-03-11 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
22. 4.06 10 PSICA Mateusz SKS Kusy Kraków 07-12-01 Z/4715/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
23. 4.04 18 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 07-01-22 Z/4697/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
24. 4.03 19 FLUDER Mikołaj UKS bieganie.pl Stryszawa 07-02-04 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
25. 4.01 7 f2 CHAIM Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 07-06-27 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
26. 3.92 26 MĄSIORSKI Krzysztof SKS Kusy Kraków 06-12-20 Z/4698/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
27. 3.90 27 ROMANIAK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 07-03-15 Z/3642/19 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
28. 3.90 29 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07-12-12 Z/4722/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
29. 3.85 12 POLAK Konrad UKS bieganie.pl Stryszawa 07-10-25 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
30. 3.83 31 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07-07-20 Z/4716/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
31. 3.83 32 LURANC Dawid ULKS Bielgim Bielany 06-03-21 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 --
32. 3.76 21 KWAŚNIEWSKI Bartosz SKS Kusy Kraków 06-07-06 Z/4846/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
33. 3.74 13 ŚWIĘTEK Jacek UKS Sokół Zator 07-03-06 Z/4884/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 0.0 -- LDK!
34. 3.73 8 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 07-11-22 Z/4111/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 --
35. 3.71 33 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 07-10-01 Z/2956/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
36. 3.68 11 f2 KOWALSKI Łukasz UKS Sokół Zator 06-07-08 Z/3869/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
37. 3.67 6 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/4719/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-11 0.0 -- LDK!
38. 3.64 34 FUNEK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 07-03-30 Z/2962/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
39. 3.63 36 BIERÓWKA Patryk UKS Jedynka Tokarnia 07-06-20 Z/2948/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
40. 3.62 23 RYCHLIK Michał UKS Sokół Zator 06-04-23 Z/3871/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
41. 3.62 37 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 07-03-07 Z/2951/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
42. 3.60 13 f2 KOWALCZE Arkadiusz UKS Sokół Zator 07-05-04 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
43. 3.60 24 MATYASZEK Dawid MLUKS Tarnów 07-07-18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
44. 3.57 38 DACHOWSKI Mikołaj SKS Kusy Kraków 07-10-01 Z/4704/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
45. 3.55 40 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 07-09-23 Z/2947/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
46. 3.51 41 SZUMILAS Piotr SKS Kusy Kraków 07-06-12 Z/4720/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
47. 3.49 27 RYLEWICZ Krystian KS Akantos Łoniowa 06-11-27 Z/3730/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
48. 3.48 15 f2 POLAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 07-10-25 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
49. 3.43 42 MARCZYŃSKI Mateusz SKS Kusy Kraków 07-07-23 Z/3729/19 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
50. 3.43 43 OSTÓJ Mikołaj UKS Jedynka Tokarnia 07-11-14 Z/2941/18 U14 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 0.0 -- LDK!
Trójskok M
Kula (3) M
1. 9.81 1 f2 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
Kula (4) M
1. 8.59 5 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Opole (1) 2019-09-15 -- LDK!
2. 7.71 1 CEPIGA Jakub SKS Kusy Kraków 06-06-27 Z/4693/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
3. 7.70 3 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06-08-18 Z/3322/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
4. 7.56 2 OŁPIŃSKI Patryk UKS Maraton Sękowa 06-01-13 Z/5546/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
5. 7.51 3 SZURA Konrad SKS Kusy Kraków 06-01-30 Z/4699/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
6. 7.48 4 KAMIŃSKI Jakub UKS Sokół Zator 06-07-04 Z/3870/19 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
7. 7.35 5 DUSZA Bartłomiej UKS Maraton Sękowa 06-12-19 Z/5550/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
8. 6.42 7 KOWALSKI Łukasz UKS Sokół Zator 06-07-08 Z/3869/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
9. 6.15 6 RABA Wojciech ULKS Lipinki 07-01-01 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
10. 6.06 9 GAŁUSZKA Krzysztof UKS Sokół Zator 07-02-15 Z/4887/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
11. 6.01 7 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07-10-30 Z/3336/18 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
12. 6.01 8 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 06-10-27 Z/4934/19 U14 MA Opole (1) 2019-09-15 -- LDK!
13. 5.94 8 LURANC Dawid ULKS Bielgim Bielany 06-03-21 U14 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
Kula (5) M
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Ppal (80) M
Ppal (150) M
1. 41.00 1 CEPIGA Jakub SKS Kusy Kraków 06-06-27 Z/4693/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
2. 40.00 2 SKIMINA Oskar SKS Kusy Kraków 07-05-28 Z/4837/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
3. 38.00 1 f2 POCHOPIEŃ Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 07-09-10 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
4. 38.00 2 f2 RABA Wojciech ULKS Lipinki 07-01-01 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
5. 37.00 4 f2 GAŁUSZKA Krzysztof UKS Sokół Zator 07-02-15 Z/4887/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
6. 33.00 5 f2 BRUSIK Bartosz UKS Sokół Zator 07-05-22 Z/3872/19 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
7. 33.00 6 f2 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 06-04-13 Z/4701/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
8. 30.50 7 f2 WĄGIEL Miłosz UKS bieganie.pl Stryszawa 07-08-15 U14 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
9. 30.00 4 STANISZEWSKI Krystian SKS Kusy Kraków 07-05-17 Z/4717/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
10. 20.00 7 WILUSZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 07-04-22 Z/4721/18 U14 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
Dysk (0.75) M
1. 34.55 2 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Kraków (1) 2019-09-01 -- LDK!
2. 24.16 2 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06-08-18 Z/3322/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
3. 19.18 3 SZURA Konrad SKS Kusy Kraków 06-01-30 Z/4699/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
4. 17.91 4 KAMIŃSKI Jakub UKS Sokół Zator 06-07-04 Z/3870/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
5. 17.63 5 CEPIGA Jakub SKS Kusy Kraków 06-06-27 Z/4693/18 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
6. 16.88 6 ZEGAN Erwin SKS Kusy Kraków 06-08-28 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
7. 15.03 7 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 06-10-27 Z/4934/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
NM KOWALSKI Łukasz UKS Sokół Zator 06-07-08 Z/3869/19 U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 -- LDK!
Dysk (1) M
1. 29.28 6 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06-04-17 Z/1916/17 U14 MA Chorzów (1) 2019-08-24 -- LDK!
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (4) M
Młot (5) M
Ciężarek (9) M
Oszczep (500) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
5-bój M MŁ M
4x100 m M
4x200 m M
4x400 m M
4x400 m MIX
4x600 m MIX
4x800 m MIX
100-200-300-400 M
1. 2:32.25 1 s1 MIGAS Szymon
KORZENIOWSKI Krzysztof
WOŁEK Błażej
KOWALIK Norbert
TS Wieliczanka Wieliczka 06-02-07
06-01-31
06-11-03
07-09-18
U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
2. 2:39.39 2 s1 PAWEŁCZAK Daniel
OLSZAŃSKI Mateusz
PRAJSNAR Mikołaj
OŁPIŃSKI Patryk
UKS Maraton Sękowa 06-02-16
06-11-15
07-09-25
06-01-13
U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
3. 2:46.50 3 s1 BUASSA Tosi
KORCZYK Dawid
KAMIŃSKI Jakub
DADAŚ Maciej
UKS Sokół Zator 06-05-29
06-07-07
06-07-04
06-08-22
U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
4. 2:53.11 4 s1 MIETŁA Szymon
MAJ Emil
MIKOŁAJEK Kacper
SZOŁTYSIK Przemysław
MLUKS Tarnów 09-02-18
08-08-04
06-06-21
08-11-20
U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
5. 2:57.18 5 s1 PIENIĄŻEK Karol
KURDZIEL Jeremiasz
PETKA Kamil
KURDZIEL Hubert
KS Victoria Trzebinia 09-01-22
06-10-27
06-04-17
10-11-17
U14 MA Kraków (2) 2019-09-28 --
b.górski na krótkim dyst. M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 52.938591957092 sekund