100 m K Minimum: 12.13
1. 11.24 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 1997-07-26 Z/1069/13 2018 U23 SL Ried (AUT) (M) 2018-06-15 +1.4 MM
2. 11.46 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990-06-26 Z/2684/11... 2018 Sen PM Lausanne (SUI) (M) 2018-07-05 0.0 M
3. 11.52 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 1999-01-13 Z/0634/15 2018 U20 MZ Słubice (M) 2018-06-09 +0.3 M
4. 11.59 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994-01-13 Z/4039/11 2018 Sen DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.9 M
5. 11.59 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 1993-04-05 Z/2975/11... 2018 Sen LD Kutno (M) 2018-06-15 +1.4 M
6. 11.62 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2000-09-21 Z/4569/15 2018 U20 SL Chorzów (M) 2018-06-08 +0.3 M
7. 11.68 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995-03-29 Z/3200/11... 2018 Sen WP Chorzów (M) 2018-06-08 +0.3 M
8. 11.69 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 1999-03-22 Z/0191/15 2018 U20 WP Chorzów (M) 2018-06-08 +0.3 M
9. 11.81 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 2001-04-20 Z/3958/15... 2018 U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 -1.1 M
10. 11.82 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998-03-15 Z/0137/14... 2018 U23 MA Sieradz (M) 2018-06-30 -0.5 M
11. 11.84 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0635/15 2018 U20 MZ Słubice (M) 2018-06-09 +0.3 M
12. 11.85 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993-08-23 ...Z/0903/11... 2018 Sen KP Gdańsk (M) 2018-06-16 +0.7 M
13. 11.88 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 1998-06-08 Z/1209/14 2018 U23 PD Sieradz (M) 2018-06-30 +0.6 I
14. 11.89 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-05-30 Z/0275/13... 2018 U23 KP Kraków (M) 2018-07-08 +1.6 I
15. 11.97 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Toruń (1) 2018-06-16 +2.0 I
16. 11.97 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 1990-11-12 Z/0712/11... 2018 Sen LU Lublin (1) 2018-06-16 +0.1 I
17. 11.98 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001-05-09 Z/3464/15 2018 U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 +1.7 I
18. 11.99 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 2000-06-17 Z/4472/15 2018 U20 WP Słubice (M) 2018-06-09 +0.3 I
19. 11.99 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 1996-08-13 ...Z/1273/13 2018 U23 MZ Kraków (M) 2018-07-08 +1.6 I
20. 12.02 RAJEWSKA Alicja WLKS Wrocław 1999-03-08 Z/3620/15 2018 U20 DS Słubice (M) 2018-06-09 +0.3 I
21. 12.03 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998-08-03 Z/0925/14 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.9 I
22. 12.03 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994-09-04 Z/4330/11... 2018 Sen MZ Kutno (M) 2018-06-15 +1.2 I
23. 12.03 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 1995-11-21 Z/2277/11 2018 Sen MZ Kutno (M) 2018-06-15 +1.4 I
24. 12.08 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2000-09-17 Z/3835/15 2018 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 +1.0 I
25. 12.09 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice 1995-01-01 Z/0310/11... 2018 Sen SL Łódź (M) 2018-05-19 +2.0 I
26. 12.11 KASICA Monika SKLA Sopot 1996-02-09 Z/1665/12 2018 U23 PM Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +1.9 I
27. 12.11 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996-07-10 Z/1329/12... 2018 U23 LD Lublin (M) 2018-05-26 -1.9 I
28. 12.11 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 1995-03-24 Z/0183/12...... 2018 Sen MZ Warszawa (1) 2018-06-24 +1.6 I
29. 12.11 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995-04-14 Z/1161/11... 2018 Sen KP Warszawa (1) 2018-06-24 +1.6 I
30. 12.12 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 1999-05-28 Z/0304/15... 2018 U20 PD Słubice (M) 2018-06-09 +1.2 I
31. 12.13 WINKOWSKA Marcelina KS AZS AWF Wrocław 1998-07-30 Z/0866/14 2018 U23 DS Poznań (1) 2018-05-06 +0.9 I
32. 12.13 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-05-09 Z/0109/16 2018 U20 KP Toruń (1) 2018-05-12 -0.8 I
33. 12.13 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998-12-16 Z/1497/14 2018 U23 PM Sieradz (M) 2018-06-30 +0.6 I
34. 11.39 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988-04-28 Z/2191/11 2018 Sen KP Białystok (M) 2017-07-21 -0.1 MM 2017L
35. 11.76 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996-01-17 Z/0778/12 U23 DS Bydgoszcz (M) 2017-06-02 +1.4 M 2017L
36. 11.82 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 1992-02-21 Z/0912/11... Sen PD Bydgoszcz (M) 2017-06-02 +1.4 M 2017L
37. 11.83 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 1991-05-08 Z/0791/11 2018 Sen PD Biała Podlaska (1) 2017-06-24 +1.9 M 2017L
38. 11.88 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 1990-05-02 Z/3750/11 2018 Sen DS Łódź (M) 2017-05-20 +1.2 I 2017L
39. 11.94 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 1994-04-05 Z/0899/11... 2018 Sen PD Warszawa (M) 2017-08-15 -0.4 I 2017L
40. 11.96 KURZ Daria AZS Łódź 1997-02-23 Z/0019/13... U23 LD Białystok (M) 2017-07-21 +1.2 I 2017L
41. 11.98 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1995-06-30 Z/3170/11... 2018 U23 PD Suwałki (M) 2017-07-01 +0.4 I 2017L
42. 12.00 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 1995-01-24 sprawdź połącznie U23 PM Słupsk (1) 2017-06-10 +0.1 I 2017L
43. 12.00 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 1991-10-13 Z/2238/11 Sen WP Białystok (M) 2017-07-21 0.0 I 2017L
44. 12.00 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 1994-01-08 Z/0658/11... 2018 Sen WP Warszawa (M) 2017-08-15 -0.4 I 2017L
45. 12.01 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992-02-27 Z/2785/11... 2018 Sen MZ Warszawa (1) 2017-06-24 +1.5 I 2017L
46. 12.03 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 2000-10-13 Z/5069/15 2018 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (1) 2017-05-27 +1.5 I 2017L
47. 12.05 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1994-01-13 Z/1163/11... Sen DS Płock (M) 2017-07-16 +0.6 I 2017L
48. 12.06 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot 1993-04-28 ...Z/0915/11... Sen PM Gdańsk (1) 2017-06-03 +1.9 I 2017L
49. 12.07 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000-07-10 Z/1473/15 2018 U18 WP Poznań (1) 2017-06-10 +1.3 I 2017L
50. 12.10 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993-04-03 sprawdź połącznie Sen DS Łódź (M) 2017-05-20 +1.2 I 2017L
200 m K Minimum: 24.70
1. 23.27 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 1999-01-13 Z/0634/15 2018 U20 MZ Lublin (1) 2018-05-20 +0.2 M
2. 23.36 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 1994-01-08 Z/0658/11... 2018 Sen WP Gliwice (M) 2018-06-10 +0.3 M
3. 23.41 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990-06-26 Z/2684/11... 2018 Sen PM Ostrawa (CZE) (M) 2018-06-13 -0.2 M
4. 23.59 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994-01-13 Z/4039/11 2018 Sen DS Gliwice (M) 2018-06-10 +0.3 M
5. 23.64 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 1994-04-05 Z/0899/11... 2018 Sen PD Warszawa (1) 2018-06-03 -0.5 M
6. 23.79 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 1997-07-26 Z/1069/13 2018 U23 SL Linz (AUT) (M) 2018-06-17 +0.3 M
7. 23.88 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 1995-12-01 Z/0108/11... 2018 Sen LD Łódź (M) 2018-06-03 +1.2 M
8. 23.89 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995-03-29 Z/3200/11... 2018 Sen WP Kutno (M) 2018-06-15 +1.4 M
9. 23.95 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998-01-17 Z/1152/14 2018 U23 DS Wrocław (M) 2018-06-13 +0.4 M
10. 23.96 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +0.8 M
11. 24.01 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 1998-06-08 Z/1209/14 2018 U23 PD Słubice (M) 2018-06-10 +1.1 I
12. 24.09 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 1999-03-22 Z/0191/15 2018 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-25 +0.5 I
13. 24.11 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2000-09-21 Z/4569/15 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 +0.3 I
14. 24.15 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0635/15 2018 U20 MZ Słubice (M) 2018-06-10 +0.4 I
15. 24.16 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 1995-11-21 Z/2277/11 2018 Sen MZ Kutno (M) 2018-06-15 +1.4 I
16. 24.16 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 1990-11-12 Z/0712/11... 2018 Sen LU Lublin (1) 2018-06-16 +0.4 I
17. 24.18 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 1993-04-05 Z/2975/11... 2018 Sen LD Łódź (M) 2018-05-20 -1.3 I
18. 24.20 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 1995-04-16 Z/1477/11... 2018 Sen SL Kraków (M) 2018-06-23 +1.6 I
19. 24.34 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001-10-25 Z/5030/15 2018 U18 KP Kutno (M) 2018-06-15 +1.8 I
20. 24.38 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 2001-04-20 Z/3958/15... 2018 U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 -0.5 I
21. 24.39 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996-10-04 Z/0840/12... 2018 U23 SK Lublin (M) 2018-05-27 -1.1 I
22. 24.41 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994-09-04 Z/4330/11... 2018 Sen MZ Kutno (M) 2018-06-15 +1.8 I
23. 24.42 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 1999-05-28 Z/0304/15... 2018 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 +0.7 I
24. 24.51 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996-12-04 Z/0698/12... 2018 U23 MA Kraków (M) 2018-06-10 +0.6 I
25. 24.52 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2000-04-24 Z/2957/15 2018 U20 WN Warszawa (1) 2018-06-03 -0.5 I
26. 24.52 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996-04-26 ...Z/1473/12 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 -0.5 I
27. 24.54 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996-01-11 Z/1754/12... 2018 U23 LU Lublin (1) 2018-05-20 +0.2 I
28. 24.59 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996-07-10 Z/1329/12... 2018 U23 LD Łódź (1) 2018-06-09 -1.7 I
29. 24.60 RAJEWSKA Alicja WLKS Wrocław 1999-03-08 Z/3620/15 2018 U20 DS Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.1 I
30. 24.61 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 1998-01-17 Z/0466/14... 2018 U23 SL Łódź (M) 2018-05-20 -1.0 I
31. 24.61 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 2000-04-09 Z/0172/15 2018 U20 LU Lublin (1) 2018-05-20 +0.2 I
32. 24.63 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 1996-08-13 ...Z/1273/13 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 -1.0 I
33. 24.64 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002-04-13 ...Z/5236/15 2018 U18 LU Słubice (M) 2018-06-10 +1.6 I
34. 24.68 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 2000-05-16 Z/2676/16 2018 U20 PD Słubice (M) 2018-06-10 +1.1 I
35. 23.31 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988-04-28 Z/2191/11 2018 Sen KP Białystok (M) 2017-07-22 +0.6 M 2017L
36. 23.67 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998-03-15 Z/0137/14... 2018 U20 MA Kraków (1) 2017-05-13 -0.1 M 2017L
37. 23.91 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice 1995-01-01 Z/0310/11... 2018 U23 SL Siedlce (1) 2017-06-10 +1.2 M 2017L
38. 23.97 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 1992-02-21 Z/0912/11... Sen PD Gdańsk (M) 2017-06-14 -1.1 M 2017L
39. 24.10 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987-12-20 sprawdź połącznie Sen SL Kraków (M) 2017-06-24 +0.1 I 2017L
40. 24.21 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996-01-17 Z/0778/12 U23 DS Wrocław (M) 2017-06-18 +0.6 I 2017L
41. 24.22 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 1987-03-20 sprawdź połącznie Sen DS Łomża (M) 2017-06-07 -0.4 I 2017L
42. 24.31 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1994-01-13 Z/1163/11... Sen DS Wrocław (M) 2017-06-18 +0.6 I 2017L
43. 24.45 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 1991-09-22 Z/0366/11... Sen MA Warszawa (1) 2017-05-27 +1.8 I 2017L
44. 24.47 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995-03-02 Z/1435/11 2018 U23 DS Białystok (M) 2017-07-22 +0.9 I 2017L
45. 24.48 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992-02-27 Z/2785/11... 2018 Sen MZ Warszawa (1) 2017-05-27 +1.8 I 2017L
46. 24.57 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995-11-07 Z/0180/12... 2018 U23 MA Łódź (M) 2017-05-27 -1.1 I 2017L
47. 24.59 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 1995-08-01 Z/1165/12... 2018 U23 DS Wrocław (M) 2017-06-18 +0.6 I 2017L
48. 24.66 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993-04-03 sprawdź połącznie Sen DS Łódź (M) 2017-05-21 +1.8 I 2017L
49. 24.70 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 2000-06-17 Z/4472/15 2018 U18 WP Warszawa (M) 2017-08-06 +1.8 I 2017L
400 m K Minimum: 55.60
1. 51.05 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 1992-12-03 Z/2913/11 2018 Sen SL Osaka (JPN) (M) 2018-05-20 MM
2. 51.71 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989-04-11 Z/3124/11 2018 Sen KP Chorzów (M) 2018-06-08 MM *
3. 51.75 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 1992-10-30 Z/0286/11 2018 Sen ZP Tübingen (GER) (M) 2018-06-16 MM
4. 51.87 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 1994-01-08 Z/0658/11... 2018 Sen WP Chorzów (M) 2018-06-08 MM
5. 52.12 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 1994-04-05 Z/0899/11... 2018 Sen PD Chorzów (M) 2018-06-08 MM
6. 52.41 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990-06-26 Z/2684/11... 2018 Sen PM Linz (AUT) (M) 2018-06-17 M
7. 52.59 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998-01-17 Z/1152/14 2018 U23 DS Chorzów (M) 2018-06-08 M
8. 52.74 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995-11-07 Z/0180/12... 2018 Sen MA Bydgoszcz (M) 2018-05-29 M
9. 53.00 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 1995-12-01 Z/0108/11... 2018 Sen LD Šamorín (CZE) (M) 2018-06-29 M
10. 53.34 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 1995-11-21 Z/2277/11 2018 Sen MZ Goleniów (M) 2018-06-20 M
11. 53.52 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996-12-04 Z/0698/12... 2018 U23 MA Chorzów (M) 2018-06-08 M
12. 53.83 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 1997-09-19 Z/0932/13... 2018 U23 SL Sieradz (M) 2018-06-30 M
13. 54.00 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996-06-07 Z/1146/12... 2018 U23 PM Kraków (M) 2018-07-08 M
14. 54.06 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995-03-02 Z/1435/11 2018 Sen DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 M
15. 54.08 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0635/15 2018 U20 MZ Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 M
16. 54.20 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 1999-05-28 Z/0304/15... 2018 U20 PD Piaseczno (M) 2018-05-20 M
17. 54.36 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 1999-12-15 Z/2554/15 2018 U20 DS Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 M
18. 54.37 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 1998-01-17 Z/0466/14... 2018 U23 SL Sieradz (M) 2018-06-30 M
19. 54.56 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 1995-04-16 Z/1477/11... 2018 Sen SL Bydgoszcz (M) 2018-05-29 I
20. 54.61 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 1998-10-25 Z/0636/14... 2018 U23 MA Sieradz (M) 2018-06-30 I
21. 54.69 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995-12-27 Z/0727/12... 2018 Sen SL Lublin (M) 2018-05-26 I
22. 54.88 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 1996-01-11 Z/1754/12... 2018 U23 LU Sieradz (M) 2018-06-30 I
23. 54.91 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 1996-01-22 Z/0909/12 2018 U23 PM Sieradz (M) 2018-06-30 I
24. 54.95 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993-11-09 Z/0598/11... 2018 Sen PK Stalowa Wola (1) 2018-06-02 I
25. 55.04 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992-07-13 Z/3113/11 2018 Sen PD Białystok (1) 2018-05-27 I
26. 55.28 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 1997-10-01 Z/0800/13... 2018 U23 MZ Kutno (M) 2018-06-15 I
27. 55.30 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 1997-01-17 ...Z/0464/13 2018 U23 WP Sieradz (M) 2018-06-30 I
28. 55.32 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 2000-04-09 Z/0172/15 2018 U20 LU Słubice (M) 2018-06-09 I
29. 55.58 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994-01-07 Z/0581/11 2018 Sen MZ Łódź (M) 2018-05-19 I
30. 55.60 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000-09-30 Z/1648/15 2018 U20 WP Słubice (M) 2018-06-09 I
31. 52.45 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 1987-03-20 sprawdź połącznie Sen DS Bydgoszcz (M) 2017-06-02 M 2017L
32. 52.73 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1994-01-13 Z/1163/11... Sen DS Kraków (M) 2017-06-24 M 2017L
33. 53.81 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987-12-20 sprawdź połącznie Sen SL Kraków (M) 2017-06-24 M 2017L
34. 54.67 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 1993-04-27 sprawdź połącznie Sen PM Słupsk (1) 2017-06-10 I 2017L
35. 55.04 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 1995-08-01 Z/1165/12... 2018 U23 DS Łódź (M) 2017-05-26 I 2017L
36. 55.10 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996-04-26 ...Z/1473/12 2018 U23 MZ Łódź (M) 2017-05-26 I 2017L
37. 55.14 KACZMAREK Aneta RK Athletics Warszawa 1981-01-17 ...Z/2805/17 Weteran MZ Aarhus (DEN) (M) 2017-08-02 I 2017L
38. 55.21 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1992-06-15 sprawdź połącznie Sen DS Kraków (1) 2017-06-11 I 2017L
39. 55.30 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 1999-01-14 Z/0633/15 2018 U20 MZ Kraków (M) 2017-06-24 I 2017L
40. 55.32 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice 1999-07-04 Z/3569/15 2018 U20 SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 I 2017L
41. 55.44 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000-07-10 Z/1473/15 2018 U18 WP Halluin (FRA) (1) 2017-06-28 I 2017L
42. 55.46 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 1992-08-28 Z/3686/11... 2018 Sen MA Płock (M) 2017-07-16 I 2017L
43. 55.54 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993-04-03 sprawdź połącznie Sen DS Jelenia Góra (1) 2017-05-27 I 2017L
800 m K Minimum: 2:10.50
1. 2:01.90 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993-11-09 Z/0598/11... 2018 Sen PK Gliwice (M) 2018-06-10 M
2. 2:02.44 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin 1995-08-30 Z/3838/11 2018 Sen ZP Bydgoszcz (M) 2018-05-29 M
3. 2:02.53 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 1997-10-01 Z/0800/13... 2018 U23 MZ Gliwice (M) 2018-06-10 M
4. 2:02.89 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994-01-07 Z/0581/11 2018 Sen MZ Gliwice (M) 2018-06-10 M
5. 2:03.04 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992-07-13 Z/3113/11 2018 Sen PD Belfast (GBR) (M) 2018-06-26 M
6. 2:05.68 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995-05-30 Z/0277/12... 2018 Sen MA Gliwice (M) 2018-06-10 I
7. 2:06.17 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992-10-24 Z/4043/11... 2018 Sen SL Gliwice (M) 2018-06-10 I
8. 2:06.18 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 2000-08-08 Z/2389/15 2018 U20 SL Chorzów (M) 2018-06-08 I
9. 2:06.54 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 1998-06-10 Z/5220/15... 2018 U23 MZ Sieradz (M) 2018-07-01 I
10. 2:06.74 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 2001-06-12 Z/2788/15 2018 U18 SL Kraków (M) 2018-06-10 I
11. 2:07.23 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 1989-04-04 Z/1912/11 2018 Sen MA Kraków (1) 2018-06-03 I
12. 2:07.29 STÓJ Alicja SKLA Sopot 2001-03-23 Z/1548/15 2018 U18 PM Kraków (M) 2018-06-10 I
13. 2:07.43 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 1991-07-24 Z/4524/11 2018 Sen ZP Goleniów (M) 2018-06-20 I
14. 2:08.44 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin 1997-01-31 Z/1234/13... 2018 U23 ZP Gdańsk (M) 2018-06-16 I
15. 2:08.67 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice 1987-04-01 Z/2320/11 2018 Sen SL Kraków (M) 2018-06-10 I
16. 2:09.18 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999-10-05 Z/5219/15 2018 U20 MZ Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I
17. 2:09.23 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 1996-07-06 Z/0350/13... 2018 U23 MZ Sieradz (M) 2018-07-01 I
18. 2:09.55 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 1993-03-03 Z/2536/11 2018 Sen PM Bydgoszcz (M) 2018-05-29 I
19. 2:09.86 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 1990-11-27 Z/3034/11...... 2018 Sen LU Lublin (M) 2018-05-27 I
20. 2:09.98 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998-11-02 Z/0084/14... 2018 U23 PM Słupsk (1) 2018-05-12 I
21. 2:09.99 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999-01-20 Z/0345/15 2018 U20 PM Słubice (M) 2018-06-10 I
22. 2:10.15 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998-10-20 Z/0464/14... 2018 U23 SL Gliwice (M) 2018-06-10 I
23. 2:10.45 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 1997-02-13 Z/0201/13 2018 U23 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 I
24. 2:10.47 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997-11-06 ...Z/1501/14 2018 U23 WP Sieradz (M) 2018-07-01 I
25. 2:10.50 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Suwałki (M) 2018-06-02 I
26. 2:00.77 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Warszawa 1991-01-30 Z/4322/11 2018 Sen MZ Eugene (USA) (M) 2017-05-27 MM 2017L
27. 2:02.97 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995-01-26 Z/0939/12... 2018 U23 WP Białystok (M) 2017-07-22 M 2017L
28. 2:04.64 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 1989-12-24 Z/4323/11 2018 Sen PK Turku (FIN) (M) 2017-06-13 I 2017L
29. 2:07.42 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997-08-02 Z/0799/13... 2018 U23 KP Szczecin (M) 2017-06-10 I 2017L
30. 2:07.99 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 1992-04-05 Z/2441/11... 2018 Sen SL Łódź (M) 2017-05-27 I 2017L
31. 2:08.05 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska 1993-08-12 ...... Sen SL Białystok (M) 2017-06-18 I 2017L
32. 2:08.07 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 2001-06-20 Z/1766/15 2018 U18 MZ Győr (HUN) (M) 2017-07-26 I 2017L
33. 2:09.54 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997-06-19 Z/0102/13... 2018 U23 SL Rehlingen (GER) (M) 2017-06-05 I 2017L
34. 2:09.86 KACZMAREK Aneta RK Athletics Warszawa 1981-01-17 ...Z/2805/17 Weteran MZ Aarhus (DEN) (M) 2017-08-05 I 2017L
1500 m K Minimum: 4:32.00
1. 4:02.93 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin 1995-08-30 Z/3838/11 2018 Sen ZP Madrid (ESP) (M) 2018-06-22 MM
2. 4:10.03 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 1991-07-24 Z/4524/11 2018 Sen ZP Chorzów (M) 2018-06-08 M
3. 4:11.50 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 1988-03-15 Z/4203/11 2018 Sen PM Eugene (USA) (M) 2018-05-26 M
4. 4:13.83 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Ostrawa (CZE) (M) 2018-06-13 M *
5. 4:17.47 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1990-02-22 Z/0090/11 2018 Sen MA Chorzów (M) 2018-06-08 M
6. 4:18.00 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów 1989-01-11 Z/0093/11 2018 Sen PK Chorzów (M) 2018-06-08 M
7. 4:19.27 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001-09-03 Z/2008/15 2018 U18 KP Chorzów (M) 2018-06-08 I
8. 4:19.76 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 1989-04-04 Z/1912/11 2018 Sen MA Chorzów (M) 2018-06-08 I
9. 4:20.02 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992-10-24 Z/4043/11... 2018 Sen SL Wrocław (M) 2018-06-13 I
10. 4:20.99 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998-11-02 Z/0084/14... 2018 U23 PM Sieradz (M) 2018-06-30 I
11. 4:21.02 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997-06-19 Z/0102/13... 2018 U23 SL Sieradz (M) 2018-06-30 I
12. 4:21.06 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999-01-20 Z/0345/15 2018 U20 PM Chorzów (M) 2018-06-08 I
13. 4:22.28 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996-11-27 Z/0355/12 2018 U23 MZ Sieradz (M) 2018-06-30 I
14. 4:23.61 MEGGER Eliza GKS Olimpia Grudziądz 1999-08-28 Z/0543/15 2018 U20 KP Wrocław (M) 2018-06-13 I
15. 4:23.78 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków 1997-11-13 Z/0804/13... 2018 U23 MA Sieradz (M) 2018-06-30 I
16. 4:25.39 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999-09-26 Z/0966/15 2018 U20 LD Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I
17. 4:25.78 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 1996-01-22 Z/0009/12 2018 U23 WP Sieradz (M) 2018-06-30 I
18. 4:27.01 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998-10-20 Z/0464/14... 2018 U23 SL Sieradz (M) 2018-06-30 I
19. 4:27.07 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda Śląska 1997-05-11 Z/1218/13... 2018 U23 SL Sieradz (M) 2018-06-30 I
20. 4:27.36 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice 1987-04-01 Z/2320/11 2018 Sen SL Wrocław (M) 2018-06-13 I
21. 4:27.99 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995-05-30 Z/0277/12... 2018 Sen MA Lublin (M) 2018-05-26 I
22. 4:28.03 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1990-12-12 Z/3500/11... 2018 Sen WN Lublin (M) 2018-05-26 I
23. 4:28.42 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 2001-06-12 Z/2788/15 2018 U18 SL Wrocław (M) 2018-06-13 I
24. 4:30.11 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 1991-09-07 Z/2650/11... 2018 Sen LU Lublin (M) 2018-05-26 I
25. 4:30.47 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992-07-13 Z/3113/11 2018 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 I
26. 4:31.13 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2000-01-20 Z/2776/15 2018 U20 SL Wrocław (M) 2018-06-13 I
27. 4:31.67 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 2002-08-15 Z/1272/15 2018 U18 ZP Białogard (1) 2018-05-19 I
28. 4:31.97 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 1992-11-26 Z/0799/11... 2018 Sen PD Białystok (1) 2018-05-27 I
29. 4:07.38 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 1989-12-24 Z/4323/11 2018 Sen PK Neustadt (GER) (1) 2017-07-02 MM 2017L
30. 4:08.81 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995-01-26 Z/0939/12... 2018 U23 WP Bydgoszcz (M) 2017-06-02 M 2017L
31. 4:21.68 KONIECZEK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 1994-11-02 Z/4540/11 2018 Sen WP Long Beach (USA) (1) 2017-04-15 I 2017L
32. 4:23.55 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 1996-05-14 Z/0682/12 2018 U23 LU Azusa (USA) (1) 2017-04-14 I 2017L
33. 4:27.59 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997-06-08 Z/0505/13 2018 U23 WP Piła (1) 2017-06-03 I 2017L
34. 4:28.96 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 1992-04-05 Z/2441/11... 2018 Sen SL Łódź (M) 2017-05-26 I 2017L
35. 4:29.25 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin 1995-11-18 Z/0211/11... U23 LU Łódź (M) 2017-05-26 I 2017L
36. 4:32.00 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 1991-07-30 Z/1329/11 2018 Sen KP Białystok (M) 2017-07-23 I 2017L
5000 m K Minimum: 17:30.00
1. 15:29.67 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 1991-07-24 Z/4524/11 2018 Sen ZP Tübingen (GER) (M) 2018-06-16 M
2. 16:09.79 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 1994-01-14 Z/1252/11 2018 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 I
3. 16:15.68 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin 1988-01-09 Z/2651/11 2018 Sen LU Łomża (M) 2018-06-05 I
4. 16:31.23 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996-11-27 Z/0355/12 2018 U23 MZ Łomża (M) 2018-06-05 I
5. 16:36.15 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 1990-01-04 Z/1324/14 2018 Sen ZP Łomża (M) 2018-06-05 I
6. 16:42.94 JAGIELSKA Ewa LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1982-10-25 Z/1542/14 2018 Weteran MZ Łomża (M) 2018-06-05 I
7. 16:52.17 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 1993-12-05 Z/1585/11... 2018 Sen SK Łomża (M) 2018-06-05 I
8. 17:02.89 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 1992-11-26 Z/0799/11... 2018 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 I
9. 17:05.89 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin 1998-04-13 Z/0706/14... 2018 U23 LU Łomża (M) 2018-06-05 I
10. 17:06.68 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997-06-19 Z/0102/13... 2018 U23 SL Sieradz (M) 2018-07-01 I
11. 17:12.55 WÓJCIK Anna KKS Victoria Stalowa Wola 1994-05-19 Z/4621/11... 2018 Sen PK Łomża (M) 2018-06-05 I
12. 17:15.80 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997-06-08 Z/0505/13 2018 U23 WP Sieradz (M) 2018-07-01 II
13. 17:17.75 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 1996-06-27 Z/3914/16 2018 U23 LB Sieradz (M) 2018-07-01 II *
14. 17:18.99 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 1988-09-19 Z/0795/11... 2018 Sen PD Łomża (M) 2018-06-05 II
15. 17:19.86 STASIEWICZ Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993-11-16 Z/1520/16 2018 Sen LU Łomża (M) 2018-06-05 II
16. 17:21.48 POGODA Kamila MKST Astra Nowa Sól 1999-06-18 Z/1455/15 2018 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-25 II
17. 17:24.65 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 1996-01-22 Z/0009/12 2018 U23 WP Sieradz (M) 2018-07-01 II
18. 17:28.16 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999-01-04 Z/2514/15 2018 U20 ZP Włocławek (M) 2018-06-25 II
19. 15:59.00 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 1996-05-14 Z/0682/12 2018 U23 LU Stanford (USA) (1) 2017-03-31 M 2017L
20. 15:59.22 KONIECZEK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 1994-11-02 Z/4540/11 2018 Sen WP Stanford (USA) (1) 2017-03-31 M 2017L
21. 16:18.71 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 1989-04-04 Z/1912/11 2018 Sen MA Białystok (M) 2017-07-22 I 2017L
22. 16:48.62 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków 1989-04-09 Z/0092/11 2018 Sen MA Łomża (M) 2017-06-07 I 2017L
23. 16:54.39 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin 1995-11-18 Z/0211/11... U23 LU Łomża (M) 2017-06-07 I 2017L
24. 16:57.12 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1990-12-12 Z/3500/11... 2018 Sen WN Łomża (M) 2017-06-07 I 2017L
25. 17:09.09 SZYSZKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1990-02-14 Z/5043/11 2018 Sen PD Łomża (M) 2017-06-07 I 2017L
26. 17:19.54 MEGGER Eliza GKS Olimpia Grudziądz 1999-08-28 Z/0543/15 2018 U20 KP Toruń (M) 2017-07-09 II 2017L
27. 17:28.77 WŁODARCZYK Patrycja JKLA Jawor Jaworzno 1980-06-09 Z/1664/11... 2018 Weteran SL Aarhus (DEN) (M) 2017-08-02 II 2017L
10000 m K Minimum: 99:99.98
1. 32:31.40 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 1994-01-14 Z/1252/11 2018 Sen PD London (GBR) (M) 2018-05-19 M
2. 33:27.29 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 1996-05-14 Z/0682/12 2018 U23 LU Eugene (USA) (M) 2018-06-07 M
3. 36:11.15 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996-11-27 Z/0355/12 2018 U23 MZ Ruda Śląska (1) 2018-05-19 I
4. 36:41.05 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 1996-01-22 Z/0009/12 2018 U23 WP Ruda Śląska (1) 2018-05-19 I
5. 36:44.73 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 1998-05-25 Z/2429/15 2018 U23 LD Ruda Śląska (1) 2018-05-19 I
6. 36:53.06 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin 1998-04-13 Z/0706/14... 2018 U23 LU Ruda Śląska (1) 2018-05-19 I
7. 36:53.51 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 1996-06-27 Z/3914/16 2018 U23 LB Ruda Śląska (1) 2018-05-19 I *
8. 37:06.52 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 1996-10-03 Z/0614/12 2018 U23 LB Ruda Śląska (1) 2018-05-19 I
9. 39:30.20 RĘBISZ Judyta MKS-SMS Victoria Racibórz 1997-04-19 Z/0209/13 2018 U23 SL Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
10. 39:30.46 PRZYJAZNA Anna KS AZS AWF Wrocław 1997-07-26 Z/1162/14... 2018 U23 DS Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
11. 39:59.54 HEDZIELSKA Weronika KS Team Baryła Gorzów 1998-06-08 Z/2670/18 2018 U23 LB Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
12. 47:45.22 WŁODARCZYK Patrycja JKLA Jawor Jaworzno 1980-06-09 Z/1664/11... 2018 Weteran SL Toruń (M) 2018-06-30 --
13. 47:45.25 BRYCH-PAJĄK Ewa JKLA Jawor Jaworzno 1975-01-17 Z/1845/11 2018 Weteran SL Toruń (M) 2018-06-30 --
14. 32:55.06 BERNARDELLI Iwona LKS Vectra Włocławek 1985-02-19 Z/1932/11 2018 Sen KP London (GBR) (1) 2017-05-20 M 2017L
15. 34:23.43 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 1991-09-07 Z/2650/11... 2018 Sen LU Rybnik (M) 2017-04-29 I 2017L
16. 35:08.17 ŁAPIŃSKA Anna KS Warszawianka W-wa 1989-12-21 Z/0647/14... 2018 Sen MZ Rybnik (M) 2017-04-29 I 2017L
17. 35:43.62 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 1995-03-30 Z/4630/11... 2018 U23 MZ Rybnik (M) 2017-04-29 I 2017L
18. 35:45.93 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 1995-11-07 Z/1854/11... 2018 U23 SL Rybnik (M) 2017-04-29 I 2017L
19. 35:55.42 CZAPIEWSKA Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 1994-05-24 Z/3510/11 Sen PM Rybnik (M) 2017-04-29 I 2017L
20. 36:05.79 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997-06-08 Z/0505/13 2018 U23 WP Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I 2017L
21. 36:32.35 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 1995-04-08 Z/1260/11... 2018 U23 WN Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I 2017L
22. 36:32.81 SUWAJ Aneta AZS-AWF Katowice 1986-01-21 Z/0731/11 2018 Sen SL Rybnik (M) 2017-04-29 I 2017L
23. 36:55.81 GRZELAK Dominika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1997-02-15 Z/0785/14 2018 U23 PM Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I 2017L
24. 37:30.06 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1996-10-21 Z/0798/12... 2018 U23 DS Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I 2017L
25. 37:44.73 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996-01-07 ...Z/0397/12 2018 U23 MZ Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 I 2017L
26. 38:30.61 GOŁEK Diana WKB Meta Lubliniec 1983-08-07 Z/4990/11 2018 Sen SL Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
27. 38:40.64 KOWALEWSKA Elżbieta Katarzyna niest. Wrocław 1982-02-25 sprawdź połącznie Weteran DS Kraków (1) 2017-07-01 II 2017L
28. 38:40.82 BYRSKA Sylwia WKS Wawel Kraków 1995-03-28 Z/1342/14 2018 U23 MA Bielsko-Biała (M) 2017-05-20 II 2017L
29. 39:11.86 KAPERA Monika AZS-AWF Katowice 1990-02-15 Z/1826/11 2018 Sen SL Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
30. 39:28.21 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice 1995-12-01 Z/0438/11... 2018 U23 SL Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
31. 39:55.81 NOWAKOWSKA Anna MKS Inowrocław 1991-02-17 sprawdź połącznie Sen KP Rybnik (M) 2017-04-29 II 2017L
32. 40:57.11 SIEMBIDA Małgorzata SKB Stalowa Wola 1978-02-12 sprawdź połącznie Weteran PK Kraków (1) 2017-07-01 III 2017L
33. 42:55.98 NOWAK Monika CKS Budowlani Częstochowa 1981-11-02 ... Weteran SL Kraków (1) 2017-07-01 III 2017L
34. 43:26.06 ROMEJ Elżbieta niest. Szczecin 1964-12-15 sprawdź połącznie Weteran ZP Kraków (1) 2017-07-01 III 2017L
35. 43:53.00 NIEKRAŚ-KRAWCZYK Lidia niest. Wrocław 1979-01-01 sprawdź połącznie Weteran DS Kraków (1) 2017-07-01 III 2017L
36. 44:36.41 FLIS Magdalena niestowarzyszona 1978-11-09 sprawdź połącznie Weteran Kraków (1) 2017-07-01 -- 2017L
37. 51:25.21 PRYMAKOWSKA Barbara niest. Kraków 1943-11-07 ... Weteran MA Kraków (1) 2017-07-01 -- 2017L
38. 56:00.37 GŁOWACKA Elżbieta niest. Warszawa 1955-01-07 sprawdź połącznie Weteran MZ Kraków (1) 2017-07-01 -- 2017L
100 m pł K Minimum: 14.70
1. 12.94 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998-03-15 Z/0137/14... 2018 U23 MA Kraków (M) 2018-07-08 +1.7 MM
2. 12.97 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 1993-01-15 Z/4343/11 2018 Sen LU Łódź (M) 2018-05-19 +1.4 MM
3. 13.31 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 1992-05-30 Z/2950/11... 2018 Sen LD Sollentuna (SWE) (M) 2018-06-28 +1.0 M
4. 13.60 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 1999-05-15 Z/0536/15 2018 U20 PK Šamorín (CZE) (M) 2018-06-29 +1.4 M
5. 13.67 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996-07-10 Z/1329/12... 2018 U23 LD Łódź (M) 2018-06-03 +1.0 I
6. 13.79 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998-05-28 Z/0788/14... 2018 U23 LD Łódź (M) 2018-05-19 -0.9 I
7. 13.87 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Toruń (1) 2018-06-16 +1.5 I
8. 13.87 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999-07-15 Z/0397/15 2018 U20 KP Włocławek (M) 2018-06-25 +1.0 I
9. 13.94 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 1997-10-26 Z/1683/13...... 2018 U23 MZ Sieradz (M) 2018-06-30 +0.5 I
10. 14.04 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997-12-13 Z/0767/13 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +1.0 I
11. 14.04 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990-09-04 Z/4081/11 2018 Sen MZ Warszawa (M) 2018-05-19 +1.9 I
12. 14.07 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 1999-03-05 Z/4019/15 2018 U20 MZ Włocławek (M) 2018-06-25 +0.9 I
13. 14.14 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996-04-09 Z/1714/12 2018 U23 PM Sieradz (M) 2018-06-30 +0.3 I
14. 14.18 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 1995-03-24 Z/0183/12...... 2018 Sen MZ Warszawa (1) 2018-07-01 +0.8 I
15. 14.23 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 1998-04-14 Z/0545/14 2018 U23 DS Sieradz (M) 2018-06-30 +0.5 I
16. 14.40 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 1999-04-14 Z/0382/15 2018 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-25 +1.0 I
17. 14.43 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000-11-04 Z/2872/15 2018 U20 OP Włocławek (M) 2018-06-25 +0.9 I
18. 14.49 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002-04-13 ...Z/5236/15 2018 U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 -0.1 I
19. 14.50 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995-12-03 Z/3654/11 2018 Sen OP Opole (1) 2018-06-02 +1.6 I
20. 14.50 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996-06-15 Z/1760/12 2018 U23 DS Sieradz (M) 2018-06-30 +0.5 I
21. 14.53 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999-12-04 Z/1853/16 2018 U20 LU Włocławek (M) 2018-06-25 +1.3 II
22. 14.54 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997-10-01 Z/0638/14 2018 U23 LU Sieradz (M) 2018-06-30 +0.3 II
23. 14.67 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999-03-31 Z/3655/15 2018 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-25 +1.0 II
24. 14.68 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998-03-27 Z/1443/14... 2018 U23 MZ Warszawa (M) 2018-05-19 +1.9 II
25. 14.68 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 2000-05-31 Z/5585/15 2018 U20 LB Słubice (1) 2018-06-14 +1.3 II
26. 14.70 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000-02-13 Z/1784/15 2018 U20 MZ Warszawa (M) 2018-05-19 +1.9 II
27. 14.70 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-03-21 Z/0584/12... 2018 U23 KP Jessheim (NOR) (M) 2018-06-09 +0.9 II
28. 13.58 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995-02-15 ...... U23 KP Bydgoszcz (M) 2017-07-14 +0.8 M 2017L
29. 13.62 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996-01-17 Z/0778/12 U23 DS Wrocław (M) 2017-06-18 -0.2 I 2017L
30. 14.09 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994-07-27 Z/1091/11 Sen MZ Białystok (M) 2017-07-23 +0.1 I 2017L
31. 14.28 WINKOWSKA Marcelina KS AZS AWF Wrocław 1998-07-30 Z/0866/14 2018 U20 DS Poznań (1) 2017-06-10 +1.5 I 2017L
32. 14.35 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997-01-20 Z/0212/13 2018 U23 SL Łódź (1) 2017-05-28 -1.1 I 2017L
33. 14.67 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001-11-02 Z/0596/16... 2018 U18 PD Jelenia Góra (M) 2017-09-03 +0.6 II 2017L
400 m pł K K Minimum: 62.80
1. 55.84 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 1990-05-02 Z/3750/11 2018 Sen DS Shanghai (CHN) (M) 2018-05-12 MM
2. 57.40 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 1995-12-01 Z/0108/11... 2018 Sen LD Radom (M) 2018-05-27 M
3. 57.62 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995-11-07 Z/0180/12... 2018 Sen MA Gliwice (M) 2018-06-10 M
4. 58.24 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0635/15 2018 U20 MZ Radom (M) 2018-05-27 M
5. 58.48 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995-12-27 Z/0727/12... 2018 Sen SL Radom (M) 2018-05-27 M
6. 58.73 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 1990-11-22 Z/2534/11 2018 Sen MZ Gliwice (M) 2018-06-10 M
7. 59.01 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989-07-04 Z/3357/11 2018 Sen OP Gliwice (M) 2018-06-10 M
8. 59.49 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 1997-01-17 ...Z/0464/13 2018 U23 WP Kraków (M) 2018-07-08 M
9. 59.50 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy 1991-03-17 Z/1731/18 2018 Sen OP Opole (1) 2018-06-02 M
10. 59.50 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 1992-08-28 Z/3686/11... 2018 Sen MA Kraków (M) 2018-06-10 M
11. 59.53 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 1998-10-25 Z/0636/14... 2018 U23 MA Wrocław (M) 2018-06-13 I
12. 60.43 GRYC Anna KS Podlasie Białystok 1999-10-16 Z/3062/15 2018 U20 PD Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I
13. 60.48 JAŹWIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 1998-12-11 Z/0651/15 2018 U23 SL Sieradz (M) 2018-07-01 I
14. 61.07 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001-10-21 Z/3706/15 2018 U18 LD Kutno (M) 2018-06-15 I
15. 61.16 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002-09-30 Z/0628/17 2018 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 I
16. 61.25 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 1996-02-13 ...Z/0553/12 2018 U23 MZ Kraków (M) 2018-06-10 I
17. 61.27 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997-01-25 ...Z/0523/13 2018 U23 WP Poznań (1) 2018-06-17 I
18. 61.33 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 1997-08-27 Z/1469/13... 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 I
19. 61.49 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 1991-03-16 ......Z/1793/13 2018 Sen MZ Warszawa (1) 2018-06-16 I
20. 61.50 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 1997-04-28 Z/1706/13 2018 U23 MZ Lublin (1) 2018-06-16 I
21. 61.62 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 1998-01-26 Z/0074/14 2018 U23 MZ Sieradz (M) 2018-07-01 I
22. 61.64 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-01-08 Z/1569/12... 2018 U23 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 I
23. 62.00 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 1999-01-14 Z/0633/15 2018 U20 MZ Radom (M) 2018-05-27 I
24. 62.14 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996-06-02 Z/1671/12... 2018 U23 WP Poznań (1) 2018-06-17 I
25. 62.26 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 1998-04-14 Z/0545/14 2018 U23 DS Radom (M) 2018-05-27 I
26. 62.49 SOBEK Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1994-07-18 Z/4468/11 2018 Sen OP Opole (1) 2018-06-02 I
27. 62.53 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998-09-22 Z/0906/14 2018 U23 WP Sieradz (M) 2018-07-01 II
28. 57.30 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 1991-09-22 Z/0366/11... Sen MA Radom (M) 2017-06-04 M 2017L
29. 59.73 KARCZMARCZYK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 1993-04-27 sprawdź połącznie Sen PM Białystok (M) 2017-07-21 I 2017L
30. 60.23 KUBEŁ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995-09-23 ... U23 KP Suwałki (M) 2017-07-02 I 2017L
31. 60.73 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 2000-07-10 Z/1473/15 2018 U18 WP Wrocław (M) 2017-06-18 I 2017L
32. 61.28 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 1995-08-01 Z/1165/12... 2018 U23 DS Białystok (M) 2017-07-21 I 2017L
33. 61.88 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 1993-10-09 Z/3028/11... 2018 Sen LU Kutno (M) 2017-06-11 I 2017L
34. 62.17 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 1992-09-24 ... Sen MZ Gdańsk (1) 2017-08-31 I 2017L
35. 62.21 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków 1994-11-03 Z/3224/11...... Sen MA Kraków (1) 2017-06-11 I 2017L
36. 62.41 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000-04-29 Z/3899/15 2018 U18 SL Warszawa (M) 2017-08-05 I 2017L
37. 62.47 JUSTYŃSKA Kamila MUKS Wisła Junior Sandomierz 1999-11-01 Z/2681/16 2018 U20 SK Piła (1) 2017-06-04 I 2017L
38. 62.66 KRZYWICKA Magda OKS Skra Warszawa 1996-04-05 ...Z/1465/13 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2017-05-21 II 2017L
39. 62.69 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000-10-28 Z/6373/15 2018 U18 WP Warszawa (M) 2017-08-05 II 2017L
3000 m prz K Minimum: 11:12.50
1. 9:37.91 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek 1985-04-07 Z/2631/11 2018 Sen KP Goleniów (M) 2018-06-20 MM
2. 9:41.73 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów 1989-01-11 Z/0093/11 2018 Sen PK Goleniów (M) 2018-06-20 MM
3. 10:01.97 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 1990-01-04 Z/1324/14 2018 Sen ZP Espoo (FIN) (M) 2018-06-13 M
4. 10:11.72 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 1997-03-26 Z/0479/13... 2018 U23 SL Goleniów (M) 2018-06-20 M
5. 10:23.47 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2000-01-20 Z/2776/15 2018 U20 SL Goleniów (M) 2018-06-20 I
6. 10:24.51 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 1997-06-08 Z/0505/13 2018 U23 WP Sieradz (M) 2018-06-30 I
7. 10:30.88 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000-02-27 Z/2532/15 2018 U20 SL Stalowa Wola (1) 2018-06-02 I
8. 10:37.56 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 1996-02-23 Z/0701/12... 2018 U23 PK Sieradz (M) 2018-06-30 I
9. 10:40.87 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 1995-11-07 Z/1854/11... 2018 Sen SL Częstochowa (1) 2018-05-27 I
10. 10:41.72 DIAS Julia GKS Żukowo 1999-08-23 Z/1305/15 2018 U20 PM Stalowa Wola (1) 2018-06-02 I
11. 10:44.49 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 2000-10-07 Z/2018/15 2018 U20 LB Słubice (M) 2018-06-09 I
12. 10:49.25 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997-08-28 Z/0446/13... 2018 U23 KP Sieradz (M) 2018-06-30 I
13. 10:50.42 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 1997-08-08 Z/1695/13... 2018 U23 ZP Sieradz (M) 2018-06-30 I
14. 10:50.97 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999-08-20 Z/1051/15 2018 U20 PD Słubice (M) 2018-06-09 I
15. 10:53.71 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1996-10-21 Z/0798/12... 2018 U23 DS Sieradz (M) 2018-06-30 I
16. 10:24.93 SZOSTECKA Paulina CWKS Resovia Rzeszów 1998-06-17 Z/0143/14... 2018 U20 PK Oordegem (BEL) (M) 2017-05-27 I 2017L
17. 10:44.75 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978-02-20 Z/3956/11 2018 Weteran MZ Białystok (M) 2017-07-21 I 2017L
18. 10:44.90 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 1998-01-05 Z/0089/14 2018 U20 PK Białogard (1) 2017-06-17 I 2017L
19. 10:49.08 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań 1993-12-21 ...Z/0657/11 2018 Sen WP Białogard (1) 2017-06-17 I 2017L
20. 10:55.02 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 1995-03-30 Z/4630/11... 2018 U23 MZ Białogard (1) 2017-06-17 I 2017L
21. 11:09.73 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia 1997-01-15 Z/0051/13 2018 U23 PM San Francisco (USA) (1) 2017-05-13 I 2017L
Wzwyż K Minimum: 1.70
1. 1.86 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998-05-14 Z/0014/14... 2018 U23 PM Sieradz (M) 2018-06-30 M
2. 1.82 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996-04-09 Z/1714/12 2018 U23 PM Suwałki (M) 2018-06-01 M
3. 1.82 KONIOR Justyna KS AZS AWF Kraków 1995-11-23 Z/0842/11... 2018 Sen MA Kraków (M) 2018-06-10 M
4. 1.82 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991-06-18 Z/3660/11 2018 Sen OP Opole (M) 2018-06-17 M
5. 1.82 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998-04-23 Z/0164/14... 2018 U23 LD Opole (M) 2018-06-17 M
6. 1.82 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000-10-26 Z/3983/15 2018 U20 MZ Włocławek (M) 2018-06-24 M
7. 1.80 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001-11-14 Z/2337/16 2018 U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 I
8. 1.80 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 1991-10-22 Z/1348/11... 2018 Sen LB Wrocław (M) 2018-06-13 I
9. 1.78 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 1999-05-19 Z/0282/15 2018 U20 WN Kladno (CZE) (M) 2018-06-16 I
10. 1.77 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Suwałki (M) 2018-06-01 I
11. 1.77 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 1994-03-30 Z/3964/11... 2018 Sen MZ Warszawa (1) 2018-06-24 I
12. 1.76 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 1999-02-04 Z/0636/15 2018 U20 WP Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I
13. 1.76 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990-09-04 Z/4081/11 2018 Sen MZ Warszawa (1) 2018-06-23 I
14. 1.75 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław 1987-08-20 Z/3812/11 2018 Sen DS Łódź (M) 2018-05-19 I
15. 1.74 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1998-03-16 Z/0309/14 2018 U23 WP Sieradz (M) 2018-06-30 I
16. 1.73 SOBCZYK Julia WKS Wawel Kraków 2003-02-11 Z/0002/17... 2018 U16 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 I
17. 1.72 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002-04-23 Z/0949/16...... 2018 U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 I
18. 1.71 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002-01-26 Z/1644/16 2018 U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 I
19. 1.70 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998-04-27 Z/0099/14 2018 U23 MA Lublin (M) 2018-05-26 I
20. 1.70 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-20 Z/0248/15 2018 U20 KP Piła (1) 2018-05-26 I
21. 1.70 SZCZUKO Urszula MKS Kusy Szczecin 2001-02-03 Z/6560/15 2018 U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 I
22. 1.70 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001-12-12 Z/0069/15... 2018 U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 I
23. 1.99 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 1986-03-22 Z/0793/11 2018 Sen PD Londyn (GBR) (M) 2017-08-12 MM 2017L
24. 1.88 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław 1988-07-21 Z/3822/11 Sen DS Wrocław (M) 2017-06-18 M 2017L
25. 1.71 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 2000-02-23 Z/4145/15 2018 U18 ZP Poznań (1) 2017-09-17 I 2017L
26. 1.70 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997-03-19 Z/0003/13... 2018 U23 DS Wrocław (1) 2017-05-14 I 2017L
27. 1.70 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995-02-15 ...... U23 KP Łódź (M) 2017-05-26 I 2017L
28. 1.70 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków 1996-04-27 Z/1189/12... 2018 U23 MA Łódź (M) 2017-05-26 I 2017L
29. 1.70 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot 1997-04-30 ...Z/1536/13 2018 U23 PM Łódź (M) 2017-05-26 I 2017L
30. 1.70 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994-07-27 Z/1091/11 Sen MZ Warszawa (1) 2017-05-27 I 2017L
31. 1.70 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 1996-02-29 Z/1593/12... 2018 U23 WP Piła (1) 2017-06-03 I 2017L
Tyczka K Minimum: 3.70
1. 4.45 ŚMIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 1994-09-24 Z/2685/11 2018 Sen MZ Bydgoszcz (M) 2018-05-29 MM
2. 4.35 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-05-03 Z/0580/12 2018 U23 KP Bydgoszcz (M) 2018-05-29 M
3. 4.10 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 1997-12-22 Z/1258/13 2018 U23 ZP Sieradz (M) 2018-06-30 M
4. 4.01 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1990-02-14 Z/2558/11 2018 Sen PM Bydgoszcz / Myślęcinek (1) 2018-06-17 I
5. 4.01 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998-12-09 Z/0016/14 2018 U23 PM Bydgoszcz / Myślęcinek (1) 2018-06-17 I
6. 3.91 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001-08-13 Z/0082/15 2018 U18 KP Bydgoszcz / Myślęcinek (1) 2018-06-17 I
7. 3.90 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 2000-07-05 Z/3992/15 2018 U20 MZ Łódź (M) 2018-05-19 I
8. 3.90 WEJMAN Karolina KL Gdynia 2001-08-13 Z/5427/15 2018 U18 PM Łódź (M) 2018-05-19 I
9. 3.90 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 2001-05-30 Z/3600/15 2018 U18 DS Sopot (M) 2018-06-02 I
10. 3.83 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław 1995-01-10 Z/1303/11 2018 Sen DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 I
11. 3.83 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002-04-26 Z/3371/15 2018 U18 SL Ruda Śląska (1) 2018-06-03 I
12. 3.81 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001-03-10 Z/3878/16 2018 U18 MZ Gdańsk (1) 2018-06-09 I
13. 3.80 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999-03-05 Z/0583/15 2018 U20 PM Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I
14. 3.80 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998-08-31 Z/0173/14... 2018 U23 PM Sieradz (M) 2018-06-30 I
15. 3.70 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998-05-04 Z/1194/14... 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 I
16. 4.10 RYCZAK Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-01-30 sprawdź połącznie U20 KP Piła (M) 2017-06-18 M 2017L
17. 3.80 FLIS Zofia KS Warszawianka W-wa 2002-05-20 Z/4300/15 2018 U16 MZ Biała Podlaska (M) 2017-09-24 I 2017L
W dal K Minimum: 5.90
1. 6.35 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków 1996-01-15 Z/1399/12... 2018 U23 MA Lublin (M) 2018-05-27 +1.6 M
2. 6.30 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 1996-05-29 Z/0398/12... 2018 U23 PD Białystok (1) 2018-05-03 +2.0 M
3. 6.27 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań 1990-02-10 Z/3725/11 2018 Sen WP Łódź (M) 2018-05-19 +0.2 M
4. 6.27 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 2000-10-13 Z/5069/15 2018 U20 ZP Chorzów (M) 2018-06-08 +0.4 M
5. 6.08 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997-03-19 Z/0003/13... 2018 U23 DS Wrocław (1) 2018-05-12 0.0 I
6. 6.06 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1994-04-27 Z/4260/11 2018 Sen DS Wrocław (1) 2018-06-02 0.0 I
7. 6.05 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 1996-03-02 Z/1019/12 2018 U23 WP Poznań (1) 2018-05-09 +1.0 I
8. 6.05 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 1996-03-07 Z/0206/12 2018 U23 LD Łódź (M) 2018-05-19 +1.7 I
9. 6.03 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996-10-04 Z/0840/12... 2018 U23 SK Sieradz (M) 2018-07-01 +1.5 I
10. 6.02 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 2001-04-20 Z/3958/15... 2018 U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 0.0 I
11. 6.00 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Włocławek (M) 2018-06-23 +0.9 I
12. 5.95 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 1991-04-24 Z/3271/11 2018 Sen WP Poznań (1) 2018-06-17 -0.7 I
13. 5.95 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 1998-10-17 Z/1370/14 2018 U23 LB Sieradz (M) 2018-07-01 +1.3 I
14. 5.91 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000-01-22 Z/0590/15 2018 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-23 +1.3 I
15. 5.90 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995-08-16 Z/3313/11 2018 Sen DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.7 I
16. 6.25 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 1991-10-13 Z/2238/11 Sen WP Białystok (M) 2017-07-23 0.0 M 2017L
17. 6.23 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław 1995-02-11 Z/1436/11... 2018 U23 DS Łódź (M) 2017-05-20 +1.8 M 2017L
18. 6.14 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990-05-22 Z/2087/11... Sen MZ Białystok (M) 2017-07-23 +1.4 I 2017L
19. 6.04 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990-09-04 Z/4081/11 2018 Sen MZ Kraków (M) 2017-06-04 +1.6 I 2017L
20. 5.97 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 1994-07-11 ... Sen PD Białystok (M) 2017-06-18 -0.5 I 2017L
21. 5.94 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000-03-09 Z/3010/15 2018 U18 WN Lidzbark Warmiński (1) 2017-05-27 +1.1 I 2017L
22. 5.90 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 1998-02-05 Z/1023/14 2018 U20 LD Łódź (1) 2017-06-24 +0.3 I 2017L
Trójskok K Minimum: 12.30
1. 13.96 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań 1990-02-10 Z/3725/11 2018 Sen WP Gdańsk (M) 2018-06-16 +1.6 MM
2. 13.39 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 1996-03-02 Z/1019/12 2018 U23 WP Kraków (M) 2018-07-08 +2.0 M
3. 13.28 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998-06-14 Z/0907/14... 2018 U23 LD Sieradz (M) 2018-06-30 +0.4 I
4. 12.64 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 1999-07-14 Z/0307/15 2018 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 +0.1 I
5. 12.62 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot 1997-04-30 ...Z/1536/13 2018 U23 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 +2.0 I
6. 12.59 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000-11-07 Z/4142/15 2018 U20 ZP Włocławek (M) 2018-06-25 +1.3 I
7. 12.46 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 1997-02-04 Z/1119/13... 2018 U23 LD Łódź (M) 2018-06-03 +1.6 I
8. 12.44 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 1999-01-07 Z/0130/15 2018 U20 KP Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 +0.6 I
9. 12.43 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998-04-26 Z/0610/14... 2018 U23 LD Sieradz (M) 2018-06-30 +1.2 I
10. 12.40 STRĄCZEK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 1999-06-25 Z/0507/15 2018 U20 DS Łódź (M) 2018-05-20 +1.0 I
11. 12.39 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000-08-10 Z/2394/15 2018 U20 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 +0.3 I
12. 12.38 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 1990-07-16 Z/1078/11 2018 Sen MA Kraków (1) 2018-06-10 +2.0 I
13. 12.37 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996-10-04 Z/0840/12... 2018 U23 SK Sieradz (M) 2018-06-30 +0.4 I
14. 12.32 GLAPIŃSKA Aleksandra MULKS Żeromski Sieradz 1997-12-02 Z/1253/13 2018 U23 LD Sieradz (M) 2018-06-30 -0.1 I
15. 12.81 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków 1992-12-10 sprawdź połącznie Sen MA Kalamazoo (USA) (1) 2017-05-13 +1.7 I 2017L
16. 12.56 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990-05-22 Z/2087/11... Sen MZ Kolín (CZE) (1) 2017-07-01 0.0 I 2017L
17. 12.53 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków 1990-03-26 Z/0347/11 2018 Sen MA Łódź (M) 2017-05-21 +2.0 I 2017L
18. 12.48 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998-01-12 Z/0179/14... 2018 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-09 +0.3 I 2017L
19. 12.44 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 1998-02-12 Z/0229/14 2018 U20 KP Kutno (M) 2017-06-11 +1.5 I 2017L
20. 12.41 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994-03-11 Z/0846/11 2018 Sen MA Sucha Beskidzka (1) 2017-06-18 -0.8 I 2017L
21. 12.35 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 1994-07-11 ... Sen PD Białystok (M) 2017-07-21 +0.4 I 2017L
22. 12.30 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 1995-04-04 Z/0058/11... 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2017-06-03 -0.3 I 2017L
Kula (4) K Minimum: 13.30
1. 19.38 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 1991-05-14 Z/4665/11... 2018 Sen LU Władysławowo (Cetniewo) (M) 2018-07-08 MM
2. 18.30 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996-05-02 Z/1449/12 2018 U23 PD Władysławowo (Cetniewo) (M) 2018-07-08 MM
3. 16.63 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 1991-01-11 Z/0364/11... 2018 Sen MA Kielce (M) 2018-05-12 M
4. 16.13 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 1998-07-10 Z/1321/14 2018 U23 MA Sieradz (M) 2018-06-30 M
5. 15.82 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 1989-03-18 Z/2107/11 2018 Sen WP Łódź (M) 2018-05-19 I
6. 15.24 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 1998-12-02 Z/0073/14 2018 U23 MZ Sieradz (M) 2018-06-30 I
7. 14.38 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998-10-20 Z/0093/14 2018 U23 PM Sopot (1) 2018-05-26 I
8. 14.18 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 2000-12-22 Z/3814/15 2018 U20 LD Włocławek (M) 2018-06-23 I
9. 13.97 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1995-05-02 Z/2813/11... 2018 Sen PD Łomża (1) 2018-05-20 I
10. 13.89 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-03-21 Z/0584/12... 2018 U23 KP Jessheim (NOR) (M) 2018-06-09 I
11. 13.73 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 1995-07-11 Z/3865/11... 2018 Sen MA Łódź (M) 2018-05-19 I
12. 13.67 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 1997-04-21 Z/1361/13... 2018 U23 MA Sieradz (M) 2018-06-30 I
13. 13.60 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993-12-10 Z/1396/11... 2018 Sen LB Sulęcin (1) 2018-06-16 I
14. 13.59 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000-07-25 Z/2012/17 2018 U20 SL Włocławek (M) 2018-06-23 I
15. 13.56 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999-11-17 Z/0638/15 2018 U20 MZ Włocławek (M) 2018-06-23 I
16. 13.48 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996-04-09 Z/1714/12 2018 U23 PM Suwałki (M) 2018-06-01 I
17. 13.47 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 1999-01-27 Z/2266/16 2018 U20 PD Białystok (1) 2018-05-27 I
18. 13.34 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 1998-05-13 Z/0311/14... 2018 U23 MZ Sieradz (M) 2018-06-30 I
19. 14.41 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993-02-04 Z/2148/11... 2018 Sen SL Bielsko-Biała (1) 2017-06-03 I 2017L
20. 14.19 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 1991-07-28 Z/1481/11... Sen MA Białystok (M) 2017-07-21 I 2017L
21. 13.96 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993-03-14 sprawdź połącznie Sen OP Kraków (M) 2017-06-24 I 2017L
22. 13.84 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 1991-07-13 Z/4918/11... Sen MZ Białystok (M) 2017-07-21 I 2017L
23. 13.50 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 1995-12-06 Z/1257/12 U23 MZ Gdańsk (M) 2017-06-14 I 2017L
Dysk (1) K Minimum: 45.50
1. 59.57 ZABAWSKA Daria KS Podlasie Białystok 1995-04-16 Z/4129/11... 2018 Sen PD Łódź (M) 2018-05-19 MM
2. 57.48 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998-10-20 Z/0093/14 2018 U23 PM Sopot (1) 2018-05-26 M
3. 56.97 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń 1994-05-14 Z/3600/11... 2018 Sen KP Goleniów (M) 2018-06-20 M
4. 55.04 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań 1994-12-20 .........Z/4809/11 2018 Sen WP Gliwice (M) 2018-06-10 M
5. 54.76 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 1995-07-11 Z/3865/11... 2018 Sen MA Łódź (M) 2018-05-19 I
6. 54.16 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1996-06-19 Z/1675/13 2018 U23 PM Łódź (M) 2018-05-19 I
7. 51.80 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993-12-10 Z/1396/11... 2018 Sen LB Słubice (1) 2018-05-03 I
8. 50.58 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 1999-07-03 Z/1187/15 2018 U20 PM Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I
9. 46.80 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1995-05-02 Z/2813/11... 2018 Sen PD Lublin (M) 2018-05-26 I
10. 45.57 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 2000-12-22 Z/3814/15 2018 U20 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-04-21 I
11. 59.69 GLANC Żaneta OŚ AZS Poznań 1983-03-11 sprawdź połącznie Sen WP Łódź (M) 2017-05-20 MM 2017L
12. 57.46 WIŚNIEWSKA Joanna LKS Polkowice 1972-05-24 Z/4389/11 Weteran DS Białystok (M) 2017-07-23 M 2017L
13. 50.87 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 1996-04-02 Z/1215/12 U23 PM Modena (ITA) (1) 2017-09-24 I 2017L
14. 46.88 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 1998-12-02 Z/0073/14 2018 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-09 I 2017L
15. 45.97 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 1998-05-13 Z/0311/14... 2018 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-09 I 2017L
16. 45.53 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1990-03-01 Z/3362/11 2018 Sen OP Wrocław (1) 2017-06-04 I 2017L
Młot (4) K Minimum: 54.50
1. 76.43 WŁODARCZYK Anita RKS Skra Warszawa 1985-08-08 Z/0183/11 2018 Sen MZ Ostrawa (CZE) (M) 2018-06-12 MM
2. 74.18 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań 1989-03-04 Z/2822/11 2018 Sen WP Chorzów (M) 2018-06-08 MM
3. 72.88 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin 1994-11-16 Z/4597/11... 2018 Sen LU Ostrawa (CZE) (M) 2018-06-12 MM
4. 68.39 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996-02-19 Z/1267/12 2018 U23 SK Łódź (M) 2018-05-20 M
5. 65.31 KOKOWSKA Aleksandra TS AKS Chorzów 1995-04-28 Z/3234/11... 2018 Sen SL Środa Wielkopolska (1) 2018-05-12 M
6. 64.96 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997-10-02 Z/1398/13... 2018 U23 LU Kraków (M) 2018-07-08 M
7. 62.99 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995-12-17 Z/1822/11 2018 Sen LB Szprotawa (1) 2018-05-12 I
8. 62.18 KACZMAREK Marika MUKS Kadet Rawicz 1996-04-25 Z/1130/12 2018 U23 WP Bojanowo (1) 2018-05-01 I
9. 61.94 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 1997-04-30 Z/1012/13... 2018 U23 MZ Sieradz (M) 2018-06-30 I
10. 60.36 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 1999-06-01 Z/3149/15 2018 U20 WP Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I
11. 57.52 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 1997-05-11 Z/1085/13... 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 I
12. 55.75 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999-02-06 Z/4550/15 2018 U20 LU Lublin (1) 2018-06-16 I
13. 55.39 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 2000-12-22 Z/3814/15 2018 U20 LD Vyškov (CZE) (M) 2018-06-16 I
14. 55.05 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 1995-05-15 Z/4699/11 2018 Sen ZP Poznań (1) 2018-06-16 I
15. 57.35 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 1997-07-21 Z/1011/13 2018 U23 ZP Poznań (1) 2017-06-24 I 2017L
16. 55.54 DREGER Anna BKS Bydgoszcz 1995-07-29 Z/3104/11... U23 KP Toruń (1) 2017-05-20 I 2017L
17. 54.80 KORDYKIEWICZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-08-20 ... U23 KP Suwałki (M) 2017-07-01 I 2017L
Oszczep (600) K Minimum: 44.50
1. 66.53 WITEK Marcelina AML Słupsk 1995-06-02 Z/4493/11 2018 Sen PM Białogard (1) 2018-05-05 MM
2. 56.31 MARUSZEWSKA Klaudia LKS Jantar Ustka 1997-08-28 Z/0852/13 2018 U23 PM Bydgoszcz (M) 2018-05-29 M
3. 54.24 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 1996-03-09 Z/1412/12 2018 U23 PD Joensuu (FIN) (M) 2018-07-04 M
4. 52.50 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 1997-12-19 Z/1394/13 2018 U23 PM Leiria (POR) (M) 2018-03-10 I
5. 51.99 GRUBBA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 1995-03-23 Z/4723/11 2018 Sen PM Władysławowo (Cetniewo) (M) 2018-07-08 I
6. 51.60 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 1999-08-28 Z/0957/15 2018 U20 MZ Lublin (1) 2018-05-20 I
7. 50.57 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 1992-02-25 Z/3384/11 2018 Sen PM Warszawa (M) 2018-05-19 I
8. 49.20 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998-10-24 Z/1107/14 2018 U23 LB Sieradz (M) 2018-06-30 I
9. 48.69 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1993-04-21 Z/2403/11... 2018 Sen PM Gdańsk (M) 2018-06-16 I
10. 47.22 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 1996-10-28 Z/1413/12 2018 U23 PM Łódź (M) 2018-05-20 I
11. 47.02 SZRAMIAK Maria AML Słupsk 2000-07-05 Z/4291/15 2018 U20 PM Białogard (1) 2018-05-05 I
12. 46.86 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 1997-08-29 Z/0619/13 2018 U23 DS Łódź (M) 2018-05-20 I
13. 46.55 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno 1994-03-18 Z/4495/11... 2018 Sen WN Lublin (M) 2018-05-27 I
14. 46.36 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice 1998-07-17 Z/0857/14... 2018 U23 SL Łódź (M) 2018-05-20 I
15. 46.26 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001-01-24 Z/1568/15 2018 U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 I
16. 45.18 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 2000-05-29 Z/2760/15 2018 U20 PD Włocławek (M) 2018-06-24 I
17. 44.94 BAJOR Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 1999-01-13 Z/5214/15... 2018 U20 PM Bydgoszcz (1) 2018-05-06 I
18. 44.76 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990-09-04 Z/4081/11 2018 Sen MZ Suwałki (M) 2018-06-02 I
19. 48.87 ORLIŃSKA Dominika WKS Śląsk Wrocław 1998-01-30 Z/0931/14 2018 U20 DS Piła (1) 2017-06-04 I 2017L
20. 44.66 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 1999-01-02 Z/0390/15 2018 U20 WN Toruń (1) 2017-05-20 I 2017L
7-bój K Minimum: 001
1. 5901 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999-04-03 Z/0250/15 2018 U20 KP Suwałki (M) 2018-06-02 MM
2. 5845 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996-04-09 Z/1714/12 2018 U23 PM Suwałki (M) 2018-06-02 MM
3. 5556 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990-09-04 Z/4081/11 2018 Sen MZ Suwałki (M) 2018-06-02 M
4. 5379 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 1999-05-19 Z/0282/15 2018 U20 WN Kladno (CZE) (M) 2018-06-17 M
5. 5347 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996-03-21 Z/0584/12... 2018 U23 KP Jessheim (NOR) (M) 2018-06-10 M
6. 4898 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997-05-16 Z/5383/15 2018 U23 LU Suwałki (M) 2018-06-02 I
7. 4896 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996-06-15 Z/1760/12 2018 U23 DS Suwałki (M) 2018-06-02 I
8. 4834 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000-11-14 Z/0222/16 2018 U20 MZ Suwałki (M) 2018-06-02 I
9. 4740 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998-03-27 Z/1443/14... 2018 U23 MZ Suwałki (M) 2018-06-02 I
10. 4688 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 1995-03-30 Z/4445/11 2018 Sen PM Suwałki (M) 2018-06-02 I
11. 4599 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997-10-01 Z/0638/14 2018 U23 LU Suwałki (M) 2018-06-02 I
12. 4526 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000-11-04 Z/2872/15 2018 U20 OP Wrocław (1) 2018-05-13 I
13. 4512 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000-03-09 Z/3010/15 2018 U20 WN Suwałki (M) 2018-06-02 I
14. 4484 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000-02-13 Z/1784/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 II
15. 4327 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999-05-09 Z/0283/15 2018 U20 PM Suwałki (M) 2018-06-02 II
16. 4243 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 1998-10-17 Z/1370/14 2018 U23 LB Suwałki (M) 2018-06-02 II
17. 4202 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999-08-12 Z/0845/15 2018 U20 OP Suwałki (M) 2018-06-02 II
18. 4189 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997-11-13 Z/1583/13... 2018 U23 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 III
19. 4176 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000-02-27 Z/6396/15 2018 U20 SL Suwałki (M) 2018-06-02 III
20. 4095 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000-11-17 Z/5149/15 2018 U20 PK Suwałki (M) 2018-06-02 III
21. 4090 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999-03-31 Z/3655/15 2018 U20 WP Suwałki (M) 2018-06-02 III
22. 3959 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 1999-11-28 Z/0192/15 2018 U20 WP Suwałki (M) 2018-06-02 III
23. 3906 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000-03-27 Z/2433/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 III
24. 3783 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 2000-05-31 Z/5585/15 2018 U20 LB Wrocław (1) 2018-05-13 III
25. 3731 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000-09-12 Z/2655/15 2018 U20 OP Wrocław (1) 2018-05-13 III
26. 3677 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000-10-01 Z/5071/15 2018 U20 LB Suwałki (M) 2018-06-02 III
27. 3509 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999-07-04 Z/4018/15 2018 U20 MZ Suwałki (M) 2018-06-02 IV
28. 3332 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 2000-03-10 Z/0772/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 IV
29. 3309 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000-09-29 Z/3923/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 IV
30. 3286 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000-12-12 Z/5145/15 2018 U20 PK Suwałki (M) 2018-06-02 IV
31. 3278 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000-02-19 Z/6217/15 2018 U20 WP Suwałki (M) 2018-06-02 IV
32. 3183 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000-06-02 Z/2805/15 2018 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-13 IV
33. 3127 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000-01-14 Z/1230/15 2018 U20 WP Suwałki (M) 2018-06-02 IV
34. 2962 RAMIREZ PASZEK Daria LKS Orkan Ostrzeszów 1999-08-15 Z/2405/17 2018 U20 WP Suwałki (M) 2018-06-02 --
35. 2735 SOWA Aleksandra KS Agros Zamość 1998-04-24 Z/0927/14 2018 U23 LU Warszawa (1) 2018-05-13 --
36. 2421 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000-06-24 Z/4429/15 2018 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-13 --
37. 2376 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000-03-04 Z/0106/15 2018 U20 DS Wrocław (1) 2018-05-13 --
38. 2108 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 2000-08-13 sprawdź połączenie ... U20 LD Warszawa (1) 2018-05-13 -- *
39. 5264 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994-07-27 Z/1091/11 Sen MZ Kraków (M) 2017-06-04 M 2017L
40. 4680 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 1995-05-20 Z/1778/12... U23 MZ Kraków (M) 2017-06-04 I 2017L
41. 4286 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa 1998-07-08 Z/0070/14 2018 U20 MZ Kraków (M) 2017-06-04 II 2017L
42. 4012 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1996-01-13 ... U23 DS Wrocław (1) 2017-05-14 III 2017L
43. 3999 BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999-03-29 Z/3537/15 2018 U20 OP Kraków (M) 2017-06-04 III 2017L
44. 3925 GAŁUCKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 1999-03-09 sprawdź połącznie U20 DS Kraków (M) 2017-06-04 III 2017L
45. 3794 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 1998-11-27 ...Z/0308/14 2018 U20 PD Kraków (M) 2017-06-04 III 2017L
46. 3748 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 1998-01-07 Z/1593/14 2018 U20 PK Kraków (M) 2017-06-04 III 2017L
47. 3654 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998-10-24 Z/1107/14 2018 U20 LB Kraków (M) 2017-06-04 III 2017L
48. 3481 WRÓBEL Anna KS Polonia Pasłęk 1999-06-06 Z/2588/17 U20 WN Kraków (M) 2017-06-04 IV 2017L
49. 3177 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 1999-02-23 Z/4708/15 U20 PK Warszawa (1) 2017-05-14 IV 2017L
50. 3163 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 1999-09-28 Z/3621/15 U20 DS Wrocław (1) 2017-05-14 IV 2017L
51. 2238 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1999-11-09 Z/4020/15 2018 U20 MZ Warszawa (1) 2017-10-01 -- 2017L
Chód 10 km K Minimum: 57:30.00
1. 47:04 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996-11-28 Z/0934/12 2018 U23 PK Taicang (CHN) (M) 2018-05-05 M
2. 47:06 r BUZIAK Paulina LKS Stal Mielec 1986-12-16 Z/0574/11 2018 Sen PK Poděbrady (CZE) (M) 2018-04-07 M
3. 49:10.14 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989-03-26 Z/1228/11 2018 Sen PM Słupsk (1) 2018-05-12 I
4. 50:52 r DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 1999-04-27 Z/0374/15 2018 U20 PM Zaniemyśl (M) 2018-04-14 I
5. 51:54 r CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 1998-08-02 Z/1440/14 2018 U23 PK Poděbrady (CZE) (M) 2018-04-07 I
6. 53:15 r KRUPKA Katarzyna AZS-AWF Katowice 1998-06-02 sprawdź połączenie ... U23 SL Zaniemyśl (M) 2018-04-14 II *
7. 54:41.11 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 2000-11-14 Z/2612/15 2018 U20 PK Włocławek (M) 2018-06-24 III
8. 55:09.62 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000-11-08 Z/2114/15 2018 U20 PK Włocławek (M) 2018-06-24 III
9. 55:36.07 KAMIŃSKA Marta KS Gwardia Piła 2000-06-13 Z/0229/16 2018 U20 WP Włocławek (M) 2018-06-24 III
10. 55:55 r OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 1999-09-24 Z/4457/15 2018 U20 LB Zaniemyśl (M) 2018-04-14 III
11. 56:20.75 NOWICKA Weronika LKS Vectra Włocławek 1999-03-15 Z/0956/15 2018 U20 KP Włocławek (M) 2018-06-24 III
12. 57:23 r BEMOWSKA Joanna AZS UMCS Lublin 1994-06-27 Z/2843/11 2018 Sen LU Dudince (SVK) (M) 2018-03-24 --
13. 57:24 r GORCZYŃSKA Marta MKS Durasan Płońsk 2000-12-19 Z/1785/15 2018 U20 MZ Zaniemyśl (M) 2018-04-14 --
14. 46:24.85 GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice 1989-12-21 Z/1925/11 2018 Sen SL Canberra (AUS) (1) 2017-01-29 M 2017L
15. 49:41 r KOWALSKA Agata KKL Rodło Kwidzyn 1998-09-22 Z/1677/14 2018 U20 PM Poděbrady (CZE) (M) 2017-04-08 I 2017L
16. 53:30 r MĄDRA Julia LKS Stal Mielec 2000-09-27 Z/2613/15 2018 U18 PK Gdańsk (M) 2017-08-26 II 2017L
17. 53:37 r RZETELNA Martyna AZS-AWF Gorzów 1998-01-02 sprawdź połącznie U20 LB Zaniemyśl (M) 2017-04-22 III 2017L
18. 54:01 r CHODECKA Nikola MKL Szczecin 1998-07-29 sprawdź połącznie U20 ZP Zaniemyśl (M) 2017-04-22 III 2017L
19. 54:52 r JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 1997-03-15 Z/0835/13 2018 U23 PK Zaniemyśl (M) 2017-04-22 III 2017L
20. 55:05.41 JAWORSKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 1999-05-24 Z/2245/16 2018 U20 PM Toruń (M) 2017-07-08 III 2017L
21. 55:12 r GŁOMB Sonia UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 1998-02-16 Z/1625/14 U20 SL Zaniemyśl (M) 2017-04-22 III 2017L
22. 56:46.61 PRZESTRZELSKA Kornelia WLKS Nowe Iganie 1998-11-24 Z/0828/14 2018 U20 MZ Toruń (M) 2017-07-08 III 2017L
Chód 20 km K Minimum: 2:00:00
1. 1:32:50 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996-11-28 Z/0934/12 2018 U23 PK Zaniemyśl (M) 2018-04-14 MM
2. 1:35:36 BUZIAK Paulina LKS Stal Mielec 1986-12-16 Z/0574/11 2018 Sen PK Warszawa (M) 2018-06-23 MM
3. 1:37:08 NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997-06-30 Z/1414/13 2018 U23 MZ Warszawa (M) 2018-06-23 MM
4. 1:37:13 BEMOWSKA Joanna AZS UMCS Lublin 1994-06-27 Z/2843/11 2018 Sen LU Warszawa (M) 2018-06-23 MM
5. 1:38:48 KAPERA Monika AZS-AWF Katowice 1990-02-15 Z/1826/11 2018 Sen SL Warszawa (M) 2018-06-23 M
6. 1:41:46 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989-03-26 Z/1228/11 2018 Sen PM Warszawa (M) 2018-06-23 I
7. 1:44:57 r CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 1998-08-02 Z/1440/14 2018 U23 PK Zaniemyśl (M) 2018-04-14 I
8. 1:49:39 MAJCHROWICZ Kinga CWKS Resovia Rzeszów 1995-11-10 Z/0142/14 2018 Sen PK Warszawa (M) 2018-06-23 II
9. 1:49:58 r LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 1995-02-11 Z/5209/15 2018 Sen MA Zaniemyśl (M) 2018-04-14 II
10. 1:34:16 GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice 1989-12-21 Z/1925/11 2018 Sen SL Lugano (SUI) (1) 2017-03-19 MM 2017L
11. 1:53:53 r DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 1999-04-27 Z/0374/15 2018 U20 PM Gdańsk (M) 2017-08-26 III 2017L
12. 1:54:28 r KRUPKA Katarzyna AZS-AWF Katowice 1998-06-02 sprawdź połącznie U20 SL Gdańsk (M) 2017-08-26 III 2017L
13. 1:58:06 r GŁOMB Sonia UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 1998-02-16 Z/1625/14 U20 SL Gdańsk (M) 2017-08-26 -- 2017L
* Oznaczenie pola za numerem licencji: | CZERWONE - brak ważnej licencji | ŻÓŁTE - w momencie uzyskania wskaźnika brak aktualnej licencji PZLA |

© by Pilar 2007-2018         Generowanie strony - 155.99095892906 sekund