TAK OZNACZA WAŻNĄ LICENCJĘ PZLA, ŻÓŁTE TŁO OZNACZA BRAK WAŻNEJ LICENCJI W DNIU UZYSKANIA WYNIKU
!!! Wykreślenia zawodników z konkurencji przekraczającej limit Okręgowe Związki przysyłają na maila techniczny@pzla.pl oraz pilar@domtel-sport.pl
WYBIERZ WOJEWÓDZTWO:
100 m M Inne konkurencje Zgłoszenie
100 m 1. 10.65 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 M 100 m(1) 200 m(10) M4x100 M100jm M200jm 100 m 1e3(1) (10.80), 100 m 3f1 (10.86),
100 m 2. 10.77 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 I 100 m(2) 200 m(17) M100jm M200jm 100 m 7e1(22) (11.66),
100 m 3. 10.79 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 TAK U18 LU Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 I 100 m(3) 200 m(6) M100jm M200jm 100 m 2e2(6) (10.95), 100 m 6f1 (10.95),
100 m 4. 10.79 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 I 100 m(4) 200 m(3) M4x400 M100jm M200jm 100 m 3e2(9) (11.03), 100 m 0f2 (99.99DNF),
100 m 5. 10.83 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.6 I 100 m(5) 200 m(5) M4x100 M100jm M200jm 100 m 1e1(2) (10.84), 100 m 1f1 (10.78),
100 m 6. 10.86 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 TAK U18 PK Tarnów (1) 2018-06-17 +1.0 I 100 m(6) 200 m(14) M100jm M200jm 100 m 2e3(3) (10.89), 100 m 2f1 (10.84),
100 m 7. 10.88 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 TAK U18 LD Częstochowa (1) 2018-05-26 +0.4 I 100 m(7) 200 m(16) M4x100 M100jm M200jm 100 m 3e1(8) (11.02), 100 m 8f1 (11.02),
100 m 8. 10.89 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 TAK U18 LB Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 I 100 m(8) 200 m(20) M4x400 M100jm M200jm 100 m 6e2(13) (11.12), 100 m 4f2 (11.19),
100 m 9. 10.89 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -0.5 I 100 m(9) 200 m(9) M100jm M200jm 100 m 4e2(10) (11.05), 100 m 1f2 (11.04),
100 m 10. 10.98 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-06-03 +1.6 II 100 m(10) 200 m(2) M100jm M200jm 100 m 3e3(4) (10.90), 100 m 5f1 (10.93),
100 m 11. 10.99 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 II 100 m(11) M4x400 M100jm 100 m 8e3(18) (11.23),
100 m 12. 11.00 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 TAK U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.2 II 100 m(12) 200 m(22) M100jm M200jm 100 m 4e1(12) (11.11), 100 m 2f2 (11.11),
100 m 13. 11.01 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 +0.3 II 100 m(13) 200 m(12) M100jm M200jm 100 m 1e2(5) (10.93), 100 m 7f1 (10.98),
100 m 14. 11.02 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 TAK U18 LD Kraków (1) 2018-06-03 +0.8 II 100 m(14) M4x100 M100jm 100 m 0e2 (99.99DNF),
100 m 15. 11.03 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 +1.3 II 100 m(15) 200 m(1) M100jm M200jm 100 m 2e1(7) (10.99), 100 m 4f1 (10.87),
100 m 16. 11.03 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 +0.8 II 100 m(16) M100jm 100 m 6e1(21) (11.32),
100 m 17. 11.04 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.0 II 100 m(17) 200 m(7) M100jm M200jm 100 m 7e3(17) (11.22),
100 m 18. 11.05 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 TAK U18 KP Gdańsk (1) 2018-06-09 0.0 II 100 m(18) M4x400 M100jm 100 m 4e3(14) (11.13), 100 m 3f2 (11.14),
100 m . 11.06 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-05-20 +0.4 II 400 m(1) M4x100 M400jm
100 m 19. 11.07 BORYSIEWICZ Paweł MKS Juvenia Puszczykowo 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 +0.4 II 100 m(19) M100jm
100 m 20. 11.08 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.9 II 100 m(20) M4x100 M100jm 100 m 7e2(20) (11.32),
100 m 21. 11.09 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +0.5 II 100 m(21) M4x100 M100jm 100 m 5e1(19) (11.29),
100 m 22. 11.11 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 +0.5 II 100 m(22) 200 m(18) M4x100 M100jm M200jm 100 m 5e3(15) (11.15), 100 m 5f2 (11.21),
100 m 23. 11.12 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 TAK U18 WP Szprotawa (1) 2018-05-12 +1.0 II 100 m(23) 200 m(19) M100jm M200jm 100 m 5e2(11) (11.08), 100 m 0f2 (99.99DQ),
100 m 24. 11.12 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Kutno (M) 2018-06-15 +1.0 II 100 m(24) 200 m(11) M4x100 M100jm M200jm
100 m rez . 11.21 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 -2.5 II 100 m(25) 200 m(21) M200jm
100 m rez . 11.22 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-09 +1.6 II 100 m(26)
100 m rez . 11.23 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 TAK U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 -0.4 II 100 m(27) 200 m(8) M200jm
100 m rez . 11.23 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-05-19 +1.5 II 100 m(28) 200 m(28)
100 m rez . 11.24 ZALEWSKI Mikołaj MKL Szczecin 01 TAK U18 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 +0.2 II 100 m(29)
100 m rez . 11.24 SIENKIEWICZ Bartosz MKS Jedynka Jarocin 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 +0.4 II 100 m(30) 200 m(27)
200 m M Inne konkurencje Zgłoszenie
200 m 1. 21.78 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 +0.1 I 100 m(15) 200 m(1) M100jm M200jm 200 m 2e2(5) (22.00), 200 m 2f1 (21.77),
200 m 2. 21.79 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-06-03 +1.8 I 100 m(10) 200 m(2) M100jm M200jm 200 m 1e3(2) (21.75), 200 m 1f1 (21.54),
200 m . 21.87 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 0.0 I 400 m(3) M400jm
200 m 3. 21.92 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-10 0.0 II 100 m(4) 200 m(3) M4x400 M100jm M200jm 200 m 2e1(4) (21.98), 200 m 6f1 (22.04),
200 m . 21.95 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Zamość (1) 2018-06-10 +0.1 II 400 m(1) M4x100 M400jm
200 m 4. 21.98 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-02 +1.1 II 200 m(4) M200jm 200 m 3e1(6) (22.06), 200 m 7f1 (22.04),
200 m 5. 22.02 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 -0.9 II 100 m(5) 200 m(5) M4x100 M100jm M200jm 200 m 1e2(1) (21.62), 200 m 4f1 (21.89),
200 m 6. 22.08 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-05-20 -0.4 II 100 m(3) 200 m(6) M100jm M200jm 200 m 2e3(8) (22.15), 200 m 8f1 (22.12),
200 m . 22.13 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Wrocław (1) 2018-06-02 +1.1 II 400 m(2) M400jm
200 m 7. 22.13 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +0.1 II 100 m(17) 200 m(7) M100jm M200jm 200 m 4e3(14) (22.47), 200 m 7f2 (22.70),
200 m 8. 22.19 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +0.1 II 100 m(27) 200 m(8) M200jm 200 m 3e2(7) (22.15), 200 m 5f1 (21.99),
200 m 9. 22.21 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 0.0 II 100 m(9) 200 m(9) M100jm M200jm 200 m 5e1(11) (22.26), 200 m 6f2 (22.60),
200 m 10. 22.22 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 +0.5 II 100 m(1) 200 m(10) M4x100 M100jm M200jm 200 m 4e1(10) (22.21), 200 m 1f2 (21.78),
200 m 11. 22.23 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-02 +1.9 II 100 m(24) 200 m(11) M4x100 M100jm M200jm 200 m 5e2(13) (22.38), 200 m 5f2 (22.58),
200 m 12. 22.23 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 +1.7 II 100 m(13) 200 m(12) M100jm M200jm 200 m 3e3(12) (22.33), 200 m 3f2 (22.28),
200 m 13. 22.24 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Koszalin (1) 2018-06-09 +0.5 II 200 m(13) M200jm 200 m 5e3(16) (22.47), 200 m 4f2 (22.48),
200 m 14. 22.24 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 TAK U18 PK Kraków (M) 2018-06-23 -0.7 II 100 m(6) 200 m(14) M100jm M200jm 200 m 1e1(3) (21.83), 200 m 2f1 (21.77),
200 m 15. 22.26 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-06-16 +0.9 II 200 m(15) Trójskok(2) M200jm Mtrójsjm 200 m 0e1 (99.99DNF),
200 m . 22.33 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 TAK U18 SK Kielce (M) 2018-05-12 -2.0 II
200 m 16. 22.33 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 TAK U18 LD Wrocław (M) 2018-06-13 -0.1 II 100 m(7) 200 m(16) M4x100 M100jm M200jm 200 m 6e2(15) (22.47), 200 m 8f2 (22.85),
200 m 17. 22.40 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-10 0.0 II 100 m(2) 200 m(17) M100jm M200jm
200 m 18. 22.42 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 +1.1 II 100 m(22) 200 m(18) M4x100 M100jm M200jm 200 m 6e3(18) (22.58),
200 m 19. 22.43 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 TAK U18 WP Szprotawa (1) 2018-05-12 +0.9 II 100 m(23) 200 m(19) M100jm M200jm 200 m 4e2(9) (22.18), 200 m 2f2 (21.93),
200 m 20. 22.43 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 +0.7 II 100 m(8) 200 m(20) M4x400 M100jm M200jm 200 m 6e1(17) (22.54),
200 m 21. 22.47 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-10 +1.3 II 100 m(25) 200 m(21) M200jm 200 m 7e1(21) (22.74),
200 m . 22.47 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 01 TAK U18 KP Poznań (1) 2018-06-17 +0.9 II 400 m(4) M400jm
200 m 22. 22.49 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +0.1 II 100 m(12) 200 m(22) M100jm M200jm 200 m 8e2(20) (22.71),
200 m . 22.55 KUCHARCZYK Jan BKS Bydgoszcz 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 +1.2 II 400 m(8) M4x400 M400jm
200 m . 22.59 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 +0.7 II 400 m(6) M400jm
200 m 23. 22.63 GŁĘBOCKI Jan UKS Otrębusy 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 +0.4 II 200 m(23) M200jm 200 m 7e3(22) (23.19),
200 m . 22.64 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 +0.4 II
200 m 24. 22.66 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 +0.9 II 200 m(24) M4x100 M100pk M200jm
200 m rez . 22.68 MIERZEJEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 01 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-06-16 +0.7 II 200 m(25)
200 m rez . 22.68 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 TAK U18 WN Białystok (1) 2018-06-17 -2.4 II 200 m(26)
200 m rez . 22.69 SIENKIEWICZ Bartosz MKS Jedynka Jarocin 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-10 +1.3 II 100 m(30) 200 m(27)
200 m . 22.73 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 -0.3 II 400 m(5) M400jm
200 m rez . 22.75 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Toruń (1) 2018-05-12 +1.2 II 100 m(28) 200 m(28)
200 m rez . 22.75 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 +1.4 II 200 m(29)
200 m rez . 22.81 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 +1.0 III 200 m(30)
400 m M Inne konkurencje Zgłoszenie
400 m 1. 48.42 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 I 400 m(1) M4x100 M400jm 400 m 1e2(4) (49.50), 400 m 2f1 (48.20),
400 m 2. 48.80 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II 400 m(2) M400jm 400 m 1e1(1) (49.19), 400 m 3f1 (48.44),
400 m 3. 48.90 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 II 400 m(3) M400jm 400 m 1e3(2) (49.22), 400 m 1f1 (48.17),
400 m 4. 49.18 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 II 400 m(4) M400jm 400 m 2e3(5) (49.71), 400 m 4f1 (49.03),
400 m 5. 49.36 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 II 400 m(5) M400jm 400 m 2e1(3) (49.45), 400 m 5f1 (49.15),
400 m . 49.82 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-09 II 800 m(6) M800jm Przełaj 28b1 (:10:04),
400 m 6. 49.88 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 II 400 m(6) M400jm 400 m 2e2(6) (49.76), 400 m 6f1 (49.71),
400 m . 49.99 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 TAK U18 SK Łódź (M) 2018-06-03 II 800 m(2) M800jm Przełaj 3b1 (:09:32),
400 m 7. 50.14 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 II 400 m(7) M4x400 M4x100 M400jm 400 m 4e2(9) (50.46), 400 m 1f2 (50.38),
400 m . 50.19 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 TAK U18 OP Słubice (M) 2018-06-09 II 400 m pł J MŁ(5) M400płjm
400 m . 50.20 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 TAK U18 PM Bydgoszcz (1) 2018-05-20 II 1500 m(2) M1500jm Przełaj 1b1 (:09:29),
400 m . 50.28 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 II 800 m(4) M800jm Przełaj 12b1 (:09:45),
400 m . 50.61 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 III 400 m pł J MŁ(6) M4x400 M400płjm
400 m 8. 50.75 KUCHARCZYK Jan BKS Bydgoszcz 01 TAK U18 KP Gdańsk (1) 2018-06-09 III 400 m(8) M4x400 M400jm
400 m . 50.82 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-24 III 800 m(3) M800jm Przełaj 4b1 (:09:36),
400 m 9. 50.85 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 01 TAK U18 KP Gdańsk (1) 2018-06-09 III 400 m(9) M4x400 M400jm 400 m 4e3(10) (50.78), 400 m 2f2 (50.52),
400 m 10. 50.89 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 TAK U18 MZ Słubice (M) 2018-06-09 III 400 m(10) M4x100 M400jm 400 m 3e3(8) (50.24), 400 m 7f1 (50.35),
400 m 11. 50.91 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 01 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 III 400 m(11) M400jm 400 m 7e1(23) (52.38),
400 m 12. 50.98 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-09 III 400 m(12) M4x100 M400jm 400 m 3e2(7) (50.23), 400 m 0f1 (99.99DNF),
400 m 13. 50.98 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 III 400 m(13) M400jm 400 m 7e2(16) (51.45), 400 m 3f2 (50.54),
400 m . 51.22 DACHTERA Adam OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III 800 m(12) M800jm
400 m 14. 51.22 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 III 400 m(14) M4x400 M400jm 400 m 3e1(11) (50.89), 400 m 6f2 (50.99),
400 m 15. 51.23 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-16 III 400 m(15) M4x400 M400jm 400 m 8e3(22) (52.13),
400 m 16. 51.32 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 02 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-05-12 III 400 m(16) M400jm 400 m 6e3(20) (51.93),
400 m 17. 51.34 BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica 01 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 III 400 m(17) M4x400 M400jm 400 m 4e1(14) (51.33), 400 m 0f2 (99.99DNF),
400 m . 51.35 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 III
400 m 18. 51.36 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III 400 m(18) M400jm 400 m 5e2(12) (51.02), 400 m 7f2 (51.01),
400 m 19. 51.37 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02 TAK U18 MA Wrocław (M) 2018-06-13 III 400 m(19) M400jm 400 m 6e2(13) (51.28), 400 m 5f2 (50.95),
400 m 20. 51.40 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 III 400 m(20) M400jm 400 m 6e1(18) (51.53),
400 m . 51.48 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-24 III 400 m pł J MŁ(2) M400płjm
400 m . 51.49 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 III W dal(8) Mwdjm
400 m . 51.50 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 III 800 m(18) M800jm Przełaj 32b1 (:10:07),
400 m 21. 51.50 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 III 400 m(21) M4x400 M400jm 400 m 7e3(21) (52.06),
400 m . 51.55 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III 400 m pł J MŁ(18) M400płjm
400 m . 51.56 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02 TAK U18 MZ Siedlce (1) 2018-06-09 III 400 m pł J MŁ(13) M400płjm
400 m . 51.59 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 TAK U18 LD Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 110 m pł J MŁ(12) M4x100 M110jm
400 m . 51.63 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 III 800 m(19) M800jm Przełaj 38b1 (:10:14),
400 m . 51.65 KORNOWSKI Marek OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Toruń (1) 2018-05-12 III
400 m 22. 51.72 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 01 TAK U18 MZ Biała Podlaska (1) 2018-05-26 III 400 m(22) M4x100 M400jm 400 m 5e3(15) (51.43), 400 m 4f2 (50.88),
400 m 23. 51.73 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 III 400 m(23) M400jm 400 m 5e1(17) (51.52),
400 m . 51.76 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 III 800 m(10) M800jm
400 m 24. 51.76 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 III 400 m(24) M400jm 400 m 8e2(19) (51.77),
400 m . 51.81 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 III 400 m pł J MŁ(20) M4x400 M400płjm
400 m . 51.86 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 III 800 m(15) M800jm Przełaj 35b1 (:10:11),
400 m . 51.95 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-05-19 III 800 m(5) M800jm Przełaj 18b1 (:09:51),
400 m . 52.05 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-05-19 III 800 m(8) M800jm Przełaj 14b1 (:09:47),
400 m rez . 52.21 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 TAK U18 WN Lubawa (1) 2018-05-26 III 400 m(25) M4x400 M400pk
400 m . 52.22 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 TAK U18 LD Wrocław (1) 2018-05-12 III 110 m pł J MŁ(29) 400 m pł J MŁ(9) M400płjm
400 m rez . 52.22 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 01 TAK U18 OP Słubice (M) 2018-06-09 III 400 m(26)
400 m . 52.25 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III 800 m(20) M800jm Przełaj 37b3 (:18:14),
400 m rez . 52.34 NAUS Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 TAK U18 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 III 400 m(27)
400 m . 52.36 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-03 III 400 m pł J MŁ(4) M400płjm
400 m . 52.47 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 III 800 m(14) M4x400 M800jm Przełaj 20b1 (:09:53),
400 m rez . 52.54 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02 TAK U18 MA Kraków (M) 2018-06-23 III 400 m(28)
400 m rez . 52.55 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III 400 m(29)
400 m . 52.58 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-19 III 800 m(7) M800jm
400 m rez . 52.63 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-09 III 400 m(30)
800 m M Inne konkurencje Zgłoszenie
800 m 1. 1:50.39 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 TAK U18 KP Piaseczno (M) 2018-05-20 I 800 m(1) M800jm Przełaj 2b1 (:09:31), 800 m 1e1(1) (1:54.87), 800 m 1f1 (1:52.65),
800 m 2. 1:51.08 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 TAK U18 SK Radom (M) 2018-05-27 I 800 m(2) M800jm Przełaj 3b1 (:09:32), 800 m 1e2(3) (1:55.98), 800 m 2f1 (1:52.92),
800 m 3. 1:52.47 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 TAK U18 LD Gliwice (M) 2018-06-10 II 800 m(3) M800jm Przełaj 4b1 (:09:36), 800 m 3e2(6) (1:56.53), 800 m 6f1 (1:55.09),
800 m . 1:53.23 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 TAK U18 PM Radom (M) 2018-05-27 II 1500 m(2) M1500jm Przełaj 1b1 (:09:29),
800 m 4. 1:53.49 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Toruń (1) 2018-05-12 II 800 m(4) M800jm Przełaj 12b1 (:09:45), 800 m 2e1(2) (1:55.24), 800 m 3f1 (1:53.74),
800 m 5. 1:53.56 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 TAK U18 SL Kraków (M) 2018-06-10 II 800 m(5) M800jm Przełaj 18b1 (:09:51), 800 m 3e1(4) (1:56.00), 800 m 5f1 (1:54.83),
800 m . 1:53.80 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Kraków (M) 2018-06-10 II 1500 m(1) M1500jm Przełaj 26b1 (:10:02),
800 m 6. 1:54.01 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-06-02 II 800 m(6) M800jm Przełaj 28b1 (:10:04), 800 m 2e2(5) (1:56.19), 800 m 4f1 (1:54.36),
800 m . 1:54.82 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 II 3000 m(1) M3000jm Przełaj 1b3 (:15:41),
800 m . 1:54.84 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 01 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-06-16 II 1500 m(5) M4x400 M1500jm
800 m . 1:55.14 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 II 1500 m(3) M1500jm
800 m 7. 1:55.98 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Słupsk (1) 2018-05-12 II 800 m(7) M800jm 800 m 5e2(8) (1:57.57), 800 m 8f1 (1:57.98),
800 m 8. 1:56.38 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 II 800 m(8) M800jm Przełaj 14b1 (:09:47), 800 m 11e1(21) (2:01.58),
800 m 9. 1:56.50 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 TAK U18 MA Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 II 800 m(9) M800jm Przełaj 21b1 (:09:57), 800 m 6e1(12) (1:58.03), 800 m 6f2 (1:59.83),
800 m . 1:56.61 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 II 1500 m(4) M1500jm
800 m 10. 1:56.85 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-24 II 800 m(10) M800jm 800 m 7e2(13) (1:58.04), 800 m 0f2 (9:99.99DNS),
800 m . 1:57.23 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 III 1500 m(12) M1500jm
800 m 11. 1:57.43 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 III 800 m(11) M800jm Przełaj 27b1 (:10:03), 800 m 9e1(19) (1:59.53),
800 m 12. 1:57.47 DACHTERA Adam OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 III 800 m(12) M800jm 800 m 4e2(7) (1:57.26), 800 m 7f1 (1:57.89),
800 m . 1:57.53 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-26 III 3000 m(3) M3000jm Przełaj 4b3 (:16:23),
800 m 13. 1:57.56 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 TAK U18 SK Kraków (M) 2018-06-10 III 800 m(13) M800jm Przełaj 29b1 (:10:04), 800 m 7e1(14) (1:58.24), 800 m 1f2 (1:56.38),
800 m 14. 1:57.85 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 III 800 m(14) M4x400 M800jm Przełaj 20b1 (:09:53), 800 m 8e2(15) (1:58.70), 800 m 3f2 (1:57.91),
800 m 15. 1:58.11 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 III 800 m(15) M800jm Przełaj 35b1 (:10:11), 800 m 11e2(22) (2:02.76),
800 m 16. 1:58.49 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 III 800 m(16) M800jm Przełaj 15b1 (:09:50), 800 m 5e1(11) (1:57.85), 800 m 5f2 (1:59.33),
800 m 17. 1:58.52 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 III 800 m(17) M800jm 800 m 10e1(20) (2:00.57),
800 m 18. 1:58.56 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Włocławek (1) 2018-05-27 III 800 m(18) M800jm Przełaj 32b1 (:10:07), 800 m 6e2(9) (1:57.62), 800 m 2f2 (1:57.43),
800 m 19. 1:58.68 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 III 800 m(19) M800jm Przełaj 38b1 (:10:14), 800 m 12e2(23) (2:04.32),
800 m . 1:58.76 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-10 III 2000 m prz(5) M2000pjm
800 m . 1:58.85 MICHALSKI Jan niestowarzyszony 01 TAK U18 Warszawa (1) 2018-05-27 III 1500 m(8) M1500jm
800 m . 1:59.01 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III 1500 m(6) M1500jm Przełaj 5b1 (:09:37),
800 m 20. 1:59.04 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 III 800 m(20) M800jm Przełaj 37b3 (:18:14), 800 m 4e1(10) (1:57.72), 800 m 4f2 (1:58.34),
800 m 21. 1:59.25 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 TAK U18 DS Poznań (1) 2018-06-17 III 800 m(21) M800jm 800 m 12e1(24) (2:05.48),
800 m 22. 1:59.31 MIERZOWIEC Mateusz RAZ Szczecin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-02 III 800 m(22) M800jm 800 m 9e2(16) (1:59.34), 800 m 7f2 (2:00.92),
800 m . 1:59.33 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-19 III 1500 m(9) M1500jm Przełaj 8b1 (:09:40),
800 m . 1:59.47 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-06-10 III 3000 m(18) M3000jm Przełaj 30b1 (:10:04),
800 m . 1:59.48 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-10 III 2000 m prz(8) M2000pjm Przełaj 48b1 (:10:25),
800 m . 1:59.50 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 02 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 III
800 m 23. 1:59.55 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01 TAK U18 LU Słubice (M) 2018-06-10 III 800 m(23) M800jm 800 m 10e2(17) (1:59.36),
800 m . 1:59.67 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-02 III 1500 m(19) M1500jm
800 m 24. 1:59.68 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 III 800 m(24) M800jm 800 m 8e1(18) (1:59.36),
800 m . 1:59.77 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 III 3000 m(4) M3000jm Przełaj 2b3 (:15:56),
800 m rez . 1:59.79 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 III 800 m(25)
800 m . 2:00.01 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III 1500 m(10) M1500jm Przełaj 9b1 (:09:40),
800 m rez . 2:00.08 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 800 m(26) Przełaj 31b1 (:10:06),
800 m . 2:00.33 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 III 1500 m(13) M1500jm Przełaj 9b3 (:16:40),
800 m . 2:00.39 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 2000 m prz(3) M2000pjm Przełaj 17b3 (:17:06),
800 m rez . 2:00.41 LIPIŃSKI Szymon UKS 5 Plus Rydułtowy 02 TAK U18 SL Kraków (M) 2018-06-10 III 800 m(27)
800 m rez . 2:00.43 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 III 800 m(28)
800 m . 2:00.47 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-06 III 3000 m(7) M3000jm Przełaj 7b3 (:16:31),
800 m rez . 2:00.67 CACH Łukasz KL Iskra Białogard 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-02 III 800 m(29)
800 m rez . 2:00.93 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-02 III 800 m(30)
1500 m M Inne konkurencje Zgłoszenie
1500 m 1. 3:52.63 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Wrocław (M) 2018-06-13 II 1500 m(1) M1500jm Przełaj 26b1 (:10:02), 1500 m 3s1(3) (4:00.88),
1500 m 2. 3:53.83 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 TAK U18 PM Chorzów (M) 2018-06-08 II 1500 m(2) M1500jm Przełaj 1b1 (:09:29), 1500 m 1s1(1) (3:59.93),
1500 m . 3:54.55 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 II 3000 m(1) M3000jm Przełaj 1b3 (:15:41),
1500 m . 3:56.02 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 TAK U18 SL Wrocław (M) 2018-06-13 II 800 m(5) M800jm Przełaj 18b1 (:09:51),
1500 m . 3:57.12 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 TAK U18 LD Gdańsk (M) 2018-06-16 II 800 m(3) M800jm Przełaj 4b1 (:09:36),
1500 m . 3:58.97 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 TAK U18 SK Kraków (1) 2018-06-03 II 2000 m prz(1) M2000pjm Przełaj 5b3 (:16:27),
1500 m 3. 4:00.68 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 II 1500 m(3) M1500jm 1500 m 2s1(2) (4:00.35),
1500 m 4. 4:00.84 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 II 1500 m(4) M1500jm 1500 m 11s1(11) (4:09.85),
1500 m . 4:02.94 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 III 3000 m(3) M3000jm Przełaj 4b3 (:16:23),
1500 m . 4:02.98 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 III 2000 m prz(2) M2000pjm Przełaj 3b3 (:16:17),
1500 m . 4:03.12 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 TAK U18 LB Słubice (M) 2018-06-09 III 3000 m(2) M3000jm Przełaj 6b1 (:09:38),
1500 m . 4:03.59 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 01 TAK U18 ZP Bydgoszcz (M) 2018-05-29 III 3000 m(4) M3000jm Przełaj 2b3 (:15:56),
1500 m 5. 4:04.09 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 01 TAK U18 WN Słubice (M) 2018-06-09 III 1500 m(5) M4x400 M1500jm 1500 m 10s1(10) (4:09.68),
1500 m . 4:04.10 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 III 3000 m(7) M3000jm Przełaj 7b3 (:16:31),
1500 m 6. 4:04.12 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 TAK U18 DS Wrocław (M) 2018-06-13 III 1500 m(6) M1500jm Przełaj 5b1 (:09:37), 1500 m 4s1(4) (4:01.00),
1500 m . 4:04.55 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-16 III 2000 m prz(4) M2000pjm Przełaj 14b3 (:16:53),
1500 m 7. 4:04.81 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 III 1500 m(7) M1500jm Przełaj 7b1 (:09:38), 1500 m 7s1(7) (4:06.48),
1500 m 8. 4:05.14 MICHALSKI Jan niestowarzyszony 01 TAK U18 Warszawa (1) 2018-06-16 III 1500 m(8) M1500jm
1500 m . 4:05.30 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Wrocław (M) 2018-06-13 III 800 m(4) M800jm Przełaj 12b1 (:09:45),
1500 m 9. 4:05.77 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 III 1500 m(9) M1500jm Przełaj 8b1 (:09:40), 1500 m 6s1(6) (4:05.34),
1500 m 10. 4:05.78 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 III 1500 m(10) M1500jm Przełaj 9b1 (:09:40), 1500 m 8s1(8) (4:07.84),
1500 m 11. 4:07.36 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 TAK U18 OP Wrocław (1) 2018-05-12 III 1500 m(11) M1500jm 1500 m 9s1(9) (4:08.58),
1500 m . 4:07.75 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-16 III 3000 m(11) M3000jm Przełaj 11b1 (:09:43),
1500 m 12. 4:07.96 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 TAK U18 KP Sopot (1) 2018-05-26 III 1500 m(12) M1500jm 1500 m 5s1(5) (4:03.73),
1500 m 13. 4:08.51 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 TAK U18 MZ Gdańsk (M) 2018-06-16 III 1500 m(13) M1500jm Przełaj 9b3 (:16:40), 1500 m 12s1(16) (4:14.97),
1500 m . 4:08.63 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-03 III 3000 m(5) M3000jm
1500 m . 4:09.10 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 III 800 m(16) M800jm Przełaj 15b1 (:09:50),
1500 m 14. 4:09.30 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 III 1500 m(14) M1500jm 1500 m 3s2(14) (4:13.46),
1500 m . 4:09.45 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III 2000 m prz(5) M2000pjm
1500 m . 4:09.50 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 III 3000 m(6) M3000jm Przełaj 11b3 (:16:45),
1500 m . 4:10.33 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 TAK U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 III
1500 m . 4:10.33 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 TAK U18 SK Łódź (M) 2018-06-03 III 800 m(13) M800jm Przełaj 29b1 (:10:04),
1500 m 15. 4:10.71 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 III 1500 m(15) M1500jm Przełaj 33b3 (:18:03), 1500 m 1s2(12) (4:11.93),
1500 m . 4:10.72 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 III 2000 m prz(3) M2000pjm Przełaj 17b3 (:17:06),
1500 m . 4:10.76 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 III 3000 m(17) M3000jm
1500 m . 4:11.26 SKALSKI Szymon LKS Zorza Gdynia 02 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 III 3000 m(10) M3000jm Przełaj 17b1 (:09:50),
1500 m 16. 4:11.56 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 III 1500 m(16) M1500jm 1500 m 6s2(18) (4:16.31),
1500 m 17. 4:12.62 SOSZYŃSKI Patryk UKS Barnim Goleniów 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 IV 1500 m(17) M1500jm Przełaj 25b1 (:10:00), 1500 m 10s2(22) (4:21.95),
1500 m . 4:12.75 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 TAK U18 WN Toruń (1) 2018-05-12 IV 3000 m(18) M3000jm Przełaj 30b1 (:10:04),
1500 m . 4:12.96 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 IV 3000 m(30) Przełaj 13b3 (:16:52),
1500 m . 4:13.07 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 IV 2000 m prz(10) M2000pjm
1500 m . 4:13.97 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 IV 800 m(9) M800jm Przełaj 21b1 (:09:57),
1500 m . 4:14.04 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 IV 3000 m(13) M3000jm Przełaj 18b3 (:17:10),
1500 m . 4:14.12 SOPEL Hubert CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 IV
1500 m . 4:14.24 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-06-02 IV 2000 m prz(13) M2000pjm Przełaj 47b3 (:19:03),
1500 m . 4:14.78 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 IV 3000 m(15) M3000jm Przełaj 6b3 (:16:29),
1500 m 18. 4:14.81 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 IV 1500 m(18) M1500jm 1500 m 9s2(21) (4:18.99),
1500 m . 4:15.02 WALEWSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 01 TAK U18 WP Leszno (1) 2018-05-26 IV 2000 m prz(6) M2000pjm Przełaj 36b1 (:10:11),
1500 m 19. 4:15.20 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Sopot (1) 2018-05-26 IV 1500 m(19) M1500jm 1500 m 4s2(15) (4:13.88),
1500 m . 4:15.97 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 IV 800 m(6) M800jm Przełaj 28b1 (:10:04),
1500 m . 4:16.03 SIWEK Szymon UKL Feniks Świdwin 01 TAK U18 ZP Gdańsk (M) 2018-06-16 IV 2000 m prz(12) M2000pjm
1500 m 20. 4:16.13 MOLSKI Amadeusz OKL Oborniki 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 IV 1500 m(20) M1500jm Przełaj 39b1 (:10:16), 1500 m 7s2(19) (4:18.45),
1500 m 21. 4:16.34 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 TAK U18 MZ Siedlce (1) 2018-06-09 IV 1500 m(21) M1500jm 1500 m 2s2(13) (4:13.33),
1500 m . 4:16.54 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 IV 3000 m(24) M3000jm
1500 m . 4:16.55 LUTY Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 IV 3000 m(16) M3000jm Przełaj 19b3 (:17:11),
1500 m . 4:17.04 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 TAK U18 LD Kutno (M) 2018-06-15 IV 3000 m(20) M3000jm Przełaj 25b3 (:17:24),
1500 m . 4:17.71 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 TAK U18 DS Oleśnica (1) 2018-05-19 IV 2000 m prz(7) M2000pjm Przełaj 27b3 (:17:29),
1500 m . 4:18.34 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-05-27 IV 2000 m prz(9) M2000pjm Przełaj 29b3 (:17:43),
1500 m . 4:18.91 PANKRATOW Jakub MKS Hermes Gryfino 01 TAK U18 ZP Świnoujście (1) 2018-05-12 IV Przełaj 13b1 (:09:45),
1500 m . 4:20.08 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 IV 800 m(20) M800jm Przełaj 37b3 (:18:14),
1500 m . 4:20.09 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 IV 3000 m(23) M3000jm
1500 m 22. 4:20.09 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 IV 1500 m(22) M1500jm 1500 m 8s2(20) (4:18.77),
1500 m 23. 4:20.18 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-12 IV 1500 m(23) M1500jm Przełaj 23b1 (:09:59), 1500 m 11s2(23) (4:23.32),
1500 m 24. 4:20.21 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-05-20 IV 1500 m(24) M1500jm 1500 m 5s2(17) (4:16.28),
1500 m rez . 4:20.81 OSET Piotr RKS Łódź 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-06-03 IV 1500 m(25)
1500 m . 4:21.26 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Sopot (1) 2018-05-26 IV 800 m(11) M800jm Przełaj 27b1 (:10:03),
1500 m . 4:21.65 RUTA Mateusz AZS Łódź 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-05-19 IV 2000 m prz(22) M2000pjm
1500 m rez . 4:21.72 KOŁBUC Grzegorz UKS Sprint Legnica 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 IV 1500 m(26)
1500 m . 4:21.97 LEWANDOWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (M) 2018-06-13 IV 3000 m(22) M3000jm
1500 m . 4:22.44 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 -- 3000 m(12) M3000jm Przełaj 10b1 (:09:41),
1500 m . 4:22.49 ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica 02 TAK U18 PK Kraków (1) 2018-05-19 -- 2000 m prz(16) M2000pjm Przełaj 41b1 (:10:16),
1500 m . 4:22.66 WILKOSZ Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Sopot (1) 2018-05-26 -- 3000 m(8) M3000jm Przełaj 15b3 (:16:53),
1500 m rez . 4:22.75 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 TAK U18 SL Chorzów (1) 2018-05-15 -- 1500 m(27) 3000 m(29)
1500 m rez . 4:23.43 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 -- 1500 m(28) Przełaj 44b1 (:10:19),
1500 m rez . 4:23.78 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 -- 1500 m(29) 3000 m(26)
1500 m rez . 4:24.00 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 02 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 -- 1500 m(30)
3000 m M Inne konkurencje Zgłoszenie
3000 m 1. 8:41.56 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 TAK U18 PM Wrocław (M) 2018-06-13 II 3000 m(1) M3000jm Przełaj 1b3 (:15:41), 3000 m 1s1 ( 9:06.80),
3000 m . 8:45.20 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 TAK U18 SK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 III 2000 m prz(1) M2000pjm Przełaj 5b3 (:16:27),
3000 m 2. 8:47.49 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 TAK U18 LB Białogard (1) 2018-06-16 III 3000 m(2) M3000jm Przełaj 6b1 (:09:38), 3000 m 5s1 ( 9:14.42),
3000 m 3. 8:53.89 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-05-20 III 3000 m(3) M3000jm Przełaj 4b3 (:16:23), 3000 m 21s1 ( 9:47.12),
3000 m 4. 8:58.25 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 III 3000 m(4) M3000jm Przełaj 2b3 (:15:56), 3000 m 2s1 ( 9:07.71),
3000 m . 9:00.30 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Chorzów (M) 2018-06-08 III 2000 m prz(2) M2000pjm Przełaj 3b3 (:16:17),
3000 m 5. 9:02.20 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 III 3000 m(5) M3000jm 3000 m 4s1 ( 9:11.14),
3000 m 6. 9:04.61 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-10 III 3000 m(6) M3000jm Przełaj 11b3 (:16:45), 3000 m 7s1 ( 9:18.29),
3000 m 7. 9:05.52 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-12 III 3000 m(7) M3000jm Przełaj 7b3 (:16:31), 3000 m 6s1 ( 9:14.42),
3000 m . 9:06.83 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-10 III 1500 m(6) M1500jm Przełaj 5b1 (:09:37),
3000 m 8. 9:06.96 WILKOSZ Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-05-19 III 3000 m(8) M3000jm Przełaj 15b3 (:16:53), 3000 m 19s1 ( 9:38.52),
3000 m 9. 9:07.20 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 TAK U18 LB Słubice (M) 2018-06-10 III 3000 m(9) M3000jm Przełaj 16b3 (:17:03), 3000 m 16s1 ( 9:29.17),
3000 m 10. 9:08.69 SKALSKI Szymon LKS Zorza Gdynia 02 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 III 3000 m(10) M3000jm Przełaj 17b1 (:09:50), 3000 m 9s1 ( 9:23.46),
3000 m . 9:08.79 MICHALSKI Jan niestowarzyszony 01 TAK U18 Warszawa (1) 2018-05-13 III 1500 m(8) M1500jm
3000 m . 9:09.58 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III
3000 m 11. 9:09.63 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 III 3000 m(11) M3000jm Przełaj 11b1 (:09:43), 3000 m 3s1 ( 9:09.91),
3000 m 12. 9:10.27 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 III 3000 m(12) M3000jm Przełaj 10b1 (:09:41), 3000 m 14s1 ( 9:27.37),
3000 m 13. 9:10.99 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-10 III 3000 m(13) M3000jm Przełaj 18b3 (:17:10), 3000 m 12s1 ( 9:25.51),
3000 m 14. 9:11.65 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 01 TAK U18 WP Złocieniec (1) 2018-06-23 III 3000 m(14) M3000jm Przełaj 49b3 (:19:21), 3000 m 8s1 ( 9:18.88),
3000 m 15. 9:13.76 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 01 TAK U18 PM Bydgoszcz (1) 2018-05-20 III 3000 m(15) M3000jm Przełaj 6b3 (:16:29), 3000 m 11s1 ( 9:25.27),
3000 m . 9:14.20 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-05 III 1500 m(10) M1500jm Przełaj 9b1 (:09:40),
3000 m . 9:14.92 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-10 III 2000 m prz(9) M2000pjm Przełaj 29b3 (:17:43),
3000 m 16. 9:16.00 LUTY Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 TAK U18 LU Warszawa (1) 2018-06-24 IV 3000 m(16) M3000jm Przełaj 19b3 (:17:11), 3000 m 15s1 ( 9:28.60),
3000 m 17. 9:17.39 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 IV 3000 m(17) M3000jm 3000 m 18s1 ( 9:36.24),
3000 m 18. 9:17.96 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 TAK U18 WN Lubawa (1) 2018-05-26 IV 3000 m(18) M3000jm Przełaj 30b1 (:10:04), 3000 m 17s1 ( 9:31.72),
3000 m 19. 9:19.69 MALINOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 02 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-06-23 IV 3000 m(19) M3000jm Przełaj 22b3 (:17:16), 3000 m 10s1 ( 9:24.23),
3000 m 20. 9:21.70 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-26 IV 3000 m(20) M3000jm Przełaj 25b3 (:17:24), 3000 m 13s1 ( 9:26.34),
3000 m 21. 9:21.90 DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 01 TAK U18 WP Białogard (1) 2018-05-19 IV 3000 m(21) M3000jm Przełaj 20b3 (:17:16), 3000 m 23s1 (10:04.75),
3000 m 22. 9:25.21 LEWANDOWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 IV 3000 m(22) M3000jm
3000 m . 9:25.74 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 TAK U18 OP Słubice (M) 2018-06-10 IV 1500 m(11) M1500jm
3000 m . 9:26.19 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 IV 2000 m prz(7) M2000pjm Przełaj 27b3 (:17:29),
3000 m . 9:26.54 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 IV 1500 m(16) M1500jm
3000 m 23. 9:27.28 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-24 IV 3000 m(23) M3000jm 3000 m 20s1 ( 9:43.44),
3000 m 24. 9:27.72 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 02 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-02 IV 3000 m(24) M3000jm 3000 m 22s1 ( 9:51.75),
3000 m . 9:28.79 MAZUR Bartłomiej ULKS Muflon Bielawa 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 IV 2000 m prz(18) M2000pjm Przełaj 32b3 (:18:00),
3000 m rez . 9:28.92 GRZYB Damian KS Wisła Puławy 02 TAK U18 LU Stalowa Wola (1) 2018-05-12 IV 3000 m(25)
3000 m . 9:30.78 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-20 IV 2000 m prz(3) M2000pjm Przełaj 17b3 (:17:06),
3000 m . 9:33.21 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01 TAK U18 LU Słubice (M) 2018-06-10 IV 1500 m(24) M1500jm
3000 m . 9:36.76 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 IV 1500 m(13) M1500jm Przełaj 9b3 (:16:40),
3000 m rez . 9:39.08 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-05 IV 1500 m(29) 3000 m(26)
3000 m . 9:39.91 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 IV 1500 m(14) M1500jm
3000 m rez . 9:43.56 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 01 TAK U18 WN Warszawa (1) 2018-06-24 IV 3000 m(27) Przełaj 28b3 (:17:38),
3000 m rez . 9:43.62 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV 3000 m(28) Przełaj 26b3 (:17:29),
3000 m rez . 9:44.84 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 IV 1500 m(27) 3000 m(29)
3000 m rez . 9:46.38 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 IV 3000 m(30) Przełaj 13b3 (:16:52),
110 m pł J MŁ M Inne konkurencje Zgłoszenie
110 m pł J MŁ 1. 13.86 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-09 -0.4 I 110 m pł J MŁ(1) M4x100 M110jm 110 m pł J MŁ 1e1(1) (14.35), 110 m pł J MŁ 3f1 (14.39),
110 m pł J MŁ 2. 13.96 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 TAK U18 LB Warszawa (1) 2018-06-17 -0.4 I 110 m pł J MŁ(2) M110jm
110 m pł J MŁ 3. 14.42 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 +1.0 II 110 m pł J MŁ(3) M110jm 110 m pł J MŁ 2e2(7) (14.85), 110 m pł J MŁ 8f1 (14.89),
110 m pł J MŁ 4. 14.52 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 +1.0 II 110 m pł J MŁ(4) M110jm 110 m pł J MŁ 1e3(4) (14.55), 110 m pł J MŁ 4f1 (14.41),
110 m pł J MŁ 5. 14.54 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 TAK U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -0.6 II 110 m pł J MŁ(5) Trójskok(10) M110jm Mtrójsjm 110 m pł J MŁ 6e2(19) (15.82),
110 m pł J MŁ 6. 14.64 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -0.6 II 110 m pł J MŁ(6) 400 m pł J MŁ(29) M110jm
110 m pł J MŁ 7. 14.68 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -0.6 II 110 m pł J MŁ(7) M110jm 110 m pł J MŁ 1e2(2) (14.38), 110 m pł J MŁ 1f1 (14.33),
110 m pł J MŁ 8. 14.72 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 TAK U18 PM Toruń (1) 2018-06-16 +0.5 II 110 m pł J MŁ(8) M110jm 110 m pł J MŁ 2e1(3) (14.50), 110 m pł J MŁ 6f1 (14.55),
110 m pł J MŁ 9. 14.73 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 TAK U18 ZP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +1.0 II 110 m pł J MŁ(9) W dal(15) M4x100 M110jm Mwdjm 110 m pł J MŁ 4e3(8) (14.86), 110 m pł J MŁ 7f1 (14.79),
110 m pł J MŁ . 14.78 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 -0.4 II 10-bój J MŁ(8) WM10jm 110 m pł J MŁ 1w1(1) (14.83),
110 m pł J MŁ 10. 14.80 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 -0.7 II 110 m pł J MŁ(10) 400 m pł J MŁ(3) M110jm M400płjm 110 m pł J MŁ 3e2(10) (14.91), 110 m pł J MŁ 2f2 (14.92),
110 m pł J MŁ 11. 14.80 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 -0.1 II 110 m pł J MŁ(11) M110jm 110 m pł J MŁ 5e3(11) (14.98), 110 m pł J MŁ 4f2 (14.93),
110 m pł J MŁ 12. 14.83 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 -0.6 II 110 m pł J MŁ(12) M4x100 M110jm 110 m pł J MŁ 2e3(5) (14.60), 110 m pł J MŁ 2f1 (14.37),
110 m pł J MŁ . 14.86 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 TAK U18 SK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 +0.2 II
110 m pł J MŁ 13. 14.91 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 TAK U18 LD Toruń (1) 2018-06-16 +0.5 II 110 m pł J MŁ(13) M110jm 110 m pł J MŁ 4e1(13) (15.05), 110 m pł J MŁ 1f2 (14.89),
110 m pł J MŁ 14. 14.93 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 02 TAK U18 ZP Poznań (1) 2018-06-16 -0.2 II 110 m pł J MŁ(14) M110jm 110 m pł J MŁ 4e2(12) (14.99), 110 m pł J MŁ 5f2 (14.98),
110 m pł J MŁ 15. 14.95 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-02 +1.6 II 110 m pł J MŁ(15) M110jm 110 m pł J MŁ 5e1(14) (15.07), 110 m pł J MŁ 6f2 (15.08),
110 m pł J MŁ 16. 14.98 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-05-19 -0.6 II 110 m pł J MŁ(16) 400 m pł J MŁ(1) M110jm M400płjm 110 m pł J MŁ 3e3(6) (14.66), 110 m pł J MŁ 5f1 (14.44),
110 m pł J MŁ 17. 14.98 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 +0.3 II 110 m pł J MŁ(17) M110jm 110 m pł J MŁ 6e1(15) (15.16), 110 m pł J MŁ 0f2 (99.99DNF),
110 m pł J MŁ . 15.04 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.1 III
110 m pł J MŁ . 15.08 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-05-19 +0.1 III 10-bój J MŁ(4) WM10jm 110 m pł J MŁ 2w1(2) (14.90),
110 m pł J MŁ 18. 15.08 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 -0.6 III 110 m pł J MŁ(18) Tyczka(20) M110jm Mtjm 110 m pł J MŁ 6e3(17) (15.25),
110 m pł J MŁ 19. 15.20 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 -0.7 III 110 m pł J MŁ(19) M4x100 M110jm 110 m pł J MŁ 0e2 (99.99DNF),
110 m pł J MŁ . 15.24 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Sopot (1) 2018-05-26 0.0 III 400 m pł J MŁ(7) M4x400 M4x100 M400płjm
110 m pł J MŁ 20. 15.25 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 +0.9 III 110 m pł J MŁ(20) M110jm 110 m pł J MŁ 3e1(9) (14.87), 110 m pł J MŁ 2f2 (14.92),
110 m pł J MŁ . 15.25 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 -0.4 III 10-bój J MŁ(3) WM10jm 110 m pł J MŁ 3w1(3) (15.22),
110 m pł J MŁ 21. 15.29 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 +1.0 III 110 m pł J MŁ(21) M110jm 110 m pł J MŁ 7e3(18) (15.27),
110 m pł J MŁ 22. 15.30 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 0.0 III 110 m pł J MŁ(22) M110jm 110 m pł J MŁ 7e2(20) (15.89),
110 m pł J MŁ 23. 15.32 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.1 III 110 m pł J MŁ(23) 400 m pł J MŁ(16) M110jm M400płjm 110 m pł J MŁ 0e3 (99.99DQ),
110 m pł J MŁ . 15.35 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-03 +1.0 III 10-bój J MŁ(17) WM10jm 110 m pł J MŁ 6w1(6) (15.70),
110 m pł J MŁ 24. 15.42 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 TAK U18 PK Tarnów (1) 2018-06-17 +1.2 III 110 m pł J MŁ(24) M110jm 110 m pł J MŁ 5e2(16) (15.22), 110 m pł J MŁ 7f2 (15.25),
110 m pł J MŁ rez . 15.48 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 TAK U18 OP Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 -0.1 III 110 m pł J MŁ(25)
110 m pł J MŁ . 15.48 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 -0.1 III 10-bój J MŁ(7) WM10jm 110 m pł J MŁ 5w1(5) (15.69),
110 m pł J MŁ . 15.54 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 +0.3 III 400 m(21) M4x400 M400jm
110 m pł J MŁ rez . 15.55 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 +0.9 III 110 m pł J MŁ(26) 400 m pł J MŁ(15) M400płjm
110 m pł J MŁ . 15.64 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 -0.3 III 10-bój J MŁ(1) WM10jm 110 m pł J MŁ 4w1(4) (15.66),
110 m pł J MŁ . 15.65 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 +1.3 III 10-bój J MŁ(2) WM10jm 110 m pł J MŁ 7w1(8) (16.06),
110 m pł J MŁ . 15.70 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 +0.4 III 10-bój J MŁ(9) WM10jm 110 m pł J MŁ 4w2(11) (16.84),
110 m pł J MŁ rez . 15.70 PRZYSTRZELSKI Karol MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 +0.4 III 110 m pł J MŁ(27)
110 m pł J MŁ rez . 15.71 ORMAŃCZYK Miłosz MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 +0.4 III 110 m pł J MŁ(28)
110 m pł J MŁ . 15.78 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-09 -1.5 IV 10-bój J MŁ(5) WM10jm 110 m pł J MŁ 1w2(7) (15.97),
110 m pł J MŁ rez . 15.82 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-13 -1.7 IV 110 m pł J MŁ(29) 400 m pł J MŁ(9) M400płjm
110 m pł J MŁ rez . 15.82 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 01 TAK U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -1.0 IV 110 m pł J MŁ(30) M4x400
400 m pł J MŁ M Inne konkurencje Zgłoszenie
400 m pł J MŁ 1. 54.66 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 II 110 m pł J MŁ(16) 400 m pł J MŁ(1) M110jm M400płjm 400 m pł J MŁ 2e1(2) (54.86), 400 m pł J MŁ 3f1 (54.40),
400 m pł J MŁ 2. 54.68 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 TAK U18 OP Słubice (M) 2018-06-10 II 400 m pł J MŁ(2) M400płjm 400 m pł J MŁ 1e3(4) (55.14), 400 m pł J MŁ 1f1 (54.06),
400 m pł J MŁ 3. 54.79 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 II 110 m pł J MŁ(10) 400 m pł J MŁ(3) M110jm M400płjm 400 m pł J MŁ 2e2(5) (55.19), 400 m pł J MŁ 8f1 (58.14),
400 m pł J MŁ 4. 55.39 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 II 400 m pł J MŁ(4) M400płjm 400 m pł J MŁ 3e2(11) (57.03), 400 m pł J MŁ 1f2 (55.73),
400 m pł J MŁ 5. 55.49 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 TAK U18 OP Słubice (M) 2018-06-10 II 400 m pł J MŁ(5) M400płjm 400 m pł J MŁ 2e3(7) (56.41), 400 m pł J MŁ 7f1 (57.92),
400 m pł J MŁ 6. 55.81 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-16 II 400 m pł J MŁ(6) M4x400 M400płjm
400 m pł J MŁ 7. 55.89 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-16 II 400 m pł J MŁ(7) M4x400 M4x100 M400płjm 400 m pł J MŁ 0e3 (99.99DQ),
400 m pł J MŁ 8. 56.28 URBANIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-10 III 400 m pł J MŁ(8) M4x400 M400płjm 400 m pł J MŁ 1e1(1) (54.80), 400 m pł J MŁ 2f1 (54.28),
400 m pł J MŁ 9. 57.00 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 TAK U18 LD Wrocław (1) 2018-06-23 III 110 m pł J MŁ(29) 400 m pł J MŁ(9) M400płjm 400 m pł J MŁ 1e2(3) (54.88), 400 m pł J MŁ 4f1 (55.24),
400 m pł J MŁ 10. 57.12 KACPERAK Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 III 400 m pł J MŁ(10) M400płjm 400 m pł J MŁ 4e2(13) (58.09), 400 m pł J MŁ 8f2 (58.80),
400 m pł J MŁ 11. 57.45 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-16 III 400 m pł J MŁ(11) M400płjm 400 m pł J MŁ 3e3(8) (56.64), 400 m pł J MŁ 6f1 (56.63),
400 m pł J MŁ 12. 57.50 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 III 400 m pł J MŁ(12) M400płjm 400 m pł J MŁ 4e1(9) (56.64), 400 m pł J MŁ 5f2 (57.61),
400 m pł J MŁ 13. 57.93 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 III 400 m pł J MŁ(13) M400płjm 400 m pł J MŁ 5e1(12) (57.72), 400 m pł J MŁ 2f2 (56.29),
400 m pł J MŁ 14. 58.23 DER Oskar ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 III 400 m pł J MŁ(14) M400płjm 400 m pł J MŁ 7e2(17) (58.47),
400 m pł J MŁ 15. 58.25 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 III 110 m pł J MŁ(26) 400 m pł J MŁ(15) M400płjm 400 m pł J MŁ 5e3(18) (58.53),
400 m pł J MŁ 16. 58.30 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III 110 m pł J MŁ(23) 400 m pł J MŁ(16) M110jm M400płjm 400 m pł J MŁ 5e2(15) (58.39), 400 m pł J MŁ 4f2 (57.27),
400 m pł J MŁ 17. 58.32 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III 400 m pł J MŁ(17) M400płjm 400 m pł J MŁ 6e1(14) (58.25), 400 m pł J MŁ 6f2 (57.75),
400 m pł J MŁ 18. 58.32 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 III 400 m pł J MŁ(18) M400płjm 400 m pł J MŁ 4e3(10) (56.67), 400 m pł J MŁ 3f2 (56.81),
400 m pł J MŁ 19. 58.64 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-10 IV 400 m pł J MŁ(19) M400płjm 400 m pł J MŁ 3e1(6) (56.33), 400 m pł J MŁ 5f1 (56.26),
400 m pł J MŁ 20. 58.69 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 IV 400 m pł J MŁ(20) M4x400 M400płjm 400 m pł J MŁ 6e3(19) (58.56),
400 m pł J MŁ 21. 58.89 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Warszawa (1) 2018-06-24 IV 400 m pł J MŁ(21) M400płjm 400 m pł J MŁ 5e2(15) (58.39), 400 m pł J MŁ 7f2 (58.38),
400 m pł J MŁ 22. 59.04 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-24 IV 400 m pł J MŁ(22) M400płjm 400 m pł J MŁ 8e2(22) (59.80),
400 m pł J MŁ 23. 59.09 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 IV 400 m pł J MŁ(23) M400płjm 400 m pł J MŁ 7e3(20) (58.85),
400 m pł J MŁ 24. 59.09 KACHNOWSKI Daniel SL Salos Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-06-16 IV 400 m pł J MŁ(24) M4x100 M400płjm 400 m pł J MŁ 7e1(21) (59.73),
400 m pł J MŁ rez . 59.10 KONDERLA Jakub UKS Piast Bolków 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-10 IV 400 m pł J MŁ(25) M400pk
400 m pł J MŁ rez . 59.38 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-24 IV 400 m pł J MŁ(26)
400 m pł J MŁ rez . 59.51 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 TAK U18 MZ Słubice (M) 2018-06-10 IV 400 m pł J MŁ(27)
400 m pł J MŁ rez . 59.80 PEMPUŚ Remigiusz UKS Tempo 5 Przemyśl 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-06-02 IV 400 m pł J MŁ(28)
400 m pł J MŁ rez . 59.87 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 IV 110 m pł J MŁ(6) 400 m pł J MŁ(29) M110jm
400 m pł J MŁ rez . 59.92 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 IV 400 m pł J MŁ(30)
2000 m prz M Inne konkurencje Zgłoszenie
2000 m prz 1. 5:58.25 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 TAK U18 SK Kraków (1) 2018-05-19 I 2000 m prz(1) M2000pjm Przełaj 5b3 (:16:27), 2000 m prz 1s1(1) (5:57.00),
2000 m prz 2. 6:01.14 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-02 II 2000 m prz(2) M2000pjm Przełaj 3b3 (:16:17), 2000 m prz 2s1(2) (6:03.54),
2000 m prz 3. 6:13.42 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 III 2000 m prz(3) M2000pjm Przełaj 17b3 (:17:06), 2000 m prz 3s1(3) (6:08.26),
2000 m prz 4. 6:15.99 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-02 III 2000 m prz(4) M2000pjm Przełaj 14b3 (:16:53), 2000 m prz 7s1(7) (6:18.51),
2000 m prz 5. 6:20.73 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 III 2000 m prz(5) M2000pjm 2000 m prz 4s1(4) (6:09.07),
2000 m prz 6. 6:21.09 WALEWSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 III 2000 m prz(6) M2000pjm Przełaj 36b1 (:10:11), 2000 m prz 5s1(5) (6:09.08),
2000 m prz 7. 6:22.14 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III 2000 m prz(7) M2000pjm Przełaj 27b3 (:17:29), 2000 m prz 6s1(6) (6:17.77),
2000 m prz . 6:25.63 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III
2000 m prz 8. 6:25.94 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 TAK U18 WP Leszno (1) 2018-05-26 III 2000 m prz(8) M2000pjm Przełaj 48b1 (:10:25), 2000 m prz 8s1(8) (6:22.26),
2000 m prz 9. 6:27.58 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 IV 2000 m prz(9) M2000pjm Przełaj 29b3 (:17:43), 2000 m prz 9s1(9) (6:24.64),
2000 m prz 10. 6:31.75 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 IV 2000 m prz(10) M2000pjm 2000 m prz 11s1(14) (6:43.22),
2000 m prz 11. 6:31.76 JANKOWSKI Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-05-19 IV 2000 m prz(11) M2000pjm Przełaj 8b3 (:16:34), 2000 m prz 10s1(11) (6:28.67),
2000 m prz 12. 6:31.83 SIWEK Szymon UKL Feniks Świdwin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-19 IV 2000 m prz(12) M2000pjm 2000 m prz 12s1(16) (6:46.99),
2000 m prz 13. 6:32.25 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 TAK U18 PM Białogard (1) 2018-05-19 IV 2000 m prz(13) M2000pjm Przełaj 47b3 (:19:03), 2000 m prz 1s2(10) (6:27.72),
2000 m prz . 6:35.92 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Białogard (1) 2018-06-02 IV 800 m(11) M800jm Przełaj 27b1 (:10:03),
2000 m prz 14. 6:35.94 KIJOWSKI Dominik KB Krościenko Wyżne 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-06-02 IV 2000 m prz(14) M2000pjm Przełaj 10b3 (:16:43), 2000 m prz 2s2(12) (6:29.21),
2000 m prz 15. 6:41.05 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 IV 2000 m prz(15) M2000pjm Przełaj 57b1 (:10:50), 2000 m prz 8s2(20) (6:54.02),
2000 m prz . 6:41.10 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-24 IV 1500 m(11) M1500jm
2000 m prz 16. 6:45.31 ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica 02 TAK U18 PK Kraków (1) 2018-06-10 IV 2000 m prz(16) M2000pjm Przełaj 41b1 (:10:16), 2000 m prz 3s2(13) (6:29.97),
2000 m prz 17. 6:46.45 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 IV 2000 m prz(17) M2000pjm Przełaj 12b3 (:16:51), 2000 m prz 7s2(19) (6:48.89),
2000 m prz 18. 6:49.04 MAZUR Bartłomiej ULKS Muflon Bielawa 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 IV 2000 m prz(18) M2000pjm Przełaj 32b3 (:18:00),
2000 m prz 19. 6:49.08 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 01 TAK U18 LB Białogard (1) 2018-06-16 IV 2000 m prz(19) M2000pjm Przełaj 40b1 (:10:16), 2000 m prz 11s2(23) (7:14.44),
2000 m prz 20. 6:49.52 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-17 IV 2000 m prz(20) M2000pjm 2000 m prz 5s2(17) (6:47.75),
2000 m prz 21. 6:50.12 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-24 -- 2000 m prz(21) M2000pjm 2000 m prz 4s2(15) (6:43.98),
2000 m prz . 6:54.71 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 --
2000 m prz 22. 6:57.67 RUTA Mateusz AZS Łódź 01 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-17 -- 2000 m prz(22) M2000pjm 2000 m prz 10s2(22) (7:12.66),
2000 m prz 23. 6:58.38 RAMUSIEWICZ Szymon BKS Bydgoszcz 01 TAK U18 KP Poznań (1) 2018-06-17 -- 2000 m prz(23) M2000pjm 2000 m prz 9s2(21) (7:07.50),
2000 m prz 24. 6:58.59 PIETRZAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 ... U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 -- 2000 m prz(24) M2000pjm Przełaj 34b1 (:10:10), 2000 m prz 6s2(18) (6:48.88),
2000 m prz rez . 7:00.26 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02 TAK U18 SK Stalowa Wola (1) 2018-06-02 -- 2000 m prz(25) Przełaj 54b1 (:10:37),
2000 m prz rez . 7:03.01 LANDOWSKI Jakub CMKL Człuchów 01 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-09 -- 2000 m prz(26) Przełaj 31b3 (:17:59),
2000 m prz . 7:07.66 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 -- 1500 m(23) M1500jm Przełaj 23b1 (:09:59),
2000 m prz rez . 7:09.63 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 01 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-17 -- 2000 m prz(27)
2000 m prz rez . 7:10.62 RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 02 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-09 -- 2000 m prz(28) Przełaj 36b3 (:18:12),
2000 m prz rez . 7:12.35 REETZ Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 02 TAK U18 KP Gdańsk (1) 2018-06-09 -- 2000 m prz(29)
2000 m prz rez . 7:24.26 KARWOWSKI Krystian MKS Durasan Płońsk 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 -- 2000 m prz(30) M4x400
Wzwyż M Inne konkurencje Zgłoszenie
Wzwyż 1. 2.05 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-05-06 II Wzwyż(1) Mwjm Wzwyż 1e1(1) (1.87), Wzwyż 6f1 (1.95),
Wzwyż 2. 2.02 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 TAK U18 LU Kutno (M) 2018-06-15 II Wzwyż(2) Mwjm Wzwyż 5e2(10) (1.83), Wzwyż 4f1 (1.98),
Wzwyż 3. 2.01 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 TAK U18 LD Słubice (M) 2018-06-09 II Wzwyż(3) Mwjm Wzwyż 1e2(1) (1.87), Wzwyż 2f1 (2.00),
Wzwyż 4. 2.01 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 TAK U18 PK Tarnów (1) 2018-06-17 II Wzwyż(4) Mwjm Wzwyż 5e1(8) (1.87), Wzwyż 5f1 (1.98),
Wzwyż 5. 1.99 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 TAK U18 KP Opole (M) 2018-06-16 II Wzwyż(5) Mwjm Wzwyż 1e1(1) (1.87), Wzwyż 1f1 (2.04),
Wzwyż 6. 1.95 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn Koźle 01 TAK U18 OP Opole (1) 2018-04-28 II Wzwyż(6) Mwjm Wzwyż 4e2(8) (1.87), Wzwyż 9f1 (1.88),
Wzwyż 7. 1.95 FELSKI Filip CKS Budowlani Częstochowa 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 II Wzwyż(7) Mwjm Wzwyż 3e2(7) (1.87), Wzwyż 3f1 (2.00),
Wzwyż 8. 1.93 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 02 TAK U18 OP Opole (M) 2018-06-16 III Wzwyż(8) Mwjm Wzwyż 1e1(1) (1.87), Wzwyż 7f1 (1.88),
Wzwyż . 1.91 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-12 III 10-bój J MŁ(12) WM10jm Wzwyż 3w1(3) (1.83),
Wzwyż 9. 1.91 MAZUR Maciej MKL 12 Jelenia Góra 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 III Wzwyż(9) Mwjm
Wzwyż 10. 1.91 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 III Wzwyż(10) Mwjm Wzwyż 1e2(1) (1.87), Wzwyż 10f1 (1.84),
Wzwyż 11. 1.90 KOCOT Mateusz MMKS Kędzierzyn Koźle 01 TAK U18 OP Opole (1) 2018-04-28 III Wzwyż(11) Mwjm Wzwyż 5e2(10) (1.83), Wzwyż 11f1 (1.80),
Wzwyż . 1.90 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 TAK U18 WN Bydgoszcz (1) 2018-05-06 III 200 m(15) Trójskok(2) M200jm Mtrójsjm
Wzwyż 12. 1.90 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-06 III Wzwyż(12) Mwjm Wzwyż 1e1(1) (1.87), Wzwyż 8f1 (1.88),
Wzwyż . 1.88 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III 10-bój J MŁ(1) WM10jm Wzwyż 4w1(4) (1.80),
Wzwyż 13. 1.88 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 III Wzwyż(13) Mwjm Wzwyż 6e1(12) (1.83), Wzwyż 0f1 (0.00NM),
Wzwyż 14. 1.87 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 III Wzwyż(14) Mwjm Wzwyż 8e2(16) (1.79),
Wzwyż . 1.86 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-12 III 10-bój J MŁ(3) WM10jm Wzwyż 5w1(5) (1.80),
Wzwyż 15. 1.86 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-09 III Wzwyż(15) Mwjm
Wzwyż . 1.85 ZATYKA Kamil MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-06 III
Wzwyż . 1.85 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Łęczyca (1) 2018-05-12 III 10-bój J MŁ(5) WM10jm Wzwyż 1w1(1) (1.92),
Wzwyż 16. 1.85 BULSKI Alan WKS Flota Gdynia 02 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 III Wzwyż(16) Mwjm Wzwyż 9e1(16) (1.79),
Wzwyż 17. 1.85 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 III Wzwyż(17) Mwjm Wzwyż 7e1(13) (1.83),
Wzwyż . 1.83 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-05-12 III 10-bój J MŁ(2) WM10jm Wzwyż 2w1(2) (1.83),
Wzwyż 18. 1.83 KLIMIUK Jakub ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Żary (1) 2018-06-02 III Wzwyż(18) Mwjm Wzwyż 7e2(15) (1.83),
Wzwyż 19. 1.83 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Warszawa (1) 2018-06-24 III Wzwyż(19) Mwjm Wzwyż 10e2(19) (1.79),
Wzwyż 20. 1.82 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 III Wzwyż(20) Mwjm Wzwyż 7e1(13) (1.83),
Wzwyż 21. 1.80 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 IV Trójskok(19) Wzwyż(21) Mtrójsjm Mwjm Wzwyż 10e1(20) (1.79),
Wzwyż 22. 1.80 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 TAK U18 PD Słubice (M) 2018-06-09 IV Wzwyż(22) Mwjm Wzwyż 11e2(21) (1.70),
Wzwyż 23. 1.80 FIAŁA Igor LUKS Namysłów 02 TAK U18 OP Wrocław (M) 2018-06-13 IV Wzwyż(23) Mwjm Wzwyż 8e2(16) (1.79),
Wzwyż . 1.78 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 TAK U18 WN Lubawa (1) 2018-05-26 IV W dal(7) Mwdjm
Wzwyż . 1.77 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 IV 110 m pł J MŁ(18) Tyczka(20) M110jm Mtjm
Wzwyż 24. 1.76 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 IV Tyczka(5) Wzwyż(24) Mtjm
Wzwyż rez . 1.75 HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 IV Wzwyż(25)
Wzwyż . 1.75 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 IV 10-bój J MŁ(8) WM10jm Wzwyż 8w1(9) (1.65),
Wzwyż rez . 1.75 DZIURGOT Krzysztof MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-06 IV Wzwyż(26)
Wzwyż rez . 1.75 KOSZNICKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 IV Wzwyż(27)
Wzwyż . 1.75 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 IV 10-bój J MŁ(4) WM10jm Wzwyż 9w1(12) (1.62),
Wzwyż . 1.75 WIŚNIEWSKI Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 IV
Wzwyż . 1.75 SARAMATA Piotr niest. Z.Góra 01 ... U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 IV
Wzwyż rez . 1.75 LESICKI Marcel ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 IV Wzwyż(28)
Wzwyż rez . 1.75 GRYGIEL Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-02 IV Wzwyż(29)
Wzwyż . 1.75 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 IV 10-bój J MŁ(11) WM10jm Wzwyż 6w1(6) (1.74),
Wzwyż rez . 1.75 MARTYNOWICZ Patryk MLKS Echo Twardogóra 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 IV Wzwyż(30)
Tyczka M Inne konkurencje Zgłoszenie
Tyczka 1. 4.70 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 TAK U18 SL Bielsko-Biała (1) 2018-05-12 I Tyczka(1) Mtjm Tyczka 1e1(1) (3.60), Tyczka 1f1 (4.60),
Tyczka 2. 4.31 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 TAK U18 LD Bydgoszcz / Myślęcinek (1) 2018-06-17 II Trójskok(22) Tyczka(2) Mtjm Mtrójsjm Tyczka 1e2(1) (3.60), Tyczka 0f1 (0.00NM),
Tyczka 3. 4.21 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 02 TAK U18 PM Gdańsk (M) 2018-06-16 II Tyczka(3) Mtjm Tyczka 1e2(1) (3.60), Tyczka 4f1 (4.10),
Tyczka 4. 4.20 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Oleśnica (1) 2018-05-19 II Tyczka(4) Mtjm Tyczka 1e1(1) (3.60), Tyczka 2f1 (4.30),
Tyczka 5. 4.20 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-09 II Tyczka(5) Wzwyż(24) Mtjm
Tyczka 6. 4.10 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 TAK U18 LB Poznań (1) 2018-06-16 II Tyczka(6) Mtjm Tyczka 1e2(1) (3.60), Tyczka 5f1 (4.10),
Tyczka 7. 4.02 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 01 TAK U18 SL Gliwice (1) 2018-06-09 II Tyczka(7) Mtjm Tyczka 5e2(10) (3.60), Tyczka 7f1 (3.80),
Tyczka . 4.00 GOŁOMAZOW Denis AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 II
Tyczka 8. 4.00 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 II Tyczka(8) Mtjm Tyczka 1e1(1) (3.60), Tyczka 3f1 (4.20),
Tyczka 9. 3.90 SKURAS Filip KL Gdynia 01 TAK U18 PM Toruń (1) 2018-06-10 III Tyczka(9) Mtjm Tyczka 1e1(1) (3.60), Tyczka 6f1 (4.00),
Tyczka 10. 3.85 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III Tyczka(10) Mtjm Tyczka 1e2(1) (3.60), Tyczka 7f1 (3.80),
Tyczka 11. 3.85 KRUPKA Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III Tyczka(11) Mtjm Tyczka 0e2 (0.00NM),
Tyczka 12. 3.70 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 01 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III Tyczka(12) Mtjm Tyczka 1e1(1) (3.60), Tyczka 9f1 (3.60),
Tyczka 13. 3.60 TURCZYŃSKI Dawid MKS Osa Zgorzelec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 III Tyczka(13) Mtjm Tyczka 6e1(11) (3.60), Tyczka 10f1 (3.60),
Tyczka . 3.60 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 III 10-bój J MŁ(4) WM10jm Tyczka 1w1(1) (3.80),
Tyczka . 3.60 ASMOLOV Illia MKL Szczecin 01 TAK U18 ZP Poznań (1) 2018-06-03 III
Tyczka . 3.50 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Warszawa (1) 2018-05-13 IV 10-bój J MŁ(6) WM10jm Tyczka 3w1(3) (3.50),
Tyczka 14. 3.43 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 02 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 IV Tyczka(14) Mtjm Tyczka 7e2(14) (3.20),
Tyczka . 3.42 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-26 IV 10-bój J MŁ(5) WM10jm Tyczka 1w1(1) (3.80),
Tyczka 15. 3.41 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 IV Tyczka(15) Mtjm Tyczka 0e1 (0.00NM),
Tyczka . 3.40 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 IV 10-bój J MŁ(11) WM10jm Tyczka 6w1(7) (3.20),
Tyczka 16. 3.40 STOLC Mikołaj AZS-AWFiS Gdańsk 02 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 IV Tyczka(16) Mtjm Tyczka 8e2(15) (3.00),
Tyczka 17. 3.30 SIKORA Mateusz KS Gwardia Piła 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-03 IV Tyczka(17) Mtjm Tyczka 8e1(17) (2.80),
Tyczka . 3.30 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Warszawa (1) 2018-06-24 IV 10-bój J MŁ(9) WM10jm Tyczka 7w1(10) (3.00),
Tyczka 18. 3.25 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 IV Tyczka(18) Mtjm Tyczka 6e2(12) (3.40), Tyczka 11f1 (3.20),
Tyczka . 3.20 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 IV 10-bój J MŁ(12) WM10jm Tyczka 4w1(4) (3.40),
Tyczka 19. 3.20 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 TAK U18 KP Bydgoszcz / Myślęcinek (1) 2018-06-17 IV Tyczka(19) Mtjm Tyczka 9e2(16) (3.00),
Tyczka 20. 3.11 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 -- 110 m pł J MŁ(18) Tyczka(20) M110jm Mtjm Tyczka 7e1(13) (3.20),
Tyczka . 3.10 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 -- 10-bój J MŁ(1) WM10jm Tyczka 5w1(5) (3.40),
Tyczka . 3.00 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 -- 10-bój J MŁ(14) WM10jm
Tyczka . 3.00 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-27 -- 10-bój J MŁ(13) WM10jm Tyczka 8w1(11) (2.90),
Tyczka . 2.90 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-05-13 -- 10-bój J MŁ(7) WM10jm Tyczka 9w1(12) (2.80),
Tyczka . 2.70 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 -- 10-bój J MŁ(2) WM10jm Tyczka 4w2(13) (2.70),
Tyczka . 2.70 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 -- 10-bój J MŁ(15) WM10jm Tyczka 2w2(8) (3.00),
Tyczka . 2.60 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-13 -- 10-bój J MŁ(3) WM10jm Tyczka 3w2(9) (3.00),
Tyczka . 2.60 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 -- 10-bój J MŁ(18) WM10jm Tyczka 5w2(14) (2.50),
Tyczka . 2.40 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 TAK U18 OP Wrocław (1) 2018-05-05 -- 10-bój J MŁ(10) WM10jm
Tyczka . 2.40 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 -- 10-bój J MŁ(8) WM10jm Tyczka 1w2(6) (3.30),
Tyczka . 2.40 ORZESZEK Eryk KS Warszawianka W-wa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 --
Tyczka . 2.20 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 -- 10-bój J MŁ(20) WM10jm Tyczka 6w2(15) (2.50),
Tyczka . 2.10 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 -- 10-bój J MŁ(22) WM10jm Tyczka 7w2(16) (2.40),
Tyczka . 1.95 MICHALSKI Zygmunt niest. Poznań 02 ... U18 WP Poznań (1) 2018-05-06 --
Tyczka . 1.90 ZABAWA Maciej MLKS Agros Żary 01 TAK U18 LB Warszawa (1) 2018-06-24 -- 10-bój J MŁ(16) WM10jm
Tyczka . 0.00 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 -- 10-bój J MŁ(19) WM10jm Tyczka 0w2 (0.00DNS),
Tyczka . 0.00 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 -- 10-bój J MŁ(21) WM10jm
Tyczka . 0.00 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 -- 10-bój J MŁ(17) WM10jm Tyczka 0w2 (0.00NM),
W dal M Inne konkurencje Zgłoszenie
W dal . 6.88 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 +0.6 II 10-bój J MŁ(1) WM10jm W dal 1w1(1) (6.34),
W dal 1. 6.88 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 +1.2 II W dal(1) Mwdjm W dal 1e2(4) (6.62), W dal 2f1 (6.88),
W dal 2. 6.80 WĘCLEWSKI Dawid LIUKS Kruszwica 02 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 +0.3 II W dal(2) M4x400 Mwdjm W dal 1e1(1) (6.75), W dal 0f1 (0.00NM),
W dal 3. 6.70 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 +1.5 III W dal(3) Mwdjm W dal 2e2(5) (6.60), W dal 10f1 (6.07),
W dal 4. 6.70 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 +0.4 III Trójskok(14) W dal(4) Mtrójsjm Mwdjm W dal 5e2(10) (6.45), W dal 9f1 (6.15),
W dal 5. 6.67 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 TAK U18 LD Sieradz (1) 2018-05-06 +0.7 III W dal(5) Mwdjm W dal 7e1(12) (6.37), W dal 0f1 (0.00NM),
W dal 6. 6.67 SOKOŁOWSKI Maciej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 +1.4 III W dal(6) Mwdjm W dal 6e1(11) (6.42), W dal 6f1 (6.65),
W dal 7. 6.64 TOMCZYK Wojciech MLKS Czarni Olecko 02 TAK U18 WN Białystok (1) 2018-05-03 +1.4 III W dal(7) Mwdjm W dal 3e1(3) (6.62), W dal 4f1 (6.80),
W dal 8. 6.60 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 +0.6 III W dal(8) Mwdjm W dal 8e2(19) (6.17),
W dal 9. 6.59 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 -2.4 III Trójskok(6) W dal(9) Mtrójsjm Mwdjm
W dal 10. 6.56 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Łęczyca (1) 2018-05-12 +0.1 III W dal(10) Mwdjm W dal 5e1(8) (6.47), W dal 5f1 (6.67),
W dal 11. 6.55 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 TAK U18 MZ Piaseczno (M) 2018-05-20 +1.9 III W dal(11) Mwdjm W dal 4e1(6) (6.55), W dal 3f1 (6.85),
W dal 12. 6.53 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 TAK U18 MA Kraków (M) 2018-06-10 +0.2 III W dal(12) Mwdjm W dal 3e2(7) (6.52), W dal 7f1 (6.58),
W dal 13. 6.52 KWIATKOWSKI Kornel MKS Inowrocław 02 TAK U18 KP Gdańsk (1) 2018-06-09 +1.2 III W dal(13) Mwdjm W dal 9e2(20) (6.17),
W dal 14. 6.51 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 +1.5 III W dal(14) Mwdjm W dal 10e1(15) (6.32),
W dal 15. 6.50 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-09 +1.2 III 110 m pł J MŁ(9) W dal(15) M4x100 M110jm Mwdjm W dal 11e1(17) (6.22),
W dal 16. 6.49 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 TAK U18 OP Słubice (M) 2018-06-09 +0.4 III Trójskok(4) W dal(16) Mtrójsjm Mwdjm W dal 7e2(18) (6.21),
W dal 17. 6.49 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 -0.1 III Trójskok(11) W dal(17) Mtrójsjm Mwdjm W dal 6e2(16) (6.28),
W dal 18. 6.48 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-06-03 +1.5 III Trójskok(1) W dal(18) Mtrójsjm Mwdjm W dal 2e1(2) (6.64), W dal 1f1 (6.89),
W dal 19. 6.47 ŻUKOWSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 TAK U18 LU Warszawa (1) 2018-06-24 +0.4 III W dal(19) Mwdjm
W dal . 6.46 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-05-19 +1.8 III 100 m(23) 200 m(19) M100jm M200jm
W dal . 6.46 ŚMIGIEL Jan AML Słupsk 02 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-09 +0.6 III
W dal 20. 6.45 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Łęczyca (1) 2018-05-12 +1.1 III Trójskok(5) W dal(20) Mtrójsjm Mwdjm W dal 10e2(21) (6.17),
W dal . 6.42 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 +0.5 III 10-bój J MŁ(2) WM10jm W dal 3w1(3) (6.12),
W dal 21. 6.41 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-17 +1.2 III W dal(21) Mwdjm W dal 11e2(22) (5.92),
W dal 22. 6.40 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 +0.7 III W dal(22) Mwdjm W dal 9e1(14) (6.32),
W dal 23. 6.39 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 TAK U18 LD Bielsko-Biała (1) 2018-06-16 +0.9 III Trójskok(7) W dal(23) M4x100 Mtrójsjm Mwdjm W dal 4e2(9) (6.46), W dal 8f1 (6.46),
W dal 24. 6.39 KACPRZAK Adam MKS Durasan Płońsk 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 +1.0 III W dal(24) Mwdjm W dal 8e1(13) (6.33),
W dal rez . 6.38 MAJSAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 -0.1 III W dal(25)
W dal rez . 6.35 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-06-10 -0.2 III W dal(26)
W dal rez . 6.34 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 TAK U18 MA Sucha Beskidzka (1) 2018-05-13 +0.2 III W dal(27)
W dal rez . 6.34 FORGHEIM Mateusz WKS Śląsk Wrocław 01 TAK U18 DS Wrocław (M) 2018-06-13 +0.5 III W dal(28)
W dal . 6.33 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-05 +1.0 III 10-bój J MŁ(3) WM10jm W dal 4w1(4) (6.10),
W dal . 6.33 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 -1.7 III 10-bój J MŁ(4) WM10jm W dal 2w1(2) (6.24),
W dal rez . 6.32 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 TAK U18 MZ Słubice (M) 2018-06-09 +2.0 III Trójskok(24) W dal(29) Mtrójsjm
W dal rez . 6.31 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-10 +1.7 III W dal(30)
Trójskok M Inne konkurencje Zgłoszenie
Trójskok 1. 14.54 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 TAK U18 LD Łódź (M) 2018-05-20 +1.8 II Trójskok(1) W dal(18) Mtrójsjm Mwdjm Trójskok 2e2(3) (13.44), Trójskok 1f1 (14.62),
Trójskok 2. 14.43 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 TAK U18 WN Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 +0.1 II 200 m(15) Trójskok(2) M200jm Mtrójsjm Trójskok 1e1(1) (13.69), Trójskok 2f1 (14.25),
Trójskok 3. 13.92 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +1.8 III Trójskok(3) Mtrójsjm Trójskok 4e1(6) (13.34), Trójskok 6f1 (13.86),
Trójskok 4. 13.84 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-24 +0.7 III Trójskok(4) W dal(16) Mtrójsjm Mwdjm Trójskok 1e2(2) (13.49), Trójskok 3f1 (14.09),
Trójskok 5. 13.80 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-25 +0.7 III Trójskok(5) W dal(20) Mtrójsjm Mwdjm Trójskok 0e2 ( 0.00NM),
Trójskok 6. 13.53 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 +1.9 III Trójskok(6) W dal(9) Mtrójsjm Mwdjm Trójskok 5e1(8) (13.10), Trójskok 7f1 (13.56),
Trójskok 7. 13.51 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 TAK U18 LD Kraków (1) 2018-06-03 -0.3 III Trójskok(7) W dal(23) M4x100 Mtrójsjm Mwdjm Trójskok 2e1(4) (13.43), Trójskok 4f1 (14.00),
Trójskok 8. 13.40 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 +0.4 III Trójskok(8) M4x100 Mtrójsjm Trójskok 6e2(13) (12.77),
Trójskok 9. 13.34 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.2 III Trójskok(9) Mtrójsjm Trójskok 3e2(7) (13.32), Trójskok 5f1 (13.90),
Trójskok 10. 13.27 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 TAK U18 LB Słubice (M) 2018-06-10 -1.0 III 110 m pł J MŁ(5) Trójskok(10) M110jm Mtrójsjm Trójskok 8e1(15) (12.69),
Trójskok 11. 13.24 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-06-03 +1.9 III Trójskok(11) W dal(17) Mtrójsjm Mwdjm Trójskok 3e1(5) (13.37), Trójskok 8f1 (13.32),
Trójskok 12. 13.20 JACHYM Jakub LKS Stal Mielec 01 TAK U18 PK Tarnów (1) 2018-06-17 -0.9 III Trójskok(12) Mtrójsjm Trójskok 10e2(20) (12.37),
Trójskok 13. 13.12 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 TAK U18 PK Kraków (1) 2018-06-03 -0.4 IV Trójskok(13) Mtrójsjm Trójskok 9e2(17) (12.58),
Trójskok 14. 13.02 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-05-19 +0.2 IV Trójskok(14) W dal(4) Mtrójsjm Mwdjm Trójskok 7e1(12) (12.77), Trójskok 9f1 (13.12),
Trójskok 15. 13.00 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 -0.7 IV Trójskok(15) Mtrójsjm Trójskok 11e1(21) (12.30),
Trójskok . 12.93 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 02 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 +0.6 IV
Trójskok 16. 12.90 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 +0.2 IV Trójskok(16) Mtrójsjm Trójskok 4e2(9) (12.95), Trójskok 10f1 (13.12),
Trójskok 17. 12.82 JAŚKIEWICZ Damian MKS Osa Zgorzelec 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-10 0.0 IV Trójskok(17) Mtrójsjm Trójskok 9e1(18) (12.50),
Trójskok . 12.82 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 +0.8 IV 110 m pł J MŁ(9) W dal(15) M4x100 M110jm Mwdjm
Trójskok 18. 12.80 GAŁGAŃSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-05 +0.3 IV Trójskok(18) Mtrójsjm Trójskok 7e2(14) (12.69),
Trójskok 19. 12.80 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 TAK U18 PK Kraków (1) 2018-06-10 +1.0 IV Trójskok(19) Wzwyż(21) Mtrójsjm Mwjm Trójskok 6e1(10) (12.82), Trójskok 12f1 (12.95),
Trójskok 20. 12.77 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +0.7 IV Trójskok(20) Mtrójsjm Trójskok 8e2(16) (12.64),
Trójskok 21. 12.77 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 -0.6 IV Trójskok(21) Mtrójsjm Trójskok 5e2(11) (12.80), Trójskok 11f1 (12.96),
Trójskok 22. 12.77 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 TAK U18 LD Wrocław (1) 2018-06-23 +1.0 IV Trójskok(22) Tyczka(2) Mtjm Mtrójsjm Trójskok 12e1(22) (12.08),
Trójskok . 12.75 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 TAK U18 MA Tarnów (1) 2018-06-17 +0.1 IV W dal(30)
Trójskok 23. 12.67 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (M) 2018-06-23 0.0 IV Trójskok(23) Mtrójsjm Trójskok 10e1(19) (12.40),
Trójskok 24. 12.65 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 TAK U18 MZ Płońsk (1) 2018-05-09 +0.4 IV Trójskok(24) W dal(29) Mtrójsjm Trójskok 11e2(23) (11.60),
Trójskok rez . 12.56 GÓRAL Jakub MKL Toruń 01 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-10 -0.9 -- Trójskok(25)
Trójskok rez . 12.50 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 02 TAK U18 DS Zgorzelec (1) 2018-04-28 +1.0 -- Trójskok(26)
Trójskok rez . 12.50 SZCZYGIEŁ Bernard CWKS Resovia Rzeszów 02 TAK U18 PK Kraków (1) 2018-06-10 -0.1 -- Trójskok(27)
Trójskok rez . 12.49 CZUCZWARA Remigiusz LUKS Namysłów 02 ... U18 OP Opole (1) 2018-06-02 -1.2 -- Trójskok(28)
Trójskok rez . 12.48 NOSAL Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 0.0 -- Trójskok(29)
Trójskok rez . 12.47 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 +1.7 -- Trójskok(30)
Kula (5) M Inne konkurencje Zgłoszenie
Kula (5) 1. 19.48 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 TAK U18 WP Żary (1) 2018-06-02 I Dysk (1.5)(1) Kula (5)(1) Mdyskjm Mkulajm Kula (5) 1e1(1) (17.98), Kula (5) 1f1 (20.84),
Kula (5) 2. 19.25 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 TAK U18 WP Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 I Dysk (1.5)(10) Kula (5)(2) Mdyskjm Mkulajm Kula (5) 2e2(3) (17.14), Kula (5) 2f1 (18.84),
Kula (5) 3. 18.73 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Poznań (1) 2018-06-16 I Dysk (1.5)(2) Kula (5)(3) Mdyskjm Mkulajm Kula (5) 1e2(2) (17.37), Kula (5) 3f1 (18.27),
Kula (5) 4. 17.18 BORKOWSKI Jakub LKS Lubawa 01 TAK U18 WN Słubice (M) 2018-06-10 II Kula (5)(4) Mkulajm Kula (5) 3e1(7) (15.96), Kula (5) 4f1 (17.74),
Kula (5) 5. 16.99 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 01 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 II Dysk (1.5)(8) Kula (5)(5) Mdyskjm Mkulajm Kula (5) 2e1(4) (16.68), Kula (5) 5f1 (17.35),
Kula (5) 6. 16.48 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-10 II Dysk (1.5)(9) Kula (5)(6) Mdyskjm Mkulajm Kula (5) 3e2(5) (16.30), Kula (5) 6f1 (16.02),
Kula (5) 7. 15.92 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 II Dysk (1.5)(12) Kula (5)(7) Mdyskjm Mkulajm Kula (5) 10e1(18) (14.46),
Kula (5) 8. 15.85 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 II Kula (5)(8) Mkulajm Kula (5) 4e2(6) (16.24), Kula (5) 7f1 (15.94),
Kula (5) 9. 15.85 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 II Dysk (1.5)(7) Kula (5)(9) Mdyskjm Mkulajm Kula (5) 6e2(15) (14.70),
Kula (5) 10. 15.52 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 II Dysk (1.5)(15) Kula (5)(10) Mdyskjm Mkulajm Kula (5) 5e1(9) (15.67), Kula (5) 8f1 (15.70),
Kula (5) 11. 15.40 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 TAK U18 DS Łódź (1) 2018-06-09 II Dysk (1.5)(23) Kula (5)(11) Mdyskjm Mkulajm Kula (5) 8e2(17) (14.46),
Kula (5) 12. 15.05 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 II Dysk (1.5)(11) Kula (5)(12) Mdyskjm Mkulajm Kula (5) 12e1(21) (14.14),
Kula (5) 13. 15.02 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-06-18 II Kula (5)(13) Mkulajm Kula (5) 9e1(14) (14.78),
Kula (5) 14. 14.94 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III Kula (5)(14) Mkulajm Kula (5) 5e2(10) (15.24), Kula (5) 11f1 (14.52),
Kula (5) 15. 14.89 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 TAK U18 MA Częstochowa (1) 2018-05-26 III Kula (5)(15) Mkulajm Kula (5) 7e2(16) (14.60),
Kula (5) 16. 14.83 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 III Kula (5)(16) Mkulajm Kula (5) 7e1(12) (15.11), Kula (5) 10f1 (14.73),
Kula (5) 17. 14.82 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Białystok (1) 2018-06-17 III Kula (5)(17) Mkulajm Kula (5) 8e1(13) (14.78),
Kula (5) 18. 14.81 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 TAK U18 SL Ruda Śląska (1) 2018-06-03 III Dysk (1.5)(4) Kula (5)(18) Mdyskjm Mkulajm Kula (5) 0e2 ( 0.00NM),
Kula (5) 19. 14.51 KOSTKA Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 III Kula (5)(19) Mkulajm Kula (5) 10e2(22) (13.92),
Kula (5) 20. 14.50 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-06-02 III Dysk (1.5)(28) Kula (5)(20) Mkulajm Kula (5) 11e1(19) (14.28),
Kula (5) 21. 14.35 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III Dysk (1.5)(16) Kula (5)(21) Mdyskjm Mkulajm Kula (5) 4e1(8) (15.70), Kula (5) 9f1 (15.18),
Kula (5) . 14.30 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-12 III 10-bój J MŁ(1) WM10jm Kula (5) 1w1(1) (13.61),
Kula (5) 22. 14.30 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-06-24 III Kula (5)(22) M4x100 Mkulajm Kula (5) 9e2(20) (14.20),
Kula (5) 23. 14.02 TRYBULSKI Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 01 TAK U18 OP Wrocław (1) 2018-05-05 III Dysk (1.5)(5) Kula (5)(23) Mdyskjm Mkulajm Kula (5) 11e2(23) (13.55),
Kula (5) 24. 13.96 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 TAK U18 LU Warszawa (1) 2018-06-24 III Dysk (1.5)(3) Kula (5)(24) Mdyskjm Mkulajm Kula (5) 6e1(11) (15.11), Kula (5) 0f1 ( 0.00NM),
Kula (5) rez . 13.86 STANKIEWICZ Jakub WKS Śląsk Wrocław 01 TAK U18 DS Poznań (1) 2018-06-16 III Kula (5)(25)
Kula (5) rez . 13.83 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-24 III Dysk (1.5)(29) Kula (5)(26)
Kula (5) rez . 13.76 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 02 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-10 III Kula (5)(27) Młot (5)(15) Mmłotjm
Kula (5) rez . 13.66 KRÓL Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 TAK U18 OP Opole (1) 2018-04-28 III Kula (5)(28)
Kula (5) rez . 13.60 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 III Dysk (1.5)(24) Kula (5)(29) Mdyskjm
Kula (5) rez . 13.54 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-04-26 III Kula (5)(30)
Dysk (1.5) M Inne konkurencje Zgłoszenie
Dysk (1.5) 1. 61.63 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 TAK U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2018-05-12 I Dysk (1.5)(1) Kula (5)(1) Mdyskjm Mkulajm Dysk (1.5) 1e1(1) (58.38), Dysk (1.5) 1f1 (63.25),
Dysk (1.5) 2. 58.16 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-10 I Dysk (1.5)(2) Kula (5)(3) Mdyskjm Mkulajm Dysk (1.5) 1e2(2) (55.50), Dysk (1.5) 2f1 (58.30),
Dysk (1.5) 3. 54.67 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 TAK U18 LU Warszawa (1) 2018-06-24 I Dysk (1.5)(3) Kula (5)(24) Mdyskjm Mkulajm Dysk (1.5) 8e2(11) (46.30), Dysk (1.5) 0f1 ( 0.00NM),
Dysk (1.5) 4. 53.12 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-26 I Dysk (1.5)(4) Kula (5)(18) Mdyskjm Mkulajm Dysk (1.5) 2e1(3) (50.82), Dysk (1.5) 3f1 (54.32),
Dysk (1.5) 5. 52.06 TRYBULSKI Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 01 TAK U18 OP Wrocław (1) 2018-05-05 II Dysk (1.5)(5) Kula (5)(23) Mdyskjm Mkulajm Dysk (1.5) 0e1 ( 0.00NM),
Dysk (1.5) 6. 52.00 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 II Dysk (1.5)(6) Mdyskjm Dysk (1.5) 7e2(10) (46.30), Dysk (1.5) 4f1 (52.24),
Dysk (1.5) 7. 51.40 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 II Dysk (1.5)(7) Kula (5)(9) Mdyskjm Mkulajm Dysk (1.5) 5e2(8) (46.88), Dysk (1.5) 10f1 (45.28),
Dysk (1.5) 8. 51.39 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 01 TAK U18 ZP Złocieniec (1) 2018-06-23 II Dysk (1.5)(8) Kula (5)(5) Mdyskjm Mkulajm Dysk (1.5) 5e1(13) (45.08),
Dysk (1.5) 9. 51.33 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-10 II Dysk (1.5)(9) Kula (5)(6) Mdyskjm Mkulajm Dysk (1.5) 7e1(15) (43.98),
Dysk (1.5) 10. 50.20 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 TAK U18 WP Środa Wielkopolska (1) 2018-05-12 II Dysk (1.5)(10) Kula (5)(2) Mdyskjm Mkulajm Dysk (1.5) 4e2(6) (48.72), Dysk (1.5) 5f1 (51.90),
Dysk (1.5) 11. 50.09 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 II Dysk (1.5)(11) Kula (5)(12) Mdyskjm Mkulajm Dysk (1.5) 2e2(4) (49.56), Dysk (1.5) 9f1 (45.38),
Dysk (1.5) 12. 49.35 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 II Dysk (1.5)(12) Kula (5)(7) Mdyskjm Mkulajm Dysk (1.5) 4e1(12) (45.16), Dysk (1.5) 6f1 (48.14),
Dysk (1.5) 13. 47.49 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 TAK U18 LU Biała Podlaska (1) 2018-05-26 II Dysk (1.5)(13) Mdyskjm Dysk (1.5) 6e1(14) (44.41),
Dysk (1.5) 14. 46.92 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 TAK U18 PK Kraków (1) 2018-06-10 II Dysk (1.5)(14) Mdyskjm Dysk (1.5) 3e2(5) (48.72), Dysk (1.5) 7f1 (46.81),
Dysk (1.5) 15. 46.15 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-17 II Dysk (1.5)(15) Kula (5)(10) Mdyskjm Mkulajm Dysk (1.5) 10e2(19) (41.59),
Dysk (1.5) 16. 46.12 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 II Dysk (1.5)(16) Kula (5)(21) Mdyskjm Mkulajm Dysk (1.5) 3e1(7) (47.10), Dysk (1.5) 11f1 (41.73),
Dysk (1.5) 17. 45.98 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-05-19 II Dysk (1.5)(17) Mdyskjm Dysk (1.5) 8e1(16) (42.87),
Dysk (1.5) 18. 45.88 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 TAK U18 DS Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 II Dysk (1.5)(18) Młot (5)(26) Mdyskjm Dysk (1.5) 12e2(22) (37.22),
Dysk (1.5) 19. 45.54 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 TAK U18 LD Władysławowo / Cetniewo (1) 2018-05-05 II Dysk (1.5)(19) Młot (5)(1) Mdyskjm Mmłotjm Dysk (1.5) 6e2(9) (46.43), Dysk (1.5) 8f1 (46.40),
Dysk (1.5) 20. 44.73 WAWRZYNIAK Jakub MKS Baszta Szamotuły 01 TAK U18 WP Piła (1) 2018-05-26 III Dysk (1.5)(20) Mdyskjm Dysk (1.5) 9e1(17) (42.57),
Dysk (1.5) 21. 44.44 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-04-21 III Dysk (1.5)(21) Mdyskjm Dysk (1.5) 0e1 ( 0.00NM),
Dysk (1.5) 22. 43.12 BARANOWICZ Oskar MKL Toruń 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-06-16 III Dysk (1.5)(22) Mdyskjm Dysk (1.5) 11e2(21) (41.05),
Dysk (1.5) 23. 43.02 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 III Dysk (1.5)(23) Kula (5)(11) Mdyskjm Mkulajm Dysk (1.5) 9e2(18) (41.69),
Dysk (1.5) 24. 42.01 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-10 III Dysk (1.5)(24) Kula (5)(29) Mdyskjm Dysk (1.5) 10e1(20) (41.13),
Dysk (1.5) rez . 41.82 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 III Dysk (1.5)(25)
Dysk (1.5) rez . 41.68 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 TAK U18 DS Szprotawa (1) 2018-05-12 III Dysk (1.5)(26) Oszczep (700)(6) Mojm
Dysk (1.5) rez . 41.63 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 III Dysk (1.5)(27)
Dysk (1.5) rez . 41.02 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 TAK U18 LD Aleksandrów Łódzki (1) 2018-06-17 III Dysk (1.5)(28) Kula (5)(20) Mkulajm
Dysk (1.5) rez . 40.98 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-06-24 III Dysk (1.5)(29) Kula (5)(26)
Dysk (1.5) rez . 40.24 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III Dysk (1.5)(30) Oszczep (700)(4) Mojm
Młot (5) M Inne konkurencje Zgłoszenie
Młot (5) 1. 73.86 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 TAK U18 LD Poznań (1) 2018-06-16 I Dysk (1.5)(19) Młot (5)(1) Mdyskjm Mmłotjm Młot (5) 1e1(1) (70.84), Młot (5) 1f1 (76.35),
Młot (5) 2. 73.69 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-09 I Młot (5)(2) Mmłotjm Młot (5) 2e2(3) (65.74), Młot (5) 2f1 (71.43),
Młot (5) 3. 73.51 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 TAK U18 PK Zamość (1) 2018-06-10 I Młot (5)(3) Mmłotjm Młot (5) 1e2(2) (66.60), Młot (5) 3f1 (70.83),
Młot (5) 4. 66.50 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Poznań (1) 2018-04-28 II Młot (5)(4) Mmłotjm Młot (5) 2e1(4) (64.33), Młot (5) 4f1 (66.95),
Młot (5) 5. 62.79 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Września 01 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 II Młot (5)(5) Mmłotjm Młot (5) 3e1(5) (58.38), Młot (5) 5f1 (63.57),
Młot (5) 6. 58.93 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 II Młot (5)(6) Mmłotjm Młot (5) 4e1(7) (57.08), Młot (5) 8f1 (57.41),
Młot (5) 7. 58.35 MODRZEJEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 02 TAK U18 ZP Słubice (M) 2018-06-09 II Młot (5)(7) Mmłotjm Młot (5) 4e2(8) (56.60), Młot (5) 6f1 (60.29),
Młot (5) 8. 58.02 USAREK Jan KS Wisła Puławy 02 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-16 II Młot (5)(8) Mmłotjm Młot (5) 5e1(10) (54.56), Młot (5) 7f1 (57.88),
Młot (5) 9. 57.05 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 TAK U18 LU Lublin (1) 2018-06-23 III Młot (5)(9) Mmłotjm Młot (5) 7e2(16) (51.77),
Młot (5) 10. 57.03 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 TAK U18 LU Zamość (1) 2018-06-10 III Młot (5)(10) Mmłotjm Młot (5) 0e2 ( 0.00NM),
Młot (5) 11. 56.56 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Kielce (1) 2018-04-28 III Młot (5)(11) Mmłotjm Młot (5) 3e2(6) (57.70), Młot (5) 10f1 (56.04),
Młot (5) 12. 56.02 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 III Młot (5)(12) Mmłotjm Młot (5) 10e1(17) (50.43),
Młot (5) 13. 54.84 CHMURZYŃSKI Robert LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Łódź (1) 2018-05-25 III Młot (5)(13) Mmłotjm Młot (5) 6e2(12) (53.64), Młot (5) 11f1 (55.29),
Młot (5) 14. 54.22 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III Młot (5)(14) Mmłotjm Młot (5) 7e1(13) (53.25),
Młot (5) 15. 53.25 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 02 TAK U18 PM Słubice (M) 2018-06-09 III Kula (5)(27) Młot (5)(15) Mmłotjm Młot (5) 9e1(15) (52.50),
Młot (5) 16. 53.04 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-16 III Młot (5)(16) Mmłotjm Młot (5) 9e2(20) (48.38),
Młot (5) 17. 52.87 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 TAK U18 LD Słubice (M) 2018-06-09 III Młot (5)(17) Mmłotjm Młot (5) 10e2(21) (47.15),
Młot (5) 18. 52.05 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-16 III Młot (5)(18) Mmłotjm Młot (5) 8e1(14) (52.72),
Młot (5) 19. 51.68 WAWRZYŃCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 TAK U18 SL Kraków (1) 2018-05-19 III Młot (5)(19) Mmłotjm Młot (5) 6e1(11) (54.33), Młot (5) 9f1 (57.14),
Młot (5) 20. 51.68 FATYGA Jakub TS Start Lublin 01 TAK U18 LU Zamość (1) 2018-06-10 III Młot (5)(20) Mmłotjm Młot (5) 5e2(9) (54.79), Młot (5) 12f1 (48.33),
Młot (5) 21. 51.06 TOCZYŁOWSKI Maciej LUKS Atletic Białystok 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-06-24 III Młot (5)(21) Mmłotjm Młot (5) 11e1(18) (50.24),
Młot (5) 22. 50.53 SZUSZKIEWICZ Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 III Młot (5)(22) Mmłotjm Młot (5) 11e2(22) (43.43),
Młot (5) 23. 50.50 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 02 TAK U18 OP Opole (1) 2018-04-28 III Młot (5)(23) Mmłotjm Młot (5) 8e2(19) (49.59),
Młot (5) 24. 48.80 KRZOSKA Damian MUKS Park Zduńska Wola 02 TAK U18 LD Kielce (1) 2018-04-28 IV Młot (5)(24) Mmłotjm Młot (5) 0e1 ( 0.00NM),
Młot (5) rez . 47.26 ZIÓŁKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 IV Młot (5)(25)
Młot (5) rez . 45.80 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-23 IV Dysk (1.5)(18) Młot (5)(26) Mdyskjm
Młot (5) rez . 45.71 WOŹNICKI Miłosz LKS Vectra Włocławek 02 TAK U18 KP Toruń (1) 2018-05-12 IV Młot (5)(27)
Młot (5) rez . 45.34 BARTOSIEWICZ Gracjan LLKS Pomorze Stargard 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-05-26 IV Młot (5)(28)
Młot (5) rez . 44.38 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-12 IV Młot (5)(29)
Młot (5) rez . 43.86 KONOFAŁ Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 IV Młot (5)(30)
Oszczep (700) M Inne konkurencje Zgłoszenie
Oszczep (700) 1. 74.86 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 TAK U18 OP Wrocław (1) 2018-05-05 I Oszczep (700)(1) Mojm Oszczep (700) 2e2(3) (57.90), Oszczep (700) 1f1 (74.28),
Oszczep (700) 2. 67.44 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 TAK U18 KP Białystok (1) 2018-06-17 I Oszczep (700)(2) Mojm Oszczep (700) 2e1(5) (55.38), Oszczep (700) 4f1 (60.26),
Oszczep (700) 3. 65.53 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 I Oszczep (700)(3) Mojm Oszczep (700) 1e1(1) (63.57), Oszczep (700) 3f1 (62.32),
Oszczep (700) 4. 61.88 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 TAK U18 LB Leszno (1) 2018-05-26 II Dysk (1.5)(30) Oszczep (700)(4) Mojm Oszczep (700) 1e2(2) (59.60), Oszczep (700) 2f1 (62.47),
Oszczep (700) 5. 59.20 STRUPCZEWSKI Dominik UKS Cyprianka 02 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 II Oszczep (700)(5) Mojm Oszczep (700) 4e2(6) (54.64), Oszczep (700) 8f1 (56.12),
Oszczep (700) 6. 58.81 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 TAK U18 DS Jelenia Góra (1) 2018-05-27 II Dysk (1.5)(26) Oszczep (700)(6) Mojm Oszczep (700) 7e1(12) (52.08), Oszczep (700) 5f1 (57.11),
Oszczep (700) 7. 58.74 SIERADZKI Mateusz UKS Cyprianka 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 II Oszczep (700)(7) Mojm
Oszczep (700) 8. 54.45 TOMASZEWSKI Arkadiusz WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III Oszczep (700)(8) Mojm Oszczep (700) 3e2(4) (56.80), Oszczep (700) 7f1 (56.39),
Oszczep (700) 9. 54.02 KARDACZ Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 01 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-03 III Oszczep (700)(9) Mojm Oszczep (700) 6e2(13) (51.39),
Oszczep (700) 10. 53.70 RACHWALIK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 TAK U18 OP Opole (1) 2018-04-28 III Oszczep (700)(10) Mojm Oszczep (700) 9e1(20) (46.13),
Oszczep (700) 11. 53.46 KOWALSKI Hubert MKL Szczecin 01 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 III Oszczep (700)(11) Mojm Oszczep (700) 4e1(9) (52.82), Oszczep (700) 12f1 (44.92),
Oszczep (700) 12. 52.47 EBERTOWSKI Jan UKS Lipusz 02 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 III Oszczep (700)(12) Mojm Oszczep (700) 9e2(17) (49.49),
Oszczep (700) 13. 52.21 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Słubice (M) 2018-06-09 III Oszczep (700)(13) Mojm Oszczep (700) 5e1(10) (52.73), Oszczep (700) 11f1 (51.04),
Oszczep (700) . 52.14 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 III 10-bój J MŁ(1) WM10jm Oszczep (700) 1w1(1) (53.91),
Oszczep (700) 14. 52.14 WIŚNIOWSKI Mikołaj KKS Victoria Stalowa Wola 02 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 III Oszczep (700)(14) Mojm Oszczep (700) 10e1(21) (45.86),
Oszczep (700) 15. 51.80 WASZKIEWICZ Krystian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 TAK U18 WP Leszno (1) 2018-05-26 III Oszczep (700)(15) Mojm Oszczep (700) 10e2(18) (49.21),
Oszczep (700) 16. 51.69 LATOCHA Krzysztof LUKS Serock 02 TAK U18 KP Bydgoszcz (1) 2018-05-20 III Oszczep (700)(16) Mojm Oszczep (700) 7e2(14) (50.96),
Oszczep (700) 17. 51.32 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 III Oszczep (700)(17) Mojm Oszczep (700) 11e2(19) (47.88),
Oszczep (700) 18. 51.29 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 02 TAK U18 ZP Białogard (1) 2018-06-16 III Oszczep (700)(18) Mojm Oszczep (700) 6e1(11) (52.40), Oszczep (700) 9f1 (51.47),
Oszczep (700) 19. 51.21 GAWĘDA Wojciech KS Żak Wałcz 02 TAK U18 ZP Gdańsk (1) 2018-06-09 III Oszczep (700)(19) Mojm Oszczep (700) 3e1(7) (54.50), Oszczep (700) 6f1 (56.87),
Oszczep (700) 20. 50.69 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 TAK U18 PD Białystok (1) 2018-06-17 III Oszczep (700)(20) Mojm Oszczep (700) 12e2(22) (45.24),
Oszczep (700) 21. 50.67 MIERZWA Michał KKS Victoria Stalowa Wola 02 TAK U18 PK Przemyśl (1) 2018-05-19 III Oszczep (700)(21) Mojm Oszczep (700) 5e2(8) (54.25), Oszczep (700) 10f1 (51.12),
Oszczep (700) 22. 50.30 PIELOCH Dawid UKS Liceum sportowe Łomża 02 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-06-14 III Oszczep (700)(22) Mojm Oszczep (700) 8e1(15) (50.06),
Oszczep (700) 23. 50.18 NITECKI Kamil CKS Budowlani Częstochowa 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 III Oszczep (700)(23) Mojm
Oszczep (700) 24. 50.00 SZUBZDA Dawid KS Podlasie Białystok 01 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 III Oszczep (700)(24) M4x400 Mojm Oszczep (700) 8e2(16) (49.53),
Oszczep (700) rez . 49.48 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 IV Oszczep (700)(25)
Oszczep (700) . 48.08 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Gdańsk (1) 2018-06-09 IV 10-bój J MŁ(9) WM10jm Oszczep (700) 2w1(2) (45.47),
Oszczep (700) rez . 47.66 NAMYSŁ Jan MKS Juvenia Puszczykowo 02 TAK U18 WP Poznań (1) 2018-06-16 IV Oszczep (700)(26)
Oszczep (700) rez . 47.16 PACYGA Mateusz UKS bieganie.pl Stryszawa 01 TAK U18 MA Kraków (1) 2018-05-19 IV Oszczep (700)(27)
Oszczep (700) . 46.76 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-06-02 IV 10-bój J MŁ(11) WM10jm Oszczep (700) 4w1(4) (43.96),
Oszczep (700) rez . 46.70 GOLIS Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-26 IV Oszczep (700)(28)
Oszczep (700) rez . 46.62 ZIĘBA Julian MKS Tomaszów Mazowiecki 02 TAK U18 LD Łódź (1) 2018-05-26 IV Oszczep (700)(29)
Oszczep (700) rez . 46.40 KULESZA Rafał KS Parkiet Hajnówka 01 TAK U18 PD Łomża (1) 2018-05-20 IV Oszczep (700)(30)
10-bój J MŁ M Inne konkurencje Zgłoszenie
10-bój J MŁ 1. 6376 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 TAK U18 PD Warszawa (1) 2018-05-13 0.0 II 10-bój J MŁ(1) WM10jm 10-bój J MŁ 1f1 (6444),
10-bój J MŁ 2. 5596 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 TAK U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 III 10-bój J MŁ(2) WM10jm 10-bój J MŁ 5f1 (5668),
10-bój J MŁ 3. 5409 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 III 10-bój J MŁ(3) WM10jm 10-bój J MŁ 3f1 (5740),
10-bój J MŁ 4. 5361 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 0.0 III 10-bój J MŁ(4) WM10jm 10-bój J MŁ 6f1 (5541),
10-bój J MŁ 5. 5347 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 III 10-bój J MŁ(5) WM10jm 10-bój J MŁ 7f1 (5500),
10-bój J MŁ 6. 5278 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Warszawa (1) 2018-05-13 0.0 III 10-bój J MŁ(6) WM10jm 10-bój J MŁ 4f1 (5710),
10-bój J MŁ 7. 5120 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 TAK U18 LD Warszawa (1) 2018-05-13 0.0 IV 10-bój J MŁ(7) WM10jm 10-bój J MŁ 8f1 (5445),
10-bój J MŁ 8. 4928 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 IV 10-bój J MŁ(8) WM10jm 10-bój J MŁ 2f1 (5860),
10-bój J MŁ 9. 4914 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 TAK U18 PM Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 IV 10-bój J MŁ(9) WM10jm 10-bój J MŁ 13f1 (4419),
10-bój J MŁ 10. 4826 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 TAK U18 OP Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 IV 10-bój J MŁ(10) WM10jm 10-bój J MŁ 0f1 ( 000DNF),
10-bój J MŁ 11. 4802 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 IV 10-bój J MŁ(11) WM10jm 10-bój J MŁ 10f1 (5015),
10-bój J MŁ 12. 4759 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 IV 10-bój J MŁ(12) WM10jm 10-bój J MŁ 9f1 (5145),
10-bój J MŁ 13. 4488 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-05-13 0.0 -- 10-bój J MŁ(13) WM10jm 10-bój J MŁ 11f1 (4814),
10-bój J MŁ 14. 4441 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 10-bój J MŁ(14) WM10jm 10-bój J MŁ 0f1 ( 000DNF),
10-bój J MŁ 15. 4422 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 10-bój J MŁ(15) WM10jm 10-bój J MŁ 12f1 (4567),
10-bój J MŁ 16. 4095 ZABAWA Maciej MLKS Agros Żary 01 TAK U18 LB Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- 10-bój J MŁ(16) WM10jm
10-bój J MŁ 17. 4071 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- 10-bój J MŁ(17) WM10jm 10-bój J MŁ 15f1 (4119),
10-bój J MŁ 18. 4039 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 TAK U18 DS Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 10-bój J MŁ(18) WM10jm 10-bój J MŁ 14f1 (4251),
10-bój J MŁ 19. 3655 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- 10-bój J MŁ(19) WM10jm 10-bój J MŁ 0f1 ( 000DNF),
10-bój J MŁ 20. 3578 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 TAK U18 WP Wrocław (1) 2018-05-13 0.0 -- 10-bój J MŁ(20) WM10jm 10-bój J MŁ 16f1 (4116),
10-bój J MŁ 21. 3233 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS LA Basket Warszawa 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- 10-bój J MŁ(21) WM10jm
10-bój J MŁ 22. 3030 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 TAK U18 MZ Warszawa (1) 2018-06-24 0.0 -- 10-bój J MŁ(22) WM10jm 10-bój J MŁ 17f1 (3704),
10-bój J MŁ 23. 000 ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 02 TAK U18 SL Częstochowa (1) 2018-05-27 0.0 -- 10-bój J MŁ(23)
Chód 10 km M Inne konkurencje Zgłoszenie
Chód 10 km 1. 47:57 r STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 01 TAK U18 LB Zaniemyśl (M) 2018-04-14 II Chód 10 km(1) M10chjm Chód 10 km 1s1 (49:50.47),
Chód 10 km 2. 49:40.14 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 TAK U18 KP Słubice (M) 2018-06-09 III Chód 10 km(2) M10chjm Chód 10 km 3s1 (52:45.80),
Chód 10 km 3. 52:04 r KIJOWSKI Filip KS Energetyk Poznań 01 TAK U18 WP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 IV Chód 10 km(3) M10chjm
Chód 10 km 4. 54:15 r SCHIEDEL Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 TAK U18 KP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 IV Chód 10 km(4) M10chjm Chód 10 km 9s1 (58:39.61),
Chód 10 km 5. 54:44.08 FOŁTA Paweł MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 TAK U18 PK Stalowa Wola (1) 2018-05-26 IV Chód 10 km(5) M10chjm Chód 10 km 11s1 (59:19.74),
Chód 10 km 6. 54:48.81 ŚWISTULSKI Adam KL Lechia Gdańsk 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 IV Chód 10 km(6) M10chjm Chód 10 km 2s1 (52:04.42),
Chód 10 km 7. 55:24.82 DĄBROWSKI Krzysztof KL Lechia Gdańsk 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 IV Chód 10 km(7) M10chjm Chód 10 km 5s1 (55:40.95),
Chód 10 km 8. 55:35.63 RYNKIEWICZ Olaf KL Lechia Gdańsk 02 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 IV Chód 10 km(8) M10chjm Chód 10 km 4s1 (53:12.87),
Chód 10 km 9. 55:43 r ALEKSANDROWICZ Dawid UKS Przełaj Żerków 02 TAK U18 WP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 IV Chód 10 km(9) M10chjm Chód 10 km 6s1 (57:36.29),
Chód 10 km 10. 56:54.56 KONEK Piotr PLKS Gwda Piła 02 TAK U18 WP Słubice (M) 2018-06-09 IV Chód 10 km(10) M10chjm Chód 10 km 7s1 (57:48.76),
Chód 10 km 11. 58:19 r NOWOSTAWSKI Mikołaj UKS 12 Kalisz 02 TAK U18 WP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 -- Chód 10 km(11) M10chjm Chód 10 km 8s1 (58:09.85),
Chód 10 km 12. 59:40.54 ROLA Damian ULKS Talex Borzytuchom 02 TAK U18 PM Słupsk (1) 2018-05-12 -- Chód 10 km(12) M10chjm Przełaj 43b3 (:18:33), Chód 10 km 12s1 (59:29.31),
Chód 10 km 13. 62:09 r CZACZYK Mateusz UKS Przełaj Żerków 02 TAK U18 WP Zaniemyśl (M) 2018-04-14 -- Chód 10 km(13) M10chjm Chód 10 km 10s1 (58:55.22),
Chód 10 km 14. 65:18.70 KUŻAWSKI Kornel WLKS Nowe Iganie 02 TAK U18 MZ Słubice (M) 2018-06-09 -- Chód 10 km(14) M10chjm Chód 10 km 13s1 (69:03.82),
Chód 10 km 15. 67:26.26 GRANATOWICZ Olgierd KL Lechia Gdańsk 01 TAK U18 PM Sopot (1) 2018-05-26 -- Chód 10 km(15) M10chjm

© by Pilar 2007-2014         Generowanie strony - 11.873543977737 sekund