60 K
1. 7.70 3 e7 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01-06-19 Z/2836/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
2. 8.11 4 e1 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-08-25 Z/2549/15 U23 PD Lublin (2) 2019-01-19
3. 8.11 2 e20 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98-06-19 Z/2671/16 U23 PD Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
4. 8.15 1 e21 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 00-06-24 Z/1533/15 U20 PD Warszawa (M) 2019-01-26
5. 8.45 6 e1 KAPLA Anna LUKS Hańcza Suwałki 04-05-21 Z/1227/18 U16 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
6. 8.46 1 e19 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01-10-12 Z/2747/15 U20 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
7. 8.77 4 e11 SKRECZKO Julia KS Podlasie Białystok 03-07-30 Z/3161/16 U18 PD Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
8. 9.03 5 e11 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03-04-29 Z/0591/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!  ZKN  
200 K
1. 29.54 2 s16 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-11-06 Z/2938/16 U20 PD Spała (M) 2019-01-20
2. 37.03 4 s2 WISZENKO Elżbieta KS Podlasie Białystok 58-10-01 Z/4554/15 Weteran PD Toruń (1) 2018-12-08
300 K
1. 37.70 1 s1 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94-04-05 Z/0899/11 Sen PD Toruń (1) 2019-01-27  KN   SKN  
2. 40.33 2 s3 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00-05-16 Z/2676/16 U20 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN   SKN  
3. 42.49 2 s1 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03-03-23 Z/0653/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
400 K
1. 57.59 5 f2 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00-05-16 Z/2676/16 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN   SKN  
2. 61.67 4 s3 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-28 Z/2839/15 U20 PD Spała (M) 2019-02-03
3. 86.48 4 s1 WISZENKO Elżbieta KS Podlasie Białystok 58-10-01 Z/4554/15 Weteran PD Toruń (1) 2018-12-08
600 K
1. 1:38.66 3 s1 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-11-21 Z/4033/18 U16 PD Spała (M) 2019-02-03
2. 1:49.43 10 s2 WOJEWNIK Izabela UKS Technik Augustów 03-03-19 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
3. 1:52.48 8 s3 PIEKARSKA Julita UKS Technik Augustów 04-01-06 U16 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
800 K
1. 2:12.41 3 s1 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97-12-07 Z/5014/15 U23 PD Toruń (1) 2019-02-02
2. 2:20.28 2 s2 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-06-26 Z/2854/17 U20 PD Spała (M) 2019-02-03
3. 2:23.84 3 s2 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 Z/0986/17 U18 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
1000 K
1. 2:56.16 5 s1 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00-04-05 Z/1889/15 U20 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
2. 2:58.58 7 s1 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12 Z/2443/15 U23 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
3. 3:02.11 2 s2 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03-01-04 Z/0431/18 U18 PD Spała (M) 2019-02-03 LDK!  ZKN  
4. 3:06.63 2 s4 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-06-26 Z/2854/17 U20 PD Spała (M) 2019-01-20
5. 3:09.08 1 s1 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 Z/0986/17 U18 PD Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
6. 3:24.27 9 s2 SUPRANOWICZ Patrycja KS Podlasie Białystok 04-05-25 Z/1823/18 U16 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
7. 3:34.68 14 s2 SKOWROŃSKA Kornelia UKS Technik Augustów 03-01-08 Z/0520/16 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
1500 K
1. 4:52.14 2 s1 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-06-26 Z/2854/17 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09
2. 5:02.16 3 s1 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-07-28 Z/2033/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09
2000 K
1. 6:23.24 4 s2 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03-01-04 Z/0431/18 U18 PD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
3000 K
1. 10:04.33 3 s1 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00-04-05 Z/1889/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
2. 17:45.96 5 s1 WISZENKO Elżbieta KS Podlasie Białystok 58-10-01 Z/4554/15 Weteran PD Toruń (1) 2018-12-08
DNF MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok () 92-07-13 Z/3113/11 Sen PD Ulsteinvik (NOR) (M) 2019-01-25  SKN  
60p(76.2/8.2) K
1. 10.01 4 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04-12-28 Z/1230/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
60p(76.2/8.0) K
1. 10.18 5 e1 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03-04-29 Z/0591/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
60p(76.2) K
1. 9.76 7 e1 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 03-01-10 Z/5742/18 U18 PD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!
60p K
1. 8.70 2 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01-11-02 Z/0596/16 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  KNF   SKN  
2. 9.03 5 e2 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01-08-04 Z/0600/16 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN   SKN  
3. 9.65 6 e1 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01-10-12 Z/2747/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!
4. 10.06 5 e2 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 00-06-24 Z/1533/15 U20 PD Spała (M) 2019-02-03
5. 10.13 2 e4 MALINOWSKA Izabela UKS Czwórka Białystok 00-10-02 Z/0570/17 U20 PD Warszawa (1) 2019-01-12
6. 10.33 4 e3 OLECHNO Kinga UKS Czwórka Białystok 00-05-11 Z/2002/17 U20 PD Warszawa (1) 2019-01-12
7. 10.64 3 e4 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01-08-01 Z/2865/17 U20 PD Warszawa (1) 2019-01-12
Wzwyż K
1. 1.65 5 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-08-15 Z/0448/16 U18 PD Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  KNF   SKN  
2. 1.55 10 f2 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01-03-19 Z/2701/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
3. 1.50 8 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04-07-18 Z/1489/18 U16 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
4. 1.50 4 f3 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01-08-01 Z/2865/17 U20 PD Warszawa (1) 2019-01-12
5. 1.50 5 f3 ROMATOWSKA Anna LUKS Hańcza Suwałki 02-03-08 Z/0430/16 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
W dal K
1. 5.98 1 f4 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96-05-29 Z/0398/12 Sen PD Toruń (1) 2019-01-19  KN   SKN  
2. 5.81 5 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-08-25 Z/2549/15 U23 PD Spała (M) 2019-02-03
3. 5.69 1 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03-04-02 Z/3129/17 U18 PD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
4. 5.35 2 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98-03-05 Z/1362/14 U23 PD Warszawa (M) 2019-01-26
5. 5.18 4 OLECHNO Kinga UKS Czwórka Białystok 00-05-11 Z/2002/17 U20 PD Warszawa (M) 2019-01-26
6. 5.05 9 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-02-14 Z/1824/16 U18 PD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
7. 4.98 8 CZERWIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 02-10-27 Z/5609/18 U18 PD Warszawa (M) 2019-01-26
8. 4.69 11 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 01-01-31 Z/2455/15 U20 PD Warszawa (1) 2019-01-12
Kula (3) K
1. 10.44 5 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03-08-09 Z/3135/17 U18 PD Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
Kula (4) K
1. 18.28 5 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96-05-02 Z/1449/12 Sen PD Toruń (M) 2019-02-06  KN   SKN  
2. 13.68 2 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95-05-02 Z/2813/11 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
3. 12.71 4 f2 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99-01-27 Z/2266/16 U23 PD Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 17.279590129852 sekund