60 m K
1. 8.43 1 e4 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 07-03-11 Z/5561/18 U14 LB Sulęcin (2) 2019-06-01 +0.5 -- LDK!
2. 8.64 1 e5 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 06-01-12 Z/5632/18 U14 LB Sulęcin (2) 2019-06-01 -0.1 -- LDK!
3. 8.70 2 e5 OLEWIŃSKA Hanna AZS-AWF Gorzów 06-05-24 U14 LB Sulęcin (2) 2019-06-01 -0.1 -- LDK!
4. 8.77 2 e4 KAMZELSKA Hanna AZS-AWF Gorzów 07-09-10 U14 LB Sulęcin (2) 2019-06-01 +0.5 -- LDK!
5. 8.82 3 e4 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 06-05-24 U14 LB Sulęcin (2) 2019-06-01 +0.5 -- LDK!
100 m K
1. 12.03 5 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-01-03 Z/0630/17 U18 LB Poznań (M) 2019-07-10 +1.1 I LDK!  KNF   SKN  
2. 12.46 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02-01-31 Z/4780/17 U18 LB Madrid (ESP) (2) 2019-05-15 +1.1 II
3. 12.51 1 e5 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01-03-07 Z/0631/15 U20 LB Piła (1) 2019-05-11 +0.5 II  KNF   SKN  
4. 12.75 4 s2 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 02-04-26 Z/3056/16 U18 LB Jelenia Góra (1) 2019-06-15 +1.1 II  ZKN  
5. 12.82 3 e4 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-09-30 Z/0628/17 U18 LB Warszawa (1) 2019-05-18 -0.6 III LDK!  KNF   SKN  
100 K z wiatrem
1. 11.97 1 e3 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-01-03 U18 LB Zamość (M) 2019-06-01 +2.5
2. 12.30 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02-01-31 U18 LB Leganés (ESP) (2) 2019-05-19 +2.9
3. 12.66 2 s2 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 +2.3
200 m K
1. 24.36 1 e2 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-01-03 Z/0630/17 U18 LB Poznań (M) 2019-07-11 +1.2 I LDK!  KNF   SKN  
2. 24.97 2 s1 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01-03-07 Z/0631/15 U20 LB Piła (1) 2019-05-11 +1.1 II  KNF   SKN  
3. 25.29 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02-01-31 Z/4780/17 U18 LB Coslada (ESP) (2) 2019-06-05 +1.0 II
4. 25.32 2 s2 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U18 LB Sulęcin (1) 2019-06-01 +0.2 II LDK!  ROSU   ZKN  
5. 25.80 1 s2 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-09-30 Z/0628/17 U18 LB Warszawa (1) 2019-05-18 +0.3 II LDK!  KNF   SKN  
300 m K
1. 39.82 1 s1 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U18 LB Piła (1) 2019-05-11 -- LDK!  ROSU   ZKN  
2. 42.64 4 s1 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03-02-13 Z/0727/17 U18 LB Piła (1) 2019-05-11 -- LDK!  ROSU   ZKN  
3. 43.29 1 s1 OLSZEWSKA Malwina LKS Lubusz Słubice 04-02-18 Z/3558/17 U16 LB Szczecin (1) 2019-05-12 III LDK!
4. 43.87 1 s1 OLEJNICZAK Wiktoria MLLKS BiegamBoLubię Gubin 04-03-20 Z/1439/19 U16 LB Sulęcin (2) 2019-06-01 III LDK!  ROSU  
5. 44.16 2 s1 ZAMBRANO OJEDA Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-11-04 Z/4829/18 U18 LB Zielona Góra (1) 2019-06-17 --
400 m K
1. 54.82 3 s1 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U18 LB Gdańsk (M) 2019-06-08 I LDK!  ROSU   ZKN  
2. 55.46 5 s1 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01-03-07 Z/0631/15 U20 LB Gdańsk (M) 2019-06-08 I  KNF   SKN  
3. 56.54 2 s1 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-09-30 Z/0628/17 U18 LB Chorzów (1) 2019-05-12 II LDK!  KNF   SKN  
4. 56.74 3 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02-01-31 Z/4780/17 U18 LB Castellón (ESP) (M) 2019-06-23 II
5. 60.23 1 s1 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 03-02-05 Z/2111/17 U18 LB Słubice (1) 2019-10-04 III
600 m K
1. 1:38.03 1 s1 OLSZEWSKA Malwina LKS Lubusz Słubice 04-02-18 Z/3558/17 U16 LB Zielona Góra (1) 2019-06-17 II LDK!
2. 1:46.75 2 s1 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 04-09-16 Z/0804/18 U16 LB Żary (1) 2019-05-18 V LDK!  ROSU  
3. 1:47.88 2 s1 MEJZA Zofia ZLKL Zielona Góra 05-06-03 Z/2462/19 U16 LB Zielona Góra (1) 2019-06-17 V
4. 1:49.70 1 s1 KACZMAREK Paulina niest. Z.Góra 95-01-24 Sen LB Sulęcin (2) 2019-06-01 --
5. 1:49.83 3 s1 SZCZOTKA Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 04-08-01 Z/1448/19 U16 LB Zielona Góra (1) 2019-06-17 V LDK!  ROSU  
800 m K
1. 2:12.26 1 s1 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 96-06-27 Z/3914/16 Sen LB Białogard (1) 2019-07-19 II
2. 2:16.24 4 s3 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01-09-05 Z/3912/15 U20 LB Zamość (M) 2019-06-02 II  ZKN  
3. 2:17.56 1 s1 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 03-08-30 Z/0444/17 U18 LB Zielona Góra (2) 2019-09-10 III LDK!  ROSU   ZKN  
4. 2:22.16 1 s1 OLSZEWSKA Malwina LKS Lubusz Słubice 04-02-18 Z/3558/17 U16 LB Słubice (1) 2019-10-04 III LDK!
5. 2:25.02 1 w3 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-06-28 Z/0631/17 U18 LB Warszawa (M) 2019-05-19 IV LDK!  ZKN   SKN  
1000 m K
1. 3:01.40 1 s1 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 03-08-30 Z/0444/17 U18 LB Wrocław (1) 2019-08-31 -- LDK!  ROSU   ZKN  
2. 3:01.44 1 s1 OLSZEWSKA Malwina LKS Lubusz Słubice 04-02-18 Z/3558/17 U16 LB Wrocław (1) 2019-09-08 II LDK!
3. 3:13.63 5 s1 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 04-09-16 Z/0804/18 U16 LB Wrocław (1) 2019-08-31 IV LDK!  ROSU  
4. 3:14.80 2 s1 BEREŚNIEWICZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 02-04-03 Z/3372/16 U18 LB Zielona Góra (2) 2019-04-27 --
5. 3:19.81 2 s1 SMOLARCZYK Maja LKS Lubusz Słubice 05-05-24 Z/1685/18 U16 LB Zielona Góra (1) 2019-06-17 IV LDK!
1500 m K
1. 4:26.13 5 s1 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 96-06-27 Z/3914/16 Sen LB Wrocław (M) 2019-05-29 I
2. 4:32.92 5 s1 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 99-06-18 Z/1455/15 U23 LB Białogard (1) 2019-07-19 II  KNF   SKN  
3. 4:40.13 7 s1 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 03-08-30 Z/0444/17 U18 LB Białogard (1) 2019-07-19 II LDK!  ROSU   ZKN  
4. 4:43.80 4 s1 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01-09-05 Z/3912/15 U20 LB Racibórz (M) 2019-07-05 II  ZKN  
5. 4:55.16 2 s7 JASTRZĘBSKA Iga ZLKL Zielona Góra 98-06-13 U23 LB Łódź (M) 2019-05-24 III
2000 m K
1. 7:01.08 2 s1 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 04-09-16 Z/0804/18 U16 LB Wrocław (1) 2019-09-08 III LDK!  ROSU  
2. 7:23.74 4 s1 KIEDROWICZ Natalia LKS Lubusz Słubice 04-02-20 Z/2174/17 U16 LB Wrocław (1) 2019-09-08 IV LDK!
3. 7:25.97 5 s1 MELNYK URBANIAK Ilona LKS Lubusz Słubice 04-03-20 Z/1924/18 U16 LB Wrocław (1) 2019-09-08 IV LDK!
4. 7:31.22 4 s1 SMOLARCZYK Maja LKS Lubusz Słubice 05-05-24 Z/1685/18 U16 LB Siedlce (1) 2019-08-29 IV LDK!
5. 7:40.10 2 s1 DUCKA Aleksandra MKST Astra Nowa Sól 04-01-01 Z/0805/18 U16 LB Słubice (1) 2019-10-04 V LDK!  ROSU  
2000 K nieregulaminowe
1. 6:46.93 2 s1 MALINOWSKI Emilia MKST Astra Nowa Sól 05-01-01 U16 LB Zielona Góra (1) 2019-06-17
3000 m K
1. 10:09.51 3 s1 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 03-08-30 Z/0444/17 U18 LB Poznań (M) 2019-07-11 II LDK!  ROSU   ZKN  
2. 10:23.79 7 s1 ŚCISŁOWSKA Julia LLKS Osowa Sień 03-01-26 Z/1198/17 U18 LB Poznań (M) 2019-07-11 II  ROSU   ZKN  
3. 10:56.39 16 s1 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01-08-15 Z/1352/18 U20 LB Racibórz (M) 2019-07-03 III  ZKN  
4. 11:28.93 13 s1 CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 02-11-05 Z/0568/16 U18 LB Białogard (1) 2019-06-22 IV LDK!  ROSU  
5. 11:36.10 2 s1 CIEMIERZEWSKA Maria LLKS Osowa Sień 03-10-30 Z/1192/17 U18 LB Szczecin (1) 2019-06-15 IV
5000 m K
1. 16:38.74 2 s1 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 99-06-18 Z/1455/15 U23 LB Szczecinek (M) 2019-05-18 I  KNF   SKN  
2. 17:02.98 6 s1 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 96-06-27 Z/3914/16 Sen LB Sieradz (M) 2019-08-18 I
10000 m K
1. 34:59.77 11 s1 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 99-06-18 Z/1455/15 U23 LB Białogard (M) 2019-04-28 I  KNF   SKN  
2. 39:01.44 8 s2 HEDZIELSKA Weronika KS Team Baryła Gorzów 98-06-08 Z/2670/18 U23 LB Białogard (M) 2019-04-28 II
10 km K
1. 36:18 31 s1 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 96-06-27 Z/3914/16 Sen LB Poznań (M) 2019-11-11 --
Półmaraton K
1. 1:31:56 r 230 s1 OLEKSYK Wioletta ZLKL Zielona Góra 64-11-16 Masters LB Toruń (M) 2019-03-30 --
2. 1:40:34 10  GREDKA Klaudia MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn (MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczynniest. Z.Góra) 98-09-05 Z/2680/19 U23 LB Piła (M) 2019-09-08 --
Maraton K
1. 3:14:00 30  KOLECKA Sylwia niest. Z.Góra 77-01-01 Masters LB Warszawa (M) 2019-04-14 III
Przełaj K pomiar ręczny
1. :08:04 r 20b1 BEREŚNIEWICZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 02-04-03 U18 LB Olszyna (M) 2019-03-23
2. :10:32 r 56b1 WOŹNIAK Sandra ULKS Uczniak Szprotawa 03-12-23 U18 LB Olszyna (M) 2019-03-23
3. :12:07 r 8b3 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 03-08-30 U18 LB Olszyna (M) 2019-03-23
4. :13:04 r 25b3 CIEMIERZEWSKA Maria LLKS Osowa Sień 03-10-30 U18 LB Olszyna (M) 2019-03-23
5. :13:12 r 27b3 ŚCISŁOWSKA Julia LLKS Osowa Sień 03-01-26 U18 LB Olszyna (M) 2019-03-23
80 pł K
1. 12.16 6 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 04-01-13 Z/4678/17 U16 LB Tarnów (M) 2019-09-22 -0.5 II LDK!  ROSU  
2. 12.83 1 s2 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04-03-03 Z/4696/17 U16 LB Wrocław (1) 2019-09-08 +0.4 III LDK!  ROSU  
3. 13.04 3 w3 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05-09-24 Z/3422/19 U16 LB Warszawa (M) 2019-05-19 +0.1 IV LDK!  ROSU  
4. 14.13 3 11 GRABOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04-11-26 Z/5301/18 U16 LB Szczecinek (M) 2019-06-14 +0.2 V LDK!  ROSU  
5. 14.22 3 s1 PIOŚ Emilia MLKS Agros Żary 05-05-07 Z/4683/17 U16 LB Zielona Góra (2) 2019-08-29 -1.0 V LDK!  ROSU  
80p K z wiatrem
1. 12.55 1 s1 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04-03-03 U16 LB Słubice (1) 2019-05-25 +2.2
2. 13.82 2 s1 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04-11-10 U16 LB Słubice (1) 2019-05-25 +2.2
100 m pł J MŁ K
1. 14.68 2 s1 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02-11-28 Z/0441/16 U18 LB Słubice (1) 2019-05-25 +2.0 II LDK!  ROSU   ZKN  
2. 14.91 4 f2 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03-02-13 Z/0727/17 U18 LB Poznań (M) 2019-07-12 +0.1 II LDK!  ROSU   ZKN  
3. 15.12 3 s1 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02-09-22 Z/0485/16 U18 LB Słubice (1) 2019-05-03 +1.4 II LDK!  ROSU  
4. 15.27 3 s1 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-06-28 Z/0631/17 U18 LB Piła (1) 2019-05-11 -0.1 II LDK!  ZKN   SKN  
5. 15.45 4 e3 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 02-04-26 Z/3056/16 U18 LB Zamość (M) 2019-06-01 +0.2 II  ZKN  
100 m pł K
1. 14.33 4 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00-12-29 Z/0505/17 U20 LB Racibórz (M) 2019-07-05 +0.6 I  ZKN  
2. 14.60 4 e2 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01-06-18 Z/0632/15 U20 LB Racibórz (M) 2019-07-05 +0.2 II  KNF   SKN  
3. 14.84 1 s1 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00-05-31 Z/5585/15 U20 LB Słubice (1) 2019-05-03 +1.4 II  ZKN  
4. 16.86 6 w4 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01-01-22 Z/1910/15 U20 LB Kraków (M) 2019-06-08 -0.6 III LDK!
5. 17.12 4 e2 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01-03-13 Z/3386/16 U20 LB Zamość (M) 2019-06-01 +0.3 IV
200 m pł K
1. 31.45 1 s3 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 04-01-13 Z/4678/17 U16 LB Wrocław (1) 2019-09-08 +1.0 II LDK!  ROSU  
2. 31.51 5 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04-03-03 Z/4696/17 U16 LB Warszawa (1) 2019-06-07 +1.1 III LDK!  ROSU  
3. 33.87 2 s1 KOŁPAK Gabriela ZLKL Zielona Góra 04-03-13 Z/2662/18 U16 LB Słubice (1) 2019-05-25 +1.8 IV LDK!  ROSU  
4. 36.73 1 s1 PŁUDOWSKA Julia ZLKL Zielona Góra 06-08-16 Z/5618/18 U14 LB Zielona Góra (2) 2019-09-28 -0.2 -- LDK!  ROSU  
5. 36.83 2 s1 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04-11-10 Z/4648/18 U16 LB Szczecin (1) 2019-08-31 -1.7 --
200p K z wiatrem
1. 31.44 1 s2 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04-03-03 U16 LB Słubice (1) 2019-05-25 +2.2
2. 34.88 2 s2 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04-11-10 U16 LB Słubice (1) 2019-05-25 +2.2
400 m pł K K
1. 60.81 2 s1 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-09-30 Z/0628/17 U18 LB Gdańsk (M) 2019-06-08 I LDK!  KNF   SKN  
2. 65.54 1 s1 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03-10-31 Z/5696/15 U18 LB Witnica (2) 2019-09-13 II LDK!  ROSU   ZKN  
3. 68.08 1 s2 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01-08-15 Z/1352/18 U20 LB Wrocław (1) 2019-06-23 III  ZKN  
4. 68.16 1 s1 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03-05-20 Z/3385/16 U18 LB Międzyrzecz (1) 2019-06-22 III
5. 68.96 2 s1 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03-02-13 Z/0727/17 U18 LB Słubice (1) 2019-05-25 III LDK!  ROSU   ZKN  
2000 m prz K
1. 7:16.47 7 s1 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01-08-15 Z/1352/18 U20 LB Racibórz (M) 2019-07-04 II  ZKN  
DQ WUSIEWICZ Patrycja ZLKL Zielona Góra 01-04-13 Z/0493/15 U20 LB Zamość (M) 2019-06-01 --
Wzwyż K
1. 1.66 1 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 03-02-05 Z/2111/17 U18 LB Słubice (1) 2019-05-03 II
2. 1.65 2 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice 02-01-09 Z/0910/16 U18 LB Szprotawa (1) 2019-05-11 II LDK!
3. 1.62 2 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01-05-22 Z/2478/18 U20 LB Żary (1) 2019-05-18 II
4. 1.62 3 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 02-03-29 Z/0494/16 U18 LB Żary (1) 2019-05-18 II LDK!  ROSU  
5. 1.62 5 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02-07-02 Z/0495/16 U18 LB Żary (1) 2019-05-18 II LDK!  ROSU   ZKN  
Tyczka K
1. 3.30 1 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 02-02-21 Z/0331/16 U18 LB Szprotawa (1) 2019-05-11 I  ZKN  
2. 3.20 2 BARTKOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 02-09-20 Z/3053/16 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 II
3. 3.20 5 e1 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02-04-26 Z/0377/16 U18 LB Poznań (M) 2019-07-10 II
4. 3.10 2 KOGUT Monika ZLKL Zielona Góra 83-03-15 Masters LB Szprotawa (1) 2019-05-11 II
5. 2.20 4 RÓŻAŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03-08-27 Z/0975/17 U18 LB Wrocław (1) 2019-06-23 -- LDK!
W dal K
1. 6.10 1 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00-05-31 Z/5585/15 U20 LB Warszawa (M) 2019-08-15 +0.6 I  ZKN  
2. 5.51 3 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra 02-04-26 Z/3056/16 U18 LB Poznań (M) 2019-07-11 +1.0 II  ZKN  
3. 5.15 1 KOTOWICZ Anna ULKS Sprinter Zielona Góra 04-08-05 Z/0770/18 U16 LB Zielona Góra (2) 2019-09-10 +1.0 III
4. 5.14 2 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00-10-01 Z/5071/15 U20 LB Żary (1) 2019-05-18 +0.7 III
5. 5.12 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02-11-28 Z/0441/16 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 +0.2 III LDK!  ROSU   ZKN  
W dal K z wiatrem
1. 5.27 3 w1 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-06-28 U18 LB Poznań (M) 2019-07-11 +2.3
W dal strefa K
1. 4.61 1 f2 MARCINIAK Maria MLKS Agros Żary 06-10-03 U14 LB Sulęcin (2) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
2. 4.58 1 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 07-01-26 Z/4074/19 U14 LB Zielona Góra (2) 2019-09-10 +1.0 -- LDK!
3. 4.50 2 BYLINKO Michalina AZS-AWF Gorzów 07-06-14 Z/4076/19 U14 LB Zielona Góra (2) 2019-09-10 +0.8 -- LDK!
4. 4.48 2 f2 PASTOR Karolina AZS-AWF Gorzów 06-10-22 Z/4075/19 U14 LB Sulęcin (2) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
5. 4.43 2 SALAMON Blanka MLKS Agros Żary 06-04-10 U14 LB Żary (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
W dal strefa K z wiatrem
1. 4.76 1 SALAMON Blanka MLKS Agros Żary 06-04-10 U14 LB Leszno (1) 2019-09-15 +3.9
Trójskok K
1. 11.64 1 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01-06-18 Z/0632/15 U20 LB Słubice (1) 2019-05-25 +0.4 II  KNF   SKN  
2. 11.23 2 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-02-19 Z/0632/17 U18 LB Szczecin (1) 2019-06-15 +0.9 III LDK!
3. 10.88 1 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 03-02-05 Z/2111/17 U18 LB Słubice (1) 2019-09-13 +1.0 III
4. 10.57 1 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00-10-01 Z/5071/15 U20 LB Szczecinek (M) 2019-06-14 +0.2 IV
5. 10.43 2 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02-07-02 Z/0495/16 U18 LB Jelenia Góra (1) 2019-06-15 -0.6 IV LDK!  ROSU   ZKN  
Trójskok K z wiatrem
1. 11.23 7 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-02-19 U18 LB Poznań (M) 2019-07-12 +2.4
Kula (3) K
1. 14.09 6 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02-04-12 Z/0500/16 U18 LB Poznań (M) 2019-07-11 I LDK!  ROSU   ZKN  
2. 11.85 1 w1 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-06-28 Z/0631/17 U18 LB Warszawa (M) 2019-05-18 III LDK!  ZKN   SKN  
3. 11.66 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 03-09-11 Z/2178/17 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 III  ZKN  
4. 11.64 5 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02-06-03 Z/3023/16 U18 LB Żary (1) 2019-05-18 III  ZKN  
5. 11.21 6 f50 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68-05-13 Z/3809/11 Masters LB Wenecja-Jesolo (ITA) (M) 2019-09-06 --
Kula (4) K
1. 13.11 1 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93-12-10 Z/1396/11 Sen LB Szprotawa (1) 2019-05-11 I
2. 12.00 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02-04-12 Z/0500/16 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 II LDK!  ROSU   ZKN  
3. 11.61 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01-11-21 Z/2211/17 U20 LB Zielona Góra (2) 2019-09-28 III  ZKN  
4. 9.39 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00-03-02 Z/3911/16 U20 LB Słubice (1) 2019-05-23 IV  ZKN   SKN  
5. 8.79 PRZYBYLSKA Karolina LKS Lubusz Słubice 01-08-18 U20 LB Słubice (1) 2019-05-23 --
Ppal (150) K
1. 48.50 5 f2 PIKULSKA Alicja niest. Z.Góra 07-01-01 U14 LB Łódź (2) 2019-06-16 --
2. 40.00 7 SZUL Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin (ZLKL Zielona Góra) 06-05-21 Z/5660/19 U14 LB Warszawa (1) 2019-06-07 -- LDK!  ROSU  
3. 38.00 2 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 08-05-20 Z/5563/18 U12 LB Słubice (1) 2019-10-04 -- LDK!
4. 35.00 3 ŁABUL Aleksandra MLKS Agros Żary 06-08-25 Z/5629/19 U14 LB Słubice (1) 2019-10-04 -- LDK!
5. 33.50 1 DOBRZYŃSKA Dominika LKS Lubusz Słubice 05-02-25 Z/3556/17 U16 LB Sulęcin (2) 2019-06-01 -- LDK!
Dysk (0.75) K
1. 35.60 1 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 04-09-27 Z/0220/18 U16 LB Zielona Góra (2) 2019-08-29 III LDK!  ROSU  
2. 35.06 1 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 05-04-15 Z/4729/17 U16 LB Zielona Góra (2) 2019-09-10 III LDK!
3. 31.58 1 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 04-02-08 Z/1592/18 U16 LB Szprotawa (1) 2019-05-11 IV
4. 30.98 3 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 04-05-25 Z/5661/18 U16 LB Słubice (1) 2019-10-04 IV
5. 30.28 2 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 04-03-12 Z/2787/18 U16 LB Szprotawa (1) 2019-05-11 IV
Dysk (1) K
1. 51.73 4 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93-12-10 Z/1396/11 Sen LB Radom (M) 2019-08-25 I
2. 42.16 2 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 03-09-11 Z/2178/17 U18 LB Poznań (M) 2019-07-12 II  ZKN  
3. 41.61 1 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68-05-13 Z/3809/11 Masters LB Słubice (1) 2019-09-13 II
4. 38.10 2 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 02-12-27 Z/2615/17 U18 LB Słubice (1) 2019-05-23 II
5. 36.30 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02-04-12 Z/0500/16 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III LDK!  ROSU   ZKN  
Młot (3) K
1. 54.67 1 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 04-09-27 Z/0220/18 U16 LB Tarnów (M) 2019-09-21 I LDK!  ROSU  
2. 50.38 8 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02-04-12 Z/0500/16 U18 LB Poznań (M) 2019-07-11 II LDK!  ROSU   ZKN  
3. 45.00 5 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02-07-03 Z/2824/16 U18 LB Zgorzelec (1) 2019-06-08 III
4. 39.53 2 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 05-04-15 Z/4729/17 U16 LB Zielona Góra (2) 2019-08-29 IV LDK!
5. 35.22 3 ZAŁUSKA Paulina ZLKL Zielona Góra 03-07-26 Z/1069/17 U18 LB Żary (1) 2019-05-18 IV LDK!
Młot (4) K
1. 52.66 1 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95-12-17 Z/1822/11 Sen LB Zielona Góra (2) 2019-09-10 I  SKN  
2. 47.68 7 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00-03-02 Z/3911/16 U20 LB Racibórz (M) 2019-07-04 II  ZKN   SKN  
3. 40.75 2 CIEŚLAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 01-10-26 Z/1721/16 U20 LB Zgorzelec (1) 2019-06-08 III
4. 35.74 3 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01-11-21 Z/2211/17 U20 LB Słubice (1) 2019-05-03 IV  ZKN  
5. 31.21 4 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 00-12-28 U20 LB Zielona Góra (1) 2019-05-28 --
Oszczep (400) K
1. 11.70 2 DALECKA Leokadia niest. Z.Góra 45-10-28 Masters LB Zielona Góra (2) 2019-09-21 --
Oszczep (500) K
1. 47.32 2 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02-06-03 Z/3023/16 U18 LB Poznań (M) 2019-07-11 I  ZKN  
2. 35.43 2 w2 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-06-28 Z/0631/17 U18 LB Poznań (M) 2019-07-11 IV LDK!  ZKN   SKN  
3. 31.59 1 w1 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02-11-28 Z/0441/16 U18 LB Poznań (M) 2019-07-11 -- LDK!  ROSU   ZKN  
4. 29.84 3 f2 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02-04-12 Z/0500/16 U18 LB Słubice (1) 2019-10-04 -- LDK!  ROSU   ZKN  
5. 29.82 2 GÓRCZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 02-04-03 Z/4799/18 U18 LB Szprotawa (1) 2019-05-11 --
Oszczep (600) K
1. 48.80 3 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98-10-24 Z/1107/14 U23 LB Lublin (M) 2019-06-29 I  KNF   SKN  
2. 27.36 2 KOŁPACZEK Agnieszka UKS Ares Nowa Sól 00-01-16 U20 LB Zielona Góra (1) 2019-05-28 --
3. 27.08 GÓRCZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 02-04-03 Z/4799/18 U18 LB Zielona Góra (2) 2019-09-28 --
4. 26.70 CZERNIAK Julia UKS Ares Nowa Sól 02-10-26 Z/4825/19 U18 LB Zielona Góra (2) 2019-09-28 --
5. 26.08 14 e2 MROZEK Paulina LKS Lubusz Słubice 96-09-17 Sen LB Łódź (M) 2019-05-24 --
5-bój K MŁ K
1. 2187 12 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05-09-24 Z/3422/19 U16 LB Warszawa (M) 2019-05-19 V LDK!  ROSU  
  13.04/+0.1/-1.41- 6.81-4.22/+1.9/-2:05.74
2. 2183 13 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04-03-03 Z/4696/17 U16 LB Wrocław (1) 2019-05-12 V LDK!  ROSU  
  13.08/-0.3/-1.28- 8.08-4.43/+0.5/-2:05.63
7-bój J MŁ K
1. 4715 3 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-06-28 Z/0631/17 U18 LB Poznań (M) 2019-07-11 I LDK!  ZKN   SKN  
  15.27/+0.9/-1.54-11.42-27.08/+1.3/-5.27/+2.3/-35.43-2:29.34
2. 4395 6 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02-11-28 Z/0441/16 U18 LB Poznań (M) 2019-07-11 II LDK!  ROSU   ZKN  
  14.92/+0.9/-1.42-11.04-26.49/+1.3/-4.96/+1.7/-31.59-2:37.59
3. 3334 11 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02-07-02 Z/0495/16 U18 LB Wrocław (1) 2019-05-12 IV LDK!  ROSU   ZKN  
  16.66/+1.5/-1.55- 7.81-30.17/-0.2/-4.32/+0.9/-24.86-2:56.35
4. 2903 14 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03-02-26 Z/0516/17 U18 LB Wrocław (1) 2019-05-12 -- LDK!  ROSU  
  16.80/+2.0/-1.34- 7.15-30.49/-0.2/-4.62/+0.8/-17.82-3:03.39
7-bój K
1. 3538 12 f2 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01-01-22 Z/1910/15 U20 LB Kraków (M) 2019-06-09 IV LDK!
  16.86/-0.6/-1.38- 7.66-27.74/-0.1/-4.36/-1.2/-24.96-2:34.97
2. 2371 2 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01-05-22 Z/2478/18 U20 LB Zielona Góra (2) 2019-09-29 --
  23.18/+0.5/-1.51- 7.77-31.93/+0.7/-3.98/+1.0/-17.85-3:01.18
Chód 3 km K
1. 14:43.73 1 s1 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 04-04-16 Z/2001/18 U16 LB Wrocław (1) 2019-09-08 II LDK!  ROSU  
2. 17:33.15 10 s1 JASTRZĘBSKA Małgorzata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04-08-26 Z/4649/18 U16 LB Tarnów (M) 2019-09-21 IV
3. 23:37.37 9 s1 WYRWIŃSKA Ewa LLKS Osowa Sień 05-03-23 Z/1224/19 U16 LB Wrocław (1) 2019-09-08 --
Chód 5 km K
1. 26:40.24 1 s2 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 04-04-16 Z/2001/18 U16 LB Szczecin (1) 2019-05-25 II LDK!  ROSU  
2. 30:43.67 1 s3 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 97-03-10 Z/1181/13 U23 LB Zamość (M) 2019-06-01 --
3. 31:50.07 2 s1 KACZPERSKA Anita AZS-AWF Gorzów 01-09-03 Z/4681/18 U20 LB Szczecin (1) 2019-05-25 IV
Chód 10 km K
1. 67:38.23 10 s1 KACZPERSKA Anita AZS-AWF Gorzów 01-09-03 Z/4681/18 U20 LB Racibórz (M) 2019-07-04 --
Chód 20 km K
1. 1:56:03 r 4 s2 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 97-03-10 Z/1181/13 U23 LB Gdańsk (M) 2019-09-07 --
4x100 m K
1. 48.81 1 s1 KRASICKA Wiktoria
KOSIKOWSKA Paulina
ŁASZCZYŃSKA Weronika
SIKORSKA Sandra
AZS-AWF Gorzów 01-06-18
01-03-07
00-10-01
00-05-31
U20 LB Racibórz (M) 2019-07-04 --
2. 51.13 4 s2 CARUK Anna
PAWŁOW Nina
KWIATKOWSKA Adrianna
MISTOŃ Zuzanna
MLKS Agros Żary 03-02-16
02-09-22
02-03-29
02-11-28
U18 LB Zamość (M) 2019-06-02 --
3. 60.09 4 s2 WIELEBYCZ Oliwia
WIELEBYCZ Kinga
KUDŁA Amelia
TOMASIAK Julia
ZLKL Zielona Góra 05-02-03
05-02-03
05-04-04
05-04-21
U16 LB Wrocław (1) 2019-09-08 --
DNF SADOWSKA Julia
BEREŚNIEWICZ Aleksandra
KONBERG Maja
OLECH Marika
LKS Lubusz Słubice 03-01-04
02-04-03
03-02-21
03-12-20
U18 LB Słubice (1) 2019-05-25 --
4x400 m K
1. 3:55.59 2 s1 SURA Kornelia
RZESZEWSKA Olga
ŚWIRBUTOWICZ Julia
KACZMAREK Alicja
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-06-28
02-01-03
03-10-31
02-09-30
U18 LB Poznań (M) 2019-07-12 --
2. 4:14.11 2 s1 WOŁCZAK Aleksandra
PAWŁOWSKA Michalina
PAWŁOWSKA Malwina
LESIEWICZ Kornelia
AZS-AWF Gorzów 03-02-13
03-07-28
03-07-28
03-08-14
U18 LB Słubice (1) 2019-05-25 --
3. 4:47.23 3 s1 JANOWICZ Zuzanna
KONBERG Maja
OLECH Marika
BEREŚNIEWICZ Aleksandra
LKS Lubusz Słubice 03-06-30
03-02-21
03-12-20
02-04-03
U18 LB Słubice (1) 2019-05-25 --
4x400 m MIX
1. 3:39.15 1 s2 JANIAK Adam
LESIEWICZ Kornelia
KOSIKOWSKA Paulina
KUBIŚ Eryk
AZS-AWF Gorzów 03-01-13
03-08-14
01-03-07
01-04-22
U20 LB Radom (1) 2019-09-15 --
2. 3:56.74 4 s1 CHMIELEWSKA Nina
POGORZELSKI Konrad
DZIAŁOSZEWSKA Maja
HARASIMOWICZ Konrad
ZLKL Zielona Góra 03-05-20
03-03-06
01-09-05
00-03-30
U20 LB Radom (1) 2019-09-15 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 41.759427070618 sekund