60 K
1. 8.48 1 11 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 07-03-11 Z/5561/18 U12 LB Łowicz (2) 2018-06-21 0.0 -- LDK!
2. 8.51 1 e8 PRZYBYLSKA Klaudia niest. Z.Góra 05-01-01 U14 LB Sulęcin (2) 2018-06-05 +0.2 --
3. 8.65 1 s2 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 06-01-12 Z/5632/18 U14 LB Słubice (1) 2018-10-05 -0.1 -- LDK!
4. 8.67 1 s4 NOWAK Agnieszka MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 05-01-01 U14 LB Słubice (1) 2018-10-05 -0.1 --
5. 8.70 1 e1 PIOŚ Emilia MLKS Agros Żary 05-05-07 Z/4683/17 U14 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 -- LDK!  GIM  
100 K
1. 12.25 2 f2 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-01-03 Z/0630/17 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-27 -0.1 II  ZKN  
2. 12.35 3 e3 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-11-27 Z/4389/15 U20 LB Słubice (M) 2018-06-09 +1.2 II
3. 12.39 4 s1 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02-01-31 Z/4780/17 U18 LB Colmenar Viejo (ESP) (1) 2018-06-03 +1.8 II  ZKN  
4. 12.61 1 e1 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U16 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 -0.3 II LDK!
5. 12.85 1 FA DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 04-08-14 Z/0946/18 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 +0.1 III
100 K z wiatrem
1. 12.07 4 e1 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-11-27 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-23 +3.9
2. 12.28 1 s1 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02-01-31 U18 LB Getafe (ESP) (2) 2018-05-26 +2.7
200 K
1. 24.85 3 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-01-03 Z/0630/17 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-29 0.0 I  ZKN  
2. 25.26 2 s4 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U16 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 +1.5 II LDK!
3. 25.71 1 s1 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01-03-07 Z/0631/15 U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 -0.2 II  ZKN  
4. 25.74 5 s6 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-11-27 Z/4389/15 U20 LB Słubice (M) 2018-06-10 +0.1 II
5. 25.91 6 e1 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02-01-31 Z/4780/17 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-28 +0.1 II  ZKN  
200 K z wiatrem
1. 25.28 4 p2 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02-01-31 U18 LB Gijón (ESP) (1) 2018-05-23 +3.5
2. 25.69 2 s1 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01-03-07 U18 LB Łódź (M) 2018-08-31 +2.1
300 K
1. 39.84 1 s1 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-01-03 Z/0630/17 U18 LB Warszawa (1) 2018-06-16 --  ZKN  
2. 40.01 1 s1 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U16 LB Białogard (1) 2018-06-02 II LDK!
3. 41.21 2 s1 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01-03-07 Z/0631/15 U18 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 --  ZKN  
4. 41.56 2 s1 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 04-08-14 Z/0946/18 U16 LB Wrocław (1) 2018-09-08 II
5. 42.52 4 s1 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-09-30 Z/0628/17 U18 LB Świnoujście (1) 2018-05-12 -- LDK!  ZKN   GIM  
400 K
1. 56.63 4 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01-03-07 Z/0631/15 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-28 II  ZKN  
2. 57.44 1 s2 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U16 LB Słubice (1) 2018-05-19 II LDK!
3. 57.58 2 s2 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-09-30 Z/0628/17 U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 II LDK!  ZKN   GIM  
4. 60.32 3 s2 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98-10-31 Z/0663/14 U23 LB Słubice (1) 2018-05-19 III
5. 63.04 2 s1 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01-09-05 Z/3912/15 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-09-11 IV
600 K
1. 1:35.37 1 s1 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 II LDK!
2. 1:38.61 1 s3 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 03-08-30 Z/0444/17 U16 LB Poznań (1) 2018-09-01 II LDK!  GIM  
3. 1:38.99 1 s2 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 04-08-14 Z/0946/18 U16 LB Warszawa (1) 2018-09-13 II
4. 1:39.82 2 s1 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98-10-31 Z/0663/14 U23 LB Słubice (1) 2018-05-03 --
5. 1:40.24 1 s3 OLSZEWSKA Malwina LKS Lubusz Słubice 04-02-18 Z/3558/17 U16 LB Bełchatów (M) 2018-09-22 III LDK!
800 K
1. 2:11.51 2 s6 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 96-06-27 Z/3914/16 U23 LB Słubice (M) 2018-06-10 II
2. 2:18.59 7 s4 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00-10-07 Z/2018/15 U20 LB Słubice (M) 2018-06-10 III  KN  
3. 2:18.72 3 s1 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01-09-05 Z/3912/15 U18 LB Leszno (1) 2018-05-26 III
4. 2:19.01 1 s1 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98-10-31 Z/0663/14 U23 LB Sulęcin (1) 2018-06-16 III
5. 2:22.97 1 s1 POGODA Kamila MKST Astra Nowa Sól 99-06-18 Z/1455/15 U20 LB Poznań (1) 2018-09-01 III  KN  
1000 K
1. 3:00.31 1 s1 POGODA Kamila MKST Astra Nowa Sól 99-06-18 Z/1455/15 U20 LB Leszno (1) 2018-08-25 --  KN  
2. 3:01.82 2 s2 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 03-08-30 Z/0444/17 U16 LB Leszno (1) 2018-08-25 II LDK!  GIM  
3. 3:09.67 4 s1 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01-08-15 Z/1352/18 U18 LB Wrocław (1) 2018-09-02 --
4. 3:10.29 2 s1 ŚCISŁOWSKA Julia LLKS Osowa Sień 03-01-26 Z/1198/17 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 III
5. 3:12.59 5 s3 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 04-09-16 Z/0804/18 U16 LB Bełchatów (M) 2018-09-23 IV LDK!
1500 K
1. 4:32.96 1 s1 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 96-06-27 Z/3914/16 U23 LB Słubice (M) 2018-06-09 II
2. 4:37.63 8 s2 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00-10-07 Z/2018/15 U20 LB Białogard (1) 2018-05-19 II  KN  
3. 4:38.14 2 s1 POGODA Kamila MKST Astra Nowa Sól 99-06-18 Z/1455/15 U20 LB Białogard (1) 2018-06-02 II  KN  
4. 4:50.86 4 s3 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01-09-05 Z/3912/15 U18 LB Słubice (M) 2018-06-09 III
5. 5:02.04 10 s2 JASTRZĘBSKA Iga ZLKL Zielona Góra 98-06-13 U23 LB Lublin (M) 2018-05-26 --
2000 K
1. 6:59.24 6 s1 KIEDROWICZ Natalia LKS Lubusz Słubice 04-02-20 Z/2174/17 U16 LB Bełchatów (M) 2018-09-22 -- LDK!
2. 7:05.21 4 s2 DUCKA Aleksandra MKST Astra Nowa Sól 04-01-01 Z/0805/18 U16 LB Bełchatów (M) 2018-09-22 -- LDK!
3. 7:11.56 2 s1 ŚCISŁOWSKA Julia LLKS Osowa Sień 03-01-26 Z/1198/17 U16 LB Wrocław (1) 2018-09-08 --
4. 7:54.29 7 s1 CIEMIERZEWSKA Maria LLKS Osowa Sień 03-01-30 Z/1192/17 U16 LB Wrocław (1) 2018-09-08 --
5. 8:15.28 9 s1 JANOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 03-06-30 Z/1911/18 U16 LB Wrocław (1) 2018-09-08 -- LDK!
3000 K
1. 9:45.40 1 s1 POGODA Kamila MKST Astra Nowa Sól 99-06-18 Z/1455/15 U20 LB Białogard (1) 2018-07-14 I  KN  
2. 13:13.53 1 s1 KOWALEWSKA Weronika niest. Z.Góra 00-01-01 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 --
3. 15:39.23 2 s1 TURKIEWICZ Weronika niest. Z.Góra 99-01-01 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 --
5000 K
1. 17:17.75 5 s1 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 96-06-27 Z/3914/16 U23 LB Sieradz (M) 2018-07-01 II
2. 17:21.48 1 s1 POGODA Kamila MKST Astra Nowa Sól 99-06-18 Z/1455/15 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-25 II  KN  
3. 17:40.79 4 s1 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00-10-07 Z/2018/15 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-25 II  KN  
10000 K
1. 36:53.51 5 s1 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 96-06-27 Z/3914/16 U23 LB Ruda Śląska (1) 2018-05-19 I
2. 37:06.52 6 s1 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 96-10-03 Z/0614/12 U23 LB Ruda Śląska (1) 2018-05-19 I
3. 39:59.54 9 s1 HEDZIELSKA Weronika KS Team Baryła Gorzów 98-06-08 Z/2670/18 U23 LB Ruda Śląska (1) 2018-05-19 II
Półmaraton K
1. 1:18:35 BUDNIAK Julia LLKS Gubin 81-03-04 Weteran LB Carlsbad (USA) (2) 2018-01-14 I
Maraton K
1. 2:39:10 14  BUDNIAK Julia LLKS Gubin 81-03-04 Weteran LB Toronto (CAN) (M) 2018-10-21 M
80p K
1. 12.11 1 s1 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03-05-20 Z/3385/16 U16 LB Wrocław (1) 2018-09-08 -0.1 II
2. 12.31 2 e3 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03-02-13 Z/0727/17 U16 LB Bełchatów (M) 2018-09-23 +0.1 II LDK!  GIM  
3. 12.35 1 s1 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U16 LB Słubice (1) 2018-10-05 -1.4 II LDK!
4. 12.59 3 s1 CARUK Anna MLKS Agros Żary 03-02-16 Z/0517/17 U16 LB Słubice (1) 2018-05-03 +1.4 III LDK!  GIM  
5. 12.63 3 s2 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 04-01-13 Z/4678/17 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 +0.4 III LDK!  GIM  
Przełaj K pomiar ręczny
1. :07:54 r 32b1 BEREŚNIEWICZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 02-04-04 U18 LB Żagań (M) 2018-03-17
2. :08:13 r 42b1 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01-08-15 U18 LB Żagań (M) 2018-03-17
3. :08:54 r 53b1 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01-09-05 U18 LB Żagań (M) 2018-03-17
4. :11:33 r 23b3 CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 02-11-05 U18 LB Żagań (M) 2018-03-17
5. :14:45 r 3b4 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00-10-07 U20 LB Żagań (M) 2018-03-17
80p(76.2/7.5) K
1. 13.24 2 s1 PIOŚ Emilia MLKS Agros Żary 05-05-07 Z/4683/17 U14 LB Słubice (1) 2018-10-05 +0.1 -- LDK!  GIM  
100p(76.2) K
1. 14.33 1 f2 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01-06-18 Z/0632/15 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-29 +1.8 I  ZKN  
2. 15.08 1 s1 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01-03-13 Z/3386/16 U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -0.1 II
3. 15.12 4 w1 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02-11-28 Z/0441/16 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-27 -0.5 II LDK!  ZKN   GIM  
4. 15.14 1 s2 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-06-28 Z/0631/17 U18 LB Żary (1) 2018-06-02 0.0 II LDK!  ZKN   GIM  
5. 15.70 2 s1 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02-09-22 Z/0485/16 U18 LB Żary (1) 2018-06-02 -0.1 II LDK!  GIM  
100p(76.2) K pomiar ręczny
1. 14.8 r 2s1 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01-03-13 U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 +0.5
2. 15.3 r 4s1 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02-09-22 U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 +0.5
100p K
1. 14.68 1 s1 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00-05-31 Z/5585/15 U20 LB Słubice (1) 2018-06-14 +1.3 II  ZKN  
2. 14.88 3 s1 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00-12-29 Z/0505/17 U20 LB Słubice (M) 2018-06-09 +0.2 II  ZKN  
3. 14.97 2 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01-06-18 Z/0632/15 U18 LB Łódź (M) 2018-08-31 +1.7 II  ZKN  
4. 16.00 1 w2 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98-10-17 Z/1370/14 U23 LB Wrocław (1) 2018-05-12 +1.8 III  ZKN  
5. 17.64 3 w3 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00-10-01 Z/5071/15 U20 LB Suwałki (M) 2018-06-01 -0.8 IV
200p K
1. 30.16 1 s3 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03-02-13 Z/0727/17 U16 LB Bełchatów (M) 2018-09-22 +1.3 II LDK!  GIM  
2. 30.80 1 s1 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03-05-20 Z/3385/16 U16 LB Wrocław (1) 2018-09-08 -0.3 II
3. 31.44 4 s1 CARUK Anna MLKS Agros Żary 03-02-16 Z/0517/17 U16 LB Wrocław (1) 2018-09-08 -0.3 II LDK!  GIM  
4. 35.45 3 s1 PIHIL Dominika LLKS Osowa Sień 03-07-27 Z/1197/17 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 +1.5 V
5. 36.02 5 s3 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03-02-26 Z/0516/17 U16 LB Leszno (1) 2018-08-25 0.0 -- LDK!  GIM  
400p K
1. 60.48 1 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-09-30 Z/0628/17 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-28 I LDK!  ZKN   GIM  
2. 65.62 1 s1 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 97-06-13 Z/0707/13 U23 LB Słubice (1) 2018-05-19 II
3. 66.38 2 s1 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-06-28 Z/0631/17 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III LDK!  ZKN   GIM  
4. 69.19 2 s2 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01-01-22 Z/1910/15 U18 LB Żary (1) 2018-06-02 IV LDK!
5. 72.08 4 s3 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02-11-28 Z/0441/16 U18 LB Żary (1) 2018-06-02 IV LDK!  ZKN   GIM  
1500p K
1. 5:19.00 2 s2 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01-08-15 Z/1352/18 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-27 III
2. 5:34.14 1 s1 WUSIEWICZ Patrycja ZLKL Zielona Góra 01-04-13 Z/0493/15 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III
3. 6:17.69 3 s1 STOKŁOSIŃSKI Karolina Gimnazjum 10 Zielona Góra 01-01-01 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 IV
4. 6:44.97 4 s1 KUCAL Kamila ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01-04-01 Z/5770/15 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 --
2000p K
1. 6:43.56 2 s2 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00-10-07 Z/2018/15 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-24 I  KN  
3000p K
1. 10:44.49 1 s1 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00-10-07 Z/2018/15 U20 LB Słubice (M) 2018-06-09 I  KN  
4x100 K
1. 50.47 3 s1 PAWŁOW Nina
MISTOŃ Zuzanna
CZECH Natalia
ŻELAZEK Emilia
MLKS Agros Żary 02-09-22
02-11-28
02-07-02
02-05-23
U18 LB Słubice (M) 2018-06-09 --
2. 52.78 3 s2 WOŁCZAK Aleksandra
ŁASZCZYŃSKA Wiktoria
JARCZAK Sandra
LESIEWICZ Kornelia
AZS-AWF Gorzów 03-02-13
04-11-21
03-07-23
03-08-14
U16 LB Białystok (1) 2018-09-16 --
3. 54.41 5 s2 PAWLUK Alicja
LILEJKO Daria
BRYSZEWSKA Marta
CHMIELEWSKA Anita
ZLKL Zielona Góra 02-02-21
01-03-20
02-04-26
01-03-13
U18 LB Białystok (1) 2018-09-16 --
4. 56.44 4 s2 SZCZOTKA Julia
STRUSIŃSKA Aleksandra
NUŻYŃSKA Emilia
OLEJNICZAK Wiktoria
ULKS Uczniak Szprotawa 04-08-01
04-06-02
04-04-04
04-03-20
U16 LB Wrocław (1) 2018-09-08 --
5. 60.20 6 s1 DZIADEK Karolina
DUK Malwina
ZAMBRANO OJEDA Susana
JASTRZĘBSKA Małgorzata
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04-11-10
04-12-09
04-05-08
04-08-26
U16 LB Wrocław (1) 2018-09-08 --
4x400 K
1. 3:39.89 3 m5 KRASICKA Wiktoria
KUBIŚ Eryk
KOSIKOWSKA Paulina
PĘKAŁA Patryk
AZS-AWF Gorzów 01-06-18
01-04-22
01-03-07
01-04-13
U18 LB Suwałki (M) 2018-06-01 --
2. 3:52.40 4 m2 LILEJKO Daria
WRÓBEL Sebastian
DZIAŁOSZEWSKA Maja
BANAŚ Dawid
ZLKL Zielona Góra 01-03-20
99-01-06
01-09-05
02-02-01
U20 LB Białystok (1) 2018-09-16 --
3. 4:03.74 7 s1 RZESZEWSKA Olga
SURA Kornelia
MARKOWSKA Wiktoria
KACZMAREK Alicja
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-01-03
02-06-28
02-02-19
02-09-30
U18 LB Chorzów (M) 2018-07-29 --
4. 4:14.09 2 s1 MISTOŃ Zuzanna
BARDEL Martyna
FEMLAK Natalia
CZECH Natalia
MLKS Agros Żary 02-11-28
01-01-22
01-08-15
02-07-02
U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 --
4x600 K
1. 6:39.71 7 m1 OLSZEWSKA Malwina
PILICHOWSKI Bartosz
SUDOŁ Kacper
KIEDROWICZ Natalia
LKS Lubusz Słubice 04-02-18
04-08-03
03-02-15
04-02-20
U16 LB Suwałki (M) 2018-06-02 --
Wzwyż K
1. 1.84 1 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91-10-22 Z/1348/11 Sen LB Lublin (M) 2018-07-21 M
2. 1.63 2 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02-07-02 Z/0495/16 U18 LB Żary (1) 2018-06-02 II LDK!  ZKN   GIM  
3. 1.62 1 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99-06-27 Z/1055/15 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 II
4. 1.59 2 w1 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-06-28 Z/0631/17 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-27 III LDK!  ZKN   GIM  
5. 1.58 8 s1 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95-05-29 Z/1347/11 Sen LB Lublin (M) 2018-05-26 III
Tyczka K
1. 3.10 1 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 02-02-21 Z/0331/16 U18 LB Poznań (1) 2018-06-16 II
2. 3.00 1 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02-04-26 Z/0377/16 U18 LB Słubice (1) 2018-06-14 II  ZKN  
3. 2.40 16 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99-06-27 Z/1055/15 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-24 IV
4. 2.20 7 LETKIEWICZ Sara ZLKL Zielona Góra 02-04-21 Z/3063/17 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 --
5. 2.00 3 TAMUL Wiktoria ZLKL Zielona Góra 04-03-16 U16 LB Zielona Góra (1) 2018-09-11 V
W dal K
1. 5.95 5 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98-10-17 Z/1370/14 U23 LB Sieradz (M) 2018-07-01 +1.3 I  ZKN  
2. 5.78 7 e1 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00-05-31 Z/5585/15 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-23 -0.9 II  ZKN  
3. 5.31 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 03-07-23 Z/0729/17 U16 LB Zielona Góra (1) 2018-09-29 -0.6 III LDK!  GIM  
4. 5.22 3 w2 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02-07-02 Z/0495/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 +1.8 III LDK!  ZKN   GIM  
5. 5.20 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01-06-18 Z/0632/15 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-09-29 -0.9 III  ZKN  
W dal strefa K
1. 4.44 1 MAŁAŃCZUK Oliwia OLA Lubuskie 05-01-01 U14 LB Sulęcin (2) 2018-06-05 +0.9 -- LDK!
2. 4.39 2 KOSTRZEWA Klaudia OLA Lubuskie 05-01-01 U14 LB Sulęcin (2) 2018-06-05 +0.4 -- LDK!
3. 4.38 3 ŁUCZKA Magda niest. Z.Góra 06-01-01 U14 LB Sulęcin (2) 2018-06-05 +0.1 --
4. 4.36 4 SALAMON Blanka MLKS Agros Żary 06-01-01 U14 LB Sulęcin (2) 2018-06-05 +0.5 -- LDK!
5. 4.29 6 ŁUCKIEWICZ Wiktoria MLKS Agros Żary 05-02-11 Z/4693/17 U14 LB Sulęcin (2) 2018-06-05 +0.6 -- LDK!  GIM  
Trójskok K
1. 10.98 18 e1 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00-10-01 Z/5071/15 U20 LB Włocławek (M) 2018-06-24 +0.2 III
2. 9.45 2 ZABŁOCKA Adrianna ZLKL Zielona Góra 02-01-09 Z/0910/16 U18 LB Słubice (1) 2018-05-19 +0.7 --
3. 9.01 2 NIŻYŃSKA Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 01-03-20 Z/3370/16 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 0.0 --
Kula (2) K
1. 9.55 1 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 05-04-15 Z/4729/17 U14 LB Sulęcin (2) 2018-06-05 -- LDK!
2. 8.33 2 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 05-10-12 Z/2164/18 U14 LB Sulęcin (2) 2018-06-05 -- LDK!
3. 7.99 3 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 05-01-01 U14 LB Sulęcin (2) 2018-06-05 --
4. 7.33 8 GRĄDECKA Maja niest. Z.Góra 05-01-01 U14 LB Sulęcin (2) 2018-06-05 --
5. 7.30 9 ZELEK Julia UKS Maszewiak Maszewo 05-01-01 U14 LB Sulęcin (2) 2018-06-05 --
Kula (3) K
1. 13.31 6 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02-04-12 Z/0500/16 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-28 II LDK!  GIM  
2. 12.99 1 f2 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01-11-21 Z/2211/17 U18 LB Słubice (2) 2018-09-14 III  ZKN  
3. 12.00 1 f50 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68-05-13 Z/3809/11 Weteran LB Toruń (M) 2018-06-30 --
4. 11.14 3 PRZYBYLSKA Karolina LKS Lubusz Słubice 01-08-18 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 III
5. 10.93 2 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02-05-23 Z/0440/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-09-02 IV LDK!  ZKN   GIM  
Kula (4) K
1. 13.60 1 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93-12-10 Z/1396/11 Sen LB Sulęcin (1) 2018-06-16 I
2. 9.94 3 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91-10-22 Z/1348/11 Sen LB Szprotawa (1) 2018-05-12 --
3. 9.70 1 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00-02-15 Z/1036/15 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 IV  ZKN  
4. 9.53 2 w1 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98-10-17 Z/1370/14 U23 LB Wrocław (1) 2018-05-12 --  ZKN  
5. 9.44 2 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00-03-02 Z/3911/16 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-09-11 IV
Ppal (150) K
1. 44.00 1 KUCZYŃSKA Nikola niest. Z.Góra 05-01-01 U14 LB Sulęcin (2) 2018-06-05 --
2. 43.00 2 JUCHA Maja niest. Z.Góra 05-01-01 U14 LB Sulęcin (2) 2018-06-05 --
3. 43.00 10 SZELIGA Martyna ZLKL Zielona Góra 05-01-01 U14 LB Warszawa (1) 2018-09-13 -- LDK!
4. 41.50 3 MARTYNIUK Martyna niest. Z.Góra 06-01-01 U14 LB Sulęcin (2) 2018-06-05 --
5. 40.00 5 GAJEWSKA Dominika OLA Lubuskie 05-01-01 U14 LB Sulęcin (2) 2018-06-05 -- LDK!
Dysk (0.75) K
1. 44.70 1 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 03-09-11 Z/2178/17 U16 LB Wrocław (1) 2018-09-08 II
2. 31.20 3 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 04-03-12 Z/2787/18 U16 LB Wrocław (1) 2018-09-08 IV
3. 31.15 4 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 04-09-27 Z/0220/18 U16 LB Wrocław (1) 2018-09-08 IV LDK!
4. 28.74 2 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 04-02-08 Z/1592/18 U16 LB Słubice (1) 2018-05-03 IV
5. 28.10 4 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 05-04-15 Z/4729/17 U14 LB Słubice (1) 2018-10-05 IV LDK!
Dysk (1) K
1. 51.80 1 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93-12-10 Z/1396/11 Sen LB Słubice (1) 2018-05-03 I
2. 42.53 1 f50 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68-05-13 Z/3809/11 Weteran LB Toruń (M) 2018-06-30 II
3. 33.36 2 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01-11-21 Z/2211/17 U18 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 III  ZKN  
4. 33.28 6 e2 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02-04-12 Z/0500/16 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-28 III LDK!  GIM  
5. 28.98 3 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00-03-02 Z/3911/16 U20 LB Słubice (1) 2018-05-03 IV
Młot (2) K
1. 27.67 2 PAŁASZ Joanna AZS-AWF Gorzów 06-03-26 Z/5735/18 U14 LB Słubice (1) 2018-10-05 --
2. 14.92 2 f70 DALECKA Leokadia niest. Z.Góra 45-10-28 Weteran LB Toruń (M) 2018-06-30 --
Młot (3) K
1. 46.00 6 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 04-09-27 Z/0220/18 U16 LB Poznań (1) 2018-07-21 III LDK!
2. 45.03 1 f2 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02-04-12 Z/0500/16 U18 LB Słubice (1) 2018-10-05 III LDK!  GIM  
3. 42.61 4 f2 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01-11-21 Z/2211/17 U18 LB Poznań (1) 2018-05-19 III  ZKN  
4. 38.82 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02-07-03 Z/2824/16 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-09-29 IV  ZKN  
5. 38.34 3 CIEŚLAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 01-10-26 Z/1721/16 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-09-11 IV
Młot (4) K
1. 62.99 1 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95-12-17 Z/1822/11 Sen LB Szprotawa (1) 2018-05-12 I  KN  
2. 49.18 1 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00-03-02 Z/3911/16 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-09-11 I
3. 43.20 2 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98-12-14 Z/1372/14 U23 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 II
4. 37.81 8 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00-02-15 Z/1036/15 U20 LB Poznań (1) 2018-05-19 III  ZKN  
5. 37.45 1 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01-11-21 Z/2211/17 U18 LB Słubice (2) 2018-09-14 III  ZKN  
Oszczep (400) K
1. 10.86 2 f70 DALECKA Leokadia niest. Z.Góra 45-10-28 Weteran LB Toruń (M) 2018-06-30 --
Oszczep (500) K
1. 42.01 1 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02-06-03 Z/3023/16 U18 LB Słubice (1) 2018-10-05 III
2. 39.59 3 SMOLIŃSKA Katarzyna AZS-AWF Gorzów 01-02-01 Z/5255/15 U18 LB Wiechlice (1) 2018-04-14 III  ZKN  
3. 33.40 2 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 02-12-27 Z/2615/17 U18 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 IV
4. 31.17 2 PANEK Jolanta MLKS Agros Żary 03-05-23 Z/0525/17 U16 LB Słubice (1) 2018-06-14 V LDK!  GIM  
5. 31.01 2 w1 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02-05-23 Z/0440/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 -- LDK!  ZKN   GIM  
Oszczep (600) K
1. 49.20 4 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98-10-24 Z/1107/14 U23 LB Sieradz (M) 2018-06-30 I
2. 42.86 1 KANIA Magdalena AZS-AWF Gorzów 98-05-29 Z/1371/14 U23 LB Szprotawa (1) 2018-05-12 II
3. 35.39 7 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99-12-11 Z/4387/15 U20 LB Słubice (M) 2018-06-09 III  ZKN  
4. 30.48 1 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 00-12-28 Z/1750/17 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-04-27 IV
5. 28.33 3 KORCYPA Agnieszka ULKS Uczniak Szprotawa 99-07-28 U20 LB Zielona Góra (1) 2018-05-29 --
5-bój U16 K
1. 2988 1 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03-08-14 Z/0863/17 U16 LB Zielona Góra (1) 2018-09-29 II LDK!
  12.50/-1.8/-1.45- 7.82-5.09/+0.8/-1:42.62
2. 2365 3 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03-05-20 Z/3385/16 U16 LB Zielona Góra (1) 2018-09-29 IV
  12.48/-1.8/-1.18- 7.81-4.55/+0.5/-1:53.98
3. 2339 9 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 03-07-23 Z/0729/17 U16 LB Wrocław (1) 2018-05-13 IV LDK!  GIM  
  13.41/+0.7/-1.34- 7.36-4.70/-0.2/-1:57.17
4. 2098 6 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04-03-03 Z/4696/17 U16 LB Zielona Góra (1) 2018-09-29 V LDK!  GIM  
  13.57/+1.3/-1.24- 6.78-4.68/+2.3/-2:02.38
5. 2076 15 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03-02-13 Z/0727/17 U16 LB Wrocław (1) 2018-05-13 V LDK!  GIM  
  12.50/+0.7/-NM- 6.00-4.56/+1.1/-1:47.18
7-bój U18 K
1. 4422 5 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-06-28 Z/0631/17 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-28 II LDK!  ZKN   GIM  
  15.40/-0.5/-1.59- 9.41-26.96/-0.3/-4.80/-0.4/-30.78-2:29.02
2. 4023 6 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02-07-02 Z/0495/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 III LDK!  ZKN   GIM  
  15.85/+1.2/-1.61- 7.45-28.34/-0.4/-5.22/+1.8/-23.75-2:38.03
3. 3979 12 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02-11-28 Z/0441/16 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-28 III LDK!  ZKN   GIM  
  15.12/-0.5/-1.41-10.35-26.96/-0.1/-4.45/-0.4/-25.64-2:41.73
4. 3797 7 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02-05-23 Z/0440/16 U18 LB Wrocław (1) 2018-05-13 III LDK!  ZKN   GIM  
  16.17/+1.4/-1.37-10.11-27.45/+0.2/-4.64/+2.0/-31.01-2:51.28
5. 3418 23 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01-01-22 Z/1910/15 U18 LB Chorzów (M) 2018-07-28 IV LDK!
  16.44/-0.4/-1.35- 7.17-28.20/-0.4/-4.20/-0.7/-22.10-2:33.22
7-bój K
1. 4243 9 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98-10-17 Z/1370/14 U23 LB Suwałki (M) 2018-06-02 II  ZKN  
  16.27/-1.6/-1.52- 9.35-26.66/-1.4/-5.73/+1.3/-20.64-2:35.87
2. 3783 2 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00-05-31 Z/5585/15 U20 LB Wrocław (1) 2018-05-13 III  ZKN  
  15.10/+0.5/-1.40- 8.47-26.97/+1.4/-5.45/+0.4/-19.99-3:04.59
3. 3677 14 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00-10-01 Z/5071/15 U20 LB Suwałki (M) 2018-06-02 III
  17.64/-0.8/-1.53- 7.25-28.05/+1.0/-4.79/+0.8/-21.70-2:29.89
Chód 3 K
1. 16:34.50 8 s1 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 04-04-16 Z/2001/18 U16 LB Bełchatów (M) 2018-09-22 III LDK!
2. 18:55.16 2 s1 WOŹNIAK Paulina LKS Lubusz Słubice 03-09-01 Z/1317/17 U16 LB Białogard (1) 2018-05-26 IV LDK!
Chód 5 K
1. 26:42 r 2 1 ZAJĄCZKOWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02-12-11 Z/0950/17 U18 LB Gdańsk (M) 2018-08-25 -- LDK!  ZKN   GIM  
2. 28:15 r 1 2 WILSKA Patrycja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98-11-04 Z/1156/14 U23 LB Zaniemyśl (M) 2018-04-14 --
3. 28:23.56 2 OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 99-09-24 Z/4457/15 U20 LB Białystok (1) 2018-09-16 III  ZKN  
4. 33:51.69 3 KACZPERSKA Anita AZS-AWF Gorzów 01-09-03 Z/4681/18 U18 LB Białystok (1) 2018-09-16 --
Chód 10 K
1. 55:55 r 2 1 OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 99-09-24 Z/4457/15 U20 LB Zaniemyśl (M) 2018-04-14 III  ZKN  
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 38.416444063187 sekund