Kula (3) K
1. 12.65 1 1 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02-04-12 Z/0500/16 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III LDK!  ZKN  
2. 10.50 0 w KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68-05-13 Z/3809/11 Weteran LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
3. 9.66 6 1 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02-07-03 Z/2824/16 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
4. 9.02 4 2 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 05-04-15 Z/4729/17 U16 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 V LDK!
5. 6.20 9 2 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 06-05-30 Z/3557/17 U14 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
Kula (4) K
1. 10.50 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01-11-21 Z/2211/17 U20 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III  ZKN  
Dysk (0.75) K
1. 29.16 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 04-02-08 Z/1592/18 U16 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 IV
2. 27.31 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 05-04-15 Z/4729/17 U16 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 V LDK!
3. 26.08 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 04-03-12 Z/2787/18 U16 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 V
4. 19.75 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 06-05-30 Z/3557/17 U14 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
5. 15.58 11  PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 06-01-01 U14 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
Dysk (1) K
1. 41.74 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 03-09-11 Z/2178/17 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 II  ZKN  
2. 36.80 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68-05-13 Z/3809/11 Weteran LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III
3. 36.30 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02-04-12 Z/0500/16 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III LDK!  ZKN  
4. 33.70 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 02-12-27 Z/2615/17 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III
Młot (3) K
1. 43.02 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02-04-12 Z/0500/16 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III LDK!  ZKN  
2. 38.28 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02-07-03 Z/2824/16 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 IV
3. 30.62 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 05-04-15 Z/4729/17 U16 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 V LDK!
4. 28.28 ZAŁUSKA Paulina ZLKL Zielona Góra 03-07-26 Z/1069/17 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 -- LDK!
5. 27.43 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 03-03-16 Z/6529/15 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
Młot (4) K
1. 34.84 CIEŚLAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 01-10-26 Z/1721/16 U20 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 IV
2. 33.35 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01-11-21 Z/2211/17 U20 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 IV  ZKN  
3. 28.42 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 01-10-10 Z/3025/16 U20 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
4. 18.20 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01-05-22 Z/2478/18 U20 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
Oszczep (500) K
1. 38.32 4 1 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02-06-03 Z/3023/16 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III  ZKN  
2. 21.60 8 1 GÓRCZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 02-04-03 Z/4799/18 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
3. 17.33 5 2 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 06-05-30 Z/3557/17 U14 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
4. 10.20 6 2 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 06-01-01 U14 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
Chód 3 K
1. 15:19 r ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 04-04-16 Z/2001/18 U16 LB Zaniemyśl (M) 2019-04-13 II LDK!
2. 18:12 r 12  JASTRZĘBSKA Małgorzata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04-08-26 Z/4649/18 U16 LB Zaniemyśl (M) 2019-04-13 IV
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 5.4094760417938 sekund