50 M
1. 8.04 1 e1 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 09-01-22 Z/2613/19 U12 MA Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
60 M
1. 8.99 1 s1 MAREK Karol MKS Tempo Kęty 09-01-01 Z/3273/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.4 --
2. 9.03 2 s1 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08-11-03 Z/4838/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.4 -- LDK!
3. 9.06 3 s1 GREBOSZ Adrian SKS Kusy Kraków 08-04-02 Z/4705/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.4 -- LDK!
4. 9.17 2 s1 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.4 --
5. 9.18 7 s1 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 09-01-22 Z/2613/19 U12 MA Chorzów (1) 2019-08-24 -0.4 -- LDK!
6. 9.19 2 s5 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 08-06-17 Z/4723/18 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.5 -- LDK!
7. 9.20 1 s3 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08-06-22 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.8 -- LDK!
8. 9.20 4 s1 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08-01-17 Z/4477/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.4 --
9. 9.25 2 s3 PIELA Marcel UKS Sokół Zator 09-05-10 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.8 --
10. 9.32 2 s1 JASIŃSKI Szymon MKS Tempo Kęty 08-12-10 Z/3270/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.5 --
11. 9.36 1 s4 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 09-02-11 Z/3038/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.2 --
12. 9.38 2 s7 LEŚNIAK Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08-04-01 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -1.7 --
13. 9.38 2 s6 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 08-09-01 Z/5685/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +2.0 -- LDK!
14. 9.39 2 s4 PRZYBYŁOWICZ Mateusz ULKS Lipinki 09-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.2 -- LDK!
15. 9.42 2 s2 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 08-01-03 Z/4712/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.7 -- LDK!
16. 9.44 1 s6 BIELAK Feliks MLUKS Tarnów 08-11-22 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.6 -- LDK!
17. 9.51 4 s7 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -1.7 -- LDK!
18. 9.54 1 s3 BIERNAT Filip KS Akantos Łoniowa 08-09-25 Z/3736/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
19. 9.58 1 s2 ZAKOPAL Max Kraków Athletics Team 10-05-04 Z/3728/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.5 --
20. 9.59 3 s4 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 08-01-09 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.5 -- LDK!
21. 9.60 2 s2 RAMS Bartosz MKS Tempo Kęty 08-11-13 Z/3271/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.5 --
22. 9.61 5 s1 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 08-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.4 -- LDK!
23. 9.74 3 s2 RYCHLIK Filip UKS Sokół Zator 10-01-22 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.5 -- LDK!
24. 9.82 4 s2 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 09-01-24 Z/4840/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.5 -- LDK!
25. 9.82 2 s3 JAMRÓZ Patryk UKS Polfin Oświęcim 09-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
26. 9.83 2 s2 MENTEL Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08-10-02 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.3 -- LDK!
27. 9.84 1 s6 PALIWODA Leon UKS Sokół Zator 09-05-01 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.6 -- LDK!
28. 9.85 5 s2 NĘCKA Sebastian SKS Kusy Kraków 08-03-15 Z/4713/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.5 -- LDK!
29. 9.85 3 s2 FIREK Grzegorz SKS Kusy Kraków 08-09-23 Z/3448/19 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.7 -- LDK!
30. 9.91 3 s2 RUSIN Marcin UKS bieganie.pl Stryszawa 08-07-22 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.3 -- LDK!
31. 9.98 4 s3 SZWAGRZYK Jakub UKS Sokół Zator 11-11-04 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.8 --
32. 10.01 5 s3 KŁAPYTA Bartosz UKS bieganie.pl Stryszawa 08-06-27 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.8 -- LDK!
33. 10.23 3 s3 SPOREK Patryk SKS Kusy Kraków 08-12-16 Z/4093/19 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.7 -- LDK!
34. 10.27 4 s6 OŁOWNIA Mikołaj KS Victoria Trzebinia 09-03-24 Z/2622/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.6 -- LDK!
35. 10.31 4 s5 POCHOPIEŃ Kacper UKS bieganie.pl Stryszawa 08-09-27 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.5 -- LDK!
36. 10.33 5 s6 GÓRAL Dominik ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08-06-07 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.6 --
37. 10.33 2 s6 KARPIERZ Kacper OLA Małopolskie 09-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.6 --
38. 10.36 5 s4 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 09-12-13 Z/3499/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.5 -- LDK!
39. 10.36 4 s3 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Kraków 09-05-25 Z/4096/19 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.7 -- LDK!
40. 10.40 5 s4 WALCZYK Kamil ULKS Lipinki 09-01-14 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.2 -- LDK!
41. 10.44 3 s3 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 09-04-25 Z/5155/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
42. 10.48 6 s6 WARCHAŁ Jan UKS bieganie.pl Stryszawa 08-09-19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.6 -- LDK!
43. 10.48 2 s7 OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 09-05-07 Z/4094/19 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.9 -- LDK!
44. 10.51 5 s5 WIELICZKO Piotr UKS Sokół Zator 09-01-15 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.5 -- LDK!
45. 10.51 6 s5 CYGAN Kacper SKS Kusy Kraków 09-08-10 Z/4842/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.5 -- LDK!
46. 10.54 5 s1 SKRZYPEK Wiktor SKS Kusy Kraków 08-01-09 Z/4844/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.5 -- LDK!
47. 10.56 6 s4 POPIELARCZYK Daniel UKS bieganie.pl Stryszawa 08-10-31 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.5 -- LDK!
48. 10.57 7 s6 PACHACZ Sebastian MKS Rabka-Zdrój 08-12-07 Z/1421/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.6 -- LDK!
49. 10.57 1 s4 HABEL Jan SKS Kusy Kraków 08-06-30 Z/4708/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.5 -- LDK!
50. 10.58 3 s6 PAWLIK Krystian SKS Kusy Kraków 08-04-06 Z/4092/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.6 -- LDK!
51. 10.59 4 s6 KMIECIK Miłosz ULKS Lipinki 08-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.6 -- LDK!
52. 10.61 6 s4 ROŻEK Mateusz SKS Kusy Kraków 09-04-15 Z/4839/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.2 -- LDK!
53. 10.73 8 s7 PILARCZYK Filip KS Victoria Trzebinia 10-04-09 Z/5056/18 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -1.7 -- LDK!
54. 10.74 3 s7 DACHOWSKI Tymon SKS Kusy Kraków 09-07-23 Z/4841/19 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.9 -- LDK!
55. 10.78 2 s4 REC Grzegorz SKS Kusy Kraków 08-03-06 Z/4099/19 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.5 -- LDK!
56. 10.89 5 s5 GUGUŁA Radosław SKS Kusy Kraków 08-01-13 Z/4707/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.4 -- LDK!
57. 11.01 7 s4 PROSZAK Kacper ULKS Lipinki 08-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.2 -- LDK!
58. 11.03 6 s1 PACHOLSKI Michał UKS bieganie.pl Stryszawa 09-01-19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.5 -- LDK!
59. 11.06 3 s4 KRAJ Patryk SKS Kusy Kraków 08-04-05 Z/4710/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.5 -- LDK!
60. 11.11 6 s3 BŁACHUT Dawid UKS bieganie.pl Stryszawa 08-11-14 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.8 -- LDK!
61. 11.23 8 s4 WÓJCICKI Sebastian ULKS Bielgim Bielany 09-07-26 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +1.2 --
62. 11.39 6 s6 DYDAK Przemysław SKS Kusy Kraków 08-09-14 Z/4095/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.6 -- LDK!
63. 11.43 6 s5 JURGA Maciej SKS Kusy Kraków 08-02-14 Z/4709/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.4 -- LDK!
64. 11.59 5 s4 KUBIŃSKI Igor SKS Kusy Kraków 09-06-03 Z/4098/19 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +1.5 -- LDK!
65. 11.63 5 s2 FARNAUS Eryk SKS Kusy Kraków 08-08-18 Z/4843/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.3 -- LDK!
66. 11.79 7 s2 KURDZIEL Hubert KS Victoria Trzebinia 10-11-17 Z/4933/19 U12 MA Chorzów (1) 2019-08-24 -1.8 -- LDK!
67. 11.92 6 s3 KIERAŚ Nikodem KS Akantos Łoniowa 11-01-02 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
68. 11.98 7 s3 BUKOWSKI Maksymilian WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08-10-17 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
69. 12.00 6 s2 KAJTOCH Adrian UKS Sokół Zator 10-04-16 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -0.3 -- LDK!
70. 13.21 8 s3 KUBIELA Piotr UKS Sokół Zator 10-12-26 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
71. 13.46 8 s6 KARPIERZ Paweł OLA Małopolskie 11-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +0.6 --
72. 13.60 8 s4 MATRAS Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08-07-25 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +0.5 -- LDK!
73. 14.63 4 s6 DZIKOWICZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 08-07-26 Z/4100/19 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 +2.0 -- LDK!
74. 16.21 7 s1 PACHACZ Adam MKS Rabka-Zdrój 14-09-16 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 +1.5 --
60 M z wiatrem
1. 9.14 1 s5 PIELA Marcel UKS Sokół Zator 09-05-10 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.6
2. 9.85 3 s5 SZWAGRZYK Jakub UKS Sokół Zator 11-11-04 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.6
3. 10.35 4 s5 OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 09-05-07 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.6
4. 10.42 5 s5 KLUSKA Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 10-09-18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.6
5. 10.82 7 s5 KAMIŃSKI Maciej UKS Sokół Zator 11-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.6
6. 11.76 8 s5 KURDZIEL Hubert KS Victoria Trzebinia 10-11-17 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 +2.6
100 M
1. 14.82 3 s6 LEŚNIAK Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08-04-01 U12 MA Kraków (1) 2019-09-01 +0.9 --
2. 14.87 4 s6 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 09-01-22 Z/2613/19 U12 MA Kraków (1) 2019-09-01 +0.9 -- LDK!
3. 15.23 4 s1 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08-11-03 Z/4838/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 -0.2 -- LDK!
4. 15.49 3 s5 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Kraków (1) 2019-09-01 +1.6 -- LDK!
5. 15.87 6 s1 KHOMA Oleksandr SKS Kusy Kraków 08-07-27 Z/4845/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 -0.2 -- LDK!
6. 15.87 4 s5 FIREK Grzegorz SKS Kusy Kraków 08-09-23 Z/3448/19 U12 MA Kraków (1) 2019-09-01 +1.6 -- LDK!
7. 16.04 7 s1 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 08-01-03 Z/4712/18 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 -0.2 -- LDK!
8. 16.53 7 s4 WOJAS Patryk ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08-04-07 U12 MA Kraków (1) 2019-09-01 +1.3 --
9. 17.98 8 s1 SKRZYPEK Wiktor SKS Kusy Kraków 08-01-09 Z/4844/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 -0.2 -- LDK!
10. 19.01 5 s6 KURDZIEL Hubert KS Victoria Trzebinia 10-11-17 Z/4933/19 U12 MA Kraków (1) 2019-09-01 +0.9 -- LDK!
100 M z wiatrem
1. 17.20 7 s2 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 09-06-09 U12 MA Częstochowa (1) 2019-05-01 +4.0
150 M
200 M
300 M
1. 48.43 3 s1 LEŚNIAK Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08-04-01 U12 MA Kraków (1) 2019-09-01 --
2. 49.42 1 s4 MAJ Emil MLUKS Tarnów 08-08-04 Z/4448/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
3. 51.01 1 s6 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
4. 51.10 2 s4 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 09-01-22 Z/2613/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
5. 51.68 3 s4 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08-10-20 Z/4465/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
6. 52.27 1 s3 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 08-01-03 Z/4712/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
7. 52.83 4 s4 MIETŁA Szymon MLUKS Tarnów 09-02-18 Z/1943/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
8. 53.30 2 s6 FIREK Grzegorz SKS Kusy Kraków 08-09-23 Z/3448/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
9. 53.34 2 s3 PALIWODA Leon UKS Sokół Zator 09-05-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
10. 54.86 3 s2 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 09-06-09 Z/2444/19 U12 MA Kraków (1) 2019-09-01 --
11. 55.22 3 s3 SZOŁTYSIK Przemysław MLUKS Tarnów 08-11-20 Z/3425/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
12. 55.45 5 s4 JAMRÓZ Patryk UKS Polfin Oświęcim 09-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
13. 55.49 2 s5 PIELA Marcel UKS Sokół Zator 09-05-10 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
14. 55.91 6 s4 PRZYBYŁOWICZ Mateusz ULKS Lipinki 09-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
15. 56.05 4 s2 WOJAS Patryk ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08-04-07 U12 MA Kraków (1) 2019-09-01 --
16. 56.12 5 s3 PACHACZ Sebastian MKS Rabka-Zdrój 08-12-07 Z/1421/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
17. 56.55 4 s3 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-10-21 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
18. 56.57 1 s4 POCHOPIEŃ Kacper UKS bieganie.pl Stryszawa 08-09-27 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
19. 58.92 6 s4 SPOREK Patryk SKS Kusy Kraków 08-12-16 Z/4093/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
20. 60.14 7 s4 DACHOWSKI Tymon SKS Kusy Kraków 09-07-23 Z/4841/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
21. 60.48 4 s6 GÓRAL Dominik ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08-06-07 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
22. 60.60 8 s4 OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 09-05-07 Z/4094/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
23. 61.76 5 s3 MŁODZIK Jakub MUKS ILKUS Olkusz 10-10-08 Z/4088/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
24. 61.86 3 s5 RYCHLIK Filip UKS Sokół Zator 10-01-22 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
25. 62.83 4 s5 BŁACHUT Dawid UKS bieganie.pl Stryszawa 08-11-14 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
26. 64.24 5 s5 POPIELARCZYK Daniel UKS bieganie.pl Stryszawa 08-10-31 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
27. 66.70 3 s4 WIELICZKO Piotr UKS Sokół Zator 09-01-15 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
28. 79.18 4 s4 KAJTOCH Adrian UKS Sokół Zator 10-04-16 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
400 M
500 M
1. 1:35.21 1 s1 ZAJĄC Samuel MKS Rabka-Zdrój 09-05-12 Z/1417/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
2. 1:35.50 2 s1 FIREK Grzegorz SKS Kusy Kraków 08-09-23 Z/3448/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
3. 1:36.77 3 s1 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 08-09-01 Z/5685/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
4. 1:38.04 4 s1 BIERNAT Filip KS Akantos Łoniowa 08-09-25 Z/3736/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
5. 1:40.43 6 s1 ZAKOPAL Max Kraków Athletics Team 10-05-04 Z/3728/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
6. 1:40.55 7 s1 TROJANOWSKI Adam KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
7. 1:43.12 8 s1 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 09-12-13 Z/3499/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
8. 1:45.21 9 s1 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09-10-21 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
9. 1:46.65 10 s1 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 09-06-09 Z/2444/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
10. 1:51.63 11 s1 SPOREK Patryk SKS Kusy Kraków 08-12-16 Z/4093/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
11. 1:53.28 12 s1 SZWAGRZYK Jakub UKS Sokół Zator 11-11-04 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
12. 1:53.81 13 s1 WALCZYK Kamil ULKS Lipinki 09-01-14 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
13. 1:55.78 14 s1 PŁONKA Bartosz ULKS Bielgim Bielany 09-05-14 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
14. 1:57.27 15 s1 GÓRSKI Nikodem ULKS Lipinki 09-03-29 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
15. 1:57.30 16 s1 RYCHLIK Filip UKS Sokół Zator 10-01-22 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
16. 2:02.58 17 s1 SORDYL Maksymilian ULKS Bielgim Bielany 08-10-21 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
600 M
1. 2:00.51 1 s2 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 08-09-01 Z/5685/18 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 -- LDK!
2. 2:02.35 7 s2 ZAJĄC Samuel MKS Rabka-Zdrój 09-05-12 Z/1417/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
3. 2:03.96 6 s1 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 09-06-09 Z/2444/19 U12 MA Chorzów (1) 2019-08-24 --
4. 2:04.83 1 s2 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09-08-21 Z/2225/18 U12 MA Opole (1) 2019-09-15 -- LDK!
5. 2:05.94 1 s1 PACHACZ Sebastian MKS Rabka-Zdrój 08-12-07 Z/1421/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
6. 2:06.05 2 s1 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 09-12-13 Z/3499/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
7. 2:08.57 3 s1 WARCHAŁ Jan UKS bieganie.pl Stryszawa 08-09-19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
8. 2:10.73 4 s1 MENTEL Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08-10-02 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
9. 2:14.18 5 s1 KŁAPYTA Bartosz UKS bieganie.pl Stryszawa 08-06-27 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
10. 2:14.38 4 s3 CZŁOWIEK Antoni ULKS Bielgim Bielany 09-07-24 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 --
11. 2:17.58 6 s1 SZWAGRZYK Jakub UKS Sokół Zator 11-11-04 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
12. 2:18.14 7 s1 PILARCZYK Filip KS Victoria Trzebinia 10-04-09 Z/5056/18 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
13. 2:20.26 5 s3 PŁONKA Bartosz ULKS Bielgim Bielany 09-05-14 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 --
14. 2:34.15 6 s2 SORDYL Maksymilian ULKS Bielgim Bielany 08-10-21 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 --
15. 2:39.35 7 s3 WÓJCICKI Sebastian ULKS Bielgim Bielany 09-07-26 U12 MA Bielsko-Biała (1) 2019-06-08 --
800 M
1000 M
1. 3:35.96 5 s2 ZAJĄC Samuel MKS Rabka-Zdrój 09-05-12 Z/1417/19 U12 MA Kraków (1) 2019-09-01 -- LDK!
1500 M
2000 M
3000 M
5000 M
10000 M
100km M
Półmaraton M
Bieg 24-h M
110 (91.4/8.9) M
110 (91.4) M
100p M
110 (99.1) M
110 M
200p M
300p M
400p (83.8) M
400p M
2000p M
3000p M
Wzwyż M
1. 1.27 1 f2 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08-01-17 Z/4477/18 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
2. 1.27 1 f2 GREBOSZ Adrian SKS Kusy Kraków 08-04-02 Z/4705/18 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
3. 1.26 1 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 09-01-22 Z/2613/19 U12 MA Zittau (GER) (2) 2019-04-27 -- LDK!
4. 1.15 2 f2 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08-11-03 Z/4838/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
5. 1.12 4 f2 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 08-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
6. 1.00 4 f2 KMIECIK Miłosz ULKS Lipinki 08-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
NM SORDYL Maksymilian ULKS Bielgim Bielany 08-10-21 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
W dal M
1. 4.12 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08-06-22 U12 MA Chorzów (1) 2019-08-24 +0.3 -- LDK!
2. 2.36 7 f2 KURDZIEL Hubert KS Victoria Trzebinia 10-11-17 Z/4933/19 U12 MA Chorzów (1) 2019-08-24 -0.8 -- LDK!
W dal M z wiatrem
1. 4.14 5 f2 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08-06-22 U12 MA Chorzów (1) 2019-08-24 +3.3
W dal strefa M
1. 4.37 1 f2 MAJ Emil MLUKS Tarnów 08-08-04 Z/4448/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
2. 4.32 1 GRĘBOSZ Adrian SKS Kusy Kraków 08-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 0.0 --
3. 4.27 1 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 08-06-17 Z/4723/18 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
4. 4.27 2 f2 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08-01-17 Z/4477/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
5. 4.27 3 f2 GREBOSZ Adrian SKS Kusy Kraków 08-04-02 Z/4705/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
6. 4.12 2 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09-01-04 Z/4991/18 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 --
7. 4.05 5 f2 MIETŁA Szymon MLUKS Tarnów 09-02-18 Z/1943/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
8. 4.04 6 f2 BIELAK Feliks MLUKS Tarnów 08-11-22 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
9. 4.00 3 RAMS Bartosz MKS Tempo Kęty 08-11-13 Z/3271/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 --
10. 4.00 8 f2 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 09-02-11 Z/3038/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
11. 4.00 9 f2 PIELA Marcel UKS Sokół Zator 09-05-10 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
12. 3.92 4 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08-06-22 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
13. 3.90 4 NĘCKA Sebastian SKS Kusy Kraków 08-03-15 Z/4713/18 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 0.0 -- LDK!
14. 3.90 5 MAREK Karol MKS Tempo Kęty 09-01-01 Z/3273/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 --
15. 3.85 6 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08-11-03 Z/4838/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
16. 3.83 5 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 09-01-24 Z/4840/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 0.0 -- LDK!
17. 3.81 12 f2 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08-10-20 Z/4465/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 --
18. 3.71 9 JASIŃSKI Szymon MKS Tempo Kęty 08-12-10 Z/3270/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 --
19. 3.63 17 f2 SZOŁTYSIK Przemysław MLUKS Tarnów 08-11-20 Z/3425/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
20. 3.45 18 f2 OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 09-05-07 Z/4094/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
21. 3.40 11 RUSIN Marcin UKS bieganie.pl Stryszawa 08-07-22 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
22. 3.37 12 SKRZYPEK Wiktor SKS Kusy Kraków 08-01-09 Z/4844/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
23. 3.30 13 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 08-01-03 Z/4712/18 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
24. 3.29 14 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 09-04-25 Z/5155/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 --
25. 3.24 22 f2 PAWLIK Krystian SKS Kusy Kraków 08-04-06 Z/4092/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
26. 3.20 15 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Kraków 09-05-25 Z/4096/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
27. 3.20 23 f2 ROŻEK Mateusz SKS Kusy Kraków 09-04-15 Z/4839/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
28. 3.12 16 CYGAN Kacper SKS Kusy Kraków 09-08-10 Z/4842/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
29. 3.00 17 OŁOWNIA Mikołaj KS Victoria Trzebinia 09-03-24 Z/2622/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
30. 3.00 25 f2 DYDAK Przemysław SKS Kusy Kraków 08-09-14 Z/4095/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
31. 2.94 8 BARTYZEL Konstanty SKS Kusy Kraków 08-02-25 Z/4702/18 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 0.0 -- LDK!
32. 2.93 26 f2 KRAJ Patryk SKS Kusy Kraków 08-04-05 Z/4710/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
33. 2.90 8 KURDZIEL Hubert KS Victoria Trzebinia 10-11-17 Z/4933/19 U12 MA Kraków (1) 2019-09-01 0.0 -- LDK!
34. 2.80 27 f2 KUBIŃSKI Igor SKS Kusy Kraków 09-06-03 Z/4098/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 0.0 -- LDK!
35. 2.76 18 SPOREK Patryk SKS Kusy Kraków 08-12-16 Z/4093/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
36. 2.58 19 FARNAUS Eryk SKS Kusy Kraków 08-08-18 Z/4843/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
37. 2.28 20 MATRAS Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 08-07-25 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 0.0 -- LDK!
Trójskok M
Kula (3) M
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Ppal (80) M
1. 45.00 1 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 08-01-09 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
2. 35.00 2 PALIWODA Leon UKS Sokół Zator 09-05-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
3. 35.00 2 KUBIELA Piotr UKS Sokół Zator 10-12-26 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
4. 32.00 3 NĘCKA Sebastian SKS Kusy Kraków 08-03-15 Z/4713/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
5. 29.00 4 WÓJCICKI Sebastian ULKS Bielgim Bielany 09-07-26 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
6. 28.00 5 PŁONKA Bartosz ULKS Bielgim Bielany 09-05-14 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
7. 27.00 6 PROSZAK Kacper ULKS Lipinki 08-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
8. 26.00 7 KAMIŃSKI Maciej UKS Sokół Zator 11-01-01 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
9. 25.50 8 REC Grzegorz SKS Kusy Kraków 08-03-06 Z/4099/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
10. 23.00 10 KRAJ Patryk SKS Kusy Kraków 08-04-05 Z/4710/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
11. 21.00 11 GÓRSKI Nikodem ULKS Lipinki 09-03-29 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
12. 19.50 12 BUKOWSKI Maksymilian WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08-10-17 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 --
13. 16.00 13 KURDZIEL Hubert KS Victoria Trzebinia 10-11-17 Z/4933/19 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
14. 16.00 14 HABEL Jan SKS Kusy Kraków 08-06-30 Z/4708/18 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
15. 8.50 18 KAJTOCH Adrian UKS Sokół Zator 10-04-16 U12 MA Kraków (1) 2019-06-01 -- LDK!
Ppal (150) M
1. 40.00 1 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 08-01-09 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
2. 25.00 5 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Kraków 09-05-25 Z/4096/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
3. 22.00 6 REC Grzegorz SKS Kusy Kraków 08-03-06 Z/4099/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
4. 22.00 2 BUKOWSKI Maksymilian WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08-10-17 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
5. 22.00 3 ZAKOPAL Max Kraków Athletics Team 10-05-04 Z/3728/19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 --
6. 19.50 4 PACHOLSKI Michał UKS bieganie.pl Stryszawa 09-01-19 U12 MA Kraków (1) 2019-05-18 -- LDK!
7. 17.00 8 JURGA Maciej SKS Kusy Kraków 08-02-14 Z/4709/18 U12 MA Kraków (1) 2019-05-11 -- LDK!
Dysk (0.75) M
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (4) M
Młot (5) M
Ciężarek (9) M
Oszczep (500) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
5-bój U16 M
4x100 M
4x200 M
4x400 M
100-200-300-400 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 39.203714847565 sekund