100 m K
1.
11.54
1 s1
KACZMAREK Natalia
KS Podlasie Bia³ystok
1998
Z/1152/14
Sen
PD
Pretoria (RSA) (1 /
F
)
2024-01-27
+1.2
M
KNS
200 m K
1.
23.05
1 s1
KACZMAREK Natalia
KS Podlasie Bia³ystok
1998
Z/1152/14
Sen
PD
Pretoria (RSA) (1 /
F
)
2024-01-27
+1.4
MM
KNS
300 m K
1.
35.52
1 s
KACZMAREK Natalia
KS Podlasie Bia³ystok
1998
Z/1152/14
Sen
PD
Potchefstroom (RSA) (1 /
F
)
2024-01-30
--
KNS
400 m K
1.
50.29
2 sA
KACZMAREK Natalia
KS Podlasie Bia³ystok
1998
Z/1152/14
Sen
PD
Xiamen (CHN) (M /
GW
)
2024-04-20
MM
KNS
5 km K
1.
16:51
0 +
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
Sevilla (ESP) (M /
E
)
2024-01-28
I
KNS
2.
17:15
39 +
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
Sevilla (ESP) (M /
B
)
2024-02-18
I
KNS
3.
17:28
46 +
BAÑKOWSKA Anna
KS Podlasie Bia³ystok
1990
Z/3112/11
Sen
PD
Sevilla (ESP) (M /
B
)
2024-02-18
II
10000 m K
1.
34:06.14
6 s1
KARPIUK Ma³gorzata
KS Podlasie Bia³ystok
2003
Z/0431/18
U23
PD
Ustka (M /
B
)
2024-04-13
I
LDK!
KNF
2.
34:15.31
7 s1
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
Ustka (M /
B
)
2024-04-13
I
KNS
3.
35:12.04
8 s1
KRAWCZYÑSKA Martyna
KS Prefbet-Sonarol
2004
Z/4033/18
U23
PD
Ustka (M /
B
)
2024-04-13
I
LDK!
KNF
4.
35:43.73
9 s1
KORYTKOWSKA Justyna
KS Prefbet-Sonarol
1986
Z/2255/11
Masters
PD
Ustka (M /
B
)
2024-04-13
I
10 km K
1.
33:25
37
BAÑKOWSKA Anna
KS Podlasie Bia³ystok
1990
Z/3112/11
Sen
PD
Valencia (ESP) (M /
E
)
2024-01-14
M
2.
33:53
5
BAÑKOWSKA Anna
KS Podlasie Bia³ystok
1990
Z/3112/11
Sen
PD
Poznañ (2)
2024-03-17
I
3.
34:06
0 +
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
Sevilla (ESP) (M /
E
)
2024-01-28
I
KNS
4.
34:31
7
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
Poznañ (2)
2024-03-17
I
KNS
5.
34:43
40 +
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
Sevilla (ESP) (M /
B
)
2024-02-18
I
KNS
6.
35:01
47 +
BAÑKOWSKA Anna
KS Podlasie Bia³ystok
1990
Z/3112/11
Sen
PD
Sevilla (ESP) (M /
B
)
2024-02-18
I
7.
36:07
25
JANKOWSKA Katarzyna
KS Podlasie Bia³ystok
1994
Z/1252/11
Sen
PD
Kraków (M)
2024-04-13
I
Pó³maraton K
1.
1:13:17
3
BAÑKOWSKA Anna
KS Podlasie Bia³ystok
1990
Z/3112/11
Sen
PD
Warszawa (M /
E
)
2024-03-24
M
2.
1:13:26
40 +
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
Sevilla (ESP) (M /
B
)
2024-02-18
M
KNS
3.
1:13:42
15
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
Sevilla (ESP) (M /
E
)
2024-01-28
M
KNS
4.
1:14:11
43 +
BAÑKOWSKA Anna
KS Podlasie Bia³ystok
1990
Z/3112/11
Sen
PD
Sevilla (ESP) (M /
B
)
2024-02-18
I
5.
1:18:27
8
PARSZCZYÑSKA Izabela
KS Podlasie Bia³ystok
1988
Z/0795/11
Masters
PD
Warszawa (M /
E
)
2024-03-24
I
6.
1:18:28
3
PARSZCZYÑSKA Izabela
KS Podlasie Bia³ystok
1988
Z/0795/11
Masters
PD
Wi±zowna (2)
2024-02-25
I
7.
1:18:56
4
JANKOWSKA Katarzyna
KS Podlasie Bia³ystok
1994
Z/1252/11
Sen
PD
Wi±zowna (2)
2024-02-25
I
DNF
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
Warszawa (M /
E
)
2024-03-24
--
KNS
Maraton K
1.
2:30:47
30
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
Sevilla (ESP) (M /
B
)
2024-02-18
MM
KNS
2.
2:31:25
34
BAÑKOWSKA Anna
KS Podlasie Bia³ystok
1990
Z/3112/11
Sen
PD
Sevilla (ESP) (M /
B
)
2024-02-18
MM
3.
2:36:33
3
BAÑKOWSKA Anna
KS Podlasie Bia³ystok
1990
Z/3112/11
Sen
PD
£ód¼ (M /
B
)
2024-04-28
M
4.
2:39:20
4
BERNARDELLI Iwona
KS Prefbet-Sonarol
1985
Z/1932/11
Masters
PD
£ód¼ (M /
B
)
2024-04-28
I
KNS
5.
2:41:50
26 f40
JAGIELSKA Ewa
KS Prefbet-Sonarol
1982
Z/1542/14
Masters
PD
Toruñ (M)
2024-03-23
I
6.
3:29:26
230 f50
KUCZKO Agnieszka Mariola
KS Podlasie Bia³ystok
1971
Z/0976/24
Masters
PD
Toruñ (M)
2024-03-23
III
Bieg 6-godzinny K
1.
64288
8
KUCZKO Agnieszka Mariola
KS Podlasie Bia³ystok
1971
Z/0976/24
Masters
PD
Warszawa (M)
2024-04-20
--
Kula (4) K
1.
17.66
1
KARDASZ Klaudia
KS Podlasie Bia³ystok
1996
Z/1449/12
Sen
PD
Athina (GRE) (M /
C
)
2024-04-24
MM
KNS
M³ot (4) K
1.
66.96
2
RÓ¯AÑSKA Ewa
KS Podlasie Bia³ystok
2000
Z/3814/15
Sen
PD
Kielce (1)
2024-03-22
M
KNS
2.
66.72
8
RÓ¯AÑSKA Ewa
KS Podlasie Bia³ystok
2000
Z/3814/15
Sen
PD
Leiria (POR) (M /
C
)
2024-03-10
M
KNS
Oszczep (600) K
1.
55.04
9
ANDREJCZYK Maria
LUKS Hañcza Suwa³ki
1996
Z/1412/12
Sen
PD
Leiria (POR) (M /
C
)
2024-03-09
M
KNS
2.
48.48
7
ANDRUKONIS Gabriela
KS Podlasie Bia³ystok
2002
Z/3069/17
U23
PD
Leiria (POR) (M /
C
)
2024-03-09
I
KNF
Chód 3 km K
bieg mountain classic K
1.
1:55:12
6
KRASZPULSKA Magdalena
KS Prefbet-Sonarol
1987
Z/8092/21
Masters
PD
Szczawnica (M)
2024-04-20
--
2.
2:10:07
15
CHE£MIÑSKA Katarzyna
UKS Technik Augustów
1999
Z/1656/24
Sen
PD
Szczawnica (M)
2024-04-20
--
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê
poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie
przej¶cie do
HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 2.7708549499512 sekund