60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.01 | 3 s3 | KOSIÑSKA Pola | UKS Trójka Miko³ów | 2006 | Z/1741/21 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | +0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.61 | 2 s1 | B£A¯YÑSKA Anna | TS AKS Chorzów | 2005 | Z/12348/21 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | +0.1 | II | |||||||||||||||||
2. | 14.04 | 7 s2 | BRONISZEWSKA Maja | TS AKS Chorzów | 2006 | Z/0959/19 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 18.50 | 2 s1 | FORNALIK Aleksandra | TS AKS Chorzów | 2006 | Z/3027/18 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | +1.3 | -- | LDK! | KN B | |||||||||||||||
2. | 21.21 | 5 s1 | KOZOK Tatiana | MKS Pa³ac M³odzie¿y Katowice | 2006 | Z/5858/21 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | +1.3 | -- | |||||||||||||||||
3. | 22.32 | 5 s2 | KOSIÑSKA Pola | UKS Trójka Miko³ów | 2006 | Z/1741/21 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 39.34 | 1 s1 | FORNALIK Aleksandra | TS AKS Chorzów | 2006 | Z/3027/18 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 41.16 | 2 s1 | B£A¯YÑSKA Anna | TS AKS Chorzów | 2005 | Z/12348/21 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 45.07 | 1 s7 | MACIEJCZEK Zuzanna | MKS Brenna Górki | 2005 | Z/5738/21 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 47.61 | 5 s3 | BRONISZEWSKA Maja | TS AKS Chorzów | 2006 | Z/0959/19 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 54.43 | 6 s3 | GRUSZCZYK Klaudia | LKS Pogórze Skoczów | 2006 | Z/5378/18 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | -- | ||||||||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:31.33 | 3 s1 | HOLECZEK Maja | TS AKS Chorzów | 2006 | Z/2427/22 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | -- | ||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:39.39 | 1 s1 | ROMANIAK Jagoda | TL Pogoñ Ruda ¦l±ska | 2006 | Z/0001/19 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1:41.93 | 4 s1 | CENKIER Weronika | MOSiR £aziska Górne | 2005 | Z/3971/18 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | -- | ||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:58.94 | 1 s1 | TYMAN Karolina | UKS Diament Godów | 2006 | Z/2078/20 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:47.31 | 1 s4 | STOK£OSA Marlena | MKS-MOSM Bytom | 2005 | Z/12165/21 | U20 | SL | Allendale, MI (USA) (2) | 2024-04-25 | III | ||||||||||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
10000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Pó³maraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Maraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
Bieg 6-godzinny K | |||||||||||||||||||||||||||||
3000 m prz K | |||||||||||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.60 | 6 | AUGUSTINIOK Kamila | MKS-MOSM Bytom | 2006 | Z/0961/19 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | +0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
NM | NIECKARZ Magdalena | MKS-MOSM Bytom () | 2006 | Z/3905/20 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.41 | 1 | WILIÑSKA Julia | KS Sprint Bielsko-Bia³a | 2006 | Z/2270/20 | U20 | SL | Rybnik (1) | 2024-04-06 | IV | LDK! | |||||||||||||||||
Dysk (0.60) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
M³ot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
M³ot (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 40.78 | 3 | PÊKALA Aleksandra | TL Pogoñ Ruda ¦l±ska | 2006 | Z/3055/22 | U20 | SL | Rybnik (1) | 2024-04-06 | III | KN B | |||||||||||||||||
Oszczep (400) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.20 | 1 | AUGUSTINIOK Kamila | MKS-MOSM Bytom | 2006 | Z/0961/19 | U20 | SL | Chorzów (1) | 2024-05-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg vertical K | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg mountain classic K | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg short trail K | |||||||||||||||||||||||||||||
b.górski na krótkim dyst. K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 0:36:48 | 1 U20 | TYMAN Karolina | UKS Diament Godów | 2006 | Z/2078/20 | U20 | SL | Bielsko-Bia³a (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
2. | 0:41:12 | 4 U20 | MACIEJCZEK Zuzanna | MKS Brenna Górki | 2005 | Z/5738/21 | U20 | SL | Bielsko-Bia³a (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 0:41:31 | 5 U20 | WRZOSOWSKA Klaudia | CKS Budowlani Czêstochowa | 2006 | Z/4608/19 | U20 | SL | Bielsko-Bia³a (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
4. | 0:50:52 | 8 U20 | MADZIA Zuzanna | MKS-R Centrum Dziêgielów | 2005 | Z/2502/19 | U20 | SL | Bielsko-Bia³a (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 1.318295955658 sekund |