50 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6.98 | 1 s1 | KOWIESKA Maja | STS Pomerania Szczecinek | 2008 | Z/5757/19 | U18 | ZP | Szczecinek (2) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 7.08 | 2 s1 | KOMMISARCZYK Zuzanna | STS Pomerania Szczecinek | 2008 | Z/4118/20 | U18 | ZP | Szczecinek (2) | 2023-12-16 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 7.23 | 1 s2 | ŚWIĄDER Lena | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | Z/4909/18 | U18 | ZP | Szczecinek (2) | 2023-12-16 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 7.27 | 3 s1 | KWIATKOWSKA Zuzanna | STS Pomerania Szczecinek | 2008 | Z/5053/22 | U18 | ZP | Szczecinek (2) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 7.32 | 2 s2 | GACA Zofia | STS Pomerania Szczecinek | 2008 | Z/4867/19 | U18 | ZP | Szczecinek (2) | 2023-12-16 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 7.55 | 4 s1 | MROZIK Alicja | STS Pomerania Szczecinek | 2008 | Z/4138/19 | U18 | ZP | Szczecinek (2) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 7.94 | 3 s2 | DRAGAŃSKA Zuzanna | STS Pomerania Szczecinek | 2008 | Z/5839/23 | U18 | ZP | Szczecinek (2) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.48 | 1 | KASPRZAK Oliwia | WLKS Wrocław | 2007 | Z/3881/20 | U18 | DS | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 7.49 | 1 | KASPRZAK Oliwia | WLKS Wrocław | 2007 | Z/3881/20 | U18 | DS | Wrocław (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 7.50 | 1 e1 | KASPRZAK Oliwia | WLKS Wrocław | 2007 | Z/3881/20 | U18 | DS | Wrocław (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 7.51 | 1 e1 | KASPRZAK Oliwia | WLKS Wrocław | 2007 | Z/3881/20 | U18 | DS | Wrocław (1) | 2024-01-14 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 7.54 | 1 e3 | KASPRZAK Oliwia | WLKS Wrocław | 2007 | Z/3881/20 | U18 | DS | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 7.55 | 1 | KASPRZAK Oliwia | WLKS Wrocław | 2007 | Z/3881/20 | U18 | DS | Wrocław (1) | 2024-01-14 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 7.57 | 1 f2 | JEŻ Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2007 | Z/0747/20 | U18 | LB | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
8. | 7.61 | 2 e2 | JEŻ Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2007 | Z/0747/20 | U18 | LB | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
9. | 7.62 | 2 | WOŹNIAK Maja | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/2342/20 | U18 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
10. | 7.63 | 4 e1 | WOŹNIAK Maja | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/2342/20 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 18.75 | 1 s14 | PUŁAWSKA Maria | TL Pogoń Ruda Śląska | 2007 | Z/5604/18 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-06 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 19.13 | 1 s3 | BISKUP Wiktoria | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | Z/2787/19 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (2) | 2023-12-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 19.89 | 2 s15 | DUNIKOWSKA Julia | UKS Czwórka Żory | 2008 | Z/2684/20 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-06 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 20.52 | 2 s13 | NOGAJ Bianka | CKS Budowlani Częstochowa | 2008 | Z/12476/21 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-06 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 20.75 | 1 s5 | CICHOSZ Nikola | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2008 | Z/1965/22 | U18 | LD | Łódź (1) | 2023-12-17 | |||||||||||||||||||
6. | 20.79 | 3 s13 | KUPCZAK Olga | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2008 | Z/1636/23 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-06 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 20.96 | 1 s15 | OPALCZYK Roksana | UKS Lisy Zgierz | 2008 | Z/1911/19 | U18 | LD | Łódź (1) | 2023-12-03 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 21.06 | 1 s7 | TYMOSZCZUK Maja | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | Z/0908/21 | U18 | MZ | Łódź (1) | 2023-12-17 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 21.12 | 2 s17 | CICHOSZ Nikola | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2008 | Z/1965/22 | U18 | LD | Łódź (1) | 2023-12-03 | |||||||||||||||||||
10. | 21.34 | 1 s20 | ŁAGODZIŃSKA Zuzanna | UKS Lisy Zgierz | 2007 | Z/1907/19 | U18 | LD | Łódź (1) | 2023-12-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 24.51 | 1 | JEŻ Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2007 | Z/0747/20 | U18 | LB | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
2. | 24.55 | 1 s1 | KASPRZAK Oliwia | WLKS Wrocław | 2007 | Z/3881/20 | U18 | DS | Wrocław (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 24.58 | 1 s4 | JEŻ Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2007 | Z/0747/20 | U18 | LB | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
4. | 24.62 | 1 s14 | KASPRZAK Oliwia | WLKS Wrocław | 2007 | Z/3881/20 | U18 | DS | Wrocław (1) | 2024-02-04 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 24.63 | 1 s1 | KASPRZAK Oliwia | WLKS Wrocław | 2007 | Z/3881/20 | U18 | DS | Wrocław (1) | 2024-01-14 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 24.82 | 2 s1 | KUŚ Anastazja | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | Z/2483/20 | U18 | WN | Wrocław (1) | 2024-01-28 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
7. | 24.98 | 1 s8 | PUŁAWSKA Maria | TL Pogoń Ruda Śląska | 2007 | Z/5604/18 | U18 | SL | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 25.01 | 1 s8 | WOŹNIAK Maja | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/2342/20 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
9. | 25.04 | 1 s1 | WOŹNIAK Maja | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/2342/20 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
10. | 25.08 | 1 e1 | JEŻ Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2007 | Z/0747/20 | U18 | LB | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 37.98 | 1 | TOMCZYK Zofia | UMLKS Pegaz Opoczno | 2008 | Z/2525/20 | U18 | LD | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 38.62 | 1 s8 | TOMCZYK Zofia | UMLKS Pegaz Opoczno | 2008 | Z/2525/20 | U18 | LD | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 38.76 | 1 e4 | TOMCZYK Zofia | UMLKS Pegaz Opoczno | 2008 | Z/2525/20 | U18 | LD | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 38.80 | 2 | KUŚ Anastazja | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | Z/2483/20 | U18 | WN | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
5. | 38.93 | 1 s1 | KUŚ Anastazja | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | Z/2483/20 | U18 | WN | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
6. | 39.18 | 2 s1 | ZBIELSKA Maja | BKS Bydgoszcz | 2007 | Z/1011/19 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
7. | 39.21 | 1 e1 | KUŚ Anastazja | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | Z/2483/20 | U18 | WN | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
8. | 39.58 | 3 | ZBIELSKA Maja | BKS Bydgoszcz | 2007 | Z/1011/19 | U18 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | |||||||||||||||||||
9. | 39.65 | 2 s1 | KANAKANTI Jasmine | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4916/22 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | KN B | ||||||||||||||||||
10. | 39.89 | 2 s2 | PAJĘCKA Lena | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2007 | Z/0737/18 | U18 | DS | Wrocław (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 54.15 | 2 e1 | KUŚ Anastazja | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | Z/2483/20 | U18 | WN | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
2. | 56.76 | 1 s2 | KANAKANTI Jasmine | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4916/22 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | KN B | ||||||||||||||||||
3. | 57.05 | 1 s1 | ZBIELSKA Maja | BKS Bydgoszcz | 2007 | Z/1011/19 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | |||||||||||||||||||
4. | 57.66 | 2 s2 | SADKIEWICZ Julia | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/2698/18 | U18 | MA | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | KN B | ||||||||||||||||||
5. | 57.96 | 1 s3 | REJMONIAK Natalia | MKS-MOSM Bytom | 2007 | Z/2026/22 | U18 | SL | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | KN B | ||||||||||||||||||
6. | 58.92 | 3 s1 | CZARNY Julia | KKL Stal Stalowa Wola | 2008 | Z/0058/21 | U18 | PK | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 59.20 | 3 s3 | REJMONIAK Natalia | MKS-MOSM Bytom | 2007 | Z/2026/22 | U18 | SL | Toruń (1) | 2024-01-20 | KN B | ||||||||||||||||||
8. | 59.29 | 4 s1 | SADLEJA Julia | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | Z/6270/22 | U18 | PK | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | KN B | ||||||||||||||||||
9. | 60.34 | 1 s2 | SZŁAPKA Faustyna | MKS-MOS Śrem | 2007 | Z/1824/19 | U18 | WP | Toruń (1) | 2024-01-28 | KN B | ||||||||||||||||||
10. | 60.88 | 3 s2 | OPALCZYK Roksana | UKS Lisy Zgierz | 2008 | Z/1911/19 | U18 | LD | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:19.98 | 1 s3 | OPALCZYK Roksana | UKS Lisy Zgierz | 2008 | Z/1911/19 | U18 | LD | Łódź (1) | 2023-12-17 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 1:30.92 | 3 s3 | SKUPIŃSKA Maria | RKS Łódź | 2007 | Z/0275/21 | U18 | LD | Łódź (1) | 2023-12-17 | |||||||||||||||||||
DNF | ŁAGODZIŃSKA Zuzanna | UKS Lisy Zgierz | 2007 | Z/1907/19 | U18 | LD | Łódź (1) | 2023-12-17 | LDK! | ||||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:31.18 | 1 s1 | PAJĘCKA Lena | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2007 | Z/0737/18 | U18 | DS | Spała (1) | 2024-01-21 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 1:32.45 | 1 s1 | CIEŚLAK Olivia | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/6148/22 | U18 | KP | New York, NY (USA) (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 1:33.79 | 1 | PAJĘCKA Lena | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2007 | Z/0737/18 | U18 | DS | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 1:34.87 | 1 s1 | OWCZARUK Hanna | AL Międzyzdroje | 2007 | Z/13134/21 | U18 | ZP | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 1:35.03 | 2 | OWCZARUK Hanna | AL Międzyzdroje | 2007 | Z/13134/21 | U18 | ZP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 1:35.08 | 2 s1 | ŁUKOWSKA Zuzanna | Ducla Academy Warszawa | 2007 | Z/4298/20 | U18 | MZ | Toruń (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
7. | 1:35.32 | 3 | ZIELIŃSKA Alicja | UKS Herkules Sulejówek | 2007 | Z/3227/21 | U18 | MZ | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 1:35.93 | 1 s8 | SZŁAPKA Faustyna | MKS-MOS Śrem | 2007 | Z/1824/19 | U18 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | KN B | ||||||||||||||||||
9. | 1:35.97 | 1 e4 | ZIELIŃSKA Alicja | UKS Herkules Sulejówek | 2007 | Z/3227/21 | U18 | MZ | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 1:36.14 | 4 s1 | ZIELIŃSKA Alicja | UKS Herkules Sulejówek | 2007 | Z/3227/21 | U18 | MZ | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:06.22 | 2 s10 | CIEŚLAK Olivia | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/6148/22 | U18 | KP | Boston, MA (USA) (1) | 2024-03-10 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 2:08.32 | 1 s1 | CIEŚLAK Olivia | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/6148/22 | U18 | KP | New York, NY (USA) (2) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 2:09.25 | 1 s1 | CIEŚLAK Olivia | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/6148/22 | U18 | KP | New York, NY (USA) (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 2:12.58 | 6 s1 | PESTKA Oksana | AML Słupsk | 2008 | Z/0060/19 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
5. | 2:15.00 | 1 s1 | BRUDNY Regina | RLTL Optima Radom | 2007 | Z/12996/21 | U18 | MZ | Spała (1) | 2024-01-21 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 2:15.96 | 2 s1 | JAROŃ Zuzanna | MKS-MOSM Bytom | 2008 | Z/1415/20 | U18 | SL | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 2:16.28 | 9 s1 | NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota | KS Energetyk Poznań | 2007 | Z/3133/19 | U18 | WP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 2:19.19 | 1 s3 | REJMONIAK Natalia | MKS-MOSM Bytom | 2007 | Z/2026/22 | U18 | SL | Toruń (1) | 2024-01-13 | KN B | ||||||||||||||||||
9. | 2:22.23 | 1 s1 | SZYMCZAK Maria | ULKS Uczniak Szprotawa | 2008 | Z/6489/21 | U18 | LB | Cottbus (GER) (2) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 2:22.35 | 3 s2 | SZUSTER Katarzyna | MKS Hermes Gryfino | 2008 | Z/14428/21 | U18 | ZP | Neubrandenburg (GER) (2) | 2023-12-16 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:51.88 | 1 s1 | PESTKA Oksana | AML Słupsk | 2008 | Z/0060/19 | U18 | PM | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
2. | 2:55.80 | 1 s1 | DUDZIŃSKA Weronika | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/0271/20 | U18 | WP | Wrocław (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 2:56.18 | 2 s1 | BRUDNY Regina | RLTL Optima Radom | 2007 | Z/12996/21 | U18 | MZ | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 2:56.27 | 1 s3 | BRUDNY Regina | RLTL Optima Radom | 2007 | Z/12996/21 | U18 | MZ | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 2:56.43 | 2 s1 | KUNICKA Weronika | LUKS Start Nakło | 2007 | Z/1198/18 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 2:57.53 | 1 s1 | PESTKA Oksana | AML Słupsk | 2008 | Z/0060/19 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
7. | 2:57.54 | 2 s1 | BRUDNY Regina | RLTL Optima Radom | 2007 | Z/12996/21 | U18 | MZ | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 2:58.44 | 2 s1 | MACHAJ Blanka | KKL Stal Stalowa Wola | 2007 | Z/2462/20 | U18 | PK | Rzeszów (1) | 2024-01-27 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 2:59.57 | 2 s3 | GIEREK Adrianna | KKL Kielce | 2008 | Z/1927/20 | U18 | SK | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 2:59.63 | 1 s1 | JAROŃ Zuzanna | MKS-MOSM Bytom | 2008 | Z/1415/20 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:48.11 | 3 s1 | PIASECKA Eliza | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | Z/13997/21 | U18 | PK | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | KN B | ||||||||||||||||||
2. | 4:49.83 | 4 s1 | SZUBERT Małgorzata | KS SMS Szklarska Poręba | 2007 | Z/0538/22 | U18 | DS | Wrocław (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 5:01.95 | 7 s1 | ZAJĄC Kamila | WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz | 2007 | Z/3062/18 | U18 | MA | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 5:10.53 | 8 s1 | NASKRĘT Zuzanna | KS Energetyk Poznań | 2007 | Z/3257/23 | U18 | WP | Wałcz (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 5:14.95 | 7 s1 | GUMULSKA Magdalena | Kraków Athletics Team | 2008 | Z/13860/21 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
6. | 5:19.21 | 5 s1 | WYCZÓŁKOWSKA Milena | Athletics Team Radomsko | 2008 | Z/3834/19 | U18 | LD | Wrocław (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 5:36.76 | 8 s1 | MACIĄG Helena | AZS UMCS Lublin | 2007 | Z/4311/21 | U18 | LU | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
Mila K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:53.59 | 2 s1 | CIEŚLAK Olivia | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/6148/22 | U18 | KP | State College, PA (USA) (2) | 2024-02-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 5:05.27 | 14 s2 | CIEŚLAK Olivia | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/6148/22 | U18 | KP | New York, NY (USA) (M) | 2024-02-11 | LDK! | ||||||||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6:23.75 | 1 s1 | DUDZIŃSKA Weronika | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/0271/20 | U18 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 6:24.69 | 1 s1 | DUDZIŃSKA Weronika | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | Z/0271/20 | U18 | WP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 6:24.93 | 2 s1 | MARSZEWSKA Maja | Akademia Biegowa Kartuzy | 2008 | Z/3438/20 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-11 | KN B | ||||||||||||||||||
4. | 6:31.90 | 2 s1 | JAROŃ Zuzanna | MKS-MOSM Bytom | 2008 | Z/1415/20 | U18 | SL | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 6:33.51 | 3 s1 | GÓRSKA Antonina | LUKS Boguszyce | 2008 | Z/0484/20 | U18 | LD | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 6:33.96 | 4 s1 | KUNICKA Weronika | LUKS Start Nakło | 2007 | Z/1198/18 | U18 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 6:36.99 | 2 s1 | SZUBERT Małgorzata | KS SMS Szklarska Poręba | 2007 | Z/0538/22 | U18 | DS | Wrocław (1) | 2024-01-14 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 6:37.52 | 3 s1 | ADAMCZEWSKA Zofia | KS SMS Szklarska Poręba | 2008 | Z/0805/23 | U18 | DS | Wrocław (1) | 2024-01-14 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 6:37.76 | 3 s1 | KUNICKA Weronika | LUKS Start Nakło | 2007 | Z/1198/18 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 6:37.76 | 5 s1 | ZIELIŃSKA Zuzanna | KKL Rodło Kwidzyn | 2008 | Z/0106/20 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
DNF | FILAPEK Maria | MKS Czechowice-Dziedzice | 2007 | Z/12803/21 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||||
DNF | JAREK Jagoda | MKS Czechowice-Dziedzice | 2007 | Z/4058/20 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K DzMł (68.6/7.0) K | |||||||||||||||||||||||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.57 | 1 e1 | LIPIŃSKA Lena | MKL Szczecin (UKS OSoT Szczecin) | 2008 | Z/0084/22 | U18 | ZP | Neubrandenburg (GER) (2) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 9.65 | 2 s1 | LIPIŃSKA Lena | MKL Szczecin (UKS OSoT Szczecin) | 2008 | Z/0084/22 | U18 | ZP | Szczecin (2) | 2023-12-09 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 9.87 | 2 s1 | SOBOLAK Urszula | KS Komunalni Sanok | 2008 | Z/2579/20 | U18 | PK | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 9.88 | 1 | HABRYCH Maria | MLUKS Mokasyn Płoty | 2008 | Z/5463/22 | U18 | ZP | Neubrandenburg (GER) (2) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 9.94 | 0 e | STASIERSKA Weronika | LKS Orkan Ostrzeszów | 2008 | Z/2648/21 | U18 | WP | Zielona Góra (2) | 2023-12-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 9.95 | 2 e1 | HABRYCH Maria | MLUKS Mokasyn Płoty | 2008 | Z/5463/22 | U18 | ZP | Neubrandenburg (GER) (2) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 10.04 | 2 | OPASAŁA Pola | MLUKS Mokasyn Płoty | 2008 | Z/8228/21 | U18 | ZP | Neubrandenburg (GER) (2) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 10.16 | 3 e1 | OPASAŁA Pola | MLUKS Mokasyn Płoty | 2008 | Z/8228/21 | U18 | ZP | Neubrandenburg (GER) (2) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 10.19 | 1 s2 | MRUGAŁA Łucja | KS Komunalni Sanok | 2008 | Z/2578/20 | U18 | PK | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 10.21 | 4 s1 | MIELNIK Aleksandra | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | Z/2610/20 | U18 | PK | Rzeszów (1) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.34 | 1 e1 | ZOCHNIAK Amelia | UKS Czempion Bełchatów | 2007 | Z/3464/19 | U18 | LD | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
2. | 8.41 | 1 e1 | ZOCHNIAK Amelia | UKS Czempion Bełchatów | 2007 | Z/3464/19 | U18 | LD | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
3. | 8.41 | 1 | ZOCHNIAK Amelia | UKS Czempion Bełchatów | 2007 | Z/3464/19 | U18 | LD | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
4. | 8.42 | 1 | ZOCHNIAK Amelia | UKS Czempion Bełchatów | 2007 | Z/3464/19 | U18 | LD | Spała (1) | 2024-01-28 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
5. | 8.46 | 1 e1 | ZOCHNIAK Amelia | UKS Czempion Bełchatów | 2007 | Z/3464/19 | U18 | LD | Spała (1) | 2024-01-21 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
6. | 8.46 | 1 | ZOCHNIAK Amelia | UKS Czempion Bełchatów | 2007 | Z/3464/19 | U18 | LD | Spała (1) | 2024-01-21 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
7. | 8.48 | 1 | ZOCHNIAK Amelia | UKS Czempion Bełchatów | 2007 | Z/3464/19 | U18 | LD | Wrocław (1) | 2024-01-14 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
8. | 8.52 | 1 e1 | ZOCHNIAK Amelia | UKS Czempion Bełchatów | 2007 | Z/3464/19 | U18 | LD | Wrocław (1) | 2024-01-14 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
9. | 8.57 | 2 | ROJEK Zofia | AZS-AWF Gorzów | 2007 | Z/1018/20 | U18 | LB | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
10. | 8.60 | 1 e1 | ROJEK Zofia | AZS-AWF Gorzów | 2007 | Z/1018/20 | U18 | LB | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
60 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.70 | 1 w1 | WIESZTORT Laura | AZS UMCS Lublin | 2008 | Z/2849/19 | U18 | LU | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 1.66 | 9 | GAJDA Julia | UKS MTE Milanówek | 2008 | Z/0687/20 | U18 | MZ | Toruń (M) | 2024-02-18 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 1.65 | 1 | WIESZTORT Laura | AZS UMCS Lublin | 2008 | Z/2849/19 | U18 | LU | Warszawa (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 1.65 | 3 w1 | KOZAN Zuzanna | NKS Start Namysłów | 2007 | Z/7269/21 | U18 | OP | Wrocław (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 1.65 | 1 | WIESZTORT Laura | AZS UMCS Lublin | 2008 | Z/2849/19 | U18 | LU | Warszawa (1) | 2024-02-03 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 1.65 | 1 | KOZIURA Karolina | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2008 | Z/1522/22 | U18 | ZP | Wrocław (M) | 2024-02-10 | KN B | ||||||||||||||||||
7. | 1.65 | 2 | MOŁDOCH Milena | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | Z/0050/21 | U18 | PK | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 1.64 | 1 | KOBACKA Hanna | UKS Błyskawica Domaniewice | 2008 | Z/9741/21 | U18 | LD | Aleksandrów Łódzki (1) | 2024-01-06 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 1.62 | 3 | KOBACKA Hanna | UKS Błyskawica Domaniewice | 2008 | Z/9741/21 | U18 | LD | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 1.62 | 4 | KIJAŃSKA Nikola | MKS Aleksandrów Łódzki | 2007 | Z/2630/21 | U18 | LD | Wrocław (M) | 2024-02-10 | KN B | ||||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.90 | 1 f6 | TYSZKO Laura | AZS-AWFiS Gdańsk | 2007 | Z/14514/21 | U18 | PM | Spała (1) | 2024-01-28 | KNF | ||||||||||||||||||
2. | 3.90 | 1 | TYSZKO Laura | AZS-AWFiS Gdańsk | 2007 | Z/14514/21 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-09 | KNF | ||||||||||||||||||
3. | 3.90 | 8 | TYSZKO Laura | AZS-AWFiS Gdańsk | 2007 | Z/14514/21 | U18 | PM | Toruń (M) | 2024-02-17 | KNF | ||||||||||||||||||
4. | 3.82 | 3 | TYSZKO Laura | AZS-AWFiS Gdańsk | 2007 | Z/14514/21 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | KNF | ||||||||||||||||||
5. | 3.81 | 1 | TYSZKO Laura | AZS-AWFiS Gdańsk | 2007 | Z/14514/21 | U18 | PM | Gdańsk (2) | 2024-02-24 | KNF | ||||||||||||||||||
6. | 3.80 | 2 | TORLIŃSKA Julia | KL Gdynia | 2008 | Z/0610/19 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
7. | 3.70 | 3 | BRZEZINSKA Katarzyna | SL Olimpia Poznań | 2008 | Z/1692/20 | U18 | WP | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 3.65 | 1 | BRZEZINSKA Katarzyna | SL Olimpia Poznań | 2008 | Z/1692/20 | U18 | WP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 3.62 | 4 | TORLIŃSKA Julia | KL Gdynia | 2008 | Z/0610/19 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
10. | 3.60 | 3 f2 | TYSZKO Laura | AZS-AWFiS Gdańsk | 2007 | Z/14514/21 | U18 | PM | Toruń (1) | 2024-01-13 | KNF | ||||||||||||||||||
Tyczka K nieregulaminowe | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.60 | 2 | JASTRZĄB Zofia | KKL Kielce | 2006 | U18 | SK | Kielce (2) | 2023-12-16 | ||||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.89 | 1 w1 | KOZAN Zuzanna | NKS Start Namysłów | 2007 | Z/7269/21 | U18 | OP | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 5.85 | 1 | KANICKA Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2007 | Z/1060/18 | U18 | WP | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
3. | 5.65 | 4 f2 | STAWSKA Arina | MLKS Sokół Lubin | 2007 | Z/1896/21 | U18 | DS | Wrocław (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 5.59 | 1 f2 | STAWSKA Arina | MLKS Sokół Lubin | 2007 | Z/1896/21 | U18 | DS | Cottbus (GER) (2) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 5.59 | 1 f2 | DĄBSKA Magdalena | KS Agros Zamość | 2008 | Z/3133/20 | U18 | LU | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | KNF KN B | ||||||||||||||||||
6. | 5.59 | 2 | STAWSKA Arina | MLKS Sokół Lubin | 2007 | Z/1896/21 | U18 | DS | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 5.51 | 2 w1 | WIESZTORT Laura | AZS UMCS Lublin | 2008 | Z/2849/19 | U18 | LU | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 5.51 | 3 | ŚWIĄTKOWSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2008 | Z/0699/21 | U18 | PM | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 5.50 | 1 | STAWSKA Arina | MLKS Sokół Lubin | 2007 | Z/1896/21 | U18 | DS | Zielona Góra (2) | 2023-11-25 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 5.49 | 3 | WIESZTORT Laura | AZS UMCS Lublin | 2008 | Z/2849/19 | U18 | LU | Aleksandrów Łódzki (1) | 2024-01-06 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.07 | 1 | LOSY Zofia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2007 | Z/1062/18 | U18 | WP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
2. | 12.05 | 1 | LOSY Zofia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2007 | Z/1062/18 | U18 | WP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
3. | 11.97 | 2 | DĄBSKA Magdalena | KS Agros Zamość | 2008 | Z/3133/20 | U18 | LU | Wrocław (M) | 2024-02-11 | KNF KN B | ||||||||||||||||||
4. | 11.91 | 3 | STOJEK Emilia | MKS Tempo Kęty | 2008 | Z/3274/19 | U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-11 | KNF KN B | ||||||||||||||||||
5. | 11.89 | 2 | LOSY Zofia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2007 | Z/1062/18 | U18 | WP | Wrocław (1) | 2024-01-28 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
6. | 11.88 | 4 | NOWAK Helena | GKS Start Długołęka | 2008 | Z/1076/20 | U18 | DS | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
7. | 11.84 | 1 | STOJEK Emilia | MKS Tempo Kęty | 2008 | Z/3274/19 | U18 | MA | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | KNF KN B | ||||||||||||||||||
8. | 11.83 | 2 | STOJEK Emilia | MKS Tempo Kęty | 2008 | Z/3274/19 | U18 | MA | Brzeszcze (2) | 2024-01-13 | KNF KN B | ||||||||||||||||||
9. | 11.75 | 3 | DĄBSKA Magdalena | KS Agros Zamość | 2008 | Z/3133/20 | U18 | LU | Rzeszów (M) | 2024-02-04 | KNF KN B | ||||||||||||||||||
10. | 11.70 | 3 | DĄBSKA Magdalena | KS Agros Zamość | 2008 | Z/3133/20 | U18 | LU | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | KNF KN B | ||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.47 | 1 | KRYSZTAŁOWICZ Maja | MKS Hermes Gryfino | 2007 | Z/0075/21 | U18 | ZP | Szczecin (2) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 15.57 | 1 | WYSOCZAŃSKA Iga | MKL Jurand Szczytno | 2007 | Z/13043/21 | U18 | WN | Wrocław (M) | 2024-02-11 | KNF | ||||||||||||||||||
2. | 15.09 | 2 | WYSOCZAŃSKA Iga | MKL Jurand Szczytno | 2007 | Z/13043/21 | U18 | WN | Łódź (M) | 2024-01-27 | KNF | ||||||||||||||||||
3. | 14.86 | 2 | WYSOCZAŃSKA Iga | MKL Jurand Szczytno | 2007 | Z/13043/21 | U18 | WN | Aleksandrów Łódzki (1) | 2024-01-14 | KNF | ||||||||||||||||||
4. | 14.80 | 1 | WYSOCZAŃSKA Iga | MKL Jurand Szczytno | 2007 | Z/13043/21 | U18 | WN | Spała (1) | 2024-01-28 | KNF | ||||||||||||||||||
5. | 14.30 | 2 f2 | WYSOCZAŃSKA Iga | MKL Jurand Szczytno | 2007 | Z/13043/21 | U18 | WN | Spała (1) | 2023-12-28 | KNF | ||||||||||||||||||
6. | 14.16 | 2 | BIELECKA Maja | RLTL Optima Radom | 2007 | Z/1898/20 | U18 | MZ | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 14.09 | 1 | WYSOCZAŃSKA Iga | MKL Jurand Szczytno | 2007 | Z/13043/21 | U18 | WN | Spała (1) | 2024-01-21 | KNF | ||||||||||||||||||
8. | 13.94 | 1 | BIELECKA Maja | RLTL Optima Radom | 2007 | Z/1898/20 | U18 | MZ | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 13.87 | 2 | BIELECKA Maja | RLTL Optima Radom | 2007 | Z/1898/20 | U18 | MZ | Warszawa (1) | 2024-02-03 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 13.58 | 3 | LEWANDOWSKA Nikola | CKS Budowlani Częstochowa | 2008 | Z/4073/20 | U18 | SL | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
5-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
5-bój J MŁ K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3693 | 1 | WIESZTORT Laura | AZS UMCS Lublin | 2008 | Z/2849/19 | U18 | LU | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8.66-1.70-10.43-5.51-2:38.07 | |||||||||||||||||||||||||||||
2. | 3469 | 2 | KOZAN Zuzanna | NKS Start Namysłów | 2007 | Z/7269/21 | U18 | OP | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9.02-1.55-10.09-5.89-2:43.45 | |||||||||||||||||||||||||||||
3. | 3294 | 3 | RUDNIK Julia | niestowarzyszona (niestowarzyszonaSTS Pomerania Szczecin) | 2007 | Z/2650/19 | U18 | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | ||||||||||||||||||
8.81-1.46- 9.16-5.44-2:36.93 | |||||||||||||||||||||||||||||
4. | 3285 | 4 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 2007 | Z/1110/18 | U18 | MZ | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9.14-1.46-12.10-5.11-2:40.26 | |||||||||||||||||||||||||||||
5. | 3160 | 5 | BAŁAZY Karolina | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2007 | Z/2803/21 | U18 | SL | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | ||||||||||||||||||
8.90-1.46- 9.12-5.15-2:39.45 | |||||||||||||||||||||||||||||
6. | 3135 | 6 | BANY Adrianna | KS AZS AWF Warszawa | 2007 | Z/2617/22 | U18 | MZ | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8.87-1.49-10.14-5.02-2:48.08 | |||||||||||||||||||||||||||||
7. | 3119 | 10 | BAŁAZY Karolina | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2007 | Z/2803/21 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
9.30-1.46- 8.97-5.22-2:36.65 | |||||||||||||||||||||||||||||
8. | 3008 | 7 | RATAJCZAK Zofia | MUKS Szok Bojanowo | 2007 | Z/0038/18 | U18 | WP | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9.25-1.43-10.48-5.12-2:51.07 | |||||||||||||||||||||||||||||
9. | 2903 | 1 | KOZAN Zuzanna | NKS Start Namysłów | 2007 | Z/7269/21 | U18 | OP | Wrocław (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8.9-1.65-10.14-5.46-DNF | |||||||||||||||||||||||||||||
10. | 2851 | 8 | MRUGAŁA Łucja | KS Komunalni Sanok | 2008 | Z/2578/20 | U18 | PK | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9.33-1.49- 7.46-5.07-2:50.73 | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5:57.36 | 1 s1 | BARTCZAK Aleksandra | STS Pomerania Szczecinek | 2008 | Z/3246/19 | U18 | ZP | Szczecinek (2) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
Chód 2 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10:26.93 | 1 s1 | DROZDOWSKA Aleksandra | MKS Czechowice-Dziedzice | 2007 | Z/3161/19 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
2. | 10:41.92 | 2 s1 | WAWRZYŃCZAK Maja | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | Z/4657/19 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 13:20.63 | 3 s1 | ŁĄGIEWKA Nadia | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | Z/3929/20 | U18 | SL | Ostrava (CZE) (1) | 2024-01-24 | LDK! | ||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 15:28.04 | 1 s1 | DROZDOWSKA Aleksandra | MKS Czechowice-Dziedzice | 2007 | Z/3161/19 | U18 | SL | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
2. | 15:30.01 | 2 s1 | ZEMBROWSKA Aleksandra | WLKS Nowe Iganie | 2007 | Z/0977/23 | U18 | MZ | Wrocław (M) | 2024-02-11 | KNF | ||||||||||||||||||
3. | 15:49.73 | 3 s1 | DZIEPAK Agata | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | Z/2726/20 | U18 | PK | Wrocław (M) | 2024-02-11 | KN B | ||||||||||||||||||
4. | 16:05.10 | 1 s1 | DZIEPAK Agata | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | Z/2726/20 | U18 | PK | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | KN B | ||||||||||||||||||
5. | 16:18.65 | 4 s1 | WALCZAK Paulina | UKS Przełaj Żerków | 2007 | Z/0747/18 | U18 | WP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | KN B | ||||||||||||||||||
6. | 16:21.14 | 2 s1 | ZEMBROWSKA Aleksandra | WLKS Nowe Iganie | 2007 | Z/0977/23 | U18 | MZ | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | KNF | ||||||||||||||||||
7. | 16:21.27 | 1 s1 | DZIEPAK Agata | CWKS Resovia Rzeszów | 2007 | Z/2726/20 | U18 | PK | Rzeszów (1) | 2024-01-13 | KN B | ||||||||||||||||||
8. | 16:22.09 | 1 s1 | KRAWIEC Julia | LKS Stal Mielec | 2008 | Z/4608/21 | U18 | PK | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 16:24.78 | 3 s1 | KRAWIEC Julia | LKS Stal Mielec | 2008 | Z/4608/21 | U18 | PK | Rzeszów (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 16:31.57 | 5 s1 | WAWRZYŃCZAK Maja | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | Z/4657/19 | U18 | SL | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4x200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:41.85 | 3 s1 | OLCZYK Anna DOMAGAŁA Małgorzata ZOCHNIAK Amelia ZAŁĘCZNA Roksana |
UKS Czempion Bełchatów | 07 07 07 07 |
U18 | LD | Toruń (M) | 2024-02-18 | ||||||||||||||||||||
2. | 1:54.59 | 4 s2 | KORYCKA Anna CHŁOPIK Łucja JURCZAK Aleksandra GAJDA Julia |
UKS MTE Milanówek | 07 08 10 08 |
U18 | MZ | Toruń (M) | 2024-02-18 | ||||||||||||||||||||
3. | 2:08.85 | 2 s1 | ROSIŃSKA Wiktoria KOWALSKA Jagoda URBANIAK Nadia CICHOSZ Nikola |
KS Polanik Piotrków Trybunalski | 12 10 10 08 |
U18 | LD | Łódź (1) | 2024-02-17 | ||||||||||||||||||||
4x200 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:37.31 | 1 s3 | BANASZEK Karol SADKIEWICZ Julia KĘDZIOR Kacper KANAKANTI Jasmine |
WKS Wawel Kraków | 07 07 08 07 |
U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-11 | ||||||||||||||||||||
2. | 3:40.34 | 2 s3 | CZAJKOWSKI Jacek BURMAS Emilia STRZELECKI Stanisław MICHALUK Vanessa |
MKS Bolesłavia Bolesławiec | 07 07 07 08 |
U18 | DS | Wrocław (M) | 2024-02-11 | ||||||||||||||||||||
3. | 3:43.31 | 1 s2 | NOWAK Tymoteusz BŁASZCZYK Maria WOJTASIK Aleksander LOSY Zofia |
KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 08 08 07 07 |
U18 | WP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | ||||||||||||||||||||
4. | 3:45.10 | 2 s2 | KOSMACZ Filip OKULOWSKA Oliwia RATAJCZAK Eryk PAJĘCKA Lena |
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 07 07 07 07 |
U18 | DS | Wrocław (M) | 2024-02-11 | ||||||||||||||||||||
5. | 3:45.23 | 1 s4 | SZCZĘŚNIAK Karol KICUŁA Daria LATKOWSKI Kacper GIL Natalia |
KS AZS AWF Wrocław | 08 08 08 07 |
U18 | DS | Wrocław (M) | 2024-02-11 | ||||||||||||||||||||
6. | 3:45.56 | 1 s1 | SIEMASZKO Daniel ROMANIUK Nikola DONDZIŁO Oliwier PIASECKA Karolina |
KS Podlasie Białystok | 07 08 08 07 |
U18 | PD | Wrocław (M) | 2024-02-11 | ||||||||||||||||||||
7. | 3:45.94 | 2 s1 | TOMALCZYK Michał FĄFARA Eliza KŁOSOWSKI Filip GROCHECKA Karolina |
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 07 07 07 07 |
U18 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | ||||||||||||||||||||
8. | 3:46.94 | 3 s3 | BIEŃKOWSKI Marcin CHOJNOWSKA Adrianna URBANOWICZ Iwo WOJEŃSKA Aleksandra |
KS AZS UWM Olsztyn | 07 08 08 08 |
U18 | WN | Wrocław (M) | 2024-02-11 | ||||||||||||||||||||
9. | 3:47.67 | 2 s4 | MŁYNARCZYK Wojciech LALEWICZ Nina STAWIARZ Jan GAWIN Karolina |
WKS Wawel Kraków (2) | 07 08 07 07 |
U18 | MA | Wrocław (M) | 2024-02-11 | ||||||||||||||||||||
10. | 3:49.49 | 3 s1 | KOZŁOWSKI Szymon RAK Izabela MALINOWSKI David LEMAŃSKA Maja |
MKL Szczecin | 07 07 08 07 |
U18 | ZP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | ||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 8.1898679733276 sekund |