60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 7.30 | 6 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1988 | Z/2191/11 | Masters | KP | Łódź (M) | 2024-01-27 | KNS | ||||||||||||||||||
2. | 7.34 | 4 e2 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1988 | Z/2191/11 | Masters | KP | Łódź (M) | 2024-01-27 | KNS | ||||||||||||||||||
3. | 7.60 | 6 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | Z/4343/11 | Sen | KP | Spała (1) | 2024-02-10 | KNS | ||||||||||||||||||
4. | 7.62 | 1 e3 | REJCHERT Anna | MKL Toruń | 2004 | Z/4956/19 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 7.62 | 6 e1 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | Z/4343/11 | Sen | KP | Spała (1) | 2024-02-10 | KNS | ||||||||||||||||||
6. | 7.62 | 2 | WOŹNIAK Maja | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/2342/20 | U18 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
7. | 7.63 | 4 e1 | WOŹNIAK Maja | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/2342/20 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
8. | 7.63 | 2 f2 | WOŹNIAK Maja | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/2342/20 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
9. | 7.65 | 1 e2 | WOŹNIAK Maja | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/2342/20 | U18 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
10. | 7.67 | 2 e2 | WOŹNIAK Maja | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/2342/20 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 21.33 | 1 s11 | WIŚNIEWSKA Aleksandra | MKL Toruń | 2012 | Z/11307/21 | U14 | KP | Łódź (1) | 2023-12-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 23.31 | 1 s1 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1988 | Z/2191/11 | Masters | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | KNS | ||||||||||||||||||
2. | 23.64 | 1 s2 | GACKA Kinga | BKS Bydgoszcz | 2001 | Z/5030/15 | Sen | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | KNS | ||||||||||||||||||
3. | 24.38 | 1 e3 | JAROSIŃSKA Maria | MKL Toruń | 2006 | Z/0356/18 | U20 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
4. | 24.45 | 2 | JAROSIŃSKA Maria | MKL Toruń | 2006 | Z/0356/18 | U20 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
5. | 24.85 | 1 s4 | REJCHERT Anna | MKL Toruń | 2004 | Z/4956/19 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 24.89 | 3 e3 | REJCHERT Anna | MKL Toruń | 2004 | Z/4956/19 | U23 | KP | Toruń (M) | 2024-02-18 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 24.90 | 2 s2 | JAROSIŃSKA Maria | MKL Toruń | 2006 | Z/0356/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
8. | 24.98 | 3 s1 | JAROSIŃSKA Maria | MKL Toruń | 2006 | Z/0356/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
9. | 25.01 | 1 s8 | WOŹNIAK Maja | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/2342/20 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
10. | 25.04 | 1 s1 | WOŹNIAK Maja | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/2342/20 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KNF KN B | |||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 37.23 | 1 s1 | GACKA Kinga | BKS Bydgoszcz | 2001 | Z/5030/15 | Sen | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | KNS | ||||||||||||||||||
2. | 37.33 | 1 s3 | GACKA Kinga | BKS Bydgoszcz | 2001 | Z/5030/15 | Sen | KP | Spała (1) | 2024-02-10 | KNS | ||||||||||||||||||
3. | 39.18 | 2 s1 | ZBIELSKA Maja | BKS Bydgoszcz | 2007 | Z/1011/19 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
4. | 39.58 | 3 | ZBIELSKA Maja | BKS Bydgoszcz | 2007 | Z/1011/19 | U18 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | |||||||||||||||||||
5. | 39.94 | 1 e3 | ZBIELSKA Maja | BKS Bydgoszcz | 2007 | Z/1011/19 | U18 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-10 | |||||||||||||||||||
6. | 40.43 | 2 s2 | REJCHERT Anna | MKL Toruń | 2004 | Z/4956/19 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 40.64 | 4 s1 | KOŁODZIEJCZUK Maria | BKS Bydgoszcz | 2004 | Z/0755/19 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 41.33 | 1 s5 | LADA Weronika | MKL Toruń | 2009 | Z/4493/19 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 41.43 | 3 s3 | MIRECKA Julia | BKS Bydgoszcz | 2006 | Z/1454/20 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 41.63 | 1 s9 | DOLIŃSKA Maja | KS Wda Świecie | 2009 | Z/0543/22 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 51.87 | 1 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1988 | Z/2191/11 | Masters | KP | Toruń (M) | 2024-02-18 | KNS | ||||||||||||||||||
2. | 52.14 | 1 s2 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1988 | Z/2191/11 | Masters | KP | Toruń (M) | 2024-02-06 | KNS | ||||||||||||||||||
3. | 52.55 | 1 e4 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1988 | Z/2191/11 | Masters | KP | Toruń (M) | 2024-02-17 | KNS | ||||||||||||||||||
4. | 52.78 | 3 | GACKA Kinga | BKS Bydgoszcz | 2001 | Z/5030/15 | Sen | KP | Toruń (M) | 2024-02-18 | KNS | ||||||||||||||||||
5. | 52.97 | 1 s1 | GACKA Kinga | BKS Bydgoszcz | 2001 | Z/5030/15 | Sen | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | KNS | ||||||||||||||||||
6. | 53.06 | 4 | BAUMGART-WITAN Iga | BKS Bydgoszcz | 1989 | Z/3124/11 | Masters | KP | Toruń (M) | 2024-02-18 | KNS | ||||||||||||||||||
7. | 53.25 | 4 s2 | GACKA Kinga | BKS Bydgoszcz | 2001 | Z/5030/15 | Sen | KP | Toruń (M) | 2024-02-06 | KNS | ||||||||||||||||||
8. | 53.46 | 1 e5 | GACKA Kinga | BKS Bydgoszcz | 2001 | Z/5030/15 | Sen | KP | Toruń (M) | 2024-02-17 | KNS | ||||||||||||||||||
9. | 53.48 | 2 e4 | BAUMGART-WITAN Iga | BKS Bydgoszcz | 1989 | Z/3124/11 | Masters | KP | Toruń (M) | 2024-02-17 | KNS | ||||||||||||||||||
10. | 57.05 | 1 s1 | ZBIELSKA Maja | BKS Bydgoszcz | 2007 | Z/1011/19 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | |||||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:31.15 | 3 s2 | KAZIMIERSKA Klaudia | LKS Vectra Włocławek | 2001 | Z/2008/15 | Sen | KP | Seattle, WA (USA) (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 1:32.45 | 1 s1 | CIEŚLAK Olivia | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/6148/22 | U18 | KP | New York, NY (USA) (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 1:39.25 | 1 s11 | LADA Weronika | MKL Toruń | 2009 | Z/4493/19 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 1:40.52 | 6 s1 | IGLEWSKA Żaneta | MKL Toruń | 2003 | Z/1531/18 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
5. | 1:43.51 | 1 s13 | WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria | LKS Vectra Włocławek | 2010 | Z/5198/18 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 1:43.69 | 3 s4 | RAFALSKA Patrycja | MUKL Brodnica | 2010 | Z/0191/22 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
7. | 1:43.79 | 4 s2 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2010 | Z/1591/20 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 1:44.04 | 3 s2 | TALAR Anna | MKL Toruń | 2008 | Z/4494/19 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 1:44.39 | 3 s1 | MAKOWSKA Aleksandra | LKS Vectra Włocławek | 2011 | Z/0723/24 | U14 | KP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 1:44.94 | 1 s4 | KOSK Julia | BKS Bydgoszcz | 2006 | Z/2803/20 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:03.46 | 1 s5 | KAZIMIERSKA Klaudia | LKS Vectra Włocławek | 2001 | Z/2008/15 | Sen | KP | Fayetteville, AR (USA) (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 2:06.22 | 2 s10 | CIEŚLAK Olivia | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/6148/22 | U18 | KP | Boston, MA (USA) (1) | 2024-03-10 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 2:08.32 | 1 s1 | CIEŚLAK Olivia | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/6148/22 | U18 | KP | New York, NY (USA) (2) | 2024-02-04 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 2:09.25 | 1 s1 | CIEŚLAK Olivia | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/6148/22 | U18 | KP | New York, NY (USA) (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 2:13.44 | 1 s1 | PŁATEK Weronika | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | Z/0351/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 2:15.61 | 2 e3 | PŁATEK Weronika | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | Z/0351/18 | U20 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 2:20.51 | 1 s2 | PŁATEK Weronika | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | Z/0351/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 2:24.14 | 2 s2 | IGLEWSKA Żaneta | MKL Toruń | 2003 | Z/1531/18 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
9. | 2:26.99 | 5 s2 | TALAR Anna | MKL Toruń | 2008 | Z/4494/19 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 2:27.77 | 6 s2 | KARYTA Oliwia | KS Pro Athlete Grudziądz | 2006 | Z/3749/22 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:56.43 | 2 s1 | KUNICKA Weronika | LUKS Start Nakło | 2007 | Z/1198/18 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 2:59.95 | 3 s1 | KUNICKA Weronika | LUKS Start Nakło | 2007 | Z/1198/18 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 3:01.09 | 4 s1 | JACKOWIAK Antonina | MKL Toruń | 2005 | Z/4589/18 | U20 | KP | Omaha, NE (USA) (2) | 2024-02-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 3:02.48 | 6 e1 | JACKOWIAK Antonina | MKL Toruń | 2005 | Z/4589/18 | U20 | KP | Brookings, SD (USA) (2) | 2024-03-01 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 3:06.46 | 3 s3 | JACKOWIAK Antonina | MKL Toruń | 2005 | Z/4589/18 | U20 | KP | Wichita, KS (USA) (2) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 3:06.89 | 2 s2 | SZYMAŃSKA Zuzanna | MKS Inowrocław | 2008 | Z/12091/21 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | KN B | ||||||||||||||||||
7. | 3:09.61 | 1 s2 | WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria | LKS Vectra Włocławek | 2010 | Z/5198/18 | U16 | KP | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 3:09.71 | 2 s2 | WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria | LKS Vectra Włocławek | 2010 | Z/5198/18 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 3:10.49 | 3 s2 | MALIŃSKA Zofia | MKL Tlen Mogilno | 2009 | Z/2311/21 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 3:12.90 | 7 s1 | KORYTOWSKA Olga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | Z/0193/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:53.12 | 1 s1 | KAROLCZUK Aleksandra | BKS Bydgoszcz | 2004 | Z/1433/18 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 5:16.17 | 3 s1 | HAŚKIEWICZ Aleksandra | LKS Vectra Włocławek | 2006 | Z/0342/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 5:22.02 | 15 s1 | KARYTA Oliwia | KS Pro Athlete Grudziądz | 2006 | Z/3749/22 | U20 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-10 | |||||||||||||||||||
4. | 5:22.38 | 4 s1 | KARYTA Oliwia | KS Pro Athlete Grudziądz | 2006 | Z/3749/22 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
5. | 5:34.83 | 5 s1 | ZAIATS Yelyzaveta | MKS Inowrocław (Z) | 2006 | Z/6456/22 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
Mila K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:30.33 | 2 s1 | KAZIMIERSKA Klaudia | LKS Vectra Włocławek | 2001 | Z/2008/15 | Sen | KP | Boston, MA (USA) (2) | 2024-02-09 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 4:30.65 | 7 | KAZIMIERSKA Klaudia | LKS Vectra Włocławek | 2001 | Z/2008/15 | Sen | KP | Boston, MA (USA) (1) | 2024-03-09 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 4:31.87 | 2 s5 | KAZIMIERSKA Klaudia | LKS Vectra Włocławek | 2001 | Z/2008/15 | Sen | KP | Seattle, WA (USA) (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 4:35.73 | 4 e2 | KAZIMIERSKA Klaudia | LKS Vectra Włocławek | 2001 | Z/2008/15 | Sen | KP | Boston, MA (USA) (1) | 2024-03-08 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 4:37.41 | 4 s1 | KAZIMIERSKA Klaudia | LKS Vectra Włocławek | 2001 | Z/2008/15 | Sen | KP | Boston, MA (USA) (1) | 2023-12-02 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 4:53.59 | 2 s1 | CIEŚLAK Olivia | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/6148/22 | U18 | KP | State College, PA (USA) (2) | 2024-02-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 5:05.27 | 14 s2 | CIEŚLAK Olivia | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/6148/22 | U18 | KP | New York, NY (USA) (M) | 2024-02-11 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 5:25.99 | 8 s2 | JACKOWIAK Antonina | MKL Toruń | 2005 | Z/4589/18 | U20 | KP | Pittsburg, KS (USA) (2) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
2000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6:33.96 | 4 s1 | KUNICKA Weronika | LUKS Start Nakło | 2007 | Z/1198/18 | U18 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 6:37.76 | 3 s1 | KUNICKA Weronika | LUKS Start Nakło | 2007 | Z/1198/18 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 6:50.27 | 4 s1 | SZYMAŃSKA Zuzanna | MKS Inowrocław | 2008 | Z/12091/21 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | KN B | ||||||||||||||||||
4. | 7:00.13 | 1 s1 | WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria | LKS Vectra Włocławek | 2010 | Z/5198/18 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 7:06.81 | 2 s1 | KORYTOWSKA Olga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | Z/0193/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 7:36.05 | 3 s1 | KEMPA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | Z/4542/19 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | |||||||||||||||||||
7. | 7:36.85 | 3 s2 | MORAWSKA Anna | LKS Vectra Włocławek | 2006 | Z/0344/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 7:42.47 | 4 s2 | GÓRECKA Julia | MKL Tlen Mogilno | 2006 | Z/2316/21 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 8:10.87 | 10 s1 | SZOJDA Maria | LKS Vectra Włocławek | 2007 | Z/0165/24 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 9:06.65 | 5 s2 | WEŁNIAK Zuzanna | MKL Tlen Mogilno | 2005 | Z/3747/22 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10:44.31 | 5 s1 | FOLTYNIEWICZ Hanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | Z/1850/20 | U20 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | |||||||||||||||||||
2. | 11:38.59 | 12 s1 | KORYTOWSKA Olga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | Z/0193/18 | U20 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 10.24 | 2 e5 | MYCEK Weronika | LUKS Start Nakło | 2010 | Z/5184/22 | U16 | KP | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 10.25 | 2 s1 | KIERNOZEK Martyna | MKL Toruń | 2011 | Z/4981/22 | U14 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
3. | 10.30 | 1 s1 | KIERNOZEK Martyna | MKL Toruń | 2011 | Z/4981/22 | U14 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
4. | 10.43 | 3 e4 | SZYMCZAK Natalia | LUKS Start Nakło | 2010 | Z/2276/20 | U16 | KP | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 10.51 | 2 s1 | MACIEJEWSKA Nikola | LUKS Start Nakło | 2011 | Z/2866/20 | U14 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 11.10 | 3 s1 | SMYK Kinga | BOSiR Barcin | 2011 | Z/0894/20 | U14 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 11.51 | 4 s1 | PĘCZAK Julia | BOSiR Barcin | 2011 | Z/5891/21 | U14 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 12.33 | 5 s1 | BUDNIK Lena | LUKS Start Nakło | 2011 | Z/0103/23 | U14 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 13.10 | 6 s1 | SZYMCZAK Klaudia | LUKS Start Nakło | 2011 | Z/2275/20 | U14 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.88 | 1 | MYCEK Weronika | LUKS Start Nakło | 2010 | Z/5184/22 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 9.89 | 1 e3 | MYCEK Weronika | LUKS Start Nakło | 2010 | Z/5184/22 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 9.91 | 3 s1 | KIERNOZEK Martyna | MKL Toruń | 2011 | Z/4981/22 | U14 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
4. | 9.98 | 2 | KUBIAK Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | Z/0183/21 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 10.04 | 3 e3 | KUBIAK Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | Z/0183/21 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 10.11 | 1 e2 | SIEDLECKA Lena | KSLZS Kruszwica | 2010 | Z/1172/21 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 10.13 | 8 | SIEDLECKA Lena | KSLZS Kruszwica | 2010 | Z/1172/21 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 10.21 | 1 s1 | KUBIAK Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | Z/0183/21 | U16 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 10.37 | 3 e1 | SIEDLECKA Lena | KSLZS Kruszwica | 2010 | Z/1172/21 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 10.53 | 3 | SIEDLECKA Lena | KSLZS Kruszwica | 2010 | Z/1172/21 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
60 m pł K J Mł K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.89 | 6 | URBAŃSKA Lea | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | Z/0183/18 | U18 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 8.90 | 2 e2 | URBAŃSKA Lea | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | Z/0183/18 | U18 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 9.12 | 3 e1 | URBAŃSKA Lea | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | Z/0183/18 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 9.13 | 1 e2 | URBAŃSKA Lea | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | Z/0183/18 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 9.18 | 1 s1 | URBAŃSKA Lea | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | Z/0183/18 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 9.26 | 4 e1 | ZAREMBA Alicja | KSLZS Kruszwica | 2007 | Z/2339/20 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 9.26 | 2 s1 | ZAREMBA Alicja | KSLZS Kruszwica | 2007 | Z/2339/20 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 9.32 | 2 e2 | ZUBEL Zuzanna | BOSiR Barcin | 2008 | Z/3917/18 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 9.46 | 4 s1 | ZUBEL Zuzanna | BOSiR Barcin | 2008 | Z/3917/18 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 9.61 | 5 s1 | KORNACKA Zuzanna | KSLZS Kruszwica | 2008 | Z/5578/22 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
60 m pł K K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.26 | 5 e2 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | Z/4343/11 | Sen | KP | Toruń (M) | 2024-02-06 | KNS | ||||||||||||||||||
2. | 8.27 | 4 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | Z/4343/11 | Sen | KP | Toruń (M) | 2024-02-17 | KNS | ||||||||||||||||||
3. | 8.34 | 2 e3 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | Z/4343/11 | Sen | KP | Toruń (M) | 2024-02-17 | KNS | ||||||||||||||||||
4. | 8.35 | 5 e2 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | Z/4343/11 | Sen | KP | Łódź (M) | 2024-01-27 | KNS | ||||||||||||||||||
5. | 8.39 | 4 fB | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | Z/4343/11 | Sen | KP | Metz (FRA) (M) | 2024-02-03 | KNS | ||||||||||||||||||
6. | 8.41 | 5 e1 | KOŁECZEK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | Z/4343/11 | Sen | KP | Metz (FRA) (M) | 2024-02-03 | KNS | ||||||||||||||||||
7. | 8.59 | 2 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | Z/2279/16 | U23 | KP | Spała (1) | 2024-02-10 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 8.62 | 5 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | Z/2279/16 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 8.68 | 3 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | Z/2279/16 | U23 | KP | Spała (1) | 2024-01-21 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 8.70 | 4 e1 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | Z/2279/16 | U23 | KP | Spała (1) | 2024-02-10 | LDK! | ||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.50 | 1 | KNET Elena | MLKS Tucholanka Tuchola | 2012 | Z/12723/21 | U14 | KP | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 1.50 | 1 | POPIIAKOWA Sofiia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (Z) | 2008 | Z/4979/22 | U18 | KP | Bydgoszcz (2) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 1.45 | 14 f2 | MACIEJEWSKA Nikola | LUKS Start Nakło | 2011 | Z/2866/20 | U14 | KP | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 1.45 | 1 | POPIIAKOWA Sofiia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (Z) | 2008 | Z/4979/22 | U18 | KP | Bydgoszcz (2) | 2024-01-06 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 1.45 | 5 f2 | POPIIAKOWA Sofiia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (Z) | 2008 | Z/4979/22 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 1.45 | 6 f3 | ĆWIKLIŃSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | Z/0179/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 1.45 | 1 | MACIEJEWSKA Nikola | LUKS Start Nakło | 2011 | Z/2866/20 | U14 | KP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 1.45 | 8 | ĆWIKLIŃSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | Z/0179/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 1.45 | 1 f2 | ADAMCZYK Antonina | MKL Toruń | 2009 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | ||||||||||||||||||||
10. | 1.43 | 10 w1 | ĆWIKLIŃSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | Z/0179/18 | U20 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.00 | 7 | KALITTA Victoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | Z/0082/15 | Sen | KP | Toruń (M) | 2024-02-17 | |||||||||||||||||||
2. | 3.92 | 2 | KALITTA Victoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | Z/0082/15 | Sen | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
3. | 3.90 | 3 | KALITTA Victoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | Z/0082/15 | Sen | KP | Spała (2) | 2024-01-14 | |||||||||||||||||||
4. | 3.60 | 10 | IAKOVENKO Valentyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | Z/0209/17 | U23 | KP | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 3.20 | 5 f2 | MICHNIEWSKA Lukrecja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | Z/1066/22 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
6. | 3.10 | 3 | MICHNIEWSKA Lukrecja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | Z/1066/22 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | |||||||||||||||||||
7. | 3.00 | 1 | MICHNIEWSKA Lukrecja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | Z/1066/22 | U16 | KP | Bydgoszcz (2) | 2023-12-16 | |||||||||||||||||||
8. | 3.00 | 1 | MICHNIEWSKA Lukrecja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | Z/1066/22 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | |||||||||||||||||||
9. | 3.00 | 3 f2 | KNIGAWKA Zuzanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | Z/14513/21 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | KN B | ||||||||||||||||||
10. | 3.00 | 8 | KNIGAWKA Zuzanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | Z/14513/21 | U18 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-09 | KN B | ||||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 6.44 | 1 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | Z/3343/17 | U23 | KP | Toruń (M) | 2024-02-18 | KNF | ||||||||||||||||||
2. | 6.33 | 1 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | Z/3343/17 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | KNF | ||||||||||||||||||
3. | 6.30 | 2 f6 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | Z/3343/17 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | KNF | ||||||||||||||||||
4. | 6.23 | 2 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | Z/3343/17 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | KNF | ||||||||||||||||||
5. | 5.94 | 2 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | Z/3343/17 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | KNF | ||||||||||||||||||
6. | 5.42 | 5 | KŁOSIŃSKA Anna | MKL Toruń | 2003 | Z/2460/17 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
7. | 5.30 | 11 | KŁOSIŃSKA Anna | MKL Toruń | 2003 | Z/2460/17 | U23 | KP | Toruń (M) | 2024-02-18 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
8. | 5.12 | 1 | ĆWIKLIŃSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | Z/0179/18 | U20 | KP | Bydgoszcz (2) | 2024-01-06 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 5.09 | 11 | LIMONT Anna | MKL Toruń | 2007 | Z/1177/21 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 5.08 | 9 w1 | ĆWIKLIŃSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | Z/0179/18 | U20 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5.08 | 1 f3 | WIŚNIEWSKA Aleksandra | MKL Toruń | 2012 | Z/11307/21 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 4.93 | 1 | KUBIAK Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | Z/0183/21 | U16 | KP | Bydgoszcz (2) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 4.87 | 1 | WIŚNIEWSKA Aleksandra | MKL Toruń | 2012 | Z/11307/21 | U14 | KP | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 4.86 | 1 f2 | KUŁACZ Lena | KSLZS Kruszwica | 2011 | Z/1332/21 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 4.84 | 2 f3 | DUNAJ Sandra | MKL Tlen Mogilno | 2011 | Z/6876/21 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 4.83 | 2 f2 | JANUS Maja | BOSiR Barcin | 2012 | Z/6050/23 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 4.82 | 1 f2 | JANUS Maja | BOSiR Barcin | 2012 | Z/6050/23 | U14 | KP | Bydgoszcz (2) | 2024-01-06 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 4.66 | 2 f2 | KUŁACZ Lena | KSLZS Kruszwica | 2011 | Z/1332/21 | U14 | KP | Bydgoszcz (2) | 2024-01-06 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 4.63 | 3 f2 | DUNAJ Sandra | MKL Tlen Mogilno | 2011 | Z/6876/21 | U14 | KP | Bydgoszcz (2) | 2024-01-06 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 4.62 | 2 | DUNAJ Sandra | MKL Tlen Mogilno | 2011 | Z/6876/21 | U14 | KP | Bydgoszcz (2) | 2023-12-16 | LDK! | ||||||||||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.39 | 4 | SHEPPARD Junise | BKS Bydgoszcz (Z) | 2001 | Z/1847/23 | Sen | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
2. | 12.11 | 4 | SHEPPARD Junise | BKS Bydgoszcz (Z) | 2001 | Z/1847/23 | Sen | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | |||||||||||||||||||
3. | 12.09 | 11 | KŁOSIŃSKA Anna | MKL Toruń | 2003 | Z/2460/17 | U23 | KP | Toruń (M) | 2024-02-17 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
4. | 11.99 | 6 | KŁOSIŃSKA Anna | MKL Toruń | 2003 | Z/2460/17 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
5. | 11.80 | 5 f3 | KŁOSIŃSKA Anna | MKL Toruń | 2003 | Z/2460/17 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
6. | 11.76 | 6 | KŁOSIŃSKA Anna | MKL Toruń | 2003 | Z/2460/17 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | KNF | |||||||||||||||||
7. | 10.98 | 11 | LIMONT Anna | MKL Toruń | 2007 | Z/1177/21 | U18 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 10.86 | 8 f2 | LIMONT Anna | MKL Toruń | 2007 | Z/1177/21 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 10.85 | 3 f2 | LIMONT Anna | MKL Toruń | 2007 | Z/1177/21 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 10.74 | 11 | PYSKŁO Wiktoria | MKL Toruń | 2003 | Z/0784/19 | U23 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | |||||||||||||||||||
Wieloskok K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.23 | 3 | KRAJEWSKA Wiktoria | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/0066/22 | U16 | KP | Grudziądz (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 8.75 | 4 | NIEĆKO Lena | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | Z/1061/20 | U16 | KP | Grudziądz (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 7.95 | 5 | KSIĄŻEK Daria | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | Z/0907/23 | U16 | KP | Grudziądz (2) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
Kula (2) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 9.71 | 13 | KUCHARSKA Zofia | LUKS Start Nakło | 2010 | Z/2139/21 | U16 | KP | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 9.26 | 1 | TOMCZAK Alicja | UKS Cyprianka | 2011 | Z/2554/23 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 8.85 | 2 | KOWALSKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2012 | Z/0636/24 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-01-14 | |||||||||||||||||||
4. | 8.78 | 3 | TOMCZAK Alicja | UKS Cyprianka | 2011 | Z/2554/23 | U14 | KP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 8.64 | 3 | BUDNIK Lena | LUKS Start Nakło | 2011 | Z/0103/23 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 8.62 | 4 | ŚNIEGOWSKA Małgorzata | KSLZS Kruszwica | 2012 | Z/5339/21 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 8.28 | 5 | BUDA Łucja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2011 | Z/0647/24 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 8.27 | 2 | WIŚNIEWSKA Aleksandra | MKL Toruń | 2012 | Z/11307/21 | U14 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 8.13 | 6 | RATAJCZYK Hanna | KSLZS Kruszwica | 2011 | Z/4799/23 | U14 | KP | Bydgoszcz (1) | 2024-01-14 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 8.05 | 7 | WITKOWSKA Gabriela | UKS Cyprianka | 2012 | Z/2559/21 | U14 | KP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.70 | 1 | PIOTROWSKA Julia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | Z/11203/21 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 12.38 | 1 f2 | MICHAŁOWSKA Pola | MKL Toruń | 2009 | Z/6236/23 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 12.13 | 2 f2 | NOWAK Dominika | LUKS Start Nakło | 2007 | Z/5043/22 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 12.04 | 1 | PIOTROWSKA Julia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | Z/11203/21 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 11.91 | 1 | PIOTROWSKA Julia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | Z/11203/21 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 11.83 | 2 | MICHAŁOWSKA Pola | MKL Toruń | 2009 | Z/6236/23 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-27 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 11.51 | 3 | MICHAŁOWSKA Pola | MKL Toruń | 2009 | Z/6236/23 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 11.34 | 1 f2 | NOWAK Dominika | LUKS Start Nakło | 2007 | Z/5043/22 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | ||||||||||||||||||
9. | 11.18 | 11 | NOWAK Dominika | LUKS Start Nakło | 2007 | Z/5043/22 | U18 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | LDK! | ||||||||||||||||||
10. | 11.07 | 2 | MICHAŁOWSKA Pola | MKL Toruń | 2009 | Z/6236/23 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.00 | 2 | GŁOWACKA Martyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2006 | Z/0145/20 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 11.58 | 2 | GŁOWACKA Martyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2006 | Z/0145/20 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
3. | 11.42 | 3 | MACINA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (BOSiR Barcin) | 2006 | Z/3925/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
4. | 11.30 | 2 | MACINA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (BOSiR Barcin) | 2006 | Z/3925/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
5. | 10.79 | 3 | GŁOWACKA Martyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2006 | Z/0145/20 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-13 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
6. | 10.64 | 13 | GŁOWACKA Martyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2006 | Z/0145/20 | U20 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-10 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
7. | 10.60 | 4 | ĆWIKLIŃSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | Z/0179/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
8. | 10.52 | 2 w1 | ĆWIKLIŃSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | Z/0179/18 | U20 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9. | 10.37 | 5 | ĆWIKLIŃSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | Z/0179/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-02-03 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
10. | 9.19 | 9 | LISIECKA Weronika | LUKS Start Nakło | 2006 | Z/0530/20 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
5-bój K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3091 | 8 | ĆWIKLIŃSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | Z/0179/18 | U20 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-09 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
9.44-1.43-10.52-5.08-2:39.17 | |||||||||||||||||||||||||||||
Chód 1 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 5:51.86 | 3 s1 | KURZEJA Wiktoria | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2012 | Z/7893/21 | U14 | KP | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
2. | 6:07.58 | 15 s2 | PUDŁOWSKA Natalia | UKB Szubin | 2011 | Z/4816/21 | U14 | KP | Spała (1) | 2023-11-25 | LDK! | ||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 17:39.63 | 4 s1 | WOJTCZAK Paulina | LKS Vectra Włocławek | 2005 | Z/5200/18 | U20 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | KN B | |||||||||||||||||
2. | 18:15.37 | 6 s1 | GORZEJEWSKA Weronika | UKS Czapla Białe Błota | 2007 | Z/11041/21 | U18 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
3. | 20:05.86 | 7 s1 | DYGULSKA Natalia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | Z/1589/20 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
4. | 20:32.41 | 6 s1 | DYGULSKA Natalia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | Z/1589/20 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
5. | 20:54.13 | 7 s1 | HOMANN Agnieszka | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2010 | Z/7891/21 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-28 | LDK! | ||||||||||||||||||
6. | 22:05.46 | 10 s1 | KURZEJA Wiktoria | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2012 | Z/7893/21 | U14 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
7. | 22:21.06 | 11 s1 | KORECKA Łucja | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2010 | Z/0715/24 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
8. | 22:45.55 | 12 s1 | ARTERCHUK Polina | UKS Czapla Białe Błota (Z) | 2009 | Z/6039/23 | U16 | KP | Toruń (1) | 2024-01-20 | LDK! | ||||||||||||||||||
4x200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:39.51 | 1 s3 | GACKA Kinga TOPCZEWSKA Leonia MIRECKA Julia ZBIELSKA Maja |
BKS Bydgoszcz | 01 08 06 07 |
Sen | KP | Toruń (M) | 2024-02-18 | ||||||||||||||||||||
2. | 1:42.16 | 3 s3 | REJCHERT Anna HULISZ Zuzanna KŁOSIŃSKA Anna MATUSZEWICZ Anna |
MKL Toruń | 04 99 03 03 |
Sen | KP | Toruń (M) | 2024-02-18 | ||||||||||||||||||||
4x400 m MIX | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:45.94 | 2 s1 | TOMALCZYK Michał FĄFARA Eliza KŁOSOWSKI Filip GROCHECKA Karolina |
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 07 07 07 07 |
U18 | KP | Wrocław (M) | 2024-02-11 | ||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 7.8764069080353 sekund |