60 K
100 K
1. 11.67 2 f2 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 +1.9 M  KNF   SKN  
2. 12.40 2 s1 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98-06-19 Z/2671/16 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.5 II  ZKN  
3. 12.71 1 s5 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99-03-31 Z/4521/15 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.8 II
4. 13.51 1 s2 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95-06-30 Z/3170/11 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.1 --
5. 13.69 4 e1 SIELAWA Aleksandra MKS Juvenia Białystok 96-07-17 Z/4676/18 Sen PD Łódź (M) 2019-05-25 +1.2 --
6. 13.79 1 s3 PUKSZTA Elżbieta MKS Juvenia Białystok 97-03-03 Z/4678/18 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.1 --
7. 14.16 5 e9 MICHNIEWICZ Aleksandra MKS Juvenia Białystok 97-01-02 Z/5015/15 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 +1.4 --
8. 14.18 6 e6 POLIŃSKA Eliza II LO Białystok 97-04-26 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 +1.5 --
DQ ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96-05-29 Z/0398/12 Sen PD Białystok (1) 2019-05-03 -0.1 --  KN   SKN  
100 K z wiatrem
1. 11.52 2 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 +2.3
2. 12.30 2 s1 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98-06-19 U23 PD Białystok (1) 2019-06-18 +2.6
3. 13.18 4 e11 JABŁOŃSKA Paulina niest. Białystok 95-06-30 Sen PD Łódź (M) 2019-05-25 +2.2
4. 13.20 5 e12 PUKSZTA Elżbieta MKS Juvenia Białystok 97-03-03 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 +2.7
200 K
1. 23.66 2 s3 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98-06-08 Z/1209/14 U23 PD Lublin (M) 2019-06-30 +1.5 M  KNF   SKN  
2. 25.89 1 s2 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99-03-31 Z/4521/15 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.6 II
3. 25.91 5 s1 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98-06-19 Z/2671/16 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.1 II  ZKN  
4. 27.65 1 s4 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96-02-24 Z/0105/12 Sen PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.8 --
5. 30.21 4 s3 SZCZYKOWSKA Joanna niest. Białystok 91-05-05 Sen PD Białystok (M) 2019-06-29 -2.0 --
200 K z wiatrem
1. 25.57 1 s7 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98-06-19 U23 PD Łódź (M) 2019-05-26 +4.1
2. 27.86 5 s9 PUKSZTA Elżbieta MKS Juvenia Białystok 97-03-03 U23 PD Łódź (M) 2019-05-26 +2.3
300 K
400 K
1. 55.11 1 s1 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94-04-05 Z/0899/11 Sen PD Warszawa (1) 2019-06-23 I  KN   SKN  
2. 57.93 1 s1 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99-03-31 Z/4521/15 U23 PD Łódź (1) 2019-06-22 II
3. 57.95 7 s9 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97-12-07 Z/5014/15 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 II
4. 59.18 1 s1 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96-02-24 Z/0105/12 Sen PD Białystok (1) 2019-06-18 III
5. 59.93 4 s11 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12 Z/2443/15 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 III  ZKN  
6. 62.10 3 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 --
7. 64.11 4 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97-06-01 Z/0814/13 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 --
8. 66.69 5 SIELAWA Aleksandra MKS Juvenia Białystok 96-07-17 Z/4676/18 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 --
9. 69.20 3 s1 SZCZYKOWSKA Joanna niest. Białystok 91-05-05 Sen PD Białystok (M) 2019-06-29 --
10. 76.50 6 ŁODZIŃSKA Małgorzata MKS Juvenia Białystok 96-07-05 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 --
600 K
1. 1:39.67 2 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12 Z/2443/15 U23 PD Białystok (1) 2019-06-18 --  ZKN  
800 K
1. 2:09.03 2 s1 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok (KS AZS UWM OlsztynKS Podlasie Białystok) 99-08-20 Z/1051/15 U23 PD Białogard (1) 2019-06-22 I  ZKN   SKN  
2. 2:12.05 1 s1 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97-12-07 Z/5014/15 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 II
3. 2:15.01 2 s1 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12 Z/2443/15 U23 PD Warszawa (1) 2019-06-16 II  ZKN  
4. 2:16.40 1 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 II
5. 2:17.24 2 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97-06-01 Z/0814/13 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 II
6. 2:22.84 2 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96-02-24 Z/0105/12 Sen PD Białystok (1) 2019-05-24 III
7. 2:36.22 2 s2 RAKOWSKA Iwona niest. Białystok 80-09-14 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 --
8. 2:38.12 4 KOWALCZUK Magdalena MKS Juvenia Białystok (niest. Białystok) 97-10-19 Z/1867/19 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 --
9. 2:39.08 5 OSTASZEWSKA Eliza KS Podlasie Białystok 94-05-17 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 --
10. 2:53.14 5 s7 JEŻEWSKA Ewa niest. Białystok 99-01-01 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 --
1000 K
1. 2:52.00 1 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok (KS AZS UWM OlsztynKS Podlasie Białystok) 99-08-20 Z/1051/15 U23 PD Białystok (1) 2019-05-03 --  ZKN   SKN  
2. 3:02.48 2 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97-12-07 Z/5014/15 U23 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
1500 K
1. 4:29.91 2 s1 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok (KS AZS UWM OlsztynKS Podlasie Białystok) 99-08-20 Z/1051/15 U23 PD Szczecin (1) 2019-06-15 I  ZKN   SKN  
2. 4:46.05 14 s5 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97-06-01 Z/0814/13 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 III
3. 4:46.14 4 s3 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12 Z/2443/15 U23 PD Zamość (M) 2019-06-01 III  ZKN  
4. 4:47.67 5 s1 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88-09-19 Z/0795/11 Sen PD Jelenia Góra (M) 2019-08-01 III
5. 4:49.95 1 s1 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 III
6. 5:24.43 1 KOWALCZUK Magdalena MKS Juvenia Białystok (niest. Białystok) 97-10-19 Z/1867/19 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 --
7. 5:29.71 8 s2 SADOWSKA Natalia LUKS Hańcza Suwałki 97-05-25 Z/3064/15 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
8. 5:38.79 6 s1 RAKOWSKA Iwona niest. Białystok 80-09-14 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 --
9. 5:43.14 7 s1 SZCZYKOWSKA Joanna niest. Białystok 91-05-05 Sen PD Białystok (M) 2019-06-29 --
10. 5:50.49 11 s2 JEŻEWSKA Ewa niest. Białystok 99-01-01 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
3000 K
1. 9:16.26 1 s1 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD Gdańsk (M) 2019-06-08 I  KN   SKN  
2. 9:50.55 1 s1 JAGIELSKA Ewa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 82-10-25 Z/1542/14 Masters PD Warszawa (1) 2019-06-08 I
3. 9:53.72 1 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Białystok (1) 2019-05-03 I  SKN  
4. 10:29.00 4 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Białystok (1) 2019-05-03 III
5000 K
1. 15:37.59 4 s1 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94-01-14 Z/1252/11 Sen PD Goleniów (M) 2019-06-26 M  KN   SKN  
2. 16:11.26 2 s1 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Wrocław (M) 2019-05-29 I  SKN  
3. 17:41.23 7 s1 SZYSZKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90-02-14 Z/5043/11 Sen PD Wrocław (M) 2019-05-29 II
4. 18:04.54 11 s1 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Szczecinek (M) 2019-05-18 II
10000 K
1. 33:15.16 3 s1 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Białogard (M) 2019-04-28 M  SKN  
2. 34:15.64 6 s1 JAGIELSKA Ewa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 82-10-25 Z/1542/14 Masters PD Białogard (M) 2019-04-28 I
3. 34:41.07 9 s1 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-03-12 Z/2255/11 Sen PD Białogard (M) 2019-04-28 I
4. 38:41.84 6 s2 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 Z/1216/14 U23 PD Białogard (M) 2019-04-28 II
5. 41:16.86 10 s2 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-12 Z/2443/15 U23 PD Białogard (M) 2019-04-28 III  ZKN  
6. 60:50.25 18 s1 MALEWICKA-WRÓBLEWSKA Lila niest. Białystok 54-10-11 Masters PD Białystok (M) 2019-06-29 --
10km K
1. 34:21 r 31 s1 JAGIELSKA Ewa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 82-10-25 Z/1542/14 Masters PD Toruń (M) 2019-03-27 --
Półmaraton K
1. 1:13:07 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Z/3112/11 Sen PD Gdynia (M) 2019-03-17 M  SKN  
2. 1:17:33 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-15 Z/0140/13 Sen PD Almeria (ESP) (2) 2019-02-03 I
Przełaj K pomiar ręczny
1. :15:04 r 2b1 JAGIELSKA Ewa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 82-10-25 Masters PD Olszyna (M) 2019-03-23
2. :15:12 r 3b1 WICHA Iwona LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 87-11-18 Sen PD Olszyna (M) 2019-03-23
3. :16:47 r 18b1 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92-11-26 Sen PD Olszyna (M) 2019-03-23
4. :29:53 r 2b2 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90-03-31 Sen PD Olszyna (M) 2019-03-23
5. :31:48 r 4b2 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86-03-12 Sen PD Olszyna (M) 2019-03-23
6. :33:59 r 7b2 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88-09-19 Sen PD Olszyna (M) 2019-03-23
7. :37:17 r 9b2 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98-03-25 U23 PD Olszyna (M) 2019-03-23
80p K
100p(76.2) K
100p K
1. 17.74 4 e1 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96-01-11 Sen PD Łódź (M) 2019-05-24 +0.3 --
200p K
400p K
1500p K
2000p K
3000p K
1. 10:45.90 2 s1 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok (KS AZS UWM OlsztynKS Podlasie Białystok) 99-08-20 Z/1051/15 U23 PD Warszawa (M) 2019-08-10 I  ZKN   SKN  
Wzwyż K
1. 1.94 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 86-03-22 Z/0793/11 Sen PD Lausanne (SUI) (M) 2019-07-05 MM  KN   SKN  
2. 1.67 6 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97-10-02 Z/1436/13 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 II
3. 1.62 2 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96-10-22 Z/1445/12 Sen PD Białystok (1) 2019-05-03 II
4. 1.50 4 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96-01-11 Sen PD Warszawa (2) 2019-05-12 --
5. 1.35 18 e1 SIELAWA Aleksandra MKS Juvenia Białystok 96-07-17 Z/4676/18 Sen PD Łódź (M) 2019-05-24 --
W dal K
1. 6.34 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96-05-29 Z/0398/12 Sen PD Bydgoszcz (M) 2019-06-12 +1.9 M  KN   SKN  
2. 5.42 2 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98-03-05 Z/1362/14 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.2 II
3. 5.08 3 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 97-04-21 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-11 -0.1 --
4. 4.48 6 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96-10-22 Z/1445/12 Sen PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.2 --
5. 4.11 8 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97-10-02 Z/1436/13 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.1 --
W dal K z wiatrem
1. 6.51 3 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96-05-29 Sen PD Bydgoszcz (M) 2019-06-12 +4.3
2. 5.42 2 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98-03-05 U23 PD Białystok (1) 2019-06-18 +2.6
W dal strefa K
Trójskok K
1. 11.00 6 e2 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 97-04-21 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 +1.3 III
2. 10.77 4 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98-03-05 Z/1362/14 U23 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.1 III
3. 10.57 8 e2 FRANKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 98-03-10 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 +0.6 --
Trójskok K z wiatrem
1. 11.03 2 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 97-04-21 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-12 +2.1
Kula (2) K
Kula (3) K
Kula (4) K
1. 18.34 1 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96-05-02 Z/1449/12 Sen PD Gliwice (M) 2019-06-02 MM  KN   SKN  
2. 14.11 3 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95-05-02 Z/2813/11 Sen PD Łódź (M) 2019-05-25 I
3. 12.45 6 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99-01-27 Z/2266/16 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 II  ZKN  
4. 11.39 8 GODLEWSKA Małgorzata UKS Technik Augustów 96-06-11 Sen PD Łódź (M) 2019-05-25 III
5. 9.86 8 e2 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97-01-14 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
6. 8.03 18 e1 GRABOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 97-04-15 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
7. 7.34 24 e2 GIEDROJĆ Weronika LUKS Eurocentr Suchowola 97-04-05 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
Ppal (150) K
Dysk (0.75) K
Dysk (1) K
1. 48.77 1 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95-05-02 Z/2813/11 Sen PD Białystok (1) 2019-06-18 I
2. 29.73 7 e1 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98-11-27 Z/0308/14 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 --
3. 28.76 10 e1 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97-01-14 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 --
4. 27.50 13 e1 GIEDROJĆ Weronika LUKS Eurocentr Suchowola 97-04-05 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 --
5. 20.61 18 e1 GODLEWSKA Paulina LUKS Atletic Białystok 98-04-06 Z/5175/15 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 --
6. 19.54 18 e2 BOROWSKA Paulina ZS Sokółka 94-12-15 Sen PD Łódź (M) 2019-05-25 --
Młot (3) K
Młot (4) K
1. 32.32 14 GODLEWSKA Paulina LUKS Atletic Białystok 98-04-06 Z/5175/15 U23 PD Łódź (M) 2019-05-26 --
Oszczep (500) K
Oszczep (600) K
1. 63.39 2 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96-03-09 Z/1412/12 Sen PD Bydgoszcz (M) 2019-08-10 MM  KN   SKN  
2. 36.04 5 e1 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98-11-27 Z/0308/14 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 III
3. 29.67 8 e2 BOROWSKA Paulina ZS Sokółka 94-12-15 Sen PD Łódź (M) 2019-05-24 --
4. 27.56 17 e1 GODLEWSKA Małgorzata UKS Technik Augustów 96-06-11 Sen PD Łódź (M) 2019-05-24 --
7-bój K
4x100 K
4x400 K
1. 3:35.43 5 m3 KWIATKOWSKA Angelika
KWIATKOWSKI Mateusz
KACZMARCZYK Justyna
DUDEK Bartosz
MKS Juvenia Białystok 98-06-19
99-06-03
97-12-07
92-02-25
Sen PD Kraków (M) 2019-06-08 --
4x800 K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 26.154793977737 sekund