60 K
100 K
1. 12.93 1 s1 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 02-06-21 Z/3773/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -0.5 III
2. 13.19 2 s1 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03-04-02 Z/3129/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -0.5 III LDK!  ZKN  
3. 13.53 3 s1 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-08-15 Z/0448/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -0.5 IV LDK!  KNF   SKN  
4. 13.59 4 s1 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-01-02 Z/0830/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -0.5 IV LDK!
5. 13.63 6 s3 KOLENDA Dominika KS Podlasie Białystok 02-12-26 Z/3696/16 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.7 IV
6. 13.74 2 s2 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 03-01-10 Z/5742/18 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 +1.2 IV LDK!
7. 13.80 3 s2 SIEMIENIUK Wiktoria KS Podlasie Białystok 03-11-26 Z/5374/18 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 +1.2 IV LDK!
8. 13.93 4 s2 CZERWIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 02-10-27 Z/3221/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 +1.2 --
9. 13.98 5 s2 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03-12-03 Z/3886/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 +1.2 -- LDK!
10. 14.10 5 s1 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03-04-29 Z/0591/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -0.5 -- LDK!  ZKN  
100 K z wiatrem
1. 12.68 4 s1 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 02-06-21 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 +2.6
2. 13.03 1 s2 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Białystok 03-05-12 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 +2.3
3. 13.56 4 s2 KOLENDA Dominika KS Podlasie Białystok 02-12-26 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 +2.3
200 K
1. 26.40 6 s1 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 02-06-21 Z/3773/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 +0.1 III
2. 28.38 2 s2 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-01-02 Z/0830/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.2 IV LDK!
3. 28.80 1 s2 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03-12-03 Z/3886/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 +0.7 -- LDK!
4. 28.82 2 s2 SIEMIENIUK Wiktoria KS Podlasie Białystok 03-11-26 Z/5374/18 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 +0.7 -- LDK!
5. 29.00 3 s2 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Białystok 02-09-06 Z/3298/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 +0.7 --
6. 29.23 5 s2 TOMASZEWSKA Magda KS Podlasie Białystok 02-08-28 Z/2665/18 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 +0.7 --
7. 29.62 6 s2 ŁUKAWSKA Amelia MKS Juvenia Białystok 02-09-06 Z/2284/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 +0.7 --
8. 31.30 3 s2 GOLĘBIOWSKA Julia MKS Juvenia Białystok 03-10-20 Z/3842/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.2 --
9. 33.03 2 s2 OWSIANIUK Patrycja IV LO Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.2 --
300 K
400 K
1. 61.07 1 s3 IWANIUK Magdalena KS Podlasie Białystok 02-06-21 Z/3773/19 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 III
2. 63.38 2 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-01-02 Z/0830/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 IV LDK!
3. 63.69 3 CHOROSZEWICZ Wioleta MKS Juvenia Białystok 02-01-04 Z/3301/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 IV
4. 64.40 2 s2 ŁUKAWSKA Amelia MKS Juvenia Białystok 02-09-06 Z/2284/19 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 IV
5. 67.12 4 RACEWICZ Julia KS Podlasie Białystok 02-01-10 Z/0597/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 -- LDK!
6. 67.12 1 s1 TOMASZEWSKA Magda KS Podlasie Białystok 02-08-28 Z/2665/18 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
7. 68.32 5 GOLĘBIOWSKA Julia MKS Juvenia Białystok 03-10-20 Z/3842/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
8. 69.64 3 s1 KOLENDA Dominika KS Podlasie Białystok 02-12-26 Z/3696/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
9. 70.56 4 s1 SIROCKA Maria II LO Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
10. 73.62 5 s1 ŻERO Aleksandra UKS Czwórka Białystok 02-06-25 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
600 K
1. 1:58.30 5 s2 HALICKA Elwira LUKS Eurocentr Suchowola 03-08-13 Z/2534/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
2. 2:22.69 11 s2 HANCZ Joanna LUKS Hańcza Suwałki 03-07-01 Z/2972/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
800 K
1. 2:21.46 1 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03-01-04 Z/0431/18 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 III LDK!  ZKN  
2. 2:23.22 3 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 Z/0986/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 III  ZKN  
3. 2:23.81 4 s1 CHOROSZEWICZ Wioleta MKS Juvenia Białystok 02-01-04 Z/3301/16 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 III
4. 2:27.78 7 s1 MAŁYSZKO Aleksandra MKS Juvenia Białystok 02-09-25 Z/2285/19 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 IV
5. 2:37.35 8 s1 GOLĘBIOWSKA Julia MKS Juvenia Białystok 03-10-20 Z/3842/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
6. 2:38.38 5 RACEWICZ Julia KS Podlasie Białystok 02-01-10 Z/0597/16 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 -- LDK!
7. 2:40.28 6 ZAWISTOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 02-09-09 Z/0752/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -- LDK!
8. 3:04.51 7 GÓRYŃSKA Natalia ZS Suchowola 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
9. 3:24.57 10 OSTASZEWSKA Wiktoria I LO Bielsk Podlaski 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
1000 K
1. 3:06.81 3 s1 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 Z/0986/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-07-05 --  ZKN  
2. 3:39.03 4 ZAWISTOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 02-09-09 Z/0752/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 -- LDK!
1500 K
1. 4:49.37 1 s1 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03-01-04 Z/0431/18 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 III LDK!  ZKN  
2. 4:59.42 3 s1 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 Z/0986/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 IV  ZKN  
3. 5:17.31 3 MAŁYSZKO Aleksandra MKS Juvenia Białystok 02-09-25 Z/2285/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
4. 6:30.77 5 KAMONT Kamila ZSOiZ Ciechanowiec 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
5. 6:43.09 6 RADŁOWSKA Kamila ZSOiZ Ciechanowiec 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
3000 K
1. 10:09.47 2 s1 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03-01-04 Z/0431/18 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 II LDK!  ZKN  
5000 K
10000 K
10km K
Półmaraton K
Przełaj K pomiar ręczny
1. :07:24 r 3b1 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03-01-04 U18 PD Olszyna (M) 2019-03-23
2. :08:04 r 21b1 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 U18 PD Olszyna (M) 2019-03-23
3. :14:23 r 45b3 SKOWROŃSKA Kornelia UKS Technik Augustów 03-01-08 U18 PD Olszyna (M) 2019-03-23
4. :14:23 r 46b3 ZAWISTOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 02-09-09 U18 PD Olszyna (M) 2019-03-23
80p K
1. 14.96 2 s2 ZAMOJSKA Aleksandra LUKS Eurocentr Suchowola 03-07-31 Z/2541/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -0.1 -- LDK!
100p(76.2) K
1. 16.04 4 e2 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03-04-29 Z/0591/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 +0.6 III LDK!  ZKN  
2. 16.49 1 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 03-01-10 Z/5742/18 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.5 III LDK!
100p(76.2) K z wiatrem
1. 15.79 1 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03-12-03 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 +2.5
100p K
200p K
1. 40.33 3 s2 SAWICKA Kinga LUKS Eurocentr Suchowola 03-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -1.8 --
400p K
1. 66.37 1 s1 MASIEJCZYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-01-02 Z/0830/16 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 III LDK!
2. 66.43 2 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03-07-06 Z/2547/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 III  ZKN  
3. 68.51 4 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Białystok 02-09-06 Z/3298/16 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 III
4. 70.38 1 s3 SAWICKA Gabriela KS Podlasie Białystok 02-07-02 Z/3303/16 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 IV
5. 71.05 4 s1 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 03-12-03 Z/3886/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 IV LDK!
1500p K
1. 5:27.88 1 s1 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-21 Z/0986/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 III  ZKN  
2. 5:36.05 6 s1 MAŁYSZKO Aleksandra MKS Juvenia Białystok 02-09-25 Z/2285/19 U18 PD Poznań (M) 2019-07-10 IV
2000p K
3000p K
Wzwyż K
1. 1.77 8 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-08-15 Z/0448/16 U18 PD Baku (AZE) (M) 2019-07-26 I LDK!  KNF   SKN  
2. 1.62 4 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02-08-01 Z/0625/16 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 II LDK!
3. 1.55 4 SAWICKA Gabriela KS Podlasie Białystok 02-07-02 Z/3303/16 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 III
4. 1.50 5 ROMATOWSKA Anna LUKS Hańcza Suwałki 02-03-08 Z/0430/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 IV LDK!
5. 1.50 11 HOŚCIŁO Żaneta LUKS Eurocentr Suchowola 03-03-24 Z/2535/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 IV LDK!
6. 1.45 13 SŁAWIŃSKA Kamila LUKS Eurocentr Suchowola 03-11-21 Z/2540/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 IV LDK!
7. 1.30 6 CYMBOR Natalia ZS Suchowola 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
W dal K
1. 5.35 3 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03-04-02 Z/3129/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 -0.3 III LDK!  ZKN  
2. 5.31 6 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-02-14 Z/1824/16 U18 PD Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +0.8 III LDK!  ZKN  
3. 5.05 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-10-12 Z/1294/17 U18 PD Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +0.4 IV LDK!
4. 4.97 5 CZERWIŃSKA Natalia KS Podlasie Białystok 02-10-27 Z/3221/19 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-15 +0.2 IV
5. 4.64 5 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-10-25 Z/2525/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 +1.0 -- LDK!  ZKN  
6. 3.83 9 GŁOWACKA Amelia I LO Bielsk Podlaski 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -0.3 --
7. 3.51 10 PÓŁTORAK Klaudia I LO Bielsk Podlaski 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -0.3 --
8. 3.28 11 BORAWSKA Kinga I LO Bielsk Podlaski 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.1 --
W dal K z wiatrem
1. 5.12 7 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-10-12 U18 PD Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +3.0
W dal strefa K
Trójskok K
1. 11.07 2 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-02-14 Z/1824/16 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.2 III LDK!  ZKN  
2. 10.97 8 e2 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-10-12 Z/1294/17 U18 PD Poznań (M) 2019-07-11 +0.8 III LDK!
3. 10.90 9 e2 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-10-25 Z/2525/17 U18 PD Poznań (M) 2019-07-11 +1.2 III LDK!  ZKN  
Kula (2) K
Kula (3) K
1. 11.55 8 BUJNOWSKA Emilia KS Podlasie Białystok 02-03-31 Z/3299/16 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 III
2. 11.10 4 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03-08-09 Z/3135/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 III LDK!  ZKN  
3. 11.06 2 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02-06-01 Z/0854/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 III
4. 10.79 4 MASŁOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 02-06-06 Z/2539/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 IV
5. 10.31 5 OMELIANOWICZ Ewelina KS Podlasie Białystok 02-06-01 Z/3755/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV
6. 10.26 17 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03-06-25 Z/2544/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 IV  KNF   SKN  
7. 10.17 4 f2 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03-05-25 Z/1040/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 IV
8. 9.96 6 WÓJCIK Natalia KS Podlasie Białystok 02-03-28 Z/3305/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV
9. 8.76 8 PONIATOWSKA Kinga ZSOiZ Ciechanowiec 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
10. 7.58 9 GOROSZEWSKA Natalia UKS Czwórka Białystok (IV LO BiałystokUKS Czwórka Białystok) 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
Kula (4) K
Ppal (150) K
Dysk (0.75) K
1. 22.09 LOLA Marlena LUKS Eurocentr Suchowola 03-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 --
Dysk (1) K
1. 29.14 1 WÓJCIK Natalia KS Podlasie Białystok 02-03-28 Z/3305/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 IV
2. 26.90 11 f2 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 03-08-09 Z/3135/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 -- LDK!  ZKN  
3. 25.84 4 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02-06-01 Z/0854/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
4. 24.90 6 WASZCZUK Hanna KS Podlasie Białystok 02-02-18 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
5. 24.88 6 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03-05-25 Z/1040/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
6. 22.47 7 SAWICKA Kornelia LUKS Eurocentr Suchowola 02-07-02 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
Młot (3) K
1. 38.77 1 TRYKOZKO Natalia KS Podlasie Białystok 03-03-31 Z/3641/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 IV LDK!
2. 34.21 2 SKWARKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 02-10-24 Z/3679/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
3. 29.94 3 KUROWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 03-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
4. 24.71 1 BUJNOWSKA Emilia KS Podlasie Białystok 02-03-31 Z/3299/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
5. 22.78 2 MASŁOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 02-06-06 Z/2539/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
6. 19.51 4 CRUZ RODRIGUEZ Diana OLA Podlaskie 03-01-19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
Młot (4) K
Oszczep (500) K
1. 58.77 1 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 02-09-17 Z/3069/17 U18 PD Baku (AZE) (M) 2019-07-26 I  KNF   SKN  
2. 48.80 1 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03-06-25 Z/2544/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 I  KNF   SKN  
3. 41.60 3 STOKOWSKA Wiktoria UKS Czwórka Białystok 02-06-13 Z/3635/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 III LDK!
4. 38.05 4 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03-05-25 Z/1040/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 III
5. 37.30 3 PUZANOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 02-06-04 Z/4030/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 III
6. 31.55 BOBROWSKA Daria LUKS Hańcza Suwałki 03-07-13 Z/0657/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
7. 18.88 3 f2 GOROSZEWSKA Natalia UKS Czwórka Białystok (IV LO BiałystokUKS Czwórka Białystok) 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Oszczep (600) K
1. 43.38 1 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 02-09-17 Z/3069/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 II  KNF   SKN  
2. 33.94 2 STOKOWSKA Wiktoria UKS Czwórka Białystok 02-06-13 Z/3635/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 IV LDK!
3. 31.99 3 PUZANOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 02-06-04 Z/4030/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 IV
7-bój K
4x100 K
4x400 K
4x800 K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 23.438055038452 sekund