60 K
100 K
1. 12.94 3 s2 KOZAR Roksana KS Parkiet Hajnówka 04-03-04 Z/0433/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.9 III LDK!
2. 13.11 4 s2 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04-01-16 Z/1231/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.9 III LDK!
3. 13.42 1 s3 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 05-08-07 Z/0448/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 -1.3 IV LDK!
4. 13.81 7 s3 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-18 Z/1341/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.7 V LDK!
5. 13.84 8 s3 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 04-12-05 Z/1545/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.7 V LDK!
6. 13.88 3 s5 HAPONIK Paulina UKS Technik Augustów 05-05-22 Z/1332/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.8 V LDK!
7. 13.92 2 s3 TYNIEWICKA Emila KS Podlasie Białystok 04-08-27 Z/0450/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 -1.3 V
8. 14.00 4 s2 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04-06-29 Z/1490/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 +0.1 V LDK!
9. 14.02 1 s3 NIKICIUK Weronika KS Parkiet Hajnówka 04-03-17 Z/0434/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.7 V LDK!
10. 14.11 6 e2 KAPLA Anna LUKS Hańcza Suwałki 04-05-21 Z/1227/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-06-07 -1.7 V LDK!
100 K z wiatrem
1. 14.00 1 s3 POSKROBKO Dominika KS Podlasie Białystok 05-12-23 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +2.3
200 K
1. 27.33 4 s1 KOZAR Roksana KS Parkiet Hajnówka 04-03-04 Z/0433/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.4 IV LDK!
2. 28.20 1 s2 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 05-08-07 Z/0448/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.2 IV LDK!
3. 28.42 1 s2 TYNIEWICKA Emila KS Podlasie Białystok 04-08-27 Z/0450/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.6 IV
4. 28.71 3 s4 HAPONIK Paulina UKS Technik Augustów 05-05-22 Z/1332/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.8 V LDK!
5. 28.90 2 s2 POSKROBKO Dominika KS Podlasie Białystok 05-12-23 Z/1965/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.6 V LDK!
6. 29.10 3 s2 NIKICIUK Weronika KS Parkiet Hajnówka 04-03-17 Z/0434/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.6 V LDK!
7. 29.16 5 s4 SIMONIENKO Julia UKS Technik Augustów 05-01-13 Z/5014/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.8 V LDK!
8. 29.86 2 s3 PEZOWICZ Weronika KS Podlasie Białystok 05-02-10 Z/0518/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 -1.0 V
9. 31.15 6 s4 OSTAPOWICZ Angelika UKS Technik Augustów 05-02-15 Z/5012/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.8 -- LDK!
10. 31.65 5 s2 ŻUKOWSKA Julia KS Podlasie Białystok 04-03-04 Z/0449/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.6 -- LDK!
300 K
1. 42.66 1 s1 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-11-21 Z/4033/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-07-05 II
2. 44.93 5 s1 GRABOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-02-18 Z/4612/19 U16 PD Warszawa (1) 2019-07-05 III
3. 45.63 1 e3 HAPONIK Paulina UKS Technik Augustów 05-05-22 Z/1332/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-06-07 IV LDK!
4. 51.04 3 s2 TUREL Amelia LUKS Eurocentr Suchowola 05-03-22 Z/1685/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
5. 51.14 4 s2 WIĘCKO Wiktoria LUKS Hańcza Suwałki 04-01-16 Z/1233/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
400 K
600 K
1. 1:37.54 3 s1 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-11-21 Z/4033/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-05-11 II
2. 1:48.46 3 BORUSIEWICZ Amelia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-09 Z/5670/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 V
3. 1:51.33 4 SIMONIENKO Julia UKS Technik Augustów 05-01-13 Z/5014/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 -- LDK!
4. 1:53.16 3 s2 BANAŚ Wiktoria UKS Technik Augustów 05-05-19 Z/5660/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 -- LDK!
5. 1:54.47 6 KOSZEWSKA Dominika UKS Technik Augustów 05-12-09 Z/0678/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 -- LDK!
6. 1:55.09 4 s2 CEKAŁA Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-07-19 Z/4299/19 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
7. 1:56.51 3 s2 KAROLCZUK Martyna niest. Białystok 05-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
8. 1:56.70 7 OSTAPOWICZ Angelika UKS Technik Augustów 05-02-15 Z/5012/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 -- LDK!
9. 1:59.11 6 s2 DRAPCZUK Karolina UKS Technik Augustów 05-06-19 Z/3862/19 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 -- LDK!
10. 1:59.66 8 KONKAŁO Weronika UKS Technik Augustów 05-03-10 Z/1240/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 -- LDK!
800 K
1. 2:21.56 3 s1 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-11-21 Z/4033/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-05-18 III
1000 K
1. 3:29.78 1 f2 NOSKOWICZ Maja KS Parkiet Hajnówka 05-01-31 Z/0445/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 V
2. 3:33.62 2 f2 SUPRANOWICZ Patrycja KS Podlasie Białystok 04-05-25 Z/1823/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 -- LDK!
3. 3:42.42 3 f2 DEMCZUK Natalia MKS Juvenia Białystok 04-09-13 Z/1955/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
1500 K
3000 K
5000 K
10000 K
10km K
Półmaraton K
80p K
1. 13.29 7 SAWICKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04-12-28 Z/1230/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-06-07 -1.8 IV LDK!
2. 13.61 1 s2 SAFINOWSKA Kaja LUKS Hańcza Suwałki 04-02-03 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 -0.1 IV LDK!
3. 14.03 1 ŻUKOWSKA Julia KS Podlasie Białystok 04-03-04 Z/0449/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.0 V LDK!
4. 15.20 2 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 05-08-07 Z/0448/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.0 -- LDK!
5. 15.38 3 ZUBRZYCKA Dominika KS Podlasie Białystok 05-10-26 Z/0453/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.0 -- LDK!
6. 15.55 4 s2 DĘBOWSKA Anita LUKS Hańcza Suwałki 04-01-28 Z/4584/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 -0.1 -- LDK!
7. 16.36 4 MACHELSKA Weronika KS Podlasie Białystok 05-12-11 Z/1966/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.0 -- LDK!
DNF TYNIEWICKA Emila KS Podlasie Białystok 04-08-27 Z/0450/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.0 --
100p(76.2) K
100p K
200p K
1. 39.72 2 s2 ŻUKOWSKA Julia LUKS Eurocentr Suchowola 05-01-24 Z/1556/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 -1.8 -- LDK!
400p K
1500p K
2000p K
3000p K
Wzwyż K
1. 1.59 BIERDZIO Weronika niest. Białystok 04-06-10 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 III LDK!
2. 1.50 5 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04-07-18 Z/1489/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-11 IV
3. 1.40 DOROCHOWICZ Julia LUKS Hańcza Suwałki 04-05-26 Z/1224/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 V LDK!
4. 1.40 MIŁOWICKA Wiktoria LUKS Hańcza Suwałki 04-07-05 Z/1229/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 V LDK!
5. 1.25 8 WOJTKOWSKA Kamila UKS Liceum sportowe Łomża 04-01-08 Z/1481/19 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
W dal K
1. 5.20 3 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04-01-16 Z/1231/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.3 III LDK!
2. 5.01 6 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 04-06-29 Z/1490/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.4 IV LDK!
3. 4.89 2 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-18 Z/1341/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 +0.6 IV LDK!
4. 4.78 KAPLA Anna LUKS Hańcza Suwałki 04-05-21 Z/1227/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 +0.6 V LDK!
5. 4.75 9 PIÓRKOWSKA Nikola KS Podlasie Białystok 04-12-05 Z/1545/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.5 V LDK!
W dal strefa K
Trójskok K
Kula (2) K
Kula (3) K
1. 11.99 2 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04-05-29 Z/4782/17 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 III LDK!
2. 10.86 3 MICHALEC Marta LUKS Eurocentr Suchowola 04-01-02 Z/1493/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 IV LDK!
3. 10.14 3 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04-03-18 Z/1484/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 IV
4. 9.98 6 MASŁOWSKA Gabrysia LUKS Eurocentr Suchowola 04-03-23 Z/1492/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 IV LDK!
5. 9.55 SKIBICKA Aleksandra LUKS Eurocentr Suchowola 05-08-26 Z/1466/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 V LDK!
6. 8.87 RYSZKIEWICZ Oliwia niest. Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 V
7. 8.47 6 SZULBORSKA Dominika UKS Liceum sportowe Łomża 04-09-17 Z/1485/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
8. 8.41 7 ŁUKJAŃCZUK Daria KS Podlasie Białystok (KS Podlasie Białystokniest. Białystok) 05-04-03 Z/4559/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
9. 7.96 8 KULIKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
10. 7.59 9 WOJTKOWSKA Joanna UKS Liceum sportowe Łomża 04-05-13 Z/1480/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Kula (4) K
Ppal (150) K
Dysk (0.75) K
1. 32.52 1 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04-03-18 Z/1484/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 IV
2. 28.73 2 MICHALEC Marta LUKS Eurocentr Suchowola 04-01-02 Z/1493/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 IV LDK!
3. 28.65 ŻUKOWSKA Kinga niest. Białystok 05-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 IV
4. 27.92 3 MASŁOWSKA Gabrysia LUKS Eurocentr Suchowola 04-03-23 Z/1492/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V LDK!
5. 26.44 4 TRZONKOWSKA Katarzyna UKS Liceum sportowe Łomża 04-11-26 Z/1587/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
6. 25.89 5 ŁUKJAŃCZUK Daria KS Podlasie Białystok (KS Podlasie Białystokniest. Białystok) 05-04-03 Z/4559/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
7. 22.53 6 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04-05-29 Z/4782/17 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
8. 21.60 7 FRANCISZKOWICZ Ewelina LUKS Eurocentr Suchowola 05-01-05 Z/1552/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
9. 20.24 8 FIEDORCZYK Ewa LUKS Eurocentr Suchowola 05-07-22 Z/1551/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
10. 18.00 5 SZULBORSKA Dominika UKS Liceum sportowe Łomża 04-09-17 Z/1485/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
Dysk (1) K
1. 21.74 5 ŁUKJAŃCZUK Daria KS Podlasie Białystok (KS Podlasie Białystokniest. Białystok) 05-04-03 Z/4559/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 --
Młot (3) K
1. 26.83 1 f2 TRZONKOWSKA Katarzyna UKS Liceum sportowe Łomża 04-11-26 Z/1587/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
2. 26.45 2 f2 KULIKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
3. 24.52 3 f2 MASŁOWSKA Gabrysia LUKS Eurocentr Suchowola 04-03-23 Z/1492/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
4. 23.34 4 f2 SKIBICKA Aleksandra LUKS Eurocentr Suchowola 05-08-26 Z/1466/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
5. 18.14 5 f2 DZIEKOŃSKA Oliwa KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
6. 17.81 6 f2 ŁACHAŃCZUK Karolina KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
7. 17.73 7 f2 KARWOWSKA Andżelika KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
8. 13.55 8 f2 BIGDA Paulina KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Młot (4) K
Oszczep (500) K
1. 28.61 1 WOJTKOWSKA Joanna UKS Liceum sportowe Łomża 04-05-13 Z/1480/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
2. 28.20 7 KUREK Wiktoria UKS Liceum sportowe Łomża 04-03-18 Z/1486/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 V
3. 26.20 NIEWIAROWSKA Maja niest. Białystok 05-10-07 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
4. 25.68 3 BIGDA Paulina KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
NM WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Liceum sportowe Łomża () 05-12-21 Z/4303/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Oszczep (600) K
7-bój K
4x100 K
4x400 K
4x800 K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 23.484796047211 sekund