400 K
1. 60.60 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95-09-03 Z/3451/11 Sen OP Memphis (USA) (2) 2019-03-16 III
800 K
1. 2:11.42 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 96-01-22 Z/0009/12 Sen WP Hattiesburg (USA) (2) 2019-03-30 II
2. 2:17.06 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95-09-03 Z/3451/11 Sen OP Searcy (USA) (2) 2019-03-23 II
3. 2:18.96 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 97-08-08 Z/1695/13 U23 ZP Memphis (USA) (2) 2019-03-16 III
1500 K
1. 4:26.37 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 96-01-22 Z/0009/12 Sen WP Mississippi State (USA) (2) 2019-03-23 I
2. 4:39.47 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 97-08-08 Z/1695/13 U23 ZP Searcy (USA) (2) 2019-03-23 II
3. 4:41.56 10  IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98-05-25 Z/2429/15 U23 LD Riverside (USA) (2) 2019-03-23 II
4. 4:43.25 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław 96-10-06 Sen DS Mississippi State (USA) (2) 2019-03-23 II
5. 5:19.42 12  ŁUKIJANIUK Marta WKS Śląsk Wrocław 96-09-07 Sen DS Lake Charles (USA) (2) 2019-03-09 --
3000 K
1. 10:13.70 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98-05-25 Z/2429/15 U23 LD Riverside (USA) (2) 2019-03-01 II
2. 11:05.41 ŁUKIJANIUK Marta WKS Śląsk Wrocław 96-09-07 Sen DS Lake Charles (USA) (2) 2019-03-09 --
5000 K
1. 17:24.99 13  IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98-05-25 Z/2429/15 U23 LD Los Angeles (USA) (2) 2019-03-09 II
2. 19:01.15 12  ŁUKIJANIUK Marta WKS Śląsk Wrocław 96-09-07 Sen DS Houston (USA) (2) 2019-03-23 III
10000 K
1. 35:49.84 12  IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98-05-25 Z/2429/15 U23 LD San Francisco (USA) (2) 2019-03-30 I
Półmaraton K
1. 1:12:35 0 + NADOLSKA Karolina MKL Toruń 81-09-06 Z/1645/11 Weteran KP Hannover (GER) (M) 2019-04-07 M
2. 1:16:63 11  GOLEC Paulina KS AZS AWF Kraków 81-06-13 Z/1675/14 Weteran MA Ostia (ITA) (M) 2019-03-10 I
3. 1:17:33 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85-07-15 Z/0140/13 Sen PD Almeria (ESP) (2) 2019-02-03 I
4. 1:17:51 12  GORTEL-MACIUK Agnieszka TS AKS Chorzów 77-03-20 Z/3236/11 Weteran SL Ostia (ITA) (M) 2019-03-10 I
5. 1:22:01 MIERZLIKIN Natalia UKS Gepard Warszawa 89-03-19 Z/4827/18 Sen MZ Athina (GRE) (M) 2019-03-17 I
6. 1:34:53 PIERZYNOWSKA Agnieszka niestowarzyszona 84-01-01 Weteran Cyberjaya (MAS) (2) 2019-01-20 --
DNF PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście () 85-02-05 Z/5075/11 Sen ZP Lisboa (POR) (2) 2019-03-17 --  KN   SKN  
Maraton K
1. 2:24:43 NADOLSKA Karolina MKL Toruń 81-09-06 Z/1645/11 Weteran KP Hannover (GER) (M) 2019-04-07 MM
2. 2:28:33 SZOSTAK Anna UKS Olimpia Zabrze 90-05-19 Z/2161/19 Sen SL Dębno (M) 2019-04-07 MM
3. 2:34:51 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 91-07-30 Z/1329/11 Sen KP Dębno (M) 2019-04-07 MM
4. 2:38:27 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin 85-01-05 Z/1916/18 Sen ZP Dębno (M) 2019-04-07 M
5. 2:41:24 20  GOLEC Paulina KS AZS AWF Kraków 81-06-13 Z/1675/14 Weteran MA Rotterdam (NED) (M) 2019-04-07 I
6. 2:42:15 DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika MKL Toruń 89-06-28 Z/3249/11 Sen KP Dębno (M) 2019-04-07 I
7. 2:50:51 WAŚNIEWSKA Karolina UKS Technik Radom 80-08-27 Z/0716/17 Weteran MZ Dębno (M) 2019-04-07 I
8. 2:55:09 PADUSZYŃSKA Wioletta BiegamBoLubię Warszawa 85-07-18 Z/1447/17 Sen MZ Dębno (M) 2019-04-07 I
9. 2:55:28 15  RACZKIEWICZ Katarzyna niest. Lublin (niestowarzyszona) 78-08-09 Weteran LU Manchester (GBR) (2) 2019-04-07 I
10. 2:59:34 16  JANIK Paulina niest. Wrocław 85-01-01 Sen DS Wien (AUT) (M) 2019-04-07 II
Przełaj K pomiar ręczny
1. :07:06 r 1b2 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01-12-20 U20 ZP Olszyna (M) 2019-03-23
2. :07:08 r 2b2 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00-02-27 U20 SL Olszyna (M) 2019-03-23
3. :07:10 r 3b2 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00-07-17 U20 SL Olszyna (M) 2019-03-23
4. :07:12 r 1b1 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02-05-10 U18 DS Olszyna (M) 2019-03-23
5. :07:19 r 2b1 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02-08-15 U18 ZP Olszyna (M) 2019-03-23
6. :07:19 r 4b2 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00-05-02 U20 PM Olszyna (M) 2019-03-23
7. :07:20 r 5b2 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01-03-08 U20 SK Olszyna (M) 2019-03-23
8. :07:24 r 3b1 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03-01-04 U18 PD Olszyna (M) 2019-03-23
9. :07:25 r 6b2 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00-10-07 U20 LB Olszyna (M) 2019-03-23
10. :07:25 r 7b2 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01-01-13 U20 MA Olszyna (M) 2019-03-23
3000p K
1. 11:54.49 12  ŁUKIJAŃCZUK Marta MTE Milanówek 01-07-19 U20 MZ San Marcos (USA) (2) 2019-03-30 III
Kula (2) K
1. 9.33 1 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06-06-22 Z/2224/18 U14 MA Rybnik (1) 2019-04-06 -- LDK!
Kula (3) K
1. 12.65 1 1 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02-04-12 Z/0500/16 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III LDK!  ZKN  
2. 12.63 2 1 LEPA Roksana LKS Polkowice 03-08-26 Z/0443/17 U18 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 III  ZKN  
3. 11.98 1 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03-05-30 Z/2316/17 U18 SL Rybnik (1) 2019-04-06 III LDK!  ZKN  
4. 11.40 3 1 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03-01-22 Z/1789/17 U18 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 III LDK!
5. 10.92 2 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04-03-13 Z/4591/17 U16 MA Rybnik (1) 2019-04-06 IV LDK!
6. 10.65 4 1 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02-04-13 Z/3772/16 U18 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 IV LDK!
7. 10.63 5 1 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 02-10-10 U18 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 IV
8. 10.50 0 w KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68-05-13 Z/3809/11 Weteran LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
9. 10.31 3 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04-03-19 Z/0553/17 U16 SL Rybnik (1) 2019-04-06 IV LDK!
10. 10.27 4 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 02-01-15 Z/3615/16 U18 SL Rybnik (1) 2019-04-06 IV LDK!  ZKN   SKN  
Kula (4) K
1. 17.45 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96-05-02 Z/1449/12 Sen PD Šamorín (SVK) (M) 2019-03-10 MM  KN   SKN  
2. 14.53 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98-10-20 Z/0093/14 U23 PM Šamorín (SVK) (M) 2019-03-09 I  KNF   SKN  
3. 12.73 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01-07-24 Z/2687/15 U20 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 I  ZKN  
4. 11.44 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek Śląski 01-07-25 Z/0416/16 U20 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 III LDK!
5. 11.25 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99-04-02 Z/0426/15 U23 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 III
6. 10.50 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01-11-21 Z/2211/17 U20 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III  ZKN  
Dysk (0.75) K
1. 33.15 1 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04-03-13 Z/4591/17 U16 MA Rybnik (1) 2019-04-06 III LDK!
2. 30.62 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 05-08-15 Z/0641/19 U16 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 IV LDK!
3. 29.73 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 04-09-27 Z/1255/18 U16 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 IV LDK!
4. 29.16 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 04-02-08 Z/1592/18 U16 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 IV
5. 27.31 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 05-04-15 Z/4729/17 U16 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 V LDK!
6. 26.08 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 04-03-12 Z/2787/18 U16 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 V
7. 25.86 2 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04-03-19 Z/0553/17 U16 SL Rybnik (1) 2019-04-06 V LDK!
8. 25.04 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04-09-25 Z/1258/18 U16 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 V LDK!
9. 23.36 3 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06-06-22 Z/2224/18 U14 MA Rybnik (1) 2019-04-06 -- LDK!
10. 20.69 SKOBIERSKA Olga MKS Bolesłavia Bolesławiec 06-01-01 U14 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 --
Dysk (1) K
1. 55.46 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń 94-05-14 Z/3600/11 Sen KP Šamorín (SVK) (M) 2019-03-10 M  KN   SKN  
2. 54.50 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98-10-20 Z/0093/14 U23 PM Šamorín (SVK) (M) 2019-03-09 I  KNF   SKN  
3. 51.17 12  ZABAWSKA Daria KS Podlasie Białystok 95-04-16 Z/4129/11 Sen PD Šamorín (SVK) (M) 2019-03-10 I  KN   SKN  
4. 50.68 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96-04-02 Z/1215/12 Sen PM Lucca (ITA) (2) 2019-02-24 I
5. 41.74 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 03-09-11 Z/2178/17 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 II  ZKN  
6. 36.80 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68-05-13 Z/3809/11 Weteran LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III
7. 36.62 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99-04-02 Z/0426/15 U23 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 III
8. 36.30 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02-04-12 Z/0500/16 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III LDK!  ZKN  
9. 33.82 1 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99-04-02 Z/4197/15 U23 SL Rybnik (1) 2019-04-06 III
10. 33.70 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 02-12-27 Z/2615/17 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III
Młot (3) K
1. 48.84 1 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 02-01-15 Z/3615/16 U18 SL Rybnik (1) 2019-04-06 II LDK!  ZKN   SKN  
2. 43.02 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02-04-12 Z/0500/16 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III LDK!  ZKN  
3. 42.26 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 04-05-20 Z/2636/17 U16 WP Wiechlice (1) 2019-04-13 III
4. 41.39 2 SCHNEIDER Daria LUKS MGOKSiR Korfantów 03-05-30 Z/1225/17 U18 OP Rybnik (1) 2019-04-06 III LDK!
5. 41.11 3 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 04-06-14 Z/5482/18 U16 SL Rybnik (1) 2019-04-06 III
6. 40.00 4 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03-11-08 Z/0055/17 U18 MA Rybnik (1) 2019-04-06 IV LDK!  ZKN  
7. 38.28 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02-07-03 Z/2824/16 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 IV
8. 37.21 MĄDRA Julita UMKS Iskra Wolsztyn 03-02-15 Z/3964/17 U18 WP Wiechlice (1) 2019-04-13 IV
9. 30.91 5 DYL Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 04-03-03 Z/5458/18 U16 OP Rybnik (1) 2019-04-06 V LDK!
10. 30.62 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 05-04-15 Z/4729/17 U16 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 V LDK!
Młot (4) K
1. 73.22 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań 89-03-04 Z/2822/11 Sen WP Šamorín (SVK) (M) 2019-03-09 MM  KN   SKN  
2. 68.21 11  FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96-02-19 Z/1267/12 Sen SK Šamorín (SVK) (M) 2019-03-09 M  KN   SKN  
3. 65.27 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97-10-02 Z/1398/13 U23 LU Šamorín (SVK) (M) 2019-03-10 M  KNF   SKN  
4. 61.48 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99-06-01 Z/3149/15 U23 WP Wiechlice (1) 2019-04-13 I  KNF   SKN  
5. 53.34 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01-03-27 Z/3500/15 U20 WP Wiechlice (1) 2019-04-13 I  KNF   SKN  
6. 34.84 CIEŚLAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 01-10-26 Z/1721/16 U20 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 IV
7. 33.35 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01-11-21 Z/2211/17 U20 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 IV  ZKN  
8. 28.42 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 01-10-10 Z/3025/16 U20 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
9. 18.20 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01-05-22 Z/2478/18 U20 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 --
Oszczep (500) K
1. 42.80 1 1 RZEŹNICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 03-10-10 Z/2812/17 U18 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 II LDK!  ZKN  
2. 40.86 2 1 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 02-06-17 Z/2798/17 U18 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 III LDK!  ZKN  
3. 40.30 3 1 LEPA Roksana LKS Polkowice 03-08-26 Z/0443/17 U18 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 III  ZKN  
4. 38.32 4 1 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02-06-03 Z/3023/16 U18 LB Wiechlice (1) 2019-04-13 III  ZKN  
5. 37.60 5 1 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 02-09-28 Z/2167/16 U18 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 III LDK!  ZKN  
6. 36.70 1 ADAMCZYK Małgorzata RMKS Rybnik 04-01-29 Z/2499/18 U16 SL Rybnik (1) 2019-04-06 IV LDK!
7. 31.19 1 2 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 04-02-23 Z/5324/18 U16 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 V
8. 27.68 2 KOSĘDKA Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03-03-10 Z/2906/18 U18 SL Rybnik (1) 2019-04-06 --
9. 27.61 3 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03-05-08 Z/1157/17 U18 SL Rybnik (1) 2019-04-06 -- LDK!  ZKN  
10. 27.61 6 1 SYSAK Hanna MKS Piast Lwówek Śląski 03-03-27 Z/0464/17 U18 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 -- LDK!
Oszczep (600) K
1. 60.56 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96-03-09 Z/1412/12 Sen PD Šamorín (SVK) (M) 2019-03-09 MM  KN   SKN  
2. 46.71 16  OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97-12-19 Z/1394/13 U23 PM Šamorín (SVK) (M) 2019-03-10 I  KNF   SKN  
3. 40.00 BEDNAREK Aleksandra AZS-AWF Katowice 01-04-22 Z/6409/15 U20 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-03-24 II  SKN  
4. 38.58 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 00-12-30 Z/4409/17 U20 DS Wiechlice (1) 2019-04-13 III
Chód 3 K
1. 13:34 r 4 + YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86-12-28 Z/1929/11, Z/1929/11 Sen MA Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --
2. 15:19 r ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 04-04-16 Z/2001/18 U16 LB Zaniemyśl (M) 2019-04-13 II LDK!
3. 15:23 r WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 04-02-14 Z/0930/18 U16 ZP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 II LDK!
4. 15:35 r BIESZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 04-08-08 Z/3763/17 U16 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 II LDK!
5. 16:04 r CYMBALIŃSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 04-11-06 Z/4555/18 U16 MZ Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III
6. 16:07 r MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 04-09-28 Z/0409/18 U16 PK Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III LDK!
7. 16:20 r WIŚNIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 05-02-04 Z/1053/18 U16 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III LDK!
8. 16:25 r 9 + ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 89-03-26 Z/1228/11 Sen PM Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --  KN   SKN  
9. 16:25 r ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 04-09-21 Z/4710/17 U16 KP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III LDK!
10. 17:02 r FRIEBE Angelika UKS Przełaj Żerków 04-08-03 Z/2591/17 U16 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III
Chód 5 K
1. 23:04 r 6 + YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86-12-28 Z/1929/11, Z/1929/11 Sen MA Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --
2. 26:16 r OSIŃSKA Marcelina MKS Hermes Gryfino 02-01-14 Z/4144/15 U18 ZP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 II  ZKN  
3. 26:39 r HACZYK Marta UKS Przełaj Żerków 03-03-30 Z/0007/18 U18 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 II LDK!  ZKN  
4. 27:12 r CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 03-02-07 Z/1239/17 U18 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III LDK!  ZKN  
5. 27:17 r 9 + ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 89-03-26 Z/1228/11 Sen PM Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --  KN   SKN  
6. 27:23 r BŁAŻEJEWSKA Amelia UKS 12 Kalisz 03-03-31 Z/0642/17 U18 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III  ZKN  
7. 27:25 r WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 02-08-19 Z/3207/16 U18 ZP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III  ZKN  
8. 28:43 r 11 + LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 95-02-11 Z/5209/15 Sen MA Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --
9. 28:51 r MUSIOŁOWSKA Julia UKS Przełaj Żerków 03-04-14 Z/0701/17 U18 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III  ZKN  
10. 29:21 r RACHWAŁ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 03-10-23 Z/1654/17 U18 PK Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III
Chód 10 K
1. 53:36 r 1 1 KAMIŃSKA Marta KS Gwardia Piła 00-06-13 Z/0229/16 U20 WP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III  ZKN  
2. 54:12 r 9 + ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 89-03-26 Z/1228/11 Sen PM Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 III  KN   SKN  
3. 54:40 r 2 1 KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 01-12-20 Z/5672/15 U20 KP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III LDK!  ZKN  
4. 55:45 r 3 1 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 01-01-01 Z/2094/16 U20 KP Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III LDK!  ZKN  
5. 56:43 r 1 2 LISOWSKA Alicja niestowarzyszona 69-02-27 Z/0347/19 Weteran Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III
6. 57:13 r 10 + BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec 86-12-16 Z/0574/11 Sen PK Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --  KN   SKN  
7. 57:13 r 11 + LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 95-02-11 Z/5209/15 Sen MA Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --
8. 57:33 r 2 2 MORAWCZYŃSKA Jolanta OTG Sokół Mielec 68-03-22 Weteran PK Zaniemyśl (M) 2019-04-13 --
9. 57:39 r 3 2 GRINHOLC Iwona niest. Gdańsk 75-09-07 Weteran PM Zaniemyśl (M) 2019-04-13 --
10. 58:03 r 4 1 CHANDUSZKO Karolina KL Lechia Gdańsk 01-09-14 Z/2928/16 U20 PM Zaniemyśl (M) 2019-04-13 --
Chód 20 K
1. 1:32:03 r ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96-11-28 Z/0934/12 Sen PK Zaniemyśl (M) 2019-04-13 MM  KN   SKN  
2. 1:34:47 r YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86-12-28 Z/1929/11, Z/1929/11 Sen MA Zaniemyśl (M) 2019-04-13 MM
3. 1:35:00 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 97-06-30 Z/1414/13 U23 MZ Zaniemyśl (M) 2019-04-13 MM  KNF   SKN  
4. 1:39:32 r ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 89-03-26 Z/1228/11 Sen PM Zaniemyśl (M) 2019-04-13 M  KN   SKN  
5. 1:50:27 r 10 + BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec 86-12-16 Z/0574/11 Sen PK Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 II  KN   SKN  
6. 1:51:49 r AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice 96-01-15 Z/0008/12 Sen MZ Zaniemyśl (M) 2019-04-13 III LDK!
7. 1:54:31 r 11 + LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 95-02-11 Z/5209/15 Sen MA Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 III
Chód 30 K
1. 2:51:19 r 8 + ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 89-03-26 Z/1228/11 Sen PM Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --  KN   SKN  
2. 2:51:19 r 8 + BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec 86-12-16 Z/0574/11 Sen PK Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --  KN   SKN  
3. 2:51:19 r 9 + LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 95-02-11 Z/5209/15 Sen MA Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --
Chód 50 K
1. 4:40:24 r ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 89-03-26 Z/1228/11 Sen PM Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --  KN   SKN  
2. 4:41:02 r BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec 86-12-16 Z/0574/11 Sen PK Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --  KN   SKN  
3. 4:47:54 r LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 95-02-11 Z/5209/15 Sen MA Dudince (SVK) (M) 2019-03-23 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 31.876878976822 sekund