60 M
1. 6.85 1 e9 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U20 PD Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 6.87 5 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
3. 6.93 2 e6 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 Z/1532/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
4. 7.09 2 e9 WASILEWSKI Adam KS Podlasie Białystok 96-09-08 Z/0089/13 Sen PD Warszawa (M) 2019-01-26
5. 7.11 4 e15 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Warszawa (1) 2019-01-12
6. 7.13 5 e8 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01-10-11 Z/3843/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09
7. 7.21 1 e11 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U23 PD Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
8. 7.21 3 e8 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
9. 7.23 3 e7 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00-04-19 Z/0571/17 U20 PD Spała (M) 2019-02-03
10. 7.25 5 e6 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
200 M
1. 22.18 1 s2 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 Z/1532/15 U20 PD Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
2. 22.31 1 s4 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
3. 22.37 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
4. 22.80 2 s3 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U20 PD Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
5. 23.65 3 s5 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
6. 24.34 2 s16 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Spała (M) 2019-01-20  ZKN  
7. 25.07 1 s2 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U23 PD Warszawa (1) 2019-01-12  ZKN  
8. 25.08 3 s3 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 Z/0656/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
9. 25.38 3 s2 RAFAŁO Eryk UKS Czwórka Białystok 02-10-01 Z/0062/19 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12
10. 25.48 4 s3 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-03 Z/5061/18 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
300 M
1. 34.43 1 s2 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
2. 36.72 2 e2 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Toruń (M) 2019-02-09  ZKN  
3. 37.17 1 s5 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01-08-13 Z/2856/17 U20 PD Spała (M) 2019-02-03
4. 37.78 4 e1 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-03 Z/1589/17 U18 PD Toruń (M) 2019-02-09
5. 39.23 3 s2 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03-06-01 Z/3639/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
6. 39.28 1 s4 PŁOCIENICKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-13 Z/5003/18 U18 PD Spała (M) 2019-02-03
400 M
1. 47.40 1 s5 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 51.23 3 e5 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01-08-13 Z/2856/17 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09
3. 52.21 2 s1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
600 M
1. 1:25.24 4 f2 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
2. 1:25.28 3 s2 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
3. 1:27.18 1 s3 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
4. 1:28.56 2 s3 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U18 PD Spała (M) 2019-02-03
5. 1:37.67 3 s3 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Spała (M) 2019-02-03
800 M
1. 2:45.09 1 s3 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Toruń (1) 2018-12-08
1000 M
1. 2:34.86 7 s3 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
2. 2:40.14 8 s2 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
3. 2:40.63 4 s3 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Spała (M) 2019-01-20
4. 2:51.51 2 s5 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Toruń (2) 2019-01-13  ZKN  
5. 3:01.35 6 s3 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Spała (M) 2019-02-03
6. 3:04.31 0 w PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U20 PD Cardiff (GBR) (M) 2019-01-27  KNF   SKN  
7. 3:04.64 6 s2 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!  ZKN  
8. 3:08.19 7 s3 KRUSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-05-10 Z/0983/19 U16 PD Spała (M) 2019-02-03
9. 3:11.27 15 s1 KOWALCZYK Dominik UKS Technik Augustów 04-06-03 U16 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
10. 3:18.61 8 s3 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-14 Z/4997/18 U16 PD Spała (M) 2019-02-03
1500 M
1. 4:10.54 5 s2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
2. 4:12.18 6 s2 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 Z/2454/15 U20 PD Spała (M) 2019-02-03
3. 4:12.46 8 s2 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Spała (M) 2019-02-03
2000 M
1. 5:57.20 13 s1 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Toruń (2) 2019-01-13
3000 M
1. 9:04.25 10 s1 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
2. 9:11.75 12 s1 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 Z/2454/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10
3. 11:56.37 1 s2 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Toruń (1) 2018-12-08
60p(91.4/8.9) M
1. 9.05 2 e2 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
60p(91.4) M
1. 8.24 1 e2 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U18 PD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
60p(99.1) M
1. 8.10 2 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00-10-02 Z/1535/15 U20 PD Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 8.37 3 f2 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00-01-31 Z/2032/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10
3. 10.41 6 w2 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
60p M
1. 7.70 1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Toruń (1) 2019-01-27  KN   SKN  
2. 8.26 2 e1 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
3. 8.27 2 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
Wzwyż M
1. 1.86 2 w2 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
2. 1.70 6 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03-04-16 Z/3640/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
Tyczka M
1. 3.25 0 w PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U20 PD Cardiff (GBR) (M) 2019-01-27  KNF   SKN  
W dal M
1. 7.38 2 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00-02-02 Z/2698/15 U20 PD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 7.14 2 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
3. 7.04 1 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00-07-24 Z/6128/15 U20 PD Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
4. 6.69 3 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 02-11-23 Z/2836/16 U18 PD Toruń (M) 2019-02-09 LDK!  ZKN  
5. 6.40 7 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Toruń (1) 2019-01-19  ZKN  
6. 6.28 0 w PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U20 PD Cardiff (GBR) (M) 2019-01-26  KNF   SKN  
7. 6.22 6 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01-08-03 Z/3665/18 U20 PD Warszawa (M) 2019-01-26
8. 6.19 10 CHOINSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-09 Z/1335/18 U16 PD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-02-03 LDK!
9. 6.08 11 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-08 Z/3265/16 U18 PD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-02-03 LDK!  ZKN  
10. 5.67 16 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-02-07 Z/1295/17 U18 PD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-02-03 LDK!
Trójskok M
1. 14.15 4 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 Z/1475/13 Sen PD Warszawa (M) 2019-01-26
2. 13.90 1 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Warszawa (1) 2019-01-12  ZKN  
3. 13.67 6 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00-03-10 Z/2585/17 U20 PD Warszawa (M) 2019-01-26
Kula (5) M
1. 16.03 1 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 Z/0432/16 U18 PD Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!  ZKN  
2. 16.01 3 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02-09-20 Z/1836/16 U18 PD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  KNF   SKN  
3. 14.60 8 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03-08-26 Z/0652/17 U18 PD Toruń (M) 2019-02-10 LDK!  ZKN  
4. 13.82 5 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03-08-29 Z/2533/17 U18 PD Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
Kula (6) M
1. 12.30 3 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
7-bój U20 M
1. 4408 13 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U20 PD Cardiff (GBR) (M) 2019-01-27  KNF   SKN  
  7.70-6.28-12.29-1.85-8.87-3.25-3:04.31
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 18.057213068008 sekund