60 M
1. 6.91 1 e3 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U20 PD Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
2. 6.98 1 e15 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Warszawa (1) 2019-01-12
3. 7.06 6 f2 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 Z/1532/15 U20 PD Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
4. 7.11 4 e15 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Warszawa (1) 2019-01-12
5. 7.25 1 e17 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U23 PD Warszawa (1) 2019-01-12
6. 7.25 1 e10 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 Sen PD Spała (M) 2019-01-20
7. 7.26 3 e16 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Warszawa (1) 2019-01-12
8. 7.28 1 e10 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Toruń (1) 2019-01-13
9. 7.32 4 e12 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00-04-19 Z/0571/17 U20 PD Warszawa (1) 2019-01-12
10. 7.32 1 e6 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02-01-27 Z/0629/16 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
200 M
1. 22.34 2 s1 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 Z/1532/15 U20 PD Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
2. 22.80 2 s3 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U20 PD Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
3. 23.04 1 s17 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Spała (M) 2019-01-20
4. 24.04 3 s9 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 Sen PD Spała (M) 2019-01-20
5. 24.34 2 s16 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
6. 25.07 1 s2 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U23 PD Warszawa (1) 2019-01-12
7. 25.08 3 s3 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 Z/0656/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
8. 25.38 3 s2 RAFAŁO Eryk UKS Czwórka Białystok 02-10-01 Z/0062/19 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12
9. 25.48 4 s3 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-03 Z/5061/18 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
10. 25.73 1 s4 TARASIEWICZ Marek UKS Czwórka Białystok 02-02-16 Z/0064/19 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12
300 M
1. 37.17 1 s10 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
2. 39.23 3 s2 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03-06-01 Z/3639/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
400 M
1. 52.21 2 s1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Toruń (2) 2019-01-13
600 M
1. 1:25.28 3 s2 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Toruń (2) 2019-01-13
2. 1:28.00 4 s3 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
3. 1:40.91 8 s4 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
800 M
1. 2:45.09 1 s3 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Toruń (1) 2018-12-08
1000 M
1. 2:40.51 3 s3 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
2. 2:40.63 4 s3 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Spała (M) 2019-01-20
3. 2:51.51 2 s5 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Toruń (2) 2019-01-13
4. 3:04.64 6 s2 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
5. 3:11.27 15 s1 KOWALCZYK Dominik UKS Technik Augustów 04-06-03 U16 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
2000 M
1. 5:57.20 13 s1 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Toruń (2) 2019-01-13
3000 M
1. 11:56.37 1 s2 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Toruń (1) 2018-12-08
60p(91.4/8.9) M
1. 9.05 2 e2 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
60p(91.4) M
1. 8.49 1 e1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
60p(99.1) M
1. 8.27 3 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00-10-02 Z/1535/15 U20 PD Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
Wzwyż M
1. 1.70 6 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03-04-16 Z/3640/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
W dal M
1. 7.14 1 f4 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00-02-02 Z/2698/15 U20 PD Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
2. 6.93 3 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
3. 6.40 7 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Toruń (1) 2019-01-19
4. 5.52 13 CHOMCZYK Dominik KS Podlasie Białystok 03-01-07 Z/4260/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
Trójskok M
1. 13.90 1 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Warszawa (1) 2019-01-12
Kula (5) M
1. 15.51 1 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 Z/0432/16 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 10.10449886322 sekund