60 M
1. 6.87 5 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
2. 7.09 2 e9 WASILEWSKI Adam KS Podlasie Białystok 96-09-08 Z/0089/13 Sen PD Warszawa (M) 2019-01-26
3. 7.11 4 e15 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Warszawa (1) 2019-01-12
4. 7.21 1 e11 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U23 PD Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
5. 7.21 3 e8 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
6. 7.26 3 e16 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Warszawa (1) 2019-01-12  ZKN  
200 M
1. 22.31 1 s4 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93-09-08 Z/1800/13 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
2. 22.37 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
3. 23.65 3 s5 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96-07-18 Z/0849/12 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
4. 25.07 1 s2 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U23 PD Warszawa (1) 2019-01-12  ZKN  
5. 38.19 6 s6 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Toruń (1) 2018-12-08
300 M
1. 34.43 1 s2 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Hvam (NOR) (2) 2019-01-26  KNF   SKN  
400 M
1. 47.40 1 s5 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
600 M
800 M
1. 2:45.09 1 s3 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Toruń (1) 2018-12-08
1000 M
1500 M
2000 M
3000 M
1. 11:56.37 1 s2 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 50-08-29 Z/5141/11 Weteran PD Toruń (1) 2018-12-08
60p(91.4/8.9) M
60p(91.4) M
60p(99.1) M
60p M
1. 7.70 1 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92-08-10 Z/3159/11 Sen PD Toruń (1) 2019-01-27  KN   SKN  
2. 8.26 2 e1 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
3. 8.27 2 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96-03-28 Z/1447/12 Sen PD Spała (M) 2019-02-03
Wzwyż M
Tyczka M
W dal M
1. 7.14 2 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 6.40 7 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Toruń (1) 2019-01-19  ZKN  
Trójskok M
1. 14.15 4 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96-01-19 Z/1475/13 Sen PD Warszawa (M) 2019-01-26
2. 13.90 1 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Warszawa (1) 2019-01-12  ZKN  
Kula (5) M
Kula (6) M
7-bój U20 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 6.490993976593 sekund