60 M
100 M
1. 11.19 4 s1 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U23 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.6 II  ZKN  
2. 11.35 3 e8 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 99-08-10 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 +1.6 III
3. 11.43 4 e8 TODORCZUK Filip KS Podlasie Białystok 99-10-22 Z/2277/16 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 +1.6 III
4. 11.46 2 s1 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Białystok (1) 2019-05-03 0.0 III  KNF   SKN  
5. 11.94 3 e4 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Warszawa (1) 2019-05-18 -0.2 --  ZKN  
200 M
1. 22.13 1 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.1 II  KNF   SKN  
2. 22.15 1 s1 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U23 PD Lublin (M) 2019-06-30 +1.4 II  ZKN  
3. 24.11 2 s2 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 99-08-10 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.6 --
4. 26.25 5 s2 KAPELA Wojciech niest. Białystok 99-11-20 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.6 --
200 M z wiatrem
1. 23.37 2 s11 TODORCZUK Filip KS Podlasie Białystok 99-10-22 U23 PD Łódź (M) 2019-05-26 +3.5
2. 23.50 1 s13 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 99-08-10 U23 PD Łódź (M) 2019-05-26 +2.2
3. 25.39 1 s15 KAPELA Wojciech niest. Białystok 99-11-20 U23 PD Łódź (M) 2019-05-26 +2.2
300 M
400 M
1. 47.96 4 s1 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98-11-14 Z/1077/14 U23 PD Wrocław (M) 2019-05-29 I  KNF   SKN  
2. 49.07 2 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-06-03 Z/1796/16 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 II  ZKN  
3. 56.15 3 s1 KAPELA Wojciech niest. Białystok 99-11-20 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
600 M
800 M
1. 1:57.97 1 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 III  ZKN  
2. 2:08.46 7 s1 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99-05-05 Z/2397/15 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-12 --
3. 2:14.47 5 KARPIUK Łukasz KS Puszcza Hajnówka 98-01-15 Z/2181/15 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 --
4. 2:17.53 6 s4 LABAR Aliaksiei niest. Białystok 99-04-01 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 --
1000 M
1. 2:31.93 1 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Warszawa (1) 2019-07-05 --  ZKN  
1500 M
1. 4:03.29 1 s9 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 III  ZKN  
2. 4:31.88 15 s1 DANOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-08-08 Z/2282/19 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-11 --
2000 M
1. 5:36.74 2 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Warszawa (M) 2019-08-15 --  ZKN  
3000 M
1. 9:33.20 4 s1 DANOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99-08-08 Z/2282/19 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-12 --
5000 M
10000 M
1. 32:24.17 10 s2 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Białogard (M) 2019-04-28 II  ZKN  
10km M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 24-h M
110 (91.4/8.9) M
110 (91.4) M
110 (99.1) M
110 M
DNF DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok () 98-10-24 Z/1404/14 U23 PD Zamość (M) 2019-06-01 +0.5 --  ZKN  
200p M
400p (83.8) M
400p M
1. 60.27 1 s1 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99-05-05 Z/2397/15 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-11 --
2000p M
1. 5:55.02 1 s1 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 --  ZKN  
3000p M
1. 9:24.26 2 s2 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-12-22 Z/0333/15 U23 PD Zamość (M) 2019-06-01 II  ZKN  
Wzwyż M
1. 2.05 4 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98-03-12 Z/1008/14 U23 PD Lublin (M) 2019-06-30 II  ZKN  
2. 2.00 1 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 99-09-25 Z/2551/15 U23 PD Łomża (1) 2019-06-05 II  ZKN  
3. 1.75 2 ŚLUŻYŃSKI Kuba PG 5 Suwałki 99-05-01 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-11 --
4. 1.60 14 e2 DĄBROWSKI Sebastian ZSOiZ Mońki 98-03-25 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
W dal M
1. 7.47 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Lublin (M) 2019-06-30 +1.0 I  KNF   SKN  
2. 6.40 2 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Zamość (M) 2019-06-01 +0.6 III  ZKN  
3. 6.14 15 e1 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98-11-12 Z/1286/14 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 +1.0 --
4. 6.03 11 e2 DĄBROWSKI Sebastian ZSOiZ Mońki 98-03-25 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 +0.1 --
5. 5.08 33 e1 ANUSZKIEWICZ Maciej KS Podlasie Białystok 98-09-01 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 +0.2 --
6. 5.05 7 ŚLUŻYŃSKI Kuba PG 5 Suwałki 99-05-01 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-11 +1.4 --
W dal M z wiatrem
1. 7.64 1 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 U23 PD Lublin (M) 2019-06-30 +2.4
2. 6.46 3 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 U23 PD Warszawa (1) 2019-05-11 +2.2
W dal strefa M
Trójskok M
1. 14.33 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 +1.7 III  ZKN  
2. 14.03 2 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Biała Podlaska (M) 2019-06-01 +0.2 III  KNF   SKN  
Trójskok M z wiatrem
1. 14.42 6 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 +2.3
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
Kula (7.26) M
1. 12.43 1 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97-06-07 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 III
2. 11.25 2 WILCZYŃSKI Dominik LUKS Atletic Białystok 98-02-08 Z/3547/15 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 --
3. 8.99 24 e1 ŚLESZYŃSKI Patryk LKS Narew Kurpiewski Łomża 97-02-16 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
4. 8.62 26 e1 WSZEBOROWSKI Radosław II LO Łomża 98-06-17 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
5. 7.78 29 e1 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97-11-05 Z/0954/14 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
Ppal (150) M
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
1. 39.10 2 WILCZYŃSKI Dominik LUKS Atletic Białystok 98-02-08 Z/3547/15 U23 PD Białystok (1) 2019-05-11 III
2. 38.32 8 e1 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97-06-07 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 III
3. 34.81 2 ZIELIŃSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98-07-20 U23 PD Warszawa (2) 2019-05-12 --
NM ŚLESZYŃSKI Patryk LKS Narew Kurpiewski Łomża 97-02-16 U23 PD Łódź (M) 2019-05-25 --
Młot (5) M
Młot (6) M
Młot (7.26) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
1. 65.59 5 BUDZISZEWSKI Damian UKS Liceum sportowe Łomża 99-03-13 Z/1402/15 U23 PD Lublin (M) 2019-06-29 I
2. 50.34 7 e2 ANUSZKIEWICZ Maciej KS Podlasie Białystok 98-09-01 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 III
3. 39.80 14 e1 WSZEBOROWSKI Radosław II LO Łomża 98-06-17 U23 PD Łódź (M) 2019-05-24 --
Chód 3 M
4x100 M
4x400 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 14.867908000946 sekund