60 M
100 M
1. 10.75 1 s1 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.6 I  KNF   SKN  
2. 11.00 3 e1 GRAJEWSKI Tomasz SL Salos Suwałki 01-07-20 Z/0146/18 U20 PD Warszawa (1) 2019-06-23 +1.3 II
3. 11.14 3 s1 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 Z/1532/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.6 II  KNF   SKN  
4. 11.17 1 e2 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01-05-25 Z/0427/16 U20 PD Warszawa (1) 2019-06-23 +1.4 II  ZKN  
5. 11.24 5 e6 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00-03-10 Z/2585/17 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 +1.7 II
6. 11.29 2 e2 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00-04-19 Z/0571/17 U20 PD Warszawa (1) 2019-06-23 +1.4 II
7. 11.33 5 e4 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01-10-11 Z/3843/15 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 +0.7 III
8. 11.34 2 s1 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01-03-15 Z/1521/15 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-03 +1.5 III
9. 11.55 1 s3 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01-06-13 Z/2039/15 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.8 III
10. 11.57 4 s2 KACHNOWSKI Daniel SL Salos Suwałki 01-01-11 Z/0424/16 U20 PD Białystok (1) 2019-05-11 +1.6 III
100 M z wiatrem
1. 10.61 2 e1 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 U20 PD Gliwice (M) 2019-06-02 +2.1
2. 10.84 5 e1 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 U20 PD Gliwice (M) 2019-06-02 +2.1
200 M
1. 21.91 1 s1 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.2 II  KNF   SKN  
2. 23.29 1 s10 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01-06-13 Z/2039/15 U20 PD Zamość (M) 2019-06-02 +0.3 III
3. 23.30 2 s1 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01-10-11 Z/3843/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 -0.2 III
4. 23.46 5 s1 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01-05-25 Z/0427/16 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.1 III  ZKN  
5. 23.47 2 s1 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01-08-13 Z/2856/17 U20 PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.8 III
6. 23.86 4 s1 DANILCZUK Michał KS Podlasie Białystok 01-11-13 Z/4126/19 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.2 IV
7. 24.48 3 s2 ŻAMOJTUK Maciej KS Podlasie Białystok 01-05-09 Z/3664/18 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 +0.3 --
8. 24.69 4 s2 WIERZBICKI Szymon MKS Juvenia Białystok 00-03-10 Z/2286/19 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 +0.3 --
9. 25.47 2 s3 RADZIEJEWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 00-11-02 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.3 --
10. 26.93 5 s2 BIELAWSKI Radosław ZS Suchowola 01-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 -1.1 --
200 M z wiatrem
1. 23.75 2 s5 DANILCZUK Michał KS Podlasie Białystok 01-11-13 U20 PD Zamość (M) 2019-06-02 +2.3
300 M
400 M
1. 50.85 3 s1 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01-08-13 Z/2856/17 U20 PD Jelenia Góra (M) 2019-08-01 III
2. 52.11 1 s7 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01-06-13 Z/2039/15 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 III
3. 53.38 5 s7 ŻAMOJTUK Maciej KS Podlasie Białystok 01-05-09 Z/3664/18 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 IV
4. 53.60 2 s4 DANILCZUK Michał KS Podlasie Białystok 01-11-13 Z/4126/19 U20 PD Zamość (M) 2019-06-01 IV
5. 54.24 4 s2 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-10 Z/2168/19 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 IV
6. 54.61 2 s1 WOŹNIAK Julian KS Podlasie Białystok 01-04-03 Z/4811/18 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV
7. 57.89 4 s1 ŻUKOWSKI Rafał niest. Białystok 01-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
8. 59.67 5 s1 OŚWIECIŃSKI Kacper IV LO Białystok 01-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
9. 59.89 6 s1 TOMASZEWSKI Tomasz LUKS Eurocentr Suchowola 00-05-24 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
10. 60.80 2 s2 JAROSZEWICZ Rafał niest. Białystok 00-10-11 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
600 M
1. 1:28.93 7 s1 SUCHTA Marcin LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-10 Z/2168/19 U20 PD Warszawa (M) 2019-08-15 --
800 M
1. 1:59.30 6 s3 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Zamość (M) 2019-06-02 III  ZKN  
2. 2:04.14 7 s1 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Jelenia Góra (M) 2019-08-01 IV  ZKN  
3. 2:28.18 4 KOZIOŁ Albert LUKS Eurocentr Suchowola 01-09-27 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
4. 2:29.93 5 SIEŃKO Cezary IV LO Białystok 01-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
5. 2:30.40 7 MALINOWSKI Mateusz niest. Białystok 01-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
6. 2:31.09 8 KACZOROWSKI Filip ZS Suchowola 01-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
7. 2:31.37 9 SIEMIEŃCZUK Łukasz ZSE Białystok 01-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
8. 2:51.61 10 WILCZEWSKI Mateusz ZS Suchowola 01-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
1000 M
1. 2:35.29 2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 --  ZKN  
1500 M
1. 4:03.92 5 s1 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Warszawa (1) 2019-06-15 III  ZKN  
2. 4:08.70 2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 III  ZKN  
3. 4:21.78 5 s1 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00-04-12 Z/1541/15 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 IV LDK!  SKN  
4. 4:30.71 14 s1 BIEŃKOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01-07-22 Z/0827/16 U20 PD Warszawa (2) 2019-05-11 --
5. 5:36.49 10 KAMONT Przemysław ZSOiZ Ciechanowiec 01-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
2000 M
3000 M
1. 8:53.87 13 s1 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-03 III  ZKN  
2. 9:11.99 6 s1 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Warszawa (1) 2019-05-12 III
5000 M
1. 15:50.23 12 s2 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 Z/2035/15 U20 PD Szczecinek (M) 2019-05-18 III  ZKN  
2. 16:16.19 17 s2 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Szczecinek (M) 2019-05-18 III
10000 M
10km M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 24-h M
Przełaj M pomiar ręczny
1. :10:43 r 30b2 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 U20 PD Olszyna (M) 2019-03-23
2. :10:44 r 33b2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 U20 PD Olszyna (M) 2019-03-23
3. :11:02 r 43b2 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00-04-12 U20 PD Olszyna (M) 2019-03-23
4. :21:35 r 9b4 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00-03-19 U20 PD Olszyna (M) 2019-03-23
5. :22:48 r 26b4 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 U20 PD Olszyna (M) 2019-03-23
110 (91.4/8.9) M
110 (91.4) M
110 (99.1) M
1. 14.27 5 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00-10-02 Z/1535/15 U20 PD Szczecinek (M) 2019-06-14 +0.1 I  KNF   SKN  
2. 15.19 3 s1 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00-01-31 Z/2032/15 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.6 II
110 M
200p M
400p (83.8) M
400p M
2000p M
1. 6:21.78 12 s1 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00-04-12 Z/1541/15 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-04 III LDK!  SKN  
DNF SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
3000p M
Wzwyż M
1. 1.75 5 AUGUSTYNOWICZ Dawid KS Podlasie Białystok 00-09-22 Z/2108/17 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 IV
2. 1.75 3 BUCZYŃSKI Szymon niest. Białystok 00-01-22 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV
3. 1.55 10 MAKŚWIEJ Karol ZS Suchowola 00-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
4. 1.55 2 f2 CHOJNOWSKI Jakub niest. Białystok 01-01-01 U20 PD Łódź (2) 2019-06-16 --
NM PODURGIEL Jakub ZS Suchowola () 00-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
W dal M
1. 7.01 3 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00-07-24 Z/6128/15 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.1 II  ZKN  
2. 6.59 5 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01-08-03 Z/3665/18 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.0 III
3. 5.79 7 WIERZBICKI Szymon MKS Juvenia Białystok 00-03-10 Z/2286/19 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.8 --
4. 5.40 10 KRAJEWSKI Adrian LKS Narew Kurpiewski Łomża 00-01-29 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 -0.4 --
W dal strefa M
Trójskok M
1. 13.27 2 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00-03-10 Z/2585/17 U20 PD Łomża (1) 2019-06-05 +0.7 III
2. 13.25 1 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01-08-03 Z/3665/18 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.1 III
Kula (4) M
Kula (5) M
Kula (6) M
1. 13.41 1 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 III  ZKN  
2. 13.04 2 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01-02-07 Z/4176/18 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 III  ZKN  
3. 12.27 3 KACZMAREK Ignacy IV LO Białystok 01-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV
4. 12.21 4 SZEMBOROWSKI Dawid ZSE Białystok 00-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV
5. 11.88 5 TRYPUĆ Paweł niest. Białystok 01-01-01 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV
Kula (7.26) M
1. 11.85 7 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U20 PD Jelenia Góra (M) 2019-08-01 IV  ZKN  
Ppal (150) M
Dysk (1) M
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
1. 48.87 1 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 II  ZKN  
2. 27.95 2 ŻAMOJTUK Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 01-06-06 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
Dysk (2) M
1. 41.95 1 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01-02-23 Z/2724/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-11 II  ZKN  
Młot (5) M
Młot (6) M
1. 53.24 1 TOCZYŁOWSKI Maciej LUKS Atletic Białystok 01-03-08 Z/4574/18 U20 PD Białystok (1) 2019-06-18 II LDK!
2. 22.23 2 ŻAMOJTUK Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 01-06-06 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
Młot (7.26) M
Oszczep (600) M
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
1. 67.77 3 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00-05-02 Z/2049/16 U20 PD Racibórz (M) 2019-07-04 I  KNF   SKN  
2. 52.51 1 WIŚNIEWSKI Dominik KS Podlasie Białystok 00-05-29 Z/5265/15 U20 PD Białystok (1) 2019-05-03 III
3. 38.39 2 SZUBZDA Dawid KS Podlasie Białystok 01-01-11 Z/3149/17 U20 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
Chód 3 M
4x100 M
1. 43.18 5 s2 MISZKIEL Marcin
KACHNOWSKI Daniel
MIKŁASZEWICZ Jakub
GRAJEWSKI Tomasz
SL Salos Suwałki 01-05-25
01-01-11
01-03-15
01-07-20
U20 PD Racibórz (M) 2019-07-04 --
2. 43.88 3 s1 ŻAMOJTUK Maciej
WNOROWSKI Przemysław
OSTAPOWICZ Daniel
KALISZEWSKI Jakub
KS Podlasie Białystok 01-05-09
01-06-13
00-03-10
00-01-31
U20 PD Zamość (M) 2019-06-02 --
4x400 M
1. 3:27.94 4 s1 DANILCZUK Michał
WNOROWSKI Przemysław
PERKOWSKI Jakub
KALISZEWSKI Jakub
KS Podlasie Białystok 01-11-13
01-06-13
01-08-13
00-01-31
U20 PD Racibórz (M) 2019-07-05 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 11.727996826172 sekund