60 M
1. 6.85 1 e9 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U20 PD Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 6.93 2 e6 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 Z/1532/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
3. 7.13 5 e8 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01-10-11 Z/3843/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09
4. 7.23 3 e7 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00-04-19 Z/0571/17 U20 PD Spała (M) 2019-02-03
5. 7.46 2 e13 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01-06-13 Z/2039/15 U20 PD Warszawa (M) 2019-01-26
6. 7.63 4 w4 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
200 M
1. 22.18 1 s2 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00-02-05 Z/1532/15 U20 PD Toruń (1) 2019-01-27  KNF   SKN  
2. 22.80 2 s3 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01-03-20 Z/2667/18 U20 PD Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
300 M
1. 37.17 1 s5 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01-08-13 Z/2856/17 U20 PD Spała (M) 2019-02-03
400 M
1. 51.23 3 e5 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01-08-13 Z/2856/17 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09
600 M
800 M
1000 M
1. 2:40.63 4 s3 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Spała (M) 2019-01-20
2. 3:04.31 0 w PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U20 PD Cardiff (GBR) (M) 2019-01-27  KNF   SKN  
1500 M
1. 4:10.54 5 s2 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Spała (M) 2019-02-03  ZKN  
2. 4:12.18 6 s2 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 Z/2454/15 U20 PD Spała (M) 2019-02-03
3. 4:12.46 8 s2 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Spała (M) 2019-02-03
2000 M
1. 5:57.20 13 s1 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00-10-03 Z/6060/15 U20 PD Toruń (2) 2019-01-13
3000 M
1. 9:04.25 10 s1 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00-02-27 Z/2034/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10  ZKN  
2. 9:11.75 12 s1 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01-09-09 Z/2454/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10
60p(91.4/8.9) M
60p(91.4) M
60p(99.1) M
1. 8.10 2 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00-10-02 Z/1535/15 U20 PD Spała (M) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 8.37 3 f2 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00-01-31 Z/2032/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10
3. 10.41 6 w2 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-10  KNF   SKN  
60p M
Wzwyż M
1. 1.86 2 w2 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
Tyczka M
1. 3.25 0 w PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U20 PD Cardiff (GBR) (M) 2019-01-27  KNF   SKN  
W dal M
1. 7.38 2 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00-02-02 Z/2698/15 U20 PD Aleksandrów Łódzki (1) 2019-02-03  KNF   SKN  
2. 7.04 1 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00-07-24 Z/6128/15 U20 PD Warszawa (M) 2019-01-26  ZKN  
3. 6.28 0 w PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U20 PD Cardiff (GBR) (M) 2019-01-26  KNF   SKN  
4. 6.22 6 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 01-08-03 Z/3665/18 U20 PD Warszawa (M) 2019-01-26
Trójskok M
1. 13.67 6 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00-03-10 Z/2585/17 U20 PD Warszawa (M) 2019-01-26
Kula (5) M
Kula (6) M
1. 12.30 3 w1 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U20 PD Toruń (M) 2019-02-09  KNF   SKN  
7-bój U20 M
1. 4408 13 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01-06-07 Z/1519/15 U20 PD Cardiff (GBR) (M) 2019-01-27  KNF   SKN  
  7.70-6.28-12.29-1.85-8.87-3.25-3:04.31
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 5.5087561607361 sekund