60 M
100 M
1. 11.21 5 s1 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.0 II  ZKN  
2. 11.60 5 s2 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02-01-27 Z/0629/16 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.9 III
3. 11.82 1 s3 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 Z/0656/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.3 IV LDK!
4. 11.87 4 s3 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02-03-25 Z/3841/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.8 IV LDK!
5. 11.88 2 s1 CHOMCZYK Dominik KS Podlasie Białystok 03-01-07 Z/4260/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 +1.7 IV LDK!
6. 12.11 5 s2 BOGUSZ Jakub ZSE Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.3 IV
7. 12.16 3 s3 SIEŃKO Damian ZS Suchowola 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 0.0 IV
8. 12.18 4 s3 RAFAŁO Eryk UKS Czwórka Białystok 02-10-01 Z/0062/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 0.0 IV
9. 12.22 7 e4 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaMKS Żak Biała Podlaska) 03-02-02 Z/0032/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-15 +0.2 -- LDK!
10. 12.27 1 s4 MISIEWICZ Kacper KS Podlasie Białystok 02-07-19 Z/1755/18 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.7 -- LDK!
200 M
1. 22.82 3 s1 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.2 III  ZKN  
2. 24.17 5 s1 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 Z/0656/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.2 IV LDK!
3. 24.60 1 s3 PIEKARSKI Kamil ZSM CKP Nr 2 Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.3 --
4. 25.16 2 s2 MISIEWICZ Kacper KS Podlasie Białystok 02-07-19 Z/1755/18 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -1.1 -- LDK!
5. 25.43 3 s2 ŻACZEK Mateusz IV LO Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -1.1 --
6. 25.51 3 s3 DYŚKO Paweł II LO Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.3 --
7. 25.74 4 s3 MIKOŁAJCZYK Patryk ZSR CKP Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.3 --
8. 26.03 4 s2 MISARKO Michał Gimnazjum Suchowola 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -1.1 --
9. 27.57 7 s2 STYPUŁKOWSKI Tomas ZSR CKP Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -1.1 --
200 M z wiatrem
1. 23.55 2 s1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 +2.1
2. 23.76 3 s1 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-06 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 +2.1
300 M
1. 36.24 3 s1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-07-05 --  ZKN  
2. 41.10 3 s1 KRUTUL Krzysztof LUKS Eurocentr Suchowola 03-02-08 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
3. 41.62 3 s2 GAJEWSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 03-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 --
4. 41.81 4 s1 PTAK Bartosz OLA Podlaskie 03-02-06 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
5. 42.27 4 s2 WOLSKI Łukasz niest. Białystok 03-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 --
400 M
1. 50.31 4 s1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 II  ZKN  
2. 51.43 4 s2 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-06 Z/1589/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-15 III
3. 51.58 1 s2 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 III  ZKN  
4. 52.74 2 s1 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 III  ZKN  
5. 53.25 5 s2 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaMKS Żak Biała Podlaska) 03-02-02 Z/0032/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 IV LDK!
6. 53.69 1 s3 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 IV
7. 54.85 2 s3 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-03 Z/5061/18 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
8. 54.96 3 JABŁOŃSKI Jakub MKS Juvenia Białystok 02-09-20 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 --
9. 55.30 1 JAŃCZAK Paweł MKS Juvenia Białystok 03-04-29 Z/5118/18 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
10. 55.61 1 s2 KWIECIŃSKI Kuba LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-05-03 Z/1591/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
600 M
1. 1:25.22 1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 --  ZKN  
2. 1:27.32 4 s1 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Warszawa (1) 2019-05-11 --  ZKN  
3. 1:42.29 6 s2 PRZEWOŹNIAK Krzysztof niest. Białystok 03-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 --
4. 1:45.80 9 s2 TURCZYŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 03-04-25 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 --
5. 1:52.72 8 s1 SUPRUN Krystian OLA Podlaskie 03-03-06 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
800 M
1. 1:58.13 8 s1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-16 III  ZKN  
2. 2:02.06 2 s1 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaMKS Żak Biała Podlaska) 03-02-02 Z/0032/17 U18 PD Biała Podlaska (M) 2019-06-22 IV LDK!
3. 2:03.43 4 s2 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Warszawa (1) 2019-05-18 IV  ZKN  
4. 2:06.24 2 s2 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 IV LDK!  ZKN  
5. 2:08.27 3 POLETYŁO Damian KS Podlasie Białystok 02-05-26 Z/0622/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 --
6. 2:08.31 10 s1 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U18 PD Warszawa (1) 2019-05-26 --
7. 2:08.41 3 s2 WSZEBOROWSKI Kacper MKS Juvenia Białystok 02-04-12 Z/1680/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-23 -- LDK!
8. 2:11.88 1 HOŁOWIENKO Marcin KS Podlasie Białystok 03-05-01 Z/5318/18 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 --
9. 2:13.17 1 GRYGUĆ Michał MKS Juvenia Białystok 02-01-24 Z/3844/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
10. 2:15.13 6 JAWOROWSKI Michał KS Podlasie Białystok 02-08-12 Z/1341/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 --
1000 M
1. 2:39.22 1 s1 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 --  ZKN  
2. 2:45.77 3 s1 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaMKS Żak Biała Podlaska) 03-02-02 Z/0032/17 U18 PD Puławy (1) 2019-07-06 -- LDK!
3. 2:49.71 3 s1 POPŁAWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-04-17 Z/3992/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
4. 2:51.09 3 WSZEBOROWSKI Kacper MKS Juvenia Białystok 02-04-12 Z/1680/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 -- LDK!
5. 2:52.34 4 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 -- LDK!  ZKN  
6. 2:55.08 5 JELSKI Paweł KS Podlasie Białystok 02-06-25 Z/3644/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
7. 2:58.94 5 s1 MACIOCH Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
8. 3:03.72 6 DZIUBA Jakub KS Podlasie Białystok 02-12-09 Z/0599/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 -- LDK!
9. 3:04.49 7 JAWOROWSKI Michał KS Podlasie Białystok 02-08-12 Z/1341/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
1500 M
1. 4:07.30 6 s1 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-08 III  ZKN  
2. 4:07.77 3 s1 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Warszawa (2) 2019-05-11 III  ZKN  
3. 4:25.77 7 s1 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 -- LDK!  ZKN  
4. 4:30.32 2 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 --  ZKN  
5. 4:30.33 3 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomżaMKS Żak Biała Podlaska) 03-02-02 Z/0032/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 -- LDK!
6. 4:31.25 7 s1 WSZEBOROWSKI Kacper MKS Juvenia Białystok 02-04-12 Z/1680/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 -- LDK!
7. 4:34.81 4 JELSKI Paweł KS Podlasie Białystok 02-06-25 Z/3644/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
8. 4:42.14 6 KUPIŃSKI Hubert KS Podlasie Białystok 02-05-13 Z/1972/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
9. 4:42.51 7 GIEREJKO Rafał II LO Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
10. 4:56.04 8 KOBYLIŃSKI Patryk ZSM CKP Nr 2 Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
2000 M
3000 M
1. 9:51.38 1 s1 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-08 IV LDK!  ZKN  
2. 10:45.07 4 KUPIŃSKI Hubert KS Podlasie Białystok 02-05-13 Z/1972/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
5000 M
10000 M
10km M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 24-h M
Przełaj M pomiar ręczny
1. :10:53 r 28b1 POLETYŁO Damian KS Podlasie Białystok 02-05-26 U18 PD Olszyna (M) 2019-03-23
2. :19:23 r 22b3 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 U18 PD Olszyna (M) 2019-03-23
3. :19:23 r 23b3 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 U18 PD Olszyna (M) 2019-03-23
4. :21:08 r 44b3 KUPIŃSKI Hubert KS Podlasie Białystok 02-05-13 U18 PD Olszyna (M) 2019-03-23
110 (91.4/8.9) M
110 (91.4) M
1. 14.28 1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-01 +1.8 II LDK!  ZKN  
2. 15.69 4 s1 MIŁKOWSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 02-03-25 Z/3841/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.6 III LDK!
3. 17.41 2 ŁOZOWSKI Marcin KS Podlasie Białystok 02-08-26 Z/0592/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.3 -- LDK!
DNF MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 Z/0656/17 U18 PD Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +1.1 -- LDK!
110 (99.1) M
110 M
200p M
1. 28.55 2 s1 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03-11-21 Z/1327/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -2.4 -- LDK!
2. 29.69 2 s3 FIEDORUK Jakub KS Podlasie Białystok 03-08-22 Z/4262/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 +0.6 -- LDK!
3. 31.34 4 s3 PRYTUŁO Michał OLA Podlaskie 03-09-01 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 +0.6 -- LDK!
400p (83.8) M
1. 55.55 2 s1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 II LDK!  ZKN  
DNF WSZEBOROWSKI Kacper MKS Juvenia Białystok 02-04-12 Z/1680/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -- LDK!
400p M
2000p M
DNF GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów () 02-04-30 Z/0516/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -- LDK!
3000p M
Wzwyż M
1. 1.85 1 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-01-13 Z/4006/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 III  ZKN  
2. 1.75 3 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-09-21 Z/3666/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV LDK!
3. 1.70 6 BOGACEWICZ Krystian UKS Czwórka Białystok 02-01-01 Z/0063/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
4. 1.70 SIEMION Kamil LUKS Eurocentr Suchowola 03-03-19 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
5. 1.65 7 SUCHODOLSKI Hubert UKS Czwórka Białystok 02-08-02 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
6. 1.65 7 TOLZDORF Szymon LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-01-12 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
7. 1.60 9 ŻYWALEWSKI Jakub ZS Suchowola 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
8. 1.60 KUC Adrian OLA Podlaskie 03-04-12 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
NM REMISZEWSKI Piotr ZSEiO Nr 6 Łomża () 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
W dal M
1. 7.03 2 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 02-11-23 Z/2836/16 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.2 II LDK!  ZKN  
2. 6.66 4 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-08 Z/3265/16 U18 PD Poznań (M) 2019-07-11 +0.3 III LDK!  ZKN  
3. 6.21 2 f2 FIEDORCZUK Dominik KS Podlasie Białystok 02-03-23 Z/3772/19 U18 PD Warszawa (1) 2019-06-15 -1.1 IV
4. 6.15 4 TARASIEWICZ Marek UKS Czwórka Białystok 02-02-16 Z/0064/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.9 IV
5. 5.79 13 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-02-07 Z/1295/17 U18 PD Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +0.7 -- LDK!
6. 5.66 7 BIEDUL Jakub KS Podlasie Białystok 02-07-25 Z/4127/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 -0.4 --
7. 5.66 SIDORCZUK Kacper niest. Białystok 03-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 +1.1 --
8. 5.58 8 PIEKARSKI Kamil ZSM CKP Nr 2 Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 +0.3 --
9. 4.98 11 CHĘĆ Sebastian II LO Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 -0.5 --
W dal strefa M
Trójskok M
1. 12.80 3 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-08 Z/3265/16 U18 PD Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +2.0 IV LDK!  ZKN  
2. 11.87 4 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03-02-07 Z/1295/17 U18 PD Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +0.5 -- LDK!
Kula (4) M
Kula (5) M
1. 17.24 2 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03-02-28 Z/3133/17 U18 PD Poznań (M) 2019-07-11 II LDK!  ZKN  
2. 17.16 1 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02-09-20 Z/1836/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 II LDK!  KNF   SKN  
3. 15.43 4 e2 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 Z/0432/16 U18 PD Poznań (M) 2019-07-10 II LDK!  ZKN  
4. 15.37 3 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03-08-26 Z/0652/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 II LDK!  ZKN  
5. 14.01 4 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03-08-29 Z/2144/19 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 III LDK!
6. 13.96 5 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02-07-13 Z/2530/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 III
7. 13.64 8 MAC Bartosz KS Podlasie Białystok 03-05-30 Z/2146/19 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 III LDK!
8. 12.87 LENKIEWICZ Piotr LUKS Eurocentr Suchowola 02-03-20 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 IV
9. 12.64 8 TYMIŃSKI Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 03-01-19 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 IV LDK!
10. 12.30 6 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03-02-03 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Ppal (150) M
Dysk (1) M
1. 54.20 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03-08-29 Z/2144/19 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
2. 50.86 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03-02-03 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
3. 29.98 12  PRUSZYŃSKI Michał KS Podlasie Białystok 03-05-01 Z/4263/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
Dysk (1.5) M
1. 52.54 1 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02-09-20 Z/1836/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 II LDK!  KNF   SKN  
2. 45.25 2 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03-02-28 Z/3133/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 II LDK!  ZKN  
3. 45.05 2 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03-08-26 Z/0652/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 II LDK!  ZKN  
4. 44.41 6 e1 HAJKOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 03-08-29 Z/2144/19 U18 PD Poznań (M) 2019-07-10 III LDK!
5. 43.41 2 BIELAWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 02-03-09 Z/2531/17 U18 PD Łomża (1) 2019-06-05 III
6. 42.25 4 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 Z/0432/16 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 III LDK!  ZKN  
7. 37.70 6 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03-02-03 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 IV LDK!
8. 34.24 7 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02-03-20 Z/3304/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
9. 33.22 7 GRZEGORCZYK Adam niest. Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
10. 31.89 8 WASKO Tomasz ZSM CKP Nr 2 Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (5) M
1. 49.28 1 RZĄCA Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-01-08 Z/0822/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV LDK!
2. 42.58 2 SKOWRONEK Marcin KS Podlasie Białystok 02-01-29 Z/3752/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 IV LDK!
3. 35.57 1 f2 ROSZKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-02-11 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
4. 31.96 3 SANIEWSKI-DŹWIGAJ Piotr II LO Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
5. 30.18 2 f2 RUDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 03-01-01 Z/4264/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
6. 26.44 3 f2 CZYŻEWSKI Sylwester KS Podlasie Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
7. 25.34 5 BIELAWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 02-03-09 Z/2531/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
8. 23.47 4 f2 ROSZKOWSKI Krystian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
9. 18.08 6 BIELAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 02-07-13 Z/2530/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
Młot (6) M
Młot (7.26) M
Oszczep (600) M
1. 51.00 JAROMA Michał KS Podlasie Białystok 03-06-09 Z/2536/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 -- LDK!
2. 38.24 KUSZNIER Adrian niest. Białystok 03-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-06-15 --
Oszczep (700) M
1. 68.10 2 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 02-04-14 Z/2719/16 U18 PD Poznań (M) 2019-07-11 I  ZKN  
2. 54.59 1 JAROMA Michał KS Podlasie Białystok 03-06-09 Z/2536/17 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 III LDK!
3. 52.13 6 ZAWADZKI Jakub KS Podlasie Białystok 02-11-04 Z/4148/17 U18 PD Zamość (M) 2019-06-02 III
4. 51.31 1 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02-05-02 Z/3777/16 U18 PD Biała Podlaska (1) 2019-05-11 III LDK!
5. 49.23 3 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 03-05-22 Z/2542/17 U18 PD Białystok (1) 2019-06-18 IV
6. 38.96 4 WASKO Tomasz ZSM CKP Nr 2 Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-24 --
7. 38.35 3 JACKOWSKI Dawid niest. Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
8. 37.25 4 KUSZNIER Adrian niest. Białystok 03-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
9. 36.65 5 WAŚKO Tomasz KS Podlasie Białystok 02-03-20 Z/3304/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
10. 35.66 6 POLAK Karol ZSM CKP Nr 2 Białystok 02-01-01 U18 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Oszczep (800) M
1. 52.77 1 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 02-04-14 Z/2719/16 U18 PD Białystok (1) 2019-05-11 III  ZKN  
Chód 3 M
4x100 M
1. 44.23 4 s1 DĄBROWSKI Paweł
DUCHNOWSKI Igor
JURAK Bartosz
DĄBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13
03-07-06
03-03-11
03-06-08
U18 PD Warszawa (1) 2019-06-16 --
4x400 M
1. 3:24.20 3 s1 DUCHNOWSKI Igor
LIKWIARZ Dawid
JURAK Bartosz
DĄBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-06
02-02-18
03-03-11
03-06-08
U18 PD Poznań (M) 2019-07-12 --
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 29.370218038559 sekund