60 M
1. 7.28 1 e10 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Toruń (1) 2019-01-13
2. 7.32 1 e6 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02-01-27 Z/0629/16 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
3. 7.37 2 e10 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Toruń (1) 2019-01-13
4. 7.52 2 e7 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 Z/0656/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
5. 7.65 2 e11 RAFAŁO Eryk UKS Czwórka Białystok 02-10-01 Z/0062/19 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12
6. 7.65 1 e8 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
7. 7.70 3 e11 TARASIEWICZ Marek UKS Czwórka Białystok 02-02-16 Z/0064/19 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12
200 M
1. 24.34 2 s16 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-07-13 Z/4658/18 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
2. 25.08 3 s3 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03-04-08 Z/0656/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
3. 25.38 3 s2 RAFAŁO Eryk UKS Czwórka Białystok 02-10-01 Z/0062/19 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12
4. 25.48 4 s3 FYDRYCH Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-01-03 Z/5061/18 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
5. 25.73 1 s4 TARASIEWICZ Marek UKS Czwórka Białystok 02-02-16 Z/0064/19 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12
300 M
1. 37.17 1 s10 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
2. 39.23 3 s2 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 03-06-01 Z/3639/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
400 M
1. 52.21 2 s1 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-06-08 Z/0987/17 U18 PD Toruń (2) 2019-01-13
600 M
1. 1:25.28 3 s2 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02-02-18 Z/3643/16 U18 PD Toruń (2) 2019-01-13
2. 1:28.00 4 s3 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
3. 1:40.91 8 s4 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-28 Z/4032/18 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
800 M
1000 M
1. 2:40.51 3 s3 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-11-08 Z/0984/17 U18 PD Spała (M) 2019-01-20
2. 2:51.51 2 s5 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03-03-11 Z/4754/18 U18 PD Toruń (2) 2019-01-13
3. 3:04.64 6 s2 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03-05-03 Z/0664/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
2000 M
3000 M
60p(91.4/8.9) M
60p(91.4) M
1. 8.49 1 e1 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03-05-19 Z/0660/17 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
60p(99.1) M
Wzwyż M
1. 1.70 6 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 03-04-16 Z/3640/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
W dal M
1. 5.52 13 CHOMCZYK Dominik KS Podlasie Białystok 03-01-07 Z/4260/17 U18 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
Trójskok M
Kula (5) M
1. 15.51 1 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 Z/0432/16 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 6.3789398670197 sekund