60 M
100 M
1. 11.73 2 s3 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.8 III LDK!
2. 12.05 3 s1 POGORZELSKI Olaf KS Podlasie Białystok 04-12-27 Z/2117/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 +1.7 IV LDK!
3. 12.18 1 s4 JAGIELSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-20 Z/4659/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 -0.1 IV
4. 12.30 1 s5 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.2 V
5. 12.32 2 s4 MIELECH Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 04-11-27 Z/1112/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.7 V LDK!
6. 12.36 4 s3 SZUMOWSKI Julian niest. Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 +1.2 V
7. 12.76 4 s3 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 04-01-13 Z/0452/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 +0.2 -- LDK!
8. 12.79 7 e1 BIELSKI Mateusz OLA Podlaskie 05-01-17 U16 PD Warszawa (1) 2019-06-07 -0.4 -- LDK!
9. 12.96 5 s5 GRZYWIŃSKI Krystian UKS Technik Augustów 05-05-12 Z/1962/19 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 +1.2 -- LDK!
10. 13.16 3 s4 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-09-01 Z/4154/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.7 -- LDK!
200 M
1. 23.91 1 s4 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 +0.5 IV LDK!
2. 24.81 1 s2 MIELECH Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 04-11-27 Z/1112/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.4 V LDK!
3. 25.19 2 s2 JAGIELSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-20 Z/4659/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.4 V
4. 26.17 2 s4 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 +0.5 --
5. 26.72 0 s2 DUCHNOWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 04-03-16 Z/4561/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +1.4 -- LDK!
300 M
1. 41.84 4 e3 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 05-03-21 Z/3880/19 U16 PD Warszawa (1) 2019-06-07 V LDK!
400 M
1. 55.14 3 s1 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 04-12-06 Z/0432/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-24 V
2. 55.66 6 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-09-01 Z/4154/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-11 V LDK!
3. 57.04 5 LIPSKI Maciej KS Podlasie Białystok 04-08-30 Z/2116/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 --
600 M
1. 1:31.09 1 s1 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-09-01 Z/4154/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 III LDK!
2. 1:32.18 3 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 IV
3. 1:33.12 4 KRUSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-05-10 Z/0983/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 IV
4. 1:33.23 9 s1 STEFAŃCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-03-15 Z/5352/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-05-11 IV
5. 1:36.40 6 BRODOWSKI Sasha LUKS Hańcza Suwałki 05-02-12 Z/3879/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 V LDK!
6. 1:38.27 3 s2 CHĘTNIK Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-08-17 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 V
7. 1:40.51 7 s1 JAKUCEWICZ Bartosz UKS Technik Augustów 05-05-15 Z/0677/19 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 -- LDK!
8. 1:42.07 8 s1 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-14 Z/4997/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
9. 1:42.61 9 s1 CZARTOSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-10-29 Z/5342/18 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 --
10. 1:48.21 12 s1 ANDRULEWICZ Jakub UKS Technik Augustów 05-05-14 Z/0674/19 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 -- LDK!
800 M
1. 2:14.81 2 HRYNIEWICKI Tomasz KS Podlasie Białystok 05-05-24 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 --
1000 M
1. 2:53.52 8 s1 STEFAŃCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-03-15 Z/5352/18 U16 PD Warszawa (M) 2019-08-15 V
2. 3:02.31 1 f2 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 04-12-06 Z/0432/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
3. 3:08.28 2 f2 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
4. 3:08.67 3 f2 KRUSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-05-10 Z/0983/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
5. 3:11.12 6 s2 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-14 Z/4997/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-07-05 --
6. 3:12.84 4 f2 LIPSKI Maciej KS Podlasie Białystok 04-08-30 Z/2116/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
7. 3:14.18 5 f2 TARANTA Jakub KS Podlasie Białystok 05-04-30 Z/2311/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 -- LDK!
8. 3:14.64 6 f2 JAMIOŁKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-04-02 Z/5346/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 --
1500 M
1. 4:55.85 4 SOBOTA Jakub LUKS Hańcza Suwałki 04-04-18 Z/4283/18 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 -- LDK!
2000 M
3000 M
5000 M
10000 M
10km M
Półmaraton M
Maraton M
Bieg 24-h M
110 (91.4/8.9) M
1. 15.88 1 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-06-07 +0.1 III LDK!
2. 17.85 2 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.9 V
3. 20.31 3 POPOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 05-12-20 Z/0451/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 +0.9 -- LDK!
110 (91.4) M
1. 16.20 2 s1 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Biała Podlaska (1) 2019-05-11 +1.1 IV LDK!
110 (99.1) M
110 M
200p M
400p (83.8) M
400p M
2000p M
3000p M
Wzwyż M
1. 1.84 2 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 04-05-23 Z/1459/19 U16 PD Łomża (1) 2019-06-05 III LDK!
2. 1.60 3 KURZYNA Maciej KS Podlasie Białystok 05-08-14 Z/1963/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-18 -- LDK!
W dal M
1. 6.13 9 CHOINSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04-05-09 Z/1335/18 U16 PD Biała Podlaska (M) 2019-06-22 +0.5 IV LDK!
W dal strefa M
Trójskok M
Kula (4) M
Kula (5) M
1. 10.04 8 BOJARZYŃSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 05-04-13 Z/1553/19 U16 PD Warszawa (1) 2019-06-07 -- LDK!
2. 9.70 1 f2 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-05-25 Z/5341/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
3. 9.39 3 f2 SZYMANIAK Mateusz UKS Liceum sportowe Łomża 05-02-27 Z/4302/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
4. 9.18 4 f2 JAMIOŁKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-04-02 Z/5346/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
5. 9.16 5 f2 SKŁODOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-10 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
6. 9.08 6 f2 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
7. 8.62 7 f2 GROCHOWSKI Dominik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-07-21 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
8. 7.88 8 f2 MIECZKOWSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
9. 7.37 9 f2 JANUSZEWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
10. 7.21 10 f2 SOŁOWIEJ Michał KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Kula (6) M
Kula (7.26) M
Ppal (150) M
Dysk (1) M
1. 34.80 1 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
2. 34.65 BOJARZYŃSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 05-04-13 Z/1553/19 U16 PD Białystok (1) 2019-06-15 V LDK!
3. 33.41 2 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-05-25 Z/5341/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
4. 31.52 4 SKŁODOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-10 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
5. 31.51 5 GROCHOWSKI Dominik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-07-21 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
6. 24.77 6 JANUSZEWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
7. 24.21 7 KOSSAKOWSKI Oskar UKS Liceum sportowe Łomża 05-06-26 Z/3881/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
8. 20.93 8 MIECZKOWSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
9. 20.64 9 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
10. 19.24 10 SOŁOWIEJ Michał KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (5) M
1. 32.52 2 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-03 V
2. 30.85 1 JAMIOŁKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-04-02 Z/5346/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
3. 28.48 3 BRAŃSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-05-25 Z/5341/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
4. 24.40 4 SKŁODOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-10 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
5. 19.85 5 JANUSZEWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
6. 17.54 6 GROCHOWSKI Dominik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-07-21 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
7. 16.53 7 SOŁOWIEJ Michał KS Podlasie Białystok 04-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
8. 13.89 8 MIECZKOWSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-01 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 --
Młot (6) M
Młot (7.26) M
Oszczep (600) M
1. 43.08 1 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04-01-14 Z/1232/18 U16 PD Biała Podlaska (1) 2019-05-11 IV LDK!
2. 41.04 1 JAMIOŁKOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-04-02 Z/5346/18 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
3. 38.12 2 KOSSAKOWSKI Oskar UKS Liceum sportowe Łomża 05-06-26 Z/3881/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 V
4. 31.59 3 BOJARZYŃSKI Mateusz LUKS Eurocentr Suchowola 05-04-13 Z/1553/19 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
5. 26.92 4 SZPAK Kacper OLA Podlaskie 05-11-05 U16 PD Białystok (1) 2019-05-30 -- LDK!
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
Chód 3 M
4x100 M
4x400 M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 16.403778076172 sekund