100 m M
1. 11.90 7 e1 ROGIŃSKI Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 06-05-04 Z/0407/20 U16 PD Olsztyn (1) 2020-07-26 -0.2 IV LDK!
2. 12.17 3 e4 JAGIELSKI Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-20 Z/4659/18 U16 PD Białystok (1) 2020-07-29 -0.8 IV LDK!  ROSU  
3. 12.34 2 s3 NAZARUK Paweł KS Parkiet Hajnówka 05-08-24 Z/0806/20 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 +0.3 V LDK!
4. 12.44 5 e3 DĘBOWSKI Szymon KS Podlasie Białystok 05-04-13 Z/4930/19 U16 PD Białystok (1) 2020-07-29 -1.4 V LDK!  ROSU  
5. 13.08 4 s3 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 05-03-21 Z/3880/19 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 +0.3 -- LDK!  ROSU  
6. 13.26 5 s3 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 05-07-15 Z/4613/19 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 +0.3 --  ROSU  
7. 13.36 7 e5 ŁAPIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok 06-04-30 Z/4929/19 U16 PD Białystok (1) 2020-07-29 -1.5 -- LDK!  ROSU  
200 m M
1. 24.31 2 s2 ROGIŃSKI Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 06-05-04 Z/0407/20 U16 PD Olsztyn (1) 2020-07-26 +0.8 IV LDK!
2. 26.30 3 s3 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 05-03-21 Z/3880/19 U16 PD Białystok (1) 2020-07-29 +0.4 -- LDK!  ROSU  
200 M z wiatrem
1. 25.76 6 s2 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 U16 PD Olsztyn (1) 2020-06-26 +2.1
300 m M
1. 39.19 2 s1 ROGIŃSKI Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 06-05-04 Z/0407/20 U16 PD Olsztyn (1) 2020-06-26 IV LDK!
400 m M
1. 58.24 7 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki 05-03-21 Z/3880/19 U16 PD Białystok (1) 2020-06-27 -- LDK!  ROSU  
600 m M
1. 1:29.11 1 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 05-05-24 Z/4893/19 U16 PD Białystok (1) 2020-07-29 III LDK!  ROSU  
2. 1:30.23 2 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Białystok (1) 2020-07-29 III LDK!  ROSU  
3. 1:32.38 4 JAKUCEWICZ Bartosz UKS Technik Augustów 05-05-15 Z/0677/19 U16 PD Białystok (1) 2020-07-29 IV LDK!  ROSU  
4. 1:34.69 5 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Białystok 06-08-10 Z/3025/20 U16 PD Białystok (1) 2020-07-29 IV LDK!
5. 1:34.72 6 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok 05-11-28 Z/4891/19 U16 PD Białystok (1) 2020-07-29 IV LDK!  ROSU  
6. 1:36.81 7 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-14 Z/4997/18 U16 PD Białystok (1) 2020-07-29 V LDK!
7. 1:44.39 3 s1 PRAWDZIK Wiktor UKS Technik Augustów 06-02-02 Z/5467/19 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 -- LDK!  ROSU  
800 m M
1. 2:12.42 1 s2 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-03-11 Z/4996/18 U16 PD Olsztyn (1) 2020-06-26 -- LDK!  ROSU  
2. 2:17.57 4 KONDRACIUK Andrzej MKS Juvenia Białystok 06-02-03 Z/2365/20 U16 PD Białystok (1) 2020-06-27 --
3. 2:19.07 2 s2 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-01-14 Z/4997/18 U16 PD Olsztyn (1) 2020-06-26 -- LDK!
1000 m M
1. 2:54.22 6 s1 JAKUCEWICZ Bartosz UKS Technik Augustów 05-05-15 Z/0677/19 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 V LDK!  ROSU  
2. 3:01.91 8 s1 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok 05-11-28 Z/4891/19 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 -- LDK!  ROSU  
3. 3:02.24 9 s1 KONDRACIUK Andrzej MKS Juvenia Białystok 06-02-03 Z/2365/20 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 --
4. 3:02.33 10 s1 TARANTA Jakub KS Podlasie Białystok 05-04-30 Z/2311/19 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 -- LDK!  ROSU  
5. 3:05.25 12 s1 LEWICKI Adam KS Podlasie Białystok 05-07-01 Z/5336/19 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 -- LDK!  ROSU  
6. 3:12.47 13 s1 BIEDRYCKI Mateusz KS Parkiet Hajnówka 06-08-12 Z/0820/20 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 --
1500 m M
1. 4:50.82 5 LEWICKI Adam KS Podlasie Białystok 05-07-01 Z/5336/19 U16 PD Białystok (1) 2020-07-29 -- LDK!  ROSU  
2. 4:52.77 6 TARANTA Jakub KS Podlasie Białystok 05-04-30 Z/2311/19 U16 PD Białystok (1) 2020-07-29 -- LDK!  ROSU  
3000 m M
5000 m M
110 m pł MŁ M
1. 17.87 1 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 05-07-15 Z/4613/19 U16 PD Białystok (1) 2020-06-27 +0.3 V  ROSU  
110 m pł J MŁ M
300 m pł M
1. 44.75 2 s1 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 05-07-15 Z/4613/19 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 V  ROSU  
400 m pł J MŁ M
400 m pł M
2000 m prz M
Wzwyż M
1. 1.65 3 KURZYNA Maciej KS Podlasie Białystok 05-08-14 Z/1963/19 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 V LDK!  ROSU  
W dal M
1. 5.52 7 CHLUDZIŃSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 06-04-01 Z/2201/20 U16 PD Białystok (1) 2020-06-27 +0.3 --
Kula (5) M
1. 11.57 2 f2 BOJARZYŃSKI Mateusz GOKSiT Suchowola 05-04-13 Z/0417/20 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 V LDK!  ROSU  
2. 9.93 5 ZAKRZEWSKI Michał KS Podlasie Białystok 05-05-06 Z/0391/20 U16 PD Białystok (1) 2020-07-29 --  ROSU  
Kula (6) M
Dysk (1) M
1. 40.74 2 KOSSAKOWSKI Oskar UKS Liceum sportowe Łomża 05-06-26 Z/3881/19 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 IV
2. 36.96 3 BOJARZYŃSKI Mateusz GOKSiT Suchowola 05-04-13 Z/0417/20 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 IV LDK!  ROSU  
3. 24.29 5 ZAKRZEWSKI Michał KS Podlasie Białystok 05-05-06 Z/0391/20 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 --  ROSU  
Dysk (1.5) M
Dysk (1.75) M
Dysk (2) M
Młot (7.26) M
Oszczep (600) M
1. 44.62 1 ŻYLIŃSKI Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 05-12-26 Z/0140/20 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 IV LDK!  ROSU  
2. 40.13 2 KOSSAKOWSKI Oskar UKS Liceum sportowe Łomża 05-06-26 Z/3881/19 U16 PD Białystok (1) 2020-06-23 V
Oszczep (700) M
Oszczep (800) M
4x100 m M
4x400 m M
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 6.1914429664612 sekund