50 M
1. 7.54 0 e1 WOŹNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
2. 7.73 0 e1 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
3. 7.83 0 e1 PIASKOWSKI Antoni UKS Maszewiak Maszewo 08-01-10 Z/4014/18 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
4. 7.91 0 e1 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
5. 7.92 1 s2 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 07-04-19 Z/0517/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
6. 7.96 0 e1 WŁODEK Kacper GKS Start Długołęka 08-07-09 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
7. 7.98 2 s2 GONDEK Marcel UKS Chrobry Międzyzdroje 07-08-27 Z/1892/18 U14 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
8. 8.04 0 e1 PABIJAŃCZYK Adam WLKS Wrocław 09-01-31 Z/0740/18 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
9. 8.08 0 e1 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
10. 8.10 0 e1 SAWICKI Oskar MKS Piast Głogów 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
60 M
1. 6.71 1 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95-03-05 Z/0859/11 Sen LU Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
2. 6.83 1 f2 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93-03-27 Z/0148/11 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
3. 6.84 2 f2 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00-02-07 Z/5152/15 U20 PK Spała (M) 2019-01-20
4. 6.86 2 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-22 Z/0326/14 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  SKN  
5. 6.86 1 e2 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00-01-10 Z/3076/15 U20 LB Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
6. 6.86 2 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02-08-29 Z/3147/17 U18 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!
7. 6.88 3 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99-04-13 Z/0121/15 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  SKN  
8. 6.88 1 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 Z/0436/14 U23 WP Toruń (1) 2019-01-19  SKN  
9. 6.90 1 e1 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99-09-03 Z/0236/16 U23 WP Toruń (1) 2019-01-13  SKN  
10. 6.90 1 e1 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89-02-28 Z/3831/11 Sen WP Toruń (1) 2019-01-19  SKN  
150 M
1. 16.66 1 s1 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01-12-22 Z/5732/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05  SKN  
2. 16.97 2 s6 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01-12-15 Z/3012/17 U20 DS Praga (CZE) (2) 2019-01-11
3. 17.12 1 s1 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01-02-15 Z/0693/18 U20 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
4. 17.24 1 s1 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02-03-20 Z/3828/16 U18 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
5. 17.35 1 s15 POŁCZYK Arkadiusz KS SMS Szklarska Poręba 01-12-15 Z/3013/17 U20 DS Praga (CZE) (2) 2019-01-11
6. 17.44 2 s1 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02-03-25 Z/2421/17 U18 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
7. 17.44 1 s4 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02-08-13 Z/2963/17 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05
8. 17.62 1 s2 LUSZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 02-01-01 U18 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
9. 17.72 1 s3 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02-01-23 Z/3618/16 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
10. 18.40 3 s2 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno 92-02-17 Z/4258/11 Sen WP Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
200 M
1. 21.56 1 s2 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98-01-22 Z/0326/14 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  SKN  
2. 21.84 1 s1 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00-11-13 Z/1067/17 U20 WP Toruń (2) 2019-01-19  SKN  
3. 21.92 1 s1 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99-04-13 Z/0121/15 U23 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  SKN  
4. 22.06 1 s1 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98-01-11 Z/0436/14 U23 WP Toruń (2) 2019-01-13  SKN  
5. 22.06 1 s2 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 Sen MA Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
6. 22.07 2 s1 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Toruń (2) 2019-01-19  KNF   SKN  
7. 22.14 1 s1 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00-04-28 Z/4611/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12  KNF   SKN  
8. 22.17 1 s1 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02-01-03 Z/2338/16 U18 PK Spała (M) 2019-01-20 LDK!  KNF   SKN  
9. 22.25 1 s4 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00-02-07 Z/5152/15 U20 PK Spała (M) 2019-01-20
10. 22.26 1 s7 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01-05-26 Z/1867/17 U20 DS Spała (M) 2019-01-20 LDK!  KNF   SKN  
300 M
1. 34.15 1 s1 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96-01-15 Z/0696/12 Sen MA Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
2. 34.66 1 s1 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98-08-24 Z/4501/15 U23 KP Toruń (2) 2019-01-19  SKN  
3. 34.75 1 s5 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00-05-13 Z/3865/16 U20 PM Toruń (2) 2019-01-13  KNF   SKN  
4. 34.77 1 s4 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02-05-26 Z/0303/16 U18 SL Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
5. 34.80 1 s2 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99-06-30 Z/1611/16 U23 WP Toruń (2) 2019-01-19  KNF   SKN  
6. 34.90 1 s1 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95-01-27 Z/0378/11 Sen PM Toruń (2) 2019-01-13
7. 34.90 1 s1 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98-11-15 Z/0387/14 U23 WP Toruń (2) 2019-01-13  KNF   SKN  
8. 34.94 1 s1 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00-04-28 Z/4611/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05  KNF   SKN  
9. 35.43 1 s3 MROCZEK Adam AZS Łódź 99-12-21 Z/0417/15 U23 LD Spała (M) 2019-01-20  SKN  
10. 35.46 1 s2 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02-03-25 Z/0669/16 U18 OP Toruń (2) 2019-01-13
400 M
1. 49.42 1 s2 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-09-29 Z/0948/18 U20 KP Toruń (2) 2019-01-19
2. 50.31 1 s1 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97-06-12 Z/0459/13 U23 KP Toruń (2) 2019-01-19
3. 50.48 2 s1 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-10-08 Z/0465/15 U20 KP Toruń (2) 2019-01-19
4. 50.75 3 s1 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00-10-30 Z/2264/15 U20 KP Toruń (2) 2019-01-19
5. 50.81 1 s6 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00-11-21 Z/5242/15 U20 SL Spała (M) 2019-01-20  SKN  
6. 51.27 1 s3 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-04-06 Z/6140/15 U20 KP Toruń (2) 2019-01-19
7. 51.59 1 s5 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 00-03-07 Z/2601/15 U20 DS Spała (M) 2019-01-20
8. 51.63 2 s6 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95-06-14 Z/1875/11 Sen SL Spała (M) 2019-01-20
9. 51.69 1 s1 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00-04-22 Z/1846/16 U20 PK Spała (M) 2019-01-20
10. 51.90 2 s1 GŁĄBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00-03-27 Z/2485/17 U20 SL Spała (M) 2019-01-20
500 M
1. 1:22.14 1 s1 KAJDAN Hubert LUKS Orkan Września 04-01-06 Z/2364/17 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
2. 1:22.83 2 s1 PRZYBYLSKI Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 03-01-18 Z/4274/18 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
3. 1:25.25 3 s1 KWIATKOWSKI Arkadiusz LUKS Orkan Września 03-08-21 Z/0410/17 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
4. 1:26.46 1 s2 STRÓŻYNA Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 02-01-01 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
5. 1:27.30 2 s2 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 04-09-10 Z/2668/17 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
6. 1:30.80 4 s1 BURCHACKI Jakub UKS Przełaj Żerków 05-03-20 Z/0752/18 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
7. 1:32.11 5 s1 SZEWCZYŃSKI Adrian UKS Skoczek Władysławów 03-12-14 Z/4270/18 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
8. 1:32.77 3 s2 JURA Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 05-01-01 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
9. 1:34.98 4 s2 WYSOCKI Mikołaj UKS Skoczek Władysławów 05-09-20 Z/4136/18 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
10. 1:36.78 6 s1 JUSZCZAK Filip UKS Przełaj Żerków 06-07-28 Z/0266/18 U14 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
600 M
1. 1:21.39 1 s1 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91-10-27 Z/1044/11 Sen LD Toruń (1) 2019-01-19
2. 1:21.42 2 s1 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03-05-07 Z/0051/17 U18 WN Toruń (1) 2019-01-19
3. 1:21.46 3 s1 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02-06-29 Z/2386/16 U18 KP Toruń (1) 2019-01-19
4. 1:21.72 1 s1 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01-07-12 Z/0336/15 U20 PM Toruń (2) 2019-01-13  KNF   SKN  
5. 1:21.90 1 s1 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00-02-23 Z/1882/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20
6. 1:23.05 1 s2 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-05-16 Z/0718/13 Sen LD Spała (M) 2019-01-20
7. 1:23.25 2 s1 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99-03-16 Z/0312/15 U23 PK Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
8. 1:23.25 1 s4 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98-04-12 Z/1444/14 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20
9. 1:23.38 3 s1 RYMARCHUK Aliaksei AZS-AWFiS Gdańsk 99-09-22 U23 PM Toruń (2) 2019-01-13
10. 1:23.38 3 s1 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01-05-10 Z/3703/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20
800 M
1. 1:55.33 1 s1 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00-06-09 Z/0187/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-19
2. 1:56.84 2 s1 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01-05-10 Z/3703/15 U20 LD Toruń (1) 2019-01-19
3. 1:56.92 3 s1 SZPEJNA Paweł MKL Toruń 00-08-22 Z/2113/17 U20 KP Toruń (1) 2019-01-19
4. 1:58.46 4 s1 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00-10-01 Z/2052/15 U20 MZ Toruń (1) 2019-01-19
5. 1:58.80 4 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93-10-28 Z/3199/17 Sen SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
6. 1:59.33 1 s1 WOLENDER Jakub RAZ Szczecin 00-11-21 Z/6204/15 U20 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
7. 2:00.82 5 s1 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01-12-05 Z/0185/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-19
8. 2:00.90 2 s1 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03-08-16 Z/2475/17 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!  SKN  
9. 2:01.13 1 s1 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03-04-21 Z/1159/17 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
10. 2:01.65 3 s1 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03-08-03 Z/0063/17 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
1000 M
1. 2:28.07 1 s1 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94-02-04 Z/0972/11 Sen SL Spała (M) 2019-01-20
2. 2:28.54 2 s1 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98-01-23 Z/0695/14 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20
3. 2:28.70 1 s1 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02-06-29 Z/2386/16 U18 KP Toruń (2) 2019-01-13
4. 2:28.74 3 s1 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93-02-13 Z/0483/11 Sen SL Spała (M) 2019-01-20
5. 2:29.28 4 s1 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96-11-13 Z/0385/15 Sen MA Spała (M) 2019-01-20
6. 2:29.32 5 s1 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01-01-17 Z/6308/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
7. 2:29.34 1 s5 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97-07-03 Z/0519/13 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
8. 2:29.76 2 s1 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03-05-07 Z/0051/17 U18 WN Toruń (2) 2019-01-13
9. 2:30.12 6 s1 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00-06-14 Z/1875/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20
10. 2:30.36 7 s1 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówMLUKS Tarnów) 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
1500 M
1. 4:02.37 1 s1 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01-07-12 Z/0336/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
2. 4:02.48 1 s1 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01-08-14 Z/4236/15 U20 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
3. 4:02.65 2 s1 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków (KS AZS AWF KrakówMLUKS Tarnów) 99-10-16 Z/0469/15 U23 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
4. 4:05.00 2 s1 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00-07-16 Z/1856/15 U20 PM Toruń (1) 2019-01-19
5. 4:05.04 3 s1 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02-07-29 Z/1315/16 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
6. 4:05.50 3 s1 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99-06-04 Z/0547/15 U23 KP Toruń (1) 2019-01-19
7. 4:05.55 4 s1 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 94-07-29 Z/1209/11 Sen KP Toruń (1) 2019-01-19
8. 4:06.67 5 s1 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01-01-08 Z/2385/16 U20 KP Toruń (1) 2019-01-19
9. 4:07.17 6 s1 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 00-10-06 Z/1159/16 U20 WP Toruń (1) 2019-01-19
10. 4:07.30 7 s1 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01-02-15 Z/1743/16 U20 PM Toruń (1) 2019-01-19
2000 M
1. 5:31.52 1 s1 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95-12-31 Z/1267/11 Sen MZ Toruń (2) 2019-01-13
2. 5:34.80 2 s1 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00-06-14 Z/1875/15 U20 LD Toruń (2) 2019-01-13
3. 5:38.03 3 s1 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01-02-07 Z/0711/15 U20 WP Toruń (2) 2019-01-13
4. 5:40.70 4 s1 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00-07-16 Z/1856/15 U20 PM Toruń (2) 2019-01-13
5. 5:41.11 5 s1 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 01-08-31 Z/0732/15 U20 WP Toruń (2) 2019-01-13
6. 5:45.84 6 s1 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 00-01-17 Z/0013/15 U20 WP Toruń (2) 2019-01-13
7. 5:46.32 1 s1 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97-01-06 Z/0723/13 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
8. 5:47.15 7 s1 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99-09-14 Z/0699/16 U23 WP Toruń (2) 2019-01-13
9. 5:48.28 8 s1 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 03-07-24 Z/0605/18 U18 WP Toruń (2) 2019-01-13
10. 5:48.52 2 s1 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa 92-07-05 Z/5072/11 Sen MZ Warszawa (1) 2019-01-12
3000 M
1. 9:41.69 4 s1 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01-07-30 Z/1781/18 U20 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
2. 9:50.80 1 s1 PAWŁOWSKI Mariusz niest. Poznań 76-01-25 Weteran WP Toruń (1) 2018-12-08
3. 9:57.73 6 s1 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 02-07-12 Z/0956/18 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
4. 10:04.41 1 s1 JAKUBOWSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 04-04-27 Z/4942/18 U16 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15
5. 10:34.54 2 s1 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79-07-16 Z/5532/18 Weteran MZ Toruń (1) 2018-12-08
6. 10:56.99 3 s1 PATALON Adam niest. Olsztyn 68-09-06 Weteran WN Toruń (1) 2018-12-08
7. 11:02.27 2 s1 MATUSZCZAK Natan KMKL Sztorm Kołobrzeg 03-09-10 Z/4281/17 U18 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
8. 11:03.64 4 s1 GÓRA Sylwester niestowarzyszony 74-09-08 Weteran Toruń (1) 2018-12-08
9. 11:04.08 5 s1 BRALSKI Andrzej niest. Poznań 80-08-14 Weteran WP Toruń (1) 2018-12-08
10. 11:05.06 6 s1 NOWAKOWSKI Jacek AKL Ursynów Warszawa 66-12-04 Z/3854/18 Weteran MZ Toruń (1) 2018-12-08
60p(83.8/8.5) M
1. 10.66 0 e1 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 06-07-26 Z/3809/18 U14 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
2. 11.06 0 e1 WOŹNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
3. 12.36 0 e1 SINIAWA Krystian MKS Piast Głogów 06-02-10 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
4. 12.42 0 e1 LANGE Filip MKS Piast Głogów 07-06-13 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
5. 12.73 0 e1 JANKOWSKI Robert MKS Piast Głogów 07-07-04 U14 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
60p(91.4/8.9) M
1. 8.56 1 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03-12-09 Z/3334/17 U18 ZP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
2. 8.72 2 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03-07-04 Z/2749/17 U18 DS Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
3. 8.77 1 e2 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03-02-26 Z/1536/16 U18 PM Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
4. 8.77 3 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03-07-09 Z/0720/17 U18 LB Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
5. 8.78 4 BABULA Maciej UKS-MOS Opole 03-08-09 Z/3475/16 U18 OP Toruń (1) 2018-12-14
6. 8.82 1 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04-03-09 Z/0421/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
7. 8.93 1 SELERZYŃSKI Hubert UKS Czapla Białe Błota 04-01-31 Z/0760/16 U16 KP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
8. 9.00 6 NOGA Oskar GKS Olimpia Grudziądz 03-03-25 Z/3629/17 U18 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
9. 9.05 2 e2 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04-02-21 Z/1226/18 U16 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
10. 9.15 4 e1 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03-01-03 Z/0379/17 U18 MZ Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
60p(91.4) M
1. 7.96 1 s1 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02-07-22 Z/3149/16 U18 PM Toruń (1) 2019-01-19
2. 7.97 1 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02-04-11 Z/0166/16 U18 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!
3. 8.13 1 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02-07-29 Z/0021/16 U18 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
4. 8.13 5 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03-04-24 Z/0698/17 U18 WP Toruń (1) 2019-01-19
5. 8.13 6 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02-11-05 Z/2563/16 U18 LD Toruń (1) 2019-01-19
6. 8.20 2 e1 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02-02-28 Z/1101/16 U18 SK Spała (M) 2019-01-20 LDK!
7. 8.27 1 s1 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02-11-01 Z/3197/16 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
8. 8.32 3 e1 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02-04-29 Z/3532/16 U18 LD Spała (M) 2019-01-20 LDK!
9. 8.34 1 s1 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02-10-09 Z/0305/16 U18 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
10. 8.43 2 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02-01-27 Z/2787/16 U18 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
60p(99.1) M
1. 7.87 1 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00-11-18 Z/5567/15 U20 MZ Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
2. 8.00 2 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01-05-29 Z/4588/15 U20 LB Spała (M) 2019-01-20  SKN  
3. 8.07 3 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00-08-11 Z/5075/15 U20 LD Toruń (1) 2019-01-19 LDK!  SKN  
4. 8.27 2 s1 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01-03-26 Z/3772/15 U20 LD Toruń (1) 2019-01-19
5. 8.27 3 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00-10-02 Z/1535/15 U20 PD Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
6. 8.32 1 s2 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01-03-28 Z/5584/15 U20 LB Toruń (1) 2019-01-13  KNF   SKN  
7. 8.37 4 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01-11-07 Z/0784/15 U20 MZ Spała (M) 2019-01-20
8. 8.40 5 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00-04-12 Z/4835/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20
9. 8.43 3 s1 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00-12-25 Z/3705/15 U20 LD Toruń (1) 2019-01-19
10. 8.47 1 s1 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00-06-01 Z/2377/15 U20 MZ Toruń (1) 2019-01-13  KNF   SKN  
60p M
1. 7.89 1 NOGA Artur SKLA Sopot 88-05-02 Z/4065/11 Sen PM Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
2. 7.91 1 e1 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93-04-05 Z/4587/11 Sen MZ Spała (M) 2019-01-20
3. 7.96 1 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97-01-08 Z/0213/13 U23 MZ Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
4. 8.15 2 e1 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98-07-16 Z/0215/14 U23 ZP Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
5. 8.17 1 s1 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecin 93-05-28 Z/1798/11 Sen ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15
6. 8.29 3 e1 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecin 94-12-02 Z/3696/11 Sen ZP Spała (M) 2019-01-20
7. 8.30 3 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99-12-30 Z/0440/15 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  SKN  
8. 8.31 1 e1 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98-04-01 Z/1605/14 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12  KNF   SKN  
9. 8.36 4 e1 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91-08-13 Z/4067/11 Sen MZ Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
10. 8.41 1 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96-09-18 Z/1156/12 Sen OP Warszawa (1) 2019-01-12  KN   SKN  
Wzwyż M
1. 2.07 1 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 88-08-18 Z/3787/11 Sen LB Spała (M) 2019-01-20
2. 2.07 2 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00-02-02 Z/2231/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20
3. 2.05 1 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99-04-13 Z/0688/15 U23 PM Toruń (1) 2019-01-19
4. 2.05 2 MACHIŃSKI Wiktor LUKS Orkan Września 98-01-04 Z/0593/14 U23 WP Toruń (1) 2019-01-19
5. 2.05 4 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01-02-16 Z/0798/15 U20 KP Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
6. 2.00 3 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02-06-22 Z/3296/17 U18 KP Toruń (1) 2019-01-13 LDK!
7. 1.99 3 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 99-05-14 Z/0505/15 U23 MA Spała (M) 2019-01-20
8. 1.98 2 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02-05-30 Z/3772/17 U18 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
9. 1.96 1 KOWALSKI Bartosz LUKS Orkan Września 03-02-21 Z/0412/17 U18 WP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
10. 1.95 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00-07-30 Z/0482/15 U20 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
Tyczka M
1. 5.20 1 s3 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 94-03-17 Z/2178/11 Sen KP Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
2. 4.80 1 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 93-12-27 Z/3292/11 Sen MZ Warszawa (1) 2019-01-12
3. 4.80 2 s3 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99-12-06 Z/0579/15 U23 KP Spała (M) 2019-01-20  KNF   SKN  
4. 4.80 3 s3 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95-03-12 Z/3123/11 Sen KP Spała (M) 2019-01-20
5. 4.70 1 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97-06-25 Z/0113/13 U23 LD Łódź (1) 2019-01-13
6. 4.60 2 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92-09-08 Z/4230/11 Sen MZ Warszawa (1) 2019-01-12
7. 4.60 3 SZEWCZYK Stanisław KS Warszawianka W-wa 97-03-13 Z/1278/13 U23 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
8. 4.60 2 BIALIC Tomasz MKS Piast Lwówek Śląski 00-12-17 Z/1161/15 U20 DS Łódź (1) 2019-01-13 LDK!  KNF   SKN  
9. 4.60 4 s3 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91-08-13 Z/4067/11 Sen MZ Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
10. 4.40 4 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95-02-23 Z/1592/12 Sen MZ Warszawa (1) 2019-01-12  KN   SKN  
W dal M
1. 7.23 1 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98-04-25 Z/1741/15 U23 PM Toruń (1) 2019-01-19  SKN  
2. 7.14 1 f4 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00-02-02 Z/2698/15 U20 PD Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
3. 7.09 1 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91-08-13 Z/4067/11 Sen MZ Warszawa (1) 2019-01-12  KN   SKN  
4. 7.09 2 f4 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01-06-28 Z/0020/15 U20 KP Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
5. 7.02 2 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98-08-11 Z/2369/15 U23 MA Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
6. 6.93 3 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97-03-17 Z/0307/14 U23 PD Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
7. 6.91 1 SYSKI Marcin MKL Toruń 98-03-07 Z/0487/14 U23 KP Toruń (1) 2019-01-13
8. 6.80 1 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98-05-30 Z/0686/14 U23 DS Łódź (1) 2019-01-13  KNF   SKN  
9. 6.79 2 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95-02-23 Z/1592/12 Sen MZ Toruń (1) 2019-01-13  KN   SKN  
10. 6.79 3 f4 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00-04-07 Z/5816/15 U20 KP Toruń (1) 2019-01-19
W dal strefa M
1. 5.49 1 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 05-03-04 Z/0697/18 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
2. 4.77 2 MOJSIEJ Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05-07-20 Z/1186/17 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14
3. 4.71 3 NABORCZYK Norbert BOSiR Barcin 06-09-19 Z/3923/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
4. 4.70 ALBINOWSKI Aleksander MLKS Agros Żary 06-01-01 U14 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
5. 4.58 4 BANDOSZEK Kacper OLA Kujawsko-pomorskie 06-09-05 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
6. 4.56 5 NOWSIELSKI Stanisław OLA Kujawsko-pomorskie 05-09-20 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14
7. 4.52 6 ROŻEK Jakub OLA Kujawsko-pomorskie 05-01-01 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
8. 4.52 WOŹNIAK Marcel MKST Astra Nowa Sól 07-03-07 Z/5564/18 U14 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28 LDK!
9. 4.45 7 MARCINIAK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 06-10-19 Z/0188/18 U14 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
10. 4.40 POŻEŻYŃSKI Mateusz ULKS Sprinter Zielona Góra 06-01-01 U14 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
Trójskok M
1. 15.01 1 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98-04-25 Z/1741/15 U23 PM Toruń (1) 2019-01-19  SKN  
2. 14.69 1 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96-07-16 Z/1200/12 Sen MZ Spała (M) 2019-01-20
3. 14.41 2 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96-06-25 Z/1284/12 Sen MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
4. 14.34 2 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00-04-05 Z/4910/15 U20 MZ Spała (M) 2019-01-20 LDK!
5. 14.20 2 RĘGOCKI Patryk UKS Cyprianka 97-07-26 Z/1565/13 U23 KP Toruń (1) 2019-01-19
6. 14.15 3 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98-07-06 Z/0791/14 U23 PM Toruń (1) 2019-01-19
7. 14.04 3 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00-11-11 Z/6090/15 U20 LU Spała (M) 2019-01-20
8. 14.02 4 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01-05-18 Z/3775/15 U20 LD Toruń (1) 2019-01-19
9. 13.91 4 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00-04-07 Z/4978/15 U20 LD Spała (M) 2019-01-20
10. 13.90 1 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99-01-13 Z/0332/15 U23 PD Warszawa (1) 2019-01-12
Kula (3) M
1. 9.88 0 WOJTKOWIAK Bernard Pomorski Klub Weteranów LA Sopot 38-08-13 Weteran PM Toruń (1) 2018-12-08
2. 8.92 0 MILER Jerzy niest. Bydgoszcz 35-05-30 Weteran KP Toruń (1) 2018-12-08
3. 8.51 0 WERLING Zbigniew Pomorski Klub Weteranów LA Sopot 38-07-23 Weteran PM Toruń (1) 2018-12-08
Kula (4) M
1. 16.12 0 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03-02-27 Z/1609/16 U18 SL Grodzisk Mazowiecki (2) 2018-12-02 LDK!
2. 15.22 0 WITEK Mirosław niest. Gdańsk 67-04-24 Weteran PM Toruń (1) 2019-01-19
3. 13.25 0 TOBIASZ Wiesław niest. Łódź 48-06-03 Weteran LD Toruń (1) 2018-12-08
4. 12.42 0 KOPIK Leszek niest. Szczecin 45-09-19 Weteran ZP Toruń (1) 2018-12-08
5. 11.93 0 SEMBOROWSKI Andrzej Pomorski Klub Weteranów LA Sopot 47-10-06 Weteran PM Toruń (1) 2018-12-08
6. 11.61 1 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 06-05-11 U14 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
7. 11.60 0 JABŁOŃSKI Jerzy PZWLA Toruń 45-04-23 Weteran KP Toruń (1) 2018-12-08
8. 11.46 0 ROSZCZAK Czesław niest. Kraków 41-06-18 Weteran MA Toruń (1) 2018-12-08
9. 11.40 0 TOKARSKI Jerzy niest. Warszawa 42-08-19 Weteran MZ Toruń (1) 2018-12-08
10. 10.98 0 NOWAK Ireneusz niest. Z.Góra 47-04-17 Weteran LB Toruń (1) 2018-12-08
Kula (5) M
1. 15.51 1 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02-08-14 Z/0432/16 U18 PD Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
2. 15.34 1 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03-02-27 Z/1609/16 U18 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
3. 15.14 1 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02-08-11 Z/3134/16 U18 PK Spała (M) 2019-01-20 LDK!
4. 14.93 1 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02-02-23 Z/2481/16 U18 LD Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
5. 14.55 0 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00-06-17 Z/5651/15 U20 KP Toruń (1) 2019-01-19
6. 14.38 0 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02-08-13 Z/4001/17 U18 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
7. 14.19 1 f3 RODZIAK Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 03-01-27 Z/4273/18 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
8. 14.16 0 ZGLENICKI Ryszard niest. Bydgoszcz 56-11-24 Weteran KP Toruń (1) 2018-12-08
9. 13.83 2 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02-05-31 Z/2475/16 U18 LD Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
10. 13.61 2 f3 REWERS Mikołaj LUKS Orkan Września 02-08-13 Z/4814/18 U18 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
Kula (6) M
1. 18.06 1 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01-09-12 Z/1647/15 U20 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!  KNF   SKN  
2. 17.60 1 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00-01-11 Z/4325/15 U20 WP Warszawa (1) 2019-01-12  KNF   SKN  
3. 17.56 2 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00-09-05 Z/5262/15 U20 LB Toruń (1) 2019-01-19  KNF   SKN  
4. 17.42 3 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00-01-20 Z/3150/17 U20 KP Toruń (1) 2019-01-19
5. 16.44 1 BORKOWSKI Jakub LKS Lubawa 01-06-26 Z/5618/15 U20 WN Spała (M) 2019-01-20 LDK!  SKN  
6. 16.06 2 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00-08-04 Z/5386/15 U20 MZ Warszawa (1) 2019-01-12  SKN  
7. 15.41 3 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00-09-09 Z/1812/15 U20 MZ Warszawa (1) 2019-01-12  SKN  
8. 15.32 4 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00-02-20 Z/1818/15 U20 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
9. 15.23 2 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00-06-17 Z/1658/15 U20 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
10. 15.11 4 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01-01-13 Z/2432/17 U20 MZ Toruń (1) 2019-01-19
Kula (7.26) M
1. 20.07 1 SZYSZKOWSKI Jakub WKS Śląsk Wrocław 91-08-21 Z/1690/11 Sen DS Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
2. 18.55 2 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95-11-11 Z/1506/12 Sen MZ Spała (M) 2019-01-20  KN   SKN  
3. 18.45 1 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94-04-08 Z/3566/11 Sen MZ Warszawa (1) 2019-01-12  KN   SKN  
4. 16.69 3 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94-07-29 Z/4693/11 Sen WN Warszawa (1) 2019-01-12  SKN  
5. 16.51 4 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97-07-28 Z/1709/13 U23 MZ Spała (M) 2019-01-20  SKN  
6. 16.12 1 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99-06-20 Z/0123/16 U23 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12  SKN  
7. 15.92 1 KUSIAK Damian RLTL ZTE Radom 88-04-14 Sen MZ Aleksandrów Łódzki (1) 2019-01-05
8. 15.11 2 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 99-09-25 Z/1844/16 U23 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12  SKN  
9. 15.03 3 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99-06-18 Z/0746/15 U23 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12  SKN  
10. 14.10 4 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89-10-29 Z/2224/11 Sen SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
Dysk (1) M
1. 21.96 1 TOMASZEWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 04-12-29 Z/5332/18 U16 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
2. 20.93 2 RYBICKI Jakub UKS OSoT Szczecin 04-08-10 Z/5331/18 U16 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
Chód 3 M
1. 15:32.53 1 s1 NOWOSTAWSKI Mikołaj UKS 12 Kalisz 02-07-05 Z/3310/16 U18 WP Kalisz (1) 2019-01-12
2. 16:09.92 1 FOŁTA Paweł MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01-12-10 Z/2928/15 U20 PK Mielec (2) 2019-01-12
3. 16:19.26 1 s1 ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 57-01-25 Z/0002/11 Weteran PM Toruń (1) 2018-12-08
4. 16:25.43 2 IELO Cristian LKS Stal Mielec 04-12-15 Z/0411/18 U16 PK Mielec (2) 2019-01-12
5. 16:26.10 2 s1 KWITA Zbigniew niest. Poznań 59-09-16 Z/0156/19 Weteran WP Toruń (1) 2018-12-08
6. 16:51.92 3 FREJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 03-08-09 Z/4116/17 U18 PK Mielec (2) 2019-01-12
7. 16:58.33 2 s1 ROSIEWICZ Jan UKS 12 Kalisz 04-11-05 Z/1598/18 U16 WP Kalisz (1) 2019-01-12
8. 20:39.29 3 s1 FRIEBE Nikodem UKS Przełaj Żerków 05-11-06 Z/0750/18 U16 WP Kalisz (1) 2019-01-12
9. 20:58.55 4 s1 ERENC Robert UKS Orkan Środa Wlkp. 04-04-30 U16 WP Kalisz (1) 2019-01-12
10. 21:35.74 3 s1 WIESE Grzegorz MGKS Grom Więcbork 61-12-20 Weteran KP Toruń (1) 2018-12-08
4x200 M
1. 1:39.90 1 s1 GONKIEWICZ Jan
SZEWCZYK Kamil
KAWIŃSKI Karol
BRZEZIŃSKI Konrad
GKS Start Długołęka 05-06-28
04-06-17
03-03-06
03-09-29
U18 DS Dresden (GER) (2) 2018-12-15
2. 1:45.74 2 s1 KAMIŃSKI Kacper
DZIAŁOSZEK Karol
SIERADZKI Wiktor
GIDZIŃSKI Michał
WLKS Wrocław 03-02-21
05-01-01
03-01-01
04-01-01
U18 DS Dresden (GER) (2) 2018-12-15
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2017         Generowanie strony - 71.781880140305 sekund