50 K
60 K
1. 7.79 1 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04-11-01 Z/4615/17 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
2. 7.91 1 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04-03-27 Z/3798/17 U16 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
3. 7.92 1 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04-01-17 Z/0450/17 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
4. 7.96 1 e4 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04-03-28 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
5. 7.98 1 e5 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05-01-01 U16 LU Lublin (2) 2019-01-19 LDK!
6. 7.99 2 e6 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 05-03-26 Z/3649/18 U16 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
7. 8.03 2 e1 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04-03-24 Z/0743/18 U16 DS Toruń (1) 2019-01-26
8. 8.06 2 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04-07-17 Z/0894/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
9. 8.08 1 e10 STEMPKOWSKA Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04-08-06 Z/0711/19 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
10. 8.09 2 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 04-06-27 Z/2462/17 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
11. 8.11 3 e1 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05-01-14 Z/1058/18 U16 WP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
12. 8.12 3 e11 DZIEMIDZIK Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04-05-16 Z/0895/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
13. 8.15 3 e4 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05-12-17 Z/3467/18 U16 MZ Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
14. 8.15 1 ADAMSKA Marta MKS Kusy Szczecin 04-01-08 Z/2593/18 U16 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
15. 8.16 3 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 05-11-01 Z/5733/18 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
16. 8.22 0 e1 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 04-08-14 Z/0946/18 U16 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
17. 8.22 1 e2 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04-07-27 Z/0467/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
18. 8.23 1 e15 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05-03-07 Z/0457/18 U16 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
19. 8.23 1 e5 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04-04-25 Z/3764/17 U16 WP Kalisz (1) 2019-02-02 LDK!
20. 8.24 3 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 04-03-29 Z/0854/18 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01 LDK!
21. 8.24 1 s5 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04-02-20 Z/3731/17 U16 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
22. 8.24 3 ŁYSKOWKA Maja UKS 12 Kalisz 04-01-01 Z/1052/18 U16 WP Kalisz (1) 2019-02-02 LDK!
23. 8.25 4 f2 DOKSA Maja MKL Toruń 05-04-03 Z/2304/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
24. 8.26 2 e6 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 05-02-12 Z/4661/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
25. 8.27 1 s2 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 04-03-18 Z/2500/18 U16 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
26. 8.27 1 s8 BĄBEL Karolina AZS-AWF Katowice 05-11-14 Z/0814/18 U16 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
27. 8.27 1 e1 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 04-01-16 Z/3537/17 U16 MZ Łódź (1) 2019-01-13
28. 8.28 1 s1 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 04-09-29 Z/4649/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-13 LDK!
29. 8.28 2 e12 KWASIBORSKA Julia MKS Durasan Płońsk 04-01-20 Z/2103/18 U16 MZ Toruń (1) 2019-01-19
30. 8.28 2 MARSZEWSKA Natalia MKS Kusy Szczecin 05-09-04 Z/5022/18 U16 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
31. 8.28 3 e4 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 04-09-02 Z/0297/16 U16 PM Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
32. 8.28 5 f2 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 05-02-01 Z/3903/16 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
33. 8.30 3 WIĘCEK Antonina MKS Kusy Szczecin 05-01-31 Z/1139/19 U16 ZP Szczecin (2) 2019-01-19 LDK!
34. 8.30 1 e5 WÓJCIK Natalia LUKS Strzałków 04-08-28 Z/0304/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
35. 8.32 2 s6 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04-06-20 Z/1122/18 U16 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
36. 8.32 5 e8 MAJKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05-04-15 Z/1563/18 U16 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19 LDK!
37. 8.32 1 e1 GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04-05-20 Z/5095/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
38. 8.32 4 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04-05-12 Z/0754/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16
39. 8.32 1 f2 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 04-01-21 Z/0853/18 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16
40. 8.33 2 e2 HUK Oliwia AML Słupsk 04-01-16 Z/4648/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
41. 8.34 3 f3 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04-05-27 Z/2407/17 U16 SL Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
42. 8.34 1 e2 GAMROT Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 05-02-24 Z/0441/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
43. 8.35 1 e3 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04-05-26 Z/0742/18 U16 DS Toruń (1) 2019-01-26
44. 8.35 4 BIBIK Anna UKS Vis Skierniewice 05-01-29 Z/0401/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
45. 8.36 5 ZAWADZKA Zuzanna AZS Łódź 04-11-01 Z/0650/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
46. 8.37 1 e3 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05-01-25 Z/3470/18 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
47. 8.37 2 e15 KRYSTOSIK Maja MKS-MOSM Bytom 05-05-19 Z/0936/19 U16 SL Toruń (1) 2019-02-02
48. 8.37 3 e15 WAWRYKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 04-08-22 Z/0458/18 U16 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
49. 8.38 1 e1 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05-01-11 Z/1091/18 U16 WP Kalisz (1) 2019-01-12 LDK!
50. 8.39 1 s6 WARAWĄSOWSKA Martyna BKS Bydgoszcz 04-09-28 Z/0048/16 U16 KP Toruń (1) 2019-01-13 LDK!
51. 8.39 5 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04-07-13 Z/2461/17 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
52. 8.39 3 e5 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04-07-04 Z/0892/18 U16 LU Lublin (2) 2019-01-26 LDK!
53. 8.39 1 e8 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 05-06-06 Z/0059/19 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
54. 8.39 6 e11 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 05-09-02 Z/6554/15 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
55. 8.40 4 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 04-04-29 Z/1259/18 U16 DS Łódź (1) 2019-01-13 LDK!
56. 8.42 0 e KOTOWICZ Anna ULKS Sprinter Zielona Góra 04-08-05 Z/0770/18 U16 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
57. 8.43 1 s2 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 05-11-09 Z/0741/18 U16 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21 LDK!
58. 8.44 2 e3 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05-04-03 Z/4988/18 U16 WP Toruń (1) 2019-01-26
59. 8.45 6 e1 KAPLA Anna LUKS Hańcza Suwałki 04-05-21 Z/1227/18 U16 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
60. 8.45 1 s3 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04-02-02 Z/3311/17 U16 WN Toruń (1) 2019-01-13
61. 8.45 3 e3 ZALESKA Emilia AZS-AWFiS Gdańsk 04-05-21 Z/4663/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
62. 8.46 2 e13 DUL Zuzanna PTT Delta Płock 05-08-27 Z/0190/19 U16 MZ Toruń (1) 2019-01-19
63. 8.46 4 e9 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 05-03-04 Z/4662/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
64. 8.46 4 e15 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04-02-11 Z/0067/18 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
65. 8.46 3 e4 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 04-06-15 Z/0267/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
66. 8.47 4 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04-07-11 Z/1077/18 U16 WP Kalisz (1) 2019-01-12
67. 8.47 2 e11 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04-04-09 Z/2888/15 U16 OP Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
68. 8.47 2 e8 TRZMIELEWSKA Patrycja RKS Rumia 05-09-13 Z/5060/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
69. 8.47 2 e1 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04-04-01 Z/0248/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
70. 8.47 1 e6 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 04-08-29 Z/1157/18 U16 WP Kalisz (1) 2019-02-02
71. 8.48 1 e4 TARNOWSKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 05-04-27 Z/0429/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
72. 8.48 2 REG Hanna RKS Łódź 05-04-14 Z/0506/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
73. 8.49 1 e4 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 05-01-24 Z/4334/18 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01 LDK!
74. 8.49 2 s6 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 04-12-13 Z/3460/17 U16 WN Toruń (1) 2019-01-13 LDK!
75. 8.49 3 e5 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04-12-01 Z/2126/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02
76. 8.49 1 s8 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04-07-15 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
77. 8.50 1 e7 RATAJ Dominika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05-03-26 Z/1067/18 U16 WP Kalisz (1) 2019-01-12 LDK!
78. 8.50 1 e12 STEJMAN Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 04-01-08 Z/0126/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
79. 8.51 7 f2 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04-11-05 Z/5227/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
80. 8.52 8 e1 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04-06-23 Z/0227/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
81. 8.52 3 e1 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 05-10-30 Z/5565/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
82. 8.52 1 e6 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04-07-27 Z/0156/17 U16 SK Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
83. 8.52 1 e6 TUCKA Róża SKLA Sopot 04-06-07 Z/4772/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
84. 8.52 3 e7 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 05-12-15 Z/0187/19 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02
85. 8.53 6 e2 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 05-02-05 Z/3721/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
86. 8.54 2 FEDYNA Natalia KS Orzeł Warszawa 05-01-01 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
87. 8.54 3 e5 TRĄBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 05-07-05 Z/2920/18 U16 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
88. 8.54 3 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 05-01-19 Z/0457/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
89. 8.55 3 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 04-07-16 Z/3634/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
90. 8.55 1 e14 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 05-01-05 Z/4890/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
91. 8.56 1 e8 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05-11-14 Z/1055/18 U16 WP Kalisz (1) 2019-01-12 LDK!
92. 8.56 3 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04-01-04 Z/0213/18 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
93. 8.56 1 s4 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04-02-08 Z/2699/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
94. 8.57 6 f2 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04-03-24 Z/4612/17 U16 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
95. 8.57 3 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 04-06-19 Z/5067/18 U16 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
96. 8.57 1 s5 BRUŹ Nina MKL Toruń 04-05-21 Z/5161/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-13
97. 8.57 5 e15 GAJEWSKA Patrycja MKS-MOSM Bytom 04-03-21 Z/0446/18 U16 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
98. 8.57 3 e2 PUZIO Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 04-03-19 Z/1745/18 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
99. 8.58 1 e7 GRONOWSKA Zofia UKS Sprint Przeźmierowo 04-09-14 Z/0111/19 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
100. 8.58 3 s8 KOWALCZYK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 05-05-24 Z/2965/17 U16 WN Toruń (1) 2019-01-13 LDK!
150 K
1. 21.83 3 s4 GŁUCH Sofija WLKS Wrocław 05-01-23 Z/0636/19 U16 DS Chemnitz (GER) (2) 2018-12-21
200 K
1. 25.02 2 e2 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04-11-01 Z/4615/17 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
2. 26.48 5 e1 STEMPKOWSKA Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04-08-06 Z/0711/19 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
3. 26.65 1 s1 WARAWĄSOWSKA Martyna BKS Bydgoszcz 04-09-28 Z/0048/16 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
4. 26.96 1 s5 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04-04-25 Z/3764/17 U16 WP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
5. 27.02 1 s14 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 04-11-26 Z/3826/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-19
6. 27.09 3 s1 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04-01-17 Z/0450/17 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30 LDK!
7. 27.12 1 s15 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05-12-17 Z/3467/18 U16 MZ Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
8. 27.45 1 s13 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 04-06-27 Z/2462/17 U16 LD Toruń (2) 2019-01-19
9. 27.46 4 s1 DOKSA Maja MKL Toruń 05-04-03 Z/2304/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
10. 27.54 5 s1 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 04-07-11 Z/0765/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
11. 27.56 5 s2 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04-06-20 Z/1122/18 U16 ZP Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
12. 27.68 2 s9 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04-07-13 Z/2461/17 U16 LD Toruń (2) 2019-01-19
13. 27.82 1 s4 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 04-11-02 Z/0840/16 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
14. 27.84 2 s13 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 04-04-19 Z/0087/18 U16 MZ Toruń (2) 2019-01-19
15. 27.85 2 s7 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 04-09-29 Z/4649/17 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
16. 27.91 1 s2 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 05-02-05 Z/3721/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
17. 27.91 1 s6 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04-03-29 Z/0281/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
18. 27.96 1 s7 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05-01-11 Z/1091/18 U16 WP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
19. 27.99 2 s2 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 05-11-11 Z/2301/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
20. 28.06 1 s3 BRUŹ Nina MKL Toruń 04-05-21 Z/5161/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
21. 28.09 2 s10 HUK Oliwia AML Słupsk 04-01-16 Z/4648/17 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
22. 28.18 1 s7 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 04-03-29 Z/0854/18 U16 DS Dresden (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
23. 28.22 1 s7 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04-04-01 Z/0248/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
24. 28.25 2 s14 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 05-01-07 Z/0299/18 U16 MZ Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
25. 28.25 2 s14 REJCHERT Anna UKS Chrobry Międzyzdroje 04-10-27 Z/2816/16 U16 ZP Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
26. 28.26 1 s4 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04-09-29 Z/0403/17 U16 MZ Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
27. 28.31 2 s13 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 05-01-05 Z/3459/17 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
28. 28.35 1 e12 GOŁOTA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 04-01-01 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02
29. 28.39 1 s15 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 05-02-28 U16 KP Toruń (2) 2019-01-13
30. 28.40 1 s3 REG Hanna RKS Łódź 05-04-14 Z/0506/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
31. 28.41 2 s3 PRUCHNIEWSKA Amelia MUKL Brodnica 04-01-19 Z/0354/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
32. 28.43 1 s14 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 04-05-21 Z/0057/18 U16 MZ Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
33. 28.44 2 s5 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04-07-11 Z/1077/18 U16 WP Toruń (1) 2019-01-26
34. 28.49 3 s2 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 05-05-12 Z/2658/16 U16 KP Scheffield (GBR) (2) 2019-01-27 LDK!
35. 28.50 2 e12 BULIK Patrycja LKS Lubawa 05-03-11 Z/0096/18 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
36. 28.54 2 s6 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 04-03-22 Z/0855/18 U16 DS Dresden (GER) (2) 2018-12-15
37. 28.62 1 s15 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05-09-18 Z/0221/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
38. 28.63 3 s13 SKAPOWICZ Hanna AML Słupsk 04-02-02 Z/4646/17 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
39. 28.64 3 s5 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 04-06-16 Z/1240/17 U16 WP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
40. 28.67 1 s9 WIŚNIEWSKA Marika MKL Toruń 05-07-08 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
41. 28.68 4 s13 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 04-10-04 Z/2653/18 U16 MZ Toruń (2) 2019-01-19
42. 28.75 4 e12 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 05-05-27 Z/0707/19 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
43. 28.76 2 s4 GUT Agata GKS Start Długołęka 04-06-21 Z/1283/18 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30 LDK!
44. 28.87 3 s3 KARPIERZ Kamila Orka Iława Athletics 04-09-14 Z/0339/19 U16 WN Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
45. 28.92 5 s9 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 05-09-02 Z/6554/15 U16 KP Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
46. 28.93 1 s3 KUNCEWICZ Tamara MKL 12 Jelenia Góra 04-01-17 Z/0722/17 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30 LDK!
47. 29.00 4 s5 UŁASIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04-02-24 Z/4987/18 U16 WP Toruń (1) 2019-01-26
48. 29.04 6 s7 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 04-06-18 Z/0764/18 U16 KP Toruń (2) 2019-01-19
49. 29.06 0 e1 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 05-07-22 Z/1144/19 U16 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
50. 29.10 2 s3 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04-07-27 Z/0156/17 U16 SK Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
51. 29.13 1 s10 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 05-11-09 Z/0741/18 U16 DS Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
52. 29.16 5 s3 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 05-06-10 Z/2305/18 U16 KP Toruń (1) 2018-12-08
53. 29.33 1 s12 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 05-01-19 Z/0457/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
54. 29.36 4 s5 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 05-06-14 Z/2970/18 U16 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-05
55. 29.37 1 s6 RACINOWSKA Wiktoria KS Wda Świecie 04-08-25 Z/0113/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
56. 29.37 2 s7 GŁUCH Sofija WLKS Wrocław 05-01-23 Z/0636/19 U16 DS Toruń (1) 2019-01-26
57. 29.44 2 s12 PAWELUS Amelia UKS Czempion Bełchatów 05-08-13 Z/0728/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
58. 29.48 2 s4 KAMINSKA Julia BKS Bydgoszcz 05-05-06 Z/3901/16 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
59. 29.56 2 s3 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 04-04-29 Z/1259/18 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30 LDK!
60. 29.57 2 e8 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 05-12-15 Z/0187/19 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02
61. 29.59 4 s13 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 04-05-07 Z/4513/18 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
62. 29.61 2 s7 DURAS Oliwia RKS Łódź 04-08-09 Z/0825/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
63. 29.63 0 e1 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 04-01-21 Z/0853/18 U16 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
64. 29.75 3 s4 REIWER Martyna MKL Toruń 05-07-23 Z/0695/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
65. 29.76 2 s10 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów (BKL BełchatówUKS Czempion Bełchatów) 04-10-28 Z/0894/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
66. 29.78 3 s7 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 05-01-27 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
67. 29.81 2 s7 BISKUP Oliwia GKS Start Długołęka 05-05-27 Z/0735/19 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30
68. 29.82 5 s13 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 05-02-25 Z/4577/18 U16 LD Toruń (2) 2019-01-13
69. 29.82 4 s14 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 05-10-05 Z/5160/18 U16 KP Toruń (2) 2019-01-13
70. 29.82 1 s9 MALARCZYK Zuzanna AZS Łódź 04-11-29 Z/0657/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
71. 29.87 5 s5 SZYMAŃSKA Nicol MLKS Nadwiślanin Chełmno 04-02-03 Z/0129/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
72. 29.92 2 s9 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05-06-07 Z/0650/19 U16 WP Toruń (1) 2019-01-26
73. 29.93 5 s14 KACA Anna CSiR Susz 05-08-25 Z/0183/19 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13
74. 29.94 2 s6 RATHNAU Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 04-12-11 Z/0621/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
75. 29.94 2 s9 KONIECZKA Julia RKS Łódź 04-02-04 Z/4353/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
76. 29.98 4 s14 SCHMIDT Wiktoria MKL Toruń 05-03-08 Z/4588/18 U16 KP Toruń (2) 2019-01-19
77. 29.99 1 s14 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 05-02-23 Z/0503/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
78. 30.04 4 s7 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 05-01-26 Z/0363/18 U16 WN Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
79. 30.13 1 s14 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 04-04-18 Z/5132/18 U16 WP Toruń (1) 2019-01-27
80. 30.22 2 s15 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 05-10-16 Z/0823/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
81. 30.24 5 s14 DĄBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04-12-21 Z/0331/18 U16 MZ Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
82. 30.35 5 s9 ZADROGA Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 04-11-26 Z/0102/18 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13
83. 30.43 3 s15 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 05-05-06 Z/1260/17 U16 MZ Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
84. 30.46 6 s14 TOMASZEWSKA Natalia MKL Toruń 04-06-21 Z/0698/18 U16 KP Toruń (2) 2019-01-13
85. 30.58 3 s8 TARNOWSKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 05-04-27 Z/0429/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
86. 30.60 4 s4 KUCIŃSKA Matylda LKS Vectra Włocławek 04-01-22 Z/4127/17 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
87. 30.70 3 s7 KOBA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04-02-27 Z/0711/18 U16 DS Łódź (1) 2019-01-26
88. 30.71 2 s2 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 04-05-12 Z/1279/18 U16 DS Dresden (GER) (2) 2018-12-15
89. 30.87 0 e1 RUTKOWSKA Natalia WLKS Wrocław 04-09-25 Z/0736/18 U16 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
90. 30.88 4 s15 ŁUSZCZAK Emilia UKS Jedynka Bartoszyce 05-10-25 Z/0319/19 U16 WN Toruń (2) 2019-01-19
91. 30.92 3 s6 PUZDROWSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 04-09-14 Z/0528/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
92. 30.93 4 s6 KNULL Wiktoria MLKS Sokół Lubin 05-06-26 Z/0480/19 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30 LDK!
93. 30.95 3 s15 MARCHWICKA Nadia RKS Łódź 05-05-30 Z/0228/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
94. 31.07 1 s5 WARCHOŁ Dominika UKS LA Basket Warszawa 04-03-09 Z/0500/18 U16 MZ Łódź (1) 2019-02-02
95. 31.11 6 s7 PRZEZDZING Hanna TL ROW Rybnik 05-02-07 U16 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-05
96. 31.17 0 e1 KLAMKA Marlena WLKS Wrocław 05-12-09 U16 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
97. 31.20 1 s13 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 05-07-01 Z/0084/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
98. 31.25 1 s11 ZIELIŃSKA Agnieszka LUKS Boguszyce 05-09-08 Z/0223/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
99. 31.41 0 e1 SZYDLOWSKA Vaness KS AZS AWF Wrocław 05-01-01 U16 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
100. 31.58 2 s8 WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 05-05-20 Z/5200/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
300 K
1. 41.53 1 e8 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 05-04-26 Z/3720/17 U16 PM Toruń (1) 2019-02-02
2. 42.00 1 s1 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04-03-28 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
3. 42.44 1 s6 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05-12-17 Z/3467/18 U16 MZ Spała (M) 2019-02-03 LDK!
4. 42.45 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 04-10-21 Z/2279/16 U16 KP Manchaster (GBR) (2) 2018-12-16 LDK!
5. 43.05 1 s1 WARAWĄSOWSKA Martyna BKS Bydgoszcz 04-09-28 Z/0048/16 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
6. 43.11 1 s3 STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 05-05-04 Z/0926/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
7. 43.14 1 s1 NOWAK Natalia UKS Technik Radom 04-09-06 Z/1551/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
8. 43.18 2 s1 MISIAK Michalina UKS Victoria Józefów 04-09-01 Z/2934/17 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
9. 43.21 4 e2 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 04-04-19 Z/0087/18 U16 MZ Toruń (1) 2019-02-02
10. 43.25 3 s1 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04-02-20 Z/3731/17 U16 SL Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
11. 43.36 1 e3 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 05-06-06 Z/0059/19 U16 PM Toruń (1) 2019-02-02
12. 43.41 2 s1 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 05-11-11 Z/2301/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
13. 43.50 1 s3 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 04-06-27 Z/2462/17 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
14. 43.56 3 s3 TUCKA Róża SKLA Sopot 04-06-07 Z/4772/17 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
15. 43.58 1 s5 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04-02-11 Z/0067/18 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
16. 43.68 3 s1 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 04-07-11 Z/0765/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
17. 43.73 1 s11 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 04-11-26 Z/3826/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13
18. 43.78 2 s6 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05-01-25 Z/3464/18 U16 MZ Spała (M) 2019-02-03 LDK!
19. 43.85 1 s6 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 04-02-02 Z/3311/17 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13
20. 44.25 2 s11 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 04-05-19 Z/2580/17 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
21. 44.27 2 s5 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04-12-01 Z/2996/17 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13
22. 44.35 3 e3 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 04-09-02 Z/0297/16 U16 PM Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
23. 44.55 1 s2 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04-04-01 Z/0248/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
24. 44.72 1 s2 PRUCHNIEWSKA Amelia MUKL Brodnica 04-01-19 Z/0354/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
25. 44.85 3 s2 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05-09-18 Z/0221/19 U16 LD Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
26. 44.87 1 s1 SKAPOWICZ Hanna AML Słupsk 04-02-02 Z/4646/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
27. 45.06 3 s6 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04-06-28 Z/0815/18 U16 SL Spała (M) 2019-02-03 LDK!
28. 45.16 4 s3 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 04-03-29 Z/0854/18 U16 DS Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
29. 45.16 1 e9 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 04-06-20 Z/3068/18 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
30. 45.24 3 s7 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 04-03-22 Z/0855/18 U16 DS Toruń (2) 2019-01-13
31. 45.29 4 e3 ZAJĄC Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 05-11-27 Z/0067/19 U16 PM Toruń (1) 2019-02-02
32. 45.30 3 s1 GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04-05-20 Z/5095/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
33. 45.34 1 s4 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 05-02-28 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
34. 45.38 1 s6 REG Hanna RKS Łódź 05-04-14 Z/0506/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
35. 45.40 2 s2 KATRYNIOK Roksana MKS-MOSM Bytom 04-02-27 Z/0447/18 U16 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
36. 45.42 3 s3 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04-06-14 Z/0031/18 U16 SK Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
37. 45.43 4 s1 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 04-11-02 Z/0840/16 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
38. 45.49 3 s9 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 05-10-17 Z/5655/18 U16 KP Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
39. 45.50 2 e9 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 04-08-12 Z/3463/17 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
40. 45.63 2 s3 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 05-02-05 Z/0661/19 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16 LDK!
41. 45.69 1 s5 ŚLUSARCZYK Julia UKS Czwórka Żory 05-01-26 Z/1387/18 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05
42. 45.69 3 s11 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 04-05-22 Z/3304/17 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
43. 45.76 3 e8 BULIK Patrycja LKS Lubawa 05-03-11 Z/0096/18 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
44. 45.77 3 s2 RACINOWSKA Wiktoria KS Wda Świecie 04-08-25 Z/0113/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
45. 45.84 5 s1 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 04-06-16 Z/1240/17 U16 WP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
46. 45.84 1 s13 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05-04-28 Z/4882/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
47. 45.86 4 s3 GUT Agata GKS Start Długołęka 04-06-21 Z/1283/18 U16 DS Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
48. 45.92 1 s7 SKRZEK Pola OKS Skra Warszawa 05-04-20 Z/0149/19 U16 MZ Spała (M) 2019-02-03 LDK!
49. 45.94 1 s3 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 05-06-14 Z/2970/18 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
50. 46.05 1 s5 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 04-05-21 Z/0057/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
51. 46.06 1 s5 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04-07-13 Z/2461/17 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
52. 46.12 5 s2 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04-01-05 Z/2739/18 U16 OP Toruń (1) 2018-12-14
53. 46.15 4 s6 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 05-01-01 U16 WP Spała (M) 2019-02-03
54. 46.20 3 s7 ROSZAK Aleksandra KS Gwardia Piła 04-09-10 Z/0474/18 U16 WP Toruń (1) 2019-01-27
55. 46.21 1 s9 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 05-10-16 Z/0823/18 U16 LD Toruń (2) 2019-01-19
56. 46.24 4 s11 WIŚNIEWSKA Marika MKL Toruń 05-07-08 U16 KP Toruń (2) 2019-01-13
57. 46.29 1 s14 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 05-06-14 Z/1559/18 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13
58. 46.33 4 s2 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 05-08-18 Z/0946/19 U16 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
59. 46.39 4 s1 MAZUREK Magda niest. Katowice 04-01-01 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05
60. 46.42 2 s1 HUK Oliwia AML Słupsk 04-01-16 Z/4648/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
61. 46.43 2 s9 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 04-06-21 Z/0100/18 U16 WN Toruń (2) 2019-01-19
62. 46.43 2 s7 KOPKO Zuzanna UKS Atos Woźnice 05-02-08 Z/0767/19 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02
63. 46.45 3 s7 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 05-07-15 Z/0947/19 U16 SL Toruń (1) 2019-02-02
64. 46.49 2 s6 BRUŹ Nina MKL Toruń 04-05-21 Z/5161/18 U16 KP Toruń (2) 2019-01-13
65. 46.54 5 s2 KAMINSKA Julia BKS Bydgoszcz 05-05-06 Z/3901/16 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
66. 46.57 1 s5 URBANIAK Sara RKS Rumia 04-09-22 Z/0688/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
67. 46.58 2 s2 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04-01-09 Z/0406/17 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
68. 46.60 2 s5 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 05-01-27 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
69. 46.65 3 s5 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 04-06-18 Z/0764/18 U16 KP Toruń (2) 2019-01-13
70. 46.65 4 s6 KOWALSKA Urszula CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04-08-07 Z/0896/18 U16 KP Toruń (2) 2019-01-19
71. 46.65 2 s5 KWIETNIEWSKA Aleksandra RLTL ZTE Radom 05-04-14 Z/4545/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
72. 46.73 4 s7 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04-06-11 Z/0068/18 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02
73. 46.75 5 s1 KWIATKOWSKA Dominika UKS Sprint 2020 Warszawa 05-11-10 Z/5638/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
74. 46.75 1 s1 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04-01-17 Z/0450/17 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
75. 46.85 3 s3 SZYMANOWSKA Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 04-08-23 Z/2223/16 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
76. 46.88 5 s11 LEMKE Liliana SKLA Sopot 04-11-07 Z/0147/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
77. 46.89 2 s7 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 05-07-15 Z/0040/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
78. 46.90 4 s3 DZIK Maja OKS Skra Warszawa 04-11-25 Z/2260/18 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
79. 46.94 2 s6 MALARCZYK Zuzanna AZS Łódź 04-11-29 Z/0657/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
80. 47.04 1 s1 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 04-07-30 Z/2222/16 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
81. 47.14 2 s13 KOWALCZYK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 05-05-24 Z/2965/17 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
82. 47.24 4 s7 KOSIARKIEWICZ Martyna UKS Wiking Rychnowy 05-07-01 Z/1738/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13
83. 47.25 2 s8 WOJTAS Marta UKS-MOS Opole 05-06-19 Z/2803/18 U16 OP Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
84. 47.26 1 s2 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 04-10-04 Z/2653/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
85. 47.31 1 s7 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 05-01-19 Z/0457/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
86. 47.33 2 s7 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 05-01-05 Z/3466/18 U16 MZ Spała (M) 2019-02-03 LDK!
87. 47.40 3 s7 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05-01-25 Z/3470/18 U16 MZ Spała (M) 2019-02-03 LDK!
88. 47.45 1 s2 ŻBIKOWSKA Monika SKLA Sopot 04-09-18 Z/5714/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
89. 47.47 1 s5 GAMROT Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 05-02-24 Z/0441/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
90. 47.50 1 s9 GRONOWSKA Zofia UKS Sprint Przeźmierowo 04-09-14 Z/0111/19 U16 WP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
91. 47.53 1 e7 WASILAK Julia MLKS Ostróda 05-01-01 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02
92. 47.58 1 s12 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 05-04-01 Z/4589/18 U16 KP Toruń (2) 2019-01-13
93. 47.59 4 s4 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04-02-05 Z/2921/18 U16 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
94. 47.67 1 s5 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 05-01-07 Z/0299/18 U16 MZ Łódź (1) 2019-01-13 LDK!
95. 47.68 4 s7 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 04-08-25 Z/3363/18 U16 WP Spała (M) 2019-02-03
96. 47.71 1 s4 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 05-02-25 Z/4577/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
97. 47.80 2 s12 SZCZEPAŃSKA Maja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05-04-28 Z/4884/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
98. 47.85 2 s3 DURAS Oliwia RKS Łódź 04-08-09 Z/0825/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
99. 47.88 3 e9 KRAWIEC Wiktoria MLKS Ostróda 04-03-03 Z/1978/18 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02
100. 47.89 1 s4 CZUBASZEK Weronika GKS Olimpia Grudziądz 05-06-03 Z/3882/18 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
300 K nieregulaminowe
1. 46.14 2 e1 KUNCEWICZ Tamara MKL 12 Jelenia Góra 04-01-17 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01
2. 47.74 3 e2 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 03-02-04 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01
300 K pomiar ręczny
1. 44.9 r 1s4 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 05-09-10 U16 WN Toruń (2) 2019-01-19
2. 45.9 r 4s4 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 04-01-22 U16 WN Toruń (2) 2019-01-19
400 K
1. 62.79 1 s3 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 04-08-20 Z/1185/18 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
2. 63.64 3 s4 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 05-04-04 Z/3486/18 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
3. 66.06 5 s4 PALA Zuzanna LKS Pszczyna 04-08-25 Z/1220/18 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
4. 68.03 1 s2 SADOWSKA Amelia MLKS Polonia Środa Śląska 05-04-26 Z/1305/18 U16 DS Jablonec (CZE) (2) 2019-02-06 LDK!
5. 70.44 1 s4 POSMYK Wiktoria UKS Czempion Bełchatów 04-03-27 Z/0757/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
6. 72.99 3 s2 MORAWIEC Maja RKS Łódź 05-04-23 Z/0464/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
7. 73.02 5 s3 ŚRUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 04-06-05 Z/2902/18 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
500 K
1. 1:23.91 3 s1 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 04-09-19 Z/2453/17 U16 WP Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30 LDK!
2. 1:39.26 1 s1 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 05-01-01 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
3. 1:41.16 2 s1 KASPRZAK Rozalia UKS Przełaj Żerków 05-02-18 Z/2592/17 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
4. 1:41.51 4 s2 URBAŃCZYK Karina UKS Przełaj Żerków 04-10-25 Z/0748/18 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
5. 1:42.74 3 s1 ŁĄCZNIAK Kinga UKS Przełaj Żerków 05-05-02 Z/2593/17 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
6. 1:43.13 4 s1 JANKOWIAK Gabriela UKS Orkan Środa Wlkp. 05-06-23 Z/2831/18 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
7. 1:44.05 5 s2 PIETRZKIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 05-06-29 Z/2834/18 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
8. 1:46.09 4 s2 SZUMACHER Apolonia MLKS Polonia Środa Śląska (MLKS Polonia Środa ŚląskaOLA Dolnośląskie) 05-04-08 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30 LDK!
600 K
1. 1:37.38 1 s3 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 05-04-26 Z/3720/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
2. 1:38.66 3 s1 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04-11-21 Z/4033/18 U16 PD Spała (M) 2019-02-03
3. 1:38.69 1 s3 URBANIAK Kalina UKS Dąb Suchy Las 04-07-13 Z/1531/17 U16 WP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
4. 1:38.72 1 s8 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 04-11-23 Z/0452/18 U16 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
5. 1:39.65 2 s1 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 04-08-14 Z/0946/18 U16 LB Toruń (1) 2018-12-14
6. 1:39.72 3 s1 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 04-05-04 Z/4230/17 U16 PK Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
7. 1:39.84 4 s1 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05-04-26 Z/3191/18 U16 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
8. 1:39.92 4 s1 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 04-08-12 Z/3463/17 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
9. 1:41.04 1 s3 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04-12-10 Z/0803/18 U16 SL Spała (M) 2019-02-03 LDK!
10. 1:41.19 2 s2 LEŚNIAK Matylda GKS Piast Gliwice 04-02-01 Z/1177/19 U16 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
11. 1:41.32 2 s3 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 04-08-20 Z/1185/18 U16 SL Spała (M) 2019-02-03 LDK!
12. 1:41.91 2 s2 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 05-01-03 Z/0690/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
13. 1:42.11 2 s3 JANICKA Dominika SKLA Sopot 05-06-19 Z/0054/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
14. 1:42.32 3 s2 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 05-12-22 Z/0017/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
15. 1:42.50 7 s1 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05-02-22 Z/3276/17 U16 MZ Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
16. 1:43.39 6 s1 MICHAŁOWSKA Zofia SKLA Sopot 04-06-11 Z/1803/18 U16 PM Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
17. 1:43.64 2 s2 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 04-08-14 Z/0772/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-19
18. 1:44.15 4 s2 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 05-09-10 Z/0710/19 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
19. 1:44.20 1 s2 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela AKL Ursynów Warszawa 05-07-31 Z/0310/19 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
20. 1:44.25 6 s1 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-19 Z/0274/18 U16 MA Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-05 LDK!
21. 1:44.32 4 s2 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04-02-11 Z/0067/18 U16 WN Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
22. 1:44.50 1 s3 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 04-10-24 Z/3669/17 U16 PK Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
23. 1:44.88 1 s1 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 05-05-12 Z/2658/16 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
24. 1:45.12 5 s2 REJCHERT Anna UKS Chrobry Międzyzdroje 04-10-27 Z/2816/16 U16 ZP Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
25. 1:45.16 1 s1 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów (BKL BełchatówUKS Czempion Bełchatów) 04-10-28 Z/0894/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
26. 1:45.35 7 s2 BARSZCZ Alicja LUKS Serock 04-08-05 Z/2671/15 U16 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
27. 1:45.91 2 s1 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04-09-06 Z/0168/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
28. 1:46.01 6 s2 POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 05-01-01 Z/1814/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-19
29. 1:46.14 2 s1 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 05-05-02 Z/5148/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
30. 1:46.31 3 s3 ZDRZENICKA Julia MKP Myślibórz 04-01-14 Z/1706/18 U16 ZP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
31. 1:46.37 5 s2 MARKIEWICZ Paulina UKS Wiking Rychnowy 04-05-04 Z/1739/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13
32. 1:46.41 9 s1 POSMYK Wiktoria UKS Czempion Bełchatów 04-03-27 Z/0757/19 U16 LD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
33. 1:46.43 3 s1 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 05-04-01 Z/4589/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
34. 1:46.54 7 s2 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 04-09-28 Z/1433/18 U16 LD Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
35. 1:46.88 11 s1 WICHLIŃSKA Weronika LKS Vectra Włocławek 04-03-31 Z/4277/17 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
36. 1:46.90 2 s3 SZCZEPANKIEWICZ Beata MKS Gniezno 04-06-09 Z/4131/18 U16 WP Toruń (1) 2019-02-02
37. 1:47.10 1 s2 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 05-02-23 Z/0503/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
38. 1:47.13 4 s2 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 04-05-21 Z/0057/18 U16 MZ Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
39. 1:47.13 5 s3 URBAN Aleksandra WLKS Nowe Iganie 04-07-12 Z/3271/17 U16 MZ Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
40. 1:47.24 3 s3 ULIŃSKA Otylia KS Zamek Kurzętnik 04-09-06 Z/1692/18 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02
41. 1:47.42 6 s9 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 04-01-22 Z/0361/18 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
42. 1:47.53 3 s3 SZULSKA Aleksandra SKLA Sopot 05-04-09 Z/1479/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
43. 1:47.84 7 s2 PERYT Maja KLKS Juventa-Kobex Starachowice 04-05-07 Z/5354/18 U16 SK Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
44. 1:48.25 1 s3 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 04-08-26 Z/0212/18 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
45. 1:48.53 1 s2 KOWALEWSKA Amelia LKS Vectra Włocławek 05-09-07 Z/0572/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
46. 1:48.66 1 s3 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 04-04-10 Z/1926/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
47. 1:48.97 5 s2 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 05-08-18 Z/0946/19 U16 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
48. 1:49.59 5 s1 KRZYŻANOWSKA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 04-06-02 Z/0078/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
49. 1:49.64 4 s3 KOSIARKIEWICZ Martyna UKS Wiking Rychnowy 05-07-01 Z/1738/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
50. 1:50.14 1 s5 STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 05-05-04 Z/0926/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
51. 1:50.22 1 s2 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 04-09-03 Z/3529/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
52. 1:50.24 5 s8 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 05-11-26 Z/0160/19 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02
53. 1:50.28 4 s3 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 05-11-04 Z/0929/19 U16 SL Toruń (1) 2019-02-02
54. 1:51.06 7 s1 DĄBRÓWKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05-08-03 Z/1057/18 U16 WP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
55. 1:51.12 11 s1 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 05-07-15 Z/0040/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
56. 1:51.28 5 s3 PERZ Marianna UKS Dąb Suchy Las 04-08-03 Z/0924/18 U16 WP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
57. 1:51.38 6 s1 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 05-01-07 Z/0298/18 U16 MZ Łódź (1) 2019-01-13 LDK!
58. 1:51.92 9 s2 GINTER Karolina ULKS Talex Borzytuchom 04-03-12 Z/0048/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
59. 1:52.00 6 s3 TYLUS Roksana MKS-MOSM Bytom 04-11-09 Z/0454/18 U16 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
60. 1:52.33 2 s2 LICHOTA Natalia AKL Ursynów Warszawa 05-03-14 Z/0308/19 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
61. 1:52.40 9 s2 CZUBASZEK Weronika GKS Olimpia Grudziądz 05-06-03 Z/3882/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
62. 1:52.44 4 s1 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 05-09-24 Z/3112/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
63. 1:52.48 12 s2 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 04-11-02 Z/0840/16 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
64. 1:52.48 8 s3 PIEKARSKA Julita UKS Technik Augustów 04-01-06 U16 PD Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
65. 1:52.50 9 s3 DUCKA Aleksandra MKST Astra Nowa Sól 04-01-01 Z/0805/18 U16 LB Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
66. 1:52.63 5 s3 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 05-01-01 U16 WP Toruń (1) 2019-01-27
67. 1:53.04 3 s1 HORNA Dominika RKS Łódź 05-05-22 Z/0463/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
68. 1:53.10 4 s4 KRAWIEC Wiktoria MLKS Ostróda 04-03-03 Z/1978/18 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13
69. 1:53.22 3 s2 GAJOWIAK Zosia UKS Varsovia Warszawa 04-04-09 Z/1178/18 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
70. 1:53.23 12 s1 CIEŚLIŃSKA Hanna SKLA Sopot 04-05-16 Z/4773/17 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
71. 1:53.26 3 s3 CZERNIAK Antonina MKS Szerszeń Bogatynia (niestowarzyszona) 05-11-14 Z/0436/19 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16
72. 1:53.34 11 s2 GRUCHAŁA Aleksandra SKLA Sopot 04-11-23 Z/0373/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
73. 1:53.37 3 s3 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 04-03-28 Z/2979/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-19
74. 1:53.39 2 s2 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 05-04-25 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
75. 1:53.59 2 s2 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 05-10-16 Z/0823/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
76. 1:53.85 2 s5 CHODKOWSKA Julia MKS Durasan Płońsk 05-11-14 Z/3565/18 U16 MZ Toruń (2) 2019-01-13
77. 1:53.89 6 s1 KAŹMIERCZAK Sylwia LKS Vectra Włocławek 04-09-13 Z/1105/19 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
78. 1:53.93 3 s2 BEDNARZ Daria MLKS Nadwiślanin Chełmno 04-12-24 Z/0124/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
79. 1:54.29 6 s1 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 04-03-08 Z/5048/18 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16 LDK!
80. 1:54.30 13 s2 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04-02-21 Z/4413/17 U16 LU Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
81. 1:54.56 1 s1 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 05-04-06 Z/0093/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
82. 1:54.64 6 s2 ORZECHOWSKA Nikola UKS Technik Radom 04-08-15 Z/1556/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
83. 1:54.87 7 s2 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05-11-08 Z/0981/16 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
84. 1:55.00 5 s4 PRUSIŃSKA Monika