50 K
1. 7.78 1 s2 RECKA Julia MKS Święc Sławno 08-06-13 Z/4503/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
2. 7.92 1 s3 FILA Amelia UKL Ósemka Police 08-09-21 Z/2468/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
3. 8.00 0 e1 ŁUKA Oliwia MKS Piast Głogów 08-06-24 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
4. 8.09 0 e1 GROBELNA Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
5. 8.11 0 e1 ŁUKA Julia MKS Piast Głogów 08-06-24 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
6. 8.19 1 s6 GONDEK Maja MKS Święc Sławno 09-02-23 Z/4502/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
7. 8.20 0 e1 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
8. 8.25 1 s1 ZYGMUNT Nela UKS Chrobry Międzyzdroje 08-04-28 Z/1901/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
9. 8.34 0 e1 CIUPRYK Julia KS AZS AWF Wrocław 08-01-17 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
10. 8.40 0 e1 HAMERA Nina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
11. 8.42 2 s1 WOŁKOW Hanna UKS Chrobry Międzyzdroje 08-09-12 Z/1899/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
12. 8.53 0 e1 BLAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
13. 8.59 2 s3 KUCHARCZYK Maja UKS Chrobry Międzyzdroje 08-01-01 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
14. 8.65 2 s6 JABŁOŃSKA Martyna MKS Święc Sławno 09-06-19 Z/4484/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
15. 8.68 0 e1 POLACZEK Milena SSMKS Parasol Wrocław 09-03-12 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
16. 8.69 0 e1 KWIECINSKA Claudia BbL Gubin 09-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
17. 8.75 0 e1 SZCZEPANSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
18. 8.84 2 s2 PETRYKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 08-06-22 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
19. 8.89 3 s1 LIPIŃSKA Lena MKS Kusy Szczecin 08-10-12 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
20. 8.89 0 e1 KSIĘŻUK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
21. 8.90 0 e1 GALKA Melania KS AZS AWF Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
22. 8.93 0 e1 LAZ Lena GKS Start Długołęka 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
23. 8.96 3 s2 ILCZENKO Weronika UKS Chrobry Międzyzdroje 08-11-30 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
24. 8.99 0 e1 KOZACZKIEWICZ Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
25. 9.34 0 e1 MALINOWSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
26. 9.45 0 e1 SZYMANEK Matylda UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
27. 9.48 0 e1 WOJCIECHOWSKA Nela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
28. 9.50 0 e1 BYRA Dominika GKS Start Długołęka 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
29. 9.51 4 s1 LUDWICZAK Lena MKS Kusy Szczecin 08-09-24 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
30. 9.51 0 e1 PINKOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
31. 9.62 3 s6 KANIA Zofia UKS OSoT Szczecin 09-03-29 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
32. 9.73 0 e1 PIATKOWSKA Agata BbL Gubin 09-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
33. 9.75 0 e1 PINDRAL Helena KS AZS AWF Wrocław 10-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
34. 9.86 4 s3 JUSZKIEWICZ Lena MKL Maraton Świnoujście 09-12-11 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
60 K
1. 9.02 5 e7 ZAWADZKA Lena MUKS Czerwionka-Leszczyny 09-01-07 U12 SL Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
2. 9.03 4 s1 MAJCHRZAK Nadia MKS Kusy Szczecin 08-04-14 U12 ZP Szczecin (2) 2019-01-26
3. 9.15 1 WRĘBIAKOWSKA Maria MKL Maraton Świnoujście 08-08-07 Z/3700/18 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
4. 9.18 2 e10 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 08-01-01 U12 PM Toruń (1) 2019-01-26
5. 9.20 6 s6 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 08-04-03 Z/4951/18 U12 PM Toruń (1) 2019-02-02
6. 9.25 1 s2 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 08-08-02 Z/3917/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
7. 9.26 2 e8 WARCICKA Martyna OKS Skra Warszawa 09-05-13 U12 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
8. 9.29 5 s1 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 09-05-04 Z/3931/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
9. 9.31 2 PIOTROWSKA Matylda OSiR Wyspiarz Świnoujście 08-05-03 Z/1279/19 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
10. 9.34 5 e7 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 08-07-31 Z/1386/18 U12 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19
11. 9.34 2 s4 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
12. 9.35 3 FILA Amelia UKL Ósemka Police 08-09-21 Z/2468/18 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
13. 9.39 2 s3 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 09-02-12 Z/0877/19 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
14. 9.40 1 e6 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
15. 9.46 4 e8 BARICA Kinga CSiR Susz 08-08-09 Z/0244/19 U12 WN Toruń (1) 2019-02-02
16. 9.47 6 s7 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 08-03-10 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
17. 9.49 3 s2 LEWANDOWSKA Olga BOSiR Barcin 08-06-26 Z/3926/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
18. 9.50 2 s9 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 08-05-12 Z/1390/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
19. 9.51 4 e9 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 08-02-05 Z/0730/19 U12 LD Łódź (1) 2019-02-02
20. 9.52 1 f2 MUSIELAK Iga WMLKS Pomorze Stargard 08-06-29 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
21. 9.53 5 e10 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 08-01-01 U12 WN Toruń (1) 2019-02-02
22. 9.53 6 e8 KACA Emilia CSiR Susz 08-07-07 Z/0184/19 U12 WN Toruń (1) 2019-02-02
23. 9.54 1 e2 HAŁUSZKA Martyna UKL Feniks Świdwin 08-02-05 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
24. 9.56 2 f2 CENIUCH Urszula UKL Ósemka Police 08-05-18 Z/1438/18 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
25. 9.57 2 e2 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 08-09-16 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
26. 9.59 1 s8 ADAMCZEWSKA Bianka UKS Dąb Suchy Las 08-08-21 Z/4322/18 U12 WP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
27. 9.61 4 s2 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 08-03-07 Z/5195/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
28. 9.63 2 e14 BORAWSKA Maja MKS Kusy Szczecin 08-03-25 U12 ZP Szczecin (2) 2019-01-26
29. 9.63 3 s4 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 08-07-10 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
30. 9.70 3 f2 CHMIELEWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 08-04-26 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
31. 9.71 2 s8 SZYSZKO Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo 08-05-10 Z/0902/19 U12 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
32. 9.75 3 s8 RÓŻYCKA Lena UKS Trójka Mikołów 09-03-13 U12 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
33. 9.78 4 e12 LIPIŃSKA Lena MKS Kusy Szczecin 08-10-12 U12 ZP Szczecin (2) 2019-01-26
34. 9.80 1 s5 BUJALSKA Nina LKS Vectra Włocławek 09-06-14 Z/0598/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
35. 9.81 1 e4 PARDEL Malwina WMLKS Pomorze Stargard 08-01-07 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
36. 9.82 5 e3 WIŚNIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 08-10-19 Z/4763/18 U12 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19
37. 9.89 6 e1 TABORSKA Oliwia MCKiS Jaworzno 08-09-30 U12 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19
38. 9.90 2 e3 PETRYKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 08-06-22 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
39. 9.92 5 s9 KLECZEWSKA Patrycja LUKS Start Nakło 08-01-15 Z/1382/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
40. 9.94 1 e4 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 08-01-01 U12 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
41. 9.95 1 e13 OWCZAREK Wiktoria LLKS Pomorze Stargard 08-05-27 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
42. 9.95 1 e9 BUJAROWICZ Natalia MLUKS Mokasyn Płoty 08-04-21 Z/4534/18 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
43. 10.01 3 s9 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
44. 10.03 3 e3 JAKUBIAK Julia MKS Kusy Szczecin 08-07-11 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
45. 10.05 4 e1 ŻAKOWSKA Wiktoria UKS Przełaj Żerków 08-06-04 U12 WP Kalisz (1) 2019-01-12
46. 10.07 1 e7 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 08-01-27 Z/1836/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
47. 10.07 2 s4 KAROW Natasza UKS Czapla Białe Błota (OLA Kujawsko-pomorskieUKS Czapla Białe Błota) 08-08-12 Z/1067/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
48. 10.07 3 s8 PAWLOWSKA Oliwia LUKS Lidzbark Welski 08-01-29 Z/3393/18 U12 WN Toruń (1) 2019-02-02
49. 10.11 7 e14 CANTOP Gabriela CSiR Susz 08-09-04 U12 WN Toruń (1) 2019-01-19
50. 10.12 3 s4 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 08-01-03 Z/0121/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
51. 10.13 2 e11 SUROWIECKA Patrycja MKS Kusy Szczecin 08-01-30 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
52. 10.14 2 e7 SĘK Alessandra MKS Rabka-Zdrój 08-05-31 Z/1419/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
53. 10.15 4 s4 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 08-07-27 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
54. 10.16 3 e7 ŁAJKA Dorota UKS Polfin Oświęcim 09-10-07 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
55. 10.16 6 s2 FORGIEL Zofia BOSiR Barcin 09-01-08 Z/3932/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
56. 10.16 1 e8 DWOJACKA Zuzanna UKS MKL Szczecin 08-09-08 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
57. 10.17 1 e10 WARIAS Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-03-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
58. 10.17 1 e10 LAZAR Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-05-09 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
59. 10.19 2 s5 WARMUZ Melania OLA Kujawsko-pomorskie 09-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
60. 10.19 2 e5 OLCHAWA Julia STS Pomerania Szczecin 08-05-31 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
61. 10.22 5 e2 MALCHAR Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 08-04-08 U12 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19
62. 10.24 1 e8 ROMANIAK Izabela UKS Jedynka Tokarnia 08-02-10 Z/5664/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
63. 10.26 4 e7 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 08-10-21 Z/0879/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
64. 10.28 5 e6 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
65. 10.29 5 e7 GACEK Kamila MKS Tempo Kęty 08-06-27 Z/2567/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
66. 10.29 8 e8 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 09-08-28 Z/0245/19 U12 WN Toruń (1) 2019-02-02
67. 10.30 5 e2 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
68. 10.35 6 e7 KRAMARCZYK Nel MKS Rabka-Zdrój 09-01-26 Z/1659/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
69. 10.39 2 e8 KASPRZYK Magdalena SKS Kusy Kraków 08-01-21 Z/1846/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
70. 10.39 4 s8 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 09-01-02 U12 MZ Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
71. 10.40 2 e6 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 08-04-27 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
72. 10.41 3 e1 RACZKOWSKA Alicja MKS Kusy Szczecin 08-01-28 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
73. 10.43 3 e10 SOLAK Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
74. 10.44 4 e10 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
75. 10.45 6 e6 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 08-06-05 Z/2584/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
76. 10.45 6 s9 ZIĘBA Anna GKS Olimpia Grudziądz 09-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
77. 10.47 3 e8 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 10-04-29 Z/4466/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
78. 10.48 2 e9 DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 11-06-21 Z/2223/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
79. 10.48 1 e12 ORZEŁ Wiktoria UKL Ósemka Police 08-05-10 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
80. 10.48 3 e5 NURNBERG Alicja MKL Maraton Świnoujście 08-03-30 Z/3446/18 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
81. 10.51 3 s5 NOWICKA Marta LUKS Serock 09-08-30 Z/0979/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
82. 10.53 6 s5 JANIK Julia UKS Polfin Oświęcim 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
83. 10.54 4 s5 MIKOŁAJCZAK Maja BOSiR Barcin 08-11-22 Z/3935/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
84. 10.54 2 e8 WEINBERGER Martyna UKS MKL Szczecin 09-02-19 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
85. 10.57 8 e14 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 09-01-11 U12 WN Toruń (1) 2019-01-19
86. 10.57 4 e8 CHMIEL Nikola UKS Polfin Oświęcim 09-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
87. 10.58 3 e8 STRĘBICKA Nela LDK Barlinek 09-02-16 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
88. 10.59 1 e7 FILIP Oliwia UKS MKL Szczecin 08-02-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
89. 10.61 5 s5 KŁOSOWSKA Justyna MKL Toruń 09-03-28 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
90. 10.61 4 e17 JABŁOŃSKA Martyna LLKS Pomorze Stargard 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
91. 10.63 3 e3 CIEPŁUCH Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 08-01-01 U12 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
92. 10.66 4 e3 KOSZYKOWSKA Natalia OSiR Wyspiarz Świnoujście 08-07-22 Z/1282/19 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
93. 10.67 7 e7 PUDEŁKO Magdalena MKS Tempo Kęty 08-05-21 Z/2571/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
94. 10.67 6 e8 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 09-04-08 Z/0878/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
95. 10.67 1 e14 MISZEL Pola OSiR Wyspiarz Świnoujście 09-09-07 Z/1269/19 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
96. 10.68 3 e11 JAKUBOWSKA Katarzyna UKL Ósemka Police 09-04-08 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
97. 10.70 2 e9 KOCIK Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
98. 10.73 3 e6 OLECHNOWSKA Michalina MKS Hermes Gryfino 08-01-10 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
99. 10.74 6 e7 GŁĘDEK Roksana MCKiS Jaworzno 09-01-30 U12 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19
100. 10.76 2 s10 ADAMOWSKA Zuzanna UKB Szubin 08-08-14 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
60 K pomiar ręczny
1. 0.4 r 4e2 KRZEMIŃSKA Natalia MKS Kusy Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
2. 8.7 r 1e9 JAKUBOWSKA Matylda UKS MKL Szczecin 07-06-09 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
3. 9.0 r 1e5 GODLEWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 07-03-14 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
4. 9.0 r 1e8 CZUBAK Natalia MKS Kusy Szczecin 07-10-12 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
5. 9.3 r 2e7 MYŚLIWIEC Nell MKS Kusy Szczecin 07-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
6. 9.5 r 1e1 SUROWIECKA Patrycja MKS Kusy Szczecin 08-01-30 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
7. 9.5 r 2e2 STĘŻAŁA Jadwiga UKS MKL Szczecin 08-05-11 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
8. 9.5 r 3e6 SULEJ Julia UKS MKL Szczecin 07-05-22 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
9. 9.6 r 1e10 ZYGOŃ Aleksandra UKL Ósemka Police 07-05-10 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
10. 9.7 r 2e9 SZUKALSKA Blanka MKS Kusy Szczecin 07-01-15 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
11. 9.7 r 3e8 PIETRUSZKA Paulina MKS Kusy Szczecin 07-01-23 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
12. 9.8 r 2e10 LEMAŃSKA Maja UKS MKL Szczecin 07-12-18 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
13. 9.9 r 1e3 DWOJACKA Zuzanna UKS MKL Szczecin 08-09-08 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
14. 9.9 r 4e5 MIGACZ Magdalena MKS Kusy Szczecin 07-06-21 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
15. 10.0 r 3e9 WRÓBEL Aleksandra UKL Ósemka Police 07-01-12 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
16. 10.1 r 2e1 ORZEŁ Wiktoria UKL Ósemka Police 08-05-10 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
17. 10.1 r 3e7 POPOWICZ Maja MKS Kusy Szczecin 07-05-14 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
18. 10.2 r 2e3 CHABERSKA Martyna UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
19. 10.2 r 3e1 ZARĘBA Amelia UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
20. 10.2 r 3e2 JANKOWIAK Maja UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
21. 10.3 r 2e4 FILIP Oliwia UKS MKL Szczecin 08-02-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
22. 10.3 r 4e8 RAK Izabela UKS MKL Szczecin 07-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
23. 10.4 r 4e1 DZIEWULSKA Zuzanna UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 0.0
150 K
200 K
1. 30.76 1 s5 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 08-04-05 Z/5764/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
2. 31.27 1 s1 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 08-03-16 Z/0343/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
3. 31.80 2 s1 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 09-05-04 Z/3931/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
4. 31.88 1 s3 SKOWRON Zuzanna LIUKS Kruszwica 08-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
5. 32.20 1 s2 KRZYMIŃSKA Maja BKS Bydgoszcz 08-05-12 Z/2300/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
6. 33.05 3 s1 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 08-08-02 Z/3917/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
7. 33.12 2 s3 KAŻMIERCZAK Kinga OLA Kujawsko-pomorskie 08-01-01 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
8. 33.43 2 s5 CYCKOWSKA Blanka BKS Bydgoszcz 08-04-01 Z/5765/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
9. 33.48 2 s1 CZUBASZEK Cecylia GKS Olimpia Grudziądz 08-01-09 Z/3883/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
10. 33.63 4 s1 LEWANDOWSKA Olga BOSiR Barcin 08-06-26 Z/3926/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
11. 33.69 5 s1 ŚWIDER Amelia LKS Vectra Włocławek 08-11-27 Z/0591/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
12. 33.82 3 s7 SZYMBARA Natalia LKS Vectra Włocławek 08-01-07 Z/0595/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
13. 33.94 2 s2 BUJALSKA Nina LKS Vectra Włocławek 09-06-14 Z/0598/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
14. 33.95 1 s4 JANKIEWICZ Maria BKS Bydgoszcz 08-10-01 Z/5766/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
15. 33.99 5 s6 PAWŁOWSKA Maja OLA Kujawsko-pomorskie 08-09-22 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
16. 34.57 6 s6 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 08-01-03 Z/0121/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
17. 34.64 3 s2 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 09-02-12 Z/3919/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
18. 34.74 2 s4 DOMAŃSKA Julia UKB Szubin 08-11-21 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
19. 34.94 6 s1 BATURO Nina OLA Kujawsko-pomorskie 10-01-01 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
20. 35.03 2 s8 WITKOWSKA Weronika OLA Kujawsko-pomorskie 09-01-22 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
21. 35.22 4 s5 NOWAK Monika UKS Wyspiański Szubin 08-01-22 Z/2306/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
22. 35.25 5 s3 KLECZEWSKA Patrycja LUKS Start Nakło 08-01-15 Z/1382/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
23. 35.43 4 s2 KWIATKOWSKA Olga GKS Olimpia Grudziądz 08-02-06 Z/5656/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
24. 35.53 3 s5 SZYSZKO Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo 08-05-10 Z/0902/19 U12 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
25. 35.59 5 s2 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 10-04-03 Z/5198/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
26. 35.75 3 s4 WARMUZ Melania OLA Kujawsko-pomorskie 09-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
27. 35.94 8 s1 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 08-03-07 Z/5195/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
28. 36.07 4 s5 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 09-01-02 U12 MZ Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
29. 36.45 3 s3 KOSIŃSKA Zuzanna UKS Cyprianka 08-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
30. 36.63 6 s3 KAROW Natasza UKS Czapla Białe Błota (OLA Kujawsko-pomorskieUKS Czapla Białe Błota) 08-08-12 Z/1067/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
31. 36.79 10 s1 DALASIŃSKA Kaja LKS Vectra Włocławek 10-01-11 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
32. 36.81 4 s3 BRETT Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 08-02-07 Z/1039/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
33. 37.19 3 s11 STRUK Adrianna KS Wejher Wejherowo 09-05-12 Z/0502/19 U12 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
34. 37.25 9 s5 MARKOWSKA Ida OLA Kujawsko-pomorskie 09-02-21 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
35. 37.26 7 s6 RAFALSKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 09-02-19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
36. 37.27 7 s9 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 10-01-13 Z/0593/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
37. 37.38 6 s2 GABRYCH Magdalena OLA Kujawsko-pomorskie 10-01-01 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
38. 37.42 7 s4 KOWALSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 08-01-08 Z/0538/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
39. 37.50 7 s2 GRZESZCZAK Martyna LUKS Start Nakło 09-09-17 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
40. 37.54 8 s7 SŁOMKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 09-02-03 Z/0579/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
41. 37.55 8 s4 MAĆKOWSKA Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (OLA Kujawsko-pomorskie) 09-02-15 Z/0328/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
42. 37.88 5 s3 JEZIERSKA Zofia UKS Cyprianka 08-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
43. 37.89 7 s3 KALWASIŃSKA Zofia OLA Kujawsko-pomorskie 08-09-30 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
44. 37.92 6 s1 OSTROWSKA Zofia LUKS Start Nakło 08-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
45. 37.95 8 s2 ISBRANDT Nela LKS Vectra Włocławek 09-01-06 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14
46. 37.96 6 s8 WNUK Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (OLA Kujawsko-pomorskie) 09-11-20 Z/0324/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
47. 37.98 11 s1 FORGIEL Zofia BOSiR Barcin 09-01-08 Z/3932/18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14
48. 38.04 4 s4 TUPIKOWSKA Jagna BKS Bydgoszcz 08-10-18 Z/0919/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
49. 38.07 7 s8 WAŁĘZA Marika UKS Cyprianka 09-01-26 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
50. 38.46 5 s4 ANHALT Dobrosława UKS Czapla Białe Błota 10-01-07 Z/3113/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
51. 39.11 8 s8 WOJCIECHOWSKA Lena LKS Vectra Włocławek (LKS Vectra WłocławekOLA Kujawsko-pomorskie) 10-04-19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
52. 39.14 5 s5 NIEĆKO Lena GKS Olimpia Grudziądz 09-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
53. 39.22 9 s8 WOJCIECHOWSKA Kornelia OLA Kujawsko-pomorskie 09-01-01 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
54. 39.69 8 s3 JĘDRZEJEWSKA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (OLA Kujawsko-pomorskie) 09-01-12 Z/0335/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
55. 40.71 6 s4 KRZYWDZIŃSKA Zofia UKB Szubin 09-01-02 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
56. 40.93 9 s3 KNITTER Lena OLA Kujawsko-pomorskie 09-01-01 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
57. 41.05 9 s4 KOSECKA Aleksandra OLA Kujawsko-pomorskie 11-01-01 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
58. 41.67 9 s2 GUNTOWSKA Wiktoria OLA Kujawsko-pomorskie 08-10-16 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
59. 42.33 10 s5 JASSEL Lena LUKS Start Nakło 08-09-17 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14
60. 42.54 10 s2 IGNASIAK Hanna LUKS Start Nakło (OLA Kujawsko-pomorskie) 10-12-04 Z/1395/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
61. 42.77 12 s1 BUDA Łucja OLA Kujawsko-pomorskie 11-01-01 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
62. 42.87 10 s4 KOŁODZIEJSKA Agata LKS Vectra Włocławek 09-08-28 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
63. 43.47 10 s6 PLISZKA Maja OLA Kujawsko-pomorskie 09-01-01 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
64. 44.53 10 s3 KACPRZYK Nadia OLA Kujawsko-pomorskie 08-06-18 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
65. 45.46 11 s6 PRZYBYŁOWSKA Liliana CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (OLA Kujawsko-pomorskie) 09-06-22 Z/0327/19 U12 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
300 K
1. 46.07 2 s7 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 08-05-09 Z/5577/18 U12 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
2. 51.21 4 s6 WARCICKA Martyna OKS Skra Warszawa 09-05-13 U12 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
3. 51.78 5 s15 KACA Emilia CSiR Susz 08-07-07 Z/0184/19 U12 WN Toruń (2) 2019-01-13
4. 51.88 2 s7 LESZCZYŃSKA Oliwia niest. Katowice 09-01-01 U12 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
5. 52.00 5 e7 BARICA Kinga CSiR Susz 08-08-09 Z/0244/19 U12 WN Toruń (1) 2019-02-02
6. 52.06 2 s6 IWOŁA Klara ULKS Skoczek Pogórze 08-12-21 Z/0127/19 U12 PM Toruń (1) 2019-01-26
7. 53.12 3 s6 MAJ Magdalena RKS Rumia 08-04-10 Z/0628/19 U12 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
8. 53.24 4 s7 ZAMOJSKA Lena niest. Katowice 08-01-01 U12 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
9. 53.60 2 s8 PLATA Milena MKS-MOSM Bytom 08-04-14 Z/0950/19 U12 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
10. 53.77 3 s1 OLESZEK Zuzanna UKS Jedynka Reda 08-02-21 Z/5154/18 U12 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
11. 53.95 5 s7 JAROŃ Zuzanna niest. Katowice 08-01-01 U12 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
12. 55.02 6 s7 WEINERT Amelia niest. Katowice 08-01-01 U12 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
13. 56.47 6 s7 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 08-01-08 Z/1457/18 U12 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
14. 56.67 6 s7 KOHNKE Julia ULKS Skoczek Pogórze 08-06-26 Z/0021/19 U12 PM Toruń (1) 2019-01-26
15. 58.15 5 s6 HIRSZ Amelia ULKS Skoczek Pogórze 08-12-11 Z/0051/19 U12 PM Toruń (1) 2019-01-26
16. 58.65 6 s8 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 08-02-03 Z/0953/19 U12 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
17. 58.78 4 s16 DOBBERSTEIN Dominika KUKS Remus Kościerzyna 08-01-01 U12 PM Toruń (1) 2019-02-02
18. 61.90 2 s7 ADAMCZEWSKA Zofia niestowarzyszona 08-01-01 U12 Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16
19. 62.33 3 s8 SVERONSKA Weronika niestowarzyszona 08-01-01 U12 Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16
20. 64.97 4 s8 OLEJARZ Zofia niestowarzyszona 08-01-01 U12 Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16
21. 67.04 3 s7 SOROKA Aleksandra niestowarzyszona 08-01-01 U12 Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16
400 K
500 K
600 K
1. 2:00.48 3 s1 WRĘBIAKOWSKA Maria MKL Maraton Świnoujście 08-08-07 Z/3700/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
2. 2:00.89 7 s4 BANASZAK Julia ULKS Skoczek Pogórze 08-05-14 Z/0016/19 U12 PM Toruń (1) 2019-01-26
3. 2:03.06 6 s7 ADAMCZEWSKA Bianka UKS Dąb Suchy Las 08-08-21 Z/4322/18 U12 WP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
4. 2:04.02 3 s4 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 08-01-04 U12 LD Łódź (1) 2019-02-02
5. 2:04.58 6 s4 CZUBASZEK Cecylia GKS Olimpia Grudziądz 08-01-09 Z/3883/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
6. 2:05.34 3 s5 JECHNA Oliwia UKB Szubin 08-02-27 Z/0231/17 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
7. 2:07.12 2 s5 MIKUŚKIEWICZ Emilia UKS Trójka Mikołów 09-02-01 Z/2331/18 U12 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
8. 2:07.20 2 s1 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 08-01-26 U12 WP Kalisz (1) 2019-01-12
9. 2:07.83 9 s1 KUBACZ Anna UKS Trójka Mikołów 08-07-10 U12 SL Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
10. 2:08.91 7 s6 SADOWSKA Martyna KUKS Remus Kościerzyna 08-01-01 U12 PM Toruń (1) 2019-02-02
11. 2:09.16 2 s4 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
12. 2:09.44 8 s4 LANGE Marta BKS Bydgoszcz 08-01-11 Z/6555/15 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
13. 2:09.52 5 s1 NURNBERG Alicja MKL Maraton Świnoujście 08-03-30 Z/3446/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
14. 2:10.24 1 s3 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
15. 2:12.23 5 s5 SZYMBARA Natalia LKS Vectra Włocławek 08-01-07 Z/0595/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
16. 2:13.12 8 s6 JEZNACH Olga KS Zamek Kurzętnik 09-04-16 Z/0967/19 U12 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
17. 2:13.35 9 s7 ZŁOTOWSKA Jagoda MLKS Nadwiślanin Chełmno 08-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
18. 2:13.49 3 s4 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
19. 2:14.25 6 s1 TROJANOWSKA Hanna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 08-01-01 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
20. 2:15.26 6 s5 LADA Weronika MKL Toruń 09-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
21. 2:16.82 10 s7 JEZNACH Anita KS Zamek Kurzętnik 09-04-16 Z/0968/19 U12 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
22. 2:18.72 12 s5 BARICA Kinga CSiR Susz 08-08-09 Z/0244/19 U12 WN Toruń (2) 2019-01-13
23. 2:20.66 8 s5 ŚWIĄDER Ewa MLKS Nadwiślanin Chełmno 08-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
24. 2:21.54 7 s1 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 08-04-27 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
25. 2:23.22 11 s7 KUTTA Aleksandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 08-12-25 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
26. 2:30.71 8 s1 NOWAKOWSKA Iwona MKL Maraton Świnoujście 08-01-01 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
27. 2:34.12 11 s5 OSIKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 09-04-26 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
28. 2:39.31 12 s6 DOMAGALSKA Dagmara MLKS Nadwiślanin Chełmno 09-01-26 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
800 K
1. 2:52.09 0 e1 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 08-05-20 Z/5563/18 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
2. 2:57.74 0 e1 GROBELNA Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
3. 3:05.95 0 e1 HAMERA Nina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
4. 3:06.58 0 e1 BARTCZAK Natalia BbL Gubin 09-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
5. 3:08.49 0 e1 RAJCHEL Natalia BbL Gubin 08-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
6. 3:11.33 0 e1 SZYMEN Weronika ZLKL Zielona Góra 08-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
7. 3:12.70 0 e1 KONIECZNA Natalia BbL Gubin 08-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
8. 3:15.00 0 e1 KOZACZKIEWICZ Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
9. 3:16.53 0 e1 HAJKOWICZ Nina BbL Gubin 08-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
10. 3:22.74 0 e1 SZCZEPANSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
11. 3:24.07 0 e1 PLUSA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 08-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
12. 3:26.06 0 e1 MAJ Hanna MLKS Agros Żary 08-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
13. 3:27.65 0 e1 KUZOWNIK Tatiana BbL Gubin 08-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
14. 3:32.94 0 e1 RYMASZEWSKA Julia ZLKL Zielona Góra 08-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
15. 3:43.99 0 e1 BARANOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 08-01-01 U12 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
1000 K
1. 3:31.46 6 s2 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 08-01-01 U12 PM Toruń (1) 2019-01-26
1500 K
2000 K
3000 K
Mila K
60p(76.2/7.5) K
1. 11.16 2 s1 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 08-04-03 Z/4951/18 U12 PM Toruń (1) 2019-02-02
60p(76.2/8.2) K
60p(76.2/8.0) K
60p(76.2) K
60p K
Wzwyż K
1. 1.25 6 BORAWSKA Maja MKS Kusy Szczecin 08-03-25 U12 ZP Szczecin (2) 2019-01-26
2. 1.20 1 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 08-01-08 Z/1457/18 U12 MZ Grodzisk Mazowiecki (2) 2018-12-02
3. 1.10 9 LUDWICZAK Lena MKS Kusy Szczecin 08-09-24 U12 ZP Szczecin (2) 2019-01-26
4. 1.00 14 fB BOŻEK Helena UKS MTE Milanówek 08-01-01 U12 MZ Milanówek (2) 2018-12-02
Tyczka K
1. 2.50 1 f2 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 08-07-22 Z/0610/19 U12 PM Szczecin (1) 2019-02-11
W dal K
1. 4.36 1 MAJCHRZAK Nadia MKS Kusy Szczecin 08-04-14 U12 ZP Szczecin (2) 2019-01-26
2. 3.94 20  ZAWADZKA Lena MUKS Czerwionka-Leszczyny 09-01-07 U12 SL Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
3. 3.93 5 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 09-02-12 Z/0877/19 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
4. 3.83 0 ŁUKA Oliwia MKS Piast Głogów 08-06-24 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
5. 3.70 0 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
6. 3.65 12 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
7. 3.62 14 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 09-08-28 Z/0245/19 U12 WN Toruń (1) 2019-01-13
8. 3.62 14 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 08-07-10 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
9. 3.48 0 ŁUKA Julia MKS Piast Głogów 08-06-24 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
10. 3.45 0 CIUPRYK Julia KS AZS AWF Wrocław 08-01-17 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
11. 3.45 26 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U12 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
12. 3.44 14  KAPTUR Zuzanna MCKiS Jaworzno 08-09-19 U12 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19
13. 3.43 15 FILA Amelia UKL Ósemka Police 08-09-21 Z/2468/18 U12 ZP Szczecin (2) 2019-01-26 LDK!
14. 3.41 33 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 08-03-10 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12
15. 3.41 29 ff SVERONSKA Weronika niestowarzyszona 08-01-01 U12 Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16
16. 3.37 0 KSIĘŻUK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
17. 3.35 0 POLACZEK Milena SSMKS Parasol Wrocław 09-03-12 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
18. 3.35 30 ff ADAMCZEWSKA Zofia niestowarzyszona 08-01-01 U12 Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16
19. 3.33 0 GROBELNA Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
20. 3.29 0 GALKA Melania KS AZS AWF Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
21. 3.22 0 SZYMANEK Matylda UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
22. 3.21 0 SZCZEPANSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
23. 3.21 0 HAMERA Nina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
24. 3.09 32 ff SOROKA Aleksandra niestowarzyszona 08-01-01 U12 Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16
25. 3.03 0 MALINOWSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
26. 3.02 0 BYRA Dominika GKS Start Długołęka 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
27. 2.96 0 WOJNAR Dorota UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
28. 2.96 19 LIPIŃSKA Lena MKS Kusy Szczecin 08-10-12 U12 ZP Szczecin (2) 2019-01-26
29. 2.87 0 KOZACZKIEWICZ Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
30. 2.83 0 WOJCIECHOWSKA Nela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
31. 2.75 20 LUDWICZAK Lena MKS Kusy Szczecin 08-09-24 U12 ZP Szczecin (2) 2019-01-26
32. 2.70 0 BUDZIŃSKA Magdalena GKS Start Długołęka 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
33. 2.69 0 MORAWIEC Antonina GKS Start Długołęka 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
34. 2.66 0 PINKOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
35. 2.64 0 PINDRAL Helena KS AZS AWF Wrocław 10-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
36. 2.55 0 PARFANOWICZ Hanna GKS Start Długołęka 09-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
37. 2.37 0 LAZ Lena GKS Start Długołęka 08-01-01 U12 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
NM OLEJARZ Zofia niestowarzyszona 08-01-01 U12 Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16
W dal strefa K
1. 4.34 1 f3 MAJCHRZAK Nadia MKS Kusy Szczecin 08-04-14 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
2. 4.32 12  KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08-09-03 Z/0876/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
3. 4.10 6 ZYGMUNT Nela UKS Chrobry Międzyzdroje 08-04-28 Z/1901/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
4. 4.08 22  ZAWADZKA Lena MUKS Czerwionka-Leszczyny 09-01-07 U12 SL Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
5. 4.04 23  DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08-02-06 Z/1842/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
6. 3.91 1 SKOWRON Zuzanna LIUKS Kruszwica 08-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
7. 3.91 2 f3 KOWALCZYK Nela UKS MKL Szczecin 09-02-09 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
8. 3.88 27  GACEK Kamila MKS Tempo Kęty 08-06-27 Z/2567/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
9. 3.85 28  STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 08-03-10 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
10. 3.77 29  NIEZABITOWSKA Izabela MKS Rabka-Zdrój 08-06-26 Z/1422/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
11. 3.70 4 f3 RADZIO Julianna OSiR Wyspiarz Świnoujście 08-02-17 Z/1283/19 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
12. 3.68 30  WARIAS Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-03-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
13. 3.62 16 WOŁKOW Hanna UKS Chrobry Międzyzdroje 08-09-12 Z/1899/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
14. 3.62 32  DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 09-02-12 Z/0877/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
15. 3.57 17 RECKA Julia MKS Święc Sławno 08-06-13 Z/4503/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
16. 3.57 18 FILA Amelia UKL Ósemka Police 08-09-21 Z/2468/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09 LDK!
17. 3.56 34  SĘK Alessandra MKS Rabka-Zdrój 08-05-31 Z/1419/19 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
18. 3.56 2 KAROW Natasza UKS Czapla Białe Błota (OLA Kujawsko-pomorskieUKS Czapla Białe Błota) 08-08-12 Z/1067/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
19. 3.56 3 KWIATKOWSKA Olga GKS Olimpia Grudziądz 08-02-06 Z/5656/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
20. 3.54 2 f3 ZARĘBA Amelia UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
21. 3.52 3 f3 SUROWIECKA Patrycja MKS Kusy Szczecin 08-01-30 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
22. 3.51 5 f3 LIPIŃSKA Lena MKS Kusy Szczecin 08-10-12 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
23. 3.49 20 JABŁOŃSKA Martyna MKS Święc Sławno 09-06-19 Z/4484/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
24. 3.47 4 ANDRZEJCZAK Lena LKS Vectra Włocławek 09-02-22 Z/0587/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
25. 3.45 7 f3 STEFAŃCZYK Jagoda LDK Barlinek 08-01-23 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
26. 3.44 35  MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 08-01-27 Z/1836/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
27. 3.42 5 f3 STĘŻAŁA Jadwiga UKS MKL Szczecin 08-05-11 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
28. 3.42 37  SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 10-04-29 Z/4466/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
29. 3.40 38  PUDEŁKO Magdalena MKS Tempo Kęty 08-05-21 Z/2571/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
30. 3.40 39  GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
31. 3.38 23 GONDEK Maja MKS Święc Sławno 09-02-23 Z/4502/18 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
32. 3.31 5 PAWLOWSKA Oliwia LUKS Lidzbark Welski 08-01-29 Z/3393/18 U12 WN Toruń (1) 2019-02-02
33. 3.29 9 f3 RYCHANYCZ Marcelina MKS Kusy Szczecin 09-10-20 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
34. 3.29 10 f3 CZERNIACHOWSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 08-09-13 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
35. 3.25 11 f3 STRĘBICKA Nela LDK Barlinek 09-02-16 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
36. 3.24 12 f3 SZYLIŃSKA Alicja MKS Kusy Szczecin 09-03-18 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
37. 3.23 6 f3 DZIEWULSKA Zuzanna UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
38. 3.23 13 f3 TAŁANDA Martyna OSiR Wyspiarz Świnoujście 09-01-24 Z/1275/19 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
39. 3.20 29 ILCZENKO Weronika UKS Chrobry Międzyzdroje 08-11-30 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
40. 3.20 41  ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08-09-22 Z/1647/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
41. 3.20 42  AMROZI Milena ULKS Bielgim Bielany 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
42. 3.18 43  PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
43. 3.16 7 f3 FILIP Oliwia UKS MKL Szczecin 08-02-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
44. 3.16 44  LAZAR Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08-05-09 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
45. 3.16 6 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 10-01-13 Z/0593/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
46. 3.16 14 f3 LEONOWICZ Julia OSiR Wyspiarz Świnoujście 09-04-24 Z/1263/19 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
47. 3.13 8 f3 DWOJACKA Zuzanna UKS MKL Szczecin 08-09-08 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
48. 3.12 9 f3 JANKOWIAK Maja UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
49. 3.09 7 ADAMOWSKA Zuzanna UKB Szubin 08-08-14 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
50. 3.06 8 WOJCIECHOWSKA Lena LKS Vectra Włocławek (LKS Vectra WłocławekOLA Kujawsko-pomorskie) 10-04-19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
51. 3.06 15 f3 LUDWICZAK Lena MKS Kusy Szczecin 08-09-24 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
52. 3.06 16 f3 WOJDYŁA Zuzanna MKS Hermes Gryfino 08-01-04 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
53. 3.02 32 PETRYKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 08-06-22 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
54. 3.00 9 KRZYWDZIŃSKA Zofia UKB Szubin 09-01-02 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
55. 3.00 17 f3 MISZEL Pola OSiR Wyspiarz Świnoujście 09-09-07 Z/1269/19 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
56. 2.99 18 f3 SIKORSKA Zuzanna UKS MKL Szczecin 09-08-05 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
57. 2.98 10 f3 JANICKA Maria MKS Kusy Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
58. 2.97 46  JAMRÓZ Faustyna ULKS Bielgim Bielany 08-01-01 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
59. 2.96 33 KUCHARCZYK Maja UKS Chrobry Międzyzdroje 08-01-01 U12 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-09
60. 2.95 10 NOWICKA Marta LUKS Serock 09-08-30 Z/0979/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
61. 2.95 19 f3 PIĄTEK Victoria LDK Barlinek 08-09-25 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
62. 2.93 11 ŚWIEC Nadia LKS Vectra Włocławek 08-05-21 Z/0594/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
63. 2.91 12 ZAKRZEWSKA Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 08-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
64. 2.90 47  KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08-05-15 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
65. 2.88 20 f3 KITA Marta UKS MKL Szczecin 09-02-16 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
66. 2.86 13 WOJTECKA Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 09-01-01 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
67. 2.86 21 f3 PALUS Amelia LLKS Pomorze Stargard 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
68. 2.81 11 f3 ORZEŁ Wiktoria UKL Ósemka Police 08-05-10 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16 LDK!
69. 2.81 14 ANHALT Dobrosława UKS Czapla Białe Błota 10-01-07 Z/3113/18 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
70. 2.75 48  LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 09-05-13 Z/2582/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
71. 2.75 15 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 09-01-02 U12 MZ Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
72. 2.70 12 f3 LEJKOWSKA Natalia UKS MKL Szczecin 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2018-12-16
73. 2.70 22 f3 MUCHA Karina UKS MKL Szczecin 09-07-10 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
74. 2.68 23 f3 CZERNICKA Julia MLUKS Mokasyn Płoty 08-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
75. 2.64 24 f3 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 09-01-01 U12 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
76. 2.37 16 RÓŻYCKA Urszula LUKS Serock 09-07-28 Z/0982/19 U12 KP Toruń (1) 2019-02-02
77. 2.20 50  DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 11-06-21 Z/2223/18 U12 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26 LDK!
Trójskok K
Kula (1) K
1. 6.27 4 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 09-01-02 U12 MZ Grodzisk Mazowiecki (2) 2018-12-02 LDK!
2. 5.38 5 ŁEBEK Karolina KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 08-08-10 U12 MZ Grodzisk Mazowiecki (2) 2018-12-02 LDK!
3. 5.11 6 JAROSZEWSKA Amelia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 08-10-10 U12 MZ Grodzisk Mazowiecki (2) 2018-12-02 LDK!
4. 4.29 8 LUTOMIRSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 10-12-17 U12 MZ Grodzisk Mazowiecki (2) 2018-12-02
5. 3.66 9 BIAŁACH Zuzanna KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 10-04-02 U12 MZ Grodzisk Mazowiecki (2) 2018-12-02 LDK!
6. 2.55 10 CZAPLA Emilia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 12-01-01 U12 MZ Grodzisk Mazowiecki (2) 2018-12-02 LDK!
Kula (2) K
Kula (3) K
Kula (4) K
5-bój K
5-bój U18 K
Chód 2 K
Chód 3 K
4x200 K
4x400 K
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019         Generowanie strony - 52.067713022232 sekund