50 M
60 M
1. 7.35 1 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04-04-19 Z/0651/19 U16 WP Toruń (1) 2019-01-26
2. 7.35 2 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 05-12-18 Z/2543/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
3. 7.35 1 KISIL Kamil SSMKS Parasol Wrocław 04-03-14 Z/0461/18 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
4. 7.36 1 e1 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04-06-23 Z/0064/18 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
5. 7.36 1 MATERA Mateusz AZS Łódź 04-04-20 Z/0658/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
6. 7.36 1 f2 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04-07-05 Z/2750/16 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
7. 7.40 2 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 04-06-11 Z/0231/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
8. 7.43 1 e1 KLOSKOWSKI Szymon ULKS Talex Borzytuchom 05-02-13 Z/0264/19 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
9. 7.43 2 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05-06-28 Z/5731/18 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
10. 7.46 2 e4 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04-04-17 Z/4564/17 U16 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
11. 7.46 3 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04-02-21 Z/0355/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
12. 7.47 1 CHMIEL Maciej UKS Piątka Jarocin 04-03-23 Z/4327/18 U16 WP Kalisz (1) 2019-01-12
13. 7.47 4 KOZACZUK Kacper AML Słupsk 04-06-16 Z/4645/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
14. 7.48 3 e1 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04-04-07 Z/0890/18 U16 LU Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
15. 7.50 2 f2 SIERPNIEWSKI Igor GKS Olimpia Grudziądz 05-02-25 Z/5614/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
16. 7.51 1 f5 PIEJKO Michał KL Bałtyk Koszalin 04-01-04 Z/4850/18 U16 ZP Szczecin (2) 2019-01-19
17. 7.51 2 s7 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04-09-18 Z/0237/19 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
18. 7.51 3 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 04-10-18 Z/0230/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
19. 7.52 0 WIĄCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 04-01-28 Z/4251/17 U16 SL Brest (BLR) (2) 2018-11-30 LDK!
20. 7.53 1 f3 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05-05-21 Z/5432/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
21. 7.56 1 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04-07-20 Z/3668/17 U16 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
22. 7.56 2 f3 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04-02-25 Z/0086/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-26
23. 7.57 1 e15 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04-01-10 Z/2789/18 U16 SL Brzeszcze (2) 2019-01-26
24. 7.58 3 GOŹDZIEJEWSKI Kacper MULKS Olimpia Świdnica 04-05-14 Z/1162/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
25. 7.59 1 s5 PIETRAS Mateusz MKS Kusy Szczecin 04-06-13 Z/2595/18 U16 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
26. 7.59 5 MAJER Mikołaj LIUKS Kruszwica 04-10-19 Z/4557/17 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
27. 7.60 2 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 05-06-12 Z/2671/18 U16 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
28. 7.60 4 e4 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04-04-23 Z/3587/18 U16 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
29. 7.60 1 e10 ZAWLIK Jakub MKS Kusy Szczecin 04-11-25 Z/4147/18 U16 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
30. 7.61 1 e4 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 05-01-20 Z/0016/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
31. 7.61 2 e17 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława 04-03-06 Z/5243/18 U16 MZ Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
32. 7.61 2 CZEKAŁA Oskar UKS Skoczek Władysławów 05-02-27 Z/0507/19 U16 WP Kalisz (1) 2019-02-02
33. 7.62 4 f2 RESZKA Mieszko GKS Olimpia Grudziądz 04-01-24 Z/0495/19 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
34. 7.63 1 e5 DI BRITA Mikołaj KS Agros Zamość 04-01-01 U16 LU Lublin (2) 2019-01-19 LDK!
35. 7.63 4 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 04-10-13 Z/0659/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
36. 7.64 7 e1 PŁOSZAJSKI Norbert MLKS Agros Żary 04-02-02 Z/1030/18 U16 LB Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
37. 7.64 0 e1 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 04-06-16 Z/4296/17 U16 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
38. 7.64 1 e2 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 04-02-12 Z/4323/17 U16 WP Kalisz (1) 2019-01-12 LDK!
39. 7.64 5 SZWED Maks AZS Łódź 04-08-06 Z/0459/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
40. 7.65 1 fB JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04-03-19 Z/4684/17 U16 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28 LDK!
41. 7.66 3 s1 MICHALEWSKI Antoni WKS Flota Gdynia 04-07-07 Z/1395/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-13
42. 7.66 1 s3 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 05-01-15 Z/4002/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-13 LDK!
43. 7.66 6 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 04-09-10 Z/4408/17 U16 LU Lublin (2) 2019-01-19 LDK!
44. 7.67 1 s4 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04-03-17 Z/1435/18 U16 WN Toruń (1) 2019-01-13 LDK!
45. 7.68 2 e8 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04-07-29 Z/3733/17 U16 SL Brzeczcze (2) 2019-01-19
46. 7.68 3 e1 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 04-07-04 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
47. 7.69 1 e13 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 05-01-13 Z/1521/18 U16 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
48. 7.69 1 e5 ROGALA Jan WLKS Wrocław 04-06-25 Z/2838/18 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16
49. 7.70 1 fC GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 04-09-19 Z/0733/19 U16 DS Zielona Góra (2) 2018-12-28 LDK!
50. 7.70 2 e10 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05-09-16 Z/3095/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
51. 7.70 2 e1 DANIEL Arkadiusz MLKS Sokół Lubin 04-01-03 Z/1184/18 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
52. 7.72 2 e3 MANICKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 04-05-06 Z/4272/18 U16 WP Kalisz (1) 2019-01-12 LDK!
53. 7.72 1 s2 KOZACZUK Jakub AML Słupsk 04-06-16 Z/4644/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-13 LDK!
54. 7.72 3 e6 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04-04-23 Z/3524/16 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
55. 7.72 1 e4 MAJEWSKI Jędrzej MLKS Sokół Lubin 04-04-08 Z/1568/18 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16
56. 7.73 3 s5 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 04-04-16 Z/4441/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-13
57. 7.73 4 e2 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 04-10-03 Z/0468/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
58. 7.73 2 e2 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04-09-11 Z/0666/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
59. 7.74 0 e WAWRZYNIAK Piotr LKS Lubusz Słubice 04-03-17 Z/1969/18 U16 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
60. 7.74 3 e8 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 04-10-07 Z/0685/18 U16 PM Toruń (1) 2019-02-02
61. 7.75 3 f3 AMBROZIEWICZ Aleks MKS Kusy Szczecin 04-10-20 Z/4396/18 U16 ZP Szczecin (2) 2019-01-26 LDK!
62. 7.76 2 e1 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 05-06-03 Z/0330/18 U16 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
63. 7.76 5 e4 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04-01-07 Z/0627/18 U16 LU Lublin (2) 2019-01-19
64. 7.76 1 e11 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 04-02-26 Z/5017/18 U16 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
65. 7.77 7 e1 GIDZIŃSKI Michał WLKS Wrocław 04-03-31 Z/0638/19 U16 DS Toruń (1) 2019-01-26
66. 7.78 0 e1 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 04-03-24 Z/3111/18 U16 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
67. 7.78 4 s5 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 04-03-25 Z/5237/18 U16 MZ Toruń (1) 2019-01-13 LDK!
68. 7.78 1 e5 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 05-03-08 Z/0026/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
69. 7.78 1 BANACH Piotr RLTL ZTE Radom 05-03-30 Z/4543/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
70. 7.78 2 e11 MIKULSKI Sebastian UKS Barnim Goleniów 04-06-11 Z/4642/17 U16 ZP Szczecin (2) 2019-02-16 LDK!
71. 7.79 4 s1 BACZEWSKI Dominik UKS Atos Woźnice 04-12-21 Z/0069/18 U16 WN Toruń (1) 2019-01-13
72. 7.79 2 e5 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04-06-06 Z/4249/17 U16 SL Brzeszcze (2) 2019-02-02 LDK!
73. 7.80 2 fC MAC Szymon Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 05-01-06 Z/5316/18 U16 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28 LDK!
74. 7.80 3 s3 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05-08-13 Z/0132/19 U16 WN Toruń (1) 2019-01-13
75. 7.82 8 e2 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04-07-31 Z/0273/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
76. 7.82 1 e13 WOJTASIAK Kajetan STS Pomerania Szczecin 05-01-01 U16 ZP Szczecin (2) 2019-01-19
77. 7.82 4 e3 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04-03-25 Z/4502/17 U16 LU Lublin (2) 2019-01-26 LDK!
78. 7.82 6 s6 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04-08-16 Z/4507/17 U16 KP Scheffield (GBR) (2) 2019-01-27 LDK!
79. 7.83 2 s2 SZEWCZYK Kamil GKS Start Długołęka 04-06-17 Z/1236/18 U16 DS Dresden (GER) (2) 2018-12-15
80. 7.83 1 e1 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 04-08-03 Z/4095/18 U16 LB Warszawa (M) 2019-01-26
81. 7.84 2 s2 BIEŃKOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 05-01-07 Z/3152/17 U16 WN Toruń (1) 2019-01-13 LDK!
82. 7.84 5 s5 OSSOWSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04-09-03 Z/0261/19 U16 LB Toruń (1) 2019-01-13
83. 7.84 4 s8 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 04-01-19 Z/3116/18 U16 KP Scheffield (GBR) (2) 2019-01-27 LDK!
84. 7.85 8 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 04-02-07 Z/4748/17 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01 LDK!
85. 7.85 4 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 05-01-01 U16 PK Mielec (2) 2019-01-12
86. 7.85 2 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04-01-02 Z/1117/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
87. 7.86 0 e KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 04-01-22 Z/3380/18 U16 WP Zielona Góra (2) 2019-02-01
88. 7.86 3 e2 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 04-06-30 Z/0255/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
89. 7.86 3 e10 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 04-01-01 U16 ZP Szczecin (2) 2019-02-16
90. 7.87 5 s2 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05-04-08 Z/4282/18 U16 SL Brzeszcze (2) 2019-01-12
91. 7.87 5 f2 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 05-08-03 Z/5583/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
92. 7.88 1 s4 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 04-04-30 Z/1300/18 U16 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
93. 7.88 2 s4 LOEPP Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 04-01-15 Z/0499/19 U16 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15
94. 7.88 2 s2 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04-09-20 Z/1252/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
95. 7.89 1 e4 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05-06-15 Z/1119/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
96. 7.90 0 e FILMANOWICZ Herbert ZLKL Zielona Góra 05-03-29 Z/2761/18 U16 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28
97. 7.90 3 e2 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04-03-09 Z/0421/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
98. 7.90 1 s8 STYPIK Piotr LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 04-03-15 Z/3163/18 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02
99. 7.91 0 e ROMBALSKI Maksymilian MLKS Agros Żary 04-03-19 Z/4697/17 U16 LB Zielona Góra (2) 2018-12-28 LDK!
100. 7.91 4 s8 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05-01-15 Z/3093/18 U16 MA Brzeszcze (2) 2019-01-12 LDK!
150 M
200 M
1. 24.33 1 s9 MATERA Mateusz AZS Łódź 04-04-20 Z/0658/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
2. 24.40 1 s4 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04-04-19 Z/0651/19 U16 WP Toruń (1) 2019-01-26
3. 24.47 1 s5 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 05-12-18 Z/2543/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
4. 24.51 1 s2 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05-06-28 Z/5731/18 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30 LDK!
5. 24.62 3 s4 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04-04-23 Z/3587/18 U16 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
6. 24.65 1 s3 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 04-02-12 Z/4323/17 U16 WP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
7. 24.66 1 s1 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04-09-18 Z/0237/19 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
8. 24.73 1 s11 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 04-03-05 Z/0050/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
9. 24.78 2 s4 KOZACZUK Kacper AML Słupsk 04-06-16 Z/4645/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
10. 24.90 3 s4 MAJER Mikołaj LIUKS Kruszwica 04-10-19 Z/4557/17 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
11. 24.92 2 s1 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05-08-13 Z/0132/19 U16 WN Toruń (1) 2019-01-26
12. 24.94 2 s14 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 04-08-16 Z/4507/17 U16 KP Scheffield (GBR) (2) 2019-01-27 LDK!
13. 24.95 3 s1 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04-02-21 Z/0355/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
14. 24.97 3 s6 KUCIŃSKI Konrad KS Zawkrze Mława 04-07-30 Z/5238/18 U16 MZ Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
15. 25.08 1 s16 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 05-01-15 Z/4002/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
16. 25.13 1 s4 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 04-10-18 Z/0230/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
17. 25.13 3 s4 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 05-02-03 Z/4374/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
18. 25.24 0 e1 FILMANOWICZ Herbert ZLKL Zielona Góra 05-03-29 Z/2761/18 U16 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
19. 25.25 2 s4 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 04-10-13 Z/0659/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
20. 25.27 2 s3 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 04-02-15 Z/4126/17 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
21. 25.29 2 s5 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 04-06-11 Z/0231/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
22. 25.30 0 e1 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 04-03-24 Z/3111/18 U16 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
23. 25.32 2 s7 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 05-03-08 Z/0026/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
24. 25.35 3 s19 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 04-03-25 Z/5237/18 U16 MZ Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
25. 25.36 2 s15 OSSOWSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04-09-03 Z/0261/19 U16 LB Toruń (2) 2019-01-13
26. 25.64 3 s16 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05-04-17 Z/4877/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
27. 25.73 3 s15 BACZEWSKI Dominik UKS Atos Woźnice 04-12-21 Z/0069/18 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13
28. 25.84 1 s10 SZWED Maks AZS Łódź 04-08-06 Z/0459/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
29. 25.89 0 e1 GIDZIŃSKI Michał WLKS Wrocław 04-03-31 Z/0638/19 U16 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
30. 25.91 3 s11 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 04-01-19 Z/3116/18 U16 KP Scheffield (GBR) (2) 2019-01-27 LDK!
31. 26.22 2 s9 PAWELEC Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 04-02-06 Z/4378/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
32. 26.33 2 s1 AMBROZIEWICZ Aleks MKS Kusy Szczecin 04-10-20 Z/4396/18 U16 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
33. 26.37 0 e1 SZEWCZYK Kamil GKS Start Długołęka 04-06-17 Z/1236/18 U16 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
34. 26.38 4 s10 WALK Konrad ULKS Talex Borzytuchom 04-01-14 Z/0066/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
35. 26.41 6 s5 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04-04-21 Z/3549/15 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
36. 26.62 6 s10 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 04-02-26 Z/0070/19 U16 LD Toruń (2) 2019-01-19
37. 26.67 4 s1 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 05-03-04 Z/0697/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
38. 26.70 2 s11 SZULC Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 05-01-31 Z/5560/18 U16 WN Toruń (2) 2019-01-19
39. 26.70 4 s4 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 05-08-03 Z/5583/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
40. 26.72 2 s18 KĘDZIA Kacper UMLKS START Wieruszów 05-01-11 Z/5165/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
41. 26.80 6 s4 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Katowice 04-02-18 Z/3483/18 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
42. 26.81 3 s11 ZARZYCKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 05-03-22 Z/0369/19 U16 LD Toruń (2) 2019-01-19
43. 26.84 1 s11 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 04-06-02 Z/0660/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
44. 26.89 3 s14 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 04-01-04 Z/0713/19 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
45. 27.00 3 s3 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 04-04-16 Z/4441/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
46. 27.08 4 s11 CIĘŻKI Paweł LUKS Start Nakło 04-05-22 Z/1398/19 U16 KP Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
47. 27.11 5 s6 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 04-03-28 Z/5236/18 U16 MZ Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
48. 27.16 3 s16 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04-04-23 Z/3524/16 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
49. 27.19 4 s3 PANKOWSKI Maciej MUKL Brodnica 04-03-01 Z/0240/19 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
50. 27.36 2 s11 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów (BKL BełchatówUKS Czempion Bełchatów) 05-12-14 Z/0891/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
51. 27.39 4 s11 GRZESZKIEWICZ Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04-06-07 Z/0277/19 U16 LD Toruń (2) 2019-01-19
52. 27.50 4 s15 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 05-01-06 Z/5675/18 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13
53. 27.64 5 s11 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 05-07-14 Z/0242/19 U16 WN Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
54. 27.80 2 s5 GAFFKE Bruno KL Gdynia 05-01-04 Z/0681/19 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
55. 28.14 3 s1 WYSOCKI Nikodem UKL Ósemka Police 05-03-18 Z/5277/18 U16 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
56. 28.26 3 s9 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 04-08-03 Z/0722/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
57. 28.43 0 e1 OWCARZ Krystian GKS Start Długołęka 05-04-06 U16 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
58. 28.45 5 s12 KURAŚKIEWICZ Dominik ULKS Talex Borzytuchom 04-07-22 Z/4843/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13
59. 28.68 2 s10 URBANIAK Igor LKS Omega Kleszczów 05-07-01 Z/0715/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
60. 28.77 4 s16 ŁASKOWSKI Filip MKS Truso Elbląg 05-01-17 Z/5677/18 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13
61. 29.16 6 s6 BRZEZINA Grzegorz MKS-MOS Katowice 04-05-18 Z/2896/18 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
62. 29.49 3 s5 MIERZWIŃSKI Ksawery UKB Szubin 05-11-23 Z/1130/16 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
63. 29.65 5 s16 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 05-10-04 Z/5674/18 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13
64. 29.79 3 s5 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05-02-05 Z/4491/18 U16 MZ Łódź (1) 2019-02-02
65. 31.97 3 s7 CZYŻEWSKI Jakub KKL Rodło Kwidzyn 05-01-01 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
300 M
1. 37.45 1 s10 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 04-10-03 Z/0468/18 U16 PM Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
2. 38.16 2 s3 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04-04-07 Z/2074/18 U16 SL Spała (M) 2019-02-03 LDK!
3. 38.29 1 s1 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04-09-18 Z/0237/19 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
4. 38.34 1 s1 MATERA Mateusz AZS Łódź 04-04-20 Z/0658/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
5. 38.34 2 s1 PIECHOWIAK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04-02-08 Z/0148/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
6. 38.53 3 s11 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 04-10-07 Z/0685/18 U16 PM Toruń (1) 2019-02-02
7. 38.66 1 s1 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 04-03-05 Z/0050/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
8. 38.67 2 s2 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04-03-18 Z/2966/18 U16 MA Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
9. 38.81 1 s12 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 04-03-17 Z/1435/18 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
10. 38.84 3 s5 SZPANELEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 04-05-31 Z/0712/19 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
11. 39.02 1 s4 CZEKAŁA Oskar UKS Skoczek Władysławów 05-02-27 Z/0507/19 U16 WP Toruń (2) 2019-01-19
12. 39.04 4 s5 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 05-03-08 Z/0026/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
13. 39.04 1 s2 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 05-01-20 Z/0016/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
14. 39.15 3 s1 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 05-01-15 Z/4002/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
15. 39.16 2 s12 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 04-08-17 Z/2012/18 U16 KP Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
16. 39.20 2 s6 BIEŃKOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 05-01-07 Z/3152/17 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
17. 39.26 2 s7 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 04-01-04 Z/3726/17 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
18. 39.32 4 s6 KUCIŃSKI Konrad KS Zawkrze Mława 04-07-30 Z/5238/18 U16 MZ Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
19. 39.33 1 s6 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 04-03-22 Z/1466/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
20. 39.38 4 s4 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 04-04-05 Z/2034/18 U16 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
21. 39.54 1 s13 MARKOWSKI Stefan KS AZS UWM Olsztyn 05-02-25 Z/3016/17 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
22. 39.63 1 s3 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 04-10-13 Z/0659/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
23. 39.73 3 s1 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 04-02-15 Z/4126/17 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
24. 39.75 1 s14 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05-08-13 Z/0132/19 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02
25. 39.86 1 s2 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 04-01-19 Z/3116/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
26. 39.88 2 s3 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 04-10-18 Z/0230/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
27. 39.99 4 s1 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 04-01-23 Z/4695/17 U16 LB Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
28. 39.99 3 s2 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 05-04-17 Z/4877/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
29. 40.27 4 s6 GÓRCZYŃSKI Kacper MUKS Płock 04-11-25 Z/0058/18 U16 MZ Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
30. 40.32 1 s1 ZYGMUNCIAK Kacper OKS Skra Warszawa 04-10-06 Z/0366/17 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
31. 40.32 3 s12 HAWEŁKO Igor GKS Olimpia Grudziądz 04-03-17 Z/3491/17 U16 KP Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
32. 40.41 2 s3 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04-09-28 Z/2463/17 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
33. 40.56 3 s7 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 04-03-15 Z/1427/17 U16 KP Toruń (2) 2019-01-13
34. 40.58 5 s13 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 04-04-04 Z/0511/18 U16 ZP Toruń (1) 2019-02-02
35. 40.83 2 s1 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04-12-08 Z/2214/16 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
36. 40.87 1 s5 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 04-06-11 Z/0231/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
37. 41.08 5 s12 SMAGAŁA Bartłomiej KS AZS UWM Olsztyn 05-01-08 Z/0203/19 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13
38. 41.25 2 s12 GOSTOMCZYK Jan MKS Święc Sławno 05-01-03 Z/1031/18 U16 ZP Toruń (1) 2019-02-02
39. 41.32 2 s4 WALK Konrad ULKS Talex Borzytuchom 04-01-14 Z/0066/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
40. 41.33 2 s10 UŁAŃSKI Jakub ULKS MOSiR Sieradz 04-05-23 Z/0133/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
41. 41.43 2 s1 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 04-06-30 Z/0255/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
42. 41.47 1 s4 PAWELEC Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 04-02-06 Z/4378/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
43. 41.57 2 s5 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 04-07-04 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
44. 41.61 4 s2 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 05-04-13 Z/0029/19 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
45. 41.68 1 s6 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05-11-26 Z/5226/18 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14
46. 41.72 2 s4 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 04-06-02 Z/0660/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
47. 41.78 1 s2 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj UKS Technik Radom 05-06-27 Z/4548/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
48. 41.85 5 s2 WOJTKOWIAK Michał AML Słupsk 05-02-08 Z/3796/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
49. 41.89 3 s1 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04-04-23 Z/3524/16 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
50. 41.90 2 s2 SOŁTYS Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 05-05-10 Z/2274/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
51. 41.94 1 s5 CHMIEL Maciej UKS Piątka Jarocin 04-03-23 Z/4327/18 U16 WP Kalisz (1) 2019-01-12
52. 41.97 3 s1 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa 05-01-12 Z/5566/18 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
53. 41.97 3 s4 KROPLEWSKI Jerzy SKLA Sopot 04-03-21 Z/0125/19 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
54. 42.01 2 s1 ASTRACHANCEW Konrad AZS-AWF Warszawa 05-07-11 Z/0271/19 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
55. 42.04 2 s2 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 04-06-09 Z/4501/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
56. 42.16 6 s13 ŁUNIO Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 04-11-19 Z/0015/19 U16 PM Toruń (1) 2019-02-02
57. 42.17 1 s2 TOMASZEWSKI Kacper RKS Łódź 04-06-21 Z/4352/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
58. 42.19 1 s4 STALĘGA Sergiusz KS Zamek Kurzętnik 04-09-09 Z/0089/18 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02
59. 42.22 3 s4 SZWED Maks AZS Łódź 04-08-06 Z/0459/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
60. 42.25 2 s6 TOBOLSKI Konrad GKS Olimpia Grudziądz 05-04-06 Z/3888/18 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
61. 42.30 1 s4 SÓWKA Maciej niest. Katowice 04-08-07 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13
62. 42.31 3 s5 CICHY Hubert UKS Skoczek Władysławów 04-08-07 Z/0062/18 U16 WP Toruń (2) 2019-01-19
63. 42.47 4 s7 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 05-06-08 Z/3794/18 U16 PM Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
64. 42.52 2 s4 JÓSKA Jonasz MUKS Kadet Rawicz 04-05-10 Z/0714/19 U16 WP Toruń (1) 2019-02-02
65. 42.68 3 s6 SZYMCZAK Maciej LIUKS Kruszwica 05-06-02 Z/3891/18 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
66. 42.74 3 s4 OLENIUK Jarosław UKS Sokół Węgorzewo 04-11-30 Z/0905/19 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
67. 42.94 5 s7 SZULC Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 05-01-31 Z/5560/18 U16 WN Toruń (2) 2019-01-19
68. 43.15 3 s9 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 04-02-26 Z/0070/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
69. 43.29 2 s8 CIĘŻKI Paweł LUKS Start Nakło 04-05-22 Z/1398/19 U16 KP Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
70. 43.37 1 s4 CZERWIŃSKI Oskar LKS Vectra Włocławek 05-01-01 Z/0588/19 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
71. 43.37 1 s5 MROCZKA Jakub OLA Kujawsko-pomorskie 05-12-19 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
72. 43.44 5 s4 WANIAK Dominik LUKS Start Nakło 04-02-09 Z/0283/17 U16 KP Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
73. 43.58 3 s6 BRYLL Ignacy UKS-MOS Opole 04-05-23 Z/2804/18 U16 OP Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
74. 43.64 4 s4 BARANOWSKI Wiktor LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 04-06-01 Z/3347/18 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
75. 43.74 5 s13 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 05-07-14 Z/0242/19 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
76. 43.74 1 s2 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 04-02-07 Z/4748/17 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
77. 43.79 1 s3 ROSŁONIEC Piotr OKS Start Otwock 05-09-25 Z/5523/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
78. 43.81 2 s4 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota (OLA Kujawsko-pomorskieUKS Czapla Białe Błota) 05-01-18 Z/1069/19 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
79. 43.81 5 s5 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 04-03-28 Z/5236/18 U16 MZ Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
80. 43.84 2 s3 BABIK Jan UKS Varsovia Warszawa 04-01-28 Z/0516/19 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
81. 43.89 2 s5 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04-04-19 Z/0651/19 U16 WP Kalisz (1) 2019-01-12
82. 44.10 3 s4 JABŁOŃSKI Piotr OLA Kujawsko-pomorskie 05-01-31 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
83. 44.10 3 s7 KRYNICKI Michał UKS-MOS Opole 04-07-06 Z/0205/19 U16 OP Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
84. 44.12 3 s3 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 04-07-07 Z/3675/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
85. 44.32 1 s2 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 05-06-12 Z/2671/18 U16 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
86. 44.35 4 s4 CICHOWICZ Kamil UKS Czapla Białe Błota 05-03-24 Z/3119/18 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
87. 44.47 5 s4 GUZEK Miłosz UKS Wyspiański Szubin 05-01-05 Z/3879/18 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
88. 44.53 5 s7 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 05-05-01 Z/0095/18 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13 LDK!
89. 44.65 2 s2 RYBAK Cezary MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04-05-22 Z/0250/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
90. 44.74 1 s6 PAGELS Dawid MKS Szerszeń Bogatynia 05-03-15 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-16
91. 44.85 4 s1 LINKA Mateusz MKS Pułtusk 04-07-03 Z/0223/18 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
92. 44.91 5 s6 RYBKA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05-02-01 Z/5653/18 U16 KP Toruń (1) 2018-12-14
93. 44.93 2 s2 SZYMAŃSKI Filip MKS Pułtusk 05-03-18 Z/0254/19 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
94. 44.95 4 s1 WIELGOSZ Michał ULKS Talex Borzytuchom 04-05-05 Z/0925/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
95. 44.97 3 s3 KRĘCIKOWSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 05-03-08 Z/0367/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
96. 44.98 1 s4 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 04-09-10 Z/2668/17 U16 WP Kalisz (1) 2019-01-12
97. 45.06 3 s5 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 05-03-04 Z/0055/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
98. 45.08 2 s2 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 04-04-22 Z/0381/18 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
99. 45.20 3 s2 DUMAŃSKI Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 04-02-08 Z/0434/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
100. 45.23 1 s4 PIEKAREK Jakub MKS Osa Zgorzelec 05-02-17 Z/1368/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
300 M nieregulaminowe
1. 40.07 1 e3 FRANCZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 04-03-18 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01
2. 41.79 4 e3 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 04-02-07 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01
3. 41.89 2 e4 SIWEK Jakub MKL 12 Jelenia Góra 03-11-14 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01
4. 43.57 2 e5 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03-04-12 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2018-12-01
400 M
1. 55.19 2 s2 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 04-03-22 Z/1466/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
2. 57.63 4 s2 GÓRCZYŃSKI Kacper MUKS Płock 04-11-25 Z/0058/18 U16 MZ Toruń (2) 2019-01-19 LDK!
3. 59.78 2 s6 DĄBRÓWKA Wiktor UKS Czempion Bełchatów (BKL BełchatówUKS Czempion Bełchatów) 04-11-15 Z/0893/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26 LDK!
4. 59.89 3 s6 KIJAŃSKI Wiktor RKS Łódź 04-02-23 Z/1498/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
5. 62.70 2 s7 KĘDZIA Kacper UMLKS START Wieruszów 05-01-11 Z/5165/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
6. 62.85 5 s3 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 05-04-14 Z/4565/18 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12 LDK!
7. 66.94 3 s5 GŁUSZCZAK Mateusz RKS Łódź 05-08-04 Z/0462/19 U16 LD Łódź (1) 2019-01-26
8. 68.61 6 s2 RACEWICZ Aleksander niest. Katowice 05-01-01 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
500 M
1. 1:22.14 1 s1 KAJDAN Hubert LUKS Orkan Września 04-01-06 Z/2364/17 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
2. 1:27.30 2 s2 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 04-09-10 Z/2668/17 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
3. 1:30.80 4 s1 BURCHACKI Jakub UKS Przełaj Żerków 05-03-20 Z/0752/18 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05 LDK!
4. 1:32.77 3 s2 JURA Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 05-01-01 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
5. 1:34.98 4 s2 WYSOCKI Mikołaj UKS Skoczek Władysławów 05-09-20 Z/4136/18 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
6. 1:38.58 5 s2 POSTAREMCZAK Ryszard UKS Sprint Przeźmierowo 04-07-27 Z/0472/19 U16 WP Środa Wlkp. (2) 2019-01-05
7. 1:41.11 4 s3 SZUMACHER Jan MLKS Polonia Środa Śląska (MLKS Polonia Środa ŚląskaOLA Dolnośląskie) 05-04-08 U16 DS Jablonec nad Nisou (CZE) (2) 2019-01-30 LDK!
600 M
1. 1:25.10 5 s1 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 04-05-15 Z/0001/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-19
2. 1:28.32 1 s1 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 04-08-17 Z/2012/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
3. 1:30.01 3 s2 UŁAŃSKI Jakub ULKS MOSiR Sieradz 04-05-23 Z/0133/19 U16 LD Toruń (1) 2019-01-19
4. 1:30.08 2 s1 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 04-02-12 Z/4508/17 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
5. 1:30.15 1 s3 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 04-03-22 Z/1466/18 U16 LD Toruń (1) 2019-01-19
6. 1:30.26 3 s2 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04-06-29 Z/2381/18 U16 MA Spała (M) 2019-02-03 LDK!
7. 1:30.63 3 s1 HAWEŁKO Igor GKS Olimpia Grudziądz 04-03-17 Z/3491/17 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
8. 1:31.44 12 s1 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04-09-28 Z/2463/17 U16 LD Toruń (1) 2019-01-19
9. 1:32.08 4 s1 PARADOWSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04-03-17 Z/3024/17 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
10. 1:32.26 2 s1 WAWRZYNIAK Alan AZS-AWFiS Gdańsk 04-09-22 Z/5038/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
11. 1:33.39 3 s2 KAJDAN Hubert LUKS Orkan Września 04-01-06 Z/2364/17 U16 WP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
12. 1:33.49 4 s1 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 05-02-05 Z/4985/18 U16 LB Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
13. 1:33.50 5 s1 MAĆKOWSKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 04-05-05 Z/5138/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
14. 1:34.00 9 s1 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05-06-28 Z/5731/18 U16 DS Toruń (1) 2019-01-27 LDK!
15. 1:34.45 CENDRZAK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 03-05-25 Z/2919/17 U16 SL Brest (BLR) (2) 2018-11-30
16. 1:34.48 1 s2 MAZUREK Maksymilian MKS-MOSM Bytom 05-06-02 Z/0450/18 U16 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
17. 1:34.62 1 s3 HERNIK Kajetan UKS Młodzik Warszawa 04-02-18 Z/2866/17 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
18. 1:34.85 3 s2 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 04-08-05 Z/0444/18 U16 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26 LDK!
19. 1:34.98 2 s3 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 04-05-13 Z/3530/17 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12 LDK!
20. 1:35.07 4 s2 SZPANELEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) 04-05-31 Z/0712/19 U16 WN Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
21. 1:35.28 5 s1 GÓRNY Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 04-03-13 Z/1818/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
22. 1:35.32 2 s2 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05-05-03 Z/2893/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
23. 1:35.59 6 s1 JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 04-02-25 Z/0132/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
24. 1:35.79 2 s2 FIJAŁKOWSKI Mikołaj SKLA Sopot 05-04-12 Z/0124/19 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
25. 1:35.80 2 s2 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 04-07-27 Z/1197/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
26. 1:36.00 7 s3 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 04-06-01 Z/2215/18 U16 SK Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
27. 1:36.04 3 s2 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 04-10-18 Z/0448/18 U16 SL Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
28. 1:36.07 2 s2 JÓŹWIAK Krzysztof UKS Lisy Zgierz 04-01-20 Z/0247/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
29. 1:36.17 5 s3 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 04-09-23 Z/3069/18 U16 WN Toruń (2) 2019-01-13
30. 1:36.29 3 s2 ORLIKOWSKI Kamil UKS Filipides Teresin 04-09-02 Z/0373/17 U16 MZ Łódź (1) 2019-01-13 LDK!
31. 1:36.61 4 s2 POWOLNY Kewin MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 04-07-07 Z/0780/17 U16 SL Ostrava (CZE) (1) 2019-01-26
32. 1:36.88 3 s2 DROZDALSKI Evan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04-01-15 Z/0679/19 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26
33. 1:37.16 1 s3 SZYMCZAK Maciej LIUKS Kruszwica 05-06-02 Z/3891/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
34. 1:37.30 9 s6 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 05-05-06 Z/0161/19 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02
35. 1:37.67 3 s3 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05-06-24 Z/0984/19 U16 PD Spała (M) 2019-02-03
36. 1:37.91 6 s2 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 04-06-07 Z/3792/17 U16 PK Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
37. 1:38.00 1 s3 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 05-01-23 Z/0461/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
38. 1:38.09 2 s3 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów (BKL BełchatówUKS Czempion Bełchatów) 05-12-14 Z/0891/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
39. 1:38.60 3 s2 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 05-03-10 Z/0396/19 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26
40. 1:38.85 5 s3 DĄBROWSKI Dominik KS Zawkrze Mława 05-02-26 Z/5235/18 U16 MZ Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
41. 1:38.87 4 s2 KLAFKA Kacper ULKS Talex Borzytuchom 05-03-11 Z/4839/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
42. 1:39.17 1 s1 JAWORSKI Oliwier SSMKS Parasol Wrocław 05-04-26 Z/0098/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
43. 1:39.37 4 s2 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04-10-18 Z/2864/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
44. 1:39.39 3 s3 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 04-06-09 Z/4501/18 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
45. 1:39.56 4 s1 LEO Paweł RKS Łódź 04-12-20 Z/1307/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
46. 1:39.58 2 s1 CHOROSZY Ksawery WKS Oleśniczanka Oleśnica 05-02-01 Z/0466/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
47. 1:39.66 6 s1 MROCZKA Jakub OLA Kujawsko-pomorskie 05-12-19 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
48. 1:39.76 4 s3 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Durasan Płońsk 05-11-29 Z/0515/19 U16 MZ Warszawa (1) 2019-01-12
49. 1:39.81 5 s1 HUĆKO Michał UKS Lisy Zgierz 04-07-28 Z/0240/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
50. 1:39.86 6 s1 KIJAŃSKI Wiktor RKS Łódź 04-02-23 Z/1498/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
51. 1:40.39 7 s3 DOBOSZ Michał KL Bałtyk Koszalin 04-02-27 Z/4949/18 U16 ZP Toruń (1) 2019-01-19
52. 1:40.44 8 s2 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04-06-03 Z/4764/18 U16 LU Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
53. 1:40.69 1 s2 MALARCZYK Michał AZS Łódź 04-11-29 Z/0656/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
54. 1:40.70 5 s2 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 05-10-21 Z/2865/18 U16 MZ Warszawa (M) 2019-01-26 LDK!
55. 1:41.35 7 s1 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 05-03-16 Z/0229/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
56. 1:41.42 6 s2 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź 04-03-16 Z/0391/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13 LDK!
57. 1:42.03 8 s3 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 05-04-04 Z/0265/19 U16 PM Toruń (1) 2019-01-19
58. 1:42.51 4 s2 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 05-10-25 Z/0910/19 U16 WN Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
59. 1:42.75 8 s1 DĄBRÓWKA Wiktor UKS Czempion Bełchatów (BKL BełchatówUKS Czempion Bełchatów) 04-11-15 Z/0893/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
60. 1:42.76 5 s2 DEC Kacper BOSiR Barcin 04-01-30 Z/3933/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
61. 1:43.53 9 s3 FILIMONIUK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 04-11-15 Z/0068/19 U16 PM Toruń (1) 2019-01-19
62. 1:43.78 1 s2 SZWAJKA Aleksander KKS Victoria Stalowa Wola 05-04-01 Z/5356/18 U16 PK Mielec (2) 2019-01-12
63. 1:43.83 6 s2 KULPIŃSKI Wiktor UKS Wyspiański Szubin 04-03-12 Z/5600/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
64. 1:43.84 8 s1 KACHNIARZ Bartłomiej MLKS Nadwiślanin Chełmno 04-06-23 Z/0524/19 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
65. 1:43.84 3 s3 URBANIAK Igor LKS Omega Kleszczów 05-07-01 Z/0715/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
66. 1:44.00 2 s2 GĘSIAK Ignacy KKB MOSiR Krosno 04-06-17 Z/2454/18 U16 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
67. 1:44.04 10 s3 MEGIER Adrian ULKS Talex Borzytuchom 05-12-13 Z/4841/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-19
68. 1:44.35 9 s1 WANIAK Dominik LUKS Start Nakło 04-02-09 Z/0283/17 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02 LDK!
69. 1:44.82 4 s1 BACHŁAJ Maciej UKS-MOS Opole 05-03-03 Z/0209/19 U16 OP Łódź (1) 2019-02-02 LDK!
70. 1:44.84 2 s2 MATCZAK Bartłomiej UKS Lisy Zgierz 04-03-19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
71. 1:45.01 3 s2 CHYŻYŃSKI Bartosz AZS Łódź 04-01-19 Z/0646/18 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
72. 1:46.79 3 s2 CHAMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 05-10-26 Z/2444/18 U16 PK Mielec (2) 2019-01-12
73. 1:47.14 4 s1 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 04-03-21 Z/0857/18 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
74. 1:47.89 5 s1 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 05-04-19 Z/0644/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
75. 1:48.06 8 s1 FETHKE Gustaw AZS-AWFiS Gdańsk 05-09-28 Z/0076/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
76. 1:48.20 4 s2 GŁUSZCZAK Mateusz RKS Łódź 05-08-04 Z/0462/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
77. 1:48.76 2 s1 STACHURSKI Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04-12-08 Z/0647/19 U16 WP Kalisz (1) 2019-02-02
78. 1:49.20 4 s3 DZIAŁOSZEK Karol WLKS Wrocław 05-01-01 U16 DS Dresden (GER) (2) 2018-12-15
79. 1:49.45 8 s1 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn Koźle 04-12-28 Z/0936/18 U16 OP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
80. 1:49.51 3 s1 LOSY Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05-07-26 Z/1071/18 U16 WP Kalisz (1) 2019-02-02 LDK!
81. 1:49.70 4 s3 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 04-11-22 Z/0241/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
82. 1:49.74 4 s1 NAWROCKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04-11-26 Z/0648/19 U16 WP Kalisz (1) 2019-02-02
83. 1:50.75 9 s2 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 04-04-29 Z/0937/18 U16 OP Toruń (1) 2018-12-14 LDK!
84. 1:50.90 6 s1 MARSZAŁEK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 05-06-22 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16
85. 1:51.41 6 s2 KOSTKA Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 04-06-16 Z/4656/17 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
86. 1:51.46 7 s1 SOBKOWIAK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 05-10-21 Z/1312/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
87. 1:51.47 5 s2 TUTEK Bartłomiej MKS Zduńska Wola 05-05-08 Z/1019/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
88. 1:51.88 6 s3 KOWALEWSKI Filip AZS-AWFiS Gdańsk 05-10-02 Z/0069/19 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
89. 1:51.89 7 s2 KURLAND Mateusz BKS Bydgoszcz 05-04-11 Z/3848/18 U16 KP Toruń (1) 2019-02-02
90. 1:51.96 9 s1 BORKOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 04-04-28 Z/0075/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
91. 1:52.00 8 s1 CISZEWSKI Jan MKS Piast Głogów 04-03-04 Z/0732/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
92. 1:52.19 5 s3 JACKOWSKI Jakub KS Jelonki Dobre Miasto 05-06-29 Z/0105/18 U16 WN Warszawa (1) 2019-01-12
93. 1:52.88 5 s3 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 05-11-04 Z/0426/18 U16 LD Łódź (1) 2019-01-13
94. 1:53.19 12 s3 CAŁA Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 05-10-26 Z/0263/19 U16 PM Toruń (1) 2019-01-19 LDK!
95. 1:53.23 10 s1 PIONTKE Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 04-12-28 Z/1864/18 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
96. 1:54.86 11 s1 BUJALSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 05-07-05 Z/0569/18 U16 KP Toruń (1) 2019-01-26 LDK!
97. 1:55.00 9 s1 WOŁYŃSKI Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 04-04-13 Z/0645/19 U16 DS Wałbrzych (2) 2019-02-16 LDK!
98. 1:55.70 6 s2 GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 05-08-25 Z/4687/18 U16 PK Mielec (2) 2019-01-12 LDK!
99. 1:55.99 4 s3 PACHA Filip AZS Łódź 05-07-13 Z/0458/19 U16 LD Łódź (1) 2019-02-02
100. 1:56.05 9 s2 GROSER Franciszek KKL Rodło Kwidzyn 05-01-01 U16 PM Toruń (1) 2019-01-26
800 M
1. 2:04.56 6 s1 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 04-01-27 Z/2065/18 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
2. 2:11.37 5 s2 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 04-05-28 Z/2067/18 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-12
3. 2:12.30 0 e1 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05-06-28 Z/5731/18 U16 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
4. 2:12.62 8 s1 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 04-06-04 Z/2477/17 U16 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
5. 2:14.33 1 s3 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 04-02-12 Z/4508/17 U16 KP Scheffield (GBR) (2) 2019-01-27 LDK!
6. 2:17.86 6 s1 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 04-08-05 Z/0444/18 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13 LDK!
7. 2:19.49 10 s1 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 05-06-02 Z/1717/18 U16 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15 LDK!
8. 2:21.08 3 s1 SRAGA Jakub KS Victoria Trzebinia 05-01-24 Z/1650/18 U16 MA Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09 LDK!
9. 2:21.43 0 e1 TEPPER Daniel UKS Maszewiak Maszewo 04-04-14 Z/4017/18 U16 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
10. 2:21.65 0 e1 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 04-03-21 Z/0857/18 U16 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
11. 2:21.77 9 s1 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 04-10-18 Z/0448/18 U16 SL Ostrava - Vítkovice (CZE) (2) 2019-01-13 LDK!
12. 2:24.90 0 e1 CISZEWSKI Jan MKS Piast Głogów 04-03-04 Z/0732/19 U16 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
13. 2:24.94 0 e1 KUŹNIK Łukasz ZLKL Zielona Góra 05-01-01 U16 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
14. 2:25.13 0 e1 BUBERT Jakub BbL Gubin 05-01-01 U16 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
15. 2:27.63 0 e1 JAKUBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 04-06-28 Z/1801/18, Z/1432/19 U16 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
16. 2:31.02 7 s1 GOSTOMCZYK Jan MKS Święc Sławno 05-01-03 Z/1031/18 U16 ZP Ostrava (CZE) (2) 2019-02-09
17. 2:31.43 0 e1 DZIAŁOSZEK Karol WLKS Wrocław 05-01-01 U16 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
18. 2:32.25 0 e1 MAKOWSKI Wojciech UKS Maszewiak Maszewo 05-06-26 Z/4015/18 U16 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
19. 2:33.96 0 e1 WRÓBEL Jakub MKS Piast Głogów 05-03-01 Z/4207/18 U16 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
20. 2:34.51 0 e1 KARKULOWSKI Jan KS AZS AWF Wrocław 05-01-01 U16 DS Cottbus (GER) (2) 2019-01-12
21. 2:34.94 14 s1 SZACHNOWSKI Artur MKS Hermes Gryfino 04-01-01 U16 ZP Neubrandenburg (GER) (2) 2018-12-15
22. 2:36.16 0 e1 SIEMIANOWSKI Jakub UKS Maszewiak Maszewo 04-08-15 Z/1905/18 U16 LB Cottbus (GER) (2) 2019-01-12 LDK!
23. 2:50.34 0 e1 M